Strona nie będzie na biężąco aktualizowana - do odwołana.

 

Zapraszam na 

 

www.facebook.com/nie.wierze.nikomu

 

oraz  http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wartosciowe-linki

 -- * --

 

prus

-- * --

-- * --

-- * --

Opinie po przemówieniu prezydenta USA.
 
Gadowski - Przemówienie mdłe jak pewnie pizza w Jasionce. Bezbarwny prezydent, bezbarwne - pozbawione konkretnych akcentów - przemówienie. Nic nie stało sie jasniejsze!
Aleksander Ścios - Propagandyści mają rację:to historyczne wystąpienie.. Przejdzie do historii głupoty i hańby.
...
Polemika z bandytą,rozgrzeszenie Rosjan-"wiem,że wy nie jesteście naszym wrogiem",apologia tzw.demokracji i kilkadziesiąt czasowników"musimy",złożyło się na przemówienie Bidena.
...
Jak powszechnie wiadomo,"poklepanie"przez Bidena ma moc kilku dywizji amerykańskich,zaś "objecie",równa się instalacji Dark Eagle.
Dlatego nikt nie ma prawa twierdzić,że po wizycie starszego pana czeka nas przebudzenie z ręką w nocniku

-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

Bloomberg radzi jeść soczewicę i nie leczyć swoich zwierząt

Należący do miliardera serwis informacyjny „Bloomberg” twierdzi, że Amerykanie powinni poradzić sobie z rosnącą inflacją poprzez jedzenie soczewicy zamiast mięsa i oszczędzać na rachunkach weterynaryjnych pozwalając swoim zwierzętom umrzeć. Tak naprawdę.

https://wolnemedia.net/bloomberg-radzi-jesc-soczewice-i-nie-leczyc-swoich-zwierzat/

-- * --

Katastrofa w Wielkiej Brytanii: 92 % Zmarłych na Covid-19 zostało zaszczepionych .

Dane rządu brytyjskiego dowodzą, że kampania szczepień przeciwko Covid jest katastrofą.
W Anglii okazuje się dzieje się podobnie jak w Australii.

http://dakowski.pl/covid-19-katastrofa-w-wielkiej-brytanii-92-zmarlych-na-covid-bylo-zaszczepionych/

-- * --

Światowe Forum Ekonomiczne Klausa Schwaba:

Ludzie stali się "zwierzętami, które można zhakować" i które będzie można "przeprojektować".

https://psnlin.pl/news,ludzie-stali-sie-zwierzetami-ktore-mozna-zhakowac-i-ktore-bedzie-mozna-przeprojektowac,137.html

-- * --

 

-- * --

Francuski sąd: Zgon w wyniku szczepionki zakwalifikowany jako samobójstwo. Ubezpieczalnia odmawia wypłaty

Francuski sąd rozpatrujący sprawę o odmowę wypłaty odszkodowania z polisy na życie, stwierdził, że [tzw.] szczepionki przeciwko Covid-19 są preparatami eksperymentalnymi i osoby je przyjmujące nie mogą zasłaniać się niewiedzą o ich skutkach ubocznych – które według sądu były publikowane – w związku z czym zgon w wyniku poszczepiennych skutków został zakwalifikowany jako samobójstwo.

Według prawnika Carlo Alberto Brusy z paryskiej kancelarii CAB Associés, reprezentującego rodzinę zmarłego w wyniku skutków poszczepiennych, firma ubezpieczeniowa odmówiła wypłaty polisy na życie (Life Insurance / L’assurance-vie) zawartej z osobą, która dobrowolnie zaszczepiła się. Firma ubezpieczeniowa uzasadniła odmowę wypłaty, ponieważ szczepionki przeciw COVID-19 są uważane jako preparaty eksperymentalne. Firma ubezpieczeniowa wyjaśniła, że w czasie gdy jej klient przyjął [tzw.] szczepionkę, znane były i publikowane jej skutki uboczne oraz ubezpieczony powinien wiedzieć, że uczestniczy w niebezpiecznym eksperymencie medycznym, który mógłby spowodować jego śmierć. W związku z tym firma ubezpieczeniowa uznała jego śmierć jako samobójstwo, a na podstawie klauzuli wykluczającej wypłatę w wyniku śmierci samobójczej, odmówiła wypłaty pieniędzy z polisy na życie.

https://www.bibula.com/?p=132433

-- * --

Nie dla traktatu WHO! - sprzeciw społeczny

My Naród Polski, działając na podstawie art. 63 Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej niniejszym składamy skargę, a jednocześnie wniosek o natychmiastowe zgłoszenie przez Rząd Rzeczpospolitej Polskiej na podstawie art. 19 Konwencji wiedeńskiej z dnia 23 maja 1969 r. (Dz.U. 1990 Nr 74, poz. 439) O prawie traktatów, sprzeciwu do negocjowanego Międzynarodowego traktatu w sprawie profilaktyki i gotowości pandemicznej.

W przypadku trudności proceduralnych w złożeniu sprzeciwu, wzywamy nasz Rząd do odwołania udzielonego pełnomocnictwa i wystąpienia ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

https://psnlin.pl/news,nie-dla-traktatu-who-sprzeciw-spoleczny,134.html

-- * --

Światowe Forum Ekonomiczne Klausa Schwaba:

Ludzie stali się "zwierzętami, które można zhakować" - twierdzi doradca Klausa Schwaba, dr Yuval Noah Harari, który znany jest również z mrożącego krew w żyłach ostrzeżenia, że ludzkość utraciła "wolną wolę" i ulegnie "przeprogramowaniu" przez Billa Gatesa.

Dr Noah Yuval Harari, oficjalny współpracownik Światowego Forum Ekonomicznego, został nagrany w trakcie wykładu, w którym wyjaśnia, co Klaus Schwab ma na myśli, mówiąc "to ty się zmieniasz" (pełen cytat: "Różnica w czwartej rewolucji przemysłowej polega na tym, że nie zmienia ona tego, co się robi, ale zmienia nas samych. Przykładem może być edycja genetyczna, która zmienia nas samych.").

https://psnlin.pl/news,ludzie-stali-sie-zwierzetami-ktore-mozna-zhakowac-i-ktore-bedzie-mozna-przeprojektowac,137.html

 -- * --

NIE dla WHO! TAK dla Polski!

Niestety, nasza uwaga od realnego zagrożenia, jakim jest podpisanie tego traktatu i oddanie władzy nad naszym zdrowiem pod kontrolę WHO, została odwrócona sytuacją za wschodnią granicą, ale nie zpominajmy o przyszłosći Polski i Polków.

PODPISZ PETYCJĘ on line.

Działaj też w "realu"!

POBIERZ TABELĘ DO ZBIERANIA PODPISÓW i zbieraj podpisy wśród rodziny, znajomych, w pracy - zachęć innych do zapoznania się z tym problemem.

https://psnlin.pl/news,nie-dla-who-tak-dla-polski,136.html

-- * --

 

-- * --

Ludzkość stoi obecnie w obliczu globalnego zamachu stanu, w wyniku którego, zbrodnicza oligarchia globalistyczna zdołała zainstalować swoich przedstawicieli na najwyższych szczeblach rządów i instytucji międzynarodowych. Nie mówimy tu o zjawisku, które ogranicza się do jednego państwa. Jest to raczej plan, który rozciąga się na wiele państw; od Australii po Kanadę, od Francji po Włochy, od Niemiec po Austrię. Mit demokracji i praw człowieka jest dziś systematycznie burzony przez tych samych ludzi, którzy stworzyli go jako dogmat nowoczesności i postępu. Naruszana jest wola ludzi, ignorowane jest dobro poszczególnych narodów, niszczona jest tkanka społeczna i ekonomiczna, deptana jest ochrona pracowników i przedsiębiorstw, a ludzkie zdrowie traktowane jest jako przeszkoda w osiąganiu zysków przez koncerny farmaceutyczne. Tak jak przez ostatnie dwa lata wprowadzano stany wyjątkowe w związku z pandemią, którą wykorzystywano do legitymizacji skandalicznego pozbawiania praw naturalnych, tak teraz planuje się nowe nadzwyczajne sytuacje – nadzwyczajną sytuację klimatyczną, nadzwyczajną sytuację informatyczną, nadzwyczajną sytuację energetyczną, nadzwyczajną sytuację wojenną – wszystkie one mają na celu pogłębienie i utrwalenie celowo sprowokowanej katastrofy. 

https://www.bibula.com/?p=132169

-Nadal ‘bezpieczne i skuteczne’?

Najnowsze dane opublikowane przez brytyjską Agencję Bezpieczeństwa Zdrowia potwierdzają dramatyczny wzrost zgonów wśród populacji potrójnie zaszczepionej, podczas gdy wśród populacji niezaszczepionej ta liczba stale spada. Najnowsze dane pokazują też, że w pełni zaszczepieni odpowiadali za 9 na każde 10 zgonów Covid-19 w ciągu ostatniego miesiąca. A trzykrotnie zaszczepieni stanowili 4 na każde 5 z nich.

W menu na dziś danie przypominające. Chociaż może już tak bardzo nie eksponowany w mediach, ale stan pandemii nadal trwa, a efekty szczepień wciąż występują. Tym razem felieton analizujący jak dziś wyglądają jeszcze niedawne zapowiedzi o ‘bezpiecznych i skutecznych’ szczepionkach przeciw covid-19. Materiał o tyle ważny, że pochodzący od lekarza i jednocześnie zdeklarowanego zwolennika szczepień.

https://www.ekspedyt.org/2022/03/09/nadal-bezpieczne-i-skuteczne/

 -- * --

Świat, do którego Klaus Schwab, dyrektor wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego, chce, abyśmy się zapieczętowali, to w 100% dystopijny koszmarW rzeczywistości, gdyby ktoś miał napisać scenariusz filmowy o najgorszych skutkach dla rasy ludzkiej i planety, marzenie Schwaba o „Wielkim Resecie” idealnie to odzwierciedla.

Wszystko, co się rusza i oddycha, ma zostać odkażone, znieczulone i zdigitalizowane – głosi Biała Księga WEF z października 2020 r. Według Schwaba i jego zespołu technokratycznych trolli jest to sposób, aby zmienić świat na „zielony”. Cóż, większość z nas sama zaraz zzielenieje po prostu czytając ten główny plan WEF dla ludzkości „Resetowanie przyszłego planu pracy w świecie post Covid”, więc naprawdę nie ma potrzeby zawracać sobie głowy jego wdrażaniem, prawda?

 -- * --

Great Reset – wygramy teraz albo przegramy na zawsze

Oszustwo z Covid przerażało, demoralizowało i szkoliło naiwniaków i ignorantów oraz zapoczątkowało masę chorób i zgonów wywołanych zastrzykiem. Oszustwa związane ze zmianą klimatu stworzyły populację przepełnioną fałszywym niepokojem. A teraz celowo wywołana histeria związana z rosyjską inwazją na Ukrainę wywołała ogromne niedobory paliwa i żywności, które spowodują setki milionów zgonów.

W Szkocji niedługo dzieci w wieku szkolnym będą mogły zmieniać płeć, kiedy i kiedy mają na to ochotę – bez diagnozy lekarskiej. Chłopcy z pewnością w czwartki zamienią się w dziewczynki, aby móc korzystać z dziewczęcych szatni przed zajęciami WF-u. A potem w piątki znów się przemienią, aby móc grać w piłkę nożną i uniknąć jakiegoś XXI-wiecznego odpowiednika nauki prac domowych [.

https://www.ekspedyt.org/2022/03/10/great-reset-wygramy-teraz-albo-przegramy-na-zawsze/

 -- * --

Nowa Normalność – 100 dni na szczepionkę

Starannie ulokowane za ukraińskimi nagłówkami rozklejonymi na pierwszych stronach, w zeszłym tygodniu odbyło się spotkanie Światowej Organizacji Zdrowia w celu omówienia globalnego ustawodawstwa mającego na celu upoważnienie WHO do zwalczania „przyszłych pandemii”.

W menu na dziś kolejne danie przypominające. Pandemia covid-19 nie skończyła się. Pomimo skupienia uwagi opinii publicznej na konflikcie Rosja-Ukraina, sprawy dotyczące kwestii zdrowia publicznego toczą się nadal. Tym razem materiał poświęcony planom wprowadzenia rozwiązań dla przyszłych zagrożeń zdrowotnych oraz staraniom rządzących o standaryzację działań, które jeszcze niedawno należały do kategorii środków nadzwyczajnych. Felieton Kit Knightly.

https://www.ekspedyt.org/2022/03/11/nowa-normalnosc-100-dni-na-szczepionke/

-- * --

-- * --

Niemcy przymierzają się do wprowadzenia przymusu szczepiennego, ONZ i WHO, za zgodą 194 krajów (w tym Polski) przygotowują się do przekazania sobie władzy na wypadek (kolejnej) pandemii. To oznacza, że jak przyjdzie co nowego w tej kwestii, to żadne tam Niedzielskie i Rady Medyczne, jakieś konsultacje czy dywagacje w parlamencie nie będą potrzebne. Przyjdzie prikaz z WHO i będziemy jechać jak w nie swoim kraju. Wzorem polskich sędziów, którzy stali się (podobno) sędziami europejskimi polscy medycy będą medykami ONZ i jego się będą słuchać. To tandem WHO/ONZ będzie decydował o lockdownach, kwarantannach, procedurach przyjmowania lub nie do szpitali oraz o konsekwencjach uchylania się od szczepień. Teraz, jak widać, z zagwarantowaną sobie przy okazji wojny bezkarnością polityków lokalnych.  

https://dziennikzarazy.pl/7-03-wojenna-klauzula-o-dobrym-urzedniku/

-- * --

Pogodne Szorty: kiedy powiesz STOP? ( szczepionkom i zamordyzmowi )

-- * --

„Ludzie! Poczytajcie trochę historii” – wywiad z Rogerem Watersem - Wywiad z Rogerem Watersem* przeprowadzony 17 lutego 2022 przez Lee Campa

Lee Camp (LC): Julian Assange od 10 lat znajduje się w więzieniu, jego stan zdrowia ostatnio się pogorszył Od lat stajesz w obronie tego człowieka. Czy mógłbyś skomentować jego obecną sytuację?

Roger Waters (RW): Obecnie wygląda to tak, że Sąd Najwyższy Wielkiej Brytanii obiecał zajęcie się jego sprawą. Mieliśmy też do czynienia niejako z pewnym prawnym zamachem stanu. USA zaapelowały do sądu brytyjskiego przeciwko decyzji o odmowie ekstradycji Assanga do USA. Brytyjski sąd argumentował, że ekstradycja do USA, może zagrażać jego życiu. Warunki w amerykańskich więzieniach są tak okropne, że bez wątpienia by tam zginął od cudzej lub własnej ręki. Perspektywa spędzenia kolejnych 175 lat w amerykańskim więzieniu z pewnością mogłaby go doprowadzić do takiego kroku.

https://www.bibula.com/?p=131914

 -- * --

-- * --

Wolfgang Wodarg: „Świat nauki został skorumpowany”

Czy istnieje jakieś naukowe uzasadnienie, że działania typu lockdown, nakaz noszenia masek, kwarantanny dla ludzi zdrowych, itp. są skuteczne w ograniczaniu transmisji koronawirusa?

Badano m.in. czy noszenie masek, zachowywanie dystansu i inne tego typu środki cokolwiek przynoszą. I te badania pokazały, że efekt był bardzo nieznaczny. Nie ma żadnych naukowych dowodów, żeby tego typu obostrzenia cokolwiek dawały. Jeżeli chodzi o maski, to mieliśmy też badanie z Danii, w którym porównano grupy tysięcy uczestników, którzy nosili maski. I rezultaty pokazały, że nie było żadnych istotnych [statystycznie] różnic dzięki noszeniu maski.

Czym są preparaty firm Pfizer, AstraZeneca, Moderna, Johnson & Johnson, stosowane m.in. w państwach Unii Europejskiej, które powszechnie określa się jako szczepionki przeciw COVID-19?

– To są eksperymenty na ludziach, które przeprowadza się tylko ze względu na tę obecną sytuację, i które wcześniej nie byłyby możliwe do zrealizowania. Pierwszym przykładem takiego typu eksperymentu była sprawa ze szczepionkami na wirusa Ebola, która ma swój początek od 2015 roku. Ten produkt jest bardzo atrakcyjny dla przemysłu farmaceutycznego. Po pierwsze jest tani i można go łatwo wyprodukować. Po drugie można go sprzedawać również ludziom zdrowym.. 

– Nie ma żadnych dowodów w badaniach naukowych na to, że te preparaty mRNA powodują łagodniejszy przebieg. Koncerny farmaceutyczne zawsze prowadzą narrację o względnej skuteczności tych preparatów i informują nas o owej rzekomej 95-procentowej skuteczności. Jeżeli trzeba zaszczepić 20 tysięcy osób w tym celu, by uniknąć 140 infekcji, to absolutna skuteczność takiego preparatu leży na poziomie 0,7 procent.

... Odpowiedź znajduje się w książce pt. „Wielki reset”, która została opublikowana przez Klausa Schwaba, przewodniczącego Światowego Forum Ekonomicznego. W publikacji tej globaliści – czyli ludzie, którzy dążą do zlikwidowania państw narodowych – mówią o trylemacie. Można to zobrazować na przykładzie trójkąta, gdzie na samej górze znajduje się globalizm, a w dolnych narożnikach są państwa narodowe oraz demokracja. Te trzy pojęcia nie zgadzają się ze sobą, dlatego jest to tzw. trylemat. I teraz globaliści chcą to zmienić, gdyż dla tego gremium najważniejsza jest globalizacja. Szukają więc oni sposobu jak osłabić demokrację oraz państwa narodowe.

Koncerny farmaceutyczne mają bardzo duże doświadczenie w tym, żeby wpędzać ludzi w poczucie strachu. Obserwowaliśmy to już w przeszłości. Kiedy koncerny chciały sprzedać jakiś swój lek na konkretną chorobę, wówczas nagłaśniano ryzyka związane z tą chorobą i wzbudzano panikę, właśnie po to, żeby ten lek lepiej się sprzedawał. Globaliści i koncerny farmaceutyczne mają różne interesy, ale w tej kwestii są zbieżni, więc współdziałają w tym celu, żeby wzbudzić to poczucie strachu i realizować swoje interesy.

https://www.bibula.com/?p=131696

-- * --

Mamy powtórki z rozrywki. Polacy się zachowują samobójczo wręcz pięknie. W ramach pomocy zostali przez rząd sprowadzeni do poziomu nacji drugiej kategorii. Ukraińcy nie muszą płacić ubezpieczenia, dostaną 500+, wedle ministra Niedzielskiego będą mieli lepszy dostęp do służby zdrowia niż Polacy, jak również są zwolnieni z obostrzeń kowidowych, podczas gdy gospodarze niespecjalnie. Zaznaczam – wiem, że Ukraińcy się o to nie prosili. Wiem, że pomoc dla nich ma głównie wymiar obywatelski. Widać z tego, że rząd chce się wykazać, głównie wizerunkowo, ale są granice przesady. Może wystarczyłoby, żeby traktować uchodźców po prostu tak samo jak własnych obywateli?

https://dziennikzarazy.pl/3-03-france/

-- * --

Jerzy Karwelis2.03. Przewalutowują i bronią

Temat jest bębniony od dawna. Na razie mamy wszelkie dowody na to, że posiadanie przez nas złotówki dało nam szansę uniknąć kilku poważnych kryzysów strefy euro, nie wspominając już o tym, że wspólna waluta jest kolejnym narzędziem (jeszcze tego kolejnego nam brakowało) do unijnych nacisków politycznych. Widzieliśmy to chociażby na przykładzie kryzysu Grecji i powinniśmy wyciągać wnioski. Opozycja uważa (a właściwie emocjonalnie sygnalizuje, bo to czas wojenny a nie czas argumentów), że to zwiększy nasze bezpieczeństwo. Tak, dziś bezpieczeństwo to nowy hit, wyższa, niż kowidowa, bo wojenna półka zaangażowania. A więc można tym bezpieczeństwem w wojnie uzasadnić wiele i wiele próbować załatwić. Czy byłoby to bezpieczne? Pomyślmy.

W końcu ostateczny argument. Wszystkie, nawet niemieckie, doświadczenia pokazały, że wprowadzenie euro powodowało znaczące obniżenie się siły nabywczej społeczeństwa i drożyznę w sklepach. No, jeszcze nam tego dziś brakowało. Jesteśmy mocno walnięci Nowym Ładem, czego efekty na razie odłożyła (ale tylko mentalnie) wojna. 

https://dziennikzarazy.pl/2-03-przewalutowuja-i-bronia/

-- * --

Jerzy Karwelis 4.03. Obrazki z pandemii dla… odprężenia

Dwa lata temu mieliśmy pierwszego chorego na kowida. Trochę się pozmieniało przez ten czas, co nie? W związku z tym trochę wspominek z okresu wzmożenia…

Weekend jest i może pora odsapnąć. Może nie od wojny, bo Putin by tylko tego chciał. Ale może od tych nerwów. W filmie „Danton” jest taki fragment, gdy rozmawiają skazani na gilotynę i jeden z nich mówi do tego spanikowanego, że najlepiej na stres działa oglądanie obrazków. Ja wiem, że nam (jeszcze?) do gilotyny daleko, ale może dla uspokojenia? Obiecywałem kolejny odcinek historii w obrazkach. 

https://dziennikzarazy.pl/4-03-obrazki-z-pandemii-dla-odprezenia/

https://dziennikzarazy.pl/5-03-obrazkow-z-pandemii-czesc-druga/

-- * --

Widać, że sanitaryzm ma coraz mniej wspólnego z kwestią epidemiologiczną. Nie imają się go dane dotyczące blamażu szczepionek, nie mają na niego wpływu opadające fale zakażeń. Zaprawdę nie wiem po co ciągnąć jeszcze ten blamaż? Myślicie, że takie numery przejdą, bo wszystko przesłoni wojna? I po co to, żeby jakoś zeszło te 180 milionów szczepionek, których rząd nakupował jak głupi pączków? Trzecią dawkę wzięło już co najwyżej połowa z tych z dwiema, debiutantów z pierwszą dawką mamy z 1% ludności. A w rozporządzeniu widać, że liczy się na powtarzanie szczepionek co 6 miesięcy, bo na tyle jest obliczony ich resurs. I kto to będzie brał? I co, medycy będą przymuszani do tego, w sposób zawoalowany, pod groźbą utraty pracy, chyba, że się zaszczepią, podpisując rzecz jasna kwit, że zrobili to z dobrawoli? I co, będzie to trenowane na medykach i zobaczycie czy nie da się do tego wrócić, jak za starych dobrych kowidowych czasów?

https://dziennikzarazy.pl/1-03-lekarzu-szczep-sie-sam/

 

Kredyt społeczny – pierwsze kroki

Nowe plany Ministerstwa Spraw Wewnętrznych są zbliżone do ustawodawstwa obowiązującego w Chinach. Wyraźnie intencją jest kontrolowanie internetu i usunięcie wszystkich pozostałych swobód. Podobne przepisy są wprowadzane na całym świecie. Zobacz mój film zatytułowany: `When will they shut down the internet?’[„Kiedy zamkną internet?”], który został opublikowany 30 czerwca 2021r..

W tej chwili mnóstwo rzeczy może rozpraszać naszą uwagę (wojny, zawieruchy, opera mydlana z brytyjską rodziną królewską oraz coraz bardziej histeryczna i absurdalna propaganda n/t covid), ale naprawdę ważne wiadomości pozostają w dużej mierze niezauważone. Resztki naszej wolności szybko znikają.

W menu na dziś danie społeczne. ‘Pandemia’, która się nie skończyła, a jedynie ‘mutuje’ i przechodzi w kolejne fazy, tym razem objawia kolejny element czyli system zaufania (kredytu) społecznego. Wydaje się, że zjawisko nie będzie już tylko dalekowschodnią specyfiką, a przygotowania do implementacji w krajach zachodnich idą pełną parą. Dziś tekst z opisem pierwszych symptomów.

https://www.ekspedyt.org/2022/03/02/kredyt-spoleczny-pierwsze-kroki/

-- * --

13 czerwca 2018 r. dr Charles Morgan, ekspert w dziedzinie neurobiologii z Uniwersytetu Yale, DARPA i CIA, wygłosił wykład dla studentów Akademii Wojskowej West Point (USMA). Mówił o możliwości zmiany DNA dla celów kontroli umysłu. Dr Morgan demonstruje i wyjaśnia elitarnym amerykańskim studentom wojskowym, jak technologie znane pod akronimami CRISPR (Clustered Regularly Spaced Short Palindromic Repeats) i DREADDS (Designer Receptor Exclusively Activated by Designer Drugs) mogą “zaprojektować” wszystko.

Dr Morgan pokazuje, jak można “wtłoczyć” DREADDS do ludzkiego DNA, aby kontrolować nasze zachowanie. Te designerskie receptory, aktywowane wyłącznie przez designerskie leki, mogą tworzyć nowe komórki. Mogą tworzyć nowe wspomnienia i zachowania u swoich podopiecznych. Mogą również użyć ich do wymazania lub nawet zmiany pamięci. Technologia CRISPR może być używana do zabijania tylko niektórych ras ludzi poprzez edycję DNA.

https://www.ekspedyt.org/2022/03/03/biohacking/

-- * --

Świat według Klausa

Niektórzy twierdzą, że ruch mający na celu zmianę obrazu ludzkiego społeczeństwa jest niczym innym jak „teorią spiskową” wymyśloną przez szalonych ludzi, którzy noszą blaszane kapelusze i gadają o kosmitach i Reptilianach. Jest to jednak prawdziwe zjawisko i nie jest to spisek.

Spisek to ukryty lub potajemny manewr mający na celu zrobienie czegoś złego — jakiś tajny zły plan. Wielki Reset jest widoczny, a prekursorzy ruchu Schwaba są więcej niż szczęśliwi, że mogą być w centrum zainteresowania opinii publicznej.

Ty i ja nie będziemy jeść robaków. Ty i ja nie będziemy wiecznie nosić masek. Ty i ja nie będziemy odgrywać ról cyborgów. I ty i ja nie będziemy w nieskończoność pakować sobie eksperymentalnych preparatów w nasze ramiona. Ty i ja jesteśmy istotami ludzkimi i jesteśmy wolni. Nie będziemy żyć jako niewolnicy jakiegoś szalonego kultu science fiction.

W menu na dziś danie… pocieszające. Felieton Kennedy Halla, opublikowany na stronach serwisu LifeSiteNews. Autor próbuje wykazać, że plany grupy szaleńców, zbiorczo nazywane Wielkim Resetem, są niemożliwe do realizacji. Co stoi na przeszkodzie? Czy tylko ludzka natura? Czy faktycznie nie można wprowadzić technokracji jako ustroju? I kim są ludzie, którzy chcą innych i siebie przemienić w cyborgów? Zapraszam do lektury (i oglądania).

https://www.ekspedyt.org/2022/03/02/swiat-wedlug-klausa/

 

Czy przepisy covidowe mogą wejść na stałe?   

Utrwalenie tego niesie ogromne konsekwencje dla rozwoju w zakresie praw człowieka, nie wspominając o pozostawieniu systemu szeroko otwartego na nadużycia i oszustwa (wcześniejsze nagrywanie, poważne fałszerstwa lub inne manipulacje cyfrowe).

W menu na dziś danie prawnicze. Materiał dotyczący zabiegów rządu brytyjskiego, aby niektóre z ‘tymczasowych’ przepisów dotyczących ‘walki z covid’, weszły na stałe do tamtejszego ustawodawstwa. Tekst tylko pozornie dotyczy Wielkiej Brytanii. Rządy w wielu państwach będą próbowały dokonać tego samego na swój sposób. Przez skuteczne odwracanie uwagi społeczeństw może im się to udać.

https://www.ekspedyt.org/2022/02/28/czy-przepisy-covidowe-moga-wejsc-na-stale/

-- * --

 

28 wrzesień 2023

"Dlaczego Polacy raz po raz dostają po pysku i tylko się oblizują? Co robić, aby nie oszukali nas po raz kolejny, abyśmy nie obudzili się w kraju, który nie jest nasz?...Żądać odpowiedzi przed...

24 wrzesień 2023

Wspieranie przedsiębiorczości i polskich przedsiębiorców i rolników, a także gospodarka oparta na węglu, to główne postulaty ugrupowania Polska Jest Jedna. Założenia programowe partii przedstawił...

17 wrzesień 2023

Głosuje na jedyną prawicową partię - POLSKA JEST JEDNA - Rafała Piecha. https://www.youtube.com/watch?v=L3Nv-WRa9c4 https://www.facebook.com/PJJpomorze https://pjj.org.pl Kandydaci w okręgu...

02 wrzesień 2023

Polska ma prawo być w grupie państw europejskich, w których szczepienia są całkowicie dobrowolne, Są to następujące kraje: Austria, Białoruś, Cypr, Czarnogóra, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia,...

01 wrzesień 2023

Ż ądamy stanowczego stanowiska rządu w obronie suwerenności Polski i Polaków przed planowaną dyktaturą WHO Z uwagi na niemożność pozyskania poniższych informacji poprzez publikatory/systemy...

15 sierpień 2023

Wydaje się, że w amerykańskiej polityce wszystko działa w/g zasady: jeśli Biden zawinił, to powiesimy Trumpa! Przypomnę, że pierwszy impeachment Trumpa miał miejsce kiedy zadzwonił do Żeleńskiego,...

21 lipiec 2023

Jestem po 3 operacjach związanych z lekceważeniem bólów brzucha i działaniami SOR, który "kazał take rzeczy, zatrucia pokarmowe leczyć w domu. Rozlany wyrostek, zapalenie otrzewnej, ropnie -...

28 czerwiec 2023

Pod nazwą „Polska Jest Jedna” odbył się w niedzielę 25 czerwca w Warszawie konwent programowy ugrupowania o tej samej nazwie. To nowa partia, która działa od 2020 r. jak ruch społeczny i...

16 czerwiec 2023

Film na lato, obejrzyj z 3 razy. https://www.youtube.com/watch?v=GcucZtU8Cd0 LOKALIZM SPOSOBEM NA POLITYKĘ, GLOBALIZM, PANDEMIĘ, REST I KONTROLĘ #2/3 WITOLD GADOWSKI...

12 czerwiec 2023

Dziś kolejny odcinek z dorobku bilansowego kowida, jaki został przedstawiony na I zjeździe koronarealistów. Mecenas Stanisław Zapotoczny przedstawił prawnicze aspekty pandemii. To ważny obszar, bo...

05 czerwiec 2023

Trzy wywiady z Witoldem Gadowskim warte obejrzenia.. WITOLD O SOBIE "Jestem człowiekiem w nieustannym ruchu. Uważam się za dziennikarza, reportera opisującego rzeczywistość taką jaka ona jest. Bywam...

01 czerwiec 2023

Pinokio Morawiecki ( były doradca Tuska )to moim zdaniem człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez...

27 maj 2023

“Szkoły muszą wyposażyć dzieci do posiadania partnerów seksualnych” – mówią ONZ i WHO. Pedofile z Rutgers Foundation za ogólnoświatową operacją seksualizacji dzieci prowadzoną przez ONZ i WHO...

26 maj 2023

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – szokujący duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015) PL https://www.cda.pl/video/11218075d ----- HPV - Szczepić czy nie ? - Prof.zw.dr...

10 maj 2023

Więcej aktualności na https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie , ale czasami nie mam wyjścia....

08 maj 2023

S trona NIE-WIERZE-NIKOMU.PL nie będzie już aktualizowana - z prostego powodu... - Wszystko o oszustwie klimatycznym, czyli kłamstwie, że jakoby wytwarzany przez człowieka CO2 ma wpływ na...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.