Dzwonek alarmowy czyli o czym kogut nie zapieje

Jest to długoterminowy spisek mający na celu oszukanie opinii publicznej, aby uwierzyła i spodziewała się, że przyszła pandemia o epokowych rozmiarach jest nieuchronna. Sam pomysł, że „naturalne” pandemie są nieuniknione, od dawna był planowany i osadzany w ludzkich umysłach. To kilkudziesięcioletnie pranie mózgu zwykłych ludzi, aby przygotować ich nie tylko na masowe choroby i śmierć, ale także na przyjęcie globalnego ciała zarządzającego o nieograniczonej władzy.

W menu na dziś danie podwójne. Materiał na temat kolejnych sygnałów o mającej pojawić się ‘następnej pandemii’, czyli o ptasiej grypie. Tym razem tekst o ewentualnych przyczynach pojawienia się tego zjawiska i o przygotowaniach światowych instytucji w ujęciu historycznym.. Zapraszam do lektury.

(

Czy kolejna „wielka pandemia”, która pociągnie za sobą astronomiczną liczbę zgonów, jest właśnie rozgłaszana i reklamowana publicznie?

„Tak, myślę, że musimy to przyznać – zawsze mówiłem, iż uważam, że pandemia Covid była dzwonkiem alarmowym. Nie wierzę, że to wielka pandemia”.

„Wierzę, że wielka pandemia jest wciąż przed nami, i że będzie to pandemia ptasiej grypy u człowieka. Będzie miała znaczną śmiertelność w zakresie 10-50%. To będzie problem”.

Robert Redfield — były dyrektor CDC, 30 marca 2022r. w wywiadzie z Dougiem McKelwayem w programie „Center Point”

Tak, to zapowiedź nieszczęścia. A na amerykańskim poligonie doświadczalnym, jakim są Chiny stworzone przez USA, przypadki „ptasiej grypy” już się pojawiają w mediach „informacyjnych”. Jak dotąd potwierdzono w tym roku 19 przypadków ptasiej grypy H5N6 wśród obywateli chińskich. „Przypadkowo” zgłoszono dwa nowe przypadki tuż po ukazaniu się oświadczeń Redfielda. Podobno „lęk” przed poważną epidemią nasila się w miarę trwania propagandy. Kiedy to zaplanowane ostrzeżenie jest rozgłaszane wśród mas, Stany Zjednoczone wybijają kurczaki, indyki i inne ptactwo przeznaczone dla milionów do spożycia w stanie Iowa i paru innych. Nie wspominając już o setkach milionów osobników wybijanych na całym świecie i nie jest to przypadek. Są to zaplanowane taktyki siania strachu i prania mózgu opinii publicznej. Każde ogłoszenie i każde ostrzeżenie ze strony państwa jest zgodne z projektem, ponieważ nic nie jest tym, czym się wydaje, a wszystko opiera się na wcześniejszej indoktrynacji i psychologicznej manipulacji opinią publiczną, aby zmniejszyć ryzyko ujawnienia działań państwa, gdy tylko naprawdę groźny „wirus” zostanie wypuszczony lub zostanie ogłoszony jakikolwiek fałszywy scenariusz pandemii.

Należy pamiętać, że możemy spodziewać się dalszych komentarzy Redfielda, wieloletniego „medycznego” i politycznego insidera. Oboje jego rodzice byli naukowcami z National Institutes of Health (NIH), a on sam był tam członkiem Grupy Doradczej Prezydenta ds. „HIV/AIDS”. Nic dziwnego, że jest „wirusologiem”, przez lata pełnił funkcję doradcy NIH, a także doradzał Agencji ds. Żywności i Leków [FDA]. Został wyznaczony przez inicjatora oszustwa „covid” w Ameryce, Donalda Trumpa, na dyrektora odrażającego CDC, oraz był i jest bardzo blisko złowieszczego dra Fauci. Był też w ogromnej części autorem śmiertelnych procedur dot. reakcji na „covid”. Nic z tego nie powinno zaskakiwać, ponieważ powiązania jego „klubu politycznego” z oszustwem „covid” i fałszywą pandemią są głębokie i wymowne, a Redfield jest w samym centrum tego oszustwa.

To, co się tu dzieje, nie dotyczy tylko kolejnego spisku pandemicznego, ale jest również częścią spisku mającego na celu znaczne ograniczenie dostaw żywności, a wszystko pod przykrywką przenoszenia przez zwierzęta ludzkiej broni biologicznej produkowanej w laboratorium, zwanej „ptasią grypą”. Przez wskazanie zwierząt jako źródła ryzyka rozprzestrzeniania się grypy na ludzi, ubój zwierząt udomowionych i dzikich zyska większe poparcie tej ignoranckiej populacji. Eliminacja mięsa jako źródła pożywienia na rzecz trucizny GMO uprawianej w laboratoriach jest aktywnie prowadzona, ponieważ obecnie trwa wprowadzanie regulacji, kontrola i eliminacja prywatnych gospodarstw. Może to ostatecznie doprowadzić tylko do tego, że farmy korporacyjne będą ściśle przestrzegać wytycznych rządowych i farmaceutycznych, a te mają na celu zniszczenie jakości i podaży naszej żywności.

Przyjrzyj się ostrzeżeniu (groźbie) Redfielda, że ​​10% do 50% ludzkości umrze podczas następnej „pandemii” wywołanej przez rząd. Liczba ta dokładnie zgadza się z szacunkami Billa Gatesa i Fundacji Gatesów, zgodnie z finansowanym przez niego wcześniejszym badaniem nad wzmocnieniem funkcji dotyczącym tej samej ptasiej grypy, która, wg przewidywań, ma teraz zabić miliardy. W rzeczywistości Redfield stanowczo stwierdza, że ​​800 milionów do nawet 4 miliardów umrze w następnej oszukańczej „pandemii”. Tej „prawdziwej” pandemii, jak ją nazywa. Każdy, kto nie rozumie lub nie kojarzy programów depopulacji i eugeniki, powinien zwrócić uwagę na to, co jest z góry otwarcie projektowane i przewidywane przez samych dostawców tego oszustwa.

W tym momencie powinno to być brutalnie oczywiste, że jest to początek przygotowania amerykańskiej opinii publicznej na pandemię ptasiej grypy i oczekiwanie jej. Prawdziwą pułapką jest oczywiście uwarunkowanie społeczeństwa na oczekiwanie i zaakceptowanie tyranii i masowych zgonów. Fakt, że te demoniczne potwory mówią, że tak się stanie, a nie, że może zaistnieć możliwość pojawienia się nowych „wirusów”, już wiele mówi. Nawet sformułowanie tego tak zwanego ostrzeżenia daje wskazówkę, że jest to definitywnie następne „zagrożenie” dla ludzkości, chociaż jeszcze nic takiego się nie wydarzyło. Jak mogą przewidzieć przyszłość tak dokładnie? Ponieważ dokonują przestępstw i celowo tworzą tę przyszłość. I to właśnie należy nazwać planem popełnienia zbrodniczego ludobójstwa.

Spodziewaj się więcej lockdownów, oczekuj większej inwigilacji, większego dystansowania, większej liczby masek, większej dewastacji gospodarczej. Spodziewaj się więcej okrucieństw, więcej chorób, więcej zamieszek, większej ilości ograniczeń, bardziej brutalnego egzekwowania i spodziewaj się większej liczby zgonów.

Nie odwracaj się plecami, gdy pojawi się następna sytuacja awaryjna, następna pandemia, następna wojna, następne wypuszczenie broni biologicznej czy kolejnego śmiertelnie trującego eksperymentalnego zastrzyku. Innymi słowy, każda z kolejnych wielu fałszywych flag, które gdzieś czekają, może pojawić się z dnia na dzień. To się nie skończy, dopóki większość osób nie zdecyduje się tego powstrzymać.

„Więc my, my będziemy musieli przygotować się na następną (pandemię), która, wiesz, jakby to ująć, tym razem przyciągnie uwagę”. (Powiedział ze złowieszczym uśmiechem i pychą)

Bill i Melinda Gates w wywiadzie dla Izby Handlowej USA, 23 czerwca 2020r. (Cytowany komentarz o 6:43)

Odniesienia:

The ‘covid’ fraud has not yet killed enough: Food shortages coming

Former CDC Director warns the ‘Great pandemic’ of bird flu is ‘Going to Happen’

Bird flu is the real pandemic – ‘C-19’ was just practice

The collapse of the food supply chain

_______________
Artykuł źródłowy:

The Next ‘Great Pandemic’ Claiming Astronomical Death Counts Is Now Being Telegraphed and Marketed to the Public?, Gary D. Barnett, April 14, 2022

◊ ◊ ◊

Sygnalizowanie masowych zgonów z powodu „ptasiej grypy”: a może to tylko sposób na ukrycie zbliżającej się fali zgonów z powodu zastrzyków broni biologicznej „Covid”?

„Ciemność ma zdolność ukrywania, światło ma zdolność odkrywania! Ciemność jest wrogiem prawdy, a światło jest przyjacielem prawdy!

Mehet Murat ildan

Czasami akceptacja nagiej prawdy jest tak oczywista i uważana za tak mocno obarczoną oszustwem, iż jest przez wielu dosłownie ignorowana, dzięki czemu wygodniej jest pozostać w tym szaleństwie w ukryciu pośród cieni oszustwa i kłamstw. Chociaż branie odpowiedzialności jest jedyną drogą naprzód, strach przed prawdą często wygrywa, ponieważ poleganie na zbiorowej ignorancji daje fałszywą iluzję bezpieczeństwa. Takie zachowanie jest zawsze bardzo destrukcyjne w czasie, a jakakolwiek ulga psychiczna jest zawsze tymczasowa, ale znacznie częściej jest to łatwe wyjście dla bezmyślnego i przestraszonego stada. Ta naturalna wada w budowie człowieka jest dobrze znana klasie rządzącej i dlatego jest wykorzystywana w celu stłumienia sprzeciwu i buntu, jednocześnie pozwala zdobywać dalszą kontrolę.

Biorąc pod uwagę naszą niedawną i obecną historię, była to taktyka zastosowana w całym oszustwie „covid”. Dopóki dominować będzie dobrowolna akceptacja państwowej propagandy przez masy, strategia ta będzie stale stosowana w przyszłości w celu utrwalenia postępów w przejmowaniu ludzkości w imię „Wielkiego Resetu”. To prowadzi nas do najnowszego zagrożenia ze strony dostawców zła, którym pozwolono rządzić bez oporu. Twierdzą oni, jak powiedział były dyrektor CDC mianowany przez Trumpa, Robert Redfield, że następna monumentalna fala zgonów na całym świecie będzie spowodowana nieistniejącą tajemniczą ptasią grypą. Takie podejście rządu do wymyślonych zagrożeń istnieje od bardzo dawna i w przeszłości służyło do straszenia słabych, ale jest to po prostu kłamstwo.

Zagrożenie ptasią grypą, świńską grypą, w tym między innymi SARS, są bronią państwa mającą na celu wzbudzanie paniki, podczas gdy żadne nie ma uzasadnienia od wielu lat. Niezbędne jest zrozumienie, że te toksyczne mikstury są wytwarzane przez człowieka w laboratoriach, wykorzystujących wzmocnienie funkcji do tworzenia broni biologicznej. Nie są to naturalne, ani śmiertelne szczepy, które przypadkowo zaatakowały ptaki lub inne zwierzęta i magicznie przeskoczyły na ludzi. Nawet sam pomysł na to jest absurdalny. Gdyby w rzeczywistości jakakolwiek choroba tego typu faktycznie powodowała masowe zgony, byłoby to spowodowane jedynie celowym wypuszczeniem broni biologicznej przez państwo, a nie jakimkolwiek wrodzonym szczepem normalnej choroby. Wiedząc o tym, jak to możliwe, że całe społeczeństwa mogą być nadal tak oszukiwane przez propagandę?

W 1997 roku CDC stwierdziło, że „wirusy ptasiej grypy A(H5N1) po raz pierwszy rozprzestrzeniły się z drobiu na ludzi w Hongkongu, powodując śmierć 6 z 18 zarażonych osób”. Z tego powodu złowieszcza WHO i Stany Zjednoczone dążyły do ​​zwiększenia gotowości na wypadek pandemii, oczywiście wiedząc, że będzie to użyteczna indoktrynacja w celu wywołania paniki z powodu przyszłych planów zdobycia władzy nad społeczeństwem. Wszystko to zostało dostosowane do „globalnych ram” WHO.

W 2002 roku mówiono, że SARS jest nową chorobą, której należy się obawiać, a SARS-CoV miał być „modelem przyszłych pandemii”. W marcu 2003r. mówiono, że został wyizolowany „nowy” koronawirus SARS-CoV, co było kłamstwem, oraz zidentyfikowany i zsekwencjonowany wyłącznie za pomocą PCR, co było niemożliwością. Pojawiło się nawet widmo przyszłej „katastroficznej pandemii” i śledztwa w sprawie targów żywych zwierząt, ponieważ rzekomy pierwszy przypadek wykryto w Hongkongu i podobno miał się rozprzestrzeniać przez zarażone osoby podróżujące samolotem. Czy brzmi to znajomo lub podejrzanie dla każdej myślącej osoby? Czy nie jest to dokładnie to samo oszustwo, które miało miejsce w 2020 roku, dwie dekady później?

W marcu 2006r. Michael Chertoff, szef Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, oczywisty ekspert od ptasiej grypy, martwił się, że lada dzień jej pandemia wybuchnie. „Nie mogę tego przewidzieć, ale z pewnością muszę powiedzieć, że powinniśmy być przygotowani na możliwość, że w pewnym momencie, w ciągu najbliższych kilku miesięcy dzikie ptactwo pojawi się na szlaku migracyjnym i będzie zakażone H5N1”.

Już w 1976r. w centrum uwagi znalazła się mistyfikacja H1N1 świńskiej grypy, gdy rząd i kontrolowana przez niego medialna kampania propagandowa weszła na wysokie obroty, aby stworzyć pandemiczne oszustwo, i by masowo zaszczepić populację USA przeciwko nieistniejącej „świńskiej grypie”. Ten spisek był również wykorzystywany jako sposób na udostępnienie wszystkich „szczepionek” każdej możliwej osobie. Doprowadziło to bezpośrednio do tego, że 45 milionów ludzi otrzymało niepotrzebne zastrzyki. W tym czasie CDC stwierdziło, że 80% populacji należy „zaszczepić”, o co zabiegano w oszustwie „covid”.

I znów w 2009 roku oszustwo H1N1 zostało wznowione i wystosowano kolejny rządowy apel o masowe „szczepienia”. Jak zawsze, zmowa między krajowymi i globalnymi „organizacjami zdrowia, rządem i rządowymi urzędnikami, firmami farmaceutycznymi i korporacyjnymi insiderami była oczywista. Do dzisiaj nic się nie zmieniło, tylko pogorszyło. A tak naprawdę ryzyko związane ze spiskiem przejęcia świata jest teraz znacznie bardziej złowrogie i posiada globalne struktury.

W odległej przeszłości, podczas gdy kontrola była kluczowym czynnikiem, głównym celem były pieniądze z masowych „szczepień”. Dzisiaj to pieniądze są czynnikiem, ale kontrola umysłów i ciał proletariackich stad jest rezultatem najbardziej pożądanym przez rządzące „elity”. Ponadto wyludnienie i eugeniczna transformacja reszty społeczeństwa, wszystko za pomocą kontroli i wstrzykiwanej śmiercionośnej broni biologicznej, jest tym, co potrzebne, aby zakończyć globalny program przejęcia.

Jest to długoterminowy spisek mający na celu oszukanie opinii publicznej, aby uwierzyła i spodziewała się, że przyszła pandemia o epokowych rozmiarach jest nieuchronna. Sam pomysł, że „naturalne” pandemie są nieuniknione, od dawna był planowany i osadzany w ludzkich umysłach. To kilkudziesięcioletnie pranie mózgu zwykłych ludzi, aby przygotować ich nie tylko na masowe choroby i śmierć, ale także na przyjęcie globalnego ciała zarządzającego o nieograniczonej władzy.

„Robię tylko zapasy, zanim wprowadzą lockdown z powodu ptasiej grypy.”

Tym razem najbardziej pożądanym celem są masowe „szczepienia”, ale tym razem jest to coś innego, ponieważ preferowane zastrzyki są znacznie bardziej niebezpieczne, z o wiele większą możliwością fizycznego i psychicznego kontrolowania dużej liczby tych, którzy przyjęli szczepionkę i powodują masowe zgony w skali, jakiej nie widziano wcześniej. Aby zrealizować tak śmiercionośny i diaboliczny program, ludzie będą musieli ponownie dać się oszukać. Będą musieli uwierzyć w kłamstwa i zaakceptować to, że wszystkie zbliżające się zgony z powodu groźnych zastrzyków przeciw „covid” są w rzeczywistości spowodowane oszukańczym i celowo spreparowanym spiskiem, aby zrzucić winę na nieistniejącego „wirusa”, który jest nazywany „ptasią grypą”.

„Ostrzeżenie”, a dokładniej zapowiedź klasy rządzącej dot. masowych zgonów, jak to przedstawił były dyrektor CDC, Robert Redfield, jest takie, że od 800 milionów do nawet 4 miliardów z nas umrze z powodu jakiejś tajemniczej ptasiej grypy. Kiedy nastąpią masowe zgony, nie będzie to spowodowane żadną grypą ani „wirusem”, tylko toksyczną trucizną, którą wcześniej wstrzyknięto miliardom niczego nie podejrzewających, wykonujących rozkazy niewolników państwa.

(Uwaga: Specjalne podziękowania dla jednego z moich czytelników, który powiedział mi niedawno: „Wierzę, że ptasia grypa jest tym, czego używają, aby uzasadnić/ukryć bezprecedensową liczbę zgonów w wyniku szczepienia”. Mówię to od dwóch lat, ale niewielu zwróciło na to uwagę. /Gary D. Barnett)

Odniesienia:

CDC and WHO’s future ‘flu’ pandemic plan of control since 1997

First ‘pandemic’ of the 21st century

Chertoff says bird flu could appear in months

The 1976 Swine Flu ‘vaccine’ fraud

Swine Flu was cultured in a lab

The Swine Flu hoax

“A ‘Covid’ Vaccine Is Coming, and Death Is Coming With It

Astronomical death counts now being telegraphed and marketed to the public

_______________
Artykuł źródłowy:

Telegraphing Mass Death From ‘Bird Flu:’ Is it Only a Way to Hide the Impending Deaths Due to the ‘Covid’ Bio-Weapon Injection?, Gary D. Barnett, April 16, 2022

Uzupełnienia:

Kolejna pandemia czyli o czym ptaszki ćwierkają
Istnieje pewna nieopowiedziana historia łącząca ptasią grypę, badania nad wzmocnieniem funkcji, fundację Gatesa oraz ukraińskie laboratoria biologiczne — i nadszedł czas, aby ją opowiedzieć. […]

_______________

Nowa Normalność w kurniku czyli jak smakuje jajko mRNA
Powodzenia w byciu „antyszczepionkowcem”, gdy ustanowią prawo by dosłownie wstrzykiwać do całej żywności białka kolczaste, eksperymentalne modyfikatory mRNA lub kto wie co jeszcze. […]

_______________

Świat według Klausa
Ty i ja nie będziemy jeść robaków. Ty i ja nie będziemy wiecznie nosić masek. Ty i ja nie będziemy odgrywać ról cyborgów. I ty i ja nie będziemy w […]

23 sierpień 2023

Zdjęto maski covidowe, ale zrozumienie popełnionego oszustwa dla większości ludzi pozostaje poza możliwościami ich pojmowania - Dlaczego złudzenie związane z covid-19 trwa ? Zdecydowana większość osób twierdzi, że postąpiła „właściwie” i przyjęła...

23 sierpień 2023

„Tak zwana „pandemia” była gigantycznym balonem testowym . Spytacie, w jakim celu wypuszczonym? Aby zobaczyli w jak daleko mogą się posunąć, co dokładnie muszą zrobić, by zmusić wolnych obywateli i suwerenne demokracje do zgody na przymus...

13 kwiecień 2023

Wyrzut sumienia, jeśli je jeszcze mamy - Jerzy Karwelis Ja tam pamiętliwy ani wredny do ludzi staram się nie być. Zawszę daję spotkanemu człowiekowi dwie szanse: pierwszą i ostatnią. Nie mszczę się za krzywdy, za to raczej nie utrzymuję stosunków....

02 marzec 2023

Z dr. n. med. Piotrem Witczakiem, rozmawia Agnieszka Piwar 11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię koronawirusa. Czy były naukowe podstawy do podjęcia takiej decyzji? Jeśli tak, to jakie? Jeśli nie, to na czym oparto...

02 luty 2023

Gdziekolwiek mieszkasz i czymkolwiek się zajmujesz, „eksperci” mają wytłumaczenie, dlaczego może cię spotkać „nagła śmierć”. Mieszkasz w hałaśliwej okolicy? Zgadnij! Możesz być zagrożony! Zasypiasz przy włączonym telewizorze? Zgadłeś. Jesteś...

29 grudzień 2022

Lockdown okazał się jedną z największych tragedii cywilizacyjnych ostatnich lat. Wpłynął negatywnie na więzi rodzinne, na odporność (poprzez zamykanie w domach, unikanie świeżego powietrza, słońca), na psychikę (wzrost depresji a nawet samobójstw),...

01 listopad 2022

Umowa zawarta przez Brazylię z Pfizerem jest interesująca, bo jak zeznał przed brazylijską komisją Carlos Murilo (obecnie pełni funkcję dyrektora generalnego ds. Ameryki Łacińskiej w firmie Pfizer, w roku 2020 był szefem Pfizer w Brazylii) PFIZER...

15 październik 2022

Kłamali rano, kłamali w dzień, kłamali w nocy... Ktoś, kto obserwuje tę hucpę w wykonaniu zjednoczonych sił covidowo-politycznych, nie jest zaskoczony. Wiemy przecież ile zrobiła amerykańska agencja leków FDA oraz europejska EMA, żeby w epchnąć na...

15 październik 2022

J erzy Karwelis Filmik ma już ponad 8 milionów zasięgu i zapoczątkował nową falę skandalu, która przechodzi przez kowidowy świat. Z tym, że mimo tego zainteresowania widać, że i tak to za mało w stosunku do tematu. Kowidowe szaleństwo zaindukowane...

03 wrzesień 2022

Wykreowane pandemie świńskiej grypy i COVID-19 11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), finansowana w ok. 75% z prywatnych funduszy1, ogłosiła, co dzisiaj już nie ulega wątpliwości, patrząc z naukowego punktu widzenia, fałszywą...

20 sierpień 2022

Fundacja Ordo Medicus wydała trzecią już książkę poświęconą tym razem m.in. Światowej Organizacji Zdrowia, iluzji medycyny opartej na dowodach (ang. evidence based medicine), fabrykowaniu chorób przez koncerny farmaceutyczne, biowładzy i fałszywej...

24 kwiecień 2022

Prawdopodobnie jest to ostatni wywiad… dr Zbigniew Hałat SPRAWA DLA PROKURATORA Kliknij https://rumble.com/v11zrj5-dr-zbigniew-haat-sprawa-dla-prokuratora.html Pogrzeb odbył się w całkowitej tajemnicy, dopiero dzień po rodzina wstosowała komunikat...

18 kwiecień 2022

Dzwonek alarmowy czyli o czym kogut nie zapieje , 17 kwietnia 2022 AlterCabrio Jest to długoterminowy spisek mający na celu oszukanie opinii publicznej, aby uwierzyła i spodziewała się, że przyszła pandemia o epokowych rozmiarach jest nieuchronna....

23 styczeń 2022

DR. MED. RUSSELL BLAYLOCK – PANDEMIA COVID-19: JAKA JEST PRAWDA? Prezentujemy tłumaczenie publikacji z naukowej bazy danych PubMed. Kolejny Głos Rozsądku. Dr med. Russell Blaylock – neurochirurg bardzo krytycznie odnośnie obecnej sytuacji....

27 grudzień 2021

Postanowiłem przestać używać Facebooka, ponieważ nagminnie i z pełną determinacją nie spełnia ON STANDARDÓW MOJEJ SPOŁECZNOŚCI !!! --------------------- Drodzy Amerykanie, Drodzy Przyjaciele: Od dwóch lat na całym świecie dokonuje się globalny...

16 grudzień 2021

Autor: AlterCabrio 15 grudnia 2021 Flmy w linku https://www.ekspedyt.org/2021/12/15/vaids-czyli-skad-sie-bierze-erozja-immunologiczna/ „Niektórzy wykorzystali wyniki tego badania do poparcia powszechnego stosowania tak zwanych zastrzyków...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.