Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie zdecydowane działania. Możesz też dać łapkę w górę, napisać komentarz, ale najlepiej jakbyś rozsyłał link do tego vloga po znajomych i wstawiał na swoje social media, na przykład na Facebooka czy. . . Twittera, ludziom, którzy protestują w obronie naszego bezpieczeństwa żywnościowego i tego, żebyśmy nie jedli, jak to mówił premier Tusk, syfu ze wschodu, grozi autentycznie rozlew krwi. Drodzy Państwo, to nie jest przenośnie. Już wyjaśniam o co chodzi. Jak być może wiecie Państwo, a jeśli nie wiecie, to się teraz ode mnie dowiadujecie, jest próba zawłaszczenia przejęcia oddolnego, trwającego od wielu tygodni, protestu rolników przez Związek Zawodowy Solidarność

Aktualności na kanale https://www.youtube.com/@wideoprezentacje/videos

zielonyladdoobalenia

więcej na Ruchu Obrony Polaków

Szef Solidarności grozi nasileniem protestów, Zielony Ład do kosza, czy też do rzeczy. 

Logo to jest NSZZ Solidarność Komisja Krajowa. To jest ich. . . oficjalna strona tych związków zawodowych. Co czytamy w artykule? który jest opatrzony zdjęciem pana Dydy, Piotra Dydy. Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność, łącznie z wojną na ulicy.  Przepraszam, ale. . . moim zdaniem od razu zaczął oswajać ludzi, przyzwyczajać, a być może nawet nawoływać do tzw. rozwiązania ulicznego i nie używał żadnych eufemizmów. Jeszcze raz przeczytam tytuł. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, łącznie z wojną na ulicy.

Drodzy Państwo, chcecie wojny na ulicy? Chcecie napierdzielać się z policją? Chcecie, żeby ta policja do was strzelała? Chcecie z zadym? Chcecie burt? Chcecie zmarnować? Poparcie społeczne, jakie państwo zdobyliście przez wiele tygodni ciężkiej pracy, oddolnych protestów, gdzie zamiast siedząc w domach lub pracować na gospodarce, siedzieliście państwo na blokadach, na granicy czy w innych miejscach i ciężko harowaliście na zdobycie poparcia społecznego. bo bez poparcia społecznego nie macie państwo żadnych szans na osiągnięcie swoich postulatów.

Mówiąc krótko, dopóki macie państwo poparcie społeczne, to rząd się z wami liczy, ponieważ wie, że jak was wkurzy, to za wami pójdą ludzie i albo zagłosują na pewną formację, albo na pewną formację nie zagłosują.

Zielone oszustwo, czyli Nowy Czerwony Ład

ETS 2 czyli nowy podatek dla wszystkich od 1560 do 7 000 zł

Centrum edukacyjne samouczek o CO2

Nie ma zagrożenia klimatycznego

Wiecie jak najłatwiej stracić poparcie społeczne? Organizując burdy, organizując zadymy, paląc opony, wjeżdżając do miast i je tarasując. i wy chcecie wpuścić na protesty, pozwolić zawłaszczyć te protesty przez formację polityczną, . Specjalnie wziąłem ich oficjalną stronę internetową, żeby nikt nie powiedział, że tytuł jest zmanipulowany. Sami ten tytuł dali. Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność, łącznie z wojną na ulicy. Jak zrobicie wojnę na ulicy, zdarzą się kurde dwie rzeczy.

Po pierwsze, zrazicie do siebie ludzi, bo ludzie nie chcą wojny. Ludzie nie chcą rozlewu krwi, ludzie chcą ciszy i spokoju. Ludzie są gotowi. ponosić pewne wyrzeczenia, takie jak na przykład stanie w korku na drodze szybkiego ruchu. W imię. . . wyższego dobra. Jakim jest niejedzenie, jak to premier powiedział, syfu ze wschodu? oraz bezpieczeństwo energetyczne. Ale w momencie, w którym Państwo zaczniecie się kojarzyć z bandą zadyniarzy, która celowo prowokuje, cytuję, wojnę na ulicy. to Państwo to poparcie społeczne natychmiast stracicie. А не имейте жадных взлудзек. propagandyści rządowi Tylko czekają, aż pojawią się banery Solidarności, aż na. . . Mównicy, pojawi się pan Dyda, Piotr Dyda, specjalnie tak mówię, bo. . . Tam są pewne naleciałości. I przypomną, co pan Duda mówił. Przypomnę, że on chciał, cytuję, wojny na ulicy.

Jak obudzić świat – krok po kroku

Czy istnieje światowy spisek? - WEF, Wielki Reset

„Salon Ludzi Wolnych” - czy będzie wojna ?

Nie będziesz posiadał niczego i będziesz szczęśliwy - plan rządu światowego

I co wtedy zdobędą? faktyczne przyzwolenie na zrobienie wam tej wojny na ulicy i powiedzenie, że to wasza wina. Geçer. W każdym konflikcie zbrojnym jest tak, że obie strony oskarżają siebie nawzajem. Każda mówi, że to była ta druga, nie? I ktoś powie, Krzyśku, konflikt zbrojny przesadziłeś. Kurde, wojna na ulicy. Z jednej strony brony, kamienie, koktajle mołotowa, palące opony. Z drugiej strony, jak to już Tusk pokazał za swoich poprzednich rządów, strzelanie do ludzi. Nie pamiętacie już jak policja za poprzednich rządów Tuska strzelała do górników? No to wam przypomnę jak będzie strzelał do was i powie, że to jest wasza wina. Przecież wyście tego chcieli. Jeszcze raz, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, łącznie z wojną na ulicy. To nawet nie chodzi, drodzy Państwo, o to, że. . . Przepraszam, ale w moim prywatnym odczuciu facet, który. . .

Upolitycznił Solidarność, który w moim prywatnym odczuciu sprzedał Solidarność. A argumentuje to odczucie, znaczy odczucia nie powinno się argumentować, bo to jest moje prywatne odczucie, mam prawo do każdego. Dlaczego mam to prywatne odczucie, że facet sprzedał Solidarność? No bo jakim kurde cudem, jak przez de facto 8 lat PiS rządził jak rządził, no to gdzie była ta Solidarność? No gdzie była ta Solidarność przez 8 lat? No jakoś taka kurde ugłaskana była, taki spokojny misiu, pysiu, królisiu, taki ujeci, ujeci, ujeci, tylko do pogłaskania była ta Solidarność przez 8 lat rządów. PiSu, nie? A jak tylko się okazało. . . 20 października 2023, że jednak, kurde, PiS traci władzę? Jeszcze raz zacytujmy tytał. Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność łącznie z wojną na ulicy. Facet, moim zdaniem, jest politycznym aparatczykiem.

I chcę wam zapierdzielić te protesty po to, żeby PiS, który moim skromnym zdaniem jest jego politycznym patronem, mógł ją wykorzystać do walki politycznej. Do napierdzielania się. z Platformą Obywatelską, z Tuskiem, którego pan Kaczyński osobiście obwiniał śmierć swojego brata itd. Wiecie, jest syndrom wyparcia u pana Kaczyńskiego. I to jest samo w sobie złe. Bo wyście tyrali, wyście organizowali protesty, wyście zrobili dobrą robotę, a teraz polityk będzie chciał ją wam zabrać. To jest samo w sobie straszne. Ale mnie jako konsumenta Bardziej interesuje to, że ja wam dobrze życzę. Ja chcę, żeby wasze protesty doszły do skutku. Ja chcę, żebyście osiągnęli. . . Te postulaty, z którymi żeście szli. . . Na początku, czyli ograniczenie napływu, znowu cytat z pana premiera Tuska, syfu ze wschodu, a najlepiej całkowicie do zera, bo dzięki temu. . .

My konsumenci nie będziemy musieli tego jeść? oraz ograniczenie, najlepiej całkowite zakończenie ekologizmu w Europie, Fit for 55, Zielonego Ładu, tego wszystkiego, co niszczy gospodarczo Europę. Ja Wam dobrze życzę, bo osiągnięcie Waszych postulatów. . . jest korzystne dla całego społeczeństwa, więc również dla mnie. I to jest moja troska. I to mnie boli, że jeżeli pozwolicie upolitycznić te protesty, to je natychmiast przegracie. Natychmiast. A pan Duda jest dla mnie kwintesencją upolitycznienia. Ale przede wszystkim stanowi to dla Was autentyczne, życiowe niebezpieczeństwo utraty zdrowia i życia. Pozwalacie poprowadzić jeden z ważniejszych protestów 6 marca w Warszawie? człowiekowi, jeszcze raz zacytuję tytuł, nie jesteśmy gotowi na każdą ewentualność łącznie z wojną na ulicy.

Więc ja wam mówię, jeżeli zacznie dochodzić do wojen na ulicy, zwłaszcza na ulicach Warszawy, to Tusk zyska Polityczne przyzwolenie na dosłownie spacyfikowanie waszych protestów przy pomocy kul. gumove, ale cul. I teraz tak, rozumiem państwa wściekłość. Ponieważ pan Donald Tusk działa w sposób, powiedzieć, nietyczny, to tak jakby powiedzieć, że Krzysiu, ty jesteś trochę przy kości, trochę niedogolony. Dwa vlogi o tym zrobiłem. Co od pierdziela, a prop. . . Nie. o tym, co odpierdziela pan Tusk odnośnie protestów rolniczych, to zrobiłem więcej niż dwa vlogi. W tym jeden, który się bardzo mocno rozszedł w państwa środowisku protestujących rolników. Ten, który wzywał do mądrej strategii, a nie pójścia na rozlew krwi, kiedy to Donald Tusk, pan, nie mówił do was ciuci, ciuci, kochani rolnicy, i że interes Polski najważniejszy, jak to zaczął mówić od dwóch dni, tylko wtedy, gdy. . .

Twierdził, że państwo to jednak tak bardziej z Putinem i że sugerował, że przez państwa na Ukrainę niedostarczane są transporty wojskowe i humanitarka i zapowiedział, że wciągnie na. . . listę obiektów strategicznych, te miejsca, w których państwo protestujecie, co da mu prawo. . . do spacyfikowania. I wtedy państwo też głosami swojego, przynajmniej jednego lidera, ale więcej na pewno też, chcieliście państwo iść na rozlew krwi, mówiliście, że idziecie w ostry ogień i tak dalej. Na szczęście, o tutaj zacytuję. idziemy na bardzo ostry ogień, być może. . . kiedy poleje się krew polskich rolników. Na szczęście wtedy szeroko się rozeszła moja odezwa, żeby walczyć mądrze, a nie siłowo i rozlewu krwi nie było. Teraz Państwo posłuchajcie mnie drugi raz. Bardzo proszę. Nagrałem też wiele vlogów. O tym, jak to Tusk. . .

bezczelnie rozgrywa protesty rolników. Vlogi.  Wieczorny. Nie, czwartkowy wieczorny i. . . Piątkowy o 14. To przecież były vlogi, w których dokładnie mówiłem o tym, co odpierdziela pan Tusk, że negocjuje sam ze sobą. że to jest skandal, że pan Tusk Nie negocjuje z przedstawicielami wskazanymi przez protestujących rolników, co jest standardem. Tylko sam sobie wybiera z kim negocjuje. Zaproszenia na negocjacje dostali konkretni ludzie. Między innymi Władysław Serafin, który dla mnie osobiście zawsze będzie rolnikiem z blokowiska warszawskiego. To takie moje prywatne odczucie. Sądzę, że dla większości ludzi, którzy znają tematykę rolniczą, będzie facetem, który jest oskarżony o popełnienie 102 przestępstw, w tym wypranie 21 milionów złotych. Facetem, który jak rozumiem od 2018 roku Odpowiada karnie przed sądem i jest totalnie zainteresowany podlizywaniem się władzy. Bo jeśli zostanie skazany za, uwaga, rzekome, być może.  popełnienie 102 przestępstw, w tym wypranie 21 milionów złotych, to będzie potrzebował ułaskawienia prezydenta. Ale jeszcze, pan Serafin, drodzy państwo. . . Moim zdaniem należy zwrócić uwagę, że był posłem. I jak myślicie, z którą partią pan Serafin był związany? No, drodzy państwo, to może przeczytajmy w ogóle lidy z portalu many. pl. Tez artykuł z 15. 10. 2018 roku. Ruszył proces Władysława Serafina. Jest oskarżony o wypranie 21 milionów złotych. Władysław Serafin, były poseł PSL i szef kółek rolniczych, jest oskarżony o popełnienie 102 przestępstw, z tym wypranie 21 milionów złotych. To faktyczne, to, przepraszam, to fałszywe zarzuty spreparowane na potrzeby polityczne, mówi Serafin. Właśnie ruszył jego proces. Drodzy Państwo, no dziwne jakby powiedział, no tak, no to zrobiłem. Sądząc po jego wieku, wyrok, który by dostał, nawet gdyby się przyznał, w praktyce byłby dla niego dożywociem. Ale drodzy Państwo, to jest najważniejsze pierwsze.

Władysław Serafin, były poseł PESEL. PSL. Kojarzy wam się nazwa PSL? Tak, koalicjant Tuska. Za rządem Tuska stoi Koalicja Obywatelska, czyli Platforma Obywatelska z Przyległościami. Trzecia wojna, przepraszam, trzecia droga, to przez to, że te teksty Szybona Hołowni tak mi wchodzą do głowy. Trzecia droga, czyli partia moim zdaniem podżegacza wojennego Szybona Hołowni. Polska 2050? Jak on zostanie prezydentem, to Polski nie będzie w 2050. w tym roku i Władysława Kosiniaka-Kabysza PSL-u. No i także, drodzy państwo, Lewica, nie? Tak, drodzy państwo, kurde, były poseł PSL jako niezależny przedstawiciel rolników negocjuje sprawy rolników z. . . Donaldem Tuskiem, który jest. . . rządowym szefem, bo premierem, wicepremiera Kosiniaka Kabysza z PSL-u. Super! Wiecie, to jest tak, jakbym na przykład, nie wiem, ze swoim menadżerem negocjował. . . E aqui. . . postulate Я не знаю. Bogokolwiek, kurde. No, drodzy państwo, z facetem, któremu płacę. Ja, broń Boże, nie twierdzę, że. .

. Donald Tusk płaci panu Władysławowi Serafinowi. Natomiast twierdzę, że jest to były poseł PSL. Bycie byłym posłem PSL wyklucza możliwość bycia niezależną stroną związkową i niezależnym przedstawicielem rolników. Tak? Tusk robi świństwo. Tak, Tusk próbuje was rolnicy ograć. O tym konkretnie co teraz zrobiłem dwa vlogi. Jeden. Sprawdzę sobie jakie były tytuły. Jeden nazywa się Eee. . . jeden nazywa się. . . jest. . . tylko. . . tylko o tym. nazywa się wyciekł plan Tuska na zniszczenie protestu rolników i nie tylko? I tam dokładnie opisuje, jak to właśnie Donald Tusk sobie zaprasza ludzi na te negocjacje, czyli de facto negocjuje sam ze sobą, co na ten temat rolnicy i jak to powinno wyglądać.

Tu przypomnę, powinno to wyglądać tak, że skoro protesty były oddolne, to protestujący rolnicy w drodze. . . plebiscytu, na przykład referendum, między sobą, powinni wybrać swoich przedstawicieli. Żadni tam związkowcy, żadne organizacje, które z tymi protestami miały mniej wspólnego ode mnie, bo ja przynajmniej wspierałem medialnie, nie? Widzieliście, wbierajmy dialnie. A ci ludzie bardzo często nawet W butach nie kiwnęli, ale teraz będą waszymi przedstawicielami. Żadni tacy ludzie. I tu nie mówię akurat o panu Serafinie, tylko ogólnie. Ugh. Tylko wy, którzy protestowaliście, wybieracie swoich przedstawicieli i oni idą do pana Tuska. Tak powinno być. A to, co próbuje pan robić Tusk, to jest negocjacja z samym sobą. I dziwne będzie, jeśli się nie dogadacie. Tylko, drodzy Państwo, zrozumcie, o co jest gra. Wy jesteście rolnikami, przedsiębiorcami. Podobnie jak ja, tylko że ja mam przedsiębiorstwa nazwijmy to miejskie. bardziej w branży high-techowej.

A wy macie przedsiębiorstwa polegające na produkcji spożywczej. Czasem hodowli zwierząt, czasem produkcji roślinnej. Ale niewiele nas różni. Ja robię biznes, wy robicie biznes. Tylko w innych branżach działamy. I mówię jak przedsiębiorca do przedsiębiorcy. Nie wygracie z politykiem w grę pod tytułem przebiegłość, arogancja. Nie wiem, jaki teraz jest synonim esyjstwa? Wredne ruchy. Wiecie co on wam zrobi? Jaki jest jego plan? 6 stycznia Wyprzestrzeniam 6 marca, gdy na czele waszych protestów stanie pan Duda, Piotr Duda. Jednocześnie. . . zostaniecie nazwani bandą zadymiarzy. Rozumiecie? Ze wszystkimi konsekwencjami. Będzie podzielenie. środowisk rolniczych, na tych dobrych. pokojowych, konstruktywnych, którzy chcą rozmawiać? I to są ci, i to będą wskazani jako tacy, ci, którzy z Donaldem Tuskiem rozmawiają? Czyli te podszywki. które Tusk wyznaczył do negocjacji z samymi sobą. A pozostali rolnicy zostaną nazwani zadmierzami, którzy chcą, cytuję, Wojny na ulicy.

i natychmiast zostaniecie zdyskredytowani. Natychmiast! A jeżeli nie położycie grzecznie uszu po sobie i się nie rozejdziecie? Może dojść nawet do strzelania do Was. Im większy będzie opór, im większa będzie zadyma, tym to dla Tuska będzie lepiej, bo on będzie miał obrazki, które będą w jego mniemaniu. . . dowodzić i tak to będzie przedstawione w społeczności, że ludzie to łykną, że wy rzeczywiście jesteście zadmierzami. Rozumiecie? Dlaczego to się tak robi? Ponieważ zaczyna się robić powoli ferment w środowisku rolniczym i bardzo słusznie. Państwo jesteście przynajmniej w social mediach bardzo silni, również dlatego, że macie państwo wsparcie ze strony patriotów, którzy już w tych social mediach są. I tylko dlatego Tusk zaczął w ogóle z wami rozmawiać, dlatego nie rozpędził. . .

waszych protestów na granicy, bo wiedział, że mimo tego, że kontroluje praktycznie wszystkie, czy większość mainstreamowych mediów, to i tak dotrze do milionów Polaków, macie państwo poparcie społeczne, więc on przez to przepierdzieli wybory. a nadciągają mu 3. Samorządowe, bardzo ważne dla PSL-u. No i niestety trzeciej drogi, tu apel, nie głosujemy na nikogo związanego z Szymonem Hołownią. Formacja Trzecia Droga nie istnieje dla nikogo, kto nie chce ginąć na jakiejkolwiek wojnie. Szymon Hołownia moim zdaniem podżegacz wojenny. Niestety Polska 2050 to jest partia, na którą żaden zdrowo, rozsądkowo myślący człowiek nie powinien nawet myśleć, żeby głosować, ponieważ idzie niestety w koalicji z PSL-em. PSL również nie istnieje jako możliwość do głosowania. Trudno, przepraszam. Pan Szymon Hołownia musi trafić do podręczników historii. No przepraszam, ale. . .

jako postać napiętnowana negatywnie, przez którą moglibyśmy po prostu być ciągnięci w wojnę. Ale, drodzy Państwo. . . Wracając. Wybory samorządowe ma. . . potem ma wybory do europarlamentu, a w przyszłym roku ma super ważne dla nich wybory prezydenckie. Bez własnego prezydenta nie wpierdzielą na zwoń. tylko dlatego on państwa nie spacyfikował. Rozumiecie? Teraz Tusk kłamie. To kłamstwo polega na szachrajstwie manipulacji, wyznaczaniu. . . ludzi, z którymi będzie negocjował, czyli negocjuje m. in. z panem Serafinem. W moim prywatnym odczuciu negocjuje sam ze sobą. Państwo podnosicie słuszny krzyk. Что так не можно. Patrioci państwu pomagają. Ja staram się Państwu pomóc, też się uważam za patriotę. To się rozchodzi. Co teraz musi zrobić Tusk? São o que estão de vamos, tá? Do każdego kłamstwa medialnego, politycznego potrzebne są dwa czynniki.

Propaganda, czyli napierdzielanie swojej nieprawdy, no od tego są media usłuszne Tuskowi itd. , oraz. . . wprowadzenie cenzury, zdławienie. Wszystkich ludzi, którzy tą propagandę obnażają. Pierwsze bez problemu zrobi jest premierem. Duża część mediów zawsze była usłużna tej władzy, która aktualnie jest, bo są pieniądze, m. in. z reklam, dotacji, różnych innych rzeczy. Zwróćcie uwagę, że nawet w tych portalach kojarzonych z PiS-em aktualnie jest bardzo dużo reklam Platformy Obywatelskiej, jest twarz Donalda Tuska, reklamuje Invitro. Wiecie, pełna ar. . . tak to działa, nie? Ale jak zamknąć Państwa u państwa usta? przypisując państwu łatkę. Zobaczcie. Jak zamknięto usta ludziom, którzy zadawali bardzo sensowne pytania w czasie zarazy? Dali łatkę. Antyszczepionkowca Szura, tak? I było zamknięcie. Jak PiS dawał łatkę, jak PiS zamykał ustaw w sprawie Ukrainy? Wyzywał ludzi od. . . powielających narrację Kremla itd.

To samo próbowano zrobić z państwem, ale się nie udało. Głównie za sprawą tego, że wyciągnięto TikToka Donalda Tuska, który dobitnie świadczył, że państwo macie rację. bo tam Donald Trump mówi o, cytuję, największym syfie, który wjeżdża do Polski. Chodziło oczywiście o produkty rolne, broń Boże, o ludzi. Więc się nie udało przypisać państwu uładki powielających propagandę Kremla, bo sam Tusk to mówił. I teraz będzie próba zrobienia z państwa. . . Zadymiarze, którzy chcą podpalić Polskę. Rozumluyuz ya. I wtedy, jeżeli ta zadyma będzie zrobiona. . . Кто? Każdy, kto będzie państwa bronił? będzie dostawał przynajmniej medialny A tacy bardziej głośni, to może i prokuratorski, a na pewno jakaś policja do domu 6 rano te klimaty. ZAZHUD wspierania anarchistów. Ludzi, którzy chcą siłowo obalić władzę. Jeszcze raz przypomnę tytuł. Solidarność. Org. pl.

Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność łącznie z wojną na ulicy. Rozumiecie? I natychmiast przegracie te protesty. Natomiast, jeżeli. . . tego 6 marca, pan Duda i Solidarność jakby wybije się na lidera tych strajków, no Cuskowi się nie uda. Nie uda się przypiąć wam łatki ludzi, którzy chcą zrobić wojnę domową w Polsce. Nie uda im się państwa tak rozegrać, że no. . . Nie uda się państwa tak rozegrać, że po prostu ludzie was nienawidzą? To wiecie, co się wtedy stanie? Wasze protesty przejmie. . .. Nie wy będziecie reprezentowani u pana Tuska na negocjacjach, bo ci przedstawiciele, których pan Tusk sobie sam wybrał, zostaną zastąpieni przez pana Dudę. Gdzie był pan Duda? gdy zaczynały się protesty rolnicze. Kurde, nie widziałem, nie słyszałem.

Gdzie był pan Duda, gdy. . . Było ryzyko polania się polskiej krwi, waszej krwi, rolników na granicy? Aí, ó. Mówiłem Państwu, żebyście byli spokojni, powstrzymywałem rozlew krwi. Gdzie był wtedy pan Duda? Pan Duda się teraz pojawił, jak się okazało, że państwo już zrobiliście robotę, macie państwo poparcie społeczne i chcą wam je zapierdzielić. Chcecie tego? Drodzy Państwo, Mówiłem to od samego początku i mówię to teraz. Wasze protesty? są zawłaszczane przez polityków. Skąd się brał od samego początku na tych protestach Darek Matecki? Pisowiec z suwerennej, kiedyś solidarnej Polski. Cześć siły! która. . . stworzyła ten problem. Przecież to PiS pozwolił na niekontrolowany zalew. Polski produktami rolnymi z Ukrainy. To PiS pozwolił. No tak było. To PiS przez prawie dwa lata dławił próby powstrzymania tego napływu twierdzeniem, że to nieprawda, że, cytat z Kaczyńskiego, ukraińskie zboże nie zagraża.

Za žutami mi. . . przynajmniej medialnymi, ale groziła za to straszna się długa odsiadka, że jesteś nieświadomym współpracownikiem Kremla. to PiS stworzył ten problem. Tusk, którego oczywiście tez ganie, przez dłuższy czas nic z tym nie zrobił, gdy mógł, mimo że wiedział, czego dowodem jest TikTok. Ale to PiS stworzył ten problem. To jest sytuacja taka jakby, nie wiem. . . Żona doprowadziła do zalania mieszkania, bo celowo zatkała kurek w wannie, wszystkie odpływy i odkryciła wodę i przez dwa tygodnie lałaby się woda, a potem po dwóch tygodniach wy wchodzicie do mieszkania, widzicie, o kurde, jest pełno wody i. . . Nie zakręciliście kurka, tylko zaczęliście robić coś innego. I to po dwóch godzinach przychodzi żona i was oskarża o zalanie mieszkania? Bo żeście nie zakręcili kurka, którą ona odkręciła dwa tygodnie temu.

To jest relacja między PiSem i. . . Platformą w kontekście niekontrolowanego napływu produktów z Ukrainy do Polski. PiS jest winny stworzenia tej sytuacji? Tusk jest winny tolerowania tej sytuacji po objęciu władzy. przez krótki czas względem tych dwóch lat. I to, że pisowcy tacy jak na przykład Matecki i inni, czy na przykład Kowalski. . . próbują się na tym wybijać, to jest świństwo. To, że Konfederacja próbuje się na tym wybijać, to sam widziałem jak to było. Nawet na tym proteście, który relacjonowałem, jest na streamie na moim drugim kanale. Przyszedł sobie z boku Brown, stał sobie na chodniku, blokował ze swoimi kolegami. Pojawili się dziennikarze, pojawiły się media, to wszedł sobie w ten protest, żeby się polansować. Podobnie jak w Wippler.

To jest świństwo, co wam robią politycy z każdych stron. To są wasze protesty. Bo wy walczycie o swoje, a przy okazji o nasze. Politycy walczą o byt polityczny. Oni mają was w dupie. Do restauracji sejmowej nie wpuszcza się, cytuję Tuska, najgorszego syfu. Oni jedzą dobre szarełki. To my jemy świństwo i dlatego my was popieramy. Politykom zależy po prostu na zbicie kapitału politycznego. Tusk, negocjując sam ze sobą, chce wmówić ludziom, że rozwiązuje problem? I że od początku był z wami. Eheh, pisowcy? Przejmując ten protest. . . próbują stworzyć wrażenie, że to nie jest protest przeciwko. . . temu szaleństwu, które robi Unia, czyli temu Fit for 55 itd. ? oraz niekontrolowanemu napływowi produktów rolnych z zagranicy, tylko że jest to protest przeciwko Tuskowi. Jedni i drudzy próbują was wykorzystać.

Nie dajcie się. Zwłaszcza, że w najgorszym wypadku poleje się krew. Przeczytajmy sobie dwa artykuły. Może właśnie tego money. pl sobie przeczytajmy. Pan opracował, pan Paweł Gospodarczyk, Manny. pl. Szef Solidarności grozi nasileniem protestów. Zielony ład do kosza. Jeśli nie będzie szybkiej reakcji rządu w sprawie rolników, to protesty będą się nasilały. Stwierdził przewodniczący NSZZ Solidarność Piotr Duda. Dodał, że związkowcy będą wspierali rolników. Teraz dopiero tak. Polo. tygodniach tego protestu? Już kilkunastu? Kurde, szybko. To tak, miałem kiedyś takiego fonfla. Co to, na przykład, żeśmy robili imprezę, znaleźliśmy lokal, kupiliśmy żarcie, kupiliśmy alko, pozapraszaliśmy ludzi, wszystko zorganizowaliśmy, a taki przychodził na sam koniec, na przykład z pendrive'em, z playlistą, z mp3'kami. No i mówił, że to wszyscy razem żeśmy organizowali. Po drugim czy trzecim takim razie żeśmy się nauczyli, żeby facetowi drzwi nie otwierać.

Podczas konferencji szef NSZZ Solidarność oraz przewodniczący NSZZ Rolników Indywidualnych Solidarność Tadeusz Oprzański zapowiedział, że będą wspólnie występować m. in. przeciwko polityce Zielonego Ładu. Panie Duda, zrób sobie pan własne protesty. I jeśli pan chce wojny na ulicach, to bardzo proszę, żeby to było jakieś lokalne, żeby potencjalnie niewinni ludzie nie. . . nie oberwali i idź pan w pierwszym szeregu. Ja odradzam. Jakiekolwiek rozwiązanie siłowe to jest zło. Nie róbcie żadnych rozwiązań siłowych. Ale jeśli ma pan ochotę na rozlew krwi. . . Niech to nie będzie rozlew krwi innych ludzi. Nie bądź pan jak hołownia, który mówi Putina wgnieciemy w ziemię, w sensie on będzie bezpieczny być może na emigracji, a nas wyśle na wojnę. Nie bądź pan jak płaczek konstytucyjny. Pokaż pan, że masz pan jaja.

Nie tylko z trzeciego czy czwartego szeregu. A, mała. Protesty rolników mogą się nasilić. Duda przypomniał, że już wiele lat temu zwracał uwagę rządzącym, że unijny pakiet klimatyczny będzie oznaczał katastrofę dla wielu branż. Wiele lat temu to ja poproszę 10 protestów. Bo wiecie państwo, zwracanie uwagi na przykład, nie wiem. . . Bye. No po prostu nie wierzę, no. Może gdzieś tam pan coś chlapnął w jakimś artykule, ale wiecie, no. Teraz mają być wojny na ulicach, tak? Jednak, jak mówił, poszczególne rządy dawały przyzwolenie, żeby to szaleństwo obejmowało kolejne sektory gospodarki. Jesteśmy w Unii Europejskiej i chcemy zostać, ale zielony ład do kosza, podkreślił Duda. Obszański powiedział, że oczekuje, by komisarz Unii Europejskiej do spraw rolnictwa, Jadusz Wojciechowski, pisowiec, znaczy były peselowiec naturalizowany przez PiS, dzięki PiSowi nim jest, Przedstawił założenia dotyczące wycofania Zielonego Ładu. Chcemy. . .

żeby komisarz wojewódzki Wojciechowski przedstawił na forum europejskim. Oświadczył. Obydwaj przewodniczący zapowiedzieli, że. . . Jeśli nie będzie szybkiej decyzji rządu w sprawie rozwiązania problemów rolników, to protesty będą się udasilały. Solidarność rolnicza i solidarność pracownica nie odpuszczą tego tematu, powiedział szef NSZZ Solidarność. Duda zapowiedział m. in. udział w protestach 6 marca, także inne niespodzianki. Wojnę na ulicach Panie Duda? Naprawdę? Chcesz pan Polaków szczuć na Polaków? Podpalisz pan kraj w imię interesu politycznego PiSu? Ja to tak odbieram. I dziwię się, że ABW nie wjechało panu Dudzie jeszcze o 6 rano do domu. Bo moim zdaniem są podstawy. Jakoś, kurde, ludziom za chlapnięcie kilku głupot na internecie potrafią wjechać, a takiemu człowiekowi, który mówił, jeszcze raz zacytuję. Jesteśmy gotowi na każdą ewentualność, łącznie z wojną na ulicy. A teraz mówi o innych niespodziankach.

Z czego można bardzo łatwo tw. . . Złożyć, że szykuje wojnę na ulicy? Jeszcze mu ABW nie wjechało do chaty? Dlaczego? Mówię, niegroźnym ludziom wjeżdżają. Oczywiście nie jestem zwolennikiem wjeżdżania do chaty przez ABW, tylko jak już ABW wjeżdża, to może właśnie takim ludziom jak pan Duda powinno. Hmm. Co my tu jeszcze mamy dalej? Duda zapowiedział m. in. udział w protestach 6 marca. Tak, we wtorek w Warszawie odbyły się protesty rolników i tak dalej. No to te protesty rolników we wtorek to Państwo widzieliście u mnie na relacji. Pozdrawiam drodzy Państwo, trzymajcie się i do zobaczenia. Pa! .

więcej na Ruchu Obrony Polaków

 

 

15 czerwiec 2024

Najnowsze wiadomości na twitter.com/Artur_Nobody63 facebook.com/ArtTurek44 Ponieważ napisałem już wszystko na temat Ściemo Pandemii, Ściemo szczepionkach , programie zniewolenia ludzkości , pod hasłem WIELKI RESET, oraz związanym z tym, do jego...

10 czerwiec 2024

Uśmiechnięci obrońcy demokracji, praw człowieka, praw kobiet, praw zwierząt, klimatu, równości, różnorodności dorwali się wreszcie do tych, których nienawidzą najbardziej – białych, chrześcijańskich mężczyzn, Polaków, broniących narodu i państwa –...

07 czerwiec 2024

KIM TRZEBA BYĆ, BY GŁOSOWAĆ NA TUSKA i jego środowisko? Trzeba być nowoczesnym, europejskim, otwartym umysłem, tolerancyjnym, niebinarnym, normalnym, obywatelem świata, samodzielnie myślącym, kochającym różnorodność, wolnomyślicielem,...

05 czerwiec 2024

"Mają rozmach skurwesyny." W weeked aktualizacja https://www.youtube.com/watch?v=Ud3tiiGmWPY https://www.youtube.com/watch?v=2UKH6b70FRI Witold Gadowski o Januszu Rewińskim. https://www.youtube.com/watch?v=WBlOjZiYFfg

01 czerwiec 2024

W centrum niemieckiego miasta podczas publicznego spotkania doszło do ataku na blogera i krytyka islamu Michaela Stürzenbergera. Wspaniała akcja, poprawna politycznie niemieckiego policjanta w Mannheim . Policjant nie pomógł osobie zaatakowanej !!!...

31 maj 2024

To proste i banale. Nie mają szans przekroczyć progu 5 %. Podsumujmy: Jeszcze 3 lata temu Jarosław Kaczyński popierał Europejski Zielony Ład, PiS-owski komisarz ds. rolnictwa w UE, Janusz Wojciechowski, nagrywał nawet spoty wychwalające te...

25 maj 2024

Jeśli ktoś mówi, że dzięki dotacjom unijnym szybciej się rozwijamy, to po prostu plecie wierudne bzdury. I ci, co niektórzy wiedzą, że to jest plan i po prostu realizują ten plan. a inni uważają, że to jest tak dobrze, wierzą w propagandę i po...

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Wszyscy odpowiedzialni za wdrażanie w...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.