Najnowsze wiadomości na twitter.com/Artur_Nobody63     facebook.com/ArtTurek44  

. PIS gotował żabę na wolnym ogniu, wykonując polecenia globalistów .🙁Liczę , że teraz PO, PSL 2050 i lewica podkręcą gaz i Polacy PRZEJRZĄ NA OCZY... ...  Zakładam, że po wygranej Trumpa , na wiosnę 2025 będa kolejne wybory, bo pacynka amerykańska Hołownia dostanie rozkaz opuszczenia klubu KO.

PS: Oczywiście jeśli nie powiedzie się plan wprowadzenia Polski ( i 2-3 innych krajów Europy, nie jako NATO ) do wojny z Rosją

( wprowadzą stan wyjątkowy lub wojenny), co zakończy i rozwiąże problem  strajki rolników w całej Europie.

GDpi0KPWkAAHEyo

.Czemu nakręcacie się nienawiścią ? Globaliści tylko tego pragną .... Hasło wiecznie żywe - DZIEL I RZĄDZ .

Globaliści specjalne podzielili Polaków na 2 plemiona Tutsi i Hutu, sorry PIS i PO, które nawzajem się "wyrzynają" nie widzą prawdziwych zagrożeń. To taka zabawa , igrzyska dla głupich mas :(Gdy tymczasem oni, pod pretekstem globalnego oćipienia klimatu, wprowadzają NWO, Wielki Reset i tzw. Zrównoważony Rozwój , czyli Komunizm 2.0 ...  Co za różnica, czy rządzą nami ...  PIS, PO, czy inne marionetki globalistów ??? ... To tylko mapety, pacynki -  przedstawienie, teatr, cyrk dla mas, aby wierzyły, że idąc do wyborów, coś wybierają ... PIS niestety kontynuuje politykę ograbienia, kolonizacja Polski, zrobienia z Polaków niewolników , (Kieżun o tym mówił ) a to wszystko pod pretekstem największej ściemy, kłamstwa XXI wieku ... jakoby wytwarzany przez człowieka CO2 ma wpływ na ocieplenie klimatu.

GODNE POLECENIA STRONY I KANAŁY

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.