Prezydent Trump zapowiada zniszczenia Deep State, zwolnienia skorumpowanych biurokratów i polityków oraz przywrócenia rządu ludziom Ameryki.

Najnowsze wiadomości  na stronie https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu

Trumpseepstate

Były prezydent powiedział, że  „odzyska naszą demokrację z skorumpowanego Waszyngtonu raz na zawsze” poprzez wyeliminowanie Deep State, czyli  głębokiego państwa –  sieci tajemniczych i potężnych postaci potajemnie kontrolujących rząd.

21 marca 2023 Donald Trump ogłosił „10-punktowy plan demontażu głębokiego państwa” w filmie udostępnionym we wtorek na koncie Trump War Room na Twitterze . 

 --- * ---

 Kto wspomoże niezależny portal ? Potrzebuje pilnego wsparcia.

Jak możesz podratować, wejdź w zakładkę dotacje.    DOTACJE

--- *** ---

 

„Natychmiast ponownie wydam dekret wykonawczy z 2020 r., przywracający prezydentowi uprawnienia do usuwania nieuczciwych biurokratów” – powiedział Trump we wtorkowym nagraniu wideo. „I będę dzierżył tę moc bardzo agresywnie”.

„Oczyścimy wszystkich skorumpowanych urzędników z naszego aparatu bezpieczeństwa narodowego i wywiadu, a jest ich mnóstwo” – powiedział Trump.

Sorry tłumaczene Google

„Departamenty i agencje, które zostały uzbrojone, zostaną całkowicie odnowione” – kontynuował. „Aby anonimowi biurokraci nigdy więcej nie mogli atakować i prześladować konserwatystów, chrześcijan lub wrogów politycznych lewicy, co robią teraz na poziomie, w który nikt nie wierzy, że jest to możliwe”

Link do oryginalnego wystąpienia

https://twitter.com/TrumpWarRoom/status/1638237107310194717

„Całkowicie zreformujemy sądy FISA, które są tak skorumpowane, że sędziowie najwyraźniej nie przejmują się tym, kiedy są okłamywani we wnioskach o wydanie nakazu”  „Tak wielu sędziów widziało tak wiele wniosków, o których wiedzą, że były błędne, a przynajmniej musieli wiedzieć. Nic z tym nie robią, są okłamywani”.

„Powołamy komisję prawdy i pojednania w celu odtajnienia i opublikowania wszystkich dokumentów dotyczących szpiegostwa Deep State (głębokiego państwa), cenzury i korupcji” – powiedział Trump. – A jest ich mnóstwo

Rozpoczniemy poważną rozprawę z rządowymi przeciekami, którzy zmawiają się z fałszywymi wiadomościami, aby celowo sfałszować fałszywe narracje i obalić nasz rząd i naszą demokrację” – powiedział Trump. „Jeśli to możliwe, wniesiemy oskarżenie karne”.

„Uczynimy każde Biuro Generalnego Inspektora niezależne i fizycznie oddzielone od nadzorowanych przez niego departamentów, aby nie stały się obrońcami Deep State” 

„Poproszę Kongres o ustanowienie niezależnego systemu audytu, aby stale monitorować nasze agencje wywiadowcze, aby upewnić się, że nie szpiegują naszych obywateli ani nie prowadzą kampanii dezinformacyjnych przeciwko narodowi amerykańskiemu” – powiedział Trump. 

„Albo że nie szpiegują czyjejś kampanii, tak jak szpiegowali moją kampanię”.

„Będziemy kontynuować wysiłki podjęte przez administrację Trumpa, aby przenieść część rozrastającej się biurokracji federalnej do nowych lokalizacji poza bagnami Waszyngtonu” – powiedział Trump. „Tak jak przeniosłem Biuro Gospodarki Gruntami do Kolorado”.

„Aż 100 000 stanowisk rządowych może zostać usuniętych” – dodał. „I mam na myśli natychmiastowe opuszczenie Waszyngtonu, do miejsc wypełnionych patriotami, którzy kochają Amerykę. I naprawdę kochają Amerykę”.

„Będę pracował nad tym, aby zakazać biurokratom federalnym podejmowania pracy w firmach, z którymi mają do czynienia i które regulują” – powiedział Trump. „Zajmują się tymi firmami i regulują te firmy, a następnie chcą odebrać pracę tym firmom”.

„Wreszcie popchnę poprawkę do konstytucji, aby nałożyć ograniczenia kadencji na członków Kongresu” – powiedział Trump. „

W ten sposób rozbiję Deep State i przywrócę rząd, który jest kontrolowany przez ludzi i dla ludzi. Dziękuję bardzo”.

Sorry tłumaczene Google

======================== DODATEK =======================

Donald Trump na CPAC: Trzeba przywrócić Ameryce świetność.

https://trybun.org.pl/2023/03/09/donald-trump-na-cpac-trzeba-przywrocic-ameryce-swietnosc/

Po kilku miesiącach względnej ciszy od momentu ogłoszenia rozpoczęcia kampanii reelekcyjnej, Donald Trump zaczął publicznie przedstawiać swój program na kolejne cztery lata. Jego prawie dwugodzinne przemówienie na konferencji CPAC 2023 w ostatnią sobotę (04.03) wieczorem było istną tyradą przeciwko tym, którzy przez ostatnie siedem lat nieustannie knuli i spiskowali aby zniszczyć jego i jego ruch społeczny. Nie przebierając w słowach, Trump wyłożył to jak wygląda sytuacja kraju (www.rev.com):

Złowrogie siły, próbujące zabić Amerykę zrobiły wszystko aby mnie powstrzymać, uciszyć was i zamienić ten naród w socjalistyczne wysypisko śmieci, stanowiące raj dla przestępców, ćpunów, marksistów, bandytów, radykałów i niebezpiecznych nielegalnych imigrantów, których nie chce żaden inny kraj. Żaden inny kraj ich nie chce. Jeśli tym ludziom się powiedzie, nasze niegdyś piękne Stany Zjednoczone staną się krajem upadłym, którego nikt nawet nie rozpozna. Ziemią bezprawia, z otwartymi granicami, pełnym przestępstw, brudnym, komunistycznym koszmarem.... Jesteśmy teraz w stanie ideologii marksizmu i komunizmu, co jest o wiele gorsze. Jesteśmy narodem w upadku. Nasi wrogowie są zdeterminowani aby nas powstrzymać, ponieważ wiedzą, że jesteśmy jedynymi którzy mogą ich powstrzymać.

Następnie przeszedł do wznoszenia bojowych haseł:

 Pokonamy Demokratów. Będziemy trasować fałszywe media informacyjne. Zdemaskujemy i odpowiednio rozprawimy się z nosorożcami. Wyeksmitujemy Joe Bidena z Białego Domu. I wyzwolimy Amerykę od tych złoczyńców i łajdaków raz na zawsze. Kiedy zaczynaliśmy tę podróż, podróż jakiej jeszcze nigdy nie było, nigdy nie było czegoś takiego. Mieliśmy Partię Republikańską, która była rządzona przez dziwaków, neokonserwatystów, globalistów, czcicieli otwartych granic i idiotów. Ale nigdy nie wrócimy do partii Paula Ryana, Karla Rove'a i Jeba Busha.

Mocne słowa, ale co Trump zamierza zrobić aby ograniczyć te siły, jeśli zostanie wybrany? Na początek Trump obiecał, że lepiej zadba o amerykańskich weteranów. Obiecał odbudować nasze wojsko i odzyskać kontrolę nad naszą południową granicą. Zobowiązał się również do powstrzymania “zaangażowania w kosztowne i niekończące się wojny… wydawania miliardów dolarów na ochronę ludzi którzy nawet nas nie tolerują”. Trump obiecał również zakończyć epidemię brutalnej przestępczości i bezdomności.

Jeśli chodzi o wojnę kulturową, Trump nie pozostawił złudzeń:

Już pierwszego dnia odwołam szalone rozporządzenie wykonawcze Joe Bidena, instalujące marksistowskie ideologie różnorodności, równości i integracji w każdej agencji federalnej, i natychmiast zwolnię wszystkich pracowników zatrudnionych do realizacji tej okropnej agendy. Wezwę Kongres do utworzenia funduszu restytucyjnego dla Amerykanów, którzy byli niesprawiedliwie dyskryminowani przez to Bidenowskie prawo. Ono jest skrajnie niesprawiedliwe. Ono jest skrajnie nieamerykańskie. Odwołam każde zarządzenie Bidena promujące chemiczną sterylizację i seksualne okaleczanie naszej młodzieży i poproszę Kongres o dostarczenie mi ustawy zakazującej seksualnego okaleczania dzieci we wszystkich 50 stanach.

Trump obiecał też przywrócić amerykańską gospodarkę na właściwe tory, aby “powstrzymać demolkę naszej gospodarki przez Joe Bidena, z jego miażdżącą inflacją i masowymi zwolnieniami”.

W sprawie Chin Trump obiecał “cofnąć status handlowy Chin jako narodu najbardziej uprzywilejowanego, natychmiast, w pierwszym dniu urzędowania” i “wdrożyć czteroletni plan stopniowego wycofywania całego chińskiego importu podstawowych towarów, w celu uzyskania całkowitej niezależności od Chin.”

Musimy to zrobić! “Pociągnę Chiny do odpowiedzialności finansowej za rozpylenie na świecie chińskiego wirusa i ponownie wycofam się z finansowania WHO, bo ten skrót oznacza teraz – We Hide Outbreaks.”

W sprawie wyborów, namawiał republikańskich gubernatorów do przejścia na papierowe karty do głosowania, głosowania bezpośredniego i identyfikacji wyborców. Jest to wezwanie, które powtórzył na Truth Social w tym tygodniu.

Wszystko to, a nawet więcej, jest dobre z perspektywy amerykańskiej i konstytucjonalistycznej. Ale, jak to często bywa, niektóre z planów i propozycji Trumpa nie spotkały się z aprobatą. Po pierwsze, wystąpił przeciwko każdemu, kto proponuje pozbycie się naszych “wspaniałych” systemów Social Security i Medicare – nie wspominając o tym, że oba są niezgodne z konstytucją i w znacznym stopniu przyczyniają się do kryzysu zadłużenia narodowego. Obiecał również, że będzie naciskał na poprawkę konstytucyjną, aby nałożyć limity kadencji w Kongresie, jest to kolejna propozycja, która niewiele zmieni w rotacji nędznych kandydatów w niektórych okręgach – a jednocześnie nierozsądnie ograniczy pozytywny wpływ, wywierany przez rosnącą liczbę wybitnych, konstytucjonalnych kongresmenów zasiadających w Kongresie przez wiele kadencji.

Jednym słowem, Trump pozostaje Trumpem – człowiekiem szczerym i w większości właściwie bazującym na swoich instynktach, ale czasami za bardzo zainteresowanym samolubnym populizmem, oraz inicjatywami które mogą być popularne, ale którym powinien być z zasady przeciwny. Według wszelkich znaków, druga kadencja Trumpa byłaby bardzo podobna do tej pierwszej.

Steve Bonta (thenewamerican.com)

29 sierpień 2023

Gdyby tylko świat przeczytał tyrady „ Mein Kampf ” Adolfa Hitlera i zareagował, moglibyśmy zapobiec drugiej wojnie światowej. Gdyby tylko świat podjął działania i wyrzucił Manifest Komunistyczny...

26 sierpień 2023

W tym artykule chciałbym podjąć wysiłek, aby jasno zidentyfikować ludzi stojących za tymi „wszechmocnymi” grupami, które twierdzą, że narzucają nam swój Nowy Porządek Świata. Zanim jednak dowiemy...

20 sierpień 2023

Wokeizm to ekstremalny nurt rewolucji wzięty pod skrzydła przez korporacje i Big Tech. Jego kadry orzekają w imię "sprawiedliwości społecznej", co wolno myśleć, mówić i robić, a czego nie można....

29 czerwiec 2023

Kierowcy mają kolejny powód do obaw. Najnowszy raport Światowego Forum Ekonomicznego przygotowany przez Global New Mobility Coalition, a przedstawiony w związku z tegorocznym „Letnim Davos”...

23 czerwiec 2023

Reset: kiedy globaliści spróbują wprowadzić swój cyfrowy system walutowy? Reset, czasem nazywany czwartą rewolucją przemysłową, byłby początkiem nowej, przerażającej epoki feudalizmu. To powrót do...

29 kwiecień 2023

Sporo słyszymy o globalizmie. Jedni go wypierają, inni – widzą wszędzie. Ma to jakiś polor albo słynnej teorii spiskowej, czyli dyskredytującego kontekstu, że węszą tam jacyś paranoicy, albo...

23 kwiecień 2023

Dwadzieścia lat temu, 11 kwietnia 2003 roku, polski Sejm przyjął specjalną uchwałę. Oto jej treść: - Zmierzając ku integracji z innymi krajami europejskimi w ramach Unii Europejskiej w obliczu...

12 kwiecień 2023

Warszawa od 2007 roku należy do międzynarodowej inicjatywy C40 Cities, polegającej na transformacji miast w klimatycznym kluczu zrównoważonego i inkluzywnego rozwoju. Tylko dlaczego dowiadujemy się...

01 kwiecień 2023

Plan wprowadzenia nowego porządku świata (NWO), opisano w dokumencie znanym na Zachodzie jako “Report from Iron Mountain” (Raport z Żelaznej Góry) powstałym w latach 60-tych (Lewin, 1967)..Raport...

23 marzec 2023

Prezydent Trump zapowiada zniszczenia Deep State , zwolnienia skorumpowanych biurokratów i polityków oraz przywrócenia rządu ludziom Ameryki. Najnowsze wiadomości na stronie...

11 marzec 2023

Najnowsze wiadomości na stronie https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu „ Zrównoważony rozwój. Zaklęcie globalistów, instrument totalnego zniewolenia ” – pod takim właśnie tytułem ukazała się –...

03 marzec 2023

Najnowsze aktualności na stronie https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu ---- Cele zrównoważonego rozwoju są finalnym krokiem procesu wykuwania tego, co Lassa Oppenheim nazwał rządem światowym, a...

17 luty 2023

Produkcja studia PCh24TV w reżyserii Piotra Relicha, traktująca o jednym z najbardziej wpływowych ludzi na tej planecie, zbiera wyborne recenzje i gromadzi tłumy na pokazach publicznych. Najbliższej...

13 styczeń 2023

Piętnastominutowe miasta pojawiają się wszędzie, a Światowe Forum Ekonomiczne podchodzi do nich z ogromnym entuzjazmem. W zeszłym roku ogłoszono, że we Francji to Paryż stanie się miastem...

08 styczeń 2023

Filmy po angielsku na stronie Ostrzeżenie o „wielkim resecie”, które zignorowaliśmy: nawiedzona przepowiednia dezertera KGB z 1984 r. (wideo) Wstrząsający wywiad udzielony przez uciekiniera z KGB...

04 styczeń 2023

Przy wszystkich zasobach i doświadczeniu jakich posiadanie ci ludzie deklarują, nie są w stanie znaleźć innego rozwiązania problemu „zmian klimatycznych” niż depopulacja.... Jak wskazuje Snyder,...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.