Filmy po angielsku na stronie Ostrzeżenie o „wielkim resecie”, które zignorowaliśmy: nawiedzona przepowiednia dezertera KGB z 1984 r. (wideo)

Wstrząsający wywiad udzielony przez uciekiniera z KGB Jurija Bezmenowa w 1984 roku opisuje dzisiejszą Amerykę i przedstawia cztery etapy masowego prania mózgów użytego do zniszczenia wolnego społeczeństwa.

W 1984 r. były agent KGB Jurij Bezmenow podczas wywiadu z G. Edwardem Griffinem zdemaskował podstępne działania Związku Radzieckiego i sposób, w jaki aparat komunistyczny zaciekle przejmuje kontrolę nad sumieniem kraju. 

Aby zrozumieć bieżące wydarzenia na świecie, warto spojrzeć oczami naszego wroga, którego wielu uważało za pokonanego: Związku Radzieckiego. Zasugerował, że głowa ZSRR nie była jego inicjatorem, ale sam system komunistyczny był wrogiem. Oznaczało to, że upadek ZSRR nie zakończyłby zagrożenia.

Edukuj się i zrozum, co dzieje się wokół ciebie. Nie żyjecie w czasie pokoju. Jesteś w stanie wojny i masz bardzo mało czasu, aby się uratować…

A inicjatorem tej wojny nie jest oczywiście towarzysz Andropow. To system. Jakkolwiek śmiesznie by to nie zabrzmiało, [jest to] światowy system komunistyczny lub światowy spisek komunistyczny. Niezależnie od tego, czy przestraszę niektórych ludzi, czy nie, mam to gdzieś. Jeśli do tej pory się nie boisz, nic nie jest w stanie cię przestraszyć.

 resetkluska

Czytaj również 

Bezmenov, były agent KGB, który uciekł do Kanady w 1970 r., specjalizował się w dziedzinie propagandy marksistowsko-leninowskiej i dywersji ideologicznej; 38 lat temu próbował ostrzec Amerykanów przed cichą wojną prowadzoną przeciwko ich krajowi w ramach długoterminowego planu wprowadzonego przez Rosję (wszyscy komuniści), aby pokonać Amerykę, a co za tym idzie, wszystkie zachodnie demokracje, poprzez wojnę psychologiczną i "demoralizacja". To długa gra, której osiągnięcie zajmuje dziesięciolecia, ale może już przynosić owoce.

Upadek wolnego społeczeństwa przebiega w czterech etapach: demoralizacja, destabilizacja, kryzys i normalizacja. Wyjaśnia cztery podstawowe kroki inżynierii społecznej dla całych pokoleń, aby myślały i zachowywały się tak, jak chcą nasi wrogowie. Bezmenow opisał ten proces jako „wielkie pranie mózgów” i wyjaśnia, że ​​upadek wolnego społeczeństwa przebiega w czterech etapach: demoralizacji, destabilizacji, kryzysie i normalizacji.

Co to jest dywersja ideologiczna?

Bezmenov mówi, że 85% czasu, pieniędzy i siły roboczej KGB jest wydawane na ideologiczną działalność wywrotową, a tylko 15% na zbieranie danych wywiadowczych. Mówiąc najprościej, dywersja ideologiczna jest metodą zawstydzenia rdzennych mieszkańców ważnych i cenionych tradycji, w tym religii, historii, dziedzictwa i kultury. Rozbijanie rządów wszelkimi możliwymi środkami, szerzenie jedności wśród obywateli i zwracanie młodszych pokoleń przeciwko starszym to niektóre z zasad dywersji ideologicznej, które KGB zapożyczyło z książki Sun Tzu Art of War.

(Zobacz cały wywiad poniżej)

Cztery etapy

Demoralizacja – (15-20 lat)

Pierwszy etap nazywa się „demoralizacja”, a jego osiągnięcie zajmuje od 15 do 20 lat. Ale według byłego agenta KGB to minimalna liczba lat potrzebnych na reedukację jednego pokolenia studentów, które zwykle ma kontakt z ideologią swojego kraju. Innymi słowy, czas potrzebny do zmiany myślenia ludzi.

Demoralizacja jest procesem „nieodwracalnym”. Bezmenov rzeczywiście uważał (jeszcze w 1984 r.), że proces demoralizacji Ameryki został już zakończony. Musiałoby minąć kolejne pokolenie i kolejne kilkadziesiąt lat, żeby ludzie zaczęli inaczej myśleć i wrócili do swoich patriotycznych, amerykańskich wartości, twierdził były agent KGB.

W prawdopodobnie najbardziej uderzającym fragmencie wywiadu Bezmenov opisał stan osoby „zdemoralizowanej”:

„Jak wspomniałem wcześniej, dostęp do prawdziwych informacji nie ma już znaczenia” – powiedział Bezmenov. „Osoba zdemoralizowana nie jest w stanie ocenić prawdziwych informacji. Fakty nic mu nie mówią. Nawet jeśli zasypuję go informacjami, autentycznymi dowodami, dokumentami, zdjęciami; nawet jeśli wezmę go siłą do Związku Radzieckiego i pokażę mu obóz koncentracyjny, nie uwierzy w to, dopóki nie [otrzyma] kopniaka w tłusty tyłek. Kiedy wojskowy but roztrzaska mu jaja,  wtedy  zrozumie. Ale nie wcześniej. Na tym polega tragedia sytuacji demoralizacji”.

 
Destabilizacja (2-5 lat)

Po zakończeniu demoralizacji, drugim etapem ideologicznego prania mózgu jest „destabilizacja”. Bezmenov zapewnił, że w tym okresie od dwóch do pięciu lat liczy się ukierunkowanie na podstawowe elementy strukturalne narodu: gospodarkę, stosunki zagraniczne i systemy obronne. Zasadniczo obalona, ​​w tym przypadku Rosja, chciałaby zdestabilizować każdy z tych obszarów w Stanach Zjednoczonych, znacznie je osłabiając.

„Kiedy społeczeństwo jest zdemoralizowane, jego słabość i niechęć do samoobrony są wykorzystywane do osłabienia wojska, gospodarki i spraw zagranicznych” — wyjaśnia dziennikarz Benjamin Carlson.

Etap 3-4: Kryzys i normalizacja (6 tygodni)

Trzecim etapem byłby „kryzys”. Wystarczyłoby tylko do sześciu tygodni, aby wprowadzić kraj w kryzys, wyjaśnił Bezmenow. Osłabione społeczeństwo łatwo wpada w kryzys, powodując „gwałtowną zmianę władzy, struktury i gospodarki”. Życzliwy dyktator, który składa wspaniałe obietnice, mógłby wtedy zostać zainstalowany, aby przywrócić rzeczy do ostatniego etapu, „normalizacji”. Wtedy twój kraj jest w zasadzie przejęty, żyjesz pod nową ideologią, komunizmem, nową rzeczywistością.

Tak stanie się z Ameryką, jeśli nie pozbędzie się ludzi, którzy doprowadzą ją do kryzysu, ostrzegł Bezmenow. Co więcej, „jeśli ludzie nie zrozumieją zbliżającego się niebezpieczeństwa tego rozwoju, nic nigdy nie może pomóc Stanom Zjednoczonym”, dodając: „Możecie pożegnać się ze swoją wolnością”.

Po ostatecznym kryzysie zaczynają się zabójstwa

Po ostatecznym kryzysie dodaje, że wszyscy, którzy pomagali w dywersji, nie będą już potrzebni, ponieważ stali się rozczarowani i przeszkodami. Są eliminowani, zakazywani lub zatrzymywani, jak widzieliśmy w Grenadzie, Afganistanie, Bangladeszu i Chinach. „Wzorzec jest wszędzie taki sam” – powiedział agent KGB. „Zostaną ustawieni pod ścianą i rozstrzelani”.

Nawiedzona przepowiednia Bezmenova jest nadal aktualna prawie 40 lat po jego wywiadzie z G. Edwardem Griffinem. Sondaże pokazują, że nie tylko w USA, ale we wszystkich krajach zachodnich rośnie poparcie młodzieży dla socjalizmu i marksizmu. Tymczasem organizacje globalistyczne, takie jak Światowe Forum Ekonomiczne i ich program „Wielkiego Resetu”, odpowiadają drugiemu etapowi: destabilizacji.

Wehikułem Wielkiego Resetu jest oczywiście koronawirus....   wymyślonym przez Klausa Schwaba z WEF, była pandemia koronawirusa. Globalista ma na celu „drastyczne zmniejszenie globalnej populacji, demontaż wolnego rynku, usunięcie wszystkich granic”. 

Ich plan okazał się sukcesem, ponieważ coraz więcej mieszkańców Zachodu czuje się zdemoralizowanych, przygnębionych, wyczerpanych i mniej skłonnych do sprawdzania maszyn w pracy, co powoduje zmiany w ich codziennym życiu. To jest demoralizacja.

Nasze społeczeństwo zostało zdestabilizowane i pozostajemy w ciągłym kryzysie ekonomicznym, moralnym, duchowym i finansowym. W międzyczasie nasi przywódcy mówią nam, że musimy dostosować się i przestrzegać ich „nowej normy” niekonstytucyjnych edyktów, badań medycznych, śledzenia kontaktów, izolacji / kwarantanny, identyfikatora cyfrowego i otrzymania „paszportu odporności”, aby pokazać, że wszystko jest w porządku. i podążaj za wszelkimi innymi żądaniami, które wymyślą.

Ludzie Zachodu stracili tak wiele swobód, a plany ich wroga dotyczące „ideologicznej działalności wywrotowej” prawie nie zostały zakwestionowane. Tak więc, kiedy Bezmenov powiedział w 1984 roku, że komuniści zniszczą wolne społeczeństwo Ameryki bez jednego wystrzału, wiedział dokładnie, o czym mówi. Nie było to ostrzeżenie tylko dla Ameryki, ale dla każdego suwerennego demokratycznego kraju, któremu groziło komunistyczne przejęcie władzy.

Obejrzyj cały wywiad z dezerterem KGB Jurijem Bezmenowem z 1984 roku:

 

 

Książki :

29 sierpień 2023

Gdyby tylko świat przeczytał tyrady „ Mein Kampf ” Adolfa Hitlera i zareagował, moglibyśmy zapobiec drugiej wojnie światowej. Gdyby tylko świat podjął działania i wyrzucił Manifest Komunistyczny...

26 sierpień 2023

W tym artykule chciałbym podjąć wysiłek, aby jasno zidentyfikować ludzi stojących za tymi „wszechmocnymi” grupami, które twierdzą, że narzucają nam swój Nowy Porządek Świata. Zanim jednak dowiemy...

20 sierpień 2023

Wokeizm to ekstremalny nurt rewolucji wzięty pod skrzydła przez korporacje i Big Tech. Jego kadry orzekają w imię "sprawiedliwości społecznej", co wolno myśleć, mówić i robić, a czego nie można....

29 czerwiec 2023

Kierowcy mają kolejny powód do obaw. Najnowszy raport Światowego Forum Ekonomicznego przygotowany przez Global New Mobility Coalition, a przedstawiony w związku z tegorocznym „Letnim Davos”...

23 czerwiec 2023

Reset: kiedy globaliści spróbują wprowadzić swój cyfrowy system walutowy? Reset, czasem nazywany czwartą rewolucją przemysłową, byłby początkiem nowej, przerażającej epoki feudalizmu. To powrót do...

29 kwiecień 2023

Sporo słyszymy o globalizmie. Jedni go wypierają, inni – widzą wszędzie. Ma to jakiś polor albo słynnej teorii spiskowej, czyli dyskredytującego kontekstu, że węszą tam jacyś paranoicy, albo...

23 kwiecień 2023

Dwadzieścia lat temu, 11 kwietnia 2003 roku, polski Sejm przyjął specjalną uchwałę. Oto jej treść: - Zmierzając ku integracji z innymi krajami europejskimi w ramach Unii Europejskiej w obliczu...

12 kwiecień 2023

Warszawa od 2007 roku należy do międzynarodowej inicjatywy C40 Cities, polegającej na transformacji miast w klimatycznym kluczu zrównoważonego i inkluzywnego rozwoju. Tylko dlaczego dowiadujemy się...

01 kwiecień 2023

Plan wprowadzenia nowego porządku świata (NWO), opisano w dokumencie znanym na Zachodzie jako “Report from Iron Mountain” (Raport z Żelaznej Góry) powstałym w latach 60-tych (Lewin, 1967)..Raport...

23 marzec 2023

Prezydent Trump zapowiada zniszczenia Deep State , zwolnienia skorumpowanych biurokratów i polityków oraz przywrócenia rządu ludziom Ameryki. Najnowsze wiadomości na stronie...

11 marzec 2023

Najnowsze wiadomości na stronie https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu „ Zrównoważony rozwój. Zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia ” – pod takim właśnie tytułem ukazała się –...

03 marzec 2023

Najnowsze aktualności na stronie https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu ---- Cele zrównoważonego rozwoju są finalnym krokiem procesu wykuwania tego, co Lassa Oppenheim nazwał rządem światowym, a...

17 luty 2023

Produkcja studia PCh24TV w reżyserii Piotra Relicha, traktująca o jednym z najbardziej wpływowych ludzi na tej planecie, zbiera wyborne recenzje i gromadzi tłumy na pokazach publicznych. Najbliższej...

13 styczeń 2023

Piętnastominutowe miasta pojawiają się wszędzie, a Światowe Forum Ekonomiczne podchodzi do nich z ogromnym entuzjazmem. W zeszłym roku ogłoszono, że we Francji to Paryż stanie się miastem...

08 styczeń 2023

Filmy po angielsku na stronie Ostrzeżenie o „wielkim resecie”, które zignorowaliśmy: nawiedzona przepowiednia dezertera KGB z 1984 r. (wideo) Wstrząsający wywiad udzielony przez uciekiniera z KGB...

04 styczeń 2023

Przy wszystkich zasobach i doświadczeniu jakich posiadanie ci ludzie deklarują, nie są w stanie znaleźć innego rozwiązania problemu „zmian klimatycznych” niż depopulacja.... Jak wskazuje Snyder,...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.