dobrzyludzie

-- * --

Koniec Człowieka? Imperium Bestii.

https://www.facebook.com/watch/live/?ref=watch_permalink&v=3195723380671647

 

 

-- * --

Już w najbliższą niedzielę rozpoczyna się zaplanowane na tydzień Światowe Zgromadzenie Zdrowia. Jego celem jest wprowadzenie, przy aprobacie państw członkowskich, przepisów, zgodnie z którymi decyzje o środkach podejmowanych w przypadkach kolejnych „pandemii” spoczywać będą w rękach WHO. – Nie będziemy zarządzać kryzysem z poziomu państwa. Zostanie to powierzone towarzyszowi marksiście Tedrosowi Ghebreyesusowi, mordercy z Etiopii i Erytrei – sprecyzował publicysta. – Za tym człowiekiem powinny być rozesłane listy gończe, a on, dzięki Billowi Gatesowi i Chinom, czyli największym sponsorom Światowej Organizacji Zdrowia, jest prezydentem WHO. Pytani o to politycy rządowi mówią: nie, to spiskowa teoria dziejów, niepoważne rzeczy, nie będziemy w ogóle o tym dyskutować – podkreślił.

https://pch24.pl/gadowski-i-warzecha-w-prawym-prostym-kto-urzadzi-nam-kolejne-pandemie/

 -- * --

15.05. NIK, czyli wierzchołek góry kowidowej. 31 marca wstrzymane zostały wypłaty dodatków dla lekarzy wypłacane w związku z opieką nad chorymi na kowida.... Dziś przychodzą rachunki za te działania, a właściwie nie całościowe rachunki tylko malutkie wycineczki, jednak pozwalające zobaczyć jaki był mechanizm wypłacenia ponad 9,2 miliarda złotyc ... Mieliśmy tu kilka mechanizmów. Pierwszy to było przypisywanie większości personelu do działań kowidowych. Wedle szacunków z raportu wynika, że w kontrolowanych placówkach kwitł proceder, w takcie którego dopisywano personel do dodatków kowidowych za 30 minut „kontaktu” z pacjentem w ciągu miesiąca. Tyle wystarczyło by dostać do 15.000 zł dodatku miesięcznie. Ale rekordziści dochodzili do 41.000 zł miesięcznie za kowidowe dodatki. Jak to robili? No bo przecież maksymalny limit na kowidowych dodatkach wynosił 15.000 zł? Ano zatrudniano się w kliku placówkach i przy takim wyluzowaniu reguł można było, jak się było zaradnym lekarzem, dorobić sporo więcej.

https://dziennikzarazy.pl/15-05-nik-czyli-wierzcholek-gory-kowidowej/

-- * --

 

-- * --

IV Deklaracja Światowego Szczytu COVID – Covid-19 to kulminacja skorumpowanego sojuszu medycznego

17.000 lekarzy i naukowców medycznych deklaruje, że stan zagrożenia medycznego musi zostać zniesiony, uczciwość naukowa przywrócona, a także aby zajęto się zbrodniami przeciwko ludzkości.

My, lekarze i naukowcy medyczni z całego świata, zjednoczeni wiernością przysiędze Hipokratesa, uznajemy, że katastrofalna polityka zdrowia publicznego względem COVID-19 narzucona lekarzom i naszym pacjentom jest kulminacją skorumpowanego sojuszu medycznego złożonego z instytucji farmaceutycznych, ubezpieczeniowych i opieki zdrowotnej oraz kontrolujących je instytucji finansowych. Sojusz ten przeniknął do naszego systemu medycznego na wszystkich poziomach, jest chroniony i wspierany przez równoległy sojusz wielkich technologii, mediów, środowisk akademickich i instytucji rządowych, które skorzystały na tej zaaranżowanej katastrofie.

Ten skorumpowany sojusz naraził na szwank uczciwość najbardziej prestiżowych towarzystw medycznych, do których należymy, tworząc iluzję konsensusu naukowego poprzez zastąpienie prawdy propagandą. Sojusz ten nadal forsuje nienaukowe twierdzenia, cenzurując dane, zastraszając i zwalniając lekarzy oraz naukowców za samo publikowanie rzeczywistych wyników badań klinicznych lub leczenie pacjentów sprawdzonymi, ratującymi życie lekami

https://psnlin.pl/news,iv-deklaracja-swiatowego-szczytu-covid-covid-19-to-kulminacja-skorumpowanego-sojuszu-medycznego,151.html

 

-- * --

W menu na dziś danie z harmonogramem. Artykuł z opisem czekających nas kolejnych wydarzeń, wyjętych wprost z kalendarza globalistów. Konferencje, szczyty i sympozja wraz z planami wprowadzenia zmian w umowach, traktatach i konkretnych przepisach. Pozostaje kwestią otwartą czy i w jakim stopniu te zamierzenia zostaną zrealizowane i kiedy społeczeństwa zorientują się, że utraciły jakąkolwiek demokratyczną kontrolę nad losem swoich państw.  Opracowanie James Corbett.

Jak już pewnie wiesz, zagrożenie stojące przed wolną ludzkością nie jest tajnym spiskiem, ale 

 — daje zainteresowanym społecznościom mnóstwo czasu na przygotowanie się do kolejnych kroków w rozwijającym się globalistycznym programie.

https://www.ekspedyt.org/2022/05/12/zapiski-z-kalendarza-globalistow-czyli-bezmiar-nadchodzacych-atrakcji/

-- * --

-- * --

-- * --

Zobacz, jak eurodeputowana niszczy całą politykę Covid w 5 minut: „Czas na bardzo nieprzyjemne pytania”

„Szczepionki przeciw Covid spowodowały 20 razy więcej poważnych skutków ubocznych i 23 razy więcej zgonów niż wszystkie inne szczepionki w ciągu ostatnich 20 lat łącznie”.

W jednym tylko się pomyliła: cel przekrętu. W 2010 roku w dokumencie “Scenariusze przyszłości technologii i rozwoju międzynarodowego” (LOKSEPS), fundacja Rockefellera opisała plan blokady rozwoju technologicznego i społecznego, który obecnie zrealizowano (str. 18).
Zaplanowano tam światową pandemię, częste szczepienia, i ograniczenie wszelkich wolności, oraz docelowo zniesienie własnoci prywatnej.
Pieniądze zarobione przez uczestników tego przekrętu, są bez znaczenia. Zarobki branży farmaceutycznej na szczepionkach są znikome w porównaniu z wydatkami na skorumpowanie milionów polityków, naukowców i innych użytecznych idiotów na całym świecie. Jak to powiedział brytyjski książę Karol, członek spisku Wielkiego Resetu, na konferencji ONZ, że fundamentalna transformacja gospodarcza zostanie dokonana nawet bez zgody państw. Książę Karol twierdził, że akcja wymaga kampanii w stylu militarnym, i ma kosztować biliony dolarów.
Takich pieniędzy warte jest globalistom pozbycie się ludzi z Ziemi, w imię mrzonek o zastąpieniu ich sztuczną inteligencją i transhumanistycznymi wymysłami.

https://www.ekspedyt.org/2022/05/08/szczepic-szczepic-szczepic-czyli-czas-na-nieprzyjemne-pytania/

-- * --

Dotacje i pożyczki byłyby udzielane warunkowo, to znaczy Kijów musiałby realizować projekty związane z liberalizacją gospodarki i dostosowaniem do regulacji unijnych, w szczególności koncentrując się na cyfryzacji i tworzeniu fundamentów „zielonej gospodarki” Wizję „zielonej odbudowy” zdecydowanie popierają władze UE, która ma odegrać kluczową rolę w tym procesie. Według Wasylenko, Ukraina mogłaby pobudzić krajowy przemysł, głównie produkując części do samochodów elektrycznych, pompy ciepła i ekologiczną żywność. Chociaż posłanka przyznaje, że koszty „zielonej odbudowy” będą dużo wyższe niż „szybka i brudna rekonstrukcja”,...Jej zdaniem, władze powinny zgodzić się na ograniczenia, by tak jak w UE przeznaczyć 37 procent swojego budżetu na projekty związane z ochroną klimatu. – Musi to być warunek wstępny dla wszystkich pieniędzy, które zostaną przekazane Ukrainie – stwierdziła. Posłanka prowadzi rozmowy w tej kwestii z Berlinem.

https://pch24.pl/plany-odbudowy-ukrainy-kraj-ma-byc-poligonem-doswiadczalnym-zrownowazonego-rozwoju/

-- * --

20 kwietnia Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) zaprezentowało 110 nowych uczestników Forum Młodych Globalnych Liderów (YGL). Organizacja kierowana przez Klausa Schwaba opisuje ich jako „najbardziej zaangażowanych naukowców, innowacyjnych przedsiębiorców, aktywistów i obiecujących przywódców politycznych w wieku od 30 do 40 lat, zaangażowanych w działania od zielonej energii i równości zdrowotnej po prawa uchodźców i reformę edukacji”

https://pch24.pl/przez-komfort-do-dyktatury-czy-tak-trafimy-do-cyfrowego-kolchozu/

-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

 Co w cieniu WOJNY szykują nam GLOBALIŚCI? Czy wróci ZAMORDYZM?! J. Karwelis

-- * --

KOWIDOWY ALFABET („Do Rzeczy” 23 stycznia 2022)

Przedstawiam alfabet kowidowy. Robi się go bardzo prosto. Co prawda , początek nie jest prosty, bo trzeba napisać ponad 600 wpisów o pandemii, ale potem to już z górki: wpisujesz w wyszukiwarkę swego bloga www.dziennikzarazy.pl, podejrzane o popularność słowa czy pojęcia i patrzysz jak często pojawiają się one w zbiorze wpisów o kowidowej pandemii. Tak to się robi. A co z tego wynika? Oprócz tego, co poniżej, wychodzi, że pojawiły się nowe pojęcia, zaś niektóre stare nabrały nowych znaczeń w ramach językowej dekonstrukcji kowidowej. Teraz do dzieła, czyli do alfabetu.

https://dziennikzarazy.pl/1-05-tacy-bylismy-jeszcze-wczoraj/

-- * --

DAVOS: Globaliści wszystkich krajów, łączcie się!

Zdajemy sobie sprawę, że dziś obserwujemy nowe zjawisko zmniejszania znaczenia państw narodowych (w tym mocarstw)  na rzecz opanowujących je oligarchicznych ponadnarodowych koncernów i stowarzyszeń. Te ponadnarodowe korporacje mają wyraźne ambicje wykorzystania istniejących struktur państw narodowych w celu stworzenia  na gruzach konstytucyjnych wolności, cyfrowego totalitarnego super państwa. Komitet centralny, czy sztab generalny tych totalitarnych zapędów znajduje się w Davos  (Światowe Ekonomiczne Forum) gdzie istnieje kuźnia janczarów NWO od dekad szkoląca przyszłych i obecnych liderów, premierów i prezydentów państw narodowych. 

Żądni absolutnej władzy nad populacją świata szarlatani z Davos upodobali sobie komunistyczny model chińskiej cyfrowej dyktatury, którego próbkę mogliśmy doświadczyć na przykładzie restrykcji wokół epidemii C-19.

https://www.kontrowersje.net/davos-globalisci-wszystkich-krajow-laczcie-sie/

-- * --

PIS wprowadza antykonstytucyjną cenzurę w internece !!!

https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/cenzura-internetu-w-polsce-stala-sie-faktem-znikaja-niewygodne-strony-internetowe#comment-form

-- * --

Dlaczego zapomniano o Climate Gate? Czyli o fałszowaniu danych klimatycznych dla IPCC

W roku 2009 wyciekły do internetu setki prywatnych maili pracowników naukowych MOHC. W tej korespondencji dzielili się między sobą komentarzami na temat braku ocieplenia klimatu w ostatnich kilkunastu latach i pilnej potrzebie ukrycia tej informacji przed innymi naukowcami i opinią publiczną.

Pracownicy ci planowali jakie dane najlepiej publikować i komu przedstawiać je do aprobaty przed publikacją. Była to tzw. afera "Climategate". Doprowadziło to do niewielkich zmian personalnych w tym instytucie. Wkrótce potem MOHC przeprowadziło porządki w danych klimatycznych.  Raporty klimatyczne z ponad stu lat zostały wprowadzone do komputerów i poddane homogenizacji czyli ujednoliceniu. Oryginalne dane zostały wyrzucone na śmieci ze względu na "brak miejsca" w nowym budynku instytutu. W tej chwili dostępne są tylko nowe, spreparowane dane

https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/dlaczego-zapomniano-o-climate-gate-czyli-o-falszowaniu-danych-klimatycznych-dla-ipcc

-- * --

Raport o śmierci poszczepiennej

Dowody milionów zgonów i poważnych komplikacji wynikających z eksperymentalnych zastrzyków COVID-19 w szczegółowym raporcie Davida Johna Sorensena i dr Vladimira Zelenko zamieszczonym w Global Research.

Celem tego raportu jest udokumentowanie, w jaki sposób na całym świecie miliony ludzi zmarły i setki milionów poważnych zdarzeń niepożądanych wystąpiły po wstrzyknięciach eksperymentalnej terapii genowej mRNA.

https://dakowski.pl/raport-o-smierci-poszczepiennej/

-- * --

Dr Zbigniew Hałat – pożegnanie, wspomnienia i spuścizna

-- * --

SZANSA

Czas wojny wymaga słów prostych i twardych. Bez „światłocienia”, które jest mową oszustów i pseudo-analiz, skrywających pokrętne intencje.
To będzie tekst prosty – rozpisany na punkty i tezy, bez retorycznych niuansów i akademickiej argumentacji. Racjonalność jest dziś w takiej pogardzie, że nie warto wystawiać jej na dalsze upokorzenia.
I. Wojna i mity.

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Kandydaci w okręgu wyborczym nr 1 Numer na...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

01 marzec 2024

" Jeżeli globaliści uznali, że już czas, aby przerwać rolnicze protesty i zapobiec skokowemu wzrostowi liczby przebudzonyc h, najlepszym rozwiązaniem będzie odwrócenie uwagi i przekierowanie zainteresowania mas w zupełnie innym kierunku. Wojna jest...

29 luty 2024

JUDEJCZYKOWIE FALĄ NA NAS WALĄ - 24 stycznia 2023, w Parlamencie Europejskim odbyło się głosowanie w sprawie wyłączenia lasów z kompetencji krajowych i przeniesienie do wspólnej polityki leśnej. Media rządowe biły na alarm: Berlin chcą położyć łapę...

29 luty 2024

" Poniższy tekst będzie o szczepionkach, głównie tzw. „obowiązkowych”. Ten tekst nie ma w żadnym stopniu zniechęcić kogokolwiek z Państwa do szczepień. Nie jest jego celem również zachęcanie. Chcę jedynie, abyście Państwo zapoznali się z...

22 luty 2024

... trzeba zużyte ukraińskie mięso armatnie zastąpić nietkniętym polskim. I taki właśnie interes ma prezydent Józio Biden do pana prezydenta Dudy: wiecie, rozumiecie Duda; wy chcieliście przeprowadzić unię z Ukrainą...

19 luty 2024

Napływ produktów rolnych z Ukrainy, ograniczenia narzucone rolnikom przez Zielony Ład, czy zbyt wyśrubowane wymogi środowiskowe we Wspólnej Polityce Rolnej - to przyczyny kryzysu, który zagraża przetrwaniu gospodarstw rolnych - wskazuje Federacja...

15 luty 2024

W dniu 29 stycznia na kanale Centrum Edukacyjne Polska Krzysztof Baliński, były ambasador w Syrii i Jordanii, omawiał swoją nową książkę Polska czy UkroPolin . Ta prezentacja skłania do refleksji, czym tak naprawdę jest Polska i czy to jeszcze...

01 luty 2024

KIM SĄ DYRYGENCI WSPÓŁCZESNEJ EUROPY 🇪🇺 CZY JESTEŚMY ZARZĄDZANI PRZEZ SIŁY ZEWNĘTRZNE ? KALENDARZ SPOTKAŃ RUCHU OBRONY POLAKÓW - GADOWSKI, PIECH, SUMLIŃSKI więcej na Ruchu Obrony Polaków " Jak to jaki 37 czy tam 33 miliony ludzi. Trzeci czy...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.