dobrzyludzie

Więcej na https://www.facebook.com/ArtTurek44

Pinokio Morawiecki to człowiek globalistów i Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. Zadaniem Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez dodruk pieniądza, zadłużanie i bankructwo państwa, a potem sprzedaż naszych dóbr ziem, lasów, strategicznych przedsiębiorstw zagranicznym koncernom. 
Grupa Trzymająca Władzę w Polsce  cieszy się,  że Polacy podzieleni na 2 plemiona Tutsi i Hutu, sorry PIS i PO, nawzajem się "wyrzynają".

Dzięki temu, ONI robią w ciszy wspaniałe interesy, rozkradają nasz kraj oraz uczestniczą w przygotowaniach do Wielkiego Resetu. NWO.  PIS, PO i reszta partii TYKO ich MARIONETKI Naprawdę rządzą ludzie stojący za ich plecami, czyli globalisci i banksterzy jak Morawecki. 

-----------------

 -- * --

 

 -- * --

Czy Piech nie jest wprowadzany w kanał z tym promieniowaniem ???

 -- * --

 -- * --

 Ale co zrobić z takim Klausem Schwabem, wizerunkowym szefem całego interesu, który w swej „Czwartej Rewolucji przemysłowej” pisał w 2018 roku?: „Co najmniej 4 miliardy „bezużytecznych zjadaczy” zostaną wyeliminowane do 2050 roku przez wojny, zorganizowane pandemie, szybko działające śmiertelne choroby i głód. Energie, jedzenie i woda będą utrzymywane na minimalnym poziomie dla nieelitarnych, zaczynając od białych populacji Europy i Ameryki, a następnie rozszerzając się na inne rasy. Ludność Kanady, Europy i USA zostanie zdziesiątkowana szybko, aż światowa ludność osiągnie 1 miliarda, z czego 500 milionów będzie się składać z Chińczyków i Japończyków, wybrani będą pilnować aby ludzie przywykli do posłuszeństwa bez zadawania pytań władzom (strona 105).”

https://dziennikzarazy.pl/26-08-apokalipsa-wedlug-nieswietego-schwaba/

 -- * --

 -- * --

 -- * --

Nadchodzący kryzys żywności jest wywoływany celowo, cz. 1 (napisy PL)

https://stowarzyszenierkw.org/polityka/nadchodzacy-kryzys-zywnosci-jest-wywolywany-celowo-cz-1-napisy-pl/

  -- * --

Ideologia komunistyczna jest jak groźny wirus, nieustannie mutuje, a kolejne mutacje są groźniejsze od poprzednich  bo trudniejsze do rozpoznania. „Zielony ład” to jedna z mutacji marksizmu kulturowego. Wszystkie mutacje marksizmu mają wspólną cechę – w imię brzmiącego szlachetnie lecz  nierealnego, dalekiego celu czyni się i akceptuje doraźne zło. Nie do zrealizowania jest na przykład powszechna równość ludzi choćby dlatego, że  ludzie tego nie chcą i  są różnie obdarowani przez naturę. Podobnie nie do zrealizowania jest troska o wszystkie istoty żywe choćby dlatego, że niektóre z nich, na przykład pasożyty , są naszymi naturalnymi wrogami. W imię równości ze szkodą dla wszystkich wymordowano arystokrację i elity Rosji i mordowano elity naszego kraju.  W imię troski o naszą błękitną planetę i  jej ginące gatunki skazuje się nas obecnie na lata chude.
Bo lata tłuste już były i właśnie się skończyły.

https://www.ekspedyt.org/2022/08/24/siedem-lat-chudych/

 -- * --

Po ponad dwóch latach nieracjonalnych działań podejmowanych przez rząd i Ministerstwo Zdrowia, gdy tak wielu Polaków dotknęły negatywne skutki decyzji rządu, minister Adam Niedzielski powraca z tą samą retoryką! Obecny minister zdrowia, tak jak i jego poprzednik, próbują podporządkować całe polskie społeczeństwo decyzjom światowych organizacji, takich jak WHO, naszym kosztem zbijając swój polityczny kapitał. Polacy jednak nie dadzą sobą pomiatać!

Postawmy granicę samowoli i służalczości ministra Niedzielskiego! Podpisz ten protest!

Miniony październik dał impuls do szeroko zakrojonej akcji protestacyjnej, która dzisiaj powraca ze zdwojoną siłą. “Mówimy DOSYĆ decyzjom ekonomisty, który nie mając medycznego przygotowania służalczo podporządkowuje polskie społeczeństwo globalistycznym organizacjom pokroju WHO”  – piszą organizatorzy akcji, którzy właśnie przygotowali specjalną odezwę do ministra Niedzielskiego!

“Jeszcze nie jest za późno, aby wycofał się Pan z obranej linii straszenia polskiego społeczeństwa kolejnymi lockdownami“ – czytamy w apelu do odpowiedzialnego za zdrowie publiczne polityka, od którego decyzji zależy, czy Polska ponownie pogrążył się w covidowym szaleństwie.

https://pch24.pl/minister-niedzielski-wciaz-straszy-dolacz-do-protestu-przeciwko-kolejnym-lockdownom/

 -- * --

A o tym, jak silne jest lobby homoseksualne, najlepiej świadczą fakty. Czy to nie arcybiskup Wiednia, kardynał Christoph Schönborn zorganizował w wiedeńskiej katedrze wielkie spotkanie progejowskie z udziałem Conchity Wurst? Cytuję za jednym z portali: „Ściany i podłogi świątyni przyozdobiono banerami z motywami homoseksualnymi. Kardynał powitał u wejścia do katedry homoseksualnego działacza Gerry’ego Keszlera, który jest również organizatorem prohomoseksualnego Balu Życia. Kard. Schönborn wyraził uznanie dla Keszlera oraz innych współorganizatorów balu.”

https://pch24.pl/pawel-lisicki-to-nie-klerykalizm-wywolal-skandale-pedofilskie-ale-bledna-teologia-brak-dyscypliny/

 

 -- * --

 -- * --

stnieją „solidne, racjonalne powody” aby wszczepiać dzieciom mikroczipy – uważa autorka tekstu zamieszczonego przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF).

Jak zwraca uwagę serwis Life Site News, Kathleen Philips, wiceprezes ds. badań i rozwoju w Międzyuczelnianym Centrum Mikroelektroniki IMEC w swym artykule roztoczyła wizję dzieci nabywających „supermoce” za pomocą technologicznych wynalazków. Chociaż przyznała, że ​​na przykład chipowe implanty są podatne na zhakowanie, dowodziła równocześnie, iż wszczepianie do ciał dzieci elektroniki jest pożądane ze względu na „bezpieczeństwo”. Krótko mówiąc, rodzice będą mogli śledzić, gdzie aktualnie znajdują się ich pociechy.

https://pch24.pl/chipowanie-dzieci-dla-bezpieczenstwa-promuje-je-swiatowe-forum-ekonomiczne-jako-czesc-naturalnej-ewolucji/

  -- * --

„Na stronie Centrum Pieniądza NBP czytamy: Kolekcja Centrum powiększyła się o nowy nabytek – płatniczy implant podskórny, a NBP prezentując ów czip, chce zachęcić do dyskusji i przyszłości pieniądza”, pisze na łamach tygodnika „Do Rzeczy” Jan Pospieszalski.

Publicysta cytuje komunikat NBP, w którym podkreślono, iż ów implant „został wykonany z biopolimeru używanego do produkcji wyrobów medycznych”, więc „nasze tkanki w naturalnym procesie taki biopolimer zabudowują”.

„Dalej czytamy, że czip nie emituje fal ani promieniowania i służy wyłącznie do dokonywania płatności. W tekście wprawdzie wspomniano, że w Apokalipsie św. Jana jest odwołanie do znaku bestii, bez znamiona której nie będzie można ani kupować, ani sprzedawać, ale przecież podobne implanty używane są m.in. w medycynie i są całkowicie bezpieczne”, dodaje.

https://pch24.pl/foliarze-mieli-racje-jan-pospieszalski-centrum-pieniadza-nbp-chwali-sie-nowym-nabytkiem-platniczym-implantem-podskornym/

 -- * --

„Organizacja Narodów Zjednoczonych, a wraz z nią Komisja Europejska i Światowy Kongres Żydów rozpoczęły słono dotowany program, który ma oduczyć ludzi myślenia w kategoriach spiskowych” – pisze Witold Gadowski w tygodniku „Niedziela”.

„Powinieneś się z tego leczyć” – pisze Witold Gadowski. „Nie ma żadnych knowań Światowego Forum Ekonomicznego ani dewianta Klausa Schwaba, nie ma dziwacznych planów Billa Gatesa i jego byłej żony Melindy. Nie było afery pedofilskiej – na najwyższych szczeblach władzy, z rodem Clintonów włącznie – sterowanej przez Jeffreya Epsteina i Ghislaine Maxwell. Ta ostatnia została skazana za notoryczną niewinność i nie była powiązana z izraelskim Mosadem, nie brała od izraelskich służb żadnych pieniędzy. Nie ma Klubu Bilderberg – a jeśli już, to przecież są to tylko hobbystyczne spotkania hodowców światowego szczęścia. Światowa pandemia COVID-19 wystąpiła przez naturalną mutację wirusa ze zwierząt na ludzi i wybuchła na skutek niezachowywania higieny, a Anthony Fauci i zespół najlepszych ekspertów walczyli z tą pandemią tak, jak dyktuje nauka; byłoby znacznie lepiej, gdyby w tym wszystkim nie przeszkadzali ludzie” – kontynuuje autor, podając dalej siebie za przykład osoby, która zupełnie niepotrzebnie zadaje niewygodne pytania.

Następnie Witold Gadowski zadaje pytanie, co jest bardziej realistyczne: założenie, że świat harmonijnie zmierza naprzód ku postępowi, czy że istnieją raczej „bezczelne i zadufane w sobie finansowe kliki, które dysponują nieograniczonymi zasobami ukradzionymi większości ludzi świata i gotowe są bronić tego stanu przy użyciu wszelkich technologicznych, gospodarczych i wojskowych przewag?”

„Ci, którzy mówią, że nie istnieją żadne spiski, twierdzą, że nie są w stanie dyskutować z obserwatorami, którzy je zauważają, bo wiara w spisek uważana jest za przypadek psychiatryczny i prowadzi do wielu kłopotów” – zauważa.

Publicysta proponuje następnie, by przeprowadzić krótki eksperyment myślowy i założyć, że spisków nie ma. Teraz pojawia się pytanie: jak w świecie bez spisków wytłumaczyć, że wirus, który choć powodujący poważne schorzenia, nie zagraża jednak ludzkości, stał się przyczyną „przyczyną największego w nowoczesnych dziejach wyłączenia światowej gospodarki i rozregulowania finansów?”

Według Gadowskiego „pozaspiskową metodą” nie da się tego wytłumaczyć, chyba, że przyjąć za fakt zbiorowe wariactwo ludzkości.

„Pytania zwolennika spiskowego wyjaśniania rzeczywistych mechanizmów władzy będą narastać! Nikt się nie wywinie ani od odpowiedzi, ani od odpowiedzialności – ludzi takich jak autor tego nieodpowiedzialnego tekstu są miliony i nie sposób ich wszystkich uciszyć” – puentuje redaktor Gadowski.

https://pch24.pl/witold-gadowski-beda-nas-leczyc-z-teorii-spiskowych-bo-spiskow-nie-ma-prawda/

-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

Światowa Deklaracja Klimatyczna z 27 czerwca 2022 podpisana przez 1107 naukowców i specjalistów "Nie ma zagrożenia klimatycznego. Nauka o klimacie powinna być mniej polityczna, podczas gdy polityka klimatyczna powinna być bardziej naukowa"

https://clintel.org/wp-content/uploads/2022/06/WCD-version-06272215121.pdf

 -- * --

-- * --

-- * --

-- * --

Zanim ponownie nas zamkną. Bilans lockdownów.

Autorzy przeprowadzają analizę sporej ilości badań dotyczących wielu reperkusji mogących być wynikiem zamknięcia i wyliczają, że lockdowny mogły spowodować co najmniej 20 razy tyle śmierci, ile ludzkich żyć uratowały. Myślę, że jest to szczególnie ważne by to wiedzieć przed jakimikolwiek ruchami władz w tym względzie, a te sa zapowiadane coraz szerzej i śmielej. Nie mówiąc już o rozliczeniu decydentów, którzy podejmowali takie decyzje, niczym nie poparte, jak wskazuje poniższe badanie.

https://dziennikzarazy.pl/21-08-zanim-ponownie-nas-zamkna-bilans-lockdownow/

-- * --

 -- * --
 
Rafał Otoka-Frąckiewicz - Genialna analiza aktualnej sytuacji w Polsce, wojny na Ukrainie, prawie bez ściemy, kłamstwa i poprawności politycznej .
 
 -- * --

"Byliśmy po właściwej stronie, byliśmy wzorem dla świata. Odwrócono to, postawiono sprawę na głowie" - mówił w Dniu na żywo w MN Wojciech Sumliński.

 -- * --

Jak leczyć covid aby nie trafić do szpitala? – Dr Włodzimierz Bodnar

https://www.pjj.tv/video/amantadyna-skuteczna-i-bezpieczna/

 -- * --

Fundacja Ordo Medicus wydała trzecią już książkę poświęconą tym razem m.in. Światowej Organizacji Zdrowia, iluzji medycyny opartej na dowodach (ang. evidence based medicine), fabrykowaniu chorób przez koncerny farmaceutyczne, biowładzy i fałszywej pandemii świńskiej grypy. Integralną część książki stanowi znakomity film ‘Czy ufać WHO?”.

Tom 5 „Fałszywej pandemii. Krytyki naukowców i lekarzy” został opracowany przez dr. Mariusza Błochowiaka, prezesa Fundacji Ordo Medicus i jest już dostępny w naszej księgarni.

https://ordomedicus.org/nowa-ksiazka-ordo-medicus-falszywa-pandemia-krytyka-naukowcow-i-lekarzy-cz-5/

 -- * --

Wykład ks. prof. Tadeusza Guza m. in. o ideologii nazizmu niemieckiego oraz o jej powrocie we współczesnych metodach paraliżowania umysłów, w próbach odbierania praw człowieka Polakom i innym narodom w formie zakazów, nakazów sanitarnych, ekologicznych oraz innych.

Każdy kto zakazuje na terenie RP wydobycia węgla, każdy kto chce nam założyć maski na twarz, zakazuje korzystania z żywego ognia, ogranicza hodowlę zwierząt, roślin, uprawę ziemi, każdy jest rodowodem spokrewniony z bestialskimi ideologiami III Rzeszy Niemieckiej

https://www.ekspedyt.org/2022/08/16/metody-totalitaryzmu-jeszcze-bardziej-zakamuflowane-uciskaja-polske-i-swiat-ks-prof-tadeusz-guz/

-- * --

Komentarz Tygodnia Witloda Gadowskiego: GRU i Miliardy Marsalka

-- * --

Tam EKO rolnictwo skończyło się GŁODEM! "Zielony Ład" zniszczył Sri Lankę

-- * --

Prezydent Rafał Piech: Centrum Pieniądza NBP - implant podskórny

 

-- * --

"Świat nie potrzebuje tylu ludzi". Harari zapowiada depopulację?

-- * --

ZIEMKIEWICZ demaskuje tajemnicę sukcesu BILLA GATESA! [CAŁY WYWIAD Z FILMU

-- * --

 „Abir Ballan opisał 43-stronicową tezę zatytułowaną „Przegląd WHO i dlaczego to ma dla ciebie znaczenie”, która demaskuje Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako wysoce skorumpowaną organizację polityczną promującą tyranię w imię „zdrowia publicznego ”. Opublikowana na stronie Pandemics Data & Analytics (PANDA) teza bezpośrednio kwestionuje rzekomy autorytet WHO jako lidera globalnego zdrowia publicznego. Ujawnia, że ​​prawie wszystko, co robi WHO, nie ma nic wspólnego ze zdrowiem publicznym, ponieważ prawie wszystko jest tu motywowane politycznie.

https://dziennikzarazy.pl/16-08-who-nie-przestrzega-wlasnych-zasad/

-- * --

Rafał Otoka-Frąckiewicz Kto zawinił na Odrze, kim jest premier Finlandii i obnażone gruczoły

15 czerwiec 2024

Najnowsze wiadomości na twitter.com/Artur_Nobody63 facebook.com/ArtTurek44 Ponieważ napisałem już wszystko na temat Ściemo Pandemii, Ściemo szczepionkach , programie zniewolenia ludzkości , pod hasłem WIELKI RESET, oraz związanym z tym, do jego...

10 czerwiec 2024

Uśmiechnięci obrońcy demokracji, praw człowieka, praw kobiet, praw zwierząt, klimatu, równości, różnorodności dorwali się wreszcie do tych, których nienawidzą najbardziej – białych, chrześcijańskich mężczyzn, Polaków, broniących narodu i państwa –...

07 czerwiec 2024

KIM TRZEBA BYĆ, BY GŁOSOWAĆ NA TUSKA i jego środowisko? Trzeba być nowoczesnym, europejskim, otwartym umysłem, tolerancyjnym, niebinarnym, normalnym, obywatelem świata, samodzielnie myślącym, kochającym różnorodność, wolnomyślicielem,...

05 czerwiec 2024

"Mają rozmach skurwesyny." W weeked aktualizacja https://www.youtube.com/watch?v=Ud3tiiGmWPY https://www.youtube.com/watch?v=2UKH6b70FRI Witold Gadowski o Januszu Rewińskim. https://www.youtube.com/watch?v=WBlOjZiYFfg

01 czerwiec 2024

W centrum niemieckiego miasta podczas publicznego spotkania doszło do ataku na blogera i krytyka islamu Michaela Stürzenbergera. Wspaniała akcja, poprawna politycznie niemieckiego policjanta w Mannheim . Policjant nie pomógł osobie zaatakowanej !!!...

31 maj 2024

To proste i banale. Nie mają szans przekroczyć progu 5 %. Podsumujmy: Jeszcze 3 lata temu Jarosław Kaczyński popierał Europejski Zielony Ład, PiS-owski komisarz ds. rolnictwa w UE, Janusz Wojciechowski, nagrywał nawet spoty wychwalające te...

25 maj 2024

Jeśli ktoś mówi, że dzięki dotacjom unijnym szybciej się rozwijamy, to po prostu plecie wierudne bzdury. I ci, co niektórzy wiedzą, że to jest plan i po prostu realizują ten plan. a inni uważają, że to jest tak dobrze, wierzą w propagandę i po...

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Wszyscy odpowiedzialni za wdrażanie w...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.