Chcesz być na bieżąco ? Czytaj -   Godne polecenia strony i kanały 

dobrzyludzie

"-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

Nowe badanie miażdży argumenty dotyczące bezwarunkowego dochodu podstawowego

„Eksperci” nie spodziewali się, że tak się to potoczy. Eksperyment przeprowadzony przez socjologów z Uniwersytetu Harvarda i Uniwersytetu Exeter wykazał, że zasiłki bez zobowiązań raczej szkodziły odbiorcom o niskich dochodach, niż im pomagały.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/26/ubi-janie-nie-wyjdzie-czyli-nie-czas-rzucac-robote/

 -- * --

 -- * --

 -- * --

Omówienie książki z 1928 roku. "JAWNY SPISEK " czyli jak zdobyć władzę nad światem. Open Conspiracy. H.G.Wells

-- * --

No bo na taki przykład taka Afryka. No za diabła nie miałaby szans z takim kowidem. Kontynent ubogi, służba zdrowia w zalążkach, lud ciemny, czyli niedystansowy. Wyobraźmy sobie np. taki lockdown czy izolację w wiosce Masajów. Pożywka dla rozprzestrzeniania się takiego kowida jakiej świat nie widział. Powinni gasnąć jak muchy na zimę. I nic. Ja już przeczuwałem ten fenomen, bo nie przychodziły stamtąd alarmistyczne dane, a w czasie medialnych poszukiwań katastrof pandemicznych byłby to temat grzany jak dziesięć Lombardii.

Widziałem co prawda rozpaczliwe próby wytłumaczenia tego fenomenu, ale zadanie to trudne, dla wytrawnych i każdy tam poległ. No bo dlaczego tam nie walczą i nie giną, a u nas się walczy i ginie? Były próby genetycznego wytłumaczenia, że oni tam mają jakieś (lepsze?) geny, ale nawet w przypadku wywyższenia ciemiężonych czarnych poprzez taką diagnozę na zasadzie dyskryminacji pozytywnej, nie dało się utrzymać tego w dobie wojującego antyrasizmu. Przebąkiwano także, że oni tam to się nie komunikują, nie przemieszczają i działają w enklawach, tak że wirus nie ma szans na transmisję. 

https://dziennikzarazy.pl/23-07-swiatli-kontra-ciemna-afryka-przychodza-zestawienia/#comment-12123

 -- * --

-- * --

Światowa Rada Zdrowia wzywa do globalnego wycofania szczepionek przeciw Covid-19
"W tym miesiącu Światowa Rada Zdrowia wezwała do globalnego wycofania wszystkich "szczepionek" (przeciw Covid-19). Bo na całym świecie odnotowano 40 000 zgonów w bazach danych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. 40 tysięcy zgonów w tych dużych: VAERS, Yellow Card System, VIGI Safe, EUDRA System. 40 000 zgonów po szczepionce. To jest nie do przyjęcia! Typowy standard dla każdego produktu biologicznego to 50 zgonów i wycofanie z rynku. Koniec. 40! Nie 40 000!..

https://psnlin.pl/news,swiatowa-rada-zdrowia-wzywa-do-globalnego-wycofania-szczepionek-przeciw-covid-19,159.html

-- * --

Szczepienia dzieci przeciw covid-19 w Urugwaju ZAKAZANE
Urugwajski sędzia zdecydował o wstrzymaniu szczepień anty covid dla dzieci.

 https://psnlin.pl/news,szczepienia-dzieci-przeciw-covid-19-w-urugwaju-zakazane,158.html

-- * --

Pamiętacie świńską grypę w 2009 r ? Oglądajcie co wtedy w TVP mówiono .. . to był spisek ONZ i WHO .
 
https://www.facebook.com/100079972497938/videos/1233408437255562/
 
-- * -- 

 
 

Mówią – pandemia – zamykają szpitale.
Mówią – inflacja – drukują pieniądze.
Mówią – wojna – oddają broń.

Mówią – brak energii – zamykają kopalnie.
Mówią – głód – niszczą uprawy i hodowlę.
Wszystko to dla naszego dobra.

https://dziennikzarazy.pl/17-07-obyczajki-dzis-trans-barbie-oraz-dziennikarstwo-uczestniczace/

 -- * --

-- * --

 -- * --

Czy doczekamy się książki Niebezpieczne związki Andrzeja Dudy?
Niebezpieczne związki Mateusza Morawieckiego ?
Niebezpieczne związki Jarosława Kaczyńskiego ?


-- * --

Triumfalny powrót faszyzmu i innych totalitarnych ideologii

Wszystko w unii, nic poza unią nic przeciwko unii. Nie oszukujmy się, Za ostateczny skok do tego bagna odpowiada sojusz braci Kaczyńskich i Donalda Tuska w sprawie ratyfikacji tzw. Traktatu Lizbońskiego. Unia antyeuropejska jest agendą globalistów. Stanowi mocny fundament klatki. Klatka z kolei i jej kolejne wzmocnienia stanowią warunek “bezpieczeństwa i współpracy w ramach zrównoważonego rozboju” tuż przed Wielki Resetem.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/16/polacy-myla-wolnosc-ze-swoboda-poruszania-sie-w-klatce/

Lockdown energetyczny? A co nas to obchodzi..?

Great Reset czyli co szykują ludzkie paniska

-- * --

 -- * --

Od Sri Lanki do Niderlandów czyli jak działać

Bank Światowy i MFW to brutalni światowi liderzy w akceptowaniu pożyczek, które mają na celu wywołanie bankructwa, podczas gdy CIA działa jako zarząd, potajemnie administrując w kierunku obalenia narodowej suwerenności i zarządzając bogactwem kraju.

Ta międzynarodowa organizacja mafijna robi to od lat, bo to zawsze działa.

Wiedzą, że kiedy ludzie stają się wściekłym, głodnym tłumem, mogą być kontrolowani jak zwierzęta. I tego typu reakcje są dokładnie tym, na co liczą ci globalistyczni oszuści. Dlatego niszczą światowe gospodarki i wywołują kryzys żywnościowy.

Więc odpowiedzią jest przejmowanie inicjatywy. I to jest dokładnie to, co teraz pokazują nam Holendrzy: jak ludzie mogą odnieść zwycięstwo nad tyranami Nowego Porządku Świata. 

Plan Nowego Porządku Świata zakłada upadek wszystkich narodów,
co już nam mówi, że nie możemy czekać do załamania systemu. 
Musimy działać teraz.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/15/od-sri-lanki-do-niderlandow-czyli-jak-dzialac/

 -- * --

W Austrii rozpoczęło się wskazywanie palcem! W Austrii minister zdrowia przyznaje się do problemów ze szczepionkami, więc rzuca austriackich lekarzy na pożarcie. Czemu? Ponieważ zaprzeczanie już nie działa i trzeba kogoś obwinić!

W skrócie: Opowieść o trzech krajach:

  1. Austrii odkryli, że szczepionki są niebezpieczne, więc minister zdrowia obwinia teraz lekarzy.
    _
  2. Nowej Zelandii dane wyraźnie pokazują, że zaszczepieni mają wyższą śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny, więc ich rozwiązaniem jest jeszcze więcej szczepionek i chowają dokumenty pokazujące, że to szczepionki są problemem.
    _
  3. Australii nakazy zniknęły i kilka osób zdaje sobie sprawę, że popełnili błąd.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/12/kto-winien-czyli-zaczelo-sie-wskazywanie-palcem/

-- * --

Według Światowego Forum Ekonomicznego wszystko było w porządku, ale co widzimy cztery lata później: bankructwa, inflację, niewypłacalność, braki żywności, braki towarów, braki paliwa i przemoc na ulicach. A teraz, kiedy ich kraj upada, organizacje, które ich wspierały i popychały w tym kierunku – organizacje, które forsowały tę „transformację”, w tym MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy) i Światowe Forum Ekonomiczne, właśnie się wycofały.

Beck ostrzega wszystkich, aby pamiętali, co globaliści zrobili Sri Lance. „Następnym razem, gdy usłyszysz Klausa Schwaba jak mówi, że teraz nadszedł czas na Wielki Reset. Ilekroć słyszysz, jak to mówi, ilekroć słyszysz o Build Back Better [Odbuduj Lepiej], ilekroć słyszysz o naszym przemyśle rolniczym, który musi stać się ekologiczny, ilekroć słyszysz o tym, jak Rosja przyczynia się do cen gazu, chcę, żebyś pomyślał o Sri Lance.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/14/zielone-bankructwo-czyli-kto-nastepny-po-sri-lance/#comment-143380

-- * --

W PiSowskim bagnie zginęło 200 tys. osób

Ludzkie życie jest wymieniane wśród najwyższych wartości. Tak deklarują zarządcy aktualnego bagna. Nie przeszkodziło im to we wprowadzeniu zbrodniczego systemu w placówkach tzw. Służby Zdrowia. Efekt był łatwy do przewidzenia. Ludzie pozbawieni pomocy medycznej zaczęli masowo umierać. Szacuje się, że zginęło w ten sposób prawie 200 tys. osób. Dodajmy do tego: osób niechorujących na “covid”.

W tym tragicznym kontekście toczy się dyskusja pomiędzy głupcami, które bagno jest lepsze. Czy to zarządzane przez PiS czy to zarządzane przez PO lub inną pomyloną opcję. Głupcy nie widzą, że wybór nie dotyczy rodzaju bagna tylko osób nim zarządzających, unurzanych w nim po sam kołnierzyk, a czasem już bulgoczących. Bulgotał Komorowski, bulgocze Duda. Bulgotał Tusk, bulgoczą Kaczyński i Morawiecki. Czym różni się ich bulgot? Rodzajem wypuszczanych baniek

https://www.ekspedyt.org/2022/07/11/o-wyzszosci-jednego-bagna-nad-drugim/

-- * --

Lockdown energetyczny jest faktem. Wynika to z wielokrotnie potwierdzonych zobowiązań wykonania odpowiednich przygotowań do Wielkiego Resetu. Jak do tej pory każdy mianowany rząd wywiązuje się z tego zadania w sposób proporcjonalny do ogłoszonej mądrości etapu. Służą temu tzw. lockdowny: medyczny, energetyczny, żywnościowy, finansowy. Rezultatem tych działań ma cyfrowa struktura nowego porządku w świecie nowoczesnego niewolnictwa. Bez własności, bez gotówki, a nawet bez prawa samodzielnego obrotu legalnymi środkami płatniczymi. Przysłowiowa miska ryżu będzie składać się z bezmięsnej papki. Dzięki modyfikacjom genetycznym transhumaniści wyhodują nowego człowieka hybrydę wkomponowanego w architekturę “Global Order of Satan”.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/14/pis-wprowadzi-doplaty-do-remontow-ocieplajacych-domy/

28 wrzesień 2023

"Dlaczego Polacy raz po raz dostają po pysku i tylko się oblizują? Co robić, aby nie oszukali nas po raz kolejny, abyśmy nie obudzili się w kraju, który nie jest nasz?...Żądać odpowiedzi przed...

24 wrzesień 2023

Wspieranie przedsiębiorczości i polskich przedsiębiorców i rolników, a także gospodarka oparta na węglu, to główne postulaty ugrupowania Polska Jest Jedna. Założenia programowe partii przedstawił...

17 wrzesień 2023

Głosuje na jedyną prawicową partię - POLSKA JEST JEDNA - Rafała Piecha. https://www.youtube.com/watch?v=L3Nv-WRa9c4 https://www.facebook.com/PJJpomorze https://pjj.org.pl Kandydaci w okręgu...

02 wrzesień 2023

Polska ma prawo być w grupie państw europejskich, w których szczepienia są całkowicie dobrowolne, Są to następujące kraje: Austria, Białoruś, Cypr, Czarnogóra, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia,...

01 wrzesień 2023

Ż ądamy stanowczego stanowiska rządu w obronie suwerenności Polski i Polaków przed planowaną dyktaturą WHO Z uwagi na niemożność pozyskania poniższych informacji poprzez publikatory/systemy...

15 sierpień 2023

Wydaje się, że w amerykańskiej polityce wszystko działa w/g zasady: jeśli Biden zawinił, to powiesimy Trumpa! Przypomnę, że pierwszy impeachment Trumpa miał miejsce kiedy zadzwonił do Żeleńskiego,...

21 lipiec 2023

Jestem po 3 operacjach związanych z lekceważeniem bólów brzucha i działaniami SOR, który "kazał take rzeczy, zatrucia pokarmowe leczyć w domu. Rozlany wyrostek, zapalenie otrzewnej, ropnie -...

28 czerwiec 2023

Pod nazwą „Polska Jest Jedna” odbył się w niedzielę 25 czerwca w Warszawie konwent programowy ugrupowania o tej samej nazwie. To nowa partia, która działa od 2020 r. jak ruch społeczny i...

16 czerwiec 2023

Film na lato, obejrzyj z 3 razy. https://www.youtube.com/watch?v=GcucZtU8Cd0 LOKALIZM SPOSOBEM NA POLITYKĘ, GLOBALIZM, PANDEMIĘ, REST I KONTROLĘ #2/3 WITOLD GADOWSKI...

12 czerwiec 2023

Dziś kolejny odcinek z dorobku bilansowego kowida, jaki został przedstawiony na I zjeździe koronarealistów. Mecenas Stanisław Zapotoczny przedstawił prawnicze aspekty pandemii. To ważny obszar, bo...

05 czerwiec 2023

Trzy wywiady z Witoldem Gadowskim warte obejrzenia.. WITOLD O SOBIE "Jestem człowiekiem w nieustannym ruchu. Uważam się za dziennikarza, reportera opisującego rzeczywistość taką jaka ona jest. Bywam...

01 czerwiec 2023

Pinokio Morawiecki ( były doradca Tuska )to moim zdaniem człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez...

27 maj 2023

“Szkoły muszą wyposażyć dzieci do posiadania partnerów seksualnych” – mówią ONZ i WHO. Pedofile z Rutgers Foundation za ogólnoświatową operacją seksualizacji dzieci prowadzoną przez ONZ i WHO...

26 maj 2023

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – szokujący duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015) PL https://www.cda.pl/video/11218075d ----- HPV - Szczepić czy nie ? - Prof.zw.dr...

10 maj 2023

Więcej aktualności na https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie , ale czasami nie mam wyjścia....

08 maj 2023

S trona NIE-WIERZE-NIKOMU.PL nie będzie już aktualizowana - z prostego powodu... - Wszystko o oszustwie klimatycznym, czyli kłamstwie, że jakoby wytwarzany przez człowieka CO2 ma wpływ na...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.