Strach klimatyczny to nic innego jak kolejne oszustwo przypominające covid, narzędzie służące przejęciu władzy i wymazaniu naszych wolności . Nie ma żadnego zagrożenia, a nawet gdyby istniało, człowiek nie mógłby nic z tym zrobić, gdyż nie mamy żadnego wpływu na kształtowanie się temperatur na Ziemi. Klimat na świecie zmienia się od milionów lat i nie ma różnicy pomiędzy zmianami zachodzącymi dzisiaj i zmianami w przeszłości.

Globaliści wiedzą, że aby osiągnąć „nowy porządek świata” lub „wielki reset”, którego pragną, duży procent populacji musi się na to zgodzićA ponieważ większość ludzi ma miarę sumienia i własnego interesu, ich zniewolenie należy przedstawić jako coś pozytywnego. Należy ich przekonać, że podejmując się niewolnictwa, ratują planetę i życie innych.

klimatoddajcieocieplenie

Tego lata media nieustannie uderzają w bęben propagandy klimatycznej do stopnia, który naśladuje propagandę covidową sprzed kilku lat. Nihilistyczne doniesienia o zbliżającym się „globalnym wrzeniu” budowane są na domku z kart. Prawie wszystkie twierdzenia dotyczące kryzysu klimatycznego opierają się na danych sprzed nieco ponad 100 lat. Historia klimatu Ziemi jest obszerna i zdarzało się wiele okresów ocieplenia, znacznie gorętszych niż obecnie. Wszystkie te zjawiska związane z ociepleniem miały miejsce w okresach obfitego życia zwierząt i roślin, bez winy przemysłu ludzkiego.

Podczas izolacji wielu globalistów i badaczy klimatu powiązanych z globalistami publicznie wyraziło radość z powodu sugestii, że blokady związane z pandemią mogą być przydatne w ograniczaniu emisji gazów cieplarnianych. Wyrażenie „blokady klimatyczne” zaczęło krążyć na głównych konferencjach oraz w różnych badaniach finansowanych przez globalistów.

Badania te oczywiście powodują przesłanie emisji, które są dostarczane przez człowieka, ale nadal nie dostarczają żadnych skutków na to, że emisja jest spowodowana przez człowieka, który jest emitowany przez użytkownika. ujawnienie oszustwa w odniesieniu do polityki klimatycznej – badacze zastosowali klimatem, mający dostęp do miliardowych instytucji rządowych i kontroli doradczych, dokładnie kontrolowani na ZAŁOŻENIU, że emisje są stosowane, gdy w rzeczywistości nie mają żadnych skutków na tego konsekwencje. Korelacja nie jest przyczynowością.

Sugerowano, że program covidowy wkrótce powróci wraz z nowym, wyolbrzymionym szczepem wirusa. W takim przypadku próba trafi w ścianę. Ponieważ jeszcze większa liczba Amerykanów jest świadoma bezsensowności nakazów i masek, jest mało prawdopodobne, aby zyskała ona dużą popularność. Oczywiście, dopóki ludzie stojący za tymi planami pozostaną bezkarni, będą mogli próbować jeszcze raz i jeszcze raz, aż coś się uda.

Agencje rządowe i urzędnicy tacy jak Anthony Fauci pozostają bezkarni za liczne kłamstwa na temat Covid-19. Joe Biden pozostaje bezkarny za próby zastąpienia Karty Praw. Media głównego nurtu i firmy Big Tech pozostają bezkarne za zmowę w działaniach propagandowych i cenzuralnych.

Nie wykluczajmy faktur, że Donald Trump promował przyspieszone programy szczepionek mRNA (przyznam, że o ile wiem, nigdy nie nawoływał do motywowania ludzi do ich stosowania).

Umieścił także w swoim rządzie wielu technokratów i globalistów, którzy później pomagali w ustanowieniu polityki autorytarnej. To, jak bardzo ci ludzie, wywarli na niego wpływ lub jak go okłamali, jest skutkiem debaty, ale jego wystąpienie nie jest negowane przez jego rolę, która wywołuje blokadę. Jeśli w 2024 r. w wyborach i Trump ponownie do Białego Domu, że niepożądany prezydent nie uratuje nas od tej walki, musisz ratować się sami.

Celem globalistów będzie szybkie przejście do innych wydarzeń kryzysowych, dostępnych lub sfabrykowanych, aby prowadzić ludność do porządku. Wejdź w dzisiejszą histerię dotyczącą zmian klimatycznych…

Program covid i program powodujący zmiany klimatyczne są bardzo następstwami, które powodują skutki uboczne. Kłamstwo polega na tym, że wydarzenia te są w rzeczywistości podyktowane przez człowieka, dlatego zachowanie ludzkie musi być kontrolowane pod nazwą „wyższego dobra”. Pomysł jednak realizowany poza, wkraczając w sferę kolektywizmu; globaliści i lewicowcy zgłaszają, że każde indywidualne działanie wpływa na życie w wielkim i niekończącym się roju. To też państwo musi mieć kontrolowane życie każdej osoby, aby zapobiec awarii łańcuchowej , która spowodowała katastrofę dla cennej kolonii owadów.

---

Jak zauważyłem w przeszłości, świat zachodni był o krok od całkowitego ujarzmienia i objęcia wiecznej tyranii medycznej przez koalicję urzędników rządowych, interesów globalistycznych i partnerów korporacyjnych. Analitycy ruchu wolnościowego często mówili o „otwartym spisku”, ale dopiero po reakcji na pandemię naprawdę byliśmy świadkami zdjęcia maski i ujawnienia większego planu.

Nie dalej niż pięć lat temu najczęstszą odpowiedzią sceptyków było stwierdzenie, że taki spisek jest „niemożliwy”, ponieważ jest „zbyt skomplikowany, aby go zorganizować”. Dziś ci ludzie wyglądają dość głupio. Nie można temu zaprzeczyć – istnieje klika elit władzy, są one wysoce zorganizowane wokół ideologii globalistycznej i chcą całkowitej scentralizowanej kontroli nad społeczeństwem. Jest to fakt niezmienny, poparty niekończącymi się dowodami. Debata dobiegła końca. Odpowiedź Covida to zakończyła.

Lista przestępstw przeciwko swobodom obywatelskim jest długa. establishment i lewica polityczna (z pomocą garstki neokonserwatystów) próbowały wdrożyć bezprecedensowe autorytarne środki, od zamykania przedsiębiorstw i kościołów, przez przymusowe maskowanie (badania pokazują, że maski są bezużyteczne), po przymusowe szczepienia przy użyciu eksperymentalnych produktów mRNA niemających długoterminowego bezpieczeństwa testowanie. W niektórych krajach (w tym w Nowej Zelandii i Australii) obozy covid zostały faktycznie zbudowane, aby więzić nie tylko obywateli podróżujących za granicę, ale także obywateli niepodróżujących. W USA forsowano ustawodawstwo nakazujące budowę takich obozów.

Duży odsetek Demokratów w sondażach poparł jeszcze bardziej ekstremalną politykę, w tym:

  • 55% Demokratów chciało kar dla nieszczepionych Amerykanów.
  • 59% Demokratów, aby osoba niezaszczepiona została zamknięta w domach.
  • 48% Demokratów wykluczonych z więzienia dla każdego, ktonuje szczepionkę.
  • 47% Demokratów orzekł, że został wydany przez rząd osób nieszczepionych.
  • 29% Demokratów opowiedziało się za odbiór dzieci nieszczepionym.

Jeśli ktoś powie Ci, że „nie ma silnego” i że konflikt jest iluzją stworzoną przez „fałszywy paradygmat lewicy/prawicy”, wiesz, że jest pełen nawozu. Prawdopodobnie są strony i globaliści, którzy nie są naszym zmartwieniem. I choć zawsze trzeba wziąć pod uwagę niuanse, wyjątki od nie skorygowanej.

Jak wielu lewicowców przyjęcia wniosków podczas mandatów, celem było wykonanie życia niezaszczepionych tak nieszczęśliwymi, aby w końcu się zgodzili, aby przeżyć. W ten sposób elita establishmentu i lewacy mogliby twierdzić, że ludzie „zgłosili się na ochotnika” w sprawie szczepionek i osoby nie zmuszającej. Tak naprawdę mieli na myśli to, że nie zmuszano do użycia broni, ale wszyscy wiedzieli, że nadejdzie jako następne.

Należy pamiętać, że wszystkie te środki zostały zracjonalizowane w imię „ratowania życia”. Nakazy nie uratowały żadnego życia. Oficjalna mediana wskaźnika śmiertelności z powodu zakażenia covidem wynosi zaledwie 0,23%. Innymi słowy, celem wszystkich tych naruszeń konstytucji było wirus, którego 99,8% ludzi nieuchronnie złapie i z łatwością przeżyje. Nadal podejrzewam, że establishment spodziewał się, że covid zabije znacznie więcej ludzi, niż faktycznie to zrobił – kiedy choroby stworzone w laboratorium wydostają się na wolność, szybko się zmieniają, zwykle ewoluując, stając się bardziej zakaźne, ale mniej śmiertelne.

Kabała nie jest wszechpotężna i na pewno nie jest nieomylna. Często popełniają błędy. Program covidowy opierał się na wielu rozłącznych czynnikach, które były trudne do przewidzenia, a większość z nich musiała działać wspólnie. Jednym z tych czynników była zależność od lewicy politycznej (grupy słabeuszy), która zachowywała się jak pożyteczni idioci i stróże mafii. Szczerze mówiąc, lewacy po prostu nie są na tyle przerażający, aby inspirować do przestrzegania zasad.

Kolejnym czynnikiem było założenie, że reakcja konserwatywnych i niezależnych wolnomyślicieli będzie ograniczona i łatwa do kontrolowania. Wreszcie większość, jeśli nie wszystkie rządy stanowe w USA, musiały egzekwować mandaty przez określony czas.

Pojawia się, że globaliści nie zostali uznani za zagrożenie dla ich programu, szczególnie w USA, gdzie ponad 50 milionów uzbrojonych jednostek zostało gotowych, gdy wystąpiło zagrożenie z drakońskich ograniczeń. Myślę, że paszporty szczepionkowe były KLUCZEM do tego programu; paszporty szczepionkowe zapewniłyby ustanowienie pełnej dominacji w wodzie, a ludzie nie byliby w przypadku wyszukiwania artykułów spożywczych bez konieczności stosowania się do mandatu.

To tutaj wielu konserwatystów, zmiennych i dziesiątki czerwonych stanów (ku mojemu zaskoczeniu) Twoje stanowisko i nagle, jak magia, covidowa histeria zniknęła. O kampanii propagandowej w mediach ucichło (po zapoznaniu się z dwoma latami), aw miejscu na świecie z udostępnieniem mandatu. Globaliści nie byli gotowi zaryzykować walki z masowym powstaniem.

https://www.globalresearch.ca/covid-climate-change-vehicles-global-authoritarianism/5830414

16 wrzesień 2023

Od lata 2022 roku obowiązuje Karta Sieci Dziennikarstwa Klimatycznego umożliwiająca odpowiednio alarmistyczne raportowanie klimatyczne. Podpisało się pod nią wielu dziennikarzy, w tym Özden Terli i...

05 wrzesień 2023

Zielony Nowy Ład to po prostu dawna frakcja czerwonych przebrana za zielonych. Nie dajcie się oszukać, bo to nic innego jak Nowy Czerwony Ład. "Książka Marca Morano Zielone oszustwo to zbiór faktów...

02 wrzesień 2023

Wprowadzenie ETS 2 sprawi, że właściciel przeciętnej wielkości średnio ocieplonego domu opalanego węglem może spodziewać się nawet 1000 - 1700 zł rocznej opłaty. ETS to unijny system handlu...

01 wrzesień 2023

Odwiedź nasze NOWOŚĆ Centrum edukacyjne CO 2 Aktualności Publikacje Całość https://co2coalition.org/fact_category/temperature-through-time/ Fakt nr 1 Trwający 140 milionów lat trend niebezpiecznie...

29 sierpień 2023

TOM HARRIS , 21 GRUDNIA 2015 - Słuchając przedstawicieli ONZ i rządu ogłaszających porozumienie paryskie mające na celu „uratowanie planety” przed katastrofą klimatyczną spowodowaną przez człowieka,...

29 sierpień 2023

Tę pilną wiadomość przygotowała grupa 1609 naukowców i specjalistów z całego świata. Nauka o klimacie powinna być mniej polityczna, natomiast polityka klimatyczna powinna być bardziej naukowa. W...

29 sierpień 2023

Do 2009 r. „32 000 naukowców podpisało „Projekt petycji”, z czego ponad 9 000 posiadało doktoraty, głosząc, że człowiek nie jest główną przyczyną ocieplenia i że ocieplenie to nie będzie...

28 sierpień 2023

W tym artykule dokonano przeglądu najnowszej bibliografii dotyczącej szeregów czasowych niektórych ekstremalnych zdarzeń pogodowych i powiązanych wskaźników reakcji, aby zrozumieć, czy wykrywalny...

28 sierpień 2023

Ze wspomnień młodego ekologisty, który się zestarzał: 1966: Ropa zniknie w ciągu dziesięciu lat 1967: Prognoza głodu na świecie do 1975 r. 1968: Przeludnienie rozszerzy się na cały świat 1969:...

27 sierpień 2023

Strach klimatyczny to nic innego jak kolejne oszustwo przypominające covid, narzędzie służące przejęciu władzy i wymazaniu naszych wolności . Nie ma żadnego zagrożenia, a nawet gdyby istniało,...

27 sierpień 2023

Fundacja na rzecz Polityki Globalnego Ocieplenia publikuje nowy raport dokumentujący, jak 30 lat nieudanych polityk klimatycznych doprowadziło do najgorszego w Europie kryzysu związanego z kosztami...

26 sierpień 2023

W zeszłym tygodniu starszy poseł do parlamentu z ramienia brytyjskiej Partii Pracy wystąpił w telewizji, żądając od Wielkiej Brytanii – a może nawet całego świata – przyjęcia „stopy wojennej” w celu...

18 sierpień 2023

Mędrcy z Bruksel i najwidoczniej doszli do wniosku, że utrzymanie poziomu zamożności społeczeństw, zwłaszcza tzw. starej Unii, gdzie dominuje klasa średnia, czyli Niemiec, Francji, Belgii, Holandii...

01 sierpień 2023

Nicole Schwab, współdyrektorka Światowego Forum Ekonomicznego, Platformy na rzecz przyspieszenia rozwiązań opartych na przyrodzie i 1t.org, prywatnie córka Klausa Schwaba, powiedziała w czerwcu 2020...

28 lipiec 2023

Wielkiej Brytanii wszyscy wiemy, że to lato było do niczego. W czerwcu mieliśmy kilka tygodni wspaniałego słońca i od tego czasu jest cholernie nieszczęśliwie. Było zimno, mokro i pies ma stopę...

28 lipiec 2023

Szum w doniesieniach o zmianach klimatycznych jest taki, że według Światowej Organizacji Meteorologicznej pięć najgorętszych dni w ciągu ostatnich 100 000 lat miało miejsce w zeszłym tygodniu....

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.