Chcesz być na bieżąco ? Czytaj -   Godne polecenia strony i kanały 

dobrzyludzie

"-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

Nowe badanie miażdży argumenty dotyczące bezwarunkowego dochodu podstawowego

„Eksperci” nie spodziewali się, że tak się to potoczy. Eksperyment przeprowadzony przez socjologów z Uniwersytetu Harvarda i Uniwersytetu Exeter wykazał, że zasiłki bez zobowiązań raczej szkodziły odbiorcom o niskich dochodach, niż im pomagały.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/26/ubi-janie-nie-wyjdzie-czyli-nie-czas-rzucac-robote/

 -- * --

 -- * --

 -- * --

Omówienie książki z 1928 roku. "JAWNY SPISEK " czyli jak zdobyć władzę nad światem. Open Conspiracy. H.G.Wells

-- * --

No bo na taki przykład taka Afryka. No za diabła nie miałaby szans z takim kowidem. Kontynent ubogi, służba zdrowia w zalążkach, lud ciemny, czyli niedystansowy. Wyobraźmy sobie np. taki lockdown czy izolację w wiosce Masajów. Pożywka dla rozprzestrzeniania się takiego kowida jakiej świat nie widział. Powinni gasnąć jak muchy na zimę. I nic. Ja już przeczuwałem ten fenomen, bo nie przychodziły stamtąd alarmistyczne dane, a w czasie medialnych poszukiwań katastrof pandemicznych byłby to temat grzany jak dziesięć Lombardii.

Widziałem co prawda rozpaczliwe próby wytłumaczenia tego fenomenu, ale zadanie to trudne, dla wytrawnych i każdy tam poległ. No bo dlaczego tam nie walczą i nie giną, a u nas się walczy i ginie? Były próby genetycznego wytłumaczenia, że oni tam mają jakieś (lepsze?) geny, ale nawet w przypadku wywyższenia ciemiężonych czarnych poprzez taką diagnozę na zasadzie dyskryminacji pozytywnej, nie dało się utrzymać tego w dobie wojującego antyrasizmu. Przebąkiwano także, że oni tam to się nie komunikują, nie przemieszczają i działają w enklawach, tak że wirus nie ma szans na transmisję. 

https://dziennikzarazy.pl/23-07-swiatli-kontra-ciemna-afryka-przychodza-zestawienia/#comment-12123

 -- * --

-- * --

Światowa Rada Zdrowia wzywa do globalnego wycofania szczepionek przeciw Covid-19
"W tym miesiącu Światowa Rada Zdrowia wezwała do globalnego wycofania wszystkich "szczepionek" (przeciw Covid-19). Bo na całym świecie odnotowano 40 000 zgonów w bazach danych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. 40 tysięcy zgonów w tych dużych: VAERS, Yellow Card System, VIGI Safe, EUDRA System. 40 000 zgonów po szczepionce. To jest nie do przyjęcia! Typowy standard dla każdego produktu biologicznego to 50 zgonów i wycofanie z rynku. Koniec. 40! Nie 40 000!..

https://psnlin.pl/news,swiatowa-rada-zdrowia-wzywa-do-globalnego-wycofania-szczepionek-przeciw-covid-19,159.html

-- * --

Szczepienia dzieci przeciw covid-19 w Urugwaju ZAKAZANE
Urugwajski sędzia zdecydował o wstrzymaniu szczepień anty covid dla dzieci.

 https://psnlin.pl/news,szczepienia-dzieci-przeciw-covid-19-w-urugwaju-zakazane,158.html

-- * --

Pamiętacie świńską grypę w 2009 r ? Oglądajcie co wtedy w TVP mówiono .. . to był spisek ONZ i WHO .
 
https://www.facebook.com/100079972497938/videos/1233408437255562/
 
-- * -- 

 
 

Mówią – pandemia – zamykają szpitale.
Mówią – inflacja – drukują pieniądze.
Mówią – wojna – oddają broń.

Mówią – brak energii – zamykają kopalnie.
Mówią – głód – niszczą uprawy i hodowlę.
Wszystko to dla naszego dobra.

https://dziennikzarazy.pl/17-07-obyczajki-dzis-trans-barbie-oraz-dziennikarstwo-uczestniczace/

 -- * --

-- * --

 -- * --

Czy doczekamy się książki Niebezpieczne związki Andrzeja Dudy?
Niebezpieczne związki Mateusza Morawieckiego ?
Niebezpieczne związki Jarosława Kaczyńskiego ?


-- * --

Triumfalny powrót faszyzmu i innych totalitarnych ideologii

Wszystko w unii, nic poza unią nic przeciwko unii. Nie oszukujmy się, Za ostateczny skok do tego bagna odpowiada sojusz braci Kaczyńskich i Donalda Tuska w sprawie ratyfikacji tzw. Traktatu Lizbońskiego. Unia antyeuropejska jest agendą globalistów. Stanowi mocny fundament klatki. Klatka z kolei i jej kolejne wzmocnienia stanowią warunek “bezpieczeństwa i współpracy w ramach zrównoważonego rozboju” tuż przed Wielki Resetem.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/16/polacy-myla-wolnosc-ze-swoboda-poruszania-sie-w-klatce/

Lockdown energetyczny? A co nas to obchodzi..?

Great Reset czyli co szykują ludzkie paniska

-- * --

 -- * --

Od Sri Lanki do Niderlandów czyli jak działać

Bank Światowy i MFW to brutalni światowi liderzy w akceptowaniu pożyczek, które mają na celu wywołanie bankructwa, podczas gdy CIA działa jako zarząd, potajemnie administrując w kierunku obalenia narodowej suwerenności i zarządzając bogactwem kraju.

Ta międzynarodowa organizacja mafijna robi to od lat, bo to zawsze działa.

Wiedzą, że kiedy ludzie stają się wściekłym, głodnym tłumem, mogą być kontrolowani jak zwierzęta. I tego typu reakcje są dokładnie tym, na co liczą ci globalistyczni oszuści. Dlatego niszczą światowe gospodarki i wywołują kryzys żywnościowy.

Więc odpowiedzią jest przejmowanie inicjatywy. I to jest dokładnie to, co teraz pokazują nam Holendrzy: jak ludzie mogą odnieść zwycięstwo nad tyranami Nowego Porządku Świata. 

Plan Nowego Porządku Świata zakłada upadek wszystkich narodów,
co już nam mówi, że nie możemy czekać do załamania systemu. 
Musimy działać teraz.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/15/od-sri-lanki-do-niderlandow-czyli-jak-dzialac/

 -- * --

W Austrii rozpoczęło się wskazywanie palcem! W Austrii minister zdrowia przyznaje się do problemów ze szczepionkami, więc rzuca austriackich lekarzy na pożarcie. Czemu? Ponieważ zaprzeczanie już nie działa i trzeba kogoś obwinić!

W skrócie: Opowieść o trzech krajach:

  1. Austrii odkryli, że szczepionki są niebezpieczne, więc minister zdrowia obwinia teraz lekarzy.
    _
  2. Nowej Zelandii dane wyraźnie pokazują, że zaszczepieni mają wyższą śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny, więc ich rozwiązaniem jest jeszcze więcej szczepionek i chowają dokumenty pokazujące, że to szczepionki są problemem.
    _
  3. Australii nakazy zniknęły i kilka osób zdaje sobie sprawę, że popełnili błąd.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/12/kto-winien-czyli-zaczelo-sie-wskazywanie-palcem/

-- * --

Według Światowego Forum Ekonomicznego wszystko było w porządku, ale co widzimy cztery lata później: bankructwa, inflację, niewypłacalność, braki żywności, braki towarów, braki paliwa i przemoc na ulicach. A teraz, kiedy ich kraj upada, organizacje, które ich wspierały i popychały w tym kierunku – organizacje, które forsowały tę „transformację”, w tym MFW (Międzynarodowy Fundusz Walutowy) i Światowe Forum Ekonomiczne, właśnie się wycofały.

Beck ostrzega wszystkich, aby pamiętali, co globaliści zrobili Sri Lance. „Następnym razem, gdy usłyszysz Klausa Schwaba jak mówi, że teraz nadszedł czas na Wielki Reset. Ilekroć słyszysz, jak to mówi, ilekroć słyszysz o Build Back Better [Odbuduj Lepiej], ilekroć słyszysz o naszym przemyśle rolniczym, który musi stać się ekologiczny, ilekroć słyszysz o tym, jak Rosja przyczynia się do cen gazu, chcę, żebyś pomyślał o Sri Lance.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/14/zielone-bankructwo-czyli-kto-nastepny-po-sri-lance/#comment-143380

-- * --

W PiSowskim bagnie zginęło 200 tys. osób

Ludzkie życie jest wymieniane wśród najwyższych wartości. Tak deklarują zarządcy aktualnego bagna. Nie przeszkodziło im to we wprowadzeniu zbrodniczego systemu w placówkach tzw. Służby Zdrowia. Efekt był łatwy do przewidzenia. Ludzie pozbawieni pomocy medycznej zaczęli masowo umierać. Szacuje się, że zginęło w ten sposób prawie 200 tys. osób. Dodajmy do tego: osób niechorujących na “covid”.

W tym tragicznym kontekście toczy się dyskusja pomiędzy głupcami, które bagno jest lepsze. Czy to zarządzane przez PiS czy to zarządzane przez PO lub inną pomyloną opcję. Głupcy nie widzą, że wybór nie dotyczy rodzaju bagna tylko osób nim zarządzających, unurzanych w nim po sam kołnierzyk, a czasem już bulgoczących. Bulgotał Komorowski, bulgocze Duda. Bulgotał Tusk, bulgoczą Kaczyński i Morawiecki. Czym różni się ich bulgot? Rodzajem wypuszczanych baniek

https://www.ekspedyt.org/2022/07/11/o-wyzszosci-jednego-bagna-nad-drugim/

-- * --

Lockdown energetyczny jest faktem. Wynika to z wielokrotnie potwierdzonych zobowiązań wykonania odpowiednich przygotowań do Wielkiego Resetu. Jak do tej pory każdy mianowany rząd wywiązuje się z tego zadania w sposób proporcjonalny do ogłoszonej mądrości etapu. Służą temu tzw. lockdowny: medyczny, energetyczny, żywnościowy, finansowy. Rezultatem tych działań ma cyfrowa struktura nowego porządku w świecie nowoczesnego niewolnictwa. Bez własności, bez gotówki, a nawet bez prawa samodzielnego obrotu legalnymi środkami płatniczymi. Przysłowiowa miska ryżu będzie składać się z bezmięsnej papki. Dzięki modyfikacjom genetycznym transhumaniści wyhodują nowego człowieka hybrydę wkomponowanego w architekturę “Global Order of Satan”.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/14/pis-wprowadzi-doplaty-do-remontow-ocieplajacych-domy/

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Kandydaci w okręgu wyborczym nr 1 Numer na...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

01 marzec 2024

" Jeżeli globaliści uznali, że już czas, aby przerwać rolnicze protesty i zapobiec skokowemu wzrostowi liczby przebudzonyc h, najlepszym rozwiązaniem będzie odwrócenie uwagi i przekierowanie zainteresowania mas w zupełnie innym kierunku. Wojna jest...

29 luty 2024

JUDEJCZYKOWIE FALĄ NA NAS WALĄ - 24 stycznia 2023, w Parlamencie Europejskim odbyło się głosowanie w sprawie wyłączenia lasów z kompetencji krajowych i przeniesienie do wspólnej polityki leśnej. Media rządowe biły na alarm: Berlin chcą położyć łapę...

29 luty 2024

" Poniższy tekst będzie o szczepionkach, głównie tzw. „obowiązkowych”. Ten tekst nie ma w żadnym stopniu zniechęcić kogokolwiek z Państwa do szczepień. Nie jest jego celem również zachęcanie. Chcę jedynie, abyście Państwo zapoznali się z...

22 luty 2024

... trzeba zużyte ukraińskie mięso armatnie zastąpić nietkniętym polskim. I taki właśnie interes ma prezydent Józio Biden do pana prezydenta Dudy: wiecie, rozumiecie Duda; wy chcieliście przeprowadzić unię z Ukrainą...

19 luty 2024

Napływ produktów rolnych z Ukrainy, ograniczenia narzucone rolnikom przez Zielony Ład, czy zbyt wyśrubowane wymogi środowiskowe we Wspólnej Polityce Rolnej - to przyczyny kryzysu, który zagraża przetrwaniu gospodarstw rolnych - wskazuje Federacja...

15 luty 2024

W dniu 29 stycznia na kanale Centrum Edukacyjne Polska Krzysztof Baliński, były ambasador w Syrii i Jordanii, omawiał swoją nową książkę Polska czy UkroPolin . Ta prezentacja skłania do refleksji, czym tak naprawdę jest Polska i czy to jeszcze...

01 luty 2024

KIM SĄ DYRYGENCI WSPÓŁCZESNEJ EUROPY 🇪🇺 CZY JESTEŚMY ZARZĄDZANI PRZEZ SIŁY ZEWNĘTRZNE ? KALENDARZ SPOTKAŃ RUCHU OBRONY POLAKÓW - GADOWSKI, PIECH, SUMLIŃSKI więcej na Ruchu Obrony Polaków " Jak to jaki 37 czy tam 33 miliony ludzi. Trzeci czy...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.