dobrzyludzie

Więcej na https://www.facebook.com/ArtTurek44

Pinokio Morawiecki to człowiek globalistów i Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. Zadaniem Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez dodruk pieniądza, zadłużanie i bankructwo państwa, a potem sprzedaż naszych dóbr ziem, lasów, strategicznych przedsiębiorstw zagranicznym koncernom. 
Grupa Trzymająca Władzę w Polsce  cieszy się,  że Polacy podzieleni na 2 plemiona Tutsi i Hutu, sorry PIS i PO, nawzajem się "wyrzynają".

Dzięki temu, ONI robią w ciszy wspaniałe interesy, rozkradają nasz kraj oraz uczestniczą w przygotowaniach do Wielkiego Resetu. NWO.  PIS, PO i reszta partii TYKO ich MARIONETKI Naprawdę rządzą ludzie stojący za ich plecami, czyli globalisci i banksterzy jak Morawecki. 

-----------------

 -- * --

 

 -- * --

Czy Piech nie jest wprowadzany w kanał z tym promieniowaniem ???

 -- * --

 -- * --

 Ale co zrobić z takim Klausem Schwabem, wizerunkowym szefem całego interesu, który w swej „Czwartej Rewolucji przemysłowej” pisał w 2018 roku?: „Co najmniej 4 miliardy „bezużytecznych zjadaczy” zostaną wyeliminowane do 2050 roku przez wojny, zorganizowane pandemie, szybko działające śmiertelne choroby i głód. Energie, jedzenie i woda będą utrzymywane na minimalnym poziomie dla nieelitarnych, zaczynając od białych populacji Europy i Ameryki, a następnie rozszerzając się na inne rasy. Ludność Kanady, Europy i USA zostanie zdziesiątkowana szybko, aż światowa ludność osiągnie 1 miliarda, z czego 500 milionów będzie się składać z Chińczyków i Japończyków, wybrani będą pilnować aby ludzie przywykli do posłuszeństwa bez zadawania pytań władzom (strona 105).”

https://dziennikzarazy.pl/26-08-apokalipsa-wedlug-nieswietego-schwaba/

 -- * --

 -- * --

 -- * --

Nadchodzący kryzys żywności jest wywoływany celowo, cz. 1 (napisy PL)

https://stowarzyszenierkw.org/polityka/nadchodzacy-kryzys-zywnosci-jest-wywolywany-celowo-cz-1-napisy-pl/

  -- * --

Ideologia komunistyczna jest jak groźny wirus, nieustannie mutuje, a kolejne mutacje są groźniejsze od poprzednich  bo trudniejsze do rozpoznania. „Zielony ład” to jedna z mutacji marksizmu kulturowego. Wszystkie mutacje marksizmu mają wspólną cechę – w imię brzmiącego szlachetnie lecz  nierealnego, dalekiego celu czyni się i akceptuje doraźne zło. Nie do zrealizowania jest na przykład powszechna równość ludzi choćby dlatego, że  ludzie tego nie chcą i  są różnie obdarowani przez naturę. Podobnie nie do zrealizowania jest troska o wszystkie istoty żywe choćby dlatego, że niektóre z nich, na przykład pasożyty , są naszymi naturalnymi wrogami. W imię równości ze szkodą dla wszystkich wymordowano arystokrację i elity Rosji i mordowano elity naszego kraju.  W imię troski o naszą błękitną planetę i  jej ginące gatunki skazuje się nas obecnie na lata chude.
Bo lata tłuste już były i właśnie się skończyły.

https://www.ekspedyt.org/2022/08/24/siedem-lat-chudych/

 -- * --

Po ponad dwóch latach nieracjonalnych działań podejmowanych przez rząd i Ministerstwo Zdrowia, gdy tak wielu Polaków dotknęły negatywne skutki decyzji rządu, minister Adam Niedzielski powraca z tą samą retoryką! Obecny minister zdrowia, tak jak i jego poprzednik, próbują podporządkować całe polskie społeczeństwo decyzjom światowych organizacji, takich jak WHO, naszym kosztem zbijając swój polityczny kapitał. Polacy jednak nie dadzą sobą pomiatać!

Postawmy granicę samowoli i służalczości ministra Niedzielskiego! Podpisz ten protest!

Miniony październik dał impuls do szeroko zakrojonej akcji protestacyjnej, która dzisiaj powraca ze zdwojoną siłą. “Mówimy DOSYĆ decyzjom ekonomisty, który nie mając medycznego przygotowania służalczo podporządkowuje polskie społeczeństwo globalistycznym organizacjom pokroju WHO”  – piszą organizatorzy akcji, którzy właśnie przygotowali specjalną odezwę do ministra Niedzielskiego!

“Jeszcze nie jest za późno, aby wycofał się Pan z obranej linii straszenia polskiego społeczeństwa kolejnymi lockdownami“ – czytamy w apelu do odpowiedzialnego za zdrowie publiczne polityka, od którego decyzji zależy, czy Polska ponownie pogrążył się w covidowym szaleństwie.

https://pch24.pl/minister-niedzielski-wciaz-straszy-dolacz-do-protestu-przeciwko-kolejnym-lockdownom/

 -- * --

A o tym, jak silne jest lobby homoseksualne, najlepiej świadczą fakty. Czy to nie arcybiskup Wiednia, kardynał Christoph Schönborn zorganizował w wiedeńskiej katedrze wielkie spotkanie progejowskie z udziałem Conchity Wurst? Cytuję za jednym z portali: „Ściany i podłogi świątyni przyozdobiono banerami z motywami homoseksualnymi. Kardynał powitał u wejścia do katedry homoseksualnego działacza Gerry’ego Keszlera, który jest również organizatorem prohomoseksualnego Balu Życia. Kard. Schönborn wyraził uznanie dla Keszlera oraz innych współorganizatorów balu.”

https://pch24.pl/pawel-lisicki-to-nie-klerykalizm-wywolal-skandale-pedofilskie-ale-bledna-teologia-brak-dyscypliny/

 

 -- * --

 -- * --

stnieją „solidne, racjonalne powody” aby wszczepiać dzieciom mikroczipy – uważa autorka tekstu zamieszczonego przez Światowe Forum Ekonomiczne (WEF).

Jak zwraca uwagę serwis Life Site News, Kathleen Philips, wiceprezes ds. badań i rozwoju w Międzyuczelnianym Centrum Mikroelektroniki IMEC w swym artykule roztoczyła wizję dzieci nabywających „supermoce” za pomocą technologicznych wynalazków. Chociaż przyznała, że ​​na przykład chipowe implanty są podatne na zhakowanie, dowodziła równocześnie, iż wszczepianie do ciał dzieci elektroniki jest pożądane ze względu na „bezpieczeństwo”. Krótko mówiąc, rodzice będą mogli śledzić, gdzie aktualnie znajdują się ich pociechy.

https://pch24.pl/chipowanie-dzieci-dla-bezpieczenstwa-promuje-je-swiatowe-forum-ekonomiczne-jako-czesc-naturalnej-ewolucji/

  -- * --

„Na stronie Centrum Pieniądza NBP czytamy: Kolekcja Centrum powiększyła się o nowy nabytek – płatniczy implant podskórny, a NBP prezentując ów czip, chce zachęcić do dyskusji i przyszłości pieniądza”, pisze na łamach tygodnika „Do Rzeczy” Jan Pospieszalski.

Publicysta cytuje komunikat NBP, w którym podkreślono, iż ów implant „został wykonany z biopolimeru używanego do produkcji wyrobów medycznych”, więc „nasze tkanki w naturalnym procesie taki biopolimer zabudowują”.

„Dalej czytamy, że czip nie emituje fal ani promieniowania i służy wyłącznie do dokonywania płatności. W tekście wprawdzie wspomniano, że w Apokalipsie św. Jana jest odwołanie do znaku bestii, bez znamiona której nie będzie można ani kupować, ani sprzedawać, ale przecież podobne implanty używane są m.in. w medycynie i są całkowicie bezpieczne”, dodaje.

https://pch24.pl/foliarze-mieli-racje-jan-pospieszalski-centrum-pieniadza-nbp-chwali-sie-nowym-nabytkiem-platniczym-implantem-podskornym/

 -- * --

„Organizacja Narodów Zjednoczonych, a wraz z nią Komisja Europejska i Światowy Kongres Żydów rozpoczęły słono dotowany program, który ma oduczyć ludzi myślenia w kategoriach spiskowych” – pisze Witold Gadowski w tygodniku „Niedziela”.

„Powinieneś się z tego leczyć” – pisze Witold Gadowski. „Nie ma żadnych knowań Światowego Forum Ekonomicznego ani dewianta Klausa Schwaba, nie ma dziwacznych planów Billa Gatesa i jego byłej żony Melindy. Nie było afery pedofilskiej – na najwyższych szczeblach władzy, z rodem Clintonów włącznie – sterowanej przez Jeffreya Epsteina i Ghislaine Maxwell. Ta ostatnia została skazana za notoryczną niewinność i nie była powiązana z izraelskim Mosadem, nie brała od izraelskich służb żadnych pieniędzy. Nie ma Klubu Bilderberg – a jeśli już, to przecież są to tylko hobbystyczne spotkania hodowców światowego szczęścia. Światowa pandemia COVID-19 wystąpiła przez naturalną mutację wirusa ze zwierząt na ludzi i wybuchła na skutek niezachowywania higieny, a Anthony Fauci i zespół najlepszych ekspertów walczyli z tą pandemią tak, jak dyktuje nauka; byłoby znacznie lepiej, gdyby w tym wszystkim nie przeszkadzali ludzie” – kontynuuje autor, podając dalej siebie za przykład osoby, która zupełnie niepotrzebnie zadaje niewygodne pytania.

Następnie Witold Gadowski zadaje pytanie, co jest bardziej realistyczne: założenie, że świat harmonijnie zmierza naprzód ku postępowi, czy że istnieją raczej „bezczelne i zadufane w sobie finansowe kliki, które dysponują nieograniczonymi zasobami ukradzionymi większości ludzi świata i gotowe są bronić tego stanu przy użyciu wszelkich technologicznych, gospodarczych i wojskowych przewag?”

„Ci, którzy mówią, że nie istnieją żadne spiski, twierdzą, że nie są w stanie dyskutować z obserwatorami, którzy je zauważają, bo wiara w spisek uważana jest za przypadek psychiatryczny i prowadzi do wielu kłopotów” – zauważa.

Publicysta proponuje następnie, by przeprowadzić krótki eksperyment myślowy i założyć, że spisków nie ma. Teraz pojawia się pytanie: jak w świecie bez spisków wytłumaczyć, że wirus, który choć powodujący poważne schorzenia, nie zagraża jednak ludzkości, stał się przyczyną „przyczyną największego w nowoczesnych dziejach wyłączenia światowej gospodarki i rozregulowania finansów?”

Według Gadowskiego „pozaspiskową metodą” nie da się tego wytłumaczyć, chyba, że przyjąć za fakt zbiorowe wariactwo ludzkości.

„Pytania zwolennika spiskowego wyjaśniania rzeczywistych mechanizmów władzy będą narastać! Nikt się nie wywinie ani od odpowiedzi, ani od odpowiedzialności – ludzi takich jak autor tego nieodpowiedzialnego tekstu są miliony i nie sposób ich wszystkich uciszyć” – puentuje redaktor Gadowski.

https://pch24.pl/witold-gadowski-beda-nas-leczyc-z-teorii-spiskowych-bo-spiskow-nie-ma-prawda/

-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

Światowa Deklaracja Klimatyczna z 27 czerwca 2022 podpisana przez 1107 naukowców i specjalistów "Nie ma zagrożenia klimatycznego. Nauka o klimacie powinna być mniej polityczna, podczas gdy polityka klimatyczna powinna być bardziej naukowa"

https://clintel.org/wp-content/uploads/2022/06/WCD-version-06272215121.pdf

 -- * --

-- * --

-- * --

-- * --

Zanim ponownie nas zamkną. Bilans lockdownów.

Autorzy przeprowadzają analizę sporej ilości badań dotyczących wielu reperkusji mogących być wynikiem zamknięcia i wyliczają, że lockdowny mogły spowodować co najmniej 20 razy tyle śmierci, ile ludzkich żyć uratowały. Myślę, że jest to szczególnie ważne by to wiedzieć przed jakimikolwiek ruchami władz w tym względzie, a te sa zapowiadane coraz szerzej i śmielej. Nie mówiąc już o rozliczeniu decydentów, którzy podejmowali takie decyzje, niczym nie poparte, jak wskazuje poniższe badanie.

https://dziennikzarazy.pl/21-08-zanim-ponownie-nas-zamkna-bilans-lockdownow/

-- * --

 -- * --
 
Rafał Otoka-Frąckiewicz - Genialna analiza aktualnej sytuacji w Polsce, wojny na Ukrainie, prawie bez ściemy, kłamstwa i poprawności politycznej .
 
 -- * --

"Byliśmy po właściwej stronie, byliśmy wzorem dla świata. Odwrócono to, postawiono sprawę na głowie" - mówił w Dniu na żywo w MN Wojciech Sumliński.

 -- * --

Jak leczyć covid aby nie trafić do szpitala? – Dr Włodzimierz Bodnar

https://www.pjj.tv/video/amantadyna-skuteczna-i-bezpieczna/

 -- * --

Fundacja Ordo Medicus wydała trzecią już książkę poświęconą tym razem m.in. Światowej Organizacji Zdrowia, iluzji medycyny opartej na dowodach (ang. evidence based medicine), fabrykowaniu chorób przez koncerny farmaceutyczne, biowładzy i fałszywej pandemii świńskiej grypy. Integralną część książki stanowi znakomity film ‘Czy ufać WHO?”.

Tom 5 „Fałszywej pandemii. Krytyki naukowców i lekarzy” został opracowany przez dr. Mariusza Błochowiaka, prezesa Fundacji Ordo Medicus i jest już dostępny w naszej księgarni.

https://ordomedicus.org/nowa-ksiazka-ordo-medicus-falszywa-pandemia-krytyka-naukowcow-i-lekarzy-cz-5/

 -- * --

Wykład ks. prof. Tadeusza Guza m. in. o ideologii nazizmu niemieckiego oraz o jej powrocie we współczesnych metodach paraliżowania umysłów, w próbach odbierania praw człowieka Polakom i innym narodom w formie zakazów, nakazów sanitarnych, ekologicznych oraz innych.

Każdy kto zakazuje na terenie RP wydobycia węgla, każdy kto chce nam założyć maski na twarz, zakazuje korzystania z żywego ognia, ogranicza hodowlę zwierząt, roślin, uprawę ziemi, każdy jest rodowodem spokrewniony z bestialskimi ideologiami III Rzeszy Niemieckiej

https://www.ekspedyt.org/2022/08/16/metody-totalitaryzmu-jeszcze-bardziej-zakamuflowane-uciskaja-polske-i-swiat-ks-prof-tadeusz-guz/

-- * --

Komentarz Tygodnia Witloda Gadowskiego: GRU i Miliardy Marsalka

-- * --

Tam EKO rolnictwo skończyło się GŁODEM! "Zielony Ład" zniszczył Sri Lankę

-- * --

Prezydent Rafał Piech: Centrum Pieniądza NBP - implant podskórny

 

-- * --

"Świat nie potrzebuje tylu ludzi". Harari zapowiada depopulację?

-- * --

ZIEMKIEWICZ demaskuje tajemnicę sukcesu BILLA GATESA! [CAŁY WYWIAD Z FILMU

-- * --

 „Abir Ballan opisał 43-stronicową tezę zatytułowaną „Przegląd WHO i dlaczego to ma dla ciebie znaczenie”, która demaskuje Światową Organizację Zdrowia (WHO) jako wysoce skorumpowaną organizację polityczną promującą tyranię w imię „zdrowia publicznego ”. Opublikowana na stronie Pandemics Data & Analytics (PANDA) teza bezpośrednio kwestionuje rzekomy autorytet WHO jako lidera globalnego zdrowia publicznego. Ujawnia, że ​​prawie wszystko, co robi WHO, nie ma nic wspólnego ze zdrowiem publicznym, ponieważ prawie wszystko jest tu motywowane politycznie.

https://dziennikzarazy.pl/16-08-who-nie-przestrzega-wlasnych-zasad/

-- * --

Rafał Otoka-Frąckiewicz Kto zawinił na Odrze, kim jest premier Finlandii i obnażone gruczoły

28 wrzesień 2023

"Dlaczego Polacy raz po raz dostają po pysku i tylko się oblizują? Co robić, aby nie oszukali nas po raz kolejny, abyśmy nie obudzili się w kraju, który nie jest nasz?...Żądać odpowiedzi przed...

24 wrzesień 2023

Wspieranie przedsiębiorczości i polskich przedsiębiorców i rolników, a także gospodarka oparta na węglu, to główne postulaty ugrupowania Polska Jest Jedna. Założenia programowe partii przedstawił...

17 wrzesień 2023

Głosuje na jedyną prawicową partię - POLSKA JEST JEDNA - Rafała Piecha. https://www.youtube.com/watch?v=L3Nv-WRa9c4 https://www.facebook.com/PJJpomorze https://pjj.org.pl Kandydaci w okręgu...

02 wrzesień 2023

Polska ma prawo być w grupie państw europejskich, w których szczepienia są całkowicie dobrowolne, Są to następujące kraje: Austria, Białoruś, Cypr, Czarnogóra, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia,...

01 wrzesień 2023

Ż ądamy stanowczego stanowiska rządu w obronie suwerenności Polski i Polaków przed planowaną dyktaturą WHO Z uwagi na niemożność pozyskania poniższych informacji poprzez publikatory/systemy...

15 sierpień 2023

Wydaje się, że w amerykańskiej polityce wszystko działa w/g zasady: jeśli Biden zawinił, to powiesimy Trumpa! Przypomnę, że pierwszy impeachment Trumpa miał miejsce kiedy zadzwonił do Żeleńskiego,...

21 lipiec 2023

Jestem po 3 operacjach związanych z lekceważeniem bólów brzucha i działaniami SOR, który "kazał take rzeczy, zatrucia pokarmowe leczyć w domu. Rozlany wyrostek, zapalenie otrzewnej, ropnie -...

28 czerwiec 2023

Pod nazwą „Polska Jest Jedna” odbył się w niedzielę 25 czerwca w Warszawie konwent programowy ugrupowania o tej samej nazwie. To nowa partia, która działa od 2020 r. jak ruch społeczny i...

16 czerwiec 2023

Film na lato, obejrzyj z 3 razy. https://www.youtube.com/watch?v=GcucZtU8Cd0 LOKALIZM SPOSOBEM NA POLITYKĘ, GLOBALIZM, PANDEMIĘ, REST I KONTROLĘ #2/3 WITOLD GADOWSKI...

12 czerwiec 2023

Dziś kolejny odcinek z dorobku bilansowego kowida, jaki został przedstawiony na I zjeździe koronarealistów. Mecenas Stanisław Zapotoczny przedstawił prawnicze aspekty pandemii. To ważny obszar, bo...

05 czerwiec 2023

Trzy wywiady z Witoldem Gadowskim warte obejrzenia.. WITOLD O SOBIE "Jestem człowiekiem w nieustannym ruchu. Uważam się za dziennikarza, reportera opisującego rzeczywistość taką jaka ona jest. Bywam...

01 czerwiec 2023

Pinokio Morawiecki ( były doradca Tuska )to moim zdaniem człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez...

27 maj 2023

“Szkoły muszą wyposażyć dzieci do posiadania partnerów seksualnych” – mówią ONZ i WHO. Pedofile z Rutgers Foundation za ogólnoświatową operacją seksualizacji dzieci prowadzoną przez ONZ i WHO...

26 maj 2023

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – szokujący duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015) PL https://www.cda.pl/video/11218075d ----- HPV - Szczepić czy nie ? - Prof.zw.dr...

10 maj 2023

Więcej aktualności na https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie , ale czasami nie mam wyjścia....

08 maj 2023

S trona NIE-WIERZE-NIKOMU.PL nie będzie już aktualizowana - z prostego powodu... - Wszystko o oszustwie klimatycznym, czyli kłamstwie, że jakoby wytwarzany przez człowieka CO2 ma wpływ na...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.