Strach klimatyczny to nic innego jak kolejne oszustwo przypominające covid, narzędzie służące przejęciu władzy i wymazaniu naszych wolności . Nie ma żadnego zagrożenia, a nawet gdyby istniało, człowiek nie mógłby nic z tym zrobić, gdyż nie mamy żadnego wpływu na kształtowanie się temperatur na Ziemi. Klimat na świecie zmienia się od milionów lat i nie ma różnicy pomiędzy zmianami zachodzącymi dzisiaj i zmianami w przeszłości.

Globaliści wiedzą, że aby osiągnąć „nowy porządek świata” lub „wielki reset”, którego pragną, duży procent populacji musi się na to zgodzićA ponieważ większość ludzi ma miarę sumienia i własnego interesu, ich zniewolenie należy przedstawić jako coś pozytywnego. Należy ich przekonać, że podejmując się niewolnictwa, ratują planetę i życie innych.

klimatoddajcieocieplenie

Tego lata media nieustannie uderzają w bęben propagandy klimatycznej do stopnia, który naśladuje propagandę covidową sprzed kilku lat. Nihilistyczne doniesienia o zbliżającym się „globalnym wrzeniu” budowane są na domku z kart. Prawie wszystkie twierdzenia dotyczące kryzysu klimatycznego opierają się na danych sprzed nieco ponad 100 lat. Historia klimatu Ziemi jest obszerna i zdarzało się wiele okresów ocieplenia, znacznie gorętszych niż obecnie. Wszystkie te zjawiska związane z ociepleniem miały miejsce w okresach obfitego życia zwierząt i roślin, bez winy przemysłu ludzkiego.

Podczas izolacji wielu globalistów i badaczy klimatu powiązanych z globalistami publicznie wyraziło radość z powodu sugestii, że blokady związane z pandemią mogą być przydatne w ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wyrażenie „blokady klimatyczne” zaczęło krążyć na głównych konferencjach oraz w różnych badaniach finansowanych przez globalistów.

Badania te oczywiście powodują przesłanie emisji, które są dostarczane przez człowieka, ale nadal nie dostarczają żadnych skutków na to, że emisja jest spowodowana przez człowieka, który jest emitowany przez użytkownika. ujawnienie oszustwa w odniesieniu do polityki klimatycznej – badacze zastosowali klimatem, mający dostęp do miliardowych instytucji rządowych i kontroli doradczych, dokładnie kontrolowani na ZAŁOŻENIU, że emisje są stosowane, gdy w rzeczywistości nie mają żadnych skutków na tego konsekwencje. Korelacja nie jest przyczynowością.

Sugerowano, że program covidowy wkrótce powróci wraz z nowym, wyolbrzymionym szczepem wirusa. W takim przypadku próba trafi w ścianę. Ponieważ jeszcze większa liczba Amerykanów jest świadoma bezsensowności nakazów i masek, jest mało prawdopodobne, aby zyskała ona dużą popularność. Oczywiście, dopóki ludzie stojący za tymi planami pozostaną bezkarni, będą mogli próbować jeszcze raz i jeszcze raz, aż coś się uda.

Agencje rządowe i urzędnicy tacy jak Anthony Fauci pozostają bezkarni za liczne kłamstwa na temat Covid-19. Joe Biden pozostaje bezkarny za próby zastąpienia Karty Praw. Media głównego nurtu i firmy Big Tech pozostają bezkarne za zmowę w działaniach propagandowych i cenzuralnych.

Nie wykluczajmy faktur, że Donald Trump promował przyspieszone programy szczepionek mRNA (przyznam, że o ile wiem, nigdy nie nawoływał do motywowania ludzi do ich stosowania).

Umieścił także w swoim rządzie wielu technokratów i globalistów, którzy później pomagali w ustanowieniu polityki autorytarnej. To, jak bardzo ci ludzie, wywarli na niego wpływ lub jak go okłamali, jest skutkiem debaty, ale jego wystąpienie nie jest negowane przez jego rolę, która wywołuje blokadę. Jeśli w 2024 r. w wyborach i Trump ponownie do Białego Domu, że niepożądany prezydent nie uratuje nas od tej walki, musisz ratować się sami.

Celem globalistów będzie szybkie przejście do innych wydarzeń kryzysowych, dostępnych lub sfabrykowanych, aby prowadzić ludność do porządku. Wejdź w dzisiejszą histerię dotyczącą zmian klimatycznych…

Program covid i program powodujący zmiany klimatyczne są bardzo następstwami, które powodują skutki uboczne. Kłamstwo polega na tym, że wydarzenia te są w rzeczywistości podyktowane przez człowieka, dlatego zachowanie ludzkie musi być kontrolowane pod nazwą „wyższego dobra”. Pomysł jednak realizowany poza, wkraczając w sferę kolektywizmu; globaliści i lewicowcy zgłaszają, że każde indywidualne działanie wpływa na życie w wielkim i niekończącym się roju. To też państwo musi mieć kontrolowane życie każdej osoby, aby zapobiec awarii łańcuchowej , która spowodowała katastrofę dla cennej kolonii owadów.

---

Jak zauważyłem w przeszłości, świat zachodni był o krok od całkowitego ujarzmienia i objęcia wiecznej tyranii medycznej przez koalicję urzędników rządowych, interesów globalistycznych i partnerów korporacyjnych. Analitycy ruchu wolnościowego często mówili o „otwartym spisku”, ale dopiero po reakcji na pandemię naprawdę byliśmy świadkami zdjęcia maski i ujawnienia większego planu.

Nie dalej niż pięć lat temu najczęstszą odpowiedzią sceptyków było stwierdzenie, że taki spisek jest „niemożliwy”, ponieważ jest „zbyt skomplikowany, aby go zorganizować”. Dziś ci ludzie wyglądają dość głupio. Nie można temu zaprzeczyć – istnieje klika elit władzy, są one wysoce zorganizowane wokół ideologii globalistycznej i chcą całkowitej scentralizowanej kontroli nad społeczeństwem. Jest to fakt niezmienny, poparty niekończącymi się dowodami. Debata dobiegła końca. Odpowiedź Covida to zakończyła.

Lista przestępstw przeciwko swobodom obywatelskim jest długa. establishment i lewica polityczna (z pomocą garstki neokonserwatystów) próbowały wdrożyć bezprecedensowe autorytarne środki, od zamykania przedsiębiorstw i kościołów, przez przymusowe maskowanie (badania pokazują, że maski są bezużyteczne), po przymusowe szczepienia przy użyciu eksperymentalnych produktów mRNA niemających długoterminowego bezpieczeństwa testowanie. W niektórych krajach (w tym w Nowej Zelandii i Australii) obozy covid zostały faktycznie zbudowane, aby więzić nie tylko obywateli podróżujących za granicę, ale także obywateli niepodróżujących. W USA forsowano ustawodawstwo nakazujące budowę takich obozów.

Duży odsetek Demokratów w sondażach poparł jeszcze bardziej ekstremalną politykę, w tym:

  • 55% Demokratów chciało kar dla nieszczepionych Amerykanów.
  • 59% Demokratów, aby osoba niezaszczepiona została zamknięta w domach.
  • 48% Demokratów wykluczonych z więzienia dla każdego, ktonuje szczepionkę.
  • 47% Demokratów orzekł, że został wydany przez rząd osób nieszczepionych.
  • 29% Demokratów opowiedziało się za odbiór dzieci nieszczepionym.

Jeśli ktoś powie Ci, że „nie ma silnego” i że konflikt jest iluzją stworzoną przez „fałszywy paradygmat lewicy/prawicy”, wiesz, że jest pełen nawozu. Prawdopodobnie są strony i globaliści, którzy nie są naszym zmartwieniem. I choć zawsze trzeba wziąć pod uwagę niuanse, wyjątki od nie skorygowanej.

Jak wielu lewicowców przyjęcia wniosków podczas mandatów, celem było wykonanie życia niezaszczepionych tak nieszczęśliwymi, aby w końcu się zgodzili, aby przeżyć. W ten sposób elita establishmentu i lewacy mogliby twierdzić, że ludzie „zgłosili się na ochotnika” w sprawie szczepionek i osoby nie zmuszającej. Tak naprawdę mieli na myśli to, że nie zmuszano do użycia broni, ale wszyscy wiedzieli, że nadejdzie jako następne.

Należy pamiętać, że wszystkie te środki zostały zracjonalizowane w imię „ratowania życia”. Nakazy nie uratowały żadnego życia. Oficjalna mediana wskaźnika śmiertelności z powodu zakażenia covidem wynosi zaledwie 0,23%. Innymi słowy, celem wszystkich tych naruszeń konstytucji było wirus, którego 99,8% ludzi nieuchronnie złapie i z łatwością przeżyje. Nadal podejrzewam, że establishment spodziewał się, że covid zabije znacznie więcej ludzi, niż faktycznie to zrobił – kiedy choroby stworzone w laboratorium wydostają się na wolność, szybko się zmieniają, zwykle ewoluując, stając się bardziej zakaźne, ale mniej śmiertelne.

Kabała nie jest wszechpotężna i na pewno nie jest nieomylna. Często popełniają błędy. Program covidowy opierał się na wielu rozłącznych czynnikach, które były trudne do przewidzenia, a większość z nich musiała działać wspólnie. Jednym z tych czynników była zależność od lewicy politycznej (grupy słabeuszy), która zachowywała się jak pożyteczni idioci i stróże mafii. Szczerze mówiąc, lewacy po prostu nie są na tyle przerażający, aby inspirować do przestrzegania zasad.

Kolejnym czynnikiem było założenie, że reakcja konserwatywnych i niezależnych wolnomyślicieli będzie ograniczona i łatwa do kontrolowania. Wreszcie większość, jeśli nie wszystkie rządy stanowe w USA, musiały egzekwować mandaty przez określony czas.

Pojawia się, że globaliści nie zostali uznani za zagrożenie dla ich programu, szczególnie w USA, gdzie ponad 50 milionów uzbrojonych jednostek zostało gotowych, gdy wystąpiło zagrożenie z drakońskich ograniczeń. Myślę, że paszporty szczepionkowe były KLUCZEM do tego programu; paszporty szczepionkowe zapewniłyby ustanowienie pełnej dominacji w wodzie, a ludzie nie byliby w przypadku wyszukiwania artykułów spożywczych bez konieczności stosowania się do mandatu.

To tutaj wielu konserwatystów, zmiennych i dziesiątki czerwonych stanów (ku mojemu zaskoczeniu) Twoje stanowisko i nagle, jak magia, covidowa histeria zniknęła. O kampanii propagandowej w mediach ucichło (po zapoznaniu się z dwoma latami), aw miejscu na świecie z udostępnieniem mandatu. Globaliści nie byli gotowi zaryzykować walki z masowym powstaniem.

https://www.globalresearch.ca/covid-climate-change-vehicles-global-authoritarianism/5830414

14 marzec 2024

- Powiedz mi, po co jest ten miś? - Właśnie, po co? - Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta . Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skale naszych możliwośc i....

12 marzec 2024

Mamy teraz do czynienia z jakąś obsesją, z zieloną religią - zamiast z wiedzą, dbaniem o interesy własnego kraju i pragmatyzmem - zaznacza w rozmowie z portalem WNP.PL Roman Kluska, przedsiębiorca, twórca i były prezes Optimusa, obecnie m.in....

08 marzec 2024

Ilekroć słyszymy słowo “zrównoważony”, dobrze by było, byśmy krytycznie przyjrzeli się temu, co kryje się za ładnie brzmiącymi określeniami. W przypadku globalistycznej Agendy 2030 – z jej 17 zrównoważonymi celami zaplanowanymi do roku 2030, ten...

02 marzec 2024

Adolf Hitler chciał zjednoczyć Stary Kontynent pod „socjalistycznym przywództwem narodu niemieckiego”. Jego plan do złudzenia przypomina założenia, które legły u podstaw Unii Europejskiej. „Własność prywatna ma być zniesiona lub rozszerzona” głoszą...

01 marzec 2024

Niniejszy tekst stanowi uzupełnienie publikowanego na łamach naszego portalu cyklu „Współczesne korzenie klimatyzmu”. W cyklu tym skupialiśmy się na przedstawieniu historycznego zarysu rozwoju eko-klimatystycznej agendy. Tym razem rozważamy jej...

01 marzec 2024

Czerwony ład unijny Miesiąc miodowy z Unią Europejską już dawno za nami, a teraz rozwija się szara codzienność związku. Okazuje się więc, że związek ten nie jest ani z miłości, ani z rozsądku. Nie jest również małżeństwem, to bowiem zakłada równość...

03 listopad 2023

Klimat = kryzys zdrowia publicznego. Odpowiedź ma związek z traktatem pandemicznym i lockdownami klimatycznymi. Globalna elita planuje wprowadzić niemal stały „globalny stan wyjątkowy” poprzez przemianowanie zmian klimatycznych na „kryzys zdrowia...

23 październik 2023

Ciągle słyszymy o nadchodzącym poważnym kryzysie związanym ze zmianą klimatu. Jak niszczymy naszą planetę, nieświadomie przyczyniając się do potencjalnych katastrofalnych klęsk głodu, powodzi i fal upałów… poprzez nasze zaniedbanie w kwestii zmian...

16 wrzesień 2023

Od lata 2022 roku obowiązuje Karta Sieci Dziennikarstwa Klimatycznego umożliwiająca odpowiednio alarmistyczne raportowanie klimatyczne. Podpisało się pod nią wielu dziennikarzy, w tym Özden Terli i kilku dziennikarzy z ARD (pierwszy program...

05 wrzesień 2023

Zielony Nowy Ład to po prostu dawna frakcja czerwonych przebrana za zielonych. Nie dajcie się oszukać, bo to nic innego jak Nowy Czerwony Ład. "Książka Marca Morano Zielone oszustwo to zbiór faktów naukowych i politycznych dotyczących Zielonego...

02 wrzesień 2023

Wprowadzenie ETS 2 sprawi, że właściciel przeciętnej wielkości średnio ocieplonego domu opalanego węglem może spodziewać się nawet 1000 - 1700 zł rocznej opłaty. ETS to unijny system handlu uprawnieniami do emisji dwutlenku węgla. Obowiązuje od...

01 wrzesień 2023

Odwiedź nasze NOWOŚĆ Centrum edukacyjne CO 2 Aktualności Publikacje Całość https://co2coalition.org/fact_category/temperature-through-time/ Fakt nr 1 Trwający 140 milionów lat trend niebezpiecznie malejącego poziomu emisji CO2. Fakt nr 2 Efekt...

29 sierpień 2023

TOM HARRIS , 21 GRUDNIA 2015 - Słuchając przedstawicieli ONZ i rządu ogłaszających porozumienie paryskie mające na celu „uratowanie planety” przed katastrofą klimatyczną spowodowaną przez człowieka, nie można powstrzymać się od zastanawiania, czy...

29 sierpień 2023

Tę pilną wiadomość przygotowała grupa 1609 naukowców i specjalistów z całego świata. Nauka o klimacie powinna być mniej polityczna, natomiast polityka klimatyczna powinna być bardziej naukowa. W swoich prognozach globalnego ocieplenia, naukowcy...

29 sierpień 2023

Do 2009 r. „32 000 naukowców podpisało „Projekt petycji”, z czego ponad 9 000 posiadało doktoraty, głosząc, że człowiek nie jest główną przyczyną ocieplenia i że ocieplenie to nie będzie katastrofalne”. Dziś nie usłyszycie wielu naukowców...

28 sierpień 2023

W tym artykule dokonano przeglądu najnowszej bibliografii dotyczącej szeregów czasowych niektórych ekstremalnych zdarzeń pogodowych i powiązanych wskaźników reakcji, aby zrozumieć, czy wykrywalny jest wzrost intensywności i/lub częstotliwości....

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.