CO MOŻESZ ZROBIĆ?

Globaliści są zdeterminowani poddać całą ludzkość bezprecedensowej tyranii poprzez Wielki Reset, Agendę 21, Agendę 2030 i Nowy Porządek Świata. Czy jest coś, co normalni obywatele, tacy jak ty i ja, możemy zrobić, aby ich powstrzymać? Tak, absolutnie!

Jest ich znacznie mniej niż 1%,
podczas gdy my stanowimy zdecydowaną większość 99,99% ludzkości. 
MY MAMY MOC, NIE ONI. 
Ich największą obawą jest to, że zdamy sobie z tego sprawę. 

Kiedy masy ludzkości powstaną jednocześnie i zaczną podejmować inteligentne działania, dla tych przestępczych elit będzie to koniec gry. Dlatego stworzyliśmy krótki praktyczny przewodnik, który oferuje dziesięć praktycznych kroków, które pomogą Ci podjąć działania.

BĄDZ ODWAŻNY

Nie milcz, aby się chronić. Patrzenie, jak mężczyzna gwałci dziecko i biernie nic nie robi, jest rażącym współudziałem. Nie chciałeś tego zatrzymać, co jest równoznaczne z pozwoleniem, aby to się wydarzyło. To dotyczy każdej formy przestępstwa. Kiedy stoimy z boku i nic nie robimy, bierzemy udział w przestępstwie.

To czas, żeby wstać i coś zrobić.

stop

POINFORMUJ SPOŁECZEŃSTWO

Kluczem do sukcesu tych przestępczych działań jest niewiedza opinii publicznej. Ich najgorszym koszmarem jest to, że ludzkość stanie się świadoma tego, co się dzieje. Ponieważ kiedy ludzie zrozumieją, co się naprawdę dzieje, postawią opór, a plany skorumpowanych przywódców zawiodą. Dlatego skupiają wszystkie swoje wysiłki na praniu mózgów społeczeństwa, aby utrzymać je w nieświadomości. Naszym głównym celem musi być wykorzystanie wszelkich możliwych środków w celu informowania ludzi wokół nas. Udostępniaj filmy, artykuły, raporty itp. Nigdy się nie poddawaj.

Musimy otworzyć oczy ludziom,
aby przestali się podporządkowywać i zaczęli stawiać opór. 

ROZDAWAĆ ULOTKI

Zaprojektowałem ulotki, plakaty, banery i memy , których możesz używać w swojej społeczności, aby kierować ludzi do StopWorldControl.com . Ponieważ nie jesteśmy właścicielami mediów głównego nurtu, musimy informować ludzi, rozdając ulotki, rozprowadzając broszury od drzwi do drzwi i rozwieszając plakaty w przestrzeni publicznej. Musimy umieszczać reklamy w lokalnych gazetach, wynajmować billboardy i płacić za reklamy radiowe, a wszystko to kieruje ludzi do StopWorldControl.com lub dowolnej innej witryny internetowej, którą chcesz, aby ludzie odwiedzali.

Poniżej znajduje się przykład ulotki informacyjnej, którą możesz pobrać bezpłatnie, drukować tak często, jak chcesz i

Dlaczego rząd globalny jest ostatecznym celem miliarderów. „Celem jest, abyś nie posiadał niczego”

rozpowszechniać w swojej społeczności.

POINFORMOWAĆ WŁADZE

Poinformuj ludzi w swojej społeczności, którzy nieświadomie są sługami podmiotów przestępczych, bezkrytycznie wykonując ich szalone rozkazy. Musimy otworzyć im oczy. Wysyłaj krótkie listy, zapraszając do obejrzenia kluczowych filmów dokumentalnych i wywiadów. MONOPOLY to jedna z najlepszych produkcji wszech czasów, która otworzyła ludziom oczy. Wyślij im także dowód wielkiej ławy przysięgłych i raport zgonów poszczepiennych . W swojej komunikacji zachowaj profesjonalizm, uprzejmość i zwięzłość. 

Musimy obudzić następujące osoby: samorządowców, funkcjonariuszy organów ścigania, dyrektorów i nauczycieli szkół, pracowników szpitali, lokalne media, sędziów, pastorów, prawników itp. Wielu z nich jest przekupywanych w celu wspierania przestępczych intryg, ale niektórzy są nie, a kiedy ich oczy zostaną otwarte, mogą stać się potężnymi siłami prawdy.

 

OGLĄDANIA PUBLICZNE

Organizuj publiczne pokazy w wynajętych przestrzeniach, podczas których wyświetlasz otwierające oczy filmy, takie jak THE PLAN lub MONOPOLY . Zaproś przyjaciół i sąsiadów, a także lokalne organy ścigania, urzędników samorządowych, pracowników szkół i szpitali, lokalne media itp. Reklamuj wydarzenie w lokalnych gazetach i rozdając ulotki. Publiczne pokazy mogą wywołać masowe przebudzenie!

 

ZAANGAŻOWAĆ SIĘ

Zaangażuj się w lokalną politykę, przemysł, rady szkolne, spotkania publiczne, media lokalne itp. Niech Twój głos zostanie usłyszany w Twojej społeczności. Pokaż oficjalne dokumenty, porozmawiaj o prawdziwych planach elit, wyjaśnij, że Światowe Forum Ekonomiczne jest niedemokratyczną organizacją kontrolującą cały świat, wskaż, jak Światowa Organizacja Zdrowia ma być jednym rządem światowym poprzez swój traktat pandemiczny .

Dziel się prawdą, aby ludzie zaczęli myśleć. Nie oczekuj natychmiastowych rezultatów, ale zacznij od zrzucenia kilku bomb prawdy, które mogą aktywować proces krytycznego myślenia dobrych ludzi.

 

OPRZEĆ SIĘ

Nie stosuj się do nakazów, które zabraniają interakcji międzyludzkich i zmuszają cię do wstrzykiwania sobie i swoim bliskim toksyn zmieniających DNA. Nie graj w ich grę – stawiaj opór. Nigdy nie będą w stanie aresztować całej populacji. Jeśli wystarczająca liczba z nas się nie zgodzi, nic nie będą w stanie zrobić. Żaden rząd nie może aresztować milionów ludzi!

 

BYĆ NIEZALEŻNYM

Odejdź od uzależnienia od ich usług i zacznij tworzyć alternatywne rozwiązania. Dotyczy to zakupów, opieki zdrowotnej, mediów, finansów itp. Naucz się uprawiać własną żywność, inwestuj w rozwiązania energetyczne poza siecią, załóż własny biznes. Rozpocznij przygodę oddalania się od swoich systemów kontroli i naucz się rozwijać jako niezależna istota ludzka. 

 

ŁĄCZYĆ

Nawiąż kontakt  z ludźmi o podobnych poglądach, abyś mógł się od nich uczyć i pomagać sobie nawzajem. Pamiętaj jednak, aby nigdy nie pozwolić nikomu Cię kontrolować. Jesteśmy tu po to, żeby pomagać innym, a nie żeby panować nad sobą. Buduj zdrowe społeczności – a nie małe sekty. Nasz Światowy Katalog Wolności pomoże Ci znaleźć podobnie myślące grupy w Twojej okolicy. Nie uzależniaj się od organizacji, ale wykorzystuj je do pogłębiania wiedzy i stawania się skuteczniejszym w swoim oporze.

 

PRZYGOTOWYWAĆ

Przygotuj się  na nadchodzące kryzysy, takie jak niedobory żywności, przerwy w dostawie prądu, cyberpandemie, klęski żywiołowe i załamanie finansowe. Dowiedz się, jak przygotować się na czasy kryzysu. Przygotuj się mentalnie i praktycznie. Twórz kopie zapasowe żywności, wody, energii i leków. Jeśli to możliwe, buduj społeczność, abyś mógł pomagać innym i uzyskać od nich pomoc w przypadku katastrofy. Naucz się kochać innych, gdy są w potrzebie.

 

ZNAĆ PRAWO

Zapoznaj się z prawami obowiązującymi w tym kraju. Ci przestępcy łamią wszelkie możliwe prawo. Są ucieleśnieniem bezprawia. Depczą każdą konstytucję, umowę międzynarodową, kodeks medyczny – nic ich nie obchodzi. Jeśli poznasz prawa swojego kraju, możesz przeciwstawić się ich tyranii i wskazać, w jaki sposób dopuszczają się oni aktów terroryzmu, morderstw, znęcania się, zdrady stanu i tak dalej.

 

MODLIĆ SIĘ

Módlcie się  z pasją i autorytetem. Módlcie się o sprawiedliwość na ziemi i wybawienie dla ludzkości. Używaj swego duchowego autorytetu jako dziecka Najwyższego, aby karcić i niszczyć demoniczne twierdze. Kiedy mówimy „NIE!” wobec tych złych mocy stają się one bezsilne. Zwiąż duchowych wrogów ludzkości i uwolnij stworzenie z ich uścisku. Ogłoś, że sprawiedliwość, prawda i wolność zostaną uwolnione na całym świecie.

WSPARCIE

Wspieraj  tych, którzy walczą o przyszłość naszego świata. Jeśli masz możliwości finansowe, użyj swoich zasobów jako broni, aby pokonać elity przestępcze i wzmocnić bojowników o wolność. Elity są mądrzejsze od większości z nas. Nie pilnują swoich pieniędzy, ale wykorzystują je bardzo strategicznie, aby oszukać ludzkość. Inwestują np. w media, którymi zaślepiają ludzi. Podążaj za ich przykładem i kieruj się strategicznymi zasobami. Nie czekaj, aż umrzesz, ale wykorzystaj swoje fundusze już teraz, aby sponsorować potężne inicjatywy, które mogą naprawdę zmienić świat. 

Razem możemy zakończyć ten koszmar i zbudować lepszy świat. Przyszłość jest jasna, jeśli wszyscy zrobimy, co do nas należy.

------------------

Naszą misją jest zapobieganie światowej tyranii ze strony elit przestępczych. Jak możemy to zrobić? Proste: poprzez ukazanie ludzkości ich prawdziwej natury.

Magiczna sztuczka używana przez złe elity w celu oszukania ludzkości składa się z dwóch aktów:

1) Ukrywaj się za rzekomo humanitarnymi organizacjami, takimi jak Światowa Organizacja Zdrowia, Światowe Forum Ekonomiczne, Organizacja Narodów Zjednoczonych itp.

2) Organizowanie kryzysów, a następnie twierdzenie, że ratują świat, oferując swoje rozwiązania

Krótko mówiąc: odgrywają rolę klauna, wcielając się w zbawicieli świata.

Sposobem na powstrzymanie ich zamiarów jest ujawnienie światu ich prawdziwej natury. Musimy zdjąć z nich maski i pokazać ich prawdziwe oblicze. Aby tego dokonać, musimy działać strategicznie i sprytnie. Nie możemy po prostu biegać jak banda idiotów, robiąc dużo hałasu i nie będąc skutecznymi.

Jesteśmy w trakcie wojny informacyjnej

Wykorzystują fałszywe informacje, aby przekonać świat, że są dobrzy, a wszyscy, którzy się im sprzeciwiają, są źli. Szczepionki są dobre, negacjoniści szczepionek są źli. Media głównego nurtu są dobre, media alternatywne są złe. Rządy są dobre, ci, którzy stawiają opór, są źli. Światowe Forum Ekonomiczne jest dobre, a ci, którzy twierdzą inaczej, są źli. ONZ i WHO są dobre, a wszyscy, którzy się z tym nie zgadzają, są źli. Ludzie, którzy się podporządkowują, są dobrzy, ci, którzy się opierają, są źli. Naukowcy, którzy powtarzają swoją narrację, są dobrzy, naukowcy przedstawiający faktyczną naukę są źli. I tak dalej.

Dlatego właśnie wdrożyli weryfikację faktów: aby zaprzeczyć wszelkiej prawdzie, która obnaża ich złą naturę i zrzucić winę na ludzi, którzy ujawniają prawdę.

Wszystko, co robi Ciemna Strona, koncentruje się na przekonaniu świata, że ​​jest dobra, a wszyscy, którzy się jej sprzeciwiają, są źli. Za wszelką cenę muszą utrzymać ten występ klauna, ponieważ kiedy ludzkość zobaczy ich prawdziwą naturę, gra się dla nich zakończy.

Miliony funkcjonariuszy organów ścigania, pracowników służby zdrowia, dyrektorów szkół, lokalnych mediów, polityków itp. bezkrytycznie wykonują swoje szalone rozkazy, ponieważ wierzą, że jest to dla naszego dobra. Kiedy te miliony sługusów zorientują się, że tak naprawdę służą superzłoczyńcom, przestaną być posłuszni i zaczną stawiać opór. To czyni elity bezsilnymi.

Program pedofilii obudzi świat

Dlatego sporządziłem raport na temat ich programu normalizacji pedofilii.  Pokazuje ludzkości, jaka jest prawdziwa natura Światowej Organizacji Zdrowia i Organizacji Narodów Zjednoczonych.x

Pedofilia to temat, który powoduje, że wszystkie mamusie stają na tylnych łapach i pokazują zęby, aby chronić swoje młode. Ten temat zjednoczy ludzkość bardziej niż cokolwiek innego.

Ogromna część ludzkości nigdy nie zaakceptuje prawdy o szczepionkach, ponieważ są one po prostu poddane zbyt dużemu praniu mózgu. Naprawdę wierzą, że wszystkie zastrzyki oferowane przez rząd są dla ich dobra. „To, co mówi rząd, jest dobre, wszyscy, którzy się z tym nie zgadzają, są źli”. Dla miliardów ludzi tego przekonania nie da się złamać. To rdzeń ich umysłu i serca. Podstawa ich istnienia.

Ale kiedy usłyszą, jak ich rządy wpychają pedofilię do szkół podstawowych, wiele z tych osób się obudzi. Ponieważ wszyscy wiedzą, że wykorzystywanie seksualne dzieci jest złem. To spaja ludzkość i otwiera oczy świata na prawdziwą naturę władz, którym ślepo ufają.

Dlatego chcę zachęcić wszystkich do strategicznego wykorzystania tego raportu , aby zdjąć maskę z tych przestępców.

Przestań tworzyć chaos i stań się strategiczny

Zbyt wielu ludzi sprzeciwiających się tyranii działa bez strategii. Krzyczymy za dużo we wszystkich kierunkach, nie celując właściwie. Jesteśmy jak banda wojowników miotających procami we wszystkich kierunkach, nie wiedząc, w co celować.

Za dużo hałasu, za dużo chaosu, krzyków i wrzasków na temat wroga, bez dobrego wycelowania w jego czułe punkty.

Nie musimy krzyczeć, skakać i rzucać kamieniami w potwory przez cały dzień. Wystarczy jeden starannie dobrany kamyk, rzucony z wielką precyzją… i gigant leci w dół. Kamień penetruje jego czaszkę i zabija ją na miejscu.

Działaj strategicznie, módl się o mądrość, proś o przewodnictwo, bądź skuteczny w atakowaniu twierdz oszustwa.

Broń swojego życia

13 maj 2024

Bitwa nie toczy się o ziemię czy zasoby, ale o istotę tego, co czyni nas ludźmi: naszą zdolność do swobodnego myślenia, odczuwania i działania. Cel elity jest niepokojąco prosty: wydrążyć jednostkę, pozostawiając pustą skorupę, jednocześnie...

02 luty 2024

W materiale analizujemy procesy powstawania i upadku imperiów, opierając się na badaniach Johna Bagota Glubba, który szczegółowo przeanalizował dwanaście różnych imperiów. Autor zauważa, że imperia kształtują się poprzez podbój, scalanie ziem i...

28 sierpień 2023

Witryna internetowa firmy APC, zawiera jedno z najbardziej szczegółowych archiwów artykułów na temat ochrony praw własności, Agendy 21, Agendy 2030, Zielony Nowy Ład i Wielki Reset i wielu innych powiązanych zagadnień i jest odwiedzana przez...

16 sierpień 2023

F ałszyzm jako zjawisko nie jest czymś nowym. Jest realny i szkodliwy i jako taki był rozpoznawalny i opisywany w systemach totalitarnych XX wieku. Samo słowo jest neologizmem stworzonym przez Witkacego. Użyte w opisie oddaje w 100 % charakter...

29 czerwiec 2023

W naszym odkrywczym poście „ Kim są ukryci władcy świata? ” ujawniamy niektóre z ukrytych podmiotów, które potajemnie kontrolują większość rządów na świecie i których celem jest realizacja planu dominacji nad światem . Celem tego postu nie jest...

29 czerwiec 2023

CO MOŻESZ ZROBIĆ? Globaliści są zdeterminowani poddać całą ludzkość bezprecedensowej tyranii poprzez Wielki Reset, Agendę 21, Agendę 2030 i Nowy Porządek Świata. Czy jest coś, co normalni obywatele, tacy jak ty i ja, możemy zrobić, aby ich...

29 czerwiec 2023

Kiedy patrzymy na szalone plany Światowego Forum Ekonomicznego, Światowej Organizacji Zdrowia i Organizacji Narodów Zjednoczonych, zastanawiamy się, kto wymyśla tego rodzaju szaleństwo? Zwłaszcza gdy widzimy, jak pedofilia ulega normalizacji,...

29 maj 2023

Poniższy kompleksowy raport dowodowy został przygotowany we współpracy z prawnikami, lekarzami i naukowcami z całego świata. Autor niniejszego raportu ma osobisty kontakt z większością naocznych świadków i ofiar i w razie potrzeby może ich wezwać...

18 maj 2023

Na oficjalnej stronie Ministerstwa Kultury Federacji Rosyjskiej znalazłem zwięzłą, w istocie aprobatywną wielce – choć udającą próbę alternatywy – prezentację “filozofii transhumanizmu Harariego”. Jest to – nieświadome i niecelowe – ukazanie...

18 marzec 2023

Technokracja zdefiniowała się w 1938 roku jako „nauka inżynierii społecznej”. Ten artykuł rzuca trochę światła na mechanikę zaangażowaną w ten mroczny świat celowej i starannie zaplanowanej manipulacji masami. Świat jest obecnie w stanie wywołanej...

17 luty 2023

Okno Overtona to niezwykle interesująca koncepcja polityczna, która opisuje sposób, w jaki można stopniowo zmienić opinię publiczną na dany temat. Stwierdza ona, że idee, które wcześniej uważano za raczej niedorzeczne, mogą przy odrobinie wysiłku i...

16 luty 2023

UWAGA ! OSOBIŚCIE PODEJRZEWAM, ŻE RADEK POGODA TO FAŁSZYWA FLAGA, PROWOKATOR " Elita promuje liderów manipulatorów, wyłaniających się z protestujących, do kierowania protestującymi i zapewnienia iluzji, demokratycznej odnowy i nadziei. Europejski...

01 styczeń 2023

Wygląda na to, że wojna hybrydowa, jaką Niemcy od początku 2016 roku prowadzą przeciwko Polsce, w ostatnim czasie doznała eskalacji. Już nie wystarczyło zablokowanie Funduszu Odbudowy, ale za pośrednictwem niemieckich owczarków, jacy obsadzili...

18 listopad 2022

Kredyt społeczny wchodzi tylnymi drzwiami Kiedy we wrześniu 2020 roku napisałem tekst „ Wielka GAFA i zamordyzm ”, pewnie wielu Czytelników uznało mnie za szura i płaskoziemcę. Teoria spiskowa? Choć w Chinach ćwiczą to od dawna, myśl że...

27 październik 2022

22 października 2022 już po raz dziewiętnasty odbył się Kongres Konserwatywny organizowany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Spotkanie miało miejsce na Zamku Królewskim w Niepołomicach, a oprócz prelekcji wokół...

07 październik 2022

Polska kraj suwerenny tylko z nazwy Tajemnicą poliszynela jest to, iż Polska nie jest krajem, który decyduje o swoim losie . Fałsz narracji medialnej omamił jednak część społeczeństwa, którzy uważają, iż od 1989 jesteśmy niepodległym Państwem,...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.