Reset: kiedy globaliści spróbują wprowadzić swój cyfrowy system walutowy?

Reset, czasem nazywany czwartą rewolucją przemysłową, byłby początkiem nowej, przerażającej epoki feudalizmu. To powrót do modelu oligarchów i chłopów, powrót do zniewolenia. Przeciętnemu człowiekowi pozwolono by na pracę, ale tylko w charakterze środka na przetrwanie, nigdy do gromadzenia bogactwa na przyszłość. A przetrwanie każdego chłopa byłoby całkowicie uzależnione od jego dostępu do systemu, który można by odebrać za naciśnięciem guzika.

.https://ekspedyt.org/2023/06/23/powrot-resetu-czyli-kiedy-sprobuja-ponownie/

Co za tym idzie, produkcja jest jawnie tłumiona i zarządzana w skali mikro. Małe firmy należą już do przeszłości i tylko wybrana grupa dużych korporacji współpracujących bezpośrednio z rządem może działać. Nie chodzi tylko o to, że gotówka jest zakazana i że wszyscy muszą polegać na cyfrowym zapisie, ale same ścieżki danych i sieci, których używamy do przesyłania funduszy, są również kontrolowane. Podobnie jak sieć danych SWIFT, globaliści mają możliwość blokowania płatności internetowych, kont indywidualnych i kont firmowych oraz odmawiania ludziom możliwości przenoszenia środków z jednego miejsca do drugiego.

swetanaprzyszlosc

W międzyczasie systemy monitorowania oparte na sztucznej inteligencji co minutę przeglądają miliony transakcji w 

. Algorytm ma na celu zidentyfikowanie każdego, kto znalazł sposób na obejście śledzenia danych – osób, które chcą pozostać anonimowe.

Internet nadal istnieje, ale to tylko skorupa jego dawnej świetności. Ludność używa go regularnie do wykonywania niezbędnych zadań i wyszukiwania informacji, ale dostawcy danych są poważnie ograniczeni. Kryptowaluty nie stanowią alternatywy dla CBDC, ponieważ handel nimi online natychmiast uruchamia czerwone flagi dla wszechwidzącej sztucznej inteligencji.

Mogą istnieć tylko strony internetowe zatwierdzone przez rząd, z rozbudowanymi zasadami ograniczającymi to, co mogą robić i co mogą mówić. Chatboty AI dostarczają opinii publicznej większość swoich informacji, a globaliści kontrolują parametry tych chatbotów. Ludzie zawsze słyszą tylko te wiadomości, które elity chcą, żeby usłyszeli. Wszystkie sprzeczne dane są eliminowane. Jest to nie tyle tak bardzo zakazane, ale raczej po prostu pomijane, dopóki ludzie, którzy to pamiętali, już od dawna nie żyją.

--- * ---

 Z uwagi na trudną sytuacje finansową,proszę o wsparcie w postaci pomocy w uregulowania opłat za domenę, serwer mojej strony NIE-WIERZE-NIKOMU.PL

Domena - 158,67,Serwer - 429,27, Certyfikaty cyber_SSL - 19 zł RAZEM - 607zł 

http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/dotacje

--- * ---

Może to zabrzmieć jak science fiction, ale WSZYSTKIE te technologie już istnieją i są obecnie testowane przez globalistyczne instytucje, w tym Bank Rozrachunków Międzynarodowych i MFW.

Nie tak dawno temu, podczas paniki związanej z pandemią, organizacje takie jak Światowe Forum Ekonomiczne zaczęły szeroko promować koncepcję zwaną „Wielkim Resetem”. Był to program, o którym czasami szeptano na konferencjach bankierów już 15 lat temu, ale teraz Reset był otwarcie promowany w mediach i w Davos. To nowy paradygmat ekonomiczny, rewolucja, w której wszystkim kieruje sztuczna inteligencja, ludzkość zostaje zdegradowana do ograniczonej liczby kluczowych zawodów, a naszym życiem rządzi nowa odmiana technologicznego socjalizmu. Własność prywatna zostałaby odrzucona, a ludność żyłaby z dnia na dzień w ramach „gospodarki współdzielonej” [shared economy], w której nikt niczego nie posiada, a wszystko jest pożyczane od systemu kolektywnego.

Reset, czasem nazywany czwartą rewolucją przemysłową, byłby początkiem nowej, przerażającej epoki feudalizmu. To powrót do modelu oligarchów i chłopów, powrót do zniewolenia. Przeciętnemu człowiekowi pozwolono by na pracę, ale tylko w charakterze środka na przetrwanie, nigdy do gromadzenia bogactwa na przyszłość. A przetrwanie każdego chłopa byłoby całkowicie uzależnione od jego dostępu do systemu, który można by odebrać za naciśnięciem guzika.

Głównym krokiem do tego dystopijnego koszmaru byłby globalny system walut cyfrowych. Bez społeczeństwa bezgotówkowego globaliści nie mieliby żadnej mocy, by wyegzekwować inne elementy swojego Resetu. Ale kiedy i jak wdrożą tę potworność i dlaczego ktokolwiek miałby to zaakceptować?

Globaliści mają tendencję do działania inkrementalnego [etapami, małymi krokami -tłum.], ale czasami wykorzystują dramatyczne wydarzenia kryzysowe, aby zastraszyć ludność w celu podporządkowania ich polityce, której ustanowienie w innym przypadku zajęłoby dziesięciolecia. Widzieliśmy to wyraźnie w przypadku pandemii. Większość koncepcji Resetu została ujawniona opinii publicznej właśnie w tym czasie, być może dlatego, że globaliści myśleli, że mają to już pewne i nikt nie może nic zrobić, aby ich powstrzymać. Obejmowało to nawet konsekwentne mówienie o systemach bezgotówkowych, aby „zapobiec rozprzestrzenianiu się covid na fizycznych dolarach”.

Ale covid ze swoim niewielkim wskaźnikiem śmiertelności z powodu infekcji nie zdołał wystarczająco przestraszyć ludzi i okazja się rozpadła. Dziś pytanie brzmi: kiedy spróbują ponownie?

Większość organizacji globalistycznych konsekwentnie wymienia rok 2030 jako harmonogram zakończenia licznych projektów, w tym „Wielkiego Resetu” wraz z wieloma celami dotyczącymi klimatu i opodatkowania emisji dwutlenku węgla. WEF nazywa to „umową społeczną mającą na celu przekształcenie naszego świata do 2030 roku”. ONZ nazywa to po prostu „Agendą 2030”.

Oznacza to, że establishment chce mieć swoją siatkę kontrolną w ciągu siedmiu lat lub szybciej. Byłoby to niemożliwe bez wstrząsającego kryzysu o epickich proporcjach, ale najpierw musieliby wprowadzić szereg przyszłych mechanizmów jako próbę. W ten sposób, gdy już dojdzie do katastrofy, społeczeństwo przyzwyczai się do rozwiązań, o przyjęcie których później poproszą elity.

W przypadku walut cyfrowych kryptowaluty zyskały już szeroką ekspozycję w popularnych mediach. Większość ludzi nie posiada kryptowalut i prawie nikt ich nie używa, ale wszyscy o nich słyszeli. CBDC prawdopodobnie będą płynąć na fali kryptograficznej i będą przedstawiane jako „bezpieczniejsza i bardziej stabilna” opcja kryptograficzna.

Na razie Australia wydaje się być głównym królikiem doświadczalnym, jeśli chodzi o dostarczanie CBDC dużej zachodniej populacji. Ich programy pilotażowe mają się zakończyć tego lata, a transakcje międzynarodowe są już dokonywane przy użyciu jednostki eAUD. Nie ujawnili jednak, kiedy mogliby wprowadzić walutę na rynki Forex lub dla obywateli. Chodzi tu jednak o to, że system istnieje i może być skopiowany i przyjęty przez inne kraje.

W gruncie rzeczy globaliści wiedzą, że kraje takie jak Ameryka nie zaakceptują w pełni bezgotówkowego systemu bez całkowitego załamania ich istniejącej waluty i gospodarki. Inaczej się po prostu nie da i mam wątpliwości, czy wielu Amerykanów zaakceptuje taki system nawet po takim upadku. Większość Amerykanów, 59%, twierdzi, że lubi mieć przy sobie gotówkę na różne zakupy.

Chociaż zachodni konsumenci częściej dokonują płatności kartami bankowymi, nadal cieszą się fizycznymi pieniędzmi, kiedy tylko chcą. Konsekwencje skomplikowanego nadzoru cyfrowego każdego pojedynczego zakupu i transferu środków nie są niewidoczne dla dużej części populacji. Ludzie wiedzą, że jeśli włożą rządowi teleskop do swoich portfeli, w końcu ta informacja zostanie wykorzystana przeciwko nim. Zabierz opcję anonimowości, a miliony ludzi będą się opierać, nawet jeśli nie mają nic szczególnego do ukrycia.

Przejście na system bezgotówkowy wymagałoby klęski i siły, pełnoskalowego kryzysu w Stanach Zjednoczonych i większości zachodniego świata w ciągu najbliższych kilku lat, a także kolejnych kilku lub więcej lat odbudowy w celu wprowadzenia mechanizmów CBDC. Małe przedsiębiorstwa musiałyby zniknąć, a pozostałyby tylko duże korporacje, które mogłyby następnie odmawiać przyjęcia gotówki jako środka płatniczego od konsumentów. Byłaby to jedna z metod przyspieszenia systemu bezgotówkowego, wraz z jawną konfiskatą przez rząd fizycznego papieru.

Mimo to, istnieje inny dość dosadny sposób na zepchnięcie Amerykanów do CBDC, a który globaliści zdają się przyspieszać – śmierć statusu dolara jako światowej waluty rezerwowej. Jeszcze pięć lat temu sceptycy twierdzili, że dolar będzie królem jeszcze przez wiele dziesięcioleci. Dzisiaj ci sami ludzie upiornie milczą, gdy MFW ogłasza własne globalne CBDC o nazwie „UMU”, a narody BRIC szybko odchodzą od dolara w handlu dwustronnym. Jeśli dolar amerykański straci większość swojej siły nabywczej w wyniku inflacji i utraty statusu rezerwy, może być łatwiej przekonać społeczeństwo do porzucenia go na rzecz cyfrowego zamiennika.

Jeśli przyjmiemy globalistyczną oś czasu z 2030r. jako punktem granicznym, oznaczałoby to, że wkrótce musiałby nastąpić kolejny kryzys, nawet bardziej wszechobecny niż pandemia covid-19, aby elity mogły dostać to, czego chcą. Im dłużej będą czekać, tym więcej osób zostanie poinformowanych o ich programie i tym mniejsze prawdopodobieństwo, że odniosą sukces.

__________________

The Reset: When Will Globalists Attempt To Introduce Their Digital Currency System?, Brandon Smith, June 20, 2023

09 marzec 2024

Artykuł powstał pod wpływem książki Jan Białka „Tech. Krytyka rozwoju środowiska technologicznego” oraz filmu Szach-mat dla ludzkośc i z 2012 roku przetłumaczonym w listopadzie 2012 r. dla portalu WolneMedia.net....

17 luty 2024

Celem projektu „Salon Ludzi Wolnych” jest odblokowanie najpoważniejszych barier w społecznej komunikacji; związanych zarówno z treścią naszych dyskusji, jak i formą ich propagowania. Cywilizacyjne zagrożenia oraz największe społeczne problemy...

14 styczeń 2024

[ Tekst transkrypcji zachowany w tłumaczeniu automatycznym zgodnie ze stroną źródłową -AC] Kim są inspiratorzy stojący za WEF? Ten dokument Kla TV bezlitośnie ujawnia rzeczywiste plany WEF i całego poziomu zarządzania. Możesz również dowiedzieć...

14 styczeń 2024

Światowe Forum Ekonomiczne uważa wolność słowa za największe ryzyko dla ich globalnego programu Alex Jones wyjaśnia, w jaki sposób lista potencjalnych zagrożeń sporządzona przez WEF w nadchodzącym roku stawia wolność słowa bezpośrednio na...

30 grudzień 2023

Czy wiesz, że Światowa Organizacja Zdrowia została dosłownie powołana do działania jako jeden rząd światowy? Czy wiesz, że kiedy WHO ogłasza pandemię, prawa wszystkich narodów zostają unieważnione, a cały świat podlega tzw. „konstytucji” WHO? Czy...

02 grudzień 2023

Pod siedzibą ministerstwa zdrowia 1 grudnia odbyła się akcja protestacyjna wolnych ludzi sprzeciwiających się reżimowi sanitarnemu.w mediach głównego ścieku cisza - nic się nie działo :( Organizatorzy zaznaczają, że 1 grudnia stanowi ostatnią...

17 listopad 2023

W 2022 roku Polska wydała 30 miliardów złotych na zakup ETS za granicą. Według Pekao SA do 2030 roku dostosowywanie się do Fit for 55 będzie kosztować Polskę 190 miliardów euro, przy czym bank twierdzi, że korzyści przewyższą nakłady. .. Z tego...

17 listopad 2023

Kompendium wiedzy o planach tzw. globalistów przedstawione przez autora książki "Bestia. Cywilizacja nad przepaścią"Marka Tomasza Chodorowskiego - "komunizm światowy - czyli globalizm - musi upaść" Najważniejsze tezy pierwszego cyklu podane wersji...

10 listopad 2023

Dlaczego Deep State, czyli Głębokie Państwo ujawnia swoje plany? W ostatnich latach, szczególnie w trzech ostatnich, globalna mafia Deep State coraz bardziej otwarcie mówi o swoich planach. To powiedziawszy, nawet kilkadziesiąt lat temu każdy mógł...

14 październik 2023

“Bestia” to książka, dzięki której zrozumiesz, otaczającą nas rzeczywistość. Porusza tematy, o których nie dowiesz się w szkołach czy na uczelniach. Nigdy dotąd manipulacja i dezinformacja nie przybrały aż takiej skali – pełnej, niepowstrzymanej,...

13 październik 2023

Gdy zalecenia WEF spełnią się, ludzie musieliby wynajmować i pożyczać swoje artykuły pierwszej potrzeby od państwa, które byłoby wyłącznym właścicielem wszystkich towarów. Dostawy towarów byłyby reglamentowane zgodnie z punktami systemu zaufania...

29 wrzesień 2023

Kierowana przez Niemcy polityka Unii Europejskiej bezpardonowo niszczy polską gospodarkę, wysysa z niej soki i drenuje kieszenie polskich podatników i konsumentów, mocno uderzając przy tym w naszą wolność, bezpieczeństwo i suwerenność. Im szybciej...

28 wrzesień 2023

Gdy oczy się otworzą, staje się absurdalnie oczywiste, że wszystko, co dzieje się dzisiaj, jest wykalkulowanym spiskiem. Takim, który ma miejsce od dziesięcioleci, ale ostatnio dramatycznie przyspieszył, w miarę jak nowy porządek światowy i jego...

19 wrzesień 2023

Gdyby tylko świat przeczytał tyrady „ Mein Kampf ” Adolfa Hitlera i zareagował, moglibyśmy zapobiec drugiej wojnie światowej. Gdyby tylko świat podjął działania i wyrzucił Manifest Komunistyczny Karola Marksa na śmietnik, moglibyśmy oszczędzić...

31 sierpień 2023

Miasta 15-minutowe – czy są po prostu kolejnym naturalnym etapem w rozwoju miast, który ma służyć wygodzie mieszkańców, czy też za tym pomysłem stoi jakaś szersza ideologia dążąca do utopi sprzecznej z ludzką naturą? cz. 1 - 15 Minutowe Miasta, czy...

26 sierpień 2023

W tym artykule chciałbym podjąć wysiłek, aby jasno zidentyfikować ludzi stojących za tymi „wszechmocnymi” grupami, które twierdzą, że narzucają nam swój Nowy Porządek Świata. Zanim jednak dowiemy się, kto co robi, kto stoi za tą czy inną...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.