Moim zdaniem , Pinokio Morawiecki to człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez dodruk pieniądza, zadłużanie ( np: bezsensowny zakup uzbrojenia 2 razy większy niż realne potrzeby ) i w końcu bankructwo państwa.  Celowo i perfidnie rozkręcana,  potęgowana  inflacje ma zabrać, okraść Polaków z oszczędność. Następnym krokiem będzie  następnie sprzedaż za grosze naszych dóbr ziem, lasów, strategicznych przedsiębiorstw zagranicznym koncernom za nakręcone długi, czyli dokończenie dzieła Balcerowicza,  kolonizacji naszego kraju . 

PS: Grupa Trzymająca Władzę w Polsce  cieszy się,  że Polacy podzieleni na 2 plemiona Tutsi i Hutu, sorry PIS i PO, które  nawzajem się "wyrzynają".
 
PS2: Dzięki temu, ONI robią w ciszy wspaniałe interesy, rozkradają nasz kraj oraz uczestniczą w przygotowaniach do Wielkiego Resetu. NWO. 
 
PIS, PO, PSL,Polska 2050 , Czaskowski ( po wyborach założy nową partię ) Konfederacja i reszta partii to TYLKO ich MARIONETKI,  Naprawdę rządzą ludzie stojący za ich plecami, czyli globaliści i banksterzy jak Morawiecki

moraweckipnoko

-- * --

Taką pesymistyczną przepowiednie znalazłem na Face, ciekaw jestem opinii redakcji, Czarnej Limuzyny, AlterCabrio i innych.
—-
Można oczywiście “śmieszkować” i “memować” do woli, ale … trzeba spojrzeć na sprawę serio i napisać prawdę. Problem z tą prawdą jest tylko taki, że jeśli miałbym napisać wprost o pewnych rzeczach, to naraził bym się na bardzo szybką reakcję, jakby to ująć, organów utrzymujących fikcję państwowości…
Umówmy się zatem, że wszystko co mam do przekazania to tylko i wyłącznie moje -obawy… Do których póki co mam jeszcze prawo…
Zatem… “obawiam się”, że:
⚫ Ta jesień i zima dla osób mieszkających w Polsce będą najtrudniejszym czasem w ich życiu. Bez względu na to czy masz 80 lat i (wszystko już przeszedłeś) czy 20 i jesteś dopiero larwalną formą dorosłego człowieka.
⚫ Obawiam się, że wraz z początkiem jesieni nastąpi skokowy “dynamizm” wszystkich bodźców wykorzystywanych obecnie w tak zwanym “zarządzaniu strachem” … co spowoduje niespotykaną dotąd panikę ….
⚫ Obawiam się też, że w okresie tym wystąpi szereg zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu o charakterze prowokacji i obawiam się, że władze będą te prowokacje wykorzystywały do jeszcze większego podsycania paniki i strachu w społeczeństwie.
⚫ Obawiam się, że obecna inflacja jest jedynie formą przejściową i że już niebawem inflacja “niespodziewanie” wystrzeli do wysokości nieznanych w Europie od czasów wielkiego kryzysu początku XX wieku.
⚫ Obawiam się, że już niebawem okaże się, że Polski system finansowy zbankrutował, oraz że państwo Polskie nie będzie w stanie realizować swoich zobowiązań społecznych…
⚫ Obawiam się, że – Począwszy od października przez około 4 miesiące czeka nas totalna dezorganizacja i chaos. Na każdym polu. Energetycznym, finansowym, zaopatrzeniowym, społecznym, “zdrowotnym”, etc … i obawiam się, że będą to zdarzenia celowo podsycane przez “rząd” polski.
⚫ Obawiam się że… w tym okresie naruszane będą wszystkie prawa związane ze swobodą obywatelską, swobodą prowadzenia działalności gospodarczej, przemieszczania sie i prawem własności … Z bezwzględnością i na skalę jakiej jeszcze nad Wisłą nie było.
⚫ Obawiam się, że w Polsce planowane jest coś w rodzaju “Stanu Wojennego” tyle że będzie on wprowadzony pod inną nazwą… Z zastosowaniem przepisów prawnych jeszcze dziś nie istniejących … i obawiam się, że są one właśnie w tym momencie tworzone.
⚫ Obawiam się, że ów “stan wojenny” związany będzie z jednoczesnym zamachem stanu i pozbawieniem Polaków możliwości zmiany rządu.
⚫ Obawiam się, że po upływie tych kilku miesięcy w okolicy lutego Polakom zaprezentowane zostanie rozwiazanie, na które zdecydowana większość społeczeństwa nie będzie chciała się zgodzić …
⚫ Obawiam się, że w ciągu najbliższego pół roku naruszona zostanie integralność granic Polski….. Jednak nie w sposób spodziewany, nie poprzez ingerencję państw sąsiednich – a poprzez celowe i dawno już uzgodnione działanie rządu polskiego …
⚫ Obawiam się, że wraz z rozwojem sytuacji pod pretekstem “przywrócenia bezpieczeństwa” z terenów Polski południowo-wschodniej oraz z zachodnich okręgów Ukrainy na żądanie USA powstanie coś w rodzaju “Eksterytorialnej Strefy” z Amerykańskimi bazami wojskowymi…. Obawiam się, że teren ten nie będzie podlegał żadnej z obu państwowości i że będzie nowym tworem państwowym.
⚫ Obawiam się, że przed tym faktem, na tym terenie dojdzie do szeregu bardzo głośnych prowokacji i działań zmierzających do wywołania paniki w celu ułatwienia ewakuacji z tej przestrzeni miejscowej ludności…..
⚫ Obawiam się, że szereg prowokacji i związana z nimi medialna propaganda staną się dla władzy pretekstem do przeprowadzenia działań uderzających w Naród Polski … a przede wszystkim w osoby uznawane przez władze za – niewygodne.
⚫ Obawiam się, że w Polsce planowana jest całkowita delegalizacja obecnej opozycji i że już dziś planowana jest pacyfikacja i represje opozycjonistów.
⚫ Obawiam się, że już od jesieni tak zwani “niewygodni ludzie” będą w Polsce znikać jeszcze częściej niż obecnie i że listy “niewygodnych ludzi” już są przygotowane.
⚫ Obawiam się, że polskie władze przygotowują już planowany “bunt społeczny” i że już mają przygotowanych “liderów” którzy mają go poprowadzić….
⚫ Obawiam się, że obecne działania polskiego rządu doprowadzą w ciągu najbliższego pół roku do kompletnej izolacji Polski (lub tego co z niej do wiosny zostanie) na arenie międzynarodowej… Zwłaszcza z naszymi zachodnimi sąsiadami …
⚫ Obawiam się też, że rząd polski nie jest do wszystkiego powyższego przygotowany i że w finale własnych intryg zostanie “ograny” przez USA … postawiony przed faktem dokonanym… i że od pewnego momentu nie będzie już kompletnie panował nad rozwojem sytuacji…
Ale, to dopiero początek…. moich obaw.

-- * --

Obecnie już ukoronowany na króla Karol był wychowankiem lorda Mountbattena, który był sam pedofilem, homoseksualistą i bliskim członkiem rodziny. Należy nadmienić, iż również Karol był bardzo bliskim przyjacielem Jimmiego Savile, który dosłownie przed dekady bezkarnie gwałcił dzieci w całej Brytanii i lubił odwiedzać kostnice zbierając różnego rodzaju części ciał jako trofea do biżuterii. Co jednak jest naprawdę ciekawe to fakt, iż Karol kultywuje swoje dalekie korzenie rodzinne sięgające do Drakuli –  Włada Palownika znanego z historii krwawego władcy mordującego masowo dorosłych i dzieci. Karol wykupił na własny koszt zamek Drakuli w Rumunii gdzie spędzał do tej pory dużą część roku.

https://dakowski.pl/smierc-krolowej-anglii-i-powolanie-karola-pedofilia-nekrofilia-depopulacja-nwo/

-- * --

Kolonzacj Polski ciąg dalszy - ZDRADA?! Polscy biurokraci NIE DAJĄ SZANS polskim firmom! Wolą ZACHODNI KAPITAŁ... Bogusław Markocki

-- * --

Artykuł opublikowany przez Światowe Forum Ekonomiczne wychwala, jak to „miliardy” ludzi przestrzegały „ograniczeń” nałożonych w wyniku lockdownu, sugerując, że zrobiliby to samo pod pretekstem zmniejszenia emisji dwutlenku węgla.

https://www.ekspedyt.org/2022/09/17/chwala-sie-czyli-nadchodzi-reglamentacja/

-- * --

Setki lekarzy ogłasza kryzys medyczny po szczepieniu

Setki lekarzy z 34 krajów ogłosiło kryzys medyczny z powodu, jak twierdzą, nadmiernej liczby zachorowań i zgonów związanych ze szczepionką COVID.

„My, lekarze i naukowcy z całego świata, oświadczamy, że istnieje międzynarodowy kryzys medyczny z powodu chorób i zgonów związanych z podawaniem produktów znanych jako „szczepionki przeciw COVID-19” – zaczyna się ich oświadczenie .

https://www.ekspedyt.org/2022/09/17/setki-lekarzy-oglasza-kryzys-medyczny-po-szczepieniu/

-- * --

A więc staje się dopiero teraz jasne, dlaczego wycinano w zarodku wszelkie pojawiające się terapie. Miało to dać miejsce do możliwości szybkiego wejścia szczepionek na zasadach nadzwyczajnych. Po prostu – ludzie umierają, mamy preparat, który może temu zapobiec, nie ma żadnej alternatywy medycznej, więc jedziemy bez trzymanki ... Ja skupiłem się na polskich próbach, których źródłem był doktor Bodnar i jego terapia amantadynąModus operandi był zawsze taki sam. Gdy okazało się, że istniejący lek, tani i dostępny może leczyć kowida lub co najmniej osłabiać jego skutki, nagle ruszała cała machina i to bez względu na to jaki to był lek.  ... Z Kanady. Okazało się, że było od dawna wiadomo, że iwermektyna ma pozytywne wyniki w działaniu przeciwko koronawirusowi. Wiedziały o tym od dawna organy odpowiedzialne za zdrowie publiczne. Właśnie wyszły maile

https://dziennikzarazy.pl/15-09-wychodza-maile/

-- * --

 nie wiadomo na jakiej zasadzie WHO widzi jakąś metę. Chyba, że to meta wyznaczona przez nią samą, bo raczej nie przez wirusa. Kraje szykują się do jesienno-zimowej fali, szprycują się n-tą dawką i zapowiadają, że to nie koniec. W szpitalach zaszczepieni leczą się na kowida, niektórzy umierają. Wirus krąży po populacji, zaś jego rozmiary są tuszowane poprzez odejście od testów. A więc zbito termometr i gorączka (często bezobjawowa) zginęła.

https://dziennikzarazy.pl/16-09-meta-czy-horyzont/

-- * --

„Podejmiemy stosowne kroki prawne”. Stowarzyszenie ks. Piotra Skargi żąda natychmiastowego odblokowania kanału PCh24TV

Przedstawiciele SKCh przypominają, że do zablokowania kanału PCh24TV doszło w wyjątkowo niejasnych okolicznościach. Pracownicy serwisu YouTube nie przedstawili uzasadnienia tej decyzji, jak również nie wykazali, by treści publikowane na w/w kanale w jakikolwiek sposób naruszały obowiązujące prawo.

„Lakoniczny, jednostronny komunikat mówiący o tym, iż zespół pracowników w/w serwisu uznał, że robocza wersja pierwszego odcinku serialu „Władcy świata” (poświęconego postaci Billa Gatesa) „narusza zasady dotyczące nieprawdziwych informacji medycznych”, nie może stanowić podstawy dla działań penalizujących i zarazem paraliżujących całokształt twórczości redakcji PCh24.pl w serwisie YouTube. Uznajemy tę decyzję za bezprawną, krzywdzącą i niepopartą jakimkolwiek materiałem dowodowym” – podkreślono

https://pch24.pl/podejmiemy-stosowne-kroki-prawne-stowarzyszenie-ks-piotra-skargi-zada-natychmiastowego-odblokowania-kanalu-pch24tv/

-- * --

Rafał Otoka-Frąckiewicz

-- * --

Rafał Ziemkiewicz

-- * --

 Zarządzenie wykonawcze w sprawie rozwoju innowacji w dziedzinie biotechnologii i bioprodukcji na rzecz zrównoważonej, bezpiecznej i bezpiecznej amerykańskiej biogospodarki.Amerykanie muszą zrzec się wszystkich praw człowieka, które stoją na drodze transhumanizmu. Standardy bezpieczeństwa badań klinicznych i świadoma zgoda zostaną wyeliminowane, ponieważ staną na drodze do powszechnego uwolnienia technologii edycji genów potrzebnych do połączenia ludzi z AI, aby osiągnąć społeczne cele Nowego Porządku Świata, zbrodnie przeciwko ludzkości są nie tylko legalne, ale obowiązkowe”.

https://dakowski.pl/biden-podpisuje-rozkaz-wykonawczy-majacy-na-celu-rozpetanie-trans-humanistycznego-piekla-na-ameryke-i-swiat/

-- * --

Oddaj wolność albo giń czyli kto wskoczy do arki Harariego 

Poplecznik [henchman] Światowego Forum Ekonomicznego, Yuval Noah Harari, ostrzegł w piątek ludzkość, że jeśli odmówią przekazania swojej suwerenności elicie, grozi jej zagłada.

Przemawiając na Szczycie Ekonomicznym w Warwick w 2022r., Harari zaczął od powtórzenia zwykłych skrajnie lewicowych punktów dyskusji na temat zmian klimatycznych i wezwania narodów świata do płacenia dodatkowych 2 procent PKB rocznie, aby zapobiec „katastrofalnym” wydarzeniom klimatycznym.

https://www.ekspedyt.org/2022/09/16/oddaj-wolnosc-albo-gin-czyli-kto-wskoczy-do-arki-harariego/

-- * --

Brudne kulisy polsko-ukraińskiej współpracy: o czym milczą media głównego nurtu i rządzący?

-- * --

Poseł i były minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski komentuje wpływ Rosji na promowanie agendy tzw. zielonego ładu. – Gazprom przelał wiele milionów na konta niemieckich polityków, aby kreować politykę gazową – mówi Jan Krzysztof Ardanowski na antenie PCh24 TV.

Gość Pawła Chmielewskiego w programie „Jaka jest prawda?” omawia kuriozalne plany Unii Europejskiej, która dąży do… ograniczenia produkcji żywności. Dotyczy to również Polski.

https://pch24.pl/jan-ardanowski-komu-sluzy-a-komu-szkodzi-oplacanie-zielonej-agendy-przez-rosje-wideo/

-- * --

Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka & Płaczek - TO SIĘ SAMO KOMENTUJE

Zadziwiająca historia gangstera “Brody”

Wczoraj [14.09.2022] obejrzałam Komentarz Tygodnia Witolda Gadowskiego {

(link is external)}. Dowiedziałam się z niego m.in. o szokującej historii Piotra Kapuścińskiego ps. “Broda”, gangstera, członka mafii pruszkowskiej oraz byłego świadka koronnego w procesach tej grupy przestępczej. W roku 2014 zbiegł on na Ukrainę, gdzie nadal popełniał różne przestępstwa. Odsiedział nawet rok w więzieniu. Polska wystosowała za nim list gończy w 2017 roku, ale Ukraińcy odmówili jego ekstradycji, stwierdzając, ze chcą go najpierw osadzić sami.

https://www.ekspedyt.org/2022/09/15/zadziwiajaca-historia-gangstera-brody/

-- * --

Badanie sugeruje, że szczepionka COVID niszczy naturalną odporność

Badanie ujawnia, że ​​zaszczepione dzieci, które wyzdrowiały z infekcji COVID, po sześciu miesiącach mają 0% odporności, w przeciwieństwie do dzieci niezaszczepionych, które nadal mają 50% ochrony przez naturalnie nabytą odporność.

Badanie zostało opublikowane w New England Journal of Medicine (NEJM). Naukowcy dr Lin (et al.) przyjrzeli się 887193 dzieciom w Północnej Karolinie w wieku od 5 do 11 lat „w okresie 6 miesięcy, kiedy dominował wariant omikron”.

https://www.ekspedyt.org/2022/09/15/slabosc-hybrydy-czyli-dokad-ucieka-naturalna-odpornosc/

-- * --

Globaliści dążą do sprowadzenia 99 proc. populacji światowej do roli biomasy, ludzkiego surowca, zaczipowanych botów, którzy będą mieli jakąkolwiek wartość tylko jako narzędzia podtrzymywania systemu wyzysku.Program nowego światowego porządku zakładający totalną ekonomizację człowieka, w którym samozwańcze elity finansowe i polityczne mają rolę myślącego i nadającego kierunek podmiotu, może odbyć się za cenę depersonalizacji mas. Człowiek staje się biologicznym surowcem, wyposażonym w komputer w totalnej sieci informacji

https://pch24.pl/kard-muller-chca-z-nas-zrobic-biomase-ludzki-surowiec-tlum-zaczpiowanych-botow/?fbclid=IwAR0HKL-8KsjNS259VIjvrK1rY6XTOksyKDkTpBWLimyHofzg4CQKvbOq2Qo

-- * --

Większość wybieranych polityków i głów państw brała udział w rażących zbrodniach przeciwko ludzkości, lockdownach, śmiertelnym eksperymencie terapii genowej, a także cenzurowała wolność słowa i prawa do zgromadzeń, byłoby daleko posuniętą naiwnością zakładać ich uczciwość bez względu na szczebel władzy. ...  Co ciekawe, nawet badacze UFO twierdzą, że istnieje spisek mający na celu sfingowanie inwazji obcych. Niektórzy nazwali ten projekt blue beam. Jaki byłby cel sfingowania inwazji obcych?

Celem sfingowania inwazji kosmitów, podobnie jak w filmie, byłoby poszerzenie agendy politycznej. Oczywistym planem jest globalny, technokratyczny rząd totalitarny pod przykrywką uratowania planety przed wysoce zaawansowaną cywilizacją, która chce nas wykończyć.

https://www.ekspedyt.org/2022/09/13/i-po-wakacjach-czyli-jednak-inwazja/

-- * --

Ale teraz Bill Gates, inżynierowie genetyczni, Światowe Forum Ekonomiczne i technokraci i despoci od „Wielkiego Resetu” z Davos, ludzie, którzy przewidzieli i wykorzystali COVID i lockdowny, mają nowy śmiały plan, którym chcą nas uraczyć: pozbyć się całkowicie hodowli zwierząt, farm i małych gospodarstw. Sprawić, aby sztuczne mięso, sztuczne mleko i sztuczny ser powstałe w laboratorium stały się nową normą. Udawać, że nie są modyfikowane genetycznie i dlatego nie muszą być odpowiednio testowane pod kątem bezpieczeństwa i oznakowane. Dzielić i rządzić weganami i jedzącymi mięso, konsumentami z miast i społecznościami wiejskimi. Doprowadzić do bankructwa i pozbawić ziemi miliard farmerów, drobnych rolników i pasterzy na całym świecie, których przetrwanie zależy od hodowli zwierząt.

https://www.ekspedyt.org/2022/09/13/frankenfoods-czyli-jak-przekasic-syntetycznie/

-- * --

Żołnierz jednostki powietrzno- desantowej nie może skakać ze spadochronem z powodu braku 3 dawki

https://www.ekspedyt.org/2022/09/15/zolnierz-jednostki-powietrzno-desantowej-nie-moze-skakac-ze-spadochronem-powodu-braku-3-dawki/

-- * --

Badanie sugeruje, że szczepionka COVID niszczy naturalną odporność

Badanie ujawnia, że ​​zaszczepione dzieci, które wyzdrowiały z infekcji COVID, po sześciu miesiącach mają 0% odporności, w przeciwieństwie do dzieci niezaszczepionych, które nadal mają 50% ochrony przez naturalnie nabytą odporność. Badanie zostało opublikowane w New England Journal of Medicine (NEJM

https://www.ekspedyt.org/2022/09/15/slabosc-hybrydy-czyli-dokad-ucieka-naturalna-odpornosc/

 -- * --

Debata MENTZEN, WRÓBLEWSKI, ZAORSKI - WSCHÓD vs ZACHÓD - KTO WYGRA?!

-- * --

Za to YouTube nas ocenzurował! Publikujemy fragment zakazanego filmu „Władcy świata. Bill Gates

https://pch24.tv/za-to-youtube-nas-ocenzurowal-publikujemy-fragment-zakazanego-filmu-wladcy-swiata-bill-gates/

 -- * --

Co do samej zielonej utopii. Tania energia pochodząca z paliw kopalnych rozpieściła niektórych na tyle, że zapominając o jej znaczeniu, zaczęli tworzyć nierealne, idealistyczne wizje. Wojna na Ukrainie i związane z nią kłopoty uświadamiają wszystkim, jak wielki to błąd. Niestety, przekaz płynący z podobnych, organizowanych w środku kryzysu energetycznego i galopującej inflacji konferencji pokazuje, że nie do wszystkich trafiło.

https://pch24.pl/eko-komunizm-nadchodzi-zapiski-z-pewnej-konferencji/

 -- * --

„Bajeczka jak próbowano „tuszować” wybuch epidemii w Wuhan uciszając „whistleblowerów”. W tę historię uwierzono w większości mediów głównego nurtu, nawet Trump dał się na to nabrać. Ale: jak można tuszować coś, co cyrkuluje na całym świecie od dawna. Dowody na obecność SC2 w populacji w 2019 r. pochodzą z: Włoch (już w sierpniu 2019), Brazylii, Francji USA, Hiszpanii

https://dziennikzarazy.pl/12-09-chinski-wabik/

 -- * --

Dlaczego powstała strona PatrzyMY.pl? Inspiracja, motywacja i ambitny plan jednocześnie zawierają się w prostych słowach: „skoro powstała, to znaczy, że musiała powstać”. W Internecie i mediach znajdziemy wszystko z wyjątkiem surowych faktów, które zostały zastąpione gotowymi interpretacjami i nachalnym przekazem dnia. PatrzyMY.pl chce wypełnić tę przepastną dziurę.

https://www.patrzymy.pl/o-nas/

-- * --

 -- * --

Kolejny kłamliwy film o polskiej historii za państwowe pieniądze . Glinsiki do gliny :( ...
PIS okazał się marionetką, pacynką w rękach Niemców i globalistów.
Czym się różni PIS od PO ?
PO optuje za natychmiastową likwidacją, KOLONIZACJĄ Polski
PiS zgodził się na likwidację Polski w sposób stopniowy, lecz całkowitą i również nieodwołalnie.
Różnica wynika z temperatury gotowania żaby – elektoratów PO i PiS.
Na tym polega manipulacja zbiorową świadomością.

-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

Doktor Vladimir Zelenko, żyd głębokiej wiary i nieugięty wojownik o prawdę przeciw globalistycznemu gangowi bandziorów i kłamców w ich planie skompromitowania i doprowadzenia do zagłady Bożego Świata – zmarł 30 czerwca br. w szpitalu w Dallas po operacji (w trakcie?) jaką przeprowadzono w przebiegu raka trzustki (?) na co  miał chorować. Miał 48 lat. Sam przed śmiercią twierdził, że czuje się znakomicie i jako lekarz oznajmia, iż wszelki możliwy jego rychły zgon (spodziewał się tego) nie będzie miał związku z chorobą.

Posłuchajciie jego ostatnego przesłana https://www.cda.pl/video/88854964a

-- * --

Projekt Mercury: Fundacja Rockefellera finansuje zespół naukowy behawiorystów, aby stworzyć bardziej przekonujące narracje dotyczące szczepień przeciw COVID

Po kolejnej już oznace, że program szczepień przeciw covid w wykonaniu globalistycznych instytucji nie działał tak dobrze, jak początkowo oczekiwano, Fundacja Rockefellera ujawniła, że ​​(wraz z innymi organizacjami non-profit) pompuje miliony dolarów w projekt nauk behawioralnych mający na celu ustalenie, dlaczego duże grupy ludzi na całym świecie odmawiają przyjęcia zastrzyku.

https://www.ekspedyt.org/2022/09/10/projekt-mercury-czyli-bedzie-nowa-narracja/

-- * --

Powstaje przewodnik do walki z korupcją na świecie. Amerykanie szykują „wiosnę ludów”?

https://pch24.pl/powstaje-przewodnik-do-walki-z-korupcja-na-swiecie-amerykanie-szykuja-wiosne-ludow/

-- * --

-- * --

28 wrzesień 2023

"Dlaczego Polacy raz po raz dostają po pysku i tylko się oblizują? Co robić, aby nie oszukali nas po raz kolejny, abyśmy nie obudzili się w kraju, który nie jest nasz?...Żądać odpowiedzi przed...

24 wrzesień 2023

Wspieranie przedsiębiorczości i polskich przedsiębiorców i rolników, a także gospodarka oparta na węglu, to główne postulaty ugrupowania Polska Jest Jedna. Założenia programowe partii przedstawił...

17 wrzesień 2023

Głosuje na jedyną prawicową partię - POLSKA JEST JEDNA - Rafała Piecha. https://www.youtube.com/watch?v=L3Nv-WRa9c4 https://www.facebook.com/PJJpomorze https://pjj.org.pl Kandydaci w okręgu...

02 wrzesień 2023

Polska ma prawo być w grupie państw europejskich, w których szczepienia są całkowicie dobrowolne, Są to następujące kraje: Austria, Białoruś, Cypr, Czarnogóra, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia,...

01 wrzesień 2023

Ż ądamy stanowczego stanowiska rządu w obronie suwerenności Polski i Polaków przed planowaną dyktaturą WHO Z uwagi na niemożność pozyskania poniższych informacji poprzez publikatory/systemy...

15 sierpień 2023

Wydaje się, że w amerykańskiej polityce wszystko działa w/g zasady: jeśli Biden zawinił, to powiesimy Trumpa! Przypomnę, że pierwszy impeachment Trumpa miał miejsce kiedy zadzwonił do Żeleńskiego,...

21 lipiec 2023

Jestem po 3 operacjach związanych z lekceważeniem bólów brzucha i działaniami SOR, który "kazał take rzeczy, zatrucia pokarmowe leczyć w domu. Rozlany wyrostek, zapalenie otrzewnej, ropnie -...

28 czerwiec 2023

Pod nazwą „Polska Jest Jedna” odbył się w niedzielę 25 czerwca w Warszawie konwent programowy ugrupowania o tej samej nazwie. To nowa partia, która działa od 2020 r. jak ruch społeczny i...

16 czerwiec 2023

Film na lato, obejrzyj z 3 razy. https://www.youtube.com/watch?v=GcucZtU8Cd0 LOKALIZM SPOSOBEM NA POLITYKĘ, GLOBALIZM, PANDEMIĘ, REST I KONTROLĘ #2/3 WITOLD GADOWSKI...

12 czerwiec 2023

Dziś kolejny odcinek z dorobku bilansowego kowida, jaki został przedstawiony na I zjeździe koronarealistów. Mecenas Stanisław Zapotoczny przedstawił prawnicze aspekty pandemii. To ważny obszar, bo...

05 czerwiec 2023

Trzy wywiady z Witoldem Gadowskim warte obejrzenia.. WITOLD O SOBIE "Jestem człowiekiem w nieustannym ruchu. Uważam się za dziennikarza, reportera opisującego rzeczywistość taką jaka ona jest. Bywam...

01 czerwiec 2023

Pinokio Morawiecki ( były doradca Tuska )to moim zdaniem człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez...

27 maj 2023

“Szkoły muszą wyposażyć dzieci do posiadania partnerów seksualnych” – mówią ONZ i WHO. Pedofile z Rutgers Foundation za ogólnoświatową operacją seksualizacji dzieci prowadzoną przez ONZ i WHO...

26 maj 2023

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – szokujący duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015) PL https://www.cda.pl/video/11218075d ----- HPV - Szczepić czy nie ? - Prof.zw.dr...

10 maj 2023

Więcej aktualności na https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie , ale czasami nie mam wyjścia....

08 maj 2023

S trona NIE-WIERZE-NIKOMU.PL nie będzie już aktualizowana - z prostego powodu... - Wszystko o oszustwie klimatycznym, czyli kłamstwie, że jakoby wytwarzany przez człowieka CO2 ma wpływ na...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.