‘Nie salutuję przestępcom’ – list kolejnego francuskiego oficera

Jesteście przestępcami, ponieważ z powodu odmowy opieki szpitale są zatkane, operacje i pilne zabiegi odraczane, w wyniku czego wiele osób zmarło....

Jesteście przestępcami ponieważ, znów z tego samego powodu, doprowadziliście do upadku gospodarki, czego konsekwencją było masowe bezrobocie, samobójstwa…

 Kolejny już list otwarty emerytowanego wojskowego do władz państwa. Pułkownik Jacques Amiot nie chowa się za niedomówieniami, tylko nazywa rzeczy po imieniu. Warto mieć na uwadze słowa tego odważnego oficera.

Zapraszam do lektury.

colonel amiot ac

Komentarz TLB: Przypominamy czytelnikom o dwóch słynnych listach, które zarówno emerytowany, jak i aktywny personel wojskowy wysłał do Macrona już w kwietniu tego roku. Zobacz: Francuskie wojsko wydające surowe ostrzeżenie dla Macrona & spółki oraz Francuskie wojsko zrzuciło kolejną bombę, tym razem od personelu służby czynnej.

Pamiętamy, że kiedy tymi listami zainteresowały się media mainstreamowe, reakcja opinii publicznej była pozytywna. Zanotowano około 60% pozytywnych ocen, ale można podejrzewać, że rzeczywista ocena akceptacji była znacznie wyższa.

∗ ∗ ∗

Poniżej niesamowity list od emerytowanego pułkownika Jacquesa Amiotodznaczonego Legią Honorową w 2013 roku i kolejną nagrodą w 2017 roku, nie tylko ujawnia każdy aspekt 18-miesięcznego oszustwa popełnianego na nas wszystkich w większości krajów, ale w sposób zdecydowany pokazuje poziom świadomości wśród francuskich wojskowych. I niesie ze sobą ostrzeżenie.

Tym, którzy chcą poćwiczyć swój francuski, przypominamy czerwcowe nagranie wideo hiszpańskiej policjantki, która biegle posługuje się językiem francuskim, oraz francuskiego prawnika. Apelują do francuskich żandarmów (którzy są częściowo policją, częściowo wojskiem) i do samego wojska. Do obejrzenia tutaj.

Panowie, nie salutuję, bo wojskowy nigdy nie salutuje przestępcom

Pułkownik Jacques Amiot

Besançon, 28 lipca 2021

Panie Prezydencie Republiki,
Panie Premierze,
Panie Ministrze Zdrowia,

Bez względu na to, jakie koszty mogę ponieść, nie waham się powiedzieć, że jesteście przestępcami i wiążę z tym oskarżeniem wszystkich, którzy wspierają was w waszych złowieszczych działaniach: niektórych wybranych urzędników, dziennikarzy (nie generalizuję).

Wasze pierwsze przestępstwa miały miejsce na początku 2020r., kiedy dekretem odmówiliście lekarzom rodzinnym, pod fałszywym pretekstem, możliwości leczenia ich pacjentów. Od tego czasu macie na sumieniu dziesiątki tysięcy zgonów, ponieważ wielu naszych współobywateli mogło zostać wyleczonych i ocalonych.

Wzywam do udowodnienia mi, że się mylę, ponieważ na całym świecie dowiedziono skuteczności leków. Na początku 2020 roku odkryto również, że chlorochina, szeroko stosowana od ponad 70 lat, zwłaszcza w Afryce, w tajemniczy sposób stała się niebezpiecznym produktem.

Jedynym celem tej całkowicie nielogicznej i nagannej decyzji było narzucenie „szczepionki”, z próbą uzasadnienia, że nie ma innego rozwiązania.

Prawda w końcu wyjdzie na jaw. Nie można tego dłużej ukrywać.

Od ponad roku generał Delawarde prowadzi skrupulatne badania i publikuje dogłębne analizy, w których wykazał, że kraje, w których stosuje się wczesne leczenie, mają proporcjonalnie znacznie mniej zgonów niż Francja. Instytut Pasteura właśnie potwierdził zainteresowanie iwermektyną. Generał wykazał również, że „pandemia” była znacznie przereklamowana i można ją było zarządzać w znacznie mniej destrukcyjny sposób. Istnieją inne choroby, które są znacznie bardziej śmiertelne, ale niewiele o nich mówimy.

Jesteście przestępcami, ponieważ z powodu odmowy opieki szpitale są zatkane, operacje i pilne zabiegi odraczane, w wyniku czego wiele osób zmarło.. Nie wspominając o „morderstwie” na starszych ludziach przez Rivotril z powodu braku środków w wyniku waszych zaniedbań.

Jesteście przestępcami ponieważ, znów z tego samego powodu, doprowadziliście do upadku gospodarki, czego konsekwencją było masowe bezrobocie, samobójstwa…

Nie jestem przeciwnikiem szczepień, panowie z kierownictwa: od lat jesteśmy z żoną szczepieni przeciwko grypie i nie krytykuję tych, którzy są „zaszczepieni”, bo to ich wybór, często w dużej mierze prowokowany przez propagandę mediów.

Nie powinno nas dziwić takie podejście wielu mediów, ponieważ wiele z nich należy do tych, którzy pchnęli was do władzy, włamując się i kradnąc, przy skutecznej pomocy wymiaru sprawiedliwości, co całkiem słusznie zdyskwalifikowało pana Fillona.

Z drugiej strony potwornie jest chcieć na siłę wstrzykiwać Francuzom produkty, które wciąż są testowane i których efekty, zwłaszcza w perspektywie średnio- i długoterminowej, są całkowicie nieznane. W waszych oczach Francuzi to nic innego jak króliki doświadczalne zdane na łaskę potężnych laboratoriów farmaceutycznych.

Oczywiście skrupulatnie wypełniacie plan działania szykowany od dawna przez globalistów, których jedynym zmartwieniem jest narzucenie „szczepionki”, aby zarobić miliardy dolarów.

Aby narzucić tę mapę drogową, nieustannie okłamywaliście Francuzów i rządziliście przez strach, z przeszacowanymi przypadkami, hospitalizacjami i zgonami.

Środki, na które zdecydowaliście się 12 lipca, są owocem wyobraźni tyrańskich psychopatów. Jesteśmy jednym z pięciu krajów na świecie, które wprowadziły bardziej niż drakońską tyranię. Co się stało z krainą praw człowieka?

Z kilku odczytów zrozumiałem, że aby narzucić światowy rząd, globaliści musieli wcześniej wyeliminować suwerenne narody. Wciąż miałem drobne wątpliwości, ale już nie mam.

Klaus Schwab, Jacques Attali, Georges Soros, Bill Gates, Anthony Fauci i wielu innych nie ukrywa tego. Aby się przekonać, wystarczy znaleźć deklaracje i pisma tych oligarchów, którzy już myślą, że są panami świata.

Wraz z nimi aktywnie uczestniczycie w zniszczeniu Francji, a obecnie przygotowujecie wariant Delta. Z pewnością nie bardziej zabójczy niż poprzednie, aby nieco bardziej podporządkować sobie ludzi.

Rada Konstytucyjna i Rada Stanu pokazują, że niczego od nich nie można oczekiwać: są wspólnikami.

Wyraźnie zrozumieliśmy, że chcecie, aby osoby niezaszczepione czuły się winne, a przede wszystkim, że waszym głównym celem jest nastawienie Francuzów przeciwko sobie. Mam nadzieję, że będą mieli wystarczająco dużo inteligencji, aby nie wpaść w tę diabelską pułapkę. W przeciwnym razie wszystko może się zdarzyć.
Dla mnie jest to nie tylko kwestia wolności wyboru, ale przede wszystkim zachowania integralności fizycznej mojej i moich bliskich. Twierdzenie, że „szczepionki” nie stanowią poważnego zagrożenia, jest kwestią „jasnowidzenia”, a nie nauki.

Na waszym miejscu nie czułbym się swobodnie, ponieważ historia pokazała, że ​​tyrani i ich kolaboranci generalnie kończą bardzo źle. Rozumiem, że niektórzy Francuzi, dla niektórych być może naiwni i łatwowierni, chcą zostać posłami do parlamentu (to dobra pozycja). Rozumiem, że dziennikarze chcą zachować swoje miejsca pracy, ale wielu z nich powinno uważać na zbytnią współpracę z władzą, która stała się tyrańska, ponieważ ryzykują tym samym, że zapłacą wysoką cenę. Obserwujemy, zapisujemy.

Nie salutuję wam, bo wojskowy nigdy nie salutuje przestępcom.

Pułkownik Jacques Amiot

∗ ∗ ∗

Tłumaczenie z angielskiego za:

Damning Letter to Macron from French Colonel, The Liberty Beacon, August 5, 2021

Tekst źródłowy [fr]:

Lettre du colonel Amiot à Macron, Castex, Véran, 3 Août 2021

Całość na stronie: www.verite-covid19.fr

Uzupełnienia:

W 1981 r. Jacques Attali mówi, jak zamierzają rozegrać epidemię

Wielcy Kreatorzy: Jacques Attali, ideolog „małej dobrej pandemii” z roku 2009

Czy Emmanuel wie co robi?

Czy lockdowny wrócą czyli przegląd orzeczeń i protestów

 

 Zaciekawiony? Przeczytaj również :

Nie wierze nikomu

23 sierpień 2023

Zdjęto maski covidowe, ale zrozumienie popełnionego oszustwa dla większości ludzi pozostaje poza możliwościami ich pojmowania - Dlaczego złudzenie związane z covid-19 trwa ? Zdecydowana większość osób twierdzi, że postąpiła „właściwie” i przyjęła...

23 sierpień 2023

„Tak zwana „pandemia” była gigantycznym balonem testowym . Spytacie, w jakim celu wypuszczonym? Aby zobaczyli w jak daleko mogą się posunąć, co dokładnie muszą zrobić, by zmusić wolnych obywateli i suwerenne demokracje do zgody na przymus...

13 kwiecień 2023

Wyrzut sumienia, jeśli je jeszcze mamy - Jerzy Karwelis Ja tam pamiętliwy ani wredny do ludzi staram się nie być. Zawszę daję spotkanemu człowiekowi dwie szanse: pierwszą i ostatnią. Nie mszczę się za krzywdy, za to raczej nie utrzymuję stosunków....

02 marzec 2023

Z dr. n. med. Piotrem Witczakiem, rozmawia Agnieszka Piwar 11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię koronawirusa. Czy były naukowe podstawy do podjęcia takiej decyzji? Jeśli tak, to jakie? Jeśli nie, to na czym oparto...

02 luty 2023

Gdziekolwiek mieszkasz i czymkolwiek się zajmujesz, „eksperci” mają wytłumaczenie, dlaczego może cię spotkać „nagła śmierć”. Mieszkasz w hałaśliwej okolicy? Zgadnij! Możesz być zagrożony! Zasypiasz przy włączonym telewizorze? Zgadłeś. Jesteś...

29 grudzień 2022

Lockdown okazał się jedną z największych tragedii cywilizacyjnych ostatnich lat. Wpłynął negatywnie na więzi rodzinne, na odporność (poprzez zamykanie w domach, unikanie świeżego powietrza, słońca), na psychikę (wzrost depresji a nawet samobójstw),...

01 listopad 2022

Umowa zawarta przez Brazylię z Pfizerem jest interesująca, bo jak zeznał przed brazylijską komisją Carlos Murilo (obecnie pełni funkcję dyrektora generalnego ds. Ameryki Łacińskiej w firmie Pfizer, w roku 2020 był szefem Pfizer w Brazylii) PFIZER...

15 październik 2022

Kłamali rano, kłamali w dzień, kłamali w nocy... Ktoś, kto obserwuje tę hucpę w wykonaniu zjednoczonych sił covidowo-politycznych, nie jest zaskoczony. Wiemy przecież ile zrobiła amerykańska agencja leków FDA oraz europejska EMA, żeby w epchnąć na...

15 październik 2022

J erzy Karwelis Filmik ma już ponad 8 milionów zasięgu i zapoczątkował nową falę skandalu, która przechodzi przez kowidowy świat. Z tym, że mimo tego zainteresowania widać, że i tak to za mało w stosunku do tematu. Kowidowe szaleństwo zaindukowane...

03 wrzesień 2022

Wykreowane pandemie świńskiej grypy i COVID-19 11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), finansowana w ok. 75% z prywatnych funduszy1, ogłosiła, co dzisiaj już nie ulega wątpliwości, patrząc z naukowego punktu widzenia, fałszywą...

20 sierpień 2022

Fundacja Ordo Medicus wydała trzecią już książkę poświęconą tym razem m.in. Światowej Organizacji Zdrowia, iluzji medycyny opartej na dowodach (ang. evidence based medicine), fabrykowaniu chorób przez koncerny farmaceutyczne, biowładzy i fałszywej...

24 kwiecień 2022

Prawdopodobnie jest to ostatni wywiad… dr Zbigniew Hałat SPRAWA DLA PROKURATORA Kliknij https://rumble.com/v11zrj5-dr-zbigniew-haat-sprawa-dla-prokuratora.html Pogrzeb odbył się w całkowitej tajemnicy, dopiero dzień po rodzina wstosowała komunikat...

18 kwiecień 2022

Dzwonek alarmowy czyli o czym kogut nie zapieje , 17 kwietnia 2022 AlterCabrio Jest to długoterminowy spisek mający na celu oszukanie opinii publicznej, aby uwierzyła i spodziewała się, że przyszła pandemia o epokowych rozmiarach jest nieuchronna....

23 styczeń 2022

DR. MED. RUSSELL BLAYLOCK – PANDEMIA COVID-19: JAKA JEST PRAWDA? Prezentujemy tłumaczenie publikacji z naukowej bazy danych PubMed. Kolejny Głos Rozsądku. Dr med. Russell Blaylock – neurochirurg bardzo krytycznie odnośnie obecnej sytuacji....

27 grudzień 2021

Postanowiłem przestać używać Facebooka, ponieważ nagminnie i z pełną determinacją nie spełnia ON STANDARDÓW MOJEJ SPOŁECZNOŚCI !!! --------------------- Drodzy Amerykanie, Drodzy Przyjaciele: Od dwóch lat na całym świecie dokonuje się globalny...

16 grudzień 2021

Autor: AlterCabrio 15 grudnia 2021 Flmy w linku https://www.ekspedyt.org/2021/12/15/vaids-czyli-skad-sie-bierze-erozja-immunologiczna/ „Niektórzy wykorzystali wyniki tego badania do poparcia powszechnego stosowania tak zwanych zastrzyków...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.