• Czy wiesz, że Światowa Organizacja Zdrowia została dosłownie powołana do działania jako jeden rząd światowy?
  • Czy wiesz, że kiedy WHO ogłasza pandemię,  prawa wszystkich narodów zostają unieważnione, a cały świat podlega tzw. „konstytucji” WHO?

  • Czy wiesz, że WHO może w każdej chwili ogłosić pandemię na podstawie dowolnego  fałszywego narzędzia diagnostycznego?

  • Czy wiesz, że WHO ogłosiła obecną pandemię na podstawie poważnie wadliwego testu PCR, który daje do 94% wyników fałszywie dodatnich?

  • Czy wiesz, że wszystkie narody świata są teraz zobowiązane do  bezwarunkowego poddania się wszelkim wytycznym wydanym przez WHO?

  • Czy wiesz, że WHO jest własnością i jest kontrolowana przez  osoby prywatne , które nie zostały przez nikogo wybrane demokratycznie?

  • Czy wiesz, że to sprawia, że ​​WHO jest w rzeczywistości prywatnym podmiotem rządzącym całym światem –  poza jakąkolwiek formą demokracji?

  • Czy wiesz, że cały system opieki zdrowotnej na naszym świecie jest  własnością oligarchów finansowych  , którzy wykorzystują go do zdominowania całej ludzkości?  

WHO3 

 Eksperci z WHO i ONZ ostrzegają ludzkość

Dr. _ Silvia Behrendt i dr Astrid Stuckelberger zajmowały czołowe stanowiska w  Światowej Organizacji Zdrowia  i  Organizacji Narodów Zjednoczonych. Ujawniają, jak WHO strategicznie infiltrowała wszystkie narody świata w celu obalenia demokracji i narzucenia własnej tyranii całej ludzkości.

Praktycznie każdy naród świata podpisał Traktat Pandemiczny, który zasadniczo unieważnia prawa i konstytucje narodów podczas pandemii. W rezultacie Światowa Organizacja Zdrowia staje się skutecznym rządem światowym.

WHO ma swoją własną „konstytucję”, słowo starannie dobrane w celu zastąpienia konstytucji narodów.

Narody świata są zobowiązane do bezwarunkowego posłuszeństwa temu, co mówi WHO, w rzeczywistości czyniąc z niej jeden rząd światowy, działający całkowicie poza konstytucjami narodowymi i jakąkolwiek demokracją.

Wszystko to odbywa się pod przykrywką „opieki zdrowotnej”. „Międzynarodowe przepisy zdrowotne” WHO (zwane IHR) zostały stworzone, aby utorować drogę tej ogólnoświatowej tyranii. Wszystko, czego potrzebują, aby poddać świat kontroli, to metoda ogłoszenia „stanu zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym”, co można łatwo zrobić za pomocą dowolnego fałszywego testu. Doktor Behrendt ujawnił, że do czasu wprowadzenia wadliwego testu PCR nie było pandemii covida , co nagle spowodowało 14-krotny wzrost tzw. „przypadków”. Ten test PCR nie jest jednak w stanie wykryć żadnego rodzaju infekcji ani choroby. To czyste oszustwo.

WHO zakazała wszelkich metod leczenia Covid-19

Byliśmy świadkami światowej dyktatury WHO podczas pandemii w 2020 roku. WHO stwierdziła, że ​​na CoVID nie ma leku i zakazała wszelkich skutecznych metod leczenia.

Tysiące lekarzy, którzy ratowali życie za pomocą protokołów leczenia, zostało zwolnionych, ocenzurowanych, zastraszanych, aresztowanych, a niektórzy zamordowani.

Narody świata zastosowały się do instrukcji WHO, aby zapobiec wczesnemu leczeniu. Aptekom zakazano realizacji recept lekarskich. Nikt nie mógł nawet wspomnieć o leczeniu C0VID w mediach społecznościowych. W rezultacie miliony zmarły niepotrzebnie.

Światowa Organizacja Zdrowia musiała zakazać wszelkich terapii, ponieważ zakończyłyby one pandemię, powodując utratę władzy przez WHO.

Fałszywy test oszukał cały świat

Dr. _ Silvia Behrendt, która pracowała na najwyższym szczeblu Światowej Organizacji Zdrowia, ujawnia, że ​​nie było pandemii C0VID, dopóki nie wprowadzono wadliwego testu PCR. Ten test PCR nagle zwiększył 14-krotnie liczbę tak zwanych „przypadków”. 

Jednak test PCR nie jest w stanie wykryć infekcji.

Twórca testu PCR, Kary Mullis, szczególnie przestrzegał przed wykorzystaniem swojego wynalazku do wykrywania infekcji, ponieważ nie nadaje się on do tego celu. Będzie to powodować dużą liczbę fałszywych alarmów. Mullis zmarł tuż przed pandemią, a jego wynalazek został wykorzystany dokładnie w sposób, przed którym ostrzegał. Test PCR rzeczywiście dał setki milionów wyników fałszywie dodatnich, co stwarzało wrażenie pandemii.

Zdecydowana większość osób (99,99%), które uzyskały wynik pozytywny, nie była chora, nie miała żadnych objawów i była w zasadzie zdrowa. Zostały po prostu oznaczone jako „przypadki” z powodu zawodnego testu PCR.

Podmioty finansowe są właścicielami światowego systemu opieki zdrowotnej

Światowy system opieki zdrowotnej jest kontrolowany przez osoby prywatne, które pod pretekstem „nagłych problemów zdrowotnych” narzucają ludzkości tyranię. Na przykład w 2012 roku na Światowym Zgromadzeniu Zdrowia Billa Gatesa ogłoszono liderem globalnego planu szczepień na lata 2012–2020. Gates nie ma jednak żadnych kwalifikacji medycznych i, jak sam mówi, interesuje się szczepionkami ze względu na astronomiczne zyski pieniężne.

Jako główny finansista Gates jest właścicielem Światowej Organizacji Zdrowia. Osobiście nastawił dyrektora WHO Tedrosa, byłego komunistycznego terrorystę, który też nigdy nie leczył ani jednej chorej osoby.

WHO została utworzona jako jeden rząd światowy i jest kontrolowana przez Billa Gatesa, co oznacza, że ​​całym światem rządzi jeden człowiek.

Gates jest oczywiście przedłużeniem potężniejszych bytów, które z kolei go kontrolują. Więcej o tym, kim są te podmioty, zostanie ujawnione w kolejnych e-mailach. 

Wszelkie dowody potwierdzające te informacje zostały ujawnione przez ekspertów z Organizacji Narodów Zjednoczonych, WHO, wojska itp. podczas posiedzeń Wielkiego Jury.

 

Powyższe stwierdzenia zostały  zdemaskowane przez czołowych ekspertów Światowej Organizacji Zdrowia i Organizacji Narodów Zjednoczonych w ramach DOWODÓW WIELKIEGO JURY 1 . Ich informacje potwierdzają także eksperci brytyjskiej marynarki wojennej, korpusu piechoty morskiej Stanów Zjednoczonych, rządu Wielkiej Brytanii, CDC, brytyjskich służb wywiadowczych itp. 

POBIERZ TEN RAPORT DOWODOWY

https://stopworldcontrol.com/who/

--------

Eksperci medyczni twierdzą, że pandemia była zaplanowana

Kiedy widzimy, jak rządy i główne media informacyjne na całym świecie współpracowały na poziomie międzynarodowym, aby wywołać masową psychozę wśród społeczeństwa, musimy się zastanowić, jaki był cel tego bezprecedensowego globalnego partnerstwa. Odpowiedzi udzielają dosłownie setki organizacji medycznych i naukowych wymienionych w Światowym Katalogu Wolności . Dziesiątki tysięcy ekspertów medycznych ostrzegają ludzkość, że pandemia jest zaaranżowaną operacją, której celem jest ustanowienie ekstremalnych systemów nadzoru i kontroli nad ludnością świata. 

Ilekroć Światowa Organizacja Zdrowia ogłasza pandemię, dosłownie staje się ona jednym  rządem światowym , wydającym wiążące wytyczne dla każdego kraju na świecie. WHO jest jednak prywatną organizacją należącą do podmiotów prywatnych, takich jak Bill Gates. Jako główny dobroczyńca finansowy WHO Gates ma władzę ścisłego dyktowania jej polityki.

To skutecznie czyni Billa Gatesa światowym dyktatorem podczas każdej pandemii – którą WHO może ogłosić według własnego uznania. 

Oczywiście Gates jest jedynie publiczną marionetką jeszcze potężniejszych podmiotów działających za kulisami. W tym raporcie ujawniono tożsamość ukrytych władców marionetek .

Zobacz dowody na własne oczy

Czy istnieją niezbite dowody na to, że rzeczywiście pandemia była zorganizowaną operacją przestępczą? Tak jest. Zapraszamy do zapoznania się z dowodami w poniższych raportach, do których prowadzą łącza. To ogromna ilość solidnych informacji do własnych badań. Najlepszym na świecie źródłem dowodów, udowadniającym ponad wszelką wątpliwość, w jaki sposób zaplanowano pandemię, jest film PLAN .

Proszę, miejcie odwagę i chęć zobaczenia obfitości głębokich dowodów.

I nie wahaj się podzielić tym z innymi. Musimy obudzić świat, ponieważ ci sami sprawcy są zajęci wdrażaniem duszącej tyranii na całą ludzkość pod pretekstem „zmian klimatycznych”. Nie bój się zająć stanowiska. Powstańcie, aby bronić naszego świata, naszych praw, naszych wolności, naszych rodzin i naszych przedsiębiorstw. Udostępnij to daleko i szeroko.

19 kwiecień 2024

... J esteśmy w takim punkcie, że wszystko wskazuje na to, że bestia będzie musiała przynajmniej na pewien czas z realizacji tego planu , to znaczy zniszczenia w pierwszej kolejności Zachodu, w tym Stanów Zjednoczonych , w drugiej kolejności...

20 marzec 2024

Ludzkość jest wstrząsana kryzysami egzystencjalnymi. Żaden obszar życia nie został oszczędzony. Czy to ekonomiczny, finansowy, polityczny, etyczny, medyczny, czy jakkolwiek chcesz to nazwać: wygląda to tak, jakby żaden kamień nie miał pozostać....

09 marzec 2024

Artykuł powstał pod wpływem książki Jan Białka „Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego” oraz filmu Szach-mat dla ludzkośc i z 2012 roku przetłumaczonym w listopadzie 2012 r. dla portalu WolneMedia.net. Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW...

17 luty 2024

Celem projektu „Salon Ludzi Wolnych” jest odblokowanie najpoważniejszych barier w społecznej komunikacji; związanych zarówno z treścią naszych dyskusji, jak i formą ich propagowania. Cywilizacyjne zagrożenia oraz największe społeczne problemy...

14 styczeń 2024

[ Tekst transkrypcji zachowany w tłumaczeniu automatycznym zgodnie ze stroną źródłową -AC] Kim są inspiratorzy stojący za WEF? Ten dokument Kla TV bezlitośnie ujawnia rzeczywiste plany WEF i całego poziomu zarządzania. Możesz również dowiedzieć...

14 styczeń 2024

Światowe Forum Ekonomiczne uważa wolność słowa za największe ryzyko dla ich globalnego programu Alex Jones wyjaśnia, w jaki sposób lista potencjalnych zagrożeń sporządzona przez WEF w nadchodzącym roku stawia wolność słowa bezpośrednio na...

30 grudzień 2023

Czy wiesz, że Światowa Organizacja Zdrowia została dosłownie powołana do działania jako jeden rząd światowy? Czy wiesz, że kiedy WHO ogłasza pandemię, prawa wszystkich narodów zostają unieważnione, a cały świat podlega tzw. „konstytucji” WHO? Czy...

02 grudzień 2023

Pod siedzibą ministerstwa zdrowia 1 grudnia odbyła się akcja protestacyjna wolnych ludzi sprzeciwiających się reżimowi sanitarnemu.w mediach głównego ścieku cisza - nic się nie działo :( Organizatorzy zaznaczają, że 1 grudnia stanowi ostatnią...

17 listopad 2023

W 2022 roku Polska wydała 30 miliardów złotych na zakup ETS za granicą. Według Pekao SA do 2030 roku dostosowywanie się do Fit for 55 będzie kosztować Polskę 190 miliardów euro, przy czym bank twierdzi, że korzyści przewyższą nakłady. .. Z tego...

17 listopad 2023

Kompendium wiedzy o planach tzw. globalistów przedstawione przez autora książki "Bestia. Cywilizacja nad przepaścią"Marka Tomasza Chodorowskiego - "komunizm światowy - czyli globalizm - musi upaść" Najważniejsze tezy pierwszego cyklu podane wersji...

10 listopad 2023

Dlaczego Deep State, czyli Głębokie Państwo ujawnia swoje plany? W ostatnich latach, szczególnie w trzech ostatnich, globalna mafia Deep State coraz bardziej otwarcie mówi o swoich planach. To powiedziawszy, nawet kilkadziesiąt lat temu każdy mógł...

14 październik 2023

“Bestia” to książka, dzięki której zrozumiesz, otaczającą nas rzeczywistość. Porusza tematy, o których nie dowiesz się w szkołach czy na uczelniach. Nigdy dotąd manipulacja i dezinformacja nie przybrały aż takiej skali – pełnej, niepowstrzymanej,...

13 październik 2023

Gdy zalecenia WEF spełnią się, ludzie musieliby wynajmować i pożyczać swoje artykuły pierwszej potrzeby od państwa, które byłoby wyłącznym właścicielem wszystkich towarów. Dostawy towarów byłyby reglamentowane zgodnie z punktami systemu zaufania...

29 wrzesień 2023

Kierowana przez Niemcy polityka Unii Europejskiej bezpardonowo niszczy polską gospodarkę, wysysa z niej soki i drenuje kieszenie polskich podatników i konsumentów, mocno uderzając przy tym w naszą wolność, bezpieczeństwo i suwerenność. Im szybciej...

28 wrzesień 2023

Gdy oczy się otworzą, staje się absurdalnie oczywiste, że wszystko, co dzieje się dzisiaj, jest wykalkulowanym spiskiem. Takim, który ma miejsce od dziesięcioleci, ale ostatnio dramatycznie przyspieszył, w miarę jak nowy porządek światowy i jego...

19 wrzesień 2023

Gdyby tylko świat przeczytał tyrady „ Mein Kampf ” Adolfa Hitlera i zareagował, moglibyśmy zapobiec drugiej wojnie światowej. Gdyby tylko świat podjął działania i wyrzucił Manifest Komunistyczny Karola Marksa na śmietnik, moglibyśmy oszczędzić...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.