Filmy po angielsku na stronie Ostrzeżenie o „wielkim resecie”, które zignorowaliśmy: nawiedzona przepowiednia dezertera KGB z 1984 r. (wideo)

Wstrząsający wywiad udzielony przez uciekiniera z KGB Jurija Bezmenowa w 1984 roku opisuje dzisiejszą Amerykę i przedstawia cztery etapy masowego prania mózgów użytego do zniszczenia wolnego społeczeństwa.

W 1984 r. były agent KGB Jurij Bezmenow podczas wywiadu z G. Edwardem Griffinem zdemaskował podstępne działania Związku Radzieckiego i sposób, w jaki aparat komunistyczny zaciekle przejmuje kontrolę nad sumieniem kraju. 

Aby zrozumieć bieżące wydarzenia na świecie, warto spojrzeć oczami naszego wroga, którego wielu uważało za pokonanego: Związku Radzieckiego. Zasugerował, że głowa ZSRR nie była jego inicjatorem, ale sam system komunistyczny był wrogiem. Oznaczało to, że upadek ZSRR nie zakończyłby zagrożenia.

Edukuj się i zrozum, co dzieje się wokół ciebie. Nie żyjecie w czasie pokoju. Jesteś w stanie wojny i masz bardzo mało czasu, aby się uratować…

A inicjatorem tej wojny nie jest oczywiście towarzysz Andropow. To system. Jakkolwiek śmiesznie by to nie zabrzmiało, [jest to] światowy system komunistyczny lub światowy spisek komunistyczny. Niezależnie od tego, czy przestraszę niektórych ludzi, czy nie, mam to gdzieś. Jeśli do tej pory się nie boisz, nic nie jest w stanie cię przestraszyć.

 resetkluska

Czytaj również 

Bezmenov, były agent KGB, który uciekł do Kanady w 1970 r., specjalizował się w dziedzinie propagandy marksistowsko-leninowskiej i dywersji ideologicznej; 38 lat temu próbował ostrzec Amerykanów przed cichą wojną prowadzoną przeciwko ich krajowi w ramach długoterminowego planu wprowadzonego przez Rosję (wszyscy komuniści), aby pokonać Amerykę, a co za tym idzie, wszystkie zachodnie demokracje, poprzez wojnę psychologiczną i "demoralizacja". To długa gra, której osiągnięcie zajmuje dziesięciolecia, ale może już przynosić owoce.

Upadek wolnego społeczeństwa przebiega w czterech etapach: demoralizacja, destabilizacja, kryzys i normalizacja. Wyjaśnia cztery podstawowe kroki inżynierii społecznej dla całych pokoleń, aby myślały i zachowywały się tak, jak chcą nasi wrogowie. Bezmenow opisał ten proces jako „wielkie pranie mózgów” i wyjaśnia, że ​​upadek wolnego społeczeństwa przebiega w czterech etapach: demoralizacji, destabilizacji, kryzysie i normalizacji.

Co to jest dywersja ideologiczna?

Bezmenov mówi, że 85% czasu, pieniędzy i siły roboczej KGB jest wydawane na ideologiczną działalność wywrotową, a tylko 15% na zbieranie danych wywiadowczych. Mówiąc najprościej, dywersja ideologiczna jest metodą zawstydzenia rdzennych mieszkańców ważnych i cenionych tradycji, w tym religii, historii, dziedzictwa i kultury. Rozbijanie rządów wszelkimi możliwymi środkami, szerzenie jedności wśród obywateli i zwracanie młodszych pokoleń przeciwko starszym to niektóre z zasad dywersji ideologicznej, które KGB zapożyczyło z książki Sun Tzu Art of War.

(Zobacz cały wywiad poniżej)

Cztery etapy

Demoralizacja – (15-20 lat)

Pierwszy etap nazywa się „demoralizacja”, a jego osiągnięcie zajmuje od 15 do 20 lat. Ale według byłego agenta KGB to minimalna liczba lat potrzebnych na reedukację jednego pokolenia studentów, które zwykle ma kontakt z ideologią swojego kraju. Innymi słowy, czas potrzebny do zmiany myślenia ludzi.

Demoralizacja jest procesem „nieodwracalnym”. Bezmenov rzeczywiście uważał (jeszcze w 1984 r.), że proces demoralizacji Ameryki został już zakończony. Musiałoby minąć kolejne pokolenie i kolejne kilkadziesiąt lat, żeby ludzie zaczęli inaczej myśleć i wrócili do swoich patriotycznych, amerykańskich wartości, twierdził były agent KGB.

W prawdopodobnie najbardziej uderzającym fragmencie wywiadu Bezmenov opisał stan osoby „zdemoralizowanej”:

„Jak wspomniałem wcześniej, dostęp do prawdziwych informacji nie ma już znaczenia” – powiedział Bezmenov. „Osoba zdemoralizowana nie jest w stanie ocenić prawdziwych informacji. Fakty nic mu nie mówią. Nawet jeśli zasypuję go informacjami, autentycznymi dowodami, dokumentami, zdjęciami; nawet jeśli wezmę go siłą do Związku Radzieckiego i pokażę mu obóz koncentracyjny, nie uwierzy w to, dopóki nie [otrzyma] kopniaka w tłusty tyłek. Kiedy wojskowy but roztrzaska mu jaja,  wtedy  zrozumie. Ale nie wcześniej. Na tym polega tragedia sytuacji demoralizacji”.

 
Destabilizacja (2-5 lat)

Po zakończeniu demoralizacji, drugim etapem ideologicznego prania mózgu jest „destabilizacja”. Bezmenov zapewnił, że w tym okresie od dwóch do pięciu lat liczy się ukierunkowanie na podstawowe elementy strukturalne narodu: gospodarkę, stosunki zagraniczne i systemy obronne. Zasadniczo obalona, ​​w tym przypadku Rosja, chciałaby zdestabilizować każdy z tych obszarów w Stanach Zjednoczonych, znacznie je osłabiając.

„Kiedy społeczeństwo jest zdemoralizowane, jego słabość i niechęć do samoobrony są wykorzystywane do osłabienia wojska, gospodarki i spraw zagranicznych” — wyjaśnia dziennikarz Benjamin Carlson.

Etap 3-4: Kryzys i normalizacja (6 tygodni)

Trzecim etapem byłby „kryzys”. Wystarczyłoby tylko do sześciu tygodni, aby wprowadzić kraj w kryzys, wyjaśnił Bezmenow. Osłabione społeczeństwo łatwo wpada w kryzys, powodując „gwałtowną zmianę władzy, struktury i gospodarki”. Życzliwy dyktator, który składa wspaniałe obietnice, mógłby wtedy zostać zainstalowany, aby przywrócić rzeczy do ostatniego etapu, „normalizacji”. Wtedy twój kraj jest w zasadzie przejęty, żyjesz pod nową ideologią, komunizmem, nową rzeczywistością.

Tak stanie się z Ameryką, jeśli nie pozbędzie się ludzi, którzy doprowadzą ją do kryzysu, ostrzegł Bezmenow. Co więcej, „jeśli ludzie nie zrozumieją zbliżającego się niebezpieczeństwa tego rozwoju, nic nigdy nie może pomóc Stanom Zjednoczonym”, dodając: „Możecie pożegnać się ze swoją wolnością”.

Po ostatecznym kryzysie zaczynają się zabójstwa

Po ostatecznym kryzysie dodaje, że wszyscy, którzy pomagali w dywersji, nie będą już potrzebni, ponieważ stali się rozczarowani i przeszkodami. Są eliminowani, zakazywani lub zatrzymywani, jak widzieliśmy w Grenadzie, Afganistanie, Bangladeszu i Chinach. „Wzorzec jest wszędzie taki sam” – powiedział agent KGB. „Zostaną ustawieni pod ścianą i rozstrzelani”.

Nawiedzona przepowiednia Bezmenova jest nadal aktualna prawie 40 lat po jego wywiadzie z G. Edwardem Griffinem. Sondaże pokazują, że nie tylko w USA, ale we wszystkich krajach zachodnich rośnie poparcie młodzieży dla socjalizmu i marksizmu. Tymczasem organizacje globalistyczne, takie jak Światowe Forum Ekonomiczne i ich program „Wielkiego Resetu”, odpowiadają drugiemu etapowi: destabilizacji.

Wehikułem Wielkiego Resetu jest oczywiście koronawirus....   wymyślonym przez Klausa Schwaba z WEF, była pandemia koronawirusa. Globalista ma na celu „drastyczne zmniejszenie globalnej populacji, demontaż wolnego rynku, usunięcie wszystkich granic”. 

Ich plan okazał się sukcesem, ponieważ coraz więcej mieszkańców Zachodu czuje się zdemoralizowanych, przygnębionych, wyczerpanych i mniej skłonnych do sprawdzania maszyn w pracy, co powoduje zmiany w ich codziennym życiu. To jest demoralizacja.

Nasze społeczeństwo zostało zdestabilizowane i pozostajemy w ciągłym kryzysie ekonomicznym, moralnym, duchowym i finansowym. W międzyczasie nasi przywódcy mówią nam, że musimy dostosować się i przestrzegać ich „nowej normy” niekonstytucyjnych edyktów, badań medycznych, śledzenia kontaktów, izolacji / kwarantanny, identyfikatora cyfrowego i otrzymania „paszportu odporności”, aby pokazać, że wszystko jest w porządku. i podążaj za wszelkimi innymi żądaniami, które wymyślą.

Ludzie Zachodu stracili tak wiele swobód, a plany ich wroga dotyczące „ideologicznej działalności wywrotowej” prawie nie zostały zakwestionowane. Tak więc, kiedy Bezmenov powiedział w 1984 roku, że komuniści zniszczą wolne społeczeństwo Ameryki bez jednego wystrzału, wiedział dokładnie, o czym mówi. Nie było to ostrzeżenie tylko dla Ameryki, ale dla każdego suwerennego demokratycznego kraju, któremu groziło komunistyczne przejęcie władzy.

Obejrzyj cały wywiad z dezerterem KGB Jurijem Bezmenowem z 1984 roku:

 

 

Książki :

04 maj 2024

«Rothschildowie to był projekt. Rothschildowie nie wyrośli sami z siebie. I już ten pierwszy Mayer Amschel Rothschild, czyli protoplasta tej rodziny, która zresztą wyszła z nazwiska Bauer. Nagle nazwisko Bauer zostało zamienione na Rothschild i od...

19 kwiecień 2024

... J esteśmy w takim punkcie, że wszystko wskazuje na to, że bestia będzie musiała przynajmniej na pewien czas z realizacji tego planu , to znaczy zniszczenia w pierwszej kolejności Zachodu, w tym Stanów Zjednoczonych , w drugiej kolejności...

20 marzec 2024

Ludzkość jest wstrząsana kryzysami egzystencjalnymi. Żaden obszar życia nie został oszczędzony. Czy to ekonomiczny, finansowy, polityczny, etyczny, medyczny, czy jakkolwiek chcesz to nazwać: wygląda to tak, jakby żaden kamień nie miał pozostać....

09 marzec 2024

Artykuł powstał pod wpływem książki Jan Białka „Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego” oraz filmu Szach-mat dla ludzkośc i z 2012 roku przetłumaczonym w listopadzie 2012 r. dla portalu WolneMedia.net. Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW...

17 luty 2024

Celem projektu „Salon Ludzi Wolnych” jest odblokowanie najpoważniejszych barier w społecznej komunikacji; związanych zarówno z treścią naszych dyskusji, jak i formą ich propagowania. Cywilizacyjne zagrożenia oraz największe społeczne problemy...

14 styczeń 2024

[ Tekst transkrypcji zachowany w tłumaczeniu automatycznym zgodnie ze stroną źródłową -AC] Kim są inspiratorzy stojący za WEF? Ten dokument Kla TV bezlitośnie ujawnia rzeczywiste plany WEF i całego poziomu zarządzania. Możesz również dowiedzieć...

14 styczeń 2024

Światowe Forum Ekonomiczne uważa wolność słowa za największe ryzyko dla ich globalnego programu Alex Jones wyjaśnia, w jaki sposób lista potencjalnych zagrożeń sporządzona przez WEF w nadchodzącym roku stawia wolność słowa bezpośrednio na...

30 grudzień 2023

Czy wiesz, że Światowa Organizacja Zdrowia została dosłownie powołana do działania jako jeden rząd światowy? Czy wiesz, że kiedy WHO ogłasza pandemię, prawa wszystkich narodów zostają unieważnione, a cały świat podlega tzw. „konstytucji” WHO? Czy...

02 grudzień 2023

Pod siedzibą ministerstwa zdrowia 1 grudnia odbyła się akcja protestacyjna wolnych ludzi sprzeciwiających się reżimowi sanitarnemu.w mediach głównego ścieku cisza - nic się nie działo :( Organizatorzy zaznaczają, że 1 grudnia stanowi ostatnią...

17 listopad 2023

W 2022 roku Polska wydała 30 miliardów złotych na zakup ETS za granicą. Według Pekao SA do 2030 roku dostosowywanie się do Fit for 55 będzie kosztować Polskę 190 miliardów euro, przy czym bank twierdzi, że korzyści przewyższą nakłady. .. Z tego...

17 listopad 2023

Kompendium wiedzy o planach tzw. globalistów przedstawione przez autora książki "Bestia. Cywilizacja nad przepaścią"Marka Tomasza Chodorowskiego - "komunizm światowy - czyli globalizm - musi upaść" Najważniejsze tezy pierwszego cyklu podane wersji...

10 listopad 2023

Dlaczego Deep State, czyli Głębokie Państwo ujawnia swoje plany? W ostatnich latach, szczególnie w trzech ostatnich, globalna mafia Deep State coraz bardziej otwarcie mówi o swoich planach. To powiedziawszy, nawet kilkadziesiąt lat temu każdy mógł...

14 październik 2023

“Bestia” to książka, dzięki której zrozumiesz, otaczającą nas rzeczywistość. Porusza tematy, o których nie dowiesz się w szkołach czy na uczelniach. Nigdy dotąd manipulacja i dezinformacja nie przybrały aż takiej skali – pełnej, niepowstrzymanej,...

13 październik 2023

Gdy zalecenia WEF spełnią się, ludzie musieliby wynajmować i pożyczać swoje artykuły pierwszej potrzeby od państwa, które byłoby wyłącznym właścicielem wszystkich towarów. Dostawy towarów byłyby reglamentowane zgodnie z punktami systemu zaufania...

29 wrzesień 2023

Kierowana przez Niemcy polityka Unii Europejskiej bezpardonowo niszczy polską gospodarkę, wysysa z niej soki i drenuje kieszenie polskich podatników i konsumentów, mocno uderzając przy tym w naszą wolność, bezpieczeństwo i suwerenność. Im szybciej...

28 wrzesień 2023

Gdy oczy się otworzą, staje się absurdalnie oczywiste, że wszystko, co dzieje się dzisiaj, jest wykalkulowanym spiskiem. Takim, który ma miejsce od dziesięcioleci, ale ostatnio dramatycznie przyspieszył, w miarę jak nowy porządek światowy i jego...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.