Ciągle słyszymy o nadchodzącym poważnym kryzysie związanym ze zmianą klimatu. Jak niszczymy naszą planetę, nieświadomie przyczyniając się do potencjalnych katastrofalnych klęsk głodu, powodzi i fal upałów… poprzez nasze zaniedbanie w kwestii zmian klimatycznych.

Wielu kwestionowało twierdzenie dotyczące kryzysu związanego ze zmianami klimatycznymi: Mówi się, że kryzys klimatyczny wywołany przez człowieka jest monumentalnym kłamstwem. Zwodnicze narzędzie Deep State. PSYOP używany do kontrolowania śpiących mas, aby uzyskać ich zgodę, gdy na ślepo wkraczają w zaaranżowaną dystopię pod pozorem ratowania świata.

pielarozkrecanagospdarki

W związku z tym przedstawiamy 17 pytań poszukujących prawdy, które podważają twierdzenie o kryzysie związanym ze zmianami klimatycznymi i związane z nim konsekwencje, że należy pilnie coś zrobić, aby zapobiec tak zwanym przewidywanym wydarzeniom katastroficznym.

Pytanie 1. Jeśli zmiany klimatyczne miały miejsce naprawdę, to jak to się stało, że powiązane z nimi przewidywania dotyczące scenariuszy katastrof nigdy się nie spełniły?

Oto niektóre z tych przewidywań.

 • Począwszy od tak zwanego eksperta ds. zmian klimatycznych Jamesa Hansena. Powiedział, że w 1988 roku autostrada po zachodniej stronie, równoległa do rzeki Hudson w Nowym Jorku, za około 20 lat zostanie zanurzona w wodzie . - Na obrazach Google widać, że jest jeszcze sucho.
 • Gazeta Independent (w każdym razie nie niezależna!) przedstawiła w 2000 roku nieudaną prognozę, że śniegu już nie będzie.
 • Inna gazeta głównego nurtu, w swoich fanfarach i sianiu strachu, w 2004 r. twierdziła, że ​​europejskie miasta znikną, ponieważ do 2020 r. zostaną zanurzone pod rosnącym poziomem mórz

Inny tak zwany guru zmian klimatycznych Al Gore w 2006 roku w swoim filmie dokumentalnym „Niewygodna prawda” stwierdził, że:

 • Za dziesięć lat (2016 – film postdokumentalny 2006) śniegu na Kilimandżaro nie będzie. Tak, nadal tam jest.
 • Gore dodał, że latem 2013 roku Biegun Północny może być wolny od lodu.
 • W wyniku topnienia poziom mórz lodowych może podnieść się o 20 stóp…
 • Naukowiec z NASA przewidział w 2008 roku, że Ziemia będzie pozbawiona lodu.
 • Następnie jest ten tweet Grety Thunberg, który później usunął:

Pytanie 2. Biorąc pod uwagę, że przez lata pojawiło się sporo alarmistycznych doniesień, historii, które straszyły nas, że przyczyną są zmiany klimatyczne, ale później okazały się one nieprawdziwe, podobnie jak w przypadku powyższych fałszywych przewidywań, czy jest to kolejny przypadek wykorzystania fałszywa zmiana klimatyczna jako narzędzie kontroli Światowego Forum Ekonomicznego służące narzucaniu dystopijnych zmian?

Oto kilka przykładów tych nieprawdziwych, alarmistycznych raportów.

 • Z raportu BBC wynika, że ​​szybko topniejący lód Antarktyki powoduje dramatyczne zmniejszenie prędkości prądów oceanicznych, co „może mieć katastrofalny wpływ na klimat”. To, czego nie powiedzieli wam w tym ukrytym programie Net-zero, popierającym baśniową, przerażającą historię, to to, że badania NASA wykazały coś przeciwnego do twierdzenia. Że lód Antarktyki faktycznie był w równowadze i nie topił się.
 • W mediach głównego nurtu krążyła informacja, że ​​niedźwiedziom polarnym grozi wyginięcie z powodu zmian klimatycznych. Jednak zoolog Susan Crockford rozbiła tę fałszywą historię, mówiąc nam w swoich badaniach, że niedźwiedzie polarne w rzeczywistości mają się dobrze.
 • Potem był wprowadzający w błąd film Netflixa z fałszywym twierdzeniem Davida Attenborougha, że ​​spadające morsy są 
 • Podobnie jak w przypadku nieprawdziwych historii, w odniesieniu do zmian klimatycznych pojawiło się wiele rażących przesady, aż do granic fantazji. Odbywa się to w ramach desperackiej próby przekonania nas, że te twierdzenia są prawdziwe. Weźmy na przykład raport IPCC (Międzyrządowy Zespół ds. Zmian Klimatu), w którym powiedziano nam, że  „globalne temperatury są najwyższe od 125 000 lat”.

Nie ma to ustalonej nauki, ale od kiedy to kiedykolwiek przeszkadzało tym, którzy otrzymywali obfite fundusze, aby podążać za narracją?

>

Pytanie 3. Czy podążanie za tym nie oznacza, że ​​prawdziwa nauka pokazuje, że żaden kryzys związany ze zmianami klimatycznymi  ani sytuacja nadzwyczajna nie są ignorowane, cenzurowane, a nawet demonizowane, ponieważ jest to sprzeczne z politycznymi programami globalistycznego miliardera dotyczącymi przejęcia światowego orwellowskiego przejęcia?

Pytanie 4. Czy niedemokratyczna akceptacja 15-minutowych, absurdalnych, „inteligentnych” miast o zerowej emisji dwutlenku węgla… i jej konsekwencje nie oznacza po prostu, że zgodziłbyś się na własne uwięzienie?

Pytanie 5. Podobnie jak powyżej, co z żądaniami Wielkiej Brytanii dotyczącymi zamknięcia wszystkich portów lotniczych do 2050 r. , a co z innymi krajami, biorąc pod uwagę motywy i konsekwencje?

Pytanie 6. Po co demonizować węgiel (dwutlenek węgla), skoro jest to życiodajny gaz i WSZYSTKIE życie zależy od jego cyklu? Programy motywowane politycznie, takie jak mające na celu obniżenie poziomu CO2, nie będą dla nas dobre. W efekcie cel ONZ obniży średnią temperaturę o 10 stopni Celsjusza.

Pytanie 7. Czy podobnie jak w przypadku innych urzędników uznawanych za „kryzysowe”, takie postępowanie nie przynosi więcej szkody niż pożytku?

Obejrzyj ten otwierający oczy film:

 

Zmiany klimatyczne – aktywiści

W ostatnim czasie nasilają się obawy dotyczące rosnącej liczby działaczy na rzecz zmiany klimatu i ich ekstremistycznych zachowań. Działacze ci zyskują także większe poparcie społeczne, choć niektórzy otrzymują środki finansowe.

Mając tę ​​wiedzę, poniżej zamieszczam kilka pytań uzupełniających skupiających się na aktywistach zajmujących się zmianami klimatycznymi i ich aktywizmie.

Pytanie 8. Czy chcąc zatrzymać lub zablokować projekty naftowo-gazowe, nawet w przypadku przejścia na alternatywne formy energii, nie byłyby nadal potrzebne silniki na paliwa kopalne, aby zapewnić transport artykułów pierwszej potrzeby, takich jak szpital i potrzeby żywnościowe…?

Pytanie 9. Ponadto, gdzie będą wszystkie alternatywne materiały energetyczne; turbiny wiatrowe, stal, akumulatorowe źródła energii elektrycznej… pochodzą bez wykorzystania paliw kopalnych?

Pytanie 10. Czy w świetle powyższego nie jest to wyraźnie przypadek strzelania sobie w stopę przez aktywistów chcących zatrzymać lub zablokować projekty naftowo-gazowe?

Pytanie 11. W odniesieniu do aktywizmu w ramach buntu na rzecz wymierania, co z wszystkimi kosztami policji, szkodami karnymi i kosztami zakłóceń związanymi z aktywizmem?

Pytanie 12. Jak aktywiści radzą sobie ze sprzecznymi dowodami podważającymi twierdzenia dotyczące zmian klimatycznych?

Pytanie 13. Jak myślisz, jaki procent dwutlenku węgla i metanu powoduje zmianę klimatu?

Pytanie 14. Jak myślisz, jaki wpływ na zmianę klimatu mają: Zmieniające się układy słoneczne, wielkie minimum słoneczne w ciągu dziesiątek lub tysięcy lat w odniesieniu do szerszego obrazu…?

Pytanie 15. Jeśli chodzi o pytanie 7, co powiesz na rozważenie wzlotów i upadków zmian klimatycznych w sytuacji, gdy nie istniały paliwa kopalne?

Pytanie 16. A co z należącymi do korporacji i kontrolowanymi przez MSM (mediami szalonego strumienia) donoszącymi o tym wszystkim, z ich propagandą, kłamstwami, tuszowaniem i zniekształcaniem prawdy? zamiast być przypadkiem „ustabilizowanej nauki”, czy nie jest to bardziej podobne do „ustalonego finansowania”, polegającego na mówieniu społeczeństwu wszystkiego, co każą im ich korporacyjni władcy i władcy, aby raportowali niezależnie od prawdy za dobrą cenę?

Pytanie 17. Kiedy aktywiści dostają fundusze, kto zyskuje?

Kryzys związany ze zmianami klimatycznymi – w skrócie

Chociaż masy się budzą, nadal utrzymuje się „epidemia braku ciekawości”. Masy w dalszym ciągu ślepo akceptują władzę i bezkrytycznie zgadzają się z ogólnym konsensusem, na którym Głębokie Państwo i jego współpracownicy polegają, aby realizować swoje programy więzienne w oparciu o PSYOPS i fałszywe okoliczności.

Jak to się mówi: kwestionuj wszystko. Przełam zaklętą dezinformację szerzoną przez media głównego nurtu… Wielu twierdzi, że nigdy nie chodziło o zmiany klimatyczne. Tak naprawdę chodzi o przejęcie władzy nad dystopijnym światem.

*

Uwaga dla czytelników: kliknij przycisk udostępniania powyżej. Śledź nas na Instagramie i Twitterze oraz subskrybuj nasz kanał na Telegramie. Zachęcamy do ponownego publikowania i szerokiego udostępniania artykułów Global Research.


Komentuj artykuły Global Research na naszej stronie na Facebooku

Zostań członkiem Global Research

https://www.globalresearch.ca/17-questions-challenge-climate-change-crisis/5838437

 

Uzupełnienie.

 1. Autor: Mark Keenan , 28 października 2023 r

  …ludzie na całym świecie są zaniepokojeni zmianami klimatycznymi i uważają, że istnieje kryzys klimatyczny. Od dziesięcioleci Organizacja Narodów Zjednoczonych mówi nam, że dwutlenek węgla (CO2) emisje powstałe w wyniku działalności człowieka powodują katastrofalną zmianę klimatu. W 2018 r. raport IPCC ONZ ostrzegał nawet, że „mamy 12 lat na uratowanie Ziemi”, w związku z czym…

   
 2.  
  Jacob Nordangard , 21 października 2023 r

  …konferencja w Norfolk w Wirginii. Aby osiągnąć pożądany skutek, Wasdell poradził im, aby: Uznali, że obecnie istnieje globalny stan wyjątkowy. Ogłosili nadwyżkęCO2być eko-toksyną [!] o potencjalnie katastrofalnym wpływie na globalną biosferę Opracuj i wprowadź w życie strategię awaryjną, aby doprowadzić nasze globalne społeczeństwo do stanu zerowego…

   
 3.  
  Przez prof. Claudia von Werlhof , 7 października 2023 r

  … Rozdział VI Oczy szeroko otwarte na Cyprze — Linda Leblanc Rozdział VII Dlaczego ludzie nie zdają sobie sprawy, że zostali opryskani jak owady? — Claire Henrion Rozdział VIII CO2jako kozioł ofiarny i droga do „nowego wspaniałego świata”, Maria Heibel Rozdział IX Geoinżynieria: od geobroni do geowojny. Zagłada Matki…

   
 4.  
  Julian Rose , 2 października 2023 r

  … dramaty życiowe są ze sobą w pełni powiązane i nierozłączne; wszystkie części przyczyniające się do zmian całości. Dlatego twierdzenie, że dowolny jeden czynnik, na przykładCO2, jest czynnikiem sprawczym zmiany klimatu, nie może być słuszna. Pytanie: Czy jednak istnieje jakiś czynnik sprawczy, który podnosi temperaturę i powoduje zmiany klimatyczne…

   
 5.  
  Autor: F. William Engdahl , 23 września 2023 r

  … emisji dwutlenku węgla do 2050 r. UE przewodzi w wyścigu, mając odważny plan, aby do 2050 r. stać się pierwszym na świecie kontynentem „neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla” i zmniejszyćCO2emisji o co najmniej 55% do 2030 r. W poście z sierpnia 2020 r. na swoim blogu samozwańczy światowy car szczepionek Bill Gates napisał o nadchodzącym kryzysie…

04 maj 2024

Trzy książki wybitnych naukowców, specjalistów od klimatu: "Kryzys klimatyczny" Stevena E. Koonina, "Fałszywy alarm" Bjorna Lomborga i "Zmiany Klimatu" Piotra Kowalczaka przekonują, że "kryzys klimatyczny" i wieszczona apokalipsa,...

14 marzec 2024

- Powiedz mi, po co jest ten miś? - Właśnie, po co? - Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta . https://www.youtube.com/watch?v=AfBh-h6rSGs Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego...

12 marzec 2024

Mamy teraz do czynienia z jakąś obsesją, z zieloną religią - zamiast z wiedzą, dbaniem o interesy własnego kraju i pragmatyzmem - zaznacza w rozmowie z portalem WNP.PL Roman Kluska, przedsiębiorca, twórca i były prezes Optimusa, obecnie m.in....

08 marzec 2024

Ilekroć słyszymy słowo “zrównoważony”, dobrze by było, byśmy krytycznie przyjrzeli się temu, co kryje się za ładnie brzmiącymi określeniami. W przypadku globalistycznej Agendy 2030 – z jej 17 zrównoważonymi celami zaplanowanymi do roku 2030, ten...

02 marzec 2024

Adolf Hitler chciał zjednoczyć Stary Kontynent pod „socjalistycznym przywództwem narodu niemieckiego”. Jego plan do złudzenia przypomina założenia, które legły u podstaw Unii Europejskiej. „Własność prywatna ma być zniesiona lub rozszerzona” głoszą...

01 marzec 2024

Niniejszy tekst stanowi uzupełnienie publikowanego na łamach naszego portalu cyklu „Współczesne korzenie klimatyzmu”. W cyklu tym skupialiśmy się na przedstawieniu historycznego zarysu rozwoju eko-klimatystycznej agendy. Tym razem rozważamy jej...

01 marzec 2024

Czerwony ład unijny Miesiąc miodowy z Unią Europejską już dawno za nami, a teraz rozwija się szara codzienność związku. Okazuje się więc, że związek ten nie jest ani z miłości, ani z rozsądku. Nie jest również małżeństwem, to bowiem zakłada równość...

03 listopad 2023

Klimat = kryzys zdrowia publicznego. Odpowiedź ma związek z traktatem pandemicznym i lockdownami klimatycznymi. Globalna elita planuje wprowadzić niemal stały „globalny stan wyjątkowy” poprzez przemianowanie zmian klimatycznych na „kryzys zdrowia...

23 październik 2023

Ciągle słyszymy o nadchodzącym poważnym kryzysie związanym ze zmianą klimatu. Jak niszczymy naszą planetę, nieświadomie przyczyniając się do potencjalnych katastrofalnych klęsk głodu, powodzi i fal upałów… poprzez nasze zaniedbanie w kwestii zmian...

16 wrzesień 2023

Od lata 2022 roku obowiązuje Karta Sieci Dziennikarstwa Klimatycznego umożliwiająca odpowiednio alarmistyczne raportowanie klimatyczne. Podpisało się pod nią wielu dziennikarzy, w tym Özden Terli i kilku dziennikarzy z ARD (pierwszy program...

05 wrzesień 2023

Zielony Nowy Ład to po prostu dawna frakcja czerwonych przebrana za zielonych. Nie dajcie się oszukać, bo to nic innego jak Nowy Czerwony Ład. "Książka Marca Morano Zielone oszustwo to zbiór faktów naukowych i politycznych dotyczących Zielonego...

02 wrzesień 2023

Wprowadzenie ETS 2 sprawi, że właściciel przeciętnej wielkości średnio ocieplonego domu opalanego węglem może spodziewać się nawet 1000 - 1700 zł rocznej opłaty. ETS to unijny system handlu uprawnieniami do emisji dwutlenku węgla. Obowiązuje od...

01 wrzesień 2023

Odwiedź nasze NOWOŚĆ Centrum edukacyjne CO 2 Aktualności Publikacje Całość https://co2coalition.org/fact_category/temperature-through-time/ Fakt nr 1 Trwający 140 milionów lat trend niebezpiecznie malejącego poziomu emisji CO2. Fakt nr 2 Efekt...

29 sierpień 2023

TOM HARRIS , 21 GRUDNIA 2015 - Słuchając przedstawicieli ONZ i rządu ogłaszających porozumienie paryskie mające na celu „uratowanie planety” przed katastrofą klimatyczną spowodowaną przez człowieka, nie można powstrzymać się od zastanawiania, czy...

29 sierpień 2023

Tę pilną wiadomość przygotowała grupa 1609 naukowców i specjalistów z całego świata. Nauka o klimacie powinna być mniej polityczna, natomiast polityka klimatyczna powinna być bardziej naukowa. W swoich prognozach globalnego ocieplenia, naukowcy...

29 sierpień 2023

Do 2009 r. „32 000 naukowców podpisało „Projekt petycji”, z czego ponad 9 000 posiadało doktoraty, głosząc, że człowiek nie jest główną przyczyną ocieplenia i że ocieplenie to nie będzie katastrofalne”. Dziś nie usłyszycie wielu naukowców...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.