... to co się dzieje ...
... jakie są tego przyczyny i motywacje najbogatszych psychopatów tego świata...
Po ich lekturze zostaniesz innym człowiekiem ...
... całkowicie załamanym ... perfidią i okrucieństwami tego świata ...
Lub  obudzisz się i będziesz walczyć o normalność ...
czyli lepszą przyszłość da siebie, swoich dzieci i wnuków.
 
 
Kolejne 5

COVID-19; Globalna mistyfikacja Józef Białek

Czas na prawdę  Józef Białek

Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację Józef Białek

Czas niewolników. Jak świat stał się własnością kilku korporacji  Józef Białek

Krótka historia dezinformacji. Od konia trojańskiego do internetu Vladimir Volkoff

Czas niewolników. Jak świat stał się własnością kilku korporacji Józef Białek

 
-- * --
 
O sytuacji politycznej w Polsce można dowiedzieć się z książek i audycji Wojciecha Sumlińskiego.
 
 

Przede wszystkim, w cieniu walki całego świata z szalejącą pandemią toczy się nie mniej zaciekła wojna psychologiczna. Ta ostatnia jest prowadzona pod pretekstem dbałości państw o zdrowie i bezpieczeństwo obywateli. Jak wygląda? Zdecydowanie najważniejsze narzędzia to jak dotąd manipulacja informacjami medialnymi oraz zastraszanie i nękanie zmęczonego lockdownami społeczeństwa.

"Prawda wyzwala - to nie tylko pusty slogan. Prawda rzeczywiście prowadzi do wolności. Dlatego istniejący system oparty jest na globalnym i wielowarstwowym kłamstwie. To najdoskonalszy sposób sprawowania władzy i egzekwowania posłuszeństwa, doskonalszy niż przemoc. Kiedy cię biją, wiesz o tym. Kiedy cię okłamują - zwykle nic nie podejrzewasz. Kiedy biją cię systematycznie, zaczynasz się buntować. Kiedy cię systematycznie okłamują, wierzysz coraz bardziej. Siłą mogą zniszczyć twoje ciało, ale nie muszą odebrać ci wolności, która jest w twojej świadomości. Za pomocą kłamstwa przejmują twoją świadomość, odbierają ci wolność, a potem przejmują ciało."

 
 -----------  ***  ------------
Od marca 2020 roku świat pogrążony jest w walce z globalną pandemią koronawirusa COVID-19. W książce tej czytelnik znajdzie przekłady istotnych dokumentów z ostatnich lat, z których wynika, że owa pandemia to jedynie pretekst do przeprowadzenia „wielkiego resetu”, dzięki któremu stanie się możliwa budowa nowego ładu światowego. Dokumenty te pokazują, że mamy do czynienia z finalizacją rozpoczętego wraz z końcem zimnej wojny projektu przebudowy świata zgodnie z globalistyczną ideologią „zrównoważenia” i „inkluzywności”, która jest nową maską światowego komunizmu.

Wielki reset to książka, która mówi o planach globalnych elit władzy ich własnymi słowami.
 
 
welkireset
.

 -----------  ***  ------------

Nie było w historii ludzkiej cywilizacji wydarzenia równie socjotechnicznie i informacyjnie zmanipulowanego, jak obecna pandemia. Nigdy dotąd manipulacja i dezinformacja nie przybrały aż takiej skali – pełnej, niepowstrzymanej, totalnej agresji. Zrozumienie, co tak naprawdę się dzieje, kto to wszystko organizuje, do czego nas między innymi pandemia prowadzi, wymaga sięgnięcia po książkę.

Równie groźnie jeszcze nie było. Nawet we wrześniu 1939 roku. Zrozumienie tego, co nas dzisiaj otacza, co Bestia planuje, skąd się wzięła, dlaczego przez ostatnie 50 lat tak szybko zamieniała się w przerażającą potęgę, wreszcie – co nas czeka? – stanie się prostsze po tej lekturze.

“Bestia – cywilizacja nad przepaścią ” to książka, dzięki której zrozumiesz, otaczającą nas rzeczywistość. Porusza tematy, o których nie dowiesz się w szkołach czy na uczelniach. Książka odsłania paskudny pysk czegoś, co nazywamy „Bestią”. Ujawnia działalności zorganizowanych grup przestępczych, mafijnych rodzin, kontynuowaną przez wieki.

Ludzi zdeformowanych, mających jeden cel: przekształcić wolne narody w owadzie kolektywy. Zamienić świat w gigantyczny obóz koncentracyjny. Obecna pandemia jest tylko jednym ze środków prowadzących do tego celu.

"Zaskakuje niewielka świadomość zbliżającego się niebezpieczeństwa. Przede wszystkim w grupach społecznych najbardziej dziś zagrożonych. W sytuacji, gdy zagrożony jest niemal każdy pracobiorca oraz ten, kto cokolwiek posiada – zwłaszcza firmy i nieruchomości. Zagrożeni są w związku z tym niemal wszyscy. Prędzej czy później bowiem bezradne rządy, pracujące w roku 2020 – w pocie czoła i na rozkaz "z góry" – nad pogłębianiem globalnego kryzysu finansowego, po nasze nieruchomości sięgną. I nie tylko po nieruchomości. Także po oszczędności, po wszelką własność, na koniec po naszą wolność. A skoro takiej świadomości w grupach najbardziej dzisiaj zagrożonych nie ma i skoro maseczki wciskane ludziom na twarz, bez wiarygodnego uzasadnienia, nie zostały uznane za wystarczający sygnał napaści na nasze bezpieczeństwo i wolność, wypada zaczekać, aż pogłębiona świadomość w społeczeństwach Zachodu się pojawi".

"(...) publiczność europejska nie doczeka się odwołania pandemii do końca roku 2020, Niewykluczone, że będzie zmuszona do pandemii się przyzwyczaić. Także do europejskich rządów, przymuszanych przez utajnione "deep state" do wykonywania poważnej operacji socjotechnicznej, skierowanej przeciwko społeczeństwu. Trening behawioralny naszej uległości będzie kontynuowany. Dezinformacja zostanie podtrzymana, nikt analizowaniem statystyk, raportów ani prac naukowych się nie zajmie. Dlaczego? Ponieważ tego im – mediom i politykom – robić nie wolno. Pan zakazał".

"Obserwacja trzecia wiązałaby się poniekąd z drugą, ponieważ koncentrowałaby naszą uwagę na sprawach pandemii z roku 2020, czyli na źródle zagrożenia; którego, jak do tej pory, nikt nie miał ochoty identyfikować, ani tym bardziej winowajców ścigać. Nasuwa się pytanie – w jaki sposób moglibyśmy wybranych miliarderów oraz sporą część amerykańskiego, plus kilku europejskich, "deep state" dopaść, skoro świadomości niebezpieczeństwa w grupach najbardziej dziś na Zachodzie zagrożonych, nie ma? I nie może jej być, gdy zmasowanemu ogłupianiu towarzyszy lęk

Publikacja wprowadza nas do rozpoznania sytuacji, w jakiej realnie się znaleźliśmy. Służy do zdemaskowania Bestii i pokazania jej światu. „Zdemaskowania” – słowo to trafia w sedno w erze powszechnego obowiązku noszenia masek.

 bestia
Czytaj  ... Wydawnictwo Wektory Józef Białek - wywiady

 -----------  ***  ------------

Książka, której oryginał włoski ukazał się w 2008 roku. Najlepiej udokumentowana, napisana przez jednego z najlepszych znawców tematu, praca na temat globalistycznych planów związanych z narzuceniem ludziom Rządu Światowego, Nowego Porządku światowego i Nowego Ładu Ekonomicznego. Bogaty materiał naukowy i dowodowy. Ponad 1480 przypisów. Ilustracje.

ukryta strona dziejowny

https://sklep.antyk.org.pl/f/Epiphanius

  -----------  ***  ------------

 Środowisko technologicznie nieustannie się rozwija, a wdrażane zmiany mają bezpośredni wpływ na mechanizację człowieka oraz naturę. Jest to poważny problem, który zacznie być wyraźnie widoczny w okolicach 2040 roku.

Rozwój technologiczny powoli doprowadza do wytworzenia się nowego środowiska i kontekstu życia człowieka. Tym samym zastępuje środowisko naturalne i zabiera jego przestrzeń. W związku z tym w przeciągu kolejnych 20 lat techniki informatyczne, biotechnologia oraz robotyka pozwolą wytworzyć niezależne, syntetyczne formy życia. Ten przełom w rozwoju technologicznym może doprowadzić do całkowitego upadku cywilizacji ludzkiej.

Nieuniknionym efektem tak poważnych zmian będzie droga ku racjonalizacji, standaryzacji oraz całkowitej mechanizacji świata.

janbiialek

Więcej http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wiedza/113-jan-bialek-tech-krytyka-rozwoju-srodowiska-technologicznego

-----------------------------------

COVID-19; Globalna mistyfikacja Józef Białek

Czas na prawdę  Józef Białek

Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację Józef Białek

Czas niewolników. Jak świat stał się własnością kilku korporacji  Józef Białek

Krótka historia dezinformacji. Od konia trojańskiego do internetu Vladimir Volkoff

Czas niewolników. Jak świat stał się własnością kilku korporacji Józef Białek

4ksiazki

 PATRICK WOOD - Złe bliźniaki technokracji i transhumanizmu

Technokracja i transhumanizm stały się sojusznikami w dążeniu do podboju ludzkości, natury i systemu światowego. U podstaw tego leży zła filozofia scjentyzmu, która jest kultem nauki. To mechanistyczne myślenie traktuje człowieka na równi ze zwierzętami, owadami czy nawet drzewami w lesie. Tak więc ci nowi „inteligentni projektanci” nie mają problemu z zastosowaniem swojej nauki do zmiany ciebie i otaczającego cię świata.

To jest wprowadzenie każdego człowieka do technokracji i transhumanizmu, które opiera się na moich poprzednich książkach o technokracji. Oba są najważniejsze dla Wielkiego Resetu Światowego Forum Ekonomicznego, we współpracy z Organizacją Narodów Zjednoczonych, w celu zastąpienia kapitalizmu alternatywnym systemem gospodarczym o nazwie Zrównoważony Rozwój, znany również jako Technokracja. Co więcej, sami ludzie są celem transhumanistów, aby zmienić ludzką kondycję na Ludzi 2.0 za pomocą inżynierii genetycznej. W ten sposób technokracja przekształca strukturę i system ekonomiczny świata, podczas gdy transhumanizm przekształca ludzi, którzy tam mieszkają.

Technokracja chce rządzić ziemią w panoptikonie naukowej dyktatury. Transhumaniści chcą żyć wiecznie i stać się wszechwiedzącymi. Oba są systemami mechanistycznymi, które postrzegają naturę jako coś, co należy badać, manipulować i podbijać. Obaj postrzegają siebie jako nowych inteligentnych projektantów świata, w tym ludzi. Obaj starają się stworzyć przyszłość dla planety Ziemia, o którą nikt nie prosił, na którą nie głosował ani nie chciał.

Jakiekolwiek rozwiązania mogą się pojawić, które pozwolą nam odrzucić technokrację i transhumanizm, nie mogą zadziałać, jeśli nie mamy jasnego zrozumienia obu.

Mam nadzieję, że ta książka nie przygnębi cię, ale raczej zachęci do zajęcia właściwego miejsca na świecie, robiąc wszystko, co w twojej mocy, aby powstrzymać „Złych bliźniaków technokracji i transhumanizmu”.

https://pl.technocracy.news/produkt/z%C5%82e-bli%C5%BAniaki-technokracji-i-transhumanizmu/

-----------------------------------

Warto również odświeżyć lektury z młodości:

Wehikuł czasu - George’a Wellsa

Nowy wspaniały świat - Aldous Huxley

Limes inferior - Janusz Andrzej Zajdel

  Rok 1984  George’a Orwella

Oraz oczywiście starą książkę, Agentura wpływu. Tajniki działalności wywrotowej KGB  z. 1984  roku 

 Globalności posługują się tym samymi metodami. Ta książka dziś wydaje się jeszcze bardziej aktualna. Jak stworzyć chaos, konflikt wewnętrzny i sparaliżować wroga – czyli nas.

13 maj 2024

Bitwa nie toczy się o ziemię czy zasoby, ale o istotę tego, co czyni nas ludźmi: naszą zdolność do swobodnego myślenia, odczuwania i działania. Cel elity jest niepokojąco prosty: wydrążyć jednostkę, pozostawiając pustą skorupę, jednocześnie...

02 luty 2024

W materiale analizujemy procesy powstawania i upadku imperiów, opierając się na badaniach Johna Bagota Glubba, który szczegółowo przeanalizował dwanaście różnych imperiów. Autor zauważa, że imperia kształtują się poprzez podbój, scalanie ziem i...

28 sierpień 2023

Witryna internetowa firmy APC, zawiera jedno z najbardziej szczegółowych archiwów artykułów na temat ochrony praw własności, Agendy 21, Agendy 2030, Zielony Nowy Ład i Wielki Reset i wielu innych powiązanych zagadnień i jest odwiedzana przez...

16 sierpień 2023

F ałszyzm jako zjawisko nie jest czymś nowym. Jest realny i szkodliwy i jako taki był rozpoznawalny i opisywany w systemach totalitarnych XX wieku. Samo słowo jest neologizmem stworzonym przez Witkacego. Użyte w opisie oddaje w 100 % charakter...

29 czerwiec 2023

W naszym odkrywczym poście „ Kim są ukryci władcy świata? ” ujawniamy niektóre z ukrytych podmiotów, które potajemnie kontrolują większość rządów na świecie i których celem jest realizacja planu dominacji nad światem . Celem tego postu nie jest...

29 czerwiec 2023

CO MOŻESZ ZROBIĆ? Globaliści są zdeterminowani poddać całą ludzkość bezprecedensowej tyranii poprzez Wielki Reset, Agendę 21, Agendę 2030 i Nowy Porządek Świata. Czy jest coś, co normalni obywatele, tacy jak ty i ja, możemy zrobić, aby ich...

29 czerwiec 2023

Kiedy patrzymy na szalone plany Światowego Forum Ekonomicznego, Światowej Organizacji Zdrowia i Organizacji Narodów Zjednoczonych, zastanawiamy się, kto wymyśla tego rodzaju szaleństwo? Zwłaszcza gdy widzimy, jak pedofilia ulega normalizacji,...

29 maj 2023

Poniższy kompleksowy raport dowodowy został przygotowany we współpracy z prawnikami, lekarzami i naukowcami z całego świata. Autor niniejszego raportu ma osobisty kontakt z większością naocznych świadków i ofiar i w razie potrzeby może ich wezwać...

18 maj 2023

Na oficjalnej stronie Ministerstwa Kultury Federacji Rosyjskiej znalazłem zwięzłą, w istocie aprobatywną wielce – choć udającą próbę alternatywy – prezentację “filozofii transhumanizmu Harariego”. Jest to – nieświadome i niecelowe – ukazanie...

18 marzec 2023

Technokracja zdefiniowała się w 1938 roku jako „nauka inżynierii społecznej”. Ten artykuł rzuca trochę światła na mechanikę zaangażowaną w ten mroczny świat celowej i starannie zaplanowanej manipulacji masami. Świat jest obecnie w stanie wywołanej...

17 luty 2023

Okno Overtona to niezwykle interesująca koncepcja polityczna, która opisuje sposób, w jaki można stopniowo zmienić opinię publiczną na dany temat. Stwierdza ona, że idee, które wcześniej uważano za raczej niedorzeczne, mogą przy odrobinie wysiłku i...

16 luty 2023

W jaki sposób działać w obliczu coraz ostrzejszej kontroli i coraz mocniejszych ograniczeniach naszej wolności. Wszystkie filmy w linku https://www.youtube.com/@RadoslawPogoda Wszy Nagranie wystąpienia na spotkaniu #FreedomWatchPoland w Warszawie...

01 styczeń 2023

Wygląda na to, że wojna hybrydowa, jaką Niemcy od początku 2016 roku prowadzą przeciwko Polsce, w ostatnim czasie doznała eskalacji. Już nie wystarczyło zablokowanie Funduszu Odbudowy, ale za pośrednictwem niemieckich owczarków, jacy obsadzili...

18 listopad 2022

Kredyt społeczny wchodzi tylnymi drzwiami Kiedy we wrześniu 2020 roku napisałem tekst „ Wielka GAFA i zamordyzm ”, pewnie wielu Czytelników uznało mnie za szura i płaskoziemcę. Teoria spiskowa? Choć w Chinach ćwiczą to od dawna, myśl że...

27 październik 2022

22 października 2022 już po raz dziewiętnasty odbył się Kongres Konserwatywny organizowany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Spotkanie miało miejsce na Zamku Królewskim w Niepołomicach, a oprócz prelekcji wokół...

07 październik 2022

Polska kraj suwerenny tylko z nazwy Tajemnicą poliszynela jest to, iż Polska nie jest krajem, który decyduje o swoim losie . Fałsz narracji medialnej omamił jednak część społeczeństwa, którzy uważają, iż od 1989 jesteśmy niepodległym Państwem,...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.