W naszym odkrywczym poście „ Kim są ukryci władcy świata? ” ujawniamy niektóre z ukrytych podmiotów, które potajemnie kontrolują większość rządów na świecie i których celem jest realizacja planu dominacji nad światemCelem tego postu nie jest wymienienie wszystkich osób i rodzin, ale jego celem jest pokazanie ludzkości, jak bardzo jesteśmy oszukiwani przez nieznanych aktorów, którzy wykorzystują nasze rządy jako publiczny teatr lalek. Widzimy skorumpowanych polityków i przestępcze agencje rządowe, ale nie rozumiemy, w jaki sposób są oni zwykłymi marionetkami tańczącymi na sznurkach nieznanych podmiotów.

Dla nas wszystkich niezwykle ważne jest, abyśmy obudzili się w tej głębokiej, fundamentalnej rzeczywistości, abyśmy nie toczyli dalej nieskutecznych bitew o lepszą przyszłość. Musimy spojrzeć poza powierzchowny poziom i zrozumieć podziemne systemy korzeni tej złej sieci.

obudzenieswiata

https://stopworldcontrol.com/waking-up/

Chociaż odsłoniłem kilka podstawowych podmiotów i podstawową zasadę tego, co naprawdę się dzieje, nie jest możliwe ujawnienie wszystkich szczegółów i nazwisk na raz wszystkich, którzy stoją za światowymi operacjami terrorystycznymi, takimi jak planowane pandemie, zaaranżowane wojny, zmiany klimatyczne oszustwo, załamanie gospodarcze i tak dalej.

Niektórzy ludzie denerwują się, ponieważ nie ujawniam jeszcze wszystkiego, na przykład tego, jak mafia chazarska przejęła rodziny królewskie i jak przybyli z Ukrainy, która wcześniej nazywała się Chazarią, oraz jak wywodzą się ze starożytnego Babilonu i innych wspomnianych głęboko mrocznych kultur w Biblii, począwszy od węża z Księgi Rodzaju i wielkiego duchowego zepsucia wspomnianego u Henocha z Nefilimami.

Inni są źli, ponieważ nie wyjaśniłem jeszcze, w jaki sposób rdzeń kliki twierdzi, że jest Żydem i opiera swoje wierzenia na satanistycznym Talmudzie, który stwierdza, że ​​ludzie są owadami lub zwierzętami i tylko prawdziwy Żyd jest człowiekiem.

Wiem to wszystko i dużo więcej. Ale nie mogę i nie ujawnię wszystkiego na raz, ponieważ celem nie jest przytłaczanie ludzi rzeczami, których nie są w stanie pojąć umysłowo.

Celem jest obudzenie świata poprzez podniesienie zasłony zakrywającej ukryte działania złych istot.

To jest pierwszy krok: pokazanie, że wszyscy dajemy się zwieść iluzji „rządów” i wyjaśnienie podstawowej rzeczywistości tego, jak świat działa zupełnie inaczej, niż nam się wydaje. To przede wszystkim musi się wydarzyć. Rozbijanie kłamstw polityki, która jest dosłownie marionetkowym przedstawieniem dla ludzi. A także zachęcając was, pokazując, jak wyłania się inny rodzaj polityków, którzy demaskują to marionetkowe przedstawienie i żądają reform.

Narody to korporacje komercyjne utworzone w celu czerpania zysków z ludzi, którzy są produktami. To takie proste. Demokracja to kompletne oszustwo, mające na celu stępienie populacji, które są wmówione, że mają cokolwiek do powiedzenia, podczas gdy ich narodami kierują dyrektorzy generalni, którzy zniewalają każdego urodzonego człowieka.

Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość, podczas gdy będziemy stopniowo podnosić zasłonę i odkrywać coraz więcej, krok po kroku.

 

ZDEJMIJ CIEMNE OKULARY


Kolejnym punktem krytyki, z którym muszę się uporać, jest mroczny sposób myślenia, że ​​nie ma nadziei i wszyscy jesteśmy skazani na zagładę. Ilekroć wspominam plan ratowania świata i dobre elementy, które walczą o wybawienie ludzkości, widzę ludzi szalejących w gniewie, oskarżających mnie o szerzenie fałszywej nadziei, czyli „hopium”. To bardzo smutne, jeśli żyjecie w głębokim zwiedzeniu, że istnieje tylko ciemność. Bardzo smutny. I jest to również całkowicie nieuczciwe, ponieważ rzeczywistość jest niezwykle oczywista, że ​​na całym świecie istnieje bezprecedensowy ruch, który jest zajęty niszczeniem węża zwodzącego narody.

Nigdy wcześniej w historii ludzkości nie było takiego ruchu, w którym setki milionów ludzi zaczęły się budzić, miliony wracały do ​​Boga, a prawda objawiała się na lewo i prawo, jak nigdy dotąd.

A to dopiero pierwsza faza tego przebudzenia. Istnieje wiele kontrolowanej opozycji, ponieważ CIA, Mossad, MI6 itp. pozycjonują swoich głosicieli fałszywej prawdy jako największe i najbardziej wpływowe kanały we wszystkich mediach alternatywnych. Ale kopią sobie własny grób. Duch Prawdy przemawia do milionów naraz i sytuacja się odwraca. Wielkie odkrycie jest nieuniknione, przeznaczeniem jest masowe przebudzenie ludzkości. Przywrócenie Stworzenia nadchodzi. I wszyscy mamy w tym swój udział.

Trwa kilka operacji mających na celu dalsze oszukiwanie ludzkości, ponieważ planowana jest fałszywa inwazja obcych, podobnie jak fałszywa akcja ratunkowa kosmitów. Wszystko po to, aby trzymać ludzkość z dala od Stwórcy. Przez dziesięciolecia klika wyprodukowała setki hitowych filmów, aby zaprogramować umysł ludzkości tak, aby wierzyła w kosmitów, a wielu członków przebudzonej społeczności dało się na to nabrać.

To, że nasze przekonania na temat kosmitów są w całości owocem oglądania filmów Disneya, wymyka się naszej świadomości.

Ale ten plan zadziała również przeciwko niegodziwym, a kłamstwo obcych również upadnie na ziemię. Wierzę, że krok po kroku zobaczymy, jak wszystkie ich próby zawiodą, jedna po drugiej, i pomożemy w ciągłym demaskowaniu niegodziwców.

Nawet ich program „zbawienia” świata za pomocą Nauczyciela Świata, który przyjdzie „położyć kres wszelkiej tyranii” za pomocą w pełni rozwiniętej fałszywej religii ukrytego satanizmu, przedstawianej jako „Miłość i Światło”, gdzie fałszywy Chrystus będzie próbował całkowicie nad całym światem. To również zakończy się niepowodzeniem.

Przyszłość ludzkości i ziemi jest przeznaczona do odnowy i wybawienia. Ale wszystkie te fale ciągłego oszustwa są potrzebne, aby nas obudzić…

 

Musimy na własne oczy zobaczyć, jak każde kłamstwo, które wolimy od Stwórcy, jest destrukcyjne i niszczycielskie.

Zbyt wielu ludzi, którzy twierdzą, że nie śpią, nadal wybiera każdą inną opcję, zamiast po prostu klękać przed prawdziwym Dawcą życia i miłości. Biegają za kosmitami, wyimaginowanymi Federacjami Galaktycznymi, starożytnymi bogami, duchami przodków, wszelkiego rodzaju samouwielbieniem, magią i tak dalej. Wszystko jest akceptowane z wyjątkiem prawdziwego uwielbienia jedynego Stwórcy wszelkiego życia. Używają imienia Chrystusa, aby promować koncepcję „świadomości Chrystusowej”, całkowicie odrzucając samego Chrystusa. To czyste czary i bunt, który jest esencją zła. Bunt i uwielbienie dla samego siebie ponad pokorę i uznanie chwały Stwórcy.

Ta uparta duma będzie musiała umrzeć, zanim ludzkość będzie mogła w końcu powrócić do Tego, który kocha nas tak bardzo, że nigdy się nie poddaje.

Ale nawet wzmianka o tym rozwścieczy wielu, którzy to przeczytają, ponieważ głęboki bunt przeciwko Stwórcy wciąż jest podstawą milionów ludzi twierdzących, że kochają prawdę.

Proszę zrozumieć, że prawdziwe przebudzenie jest procesem stopniowym, podczas którego prawda objawia się stopniowo. I niestety ludzkość jako całość jest tak uparta i niechętna oraz tak chętnie przedkłada oszustwo nad prawdę, że musimy być prowadzeni ku wybawieniu poprzez ból i wstyd, gdzie widzimy i czujemy, jak nasze uporczywe przedkładanie kłamstw nad prawdę zawsze nam szkodzi . Uczymy się tego na własnej skórze.

Jednak ostatecznym celem jest świat, w którym prawdziwie pokorne i czyste serca dzieci Boże powstają i usuwają niegodziwych z ich wpływów, aby dobroć mogła w coraz większym stopniu panować na ziemi.

O tym wszystkim można powiedzieć jeszcze milion rzeczy. Proszę, nie irytujcie się, gdy coś, co waszym zdaniem „musi” zostać ujawnione właśnie teraz, a nie zostało to zrobione zgodnie z waszą osią czasu. Potrzebna jest mądrość i strategia. Nie możemy po prostu wrzucać niezrozumiałych koncepcji do umysłów małych dzieci, które nawet nie nauczyły się myśleć.

TO WYMAGA CZASU


Moją misją jest otwieranie oczu ludzkości, a nie zamykanie ich przez szokowanie ich przerażeniem.

Raport o agendzie Dominacji Świata zawiera wiele podstawowych informacji, których nie można łatwo znaleźć nigdzie indziej, w tej samej kompleksowej przejrzystości, które mogą skutecznie obudzić ludzkość na istotę sytuacji, która jest właśnie teraz potrzebna .

Prosimy o przeczytanie i udostępnienie tego raportu gdziekolwiek się da. 

Zawiera pełne odniesienia i zawiera wystarczająco szczegółowe informacje, aby je potwierdzić i poinformować opinię publiczną o zagrożeniu światową tyranią ze strony niezwykle nikczemnych agentów.

Możemy ich pokonać, jeśli nie będziemy idiotami i postanowimy całym sercem zwrócić się ku pełnej prawdzie. Jeśli zrobimy, co trzeba, a zamiast osądzać i krytykować, powstańmy i podejmiemy prawdziwy wysiłek, aby szerzyć prawdę.

Najważniejsze, aby nie ujawniać wszystkiego, co trzeba wiedzieć, bo byłoby to po prostu zbyt druzgocące, zagmatwane i przytłaczające. Sekret polega na ujawnieniu tego, co świat musi wiedzieć , aby przeciwstawić się planom niegodziwców.

https://stopworldcontrol.com/waking-up/

13 maj 2024

Bitwa nie toczy się o ziemię czy zasoby, ale o istotę tego, co czyni nas ludźmi: naszą zdolność do swobodnego myślenia, odczuwania i działania. Cel elity jest niepokojąco prosty: wydrążyć jednostkę, pozostawiając pustą skorupę, jednocześnie...

02 luty 2024

W materiale analizujemy procesy powstawania i upadku imperiów, opierając się na badaniach Johna Bagota Glubba, który szczegółowo przeanalizował dwanaście różnych imperiów. Autor zauważa, że imperia kształtują się poprzez podbój, scalanie ziem i...

28 sierpień 2023

Witryna internetowa firmy APC, zawiera jedno z najbardziej szczegółowych archiwów artykułów na temat ochrony praw własności, Agendy 21, Agendy 2030, Zielony Nowy Ład i Wielki Reset i wielu innych powiązanych zagadnień i jest odwiedzana przez...

16 sierpień 2023

F ałszyzm jako zjawisko nie jest czymś nowym. Jest realny i szkodliwy i jako taki był rozpoznawalny i opisywany w systemach totalitarnych XX wieku. Samo słowo jest neologizmem stworzonym przez Witkacego. Użyte w opisie oddaje w 100 % charakter...

29 czerwiec 2023

W naszym odkrywczym poście „ Kim są ukryci władcy świata? ” ujawniamy niektóre z ukrytych podmiotów, które potajemnie kontrolują większość rządów na świecie i których celem jest realizacja planu dominacji nad światem . Celem tego postu nie jest...

29 czerwiec 2023

CO MOŻESZ ZROBIĆ? Globaliści są zdeterminowani poddać całą ludzkość bezprecedensowej tyranii poprzez Wielki Reset, Agendę 21, Agendę 2030 i Nowy Porządek Świata. Czy jest coś, co normalni obywatele, tacy jak ty i ja, możemy zrobić, aby ich...

29 czerwiec 2023

Kiedy patrzymy na szalone plany Światowego Forum Ekonomicznego, Światowej Organizacji Zdrowia i Organizacji Narodów Zjednoczonych, zastanawiamy się, kto wymyśla tego rodzaju szaleństwo? Zwłaszcza gdy widzimy, jak pedofilia ulega normalizacji,...

29 maj 2023

Poniższy kompleksowy raport dowodowy został przygotowany we współpracy z prawnikami, lekarzami i naukowcami z całego świata. Autor niniejszego raportu ma osobisty kontakt z większością naocznych świadków i ofiar i w razie potrzeby może ich wezwać...

18 maj 2023

Na oficjalnej stronie Ministerstwa Kultury Federacji Rosyjskiej znalazłem zwięzłą, w istocie aprobatywną wielce – choć udającą próbę alternatywy – prezentację “filozofii transhumanizmu Harariego”. Jest to – nieświadome i niecelowe – ukazanie...

18 marzec 2023

Technokracja zdefiniowała się w 1938 roku jako „nauka inżynierii społecznej”. Ten artykuł rzuca trochę światła na mechanikę zaangażowaną w ten mroczny świat celowej i starannie zaplanowanej manipulacji masami. Świat jest obecnie w stanie wywołanej...

17 luty 2023

Okno Overtona to niezwykle interesująca koncepcja polityczna, która opisuje sposób, w jaki można stopniowo zmienić opinię publiczną na dany temat. Stwierdza ona, że idee, które wcześniej uważano za raczej niedorzeczne, mogą przy odrobinie wysiłku i...

16 luty 2023

UWAGA ! OSOBIŚCIE PODEJRZEWAM, ŻE RADEK POGODA TO FAŁSZYWA FLAGA, PROWOKATOR " Elita promuje liderów manipulatorów, wyłaniających się z protestujących, do kierowania protestującymi i zapewnienia iluzji, demokratycznej odnowy i nadziei. Europejski...

01 styczeń 2023

Wygląda na to, że wojna hybrydowa, jaką Niemcy od początku 2016 roku prowadzą przeciwko Polsce, w ostatnim czasie doznała eskalacji. Już nie wystarczyło zablokowanie Funduszu Odbudowy, ale za pośrednictwem niemieckich owczarków, jacy obsadzili...

18 listopad 2022

Kredyt społeczny wchodzi tylnymi drzwiami Kiedy we wrześniu 2020 roku napisałem tekst „ Wielka GAFA i zamordyzm ”, pewnie wielu Czytelników uznało mnie za szura i płaskoziemcę. Teoria spiskowa? Choć w Chinach ćwiczą to od dawna, myśl że...

27 październik 2022

22 października 2022 już po raz dziewiętnasty odbył się Kongres Konserwatywny organizowany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Spotkanie miało miejsce na Zamku Królewskim w Niepołomicach, a oprócz prelekcji wokół...

07 październik 2022

Polska kraj suwerenny tylko z nazwy Tajemnicą poliszynela jest to, iż Polska nie jest krajem, który decyduje o swoim losie . Fałsz narracji medialnej omamił jednak część społeczeństwa, którzy uważają, iż od 1989 jesteśmy niepodległym Państwem,...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.