by GreatReject · 24/02/2021 

https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/04/08/przygotowano-drugi-trybunal-w-norymberdze/?fbclid=IwAR2foOTQmpgQp0lm6olX4JUrrOdH6Q6ElUZb5p0YPbYwKY5rbG10bn3qx8o

Drugi trybunał norymberski jest przygotowywany od zeszłego tygodnia i powstaje pozew zbiorowy.  Pozew zbiorowy lub pozew przedstawicielski to proces, w którym duża grupa osób wspólnie wnosi pozew do sądu, lub w którym pozywana jest pewna kategoria pozwanych.

Reiner Fuellmich otrzymuje wsparcie od tysięcy prawników na całym świecie, aby wnieść do trybunału sprawę skandalu Covid19 w Davos 

Reiner Fuellmich jest prawnikiem, któremu udało się skazać giganta samochodowego Volkswagena za zmodyfikowane katalizatory.

I jest to ten sam prawnik, któremu udało się  potępić Deutsche Bank Deutsche Bank jako przedsiębiorstwo przestępcze. 

Deutsche Bank zgodził się zapłacić ponad 130 milionów dolarów na rozwiązanie / wykupienie sprawy z powodu zagranicznych praktyk korupcyjnych i przypadków oszustw.

Covid-19 staje się oszustwem stulecia

 

DR REINER FUELLMICH PRZEMÓWIENIE LONDYN MARSZ WOLNOŚCI 24 LIPCA 2021 NAPISY PL

https://www.cda.pl/video/81421373a

 

Teraz ma przed sobą kolejną pracę. Praca na całe życie, wspierana przez tysiące prawników i ekspertów na całym świecie.

Według Reinera Fuellmicha wszystkie oszustwa popełnione przez niemieckie firmy są niczym w porównaniu ze szkodami, które spowodowało i nadal powoduje oszustwo Covid-19.

Ten kryzys Covid-19 powinien zostać przemianowany na „skandal Covid-19”, a wszyscy odpowiedzialni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za szkody cywilne wynikające z manipulacji i sfałszowanych protokołów testów.

Dlatego międzynarodowa sieć prawników korporacyjnych będzie prowadzić postępowanie sądowe w sprawie największego czynu niedozwolonego wszechczasów, a mianowicie skandalu oszustwa związanego z Covid-19, który stał się od tego czasu największym przestępstwem przeciwko ludzkości.

Z inicjatywy grupy niemieckich prawników powołano komisję śledczą Covid-19 w celu wytoczenia powództwa zbiorowego na szczeblu międzynarodowym  na  podstawie prawa anglosaskiego.

Skandal z Covid-19 nigdy nie był problemem zdrowotnym

    Przesłuchania m.in. setek naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników o międzynarodowej renomie, prowadzone od 7 października 2020 r. przez Berlińską Komisję Śledczą w sprawie Covid-19, wykazały z prawdopodobieństwem zbliżonym do 100%, że skandal z Covid -19 nigdy nie był problemem zdrowotnym – dr Fuëlmich 15 lutego 2020 r

Sesje sądowe można znaleźć tutaj

     – „Chodziło raczej o wzmocnienie władzy, zdobytej nielegalnie metodami przestępczymi skorumpowanej „kliki z Davos ,  poprzez przeniesienie bogactwa narodów, na plecach małych, a zwłaszcza średnich przedsiębiorstw, na członków Davos”.

Wniosek komitetu jest taki, że Covid-19 jest wykorzystywany jako taktyka dywersyjna przez biznesowe i polityczne „elity” w celu przeniesienia udziałów w rynku i bogactwa z małych i średnich przedsiębiorstw na platformy globalne, takie jak Amazon, Google, Uber i inne duże  korporacje   technologiczne i międzynarodowe.

h

Platformy takie jak Amazon, Google, Uber i inne duże technologie przywłaszczyły sobie w ten sposób swoje udziały w rynku i bogactwo

Apele o unieważnienie zgody na szczepienie przeciwko Komisji Europejskiej, pozew w Nowym Jorku o status testów PCR, pozwy niemieckie, kanadyjskie, australijskie, austriackie, pozwy przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości i Europejskim Trybunałem Prawa człowieka.

„Widzieliśmy to, co zostało wielokrotnie potwierdzone: niebezpieczeństwo wirusa jest mniej więcej takie samo jak grypy sezonowej, niezależnie od tego, czy jest to nowy wirus, czy po prostu mamy do czynienia z pandemią grypy Covid-19. . ” 

BREAKING: International Criminal Court accepts complaint of violation of Nuremberg Code by Israeli government (Międzynarodowy Trybunał Karny przyjmuje skargę dotyczącą naruszenia Kodeksu Norymberskiego przez rząd izraelski )

Tymczasem testy PCR Drostena nie mówią nam nic o zakażeniach zakaźnych. Test jest po prostu niezbicie udowodniony, że NIE jest do tego stworzony i nie jest w stanie tego zrobić.

Co gorsza, szkody zdrowotne i ekonomiczne spowodowane przez środki antykowidowe są tak katastrofalne, że trzeba mówić o historycznie unikalnym poziomie zniszczeń.

Aby spanikować ludność, wprowadzono niebezpieczne i szkodliwe środki ograniczające (nawet przez WHO), takie jak obowiązkowe noszenie bezużytecznej i niebezpiecznej maski na usta oraz dystans społeczny. Bezużyteczne i przynoszące efekt przeciwny do zamierzonego. Tak więc ludność była „gotowa” na zastrzyki.

Populacja świata służyła jako świnki morskie do tych eksperymentalnych wstrzyknięć genów, zarówno stopniowo, jak i niezwykle szybkich.

Tymczasem coraz więcej ludzi, nie tylko prawników, domaga się, poza natychmiastowym zaprzestaniem tych śmiercionośnych środków, rewizji sądowej przez prawdziwie niezależny międzynarodowy trybunał na wzór procesów norymberskich.

Przykład takiego wniosku angielskiego lekarza dr Vernona Colemana:  video

Ponadto wywiad z sygnalistą z berlińskiego domu spokojnej starości ujawnia, że z zaszczepiono tam 31  osób, niektóre z użyciem siły i rzeczywistej przemocy, w obecności żołnierzy Bundeswehry, pomimo (bezużytecznego) negatywnego „testu” przed ich szczepieniem. Osiem osób zmarło, a 11 ma poważne   skutki uboczne.

O co tak naprawdę chodzi?

Aby w pełni zrozumieć, o co toczy się ten nowy trybunał w Norymberdze, który ma sądzić o największej zbrodni wszechczasów, musimy zacząć od kłamstwa Drostena i artykułu Cormana-Drostena na temat testu PCR w imieniu Davos… Jedno z największych kłamstw w historii, która dokonało nieprawdopodobnych szkód i od niego wszystko się zaczęło.

Następnie Klaus Schwab, wielki architekt tej gigantycznej sytuacji zakładników, sponsorzy oligarchii finansowej, politycy na czele UE uzbrojeni we wdrażanie wytycznych Drostena i WHO sprawili, że wszystkie zachodnie rządy podejmowały druzgocące decyzje dotyczące obostrzeń, godziny policyjnej, obowiązkowego noszenia masek, dystansu społecznego i innych drakońskich środków przed nieistniejącym niebezpieczeństwem.

Ponadto ludzie są zmotywowani do szczepień na podstawie kłamstwa. Jeśli to nie zadziała, rządy zmuszą społeczeństwa. Bezpośrednio lub pośrednio.

„To są prawdy, które zdejmą maski z osób odpowiedzialnych za popełnione zbrodnie”, – mówi dr Fuellmich,

A politykom, którzy ufali tym skorumpowanym postaciom, mówi:

„Te fakty mogą być dla nich kolejnym zbawieniem, które może pomóc im naprawić sytuację i zainicjować długo oczekiwaną naukową debatę opinii publicznej, aby uniknąć sytuacji, w której oni również zostaną porównani i osądzeni z tymi przestępczymi szarlatanami”.

Międzynarodowa koalicja prawnicza zacznie działać w tym miesiącu.

Komisja stara się również podjąć środki ochronne, takie jak ochrona regionalnych struktur rolniczych, zabezpieczenie waluty regionalnej, aby zapobiec przypisywaniu nowej waluty „z góry” oraz prace nad odbudową nowego krajobrazu medialnego, który oferuje prawdziwie niezależne informacje.

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat trybunałów i nie tylko, zalecamy śledzenie naszego  kanału Telegram.

 

Nie wierze nikomu

23 sierpień 2023

Zdjęto maski covidowe, ale zrozumienie popełnionego oszustwa dla większości ludzi pozostaje poza możliwościami ich pojmowania - Dlaczego złudzenie związane z covid-19 trwa ? Zdecydowana większość osób twierdzi, że postąpiła „właściwie” i przyjęła...

23 sierpień 2023

„Tak zwana „pandemia” była gigantycznym balonem testowym . Spytacie, w jakim celu wypuszczonym? Aby zobaczyli w jak daleko mogą się posunąć, co dokładnie muszą zrobić, by zmusić wolnych obywateli i suwerenne demokracje do zgody na przymus...

13 kwiecień 2023

Wyrzut sumienia, jeśli je jeszcze mamy - Jerzy Karwelis Ja tam pamiętliwy ani wredny do ludzi staram się nie być. Zawszę daję spotkanemu człowiekowi dwie szanse: pierwszą i ostatnią. Nie mszczę się za krzywdy, za to raczej nie utrzymuję stosunków....

02 marzec 2023

Z dr. n. med. Piotrem Witczakiem, rozmawia Agnieszka Piwar 11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię koronawirusa. Czy były naukowe podstawy do podjęcia takiej decyzji? Jeśli tak, to jakie? Jeśli nie, to na czym oparto...

02 luty 2023

Gdziekolwiek mieszkasz i czymkolwiek się zajmujesz, „eksperci” mają wytłumaczenie, dlaczego może cię spotkać „nagła śmierć”. Mieszkasz w hałaśliwej okolicy? Zgadnij! Możesz być zagrożony! Zasypiasz przy włączonym telewizorze? Zgadłeś. Jesteś...

29 grudzień 2022

Lockdown okazał się jedną z największych tragedii cywilizacyjnych ostatnich lat. Wpłynął negatywnie na więzi rodzinne, na odporność (poprzez zamykanie w domach, unikanie świeżego powietrza, słońca), na psychikę (wzrost depresji a nawet samobójstw),...

01 listopad 2022

Umowa zawarta przez Brazylię z Pfizerem jest interesująca, bo jak zeznał przed brazylijską komisją Carlos Murilo (obecnie pełni funkcję dyrektora generalnego ds. Ameryki Łacińskiej w firmie Pfizer, w roku 2020 był szefem Pfizer w Brazylii) PFIZER...

15 październik 2022

Kłamali rano, kłamali w dzień, kłamali w nocy... Ktoś, kto obserwuje tę hucpę w wykonaniu zjednoczonych sił covidowo-politycznych, nie jest zaskoczony. Wiemy przecież ile zrobiła amerykańska agencja leków FDA oraz europejska EMA, żeby w epchnąć na...

15 październik 2022

J erzy Karwelis Filmik ma już ponad 8 milionów zasięgu i zapoczątkował nową falę skandalu, która przechodzi przez kowidowy świat. Z tym, że mimo tego zainteresowania widać, że i tak to za mało w stosunku do tematu. Kowidowe szaleństwo zaindukowane...

03 wrzesień 2022

Wykreowane pandemie świńskiej grypy i COVID-19 11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), finansowana w ok. 75% z prywatnych funduszy1, ogłosiła, co dzisiaj już nie ulega wątpliwości, patrząc z naukowego punktu widzenia, fałszywą...

20 sierpień 2022

Fundacja Ordo Medicus wydała trzecią już książkę poświęconą tym razem m.in. Światowej Organizacji Zdrowia, iluzji medycyny opartej na dowodach (ang. evidence based medicine), fabrykowaniu chorób przez koncerny farmaceutyczne, biowładzy i fałszywej...

24 kwiecień 2022

Prawdopodobnie jest to ostatni wywiad… dr Zbigniew Hałat SPRAWA DLA PROKURATORA Kliknij https://rumble.com/v11zrj5-dr-zbigniew-haat-sprawa-dla-prokuratora.html Pogrzeb odbył się w całkowitej tajemnicy, dopiero dzień po rodzina wstosowała komunikat...

18 kwiecień 2022

Dzwonek alarmowy czyli o czym kogut nie zapieje , 17 kwietnia 2022 AlterCabrio Jest to długoterminowy spisek mający na celu oszukanie opinii publicznej, aby uwierzyła i spodziewała się, że przyszła pandemia o epokowych rozmiarach jest nieuchronna....

23 styczeń 2022

DR. MED. RUSSELL BLAYLOCK – PANDEMIA COVID-19: JAKA JEST PRAWDA? Prezentujemy tłumaczenie publikacji z naukowej bazy danych PubMed. Kolejny Głos Rozsądku. Dr med. Russell Blaylock – neurochirurg bardzo krytycznie odnośnie obecnej sytuacji....

27 grudzień 2021

Postanowiłem przestać używać Facebooka, ponieważ nagminnie i z pełną determinacją nie spełnia ON STANDARDÓW MOJEJ SPOŁECZNOŚCI !!! --------------------- Drodzy Amerykanie, Drodzy Przyjaciele: Od dwóch lat na całym świecie dokonuje się globalny...

16 grudzień 2021

Autor: AlterCabrio 15 grudnia 2021 Flmy w linku https://www.ekspedyt.org/2021/12/15/vaids-czyli-skad-sie-bierze-erozja-immunologiczna/ „Niektórzy wykorzystali wyniki tego badania do poparcia powszechnego stosowania tak zwanych zastrzyków...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.