Poniższy kompleksowy raport dowodowy został przygotowany we współpracy z prawnikami, lekarzami i naukowcami z całego świata. Autor niniejszego raportu ma osobisty kontakt z większością naocznych świadków i ofiar i w razie potrzeby może ich wezwać do złożenia zeznań. 

Autor współpracuje z Grupą Prawa Konstytucyjnego Stanów Zjednoczonych , która wsadziła do więzień więcej skorumpowanych sędziów, polityków i funkcjonariuszy organów ścigania niż ktokolwiek inny na świecie. 

Świadkowie potwierdzają nadużycia ze strony rządu

Czy to prawda, że ​​nasi czołowi politycy, celebryci, rodziny królewskie, policja, wojsko, wymiar sprawiedliwości itp. są zaangażowani w znęcanie się, torturowanie i mordowanie dzieci? 

Lawina dowodów zalewa nasz świat, pokazując, że w naszych społeczeństwach dzieje się coś niewypowiedzianie makabrycznego. Byli dyrektorzy amerykańskich tajnych służb CIA, FBI i NSA wystąpili i oświadczyli, że dzieje się to na dużą skalę na całym świecie. Ujawniają zorganizowane światowe sieci, które handlują milionami dzieci bogatym i wpływowym. Większość dzieci sprzedaje się jako „zabawki”, aby je dowolnie wykorzystywać, inne zaś składa się w ofierze podczas satanistycznych rytuałów.

W tym raporcie można wysłuchać naocznych świadków, ocalałych ofiar, prawników, funkcjonariuszy organów ścigania, byłych dyrektorów tajnych służb itp. z całego świata. Ci ludzie nie znają się – niektórzy pochodzą z Europy, inni z Australii, Anglii czy USA – a mimo to wszyscy mówią dokładnie to samo. Ich zeznania są zgodne w każdym szczególe.

PeteraDalglisha

Więcej na https://stopworldcontrol.com/abuse/

Wzywam każdą uczciwą osobę, aby nie odwracała wzroku, ale miała odwagę wysłuchać tego, co zostaje objawione. 

Jeśli prawdą jest, że najwyżsi członkowie naszego rządu, wojska, policji, sądownictwa, rodziny królewskiej, finansów itp. są zaangażowani w zorganizowane rytualne wykorzystywanie i morderstwa dzieci, to jest to bez wątpienia najgorsze zło na tym świecie…. i trzeba to zatrzymać.

 


Przed Międzynarodowym Trybunałem ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (ITCCS) złożono kilka zeznań . W odpowiedzi na zeznania naocznych świadków zespoły ITCCS we współpracy z lokalną policją dokonały aresztowań 19 osób i uwolniły 8 dzieci. Odkryto także masowe groby dzieci. 

 --- * ---
Dlaczego bardzo inteligentni globaliści stali się potworami, to próbuje wytłumaczyć   ten film - KOMPLEKS BOGA 
 --- * ---Zobacz dowody w raporcie poniżej.

Historia ofiar z dzieci


Pomysł rytualnego wykorzystywania i mordowania dzieci przez urzędników państwowych brzmi dla większości z nas szaleństwem. Dlatego pokrótce wyjaśnię historyczną rzeczywistość tej przerażającej praktyki. W końcu jest powszechny od niepamiętnych czasów w wielu kulturach na całym świecie.

Poniżej rycina zatytułowana „Ofiara pierworodnego króla” przedstawiająca, że ​​rządy rdzennych Amerykanów na Florydzie złożyły w ofierze dziecko na oczach europejskich pionierów („Ameryka” 1599, autor: Theodore De Bry).

Było to również powszechne w Ameryce Południowej, na przykład u Azteków. Władze składały w ofierze dzieci swoim demonicznym bogom. Rozcięcie dziecka pokazano na wstawce u dołu obrazu.

Poniżej znajduje się wizualizacja rytualnego uboju dzieci w Indiach, po raz kolejny przeprowadzonego przez rząd...

W różnych kulturach mordowano dzieci jako ofiarę dla tzw. „boga”, w rzeczywistości mrocznej istoty zwanej Bäalem, Molochem czy Molekiem. Ten bożek jest przedstawiany jako mężczyzna z głową byka. Czcili go między innymi Kananejczycy, Fenicjanie i Babilończycy. Nawet dzisiaj dzieci są składane w ofierze tej demonicznej istocie.

 

W Biblii, a także w wielu pismach historycznych starożytności, pojawia się kilka wzmianek o Molochu :

„Zbudowali wyżyny Baala, które są w dolinie Ben-Hinnom, aby przeprowadzić swoich synów i córki przez ogień do Molocha, czego im nie nakazałem i nie przyszło mi do głowy, aby dopuszczali się tej obrzydliwości „
- Jeremiasz 32:35
„Składali nawet w ofierze swoich synów i swoje córki demonom i przelewali niewinną krew, krew swoich synów i swoich córek, które składali w ofierze bożkom Kanaanu; A ziemia została skażona krwią.
- Psalmy 106:37

Dzieci wrzucano żywcem do płonących pieców, w brzuch Molocha.

Były tu także bożki z wyciągniętymi rękami, które rozżarzyły się, jak pokazano w prawym dolnym rogu tego obrazu. Wewnątrz wydrążonego posągu znajdował się piec, który palił się do białości, aż dłonie stały się gorące. Następnie umieszczono w nich dzieci. Towarzyszyła temu głośna muzyka i śpiew, aby zagłuszyć krzyki dzieci.

>

Nawet w średniowieczu tortury i ofiary z dzieci były nadal powszechne, co widać na poniższych ilustracjach.

 

Ofiary z dzieci były także powszechną praktyką w Afryce. Poniższy rysunek pokazuje, jak koloniści byli świadkami tych okrucieństw.

Powstanie wiary chrześcijańskiej, która skupia się na opiece nad słabymi, położył kres tym publicznym okrucieństwom w świecie zachodnim. Jednakże wysocy rangą osobistości społeczne w dalszym ciągu stosowały te praktyki w tajemnicy.

Ofiara dziecka jest drogą
do władzy i bogactwa


Pierwsze zeznanie pochodzi od byłego czołowego biznesmena finansowego Ronalda Bernarda . Człowiek ten działał na wyższych szczeblach świata finansów, handlując dużymi sumami pieniędzy dla bogatej elity. W pewnym momencie otrzymał propozycję samodzielnego zdobycia nieograniczonego bogactwa. Jednak był jeden warunek:

sumienie musiało zostać włożone do zamrażarki, w temperaturze -100°C. Wtedy wszystkie drzwi się przed nim otworzą.

Jak się okazało, został zaproszony do udziału w szatańskich rytuałach znęcania się i mordowania dzieci. Ku swemu przerażeniu odkrył, że jest to praktyka charakterystyczna dla wyższych sfer naszego świata. To bilet do nieograniczonego bogactwa. Bernard za wszelką cenę wyszedł z tego przewrotnego świata bezwzględnej żądzy władzy i bogactwa. Proszę posłuchać jego historii...

RONALDA BERNARDA


FINANSOWY ELITE INSIDER

 

Ronald Bernard zeznaje, jak został zaproszony na wyższe szczeble społeczeństwa, aby wziąć udział w rytualnym znęcaniu się i mordowaniu dzieci. Wtedy otworzą się przed nim wszystkie drzwi do bogactwa i władzy.

Koniecznie obejrzyjcie to zmieniające życie świadectwo.

Royalty organizuje morderstwa dzieci


Rewelację Ronalda Bernarda potwierdzają szokujące zeznania byłej prawniczki holenderskiego wymiaru sprawiedliwości: Anne Marie van Blijenburgh. W 2014 roku zeznała, że ​​trzykrotnie była obecna na spotkaniach, na których na scenie gwałcono i mordowano dzieci. Jej zeznania składano przed Trybunałem ds. Zbrodni Kościoła i Państwa (ITCCS) , założonym przez działacza na rzecz praw człowieka Kevina Annetta. Dziś ten trybunał już nie istnieje, ponieważ Annett skupia się teraz na walce o prawa rdzennej ludności Kanady. Jednakże w czasie rozprawy zarejestrowano kilka zeznań na temat znęcania się rytualnego i morderstwa dokonanego przez rząd.

Według tego prawnika gwałty i morderstwa dzieci były finansowane przez nikogo innego jak Beatrix, byłą królową Holandii, a uczestniczyli w nich szefowie wojska, sądownictwa, religii, mediów, edukacji itp. 

ANNA MARIE VAN BLIJENBURGH


BYŁY PRAWNIK

Anne Marie van Blijenburgh zeznaje, jak trzykrotnie była obecna podczas rytualnego znęcania się i morderstwa dzieci przez członków holenderskiej rodziny królewskiej oraz czołowych polityków, przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości i innych osobistości.

 Nazywam się Anne Marie van Blijenburgh. Jestem żoną Keesa van Korlaara od 24 lat. Wraz ze swoimi trzema braćmi Kees van Korlaar założył organizację przestępczą zwaną Syndykatem Octopus (jest to inne określenie w Holandii Ndranghety, siatki przestępczej powiązanej z włoską mafią). Są nadal aktywni od 1960 roku do dziś.”

„Na rozkaz królowej Beatrix werbowali dzieci, które były torturowane, gwałcone i mordowane na oczach publiczności. Dzieci te umieszczano w ośrodkach dla nieletnich w Holandii”.
 

niedawnym wywiadzie Kevin Annett z byłego ITCCS powiedział, że zgłosił się także świadek pracujący w ośrodku poprawczym dla nieletnich i potwierdził wersję Van Blijenburgha. Według tego świadka królowa Beatrix nakazała przeniesienie lub zatrudnienie dzieci na terenie pałacu królewskiego, po czym za każdym razem znikały one bez śladu.

„W Zwolle przestępcy zabrali dziecko ze stacji kolejowej i zaprowadzili do budynku, który wyglądał zupełnie jak prawdziwy hotel, ale nie funkcjonował jako hotel, chociaż w holu byli ludzie udający, że to hotel”.
„Dziecko dostało coś do picia i tym napojem zostało odurzone. Obok hotelu znajdował się budynek, w którym miał odbywać się spektakl. W tym budynku siedzieli ludzie i w pewnym momencie przyprowadzono dziecko przez przestępców. Była torturowana, zgwałcona i brutalnie zamordowana na oczach widzów.”

Według świadka masakry zorganizowali bracia Korlaar na zlecenie królowej Beatrix, która również całą sprawę sfinansowała.

Niektóre z obecnych , o których wspomina Van Blijenburgh, to George Soros, ministrowie sprawiedliwości, przewodniczący Rady Sądownictwa, były dowódca armii, sędzia i prezes sądu w Amsterdamie, obecny premier i Wkrótce.

Wszyscy wysocy rangą osobistości z rządu, wojska, sądownictwa, mediów… 

W tym przypadku wszyscy pochodzili z Holandii, ale poniższe zeznania pokazują, że dzieje się to w wielu krajach na całym świecie: w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii, USA, Francji, Niemczech itp. 

Mark Rutte,
obecny premier Holandii

„Kiedy mnie tam zabierano, było zawsze około pięćdziesięciu osób. Zabrano mnie tam trzy razy. Za każdym razem, gdy tam byłem, widziałem, że zabito dziecko. Widziałem, że zamordowano dwóch chłopców i dziewczynkę. Pochodzili z ośrodków detencyjnych i zostali zrekrutowani w sposób, który właśnie opisałem.”

Van Blijenburgh twierdzi, że ponad dziesięć lat temu zwróciła się do gazety „de Telegraaf”, aby nagłośnić tę historię. Dziennikarz rozmawiał ze wszystkimi ośrodkami poprawczymi i potwierdził, że rzeczywiście dokonano selekcji dzieci, które miały pracować na dworze królowej Beatrix. Najwyraźniej jednak po pewnym czasie pracownicy tych ośrodków dla nieletnich nabrali podejrzeń, ponieważ nigdy więcej nie słyszano o tych dzieciach. 

Temu dziennikarzowi powiedziano nawet żartobliwie, że najwyraźniej królowa Beatrix je zjadła, bo te dzieci – za każdym razem, gdy wsadzano je do pociągu do Zwolle – znikały wraz ze swoimi aktami bez śladu.

Świadek twierdzi, że wie, gdzie porzucono ciała. „Najpierw wrzucono je do chłodni, która znajdowała się za budynkiem. Po kilku «przedstawieniach» kontener ten przewieziono do Belgii, gdzie mieli kawałek ziemi, na którym chowano ciała w masowym grobie”. W wywiadzie z 15 października 2016 r. Kevin Annett powiedział, że on i świadek byli na miejscu jednego z tych masowych grobów.

Van Blijenburgh nie pragnie niczego bardziej, niż widzieć, jak przestępcy zaangażowani w tę sprawę zostają zamknięci na całe życie. Mówi, że zgłaszała władzom przestępstwa od 2004 r., ale żadna z agencji odmówiła wszczęcia dochodzenia w tej sprawie.

„Rozmawiałem z każdym funkcjonariuszem policji, jakiego udało mi się znaleźć, z każdym urzędnikiem wymiaru sprawiedliwości, informowałem o tym Interpol, a nawet udałem się do sądu, aby zobaczyć, czy uda mi się znaleźć prokuratora, który mógłby zbadać sprawę. Sąd powiedział mi, że to nie mój problem - to był problem społeczeństwa. Sąd nie chciał zlecić prokuratorowi prowadzenia śledztwa."


„Zrobiłem dosłownie wszystko, żeby to wyjaśnić. Mam wrażenie, że wszystko zostało sabotowane, ponieważ w sprawę zaangażowana była królowa Beatrix i sądy. Za każdym razem, gdy ktoś chciał zbadać sprawę, klepano go po ramieniu i mówiono: „Niech pan tego nie robi”. Nie rób tego, bo królowa Beatrix tego nie chce.

V an Blijenburgh wyraża, że ​​jest bardzo, bardzo zły.

„Gdybyś widział to, co ja… zawsze pozostanie to we mnie. Nie mogę o tym zapomnieć, bo to jedna z najokrutniejszych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. To okropne, to naprawdę okropne. Oni są idioci.”

Mówi, że została odurzona przez ówczesnego męża i zabrana na jedno z takich przedstawień. W drodze powrotnej do domu, po przebyciu 70 mil, odzyskała zmysły i uświadomiła sobie, że właśnie była świadkiem morderstwa dziecka. Zalała się łzami. Jej mąż siedział za kierownicą, objął ją ramieniem i powiedział:

„Nie martwcie się, to są dzieci z ubogiej rodziny, to sieroty, to szumowiny, nie ma znaczenia, że ​​zostali zamordowani”.

Według Van Blijenburgha jej były mąż nadal jest zamieszany w takie zabójstwa. „Kiedy zdasz sobie sprawę, ile osób zostało zamordowanych od 2004 roku,... minęło 10 lat, zabijają może 10 do 20 dzieci rocznie, jeśli nie więcej. To okropne”.


„Powiedziałem policji o czterech miejscach w Holandii, w których służyły za masowe groby. Nigdy, przenigdy żaden funkcjonariusz policji nie zadał sobie trudu, żeby tam zajrzeć”.

Top modelka wykorzystywana
przez elitę

Trzecim naocznym świadkiem jest Nathalie Augustina. Przez lata była bardzo poszukiwaną topową modelką, współpracującą z największymi markami modowymi, takimi jak Dior, Cartier, Issey Miyake, Chanel, Armani i Comme des Garçon. Nathalie przyciągnęła uwagę wysokich rangą polityków, potentatów, znanych aktorów, takich jak Keanu Reeves , i celebrytów, takich jak Julio Iglesias i Jeffrey Epstein.

Przez członków jednych z najbogatszych rodzin tego świata i członków rodów królewskich była regularnie odurzana na potrzeby seksualnych imprez elity, a przez wielu z nich była gwałcona.

W 2018 roku opowiedziała swoją historię w książce „NATHALIE – Wyznania Top Modelki”(dostępne tylko w języku niderlandzkim). Napisała to wspólnie ze znanym dziennikarzem śledczym Robinem de Ruiterem . Ten bystry badacz szczegółowo przewidział całą pandemię koronową już w 2008 roku (!) w swojej książce „Kryzys koronowy”.

 
 

BYŁA TOP MODELKA

Nathalie Augustina świadczy o zorganizowanym, systematycznym wykorzystywaniu seksualnym dzieci przez rodzinę królewską oraz najwyższych urzędników politycznych, sądowych, policyjnych i wojskowych.

Proszę, posłuchajcie tej odważnej kobiety!

Nathalie dorastała jako sierota i została umieszczona w rodzinie zastępczej dla pedofilów. Osoby te regularnie zabierały ją wraz z wieloma innymi dziećmi do siedziby rządu w Hadze, gdzie znajdują się podziemne pomieszczenia zwane „piwnicą seksualną”. Tam dzieci zostały zgwałcone.

Ona i inne dzieci były także regularnie zabierane do amerykańskiej bazy wojskowej, gdzie poddawano je „programowaniu umysłu”. Niektóre dzieci zaprogramowano jako „kocięta seksualne”, przeznaczone wyłącznie do gwałtu. Inni zostali dodatkowo przygotowani do wejścia do świata mody, filmu czy muzyki.

Nathalie mówi o setkach tysięcy dziewcząt i chłopców systematycznie gwałconych przez rządy królewskie, polityczne i wojskowe.

Przyprowadzano je na imprezy dla bogatych, gdzie były gwałcone na scenie. Nathalie opowiada, jak elity gwałcą na śmierć niektóre dzieci lub torturują je na śmierć, i jak wszystko jest filmowane. Stanowi to bezpośrednie potwierdzenie zeznań Anne Marie van Blijenburgh.

Nathalie twierdzi, że zabierano ją do miejsc „wszystkich, co królewskie, szlacheckie, elitarne, szefów polityków i wojska”.

Zeznał , jak zabierano ją do miejsc wojskowych, gdzie na widownię wchodziło wiele dzieci. Wchodził tam ze swoimi przyjaciółmi ówczesny Sekretarz Generalny Sprawiedliwości Joris Demmink. Mężczyźni, którzy „robili tylko chłopców”, wybierali chłopców, a mężczyźni, którzy „robili tylko dziewczyny”, wybierali dziewczyny, w tym Nathalie Augustinę.

„To wszystko są bardzo przerażające rzeczy, a prawda jest jeszcze gorsza, niż ludzie chcą znać”.

Nathalie twierdzi, że wróciła do Holandii, ponieważ zobaczyła, że ​​rząd zatwierdził partię polityczną opowiadającą się za pedofilią . Partia ta opublikowała „Podręcznik o pedofilii” , który wyjaśnia między innymi, jak gwałcić dzieci w wieku od zera do trzech lat. 


Postawiono ją przed sądem wojskowym przez organizację „Dziennikarstwo naukowe na rzecz pedofilii”, która twierdzi, że stosunki seksualne między małymi dziećmi i dorosłymi przyczyniają się do przygotowania dzieci do wymagań „holenderskiego państwa pedofilskiego”. Organizacja ta jest finansowana przez rząd.

Nadużycia i szantaż


Wielu świadków i znawców ujawnia, że ​​tortury, znęcanie się i morderstwa dzieci są wykorzystywane jako strategia mająca na celu przejęcie kontroli nad przywódcami społeczeństwa. Do udziału w tych praktykach zapraszane są osoby wysokiej rangi, co zostaje uchwycone na filmie. Ten materiał filmowy jest później wykorzystywany do wywierania presji politycznej lub wymuszenia. Ta ogólnoświatowa metoda została potwierdzona przez Michela Nihoula, członka okrytego złą sławą gangu Dutroux, który w całej Europie składał ofiary z dzieci.

„Mam kontrolę nad rządem. Każdy ma na sobie nawzajem kompromitujące pliki, które w odpowiednim momencie można wykorzystać jako dźwignię”.

MICHEL NIHOUL, CZŁONEK GANGU MARCA DUTROUX.
CYTAT Z WYWIADU DLA DER SPIEGEL Z 2001 ROKU

 

Tunele Pod Budynkami Rządowymi


Według Nathalie pod siedzibą rządu znajduje się wiele podziemnych korytarzy i pomieszczeń, w których ona i wiele innych dzieci przez lata były ofiarami przemocy ze strony władz politycznych. Istnienie podziemnych konstrukcji w Binnenhof potwierdza ten film. Nie wiem, czy stało się to w tych konkretnych tunelach, ale pokazuje to, że pod siedzibą rządu rzeczywiście znajdują się podziemne konstrukcje.

Rozległe sieci podziemne zbudowano także pod Białym Domem i innymi budynkami rządowymi na całym świecie. 

Kontrola umysłu monarchy


Kolejnym elementem zeznań Augustiny jest Monarch Mind Control, znana również jako MK Ultra. Poniższy film daje głębszy wgląd w tę metodę, dzięki której dzieci są programowane na niewolników bogatych. W ten sposób przygotowuje się wielu polityków, modelek, muzyków, aktorów itp.

" data-float-position="top-left" data-float-width-d="300px" data-float-padding1-d="25px" data-float-padding2-d="25px">
 

CIA zajmuje się dziećmi


Nathalie zeznaje, jak widziała wiele dzieci zabieranych do amerykańskich baz wojskowych. Potwierdza to poniższy film, w którymprzemawia funkcjonariusz CIA John Kiriakou . Wyjaśnia, że ​​w CIA nie ma etyki. Nie ma żadnych granic moralnych. Rzeczywiście, istotą CIA jest to, że należy złamać każde prawo, aby móc wykonywać swoją szpiegowską pracę. Kiedy oficer CIA protestuje, szef mówi mu: „Rób, co do ciebie należy. Nie zadawaj pytań. Rób, co musisz”. 


W zamian za informacje lub współpracę wpływowi ludzie żądają pieniędzy, władzy i… dzieci

Były szef FBI zabiera głos


W poniższych filmach były szef FBI w Los Angeles, Ted Gunderson, ujawnia powszechną rzeczywistość satanistycznych rytualnych nadużyć i międzynarodowego handlu dziećmi na rzecz najbogatszych ludzi na świecie. 

G Underson wyjaśnia, że ​​w domach wielu z tych wysokich urzędników znajdują się podziemne komnaty, które zbudowano specjalnie na potrzeby tej praktyki, tak aby zawsze pozostawała ona ukryta.

„Są ekspertami w dbaniu o to, aby nikt się o tym nie dowiedział” – mówi były szef FBI Gunderson.

Wykorzystywany przez lata w
słynnych zamkach


Naszym następnym naocznym świadkiem jest Toos Nijenhuis. Jako dziecko zabierano ją do najróżniejszych zamków i pałaców w Holandii, Walii, Szkocji, Francji, Niemczech, a nawet do Arabii Saudyjskiej i Australii. Zagraniczne zamki, o których wspomina Toos, to: Zamek Caernarfon niedaleko Ford William w Szkocji i Zamek Hohrenschwangau w Bawarii.

Wymienia także nazwiska uczestników, którzy należą do najwyższych kręgów społeczeństwa.

Wymienia księcia Bernarda (ojca Beatrix), kardynała Alfrinka, lorda Mountbattena (rodzina księcia Filipa, męża brytyjskiej królowej) i papieża (Pawła IV lub św. Jana Pawła II).

Kardynał Alfrink

Lorda Mountbattena

Książę Bernard

Toos wyjaśnia, że ​​w wielu zamkach i pałacach znajdują się specjalne sale tortur i pomieszczenia, w których przetrzymuje się dzieci. Według Toosa w każdym pokoju była kamera. Oznaczałoby to, że jej zeznania mogłyby zostać potwierdzone materiałem filmowym, jeśli tylko taki się pojawi i ktoś zechce się z nim zapoznać.

Toos Nijenhuis przez całe dzieciństwo była maltretowana i torturowana przez członków holenderskiej rodziny królewskiej i inne wysokie osobistości, w tym przywódców Kościoła rzymskokatolickiego i żydowskiego Kościoła prawosławnego.

Były szef sztabu Białego Domu
jest właścicielem art


Do tego obrazu prowadzą nas zeznania T oosa na temat izb tortur w zamkach. Z jednej strony widzimy podziemny basen w największym zamku w Ameryce: Biltmore Estate.   Jest własnością Vanderbiltów , niegdyś najbogatszej rodziny Ameryki. Słynny prezenter wiadomości CNN, Anderson Cooper, jest jednym z synów Glorii Vanderbilt. 

Ponadto można zobaczyć dwa obrazy będące częścią dziwacznej kolekcji dzieł sztuki wpływowego człowieka z Waszyngtonu: Johna Podesty.

Był szefem personelu Białego Domu za prezydentury Clintona i doradcą prezydenta Obamy.  

Grafika przedstawia torturowane dzieci w basenie... który jest uderzająco podobny do basenu w zamku Biltmore. Musimy się zastanowić – dlaczego w basenie w zamku Biltmore wisi tak wiele lin? Dlaczego na dnie basenu znajduje się czerwonobrązowy brud, który wygląda jak zaschnięta krew? I dlaczego Gloria Vanderbilt, zmarła właścicielka tego zamku, stworzyła dużą liczbę „dzieł sztuki” składających się z uszkodzonych lalek zamkniętych w klatkach z pleksiglasu?

>
 

Warto również zauważyć, że właśnie o tym zamku napisano książeczkę dla dzieci . Opowiada o dziewczynie mającej tylko cztery palce u rąk i nóg, którą znaleziono w posiadłości Vanderbiltów.

Jest świadkiem, jak mężczyzna w czarnej pelerynie sprawia, że ​​na zamku znika kilkoro dzieci....

Były najwyższy urzędnik rządu USA i powiernik Clintona i Obamy, John Podesta, nie tylko ma w swoim domu obrazy przedstawiające torturowane dzieci, ale także jest właścicielem „sztuki” poniżej… wyjące i płaczące dzieci zamknięte w klatkach niesionych przez demony. 

Z Archiwum X:
Sieci przedstawiające przemoc wobec dzieci


W 2004 roku BNN VARA, duża europejska stacja telewizyjna, wyemitowała program zatytułowany „Z Archiwum X”. Świadkowie zeznali w programie, że od dzieciństwa byli gwałceni przez wysokie osobistości w Brukseli w Belgii. Jedna z tych świadków, młoda kobieta z Gandawy, wywołała poruszenie w Belgii w 1997 r. swoim oświadczeniem na temat siatek molestowania i morderstw.

Co najmniej 43 dzieci zaginęło w Belgii w latach 1973–1995, a niektóre z nich później znaleziono zamordowane. Regina Louf złożyła w 1996 r. bardzo szczegółowe zeznania w sprawie morderstwa trzech dziewcząt: Christine van Hees, Carine Dellaert i Katrien de Cuyper. Żandarmeria potwierdziła, że ​​posiada wiedzę, jaką mógł posiadać jedynie naoczny świadek, oraz że istnieją wyraźne ślady sprawców.

Następnie interweniował rząd: śledztwo zostało natychmiast wstrzymane. Wezwano media, aby przedstawiły tego naocznego świadka jako obłąkanego fantastę. 

 

REGINA LOUF

Regina Louf zeznała przed belgijską żandarmerią, jak była świadkiem znęcania się i morderstwa dzieci. Żandarmeria potwierdziła prawdziwość jej informacji, a ślady prowadziły do ​​sprawców.

Następnie rząd umorzył śledztwo....

Wykorzystywany przez brytyjskich polityków


Następne zeznanie pochodzi z Wielkiej Brytanii. Richard Kerr dosłownie przyznaje się do wszystkiego, co do tej pory widzieliśmy: przez lata był systematycznie gwałcony przez bardzo wpływowe osobistości brytyjskiej polityki. Cudem przeżył i po kilkudziesięciu latach znalazł siłę, by opowiedzieć swoją historię.

Jako nastolatek Richard był przez lata wymieniany jako przedmiot, tak zwany „chłopiec-zabawka”, pomiędzy elitami Anglii. 

Jako jedno z miejsc, do których został zabrany, wymienia Dolphin Square – luksusowy kompleks żandarmerii i brytyjskiego wywiadu. Po trzydziestu latach wrócił w te i inne miejsca wraz ze swoją terapeutką, aby przepracować swoją przeszłość

RYSZARD KERR

Richard Kerr jako dziecko przez lata był molestowany przez czołowe osobistości ze świata polityki, wojska, tajnych służb i angielskiej policji. Podobnie jak Anne Marie, Ronald, Nathalie i Regina, Richard świadczy o rozległej sieci sadystycznej pedofilii w najwyższych kręgach społeczeństwa.

Urzędnicy Białego Domu oskarżeni


Jessica Collins to Amerykanka, która od 17 lat była ofiarą przemocy w sposób opisany przez wszystkich poprzednich naocznych świadków. Wspomina Jeffreya Epsteina, który miał bliskie powiązania z Billem Gatesem, a także dziesiątki wysokiej rangi osobistości, biznesmenów, polityków, osobistości mediów i producentów filmowych w USA. Jessica wyjaśnia także, jak została porwana, odurzona narkotykami i wykorzystana przez brytyjskiego księcia Andrew Windsora, który był także dowódcą wojskowym.

JESSICA COLLINS

Jessica Collins twierdzi, że była molestowana przez Joe Bidena i kilka innych osób przebywających obecnie w Białym Domu.

Australijscy czołowi politycy oskarżeni


F iona Barnettz Australii przedstawiła dokładnie takie same zeznania, jak wszystkie inne ocalałe ofiary, które widzieliśmy w tym raporcie. Szczegółowe podobieństwa wszystkiego, co każdy z nich opisuje, jest niezaprzeczalnym dowodem prawdziwości ich doświadczeń. Fiona zeznaje, jak przez całe dzieciństwo była wykorzystywana przez czołowych australijskich polityków. Kiedy próbowała to zgłosić, przeżyła jeszcze większą traumę:

bez względu na to, dokąd się zwróciła – czy to do policji, czy do wymiaru sprawiedliwości – była wyśmiewana i odrzucana. 

FIONA BARNET

Fiona Barnett zeznaje, że przez całe dzieciństwo była wykorzystywana przez czołowych australijskich polityków.

Niedawno ujawniono skrajne perwersje australijskich członków parlamentu, co nawet trafiło do niektórych mediów, którym zwykle płaci się za ukrywanie tego rodzaju informacji.

Najważniejszy człowiek UNICEF, ONZ i WHO
gwałci dzieci

Czasami jedna z osobistości wysokiego szczebla zostaje złapana i aresztowana, jak to miało miejsce w przypadku Petera Dalglisha . Zajmował wysokie stanowiska w Organizacji Narodów Zjednoczonych, UNICEF i Światowej Organizacji Zdrowia oraz był założycielem międzynarodowego ruchu na rzecz dzieci ulicy. Za wybitną działalność humanitarną został odznaczony Orderem Kanady.

W rzeczywistości jego działalność okazała się przykrywką dla molestowania niechronionych dzieci.

Policja w Nepalu otrzymała cynk i udało jej się złapać tego potwora na gorącym uczynku molestowania dwóch chłopców w wieku 12 i 14 lat. Dostał tylko dziewięć lat więzienia. 

Dzieci na sprzedaż online


Podejrzewa się, że kilka megasklepów internetowych, takich jak WayFair i Etsy, umożliwia handel dziećmi. Dzieci oferowane są jako meble itp., które kosztują fortunę, a produkty noszą to samo imię zaginionych dzieci. Oto kilka przykładów...

Pierwsza to poduszka kosztująca 10 000 dolarów, na której widnieje imię zaginionej dziewczynki: Dunning. Poniżej marna szafka oferowana za cenę 13 000 dolarów, ponownie opatrzona tym samym imieniem zaginionego dziecka: Samyiah.

... Osobiście widziałem kilka filmów pokazujących Huntera Bidena angażującego się w różnego rodzaju akty seksualne z wieloma dziećmi. Zostały one jednak usunięte z Internetu, ale sądzę, że wiele z nich wkrótce zostanie ponownie opublikowanych. 

Ciąg dalszy nastąpi...

Można ujawnić dużo, dużo więcej. Niniejszy raport stanowi jedynie punkt wyjścia. W te praktyki zaangażowane są wszystkie elity przestępcze tego świata. To będzie ich upadek.

Proszę udostępnij ten post. Nie bój się. Ludzie muszą to wiedzieć. Tylko wtedy można powstrzymać te okropności.

POMÓŻ NAM UZDROWIAĆ ŚWIAT


Naszymi wrogami są multimiliarderzy i miliarderzy, których nieograniczone zasoby finansowe pozwalają im kupować i oszukiwać cały świat. Jeśli chcesz, aby ludzkość została wyzwolona z ich uścisku, wesprzyj Stop World Control, abyśmy mogli otworzyć oczy milionom ludzi na całym świecie. Razem możemy dokonać niemożliwego! 

 

13 maj 2024

Bitwa nie toczy się o ziemię czy zasoby, ale o istotę tego, co czyni nas ludźmi: naszą zdolność do swobodnego myślenia, odczuwania i działania. Cel elity jest niepokojąco prosty: wydrążyć jednostkę, pozostawiając pustą skorupę, jednocześnie...

02 luty 2024

W materiale analizujemy procesy powstawania i upadku imperiów, opierając się na badaniach Johna Bagota Glubba, który szczegółowo przeanalizował dwanaście różnych imperiów. Autor zauważa, że imperia kształtują się poprzez podbój, scalanie ziem i...

28 sierpień 2023

Witryna internetowa firmy APC, zawiera jedno z najbardziej szczegółowych archiwów artykułów na temat ochrony praw własności, Agendy 21, Agendy 2030, Zielony Nowy Ład i Wielki Reset i wielu innych powiązanych zagadnień i jest odwiedzana przez...

16 sierpień 2023

F ałszyzm jako zjawisko nie jest czymś nowym. Jest realny i szkodliwy i jako taki był rozpoznawalny i opisywany w systemach totalitarnych XX wieku. Samo słowo jest neologizmem stworzonym przez Witkacego. Użyte w opisie oddaje w 100 % charakter...

29 czerwiec 2023

W naszym odkrywczym poście „ Kim są ukryci władcy świata? ” ujawniamy niektóre z ukrytych podmiotów, które potajemnie kontrolują większość rządów na świecie i których celem jest realizacja planu dominacji nad światem . Celem tego postu nie jest...

29 czerwiec 2023

CO MOŻESZ ZROBIĆ? Globaliści są zdeterminowani poddać całą ludzkość bezprecedensowej tyranii poprzez Wielki Reset, Agendę 21, Agendę 2030 i Nowy Porządek Świata. Czy jest coś, co normalni obywatele, tacy jak ty i ja, możemy zrobić, aby ich...

29 czerwiec 2023

Kiedy patrzymy na szalone plany Światowego Forum Ekonomicznego, Światowej Organizacji Zdrowia i Organizacji Narodów Zjednoczonych, zastanawiamy się, kto wymyśla tego rodzaju szaleństwo? Zwłaszcza gdy widzimy, jak pedofilia ulega normalizacji,...

29 maj 2023

Poniższy kompleksowy raport dowodowy został przygotowany we współpracy z prawnikami, lekarzami i naukowcami z całego świata. Autor niniejszego raportu ma osobisty kontakt z większością naocznych świadków i ofiar i w razie potrzeby może ich wezwać...

18 maj 2023

Na oficjalnej stronie Ministerstwa Kultury Federacji Rosyjskiej znalazłem zwięzłą, w istocie aprobatywną wielce – choć udającą próbę alternatywy – prezentację “filozofii transhumanizmu Harariego”. Jest to – nieświadome i niecelowe – ukazanie...

18 marzec 2023

Technokracja zdefiniowała się w 1938 roku jako „nauka inżynierii społecznej”. Ten artykuł rzuca trochę światła na mechanikę zaangażowaną w ten mroczny świat celowej i starannie zaplanowanej manipulacji masami. Świat jest obecnie w stanie wywołanej...

17 luty 2023

Okno Overtona to niezwykle interesująca koncepcja polityczna, która opisuje sposób, w jaki można stopniowo zmienić opinię publiczną na dany temat. Stwierdza ona, że idee, które wcześniej uważano za raczej niedorzeczne, mogą przy odrobinie wysiłku i...

16 luty 2023

UWAGA ! OSOBIŚCIE PODEJRZEWAM, ŻE RADEK POGODA TO FAŁSZYWA FLAGA, PROWOKATOR " Elita promuje liderów manipulatorów, wyłaniających się z protestujących, do kierowania protestującymi i zapewnienia iluzji, demokratycznej odnowy i nadziei. Europejski...

01 styczeń 2023

Wygląda na to, że wojna hybrydowa, jaką Niemcy od początku 2016 roku prowadzą przeciwko Polsce, w ostatnim czasie doznała eskalacji. Już nie wystarczyło zablokowanie Funduszu Odbudowy, ale za pośrednictwem niemieckich owczarków, jacy obsadzili...

18 listopad 2022

Kredyt społeczny wchodzi tylnymi drzwiami Kiedy we wrześniu 2020 roku napisałem tekst „ Wielka GAFA i zamordyzm ”, pewnie wielu Czytelników uznało mnie za szura i płaskoziemcę. Teoria spiskowa? Choć w Chinach ćwiczą to od dawna, myśl że...

27 październik 2022

22 października 2022 już po raz dziewiętnasty odbył się Kongres Konserwatywny organizowany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Spotkanie miało miejsce na Zamku Królewskim w Niepołomicach, a oprócz prelekcji wokół...

07 październik 2022

Polska kraj suwerenny tylko z nazwy Tajemnicą poliszynela jest to, iż Polska nie jest krajem, który decyduje o swoim losie . Fałsz narracji medialnej omamił jednak część społeczeństwa, którzy uważają, iż od 1989 jesteśmy niepodległym Państwem,...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.