Wiecej akualnosci na stronie http://dakowski.pl/  https://www.ekspedyt.org https://wolnemedia.net  https://www.bibula.com

Więcej linków http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wartosciowe-linki

Podpisz apel do ministra Adama Niedzielskiego, aby zaprzestał segregacji Polaków!

Podpisz petycje - https://stopsegregacji.pl/?ka=060178#petition

--- * ---

--- * ---

Opublikowany na kanale Opcja TV na YouTube wywiad z Józefem Białkiem został usunięty po paru dniach z kanału pod pretekstem łamania wytycznych społecznościowych dotyczących nieprawdziwych informacji medycznych. W odpowiedzi opublikowaliśmy ocenzurowany wywiad, w którym wyciszyliśmy i zasłoniliśmy niezgodne z polityką platformy fragmenty.

Kilka dni później demagodzy z portalu demagog.org odpowiadając na krytykę w stosunku do WHO, rządu, amerykańskiego CDC i skorumpowanej europejskiej agencji leków powołali się na te właśnie instytucje, by podważyć stawiane im zarzuty dotyczące ich polityki oraz podtrzymywanych tez. By dalej wciskać ludziom kit i walczyć z prawdą.

Jasne jest, że instytucje te dostrzegają zagrożenie dla koncesjonowanych przez siebie interesów i dlatego tak zaciekle walczą z wszelką krytyką.

Poniżej zamieszczamy pełną, nieocenzurowaną wersję wywiadu. Zachęcamy do oglądania, ale również do ściągania i zamieszczania w innych serwisach internetowych. 

Wywiad jest dostępny pod linkiem i poniżej:

https://opcja.tv/film/wywiad_usuniety.mp4

--- * ---

Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl - Kolejna zbrodnia na dzeciach 

 
ℹ️Informujemy, że z dniem 23.11.2021 w Przychodni Lekarskiej Optima nie będą przyjmowane osoby poniżej 18 roku życia spoza listy aktywnej przychodni tj. zapisanych w ramach lekarza POZ, do odwołania. Tym bardziej dzieci z podejrzeniem czy chorobą COVID-19, nie będę też doradzać w jakimkolwiek zakresie.
▶Powodem jest wydany komunikat z dnia 03.11.2021 przygotowany przez Konsultanta Krajowego do spraw Pediatrii, Profesor Teresę Jackowską. Ten komunikat zamyka drogę do skutecznego i efektywnego leczenia, bo zakazuje stosowania iniekcji w leczeniu ambulatoryjnym u osób do 18 roku życia i od teraz wszelkie takie próby są eksperymentem medycznym, mimo że stosuje się zarejestrowane leki.
▶Do tej pory to lekarze o tym decydowali, którzy na co dzień mają pod opieką w przychodniach dzieci, czyli pediatrzy, lekarze rodzinni, pulmonolodzy oraz pozostali specjaliści i im zakazuje się podawania iniekcji na pierwszym etapie infekcji, wtedy gdy mogą przynieść natychmiastową poprawę. Na przykład czasami nawet jedna iniekcja może skrócić chorobę o wiele dni w stosunku do leków doustnych. Jednocześnie zdaniem konsultanta, to zastrzyki stwarzają traumę u dzieci i powinny być podawane w szpitalu.
▶Nie zawsze zastrzyk jest od razu wskazaniem do hospitalizacji, ale do szybkiego zatrzymania infekcji, która inaczej ciągnęłaby się tygodniami i mogła skończyć się właśnie hospitalizacją. W związku z tym, tą decyzją zakazuje się skutecznego leczenia. Od teraz podawanie zastrzyków dzieciom w przychodni i w domu jest eksperymentem medycznym (mimo że są zarejestrowane dla dzieci) i próba podania będzie ścigana z urzędu, może się skończyć utratą prawa wykonywania zawodu oraz odpowiedzialnością karną.
▶Uważam, że leczenie wielu ostrych infekcji u dzieci pod okiem doświadczonego lekarza w warunkach domowych jest najbardziej komfortowe dla rodziny i dziecka. Widocznie trendy się zmieniają, a rodzice i ja jako lekarz nie wiemy co jest dla ich dziecka najlepsze, widocznie mamy coraz lepsze i większe zaplecze szpitalne. Tym samym mamy wysoki i bezstresowy komfort leczenia dla dziecka⁉ Dziwne jest to, że wszystkie przekazy medialne informują o braku miejsc w szpitalach a tu taka niespodzianka – wszystkie dzieci z ostrymi infekcjami mają być leczone szpitalnie.
▶Pani profesor Teresa Jackowska jest konsultantem krajowym w zakresie pediatrii, pełni funkcje Doradcy Rzecznika Praw Dziecka oraz uczestniczy w pracach Zespołu Ekspertów ds. Szczepień przy Ministrze Zdrowia. Dobrze, że w Izbach lekarskich mamy Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej/Naczelnej Radzie Lekarskiej który cały czas czuwa nad moimi nieodpowiednimi trendami. Czekam tylko, kiedy padnie stwierdzenie: “stop basta, już niczego nie leczymy. Bo podawanie zarejestrowanego leku to eksperyment, podawanie zastrzyku – eksperyment, leczenie – eksperyment, studia medyczne – eksperyment”. Pora zakończyć farsę z medycyną. Medycyna to już przeszłość. Od teraz jedynie selekcja, bazujmy na doborze naturalnym, bo nie ma przesłanek do dalszego leczenia.
Włodzimierz Bodnar, pediatra i specjalista chorób płuc 📣
 
 

--- * ---

Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka vs. Czosnowski

Posłuchajcie opinie lekarza ordynatora  Radosław Czosnowski - Czy osoby odpowiedzialne za lockdown i paraliż służby zdrowia to zbrodniarze ?

--- * ---

Antyszczepionkowy bunt peryferii. Przypadek Gwadelup

Wybuch powstania (15 listopada) poprzedziły cztery miesiące protestów anty-obostrzeniowych. Mieszkańcy nie mogli wytrzymać zachowania policji, która w 2019 r. pacyfikowała szpitalne protesty, a teraz biegała za ludźmi bez masek, by wlepiać im mandaty lub aresztować. Pierwszy dzień strajku generalnego i zrywu powstańczego, popartego przez wszystkie związki zawodowe i partie lewicowe, był bardzo chaotyczny. Podczas gdy Reuters biadolił nad kilkoma sklepami obrabowanymi w Pointe-à-Pitre (największym mieście wyspy), mężczyźni, kobiety i dzieci stanęli pod posterunkiem żandarmerii w niedalekim Gosier, by śpiewać kreolskie pieśni, bo policja aresztowała dwóch strażaków (cała straż pożarna dołączyła do powstania, policja sama musiała gasić pożary na swoim terytorium). To się powtarzało w innych miejscowościach.

https://wolnemedia.net/antyszczepionkowy-bunt-peryferii-przypadek-gwadelupy/

--- * ---

http://zakazanaprawda.pl/prof-wiackowski-szczepionki-bron-dodepopulacji-swiata/

--- * ---

--- * --

Europejska kampania szczepień przeciw COVID-19 przybrała niepokojący obrót. Szybko okazało się, że reklamowane jako koniec covidowego koszmaru dwie dawki stworzonych na kolanie „szczepionek” nie zakończą tego szaleństwa, a wręcz przeciwnie – wzmocnią je! Teraz znaleźliśmy się w takiej rzeczywistości, że szpryce covidowe będzie trzeba powtarzać co 9 miesięcy, a po tym czasie będzie się kończyć subskrypcja na pełnię praw obywatelskich i ich przedłużenie będzie wymagało kolejnego zastrzyku.[ZNZ]

https://wolnemedia.net/francja-uniewaznia-kody-qr-i-wprowadza-zamordyzm/

--- * ---

Szczepionki przeciw Covid to wojna z dziećmi

Pierwsze bitwy w Covidowej Wojnie z Dziećmi rozpoczęły się od lockdownu, wymuszając na dzieciach odosobnienie, pozbawiając je edukacji, dusząc je maskami, tłamsząc ich wrodzoną radość i zabawę oraz odmawiając im kontaktu z danymi przez Boga obrazami ludzkich twarzy.

Tyrani wygrali te pierwsze bitwy, zwyciężając nasze dzieci. Dzieci popełniają samobójstwa na niespotykaną dotąd skalę. Ich zdrowie gwałtownie się pogorszyło wraz z przerażającymi wskaźnikami otyłości i cukrzycy, ich rozwój intelektualny i społeczny słabnie i bardzo cierpią.

Tyrani od samego początku byli konsekwentni w swoich atakach: zdrowy tryb życia i naturalna odporność nie odgrywają żadnej roli w przezwyciężeniu Covida. Tylko boski dar z eksperymentów farmaceutycznych może dać odkupienie od wirusowego demona. Teraz tyrani ślinią się z powodu zysków, które można osiągnąć, wrzucając lukratywne modulatory genów do ciał dzieci. Już teraz firma Pfizer chwali się, że na swojej szczepionce przeciw covid w 2021r. zarobi tyle samo pieniędzy, ile zarobiła na wszystkich swoich produktach w 2020r. A poczekajcie do 2022r., a zapewnia nas o tym Fauci, kiedy nawet niemowlęta i małe dzieci zostaną zaszczepione! Tyrani zadekretowali swoje prawo do kolonizacji i wykorzystywania ciał twoich dzieci, a twoim zadaniem jako rodzica jest podziękować, zapłacić im i podporządkować się.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/26/czy-to-wojna-z-dziecmi/

--- * ---

--- * ---

 

W menu na dziś danie Nowo Normalizowane. Felieton CJ Hopkinsa o kamuflażu stosowanym we wprowadzaniu nowej odmiany totalitaryzmu, o zmianach w postrzeganiu tych zjawisk i jak właściwie na nie reagować. 

GloboCap przekroczył więc Rubikon. Obecnie oficjalnie trwa ostatnia faza transformacji społeczeństwa w patologiczną, totalitarną dystopię, w której powszechne są obowiązkowe zastrzyki z terapii genowej i cyfrowe dokumenty zgodności [podporządkowania się].

19 listopada 2021r. rząd Nowo Normalnej Austrii zadekretował, że od lutego eksperymentalne iniekcje mRNA będą obowiązkowe dla całej populacji. Dekret ten pojawia się w trakcie oficjalnych austriackich prześladowań „Niezaszczepionych”, tj. dysydentów politycznych i innych osób sumienia, które odmawiają przejścia na nową oficjalną ideologię i poddania się serii zastrzyków mRNA, rzekomo w celu zwalczania wirusa, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy grypopodobne (lub brak jakichkolwiek objawów) u około 95% zakażonych, a ogólny wskaźnik śmiertelności z powodu infekcji wynosi około 0,1% do 0,5%.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/24/nowa-normalnosc-przekraczanie-rubikonu/

--- * ---

Lechita LACHJA  
Czym jest matrix:

„To nie jest artykuł dla ludzi o słabych nerwach, ani dla Januszów i Grażyn naszych pandemicznych czasów. Niewiedza o „czymś”, nie powoduje, że to „coś” znika w magiczny sposób 😉
Mówienie wprost o faktach oraz przedstawienie logicznych i faktycznych dowodów na ich istnienie, wzbudza w adwersarzu strach, przerażenie, aż w końcu gniew i szyderczy śmiech, ponieważ wiedza, którą się z nim dzielimy, jest jak zniszczenie piaskownicy, w której przez lata tak misternie budował zamki z piasku.

◼Światem rządzą cztery korporacje: Black Rock, State Street Corp., Vanguard Group oraz FMR, których właścicielami jest kilkanaście rodzin między innymi takich jak: Rockefeller, Rothschild, Onassis, Kennedy, McDonald, Disney, Bundy, Bush czy Collins.

Korporacje te, zbudowały swój majątek na handlu ludźmi, bronią, narkotykami, prostytucji, globalnym terroryzmie i operacjach fałszywej flagi. Mają swoich przedstawicieli w radach nadzorczych w Międzynarodowym Funduszu Walutowym, we wszystkich Bankach Centralnych, w Banku Światowym oraz w Systemie Rezerw Federalnych. Są też właścicielami gigantów naftowych, spożywczych, farmaceutycznych, chemicznych, technologicznych. I teraz uwaga Robaczki – te cztery korporacje są też właścicielami wielu państw w tym REPUBLIC OF POLAND❗️

W 1999 roku korporacja BLACK ROCK, we współpracy z grupą Bilderberg, stworzyła holding ALTRIA który zarządza polską gospodarką, polityką, partiami politycznymi, politykami, sądami, oraz biznesem.
To stamtąd wychodzą wytyczne co ma się dziać w „Państwie Polskim”😎
Zadaniem polskich polityków opłacanych przez holding ALTRIA , było i jest osłabienie naszej gospodarki, wyprzedaż polskiego kapitału, polskich złóż oraz dokonanie głębokich podziałów społecznych.

Jeżeli te cztery korporacje kontrolują 90 % światowego rynku, to po co stworzyły swoje kolejne „dzieci”?

Elektronika: Samsung, Sony, Apple, Dell, Assus I inne
Motoryzacja: Fiat, BMW, Toytota, Mercedes, Audi, Renault i inne
Farmacja: AstraZeneca, Pfizer, Moderna i inne

◾ŻEBY NAS DZIELIĆ!

Janusz ma komputer Apple, jeździ BMW i szczepił się Moderną. Staszek ma Della, jeździ Fiatem i szczepił się AstrąZenecą. Janusz wygrał , jest lepszy, ma wyższy status społeczny .
Rozumiecie?

Zobaczcie Robaczki, że w tym teatrze każdy z nas dostał swoją rolę i zupełnie nieświadomie ją odgrywa:

Polityk- podtrzymuje wiarę w politykę
Bankier –wiarę w pieniądz
Ksiądz- wiarę w boga
Sędzia – wiarę w sprawiedliwość
Policjant –wiarę w nadzór
Lekarz – wiarę w medycynę Big Pharmy

Każdy odgrywa swoje role. Jesteśmy podzieleni doskonale na każdym możliwym poziomie i wierzymy w to, że tak ma być, że to naturalny porządek świata. Mówimy tak, bo innego nie znamy! Mówimy tak, bo właśnie tak nam mówił od dziecka „system”:
-Jak się nie będziesz uczył, to będziesz kopał rowy i jeździł Fiatem, a jak się ładnie nauczysz to zostaniesz lekarzem i będziesz jeździł BMW.
Rozumiecie?

Wykreowano „nasz świat” i ustawiono nas w nim jak mróweczki – każdego w odpowiednim miejscu w szeregu. Zrobiono to za pomocą edukacji, ideologii, nakazów oraz zakazów, kar, nagród, mediów oraz napisanej na nowo na zlecenie Rockefellera historii… Kazano nam wierzyć, że tylko taki ŁAD jest dobry. Że tylko w taki sposób można funkcjonować.

Podarowano nam tysiące niepotrzebnych gadżetów w stylu toreb z logo LV czy Burberry. Za pomocą pięknych młodych i bogatych twarzy na okładkach gazet, medialnie wywołano w nas „potrzebę” ich posiadania i poczucia, że „jest się lepszym” choć tak naprawdę wszystko to jest produkowane w jednej fabryce, w Chinach, która produkuje też torebki do CCC.

Na deskach tego teatru jesteśmy tylko zwykłymi robaczkami. Otaczają nas politycy, bankierzy, księża, którzy pozbawili nas wszelkiej własności prywatnej, opodatkowali na każdy możliwy sposób: podatek od osób fizycznych, od gruntu, wody, deszczu, śniegu, powierzchni dachu i dochodu, czyli podatek od tego, że zarabiamy! Wykupywane jest wszystko – ziemia, woda, bogactwa naturalne, przemysł. Wszystko to doprowadzi do braku jakiejkolwiek własności prywatnej…”
Do rozwagi!
-----------------

Egon O. 23 listopada 2021 At 22:03
” Politycy odwołują się do zamordyzmu, bo covidowa mafia przekonała ich, że nie będzie już żadnych wyborów i jest bezcelowe podlizywanie się jakimś tam elektoratom. Będą już tylko nominacje i to tylko przez ową mafię.

Poza tym tylko zamordyzm im został, bo jakże inaczej opanować ten cały absurd – jednocześnie trzeba wmawiać nieszczepionym że szczepionka działa i chroni, a szczepionym że nie działa i nie chroni, dlatego trzeba brać kolejne dawki. Trzeba też dokonywać tych wszystkich akrobacji, by pokazywać że podczas pomoru zaszczepionych chorują i umierają tylko niezaszczepieni. Tak jakby ludzie mieli utracić zdolność widzenia, co się wokół ich dzieje. Podczas tego gwałcenia wszelkiej logiki rządy tracą resztki zaufania i wiarygodności. I nic już tego nie odbuduje.

Wszystko to zmierza do Wielkiej Kompromitacji. Gdyby zaszczepieni zaczęli masowo wymierać, tak by każda rodzina i każdy biznes kogoś utracił, gdyby ludzie masowo zaczęli tracić zdrowie, to wtedy ci, co nie mają już nic do stracenia dokonają zemsty. Z drugiej strony dokopią im prześladowani i gnojeni niezaszczepieni, mszcząc się za ten cały zamordyzm. To nie będą zwykłe rozruchy.

Będzie to całkowite zniszczenie dotychczasowej struktury władzy.

By zrobić miejsce dla rządu światowego. ”

Ta operacja była przygotowywana od kilkunastu lat co najmniej i na pewno ma przygotowane warianty B C D E …
————-
Teraz wyjdzie Szwab i Bill Gates na białym koniu i ogłośii, że pandemia to ścema a winne są rządy krajowe, które nie zdały egzaminu trzeba powołać światowy …

https://www.kontrowersje.net/za-pol-roku-bedzie-w-polsce-70-foliarzy-i-to-wyznaczy-polityczne-kierunki/

--- * ---

Anglia: Wskaźnik umieralności zaszczepionych, poniżej 60 lat – 2 razy wyższy niż niezaszczepionych

Opublikowane przez brytyjskie rządowe Biuro Statystyk dane dotyczące Anglii pokazują, że śmiertelność osób zaszczepionych w wieku poniżej 60 lat jest dwa razy wyższa niż śmiertelność w tej samej grupie wiekowej osób niezaszczepionych.

Tendencja ta utrzymuje się od niemal pół roku i „nikt nie potrafi wyjaśnić” tej charakterystyki statystycznej, zresztą nikt z oficjalnych mediów nie próbuje nawet zainteresować się tymi danymi i prosić o ich interpretację przedstawiecieli rządowych, naukowców czy też tzw. ekspertów regularnie występujących w programach telewizyjnych.

https://www.bibula.com/?p=129265

--- * ---

Badania CDC: zaszczepieni i niezaszczepieni rozprzestrzeniają wirusa w takim samym stopniu

Opublikowane najnowsze badania naukowców[1] zatrudnionych przez amerykańską federalną agencję „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” (Centers for Disease Control and Prevention – CDC) i prowadzących te badania na zlecenie i finansowane przez tę agencję, wykazują jednoznacznie, że osoby w pełni zaszczepione „przeciwko Covid-19”, które zainfekowały się „wirusem SARS-CoV-2” (tzw. breakthrough infection), przyczyniają się do jednakowej transmisji wirusa, jak osoby niezaszczepione.

https://www.bibula.com/?p=129239

--- * ---

 Irlandia. 93% zaszczepionej populacji i rekord zakażeń. Rząd przywraca obostrzenia. To jest koszmar jakiś, bo to jest wyganianie choroby przez włożenie chorego do pieca. Już dawno świat wie, że te lockdowny i kwarantanny WŁAŚNIE PORUKRUJĄ takie stany, czyli obniżają odporność i człeka położy byle wirus, którego przed laty nawet by nie zauważył.

Gibraltarem No i co my tam mamy? Ano, po pierwsze – fenomen, zaszczepionych jest tam 113% populacji (wszyscy miejscowi plus przyjezdni z Hiszpanii do  roboty). Jednym słowem marzenie ministra Niedzielskiego. Kowida tam właściwie nie było, coś tam im podskoczyło w sierpniu, a teraz hop. Krzywa zakażeń wystrzeliła w niebiosa. No i rząd wprowadził obostrzenia i nici ze Świąt.

Twarde, niepokojące dane leżą na stole, ale nie masz bracie szans zobaczyć debaty na ten temat. Eksperci walą głupa i coraz bardziej dostarczając jakichś niesamowitych wygibusów do mediów, by wytłumaczyć niewytłumaczalne, niż próbują dociec źródła tych niepokojących zjawisk. Sam remanent tych stawań na antylogicznej głowie przysparza o jej ból, bo aż zęby zgrzytają, gdy się tego słucha lub to czyta. Ale niech się wiją. Tu zwycięża u mnie sadyzm nabyty. Widzieć tych wszystkich profesorów, którzy udają, że nie widzą tego słonia stojącego w rogu salonu. I próbując w dodatku dokonać tego szpagatu z pozycji (para)naukowych. I wyzywając swych zakneblowanych przecież antagonistów od zabobonnych foliarzy.

https://dziennikzarazy.pl/21-11-powiedz-gibraltar/

--- * ---

Apel Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców w sprawie natychmiastowego wstrzymania Narodowego Programu szczepień przeciwko Covid-19

My, lekarze i naukowcy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Niezależnych Lekarzy i Naukowców, zwracamy się z apelem o natychmiastowe wstrzymanie szczepień przeciwko covid-19 w Polsce.

W świetle najnowszych doniesień naukowych i statystycznych tzw. „szczepionka” przeciwko covid-19 nie jest ani bezpieczna, ani skuteczna, ani przebadana jak Państwo głosicie, rekomendując jej stosowanie obywatelom naszego kraju.

W świetle powyżej przedstawionych obiektywnych faktów, doniesień naukowych i oficjalnych danych statystycznych pokazujących w sposób oczywisty, że obecnie podawane społeczeństwu polskiemu tzw. szczepionki przeciwko covid-19 są niebezpieczne oraz nieskuteczne, a przy tym nie w pełni przebadane, tym samym sprowadzają ryzyko ciężkich odczynów poszczepiennych łącznie z licznymi zgonami na osoby je przyjmujące.

W związku z tym wzywamy do natychmiastowego! wstrzymania dalszego propagowania i podawania tych preparatów dzieciom i dorosłym Polakom.

apel szczepionki

https://psnlin.pl/nasze-dzialania,apel-polskiego-stowarzyszenia-niezaleznych-lekarzy-i-naukowcow-w-sprawie-natychmiastowego-wstrzymani,27,141.html

--- * ---

“Całkowita porażka” czyli dlaczego wciąż to wstrzykujemy

Fauci wreszcie przyznaje, że szczepionki nie chronią przed poważnym przebiegiem Covid lub śmiercią

W zeszłym tygodniu dr Anthony Fauci złożył prawdopodobnie najbardziej obciążające wyznanie w historii szczepionki przeciw Covid. Implikacje jego oświadczenia są tak daleko idące, że ​​wywiad, w którym je wygłosił, może okazać się punktem zwrotnym w walce z wielkim oszustwem szczepionkowym popełnianym na narodach świata.

Podczas sesji podcastowej dla New York Times 12 listopada, Fauci został zmuszony do przyznania się do faktu, że szczepionki nie chronią niezawodnie ich odbiorców przed poważnym przebiegiem Covid lub śmiercią.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/21/calkowita-porazka-czyli-dlaczego-wciaz-to-wstrzykujemy/

--- * ---

https://dziennikzarazy.pl/19-11-rozpoznanie-walka-i-odwrot-z-dziejow-taktyczki-politycznej/

--- * ---

Zrozumiałeś? Czy zaczynasz widzieć, co teraz wyprawiają? A może to nadal teoria spiskowa? Jeśli uważasz, że to drugie, musisz wyjaśnić, co masz na myśli. Czy teoria spisku polega na tym, że wszyscy będą brać niekończące się dawki przypominające dla wirusa o 99,9% współczynniku przeżywalności? A może taką teorią jest pomysł, że jest coś nikczemnego w zmuszaniu wszystkich do brania niekończących się dawek przypominających dla wirusa o 99,9% współczynniku przeżywalności?

Ci wszyscy, którzy od 20 miesięcy urządzają kpiny z „teoretyków spiskowych” – darujcie sobie. Prawie wszystko, o czym ostrzegaliśmy w zeszłym roku, albo już się spełniło, albo jest w trakcie urzeczywistniania, albo okazało się zaledwie bladą imitacją prawdziwych wydarzeń. Są rzeczy, których najdziksi z naszej rasy nie mogliby sobie wyobrazić, nawet gdybyśmy spędzili całą dekadę w piwnicy, w najlepszych kapeluszach z folii aluminiowej, próbując udoskonalić nasze prace konkursowe do Nagrody za Najbardziej Szalony Scenariusz na Świecie. Jak chociażby zamykanie całych społeczeństw i gospodarek — ze względu na wirusa o 99,9% współczynniku przeżywalności*. Jak zmuszanie wszystkich do chodzenia z mokrymi szmatami zakrywającymi twarze — ze względu na wirusa o 99,9% współczynniku przeżywalności. Podobnie jak nakłanianie ludzi do przyjęcia zastrzyków z zupełnie nową, nigdy wcześniej nie stosowaną w szczepionkach technologią, która wykorzystuje nanocząsteczki lipidowe do rozprowadzania mRNA w organizmie, gdzie następnie powoduje wytwarzanie miliardów toksycznych patogenów w każdym z narządów organizmu — a wszystko ze względu na wirusa o 99,9% współczynniku przeżywalności.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/19/po-co-ci-kolejny-booster-czyli-apel-do-zaszczepionych/

--- * ---

Spotkanie otwarte z dr. Reinerem Fuellmichem (Open conference meeting)

Czym jest projekt Norymberga 2.0?

Projekt Norymberga 2.0 jest inicjatywą obywatelską, powołaną z konieczności chwili i potrzeby serca.

Jakie są cele projektu?

Celem projektu jest aktywizacja świadomych i odpowiedzialnych Polaków do zebrania dokumentacji historycznej i prawnej opisującej akty bezprawia, nadużyć i zaniechań władzy publicznej oraz opisu dzisiaj nieznanych szerszej opinii publicznej dramatów indywidualnych, tych którymi będą chcieli się Państwo z nami dobrowolnie podzielić.

https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/11/15/spotkanie-otwarte-z-dr-reinerem-fuellmichem-open-conference-meeting/

--- * ---

Agencja FDA jest skłonna ujawnić dane o „szczepionkach przeciwko Covid-19” w roku… 2076

„Szczepionki są bezpieczne” – tak brzmiało przesłanie skierowane do społeczeństwa amerykańskiego w czasie gdy przemysł farmaceutyczny w latach 1970-80 rozkręcał swój szczepionkowy biznes oraz rozszerzał siatkę wpływów aby jeszcze bardziej uzależnić od swoich produktów i nade wszystko powiększyć swoje zyski. Niestety, te naciski oraz coraz większe upolitycznienie nauki i ogłupienie lekarzy spowodowało dokładanie coraz to nowych szczepionek jako obowiązkowych. Doprowadzono to tego, że dzisiaj w Stanach Zjednoczonych każde dziecko do 18 roku życia szczepione jest od 62 do 76 razy (!) – (zob. Harmonogram szczepień CDC – rozpiętość w zależności od podawanych dawek). Te dotychczasowe preparaty szczepionkowe przyczyniły się do lawiny chorób wśród dzieci i młodzieży – bez możliwości pozywania producenta – zaś te genetyczne mRNA reklamowane jako „szczepionki przeciwko Covid-19” spowodują masowe wymieranie, przewlekłe choroby, choroby autoimmunologiczne i nieustanne wielorakie cierpienia dzieci, młodzieży i dorosłych. Również, bez możliwości dochodzenia sprawiedliwości.

https://www.bibula.com/?p=129110

--- * ---

Nawet dziecko widzi, że to co mieliśmy przez ostatnie 2 lata, to jest ordynarne ludobójstwo (co ciekawe w wielu szpitalach nadal jadą w ten deseń, czyli respirator jako pavulon + handel skórą, przed respiratorem lubią odurzyć ofiarę morfiną).

https://www.kontrowersje.net/pis-koncertowo-wepchnal-sie-w-pulapke-wlasnej-polityki-sanitarnej/

--- * ---

https://dziennikzarazy.pl/17-11-jeden-dzien-z-frontu-propagandowego/

--- * ---

--- * ---

Startuje komisja śledcza Norymberga 2.0!

--- * ---

Stan zagrożenia // R12M

Kapitulacja PiS wynika z kalkulacji układu sił, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Aparat partyjny i urzędniczy nie chce zbytnio narażać się ani elitom sowieckim, ani powiązanymi z nimi lokalnymi elitami sowieckimi, międzynarodówkami globalistycznymi oraz lewackimi gdyż obawia się, że mają wszystkie praktycznie środki mogące w sensie technicznym sparaliżować niesuwerenne i teoretyczne państwo polskie: od instrumentów finansowych i międzynarodowych sankcji, po „seryjnego samobójcę”, po twarde środki dywersyjno-sabotażowe, łącznie z powtórką ze Smoleńska. Katastrofa smoleńska była zresztą – tu wracamy do punktu wyjścia – operacją „bratniej pomocy” mającą charakter pacyfikacyjny i (jakkolwiek zabrzmi to okrutnie, ale tak było) wychowawczy wobec elit. Smoleńsk to okrutne ostrzeżenie od elit sowieckich o treści: „są granice, których przekroczyć nie wolno”.

http://jaszczur09.blogspot.com/2021/06/stan-zagrozenia-r12m.html

--- * ---

Kurcze, wiedzieli od samego początku. Przychodzą dane populacyjne dotyczące skuteczności poszczególnych szczepionek w zależności od upływu czasu od zaszczepienia, wieku zaszczepionych, nawet płci. Wygląda to fatalnie. Co my tu mamy? Pfizer BNT162b2, skuteczność szczepionki przeciw zakażeniu stopniowo spadała z 92% w dniach 15-30 do 47% w dniach 121-180, a powyżej 210 tylko 23%. Moderna mRNA-1273, powyżej 180 dni skuteczność: 59%. AstraZeneca ChAdOx1 nCoV-19 powyżej 120 dni nie wykryto żadnej skuteczności.
W przypadku mężczyzn wyniki są jeszcze gorsze: w okresie od 4 do 6 miesięcy skuteczność wynosi 29%. Tak więc dla Pfizera, miedzy 4. a 6. miesiącem mamy 47% skuteczności w leczeniu objawowej infekcji, a od 7 miesięcy nie ma żadnej skuteczności szczepionki. (…)

Oficjalne statystyki w Anglii za ostatni miesiąc mówią, że w pełni zaszczepieni na covid-19 stanowią 83% zmarłych ma covid-19 oraz 67% hospitalizowanych z tego powodu.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/15/jerzy-karwelis-dziennik-zarazy/

--- * ---

Wyszczepili połowę ludzkości, teraz mówią, że „szczepionki tylko nieznacznie zmniejszają” transmisję, więc „potrzeba nowego podejścia”

W dalszej części wywiadu, Bill Gates powiedział, że na początku kryzysu (chodzi o tzw. pandemię z tzw. Covid-19) „nie mieliśmy szczepionek blokujących transmisję”, lecz teraz „mamy szczepionki, które pomogą ci zachować zdrowie, ale one tylko nieznacznie zmniejszają transmisje. Potrzebujemy nowego, nowego sposobu wykonywania szczepionek”

https://www.bibula.com/?p=129018

--- * ---

lekroć pojawia się kryzys – czy to kryzys militarny, polityczny, gospodarczy, finansowy czy społeczny – tłum domaga się silnych przywódców, by się nim zaopiekowali. To doskonale pasuje do osób, które pracują dla państwa. Jeśli o mnie chodzi, jest to psychologiczna wada u ludzi, wynikająca z faktu, że jesteśmy zwierzętami jucznymi. A zwierzęta juczne chcą przywódców.

W menu na dziś danie z wywiadem. Analityk rynku i inwestor Doug Casey w rozmowie z portalem International Man o kryzysach, sposobach ich wywoływania i towarzyszących temu metodach zwiększania kontroli nad społeczeństwem.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/12/ilekroc-pojawia-sie-kryzys-czyli-jak-zwiekszyc-kontrole/

--- * ---

Prawie 60% wszystkich osób hospitalizowanych w Izraelu jest w pełni zaszczepionych. W Irlandii 56% wszystkich zgonów covid od kwietnia do października, to osoby, które otrzymały co najmniej jedną dawkę. No, i kto to spowodował? Osoby niezaszczepione, z których większość ma lepszą naturalną odporność? Czy zaszczepione osoby o niskiej odporności porównawczej i zdolnością do przenoszenia choroby?

... Jest to szczególnie widoczne, gdy nakazy szczepienia rozprzestrzeniają się po całym świecie, a narody i państwa rządzone przez lewicowców są teraz pogrążone w ucisku. Fakty są niezaprzeczalne – stany niebieskie [Demokraci] są zniewolone, stany czerwone [Republikanie] są wolne. Lewicowcy popierają tyranię, konserwatyści popierają wolność. Miliony ludzi próbują uciec z niebieskich stanów. Prawie nikt nie chce się tam przenieść. ... Nie ma ani jednego dowodu naukowego na poparcie argumentu przymusowych szczepień. Nie ma ani jednego dowodu na poparcie twierdzenia, że ​​osoba niezaszczepiona stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa kogokolwiek innego. Powiem to jeszcze raz – rozporządzenia nie są prawami, a nawet gdyby były, to byłyby prawami niekonstytucyjnymi. Nie ma nic prawnego, racjonalnego, naukowego ani moralnego, co zmuszałoby mnie do poddania się eksperymentalnemu szczepieniu.

W menu na dziś danie ze świata autorytaryzmu. Na kanwie ostatnich wypowiedzi amerykańskiego językoznawcy, Noama Chomsky’ego, autor tekstu dowodzi, że wszelkie odmiany socjalizmu prowadzą zawsze do jednego: do tyranii.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/13/wscieklosc-lingwisty-czyli-socjalizm-zawsze-prowadzi-do-tyranii/

--- * ---

--- * ---

Nie można również utrzymywać, że „następne wybory coś zmienią”, bo taki przypadek nigdy nie miał miejsca w 30-letniej historii tego państwa. Żadna zmiana rządów nie wyrugowała, choćby jednej patologii IIIRP, nie uwolniła tego państwa z ludzi służących okupantowi, nie zniszczyła esbeckich fortun, nie przywróciła poczucia sprawiedliwości, nie doprowadziła do ujawnienia zbrodni i skazania zbrodniarzy.

Podobnie, jak komunizm był kompletną niedorzecznością – nawet w swojej strukturze formalnej, tak jego hybryda, zwana III RP, jest niedorzecznością w obszarze zjawisk politycznych, etycznych, bądź prawnych. Nie da się ich zdefiniować przy pomocy racjonalnej metodologii, bo przedstawiciele tego państwa traktują demokrację, moralność i prawo, w taki sposób, jak złodziej używa wytrychu do otwarcia zamkniętych drzwi, a morderca korzysta z noża do zadźgania ofiary.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/13/demokracja-czy-dyktat-1-jaka-polska/

--- * ---

Jak amerykańskie elity sprzedały USA Chinom?

--- * ---

--- * ---

MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI 2021: PRZEMÓWIENIE ROBERTA BĄKIEWICZA

Chwalił Morawieckiego ? Sprzedał się ?

Szef stowarzyszenia Marsz Niepodległości podkreślał w przemówieniu na Rondzie Dmowskiego w Warszawie, że dzisiejszy marsz jest "wyjątkowy".

- Dzisiaj już nie ma sporów tylko wewnętrznych, lecz są także spory zewnętrzne. Dzisiaj jest atak na polską granicę, dlatego chciałbym zaapelować do waszego rozsądku, abyście zachowali bezpieczeństwo, żebyście wsłuchiwali się w komunikaty organizatorów i innych służb - mówił do zgromadzonych.

- Żebyście pamiętali o tym, że jest tu dzisiaj z nami zapewne wiele takich osób, które chciałyby Polsce i Polakom zaszkodzić. Na to po prostu nie możemy sobie pozwolić. Obowiązkiem każdego polskiego patrioty, każdego narodowca jest wspieranie państwa polskiego, służb mundurowych, Wojska Polskiego, Straży Granicznej i także Policji - dodawał.

- Pamiętajcie, że najważniejsze słowo, które powinniśmy zapamiętać to - odpowiedzialność. Pamiętajmy o tym, żeby nagrywać sytuacje budzące kontrowersje i podejrzenia - zaznaczał Bąkiewicz.

"Trwa wojna"
Jak podkreślał Bąkiewicz, podczas dzisiejszych uroczystości wspominamy polską historię, ale równie ważne są wydarzenia, które rozgrywają się obecnie na naszych oczach.

- Polska jest atakowana ze wschodniej granicy, przez Moskwę, która wykorzystuje Białoruś, ale jesteśmy również atakowani przez Niemcy, którzy wykorzystują instytucje unijne do odbierania nam suwerenności - mówił.

- Drodzy rodacy trwa wojna. Ta wojna jest nie tylko tą na granicy, ale trwa też wojna cywilizacji. Jesteśmy tu z różnych środowisk, ale wszyscy zgromadziliśmy się pod biało-czerwoną flagą. Dzisiaj jest taki moment ,w którym powinniśmy się integrować, tworzyć silny naród - podkreślał.

- Dzisiaj trwa zmiana układów sił międzynarodowych, Trwa bezwzględna, brutalna wojna. Hegemon - USA schodzą już z pozycji lidera. W tej chwili porządkuje się nowy świat i to od nas będzie zależało, jak ta "nowa Polska" będzie wyglądała. Czy zostanie nam tylko hymn i i biało-czerwona flaga, czy będziemy narodem i państwem silnym, gotowym nieść krużganek oświaty, chrześcijaństwa, cywilizacji łacińskiej na Zachód. Na Zachód, którego mentalnie, moralnie, cywilizacyjnie już nie ma. To zależy od nas - zwracał się do tłumu Bąkiewicz.

"Panie premierze, pół narodu za panem stoi"
Robert Bąkiewicz w mocnych słowach krytykował działania Unii Europejskiej.
- Jedyną ostoją i fundamentem, na którym może powstać pokój, dobrobyt, porządek to jest ład chrześcijański, Musimy go odbudować. Jeśli Bóg z nami, któż przeciwko nam? - mówił.

Zaapelował również do premiera Mateusza Morawieckiego, żeby nie godził się na żadne ustępstwa, jeśli chodzi o żądania UE względem naszego kraju.

- Panie premierze, widział pan w Parlamencie Europejskim tę całą europejską hołotę, plująca na polskiego premiera - to jest niegodne. Jeszcze bardziej niegodna jest hołota, która była tam z Polski, która mówi po polsku i też pluła na polskiego premiera - mówił.

- Oni, panie premierze, nie dogadają się z nami. Żadne ustępstwa, ani kroku w tył. Zobaczy pan tę ilość biało-czerwonych flag, pół narodu za panem stoi, zdeterminowanego, świadomego, gotowego do poświęceń - podkreślił.

--- * ---

 
Mateusz Morawiecki: ,,Polska jest krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”…
 
Szymon Peres: “Izrael może poszczycić się niespotykanym sukcesem. Na dzień dzisiejszy, wygraliśmy ekonomiczną niezależność i wykupujemy Manhattan, Polskę i Węgry. […] Dla naszego małego kraju jak nasz, to jest naprawdę zadziwiające. Widzę, że wykupujemy Manhattan i wykupujemy Węgry i wykupujemy Rumunię i wykupujemy Polskę. To co widzę, że nie mamy z tym problemów. Dzięki naszemu talentowi, naszym kontaktom i naszemu dynamizmowi, własności prawie wszędzie.”
 Cytuję ze strony sejm.gov.pl Interpelacja nr 5712
“Na stronie internetowej sec.gov możemy sprawdzić, że doszło do rejestracji Polski jako zagranicznej firmy emitującej obligacje. Państwo polskie zarejestrowane zostało w stanie Nowy Jork jako korporacja o nazwie “POLAND REPUBLIC OF” działająca w siedzibie Ambasady RP
 
 
--- * ---
 

--- * ---

--- * ---

Wyszczepili połowę ludzkości, teraz mówią, że „szczepionki tylko nieznacznie zmniejszają” transmisję, więc „potrzeba nowego podejścia”

--- * ---

Czwarta dawka przeciw covid: czy porażka szczepionki może być jeszcze bardziej oczywista?

Centra Kontroli i Zapobiegania Chorobom [CDC] poinformowało we wtorek w zaktualizowanych wytycznych, że niektóre osoby z obniżoną odpornością, które otrzymały szczepionki przeciw COVID-19 firmy Pfizer lub Moderna, będą mogły otrzymać czwartą dawkę” – czytamy w niedawnym raporcie Axios.

Ta drobna informacja to wszystko, czego trzeba, aby ujrzeć jaką kompletną porażką i oszustwem były te szczepionki.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/07/gotowi-na-czwarta-kolejke/

--- * ---

Wywiad z Józefem Białkiem, autorem książki „Covid-19 Globalna mistyfikacja”

Wszystkie media głównego nurtu są narzędziem wpływu i stosują masowo dezinformację. Jak to możliwe? To proste. Należą do tych samych właścicieli. O właścicielach, ich celach oraz powszechnie znanym zjawisku opowiada autor książki Globalna mistyfikacja - Józef Białek. Wywiad z autorem prowadzi Malwina Turek-Smołucha.

https://rumble.com/embed/vlcdwz/?pub=4

--- * ---

--- * ---

--- * ---

No i wyewoluowaliśmy w trzecią dawkę. Dla mnie jest to przykład kompletnej ściemy jeśli chodzi o tzw. szczepionki i ich skandaliczny tryb dopuszczenia do obrotu. Ja wciąż pamiętam te wyścigi, że są skuteczne w 90-ciu, potem w 99 procentach. Miały (zaszczepionym) pozwolić żyć normalnie, zdjąć maski, odsunąć groźby lockdownów i kwarantann. Od początku brzmiało to mało wiarygodnie, ale Big Farma sobie poradziła. No, bo szło równocześnie kilka sprzecznych komunikatów. Głównie zgrzytało w dwóch zestawieniach. Szczepienia były wzmagane kampanią o mnożących się wariantach wirusa, szły lub miały iść kolejne fale, co prowadziło do wniosku, że koronawirus to drań podobny do grypy, co to co roku produkuje nowe warianty, za którymi podążają szczepionki, zawsze spóźnione o sezon. Z drugiej strony szczepionki przygotowane przez Big Farmę miały być uniwersalne i zabijać każdy wariant, dawały utęskniony powrót do normalności. I te dwie równoległe opowieści nie trzymały się kupy. Do tego doszło, że wystarczy tylko się zaszczepić ze dwa razy, by uzyskać obiecaną odporność,..

Niesławna, choć słynna Rada Medyczna 27 sierpnia rekomenduje, że obecna tradycyjna seria szczepień utrzymuje ośmiomiesięczną odporność i niema co się szczepić trzeci raz. Mijają niecałe dwa miesiące i 18 października śpiewamy już z innego klucza: rekomendujemy trzeci strzał każdemu powyżej 18. roku życia. I to nie wcześniej niż po 6 miesiącach od ostatniej dawki. A więc można już po pół roku, a sześć tygodni wcześniej odporność ze szczepionek była co najmniej na 8 miesięcy. Ciekawa zmiana zdania i jej tempo. Decyzja ważka, ale nie podano na podstawie jakich badań tak uznano. Pewnie na takich samych, dostarczonych przez producentów i klepniętych przez tych, którzy jeszcze niedawno uznali zapewnienia producentów, że dwie dawki wystarczą.

https://dziennikzarazy.pl/4-11-cieci-strzal/

dawka 1024x1012 1

 --- * ---

----------„Pewnego ranka, musiałam odmówić lekarskiego pozwolenia na pilotaż trzem sposród trzech badanych pilotów, mających komplikacje po szczepieniach” – powiedziała podpułkownik Theresa Long, główny lekarz Pierwszej Brygady Lotniczej armii amerykańskiej.

Moje rekomendacje: doktor Fauci, członkowie FDA i NIH są niezdoli do sterowania tym samolotem [zwanym Stany Zjednoczone]. Muszą być uziemieni. … Tak jak wspomniałam, błędy lekarskie zabijają każdego dnia tyle pacjentów, że można nimi wypełnić trzy jumbo-jety Boeing 747. Medycyna nie jest perfekcyjna, lekarze nie są perfekcyjni, ta szczepionka nie jest perfekcyjna …  Oni powinni być 'uziemieni’, nie są przywódcami, lecz są administratorami i biurokratami realizującymi program z narracją, iż te szczepionki są 'bezpieczne i skuteczne’, co w żadnym przypadku nie jest prawdą. …

https://www.bibula.com/?p=128854

--- * ---

--- * ---

COVID-19 - jednak sezonowy???

Najnowsze wyniki badań naukowców z Barcelona Institute for Global Health (ISGLOBAL) potwierdzają, że Covid-19 jest infekcją sezonową, której rozprzestrzenianiu się, podobnie jak w przypadku grypy, sprzyjają niższa temperatura i niska wilgotność powietrza. Jak pisze w najnowszym numerze czasopismo "Nature Computational Science", analizy potwierdzają też kluczowe znaczenie przenoszenia koronawirusa SARS-CoV-2 drogą powietrzną i wskazują na potrzebę doskonalenia metod oczyszczania powietrza z niosących wirusa aerozoli.

https://psnlin.pl/news,covid-19-jednak-sezonowy,113.html

-----------------

– Dlaczego wielcy biznesu nie mają zarobić na leszczach ws. końca świata? Cóż z tego, że sami w to nie wierzą. Są wariaci, którzy wierzą, że dwutlenek węgla nas zabije. A inni patrzą z politowaniem – mówił w programie "Polska Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz.

– Widziałem niedawno na największych portalach taki licznik odliczający do końca wydobycia węgla. Zakładam, że robi się taką akcję, by ludzi przestraszyć. Ludzie zaczynają kompletnie wariować. Swoją drogą ciekawe, skąd Greenpeace czerpie na to fundusze – mówił Paweł Lisicki. – Nie jest tajemnicą, że Greenpeace Polska jest odnogą niemieckiego Greenpeace. Do tego stopnia, że w zarządzie są same niemieckie nazwiska – dodał Ziemkiewicz.

Rafał Ziemkiewicz ironicznie zauważył, że Greenpeace popełnił duży błąd. – To taktyczny błąd ze strony Greenpeace, że odliczają do końca węgla, zamiast do końca świata. Było wiele sekt, które o tym mówiły i na tym zarabiały. Jest pan, który szefuje jaczejce od klimatu ONZ-u i chyba w 1981 roku wyznaczył horyzont czasowy na 10 lat, by uniknąć katastrofy. Ostatnio znowu mówił o 10 lat. Horyzont czasowy jest ruchomy – kpił publicysta. – Dokładnie jak w przypadku sekt średniowiecznych, gdzie różni prorocy podawali daty – wtórował mu Lisicki.

https://dorzeczy.pl/plus/polska-do-rzeczy/221347/ziemkiewicz-i-lisicki-o-obroncach-ziemi-i-rychlym-koncu-swiata.html

--- * ---

Lekarze stali się narzędziami korporacyjnego systemu medycznego, przemysłu farmaceutycznego i szpitalnego kompleksu przemysłowego. Z biegiem czasu ta sytuacja tylko się pogarszała, a teraz ta oszukańcza panika z „covid” doprowadziła do tego, że lekarze i szpitale stali się dobrowolnymi płatnymi zabójcami z ramienia państwa, świadomymi lub nie.

Aby ten spisek przeciwko ludzkości mógł być kontynuowany, ludzie muszą dobrowolnie podporządkować się programowi państwa. Bez tego dobrowolnego poddania się, państwo upadnie, ale przy ciągłej uległości i ścisłym posłuszeństwie mas, nie pozostanie nic z tego, co było znane w przeszłości jako normalne życie w nieco tylko wolnym kraju. Wszystko, czego można oczekiwać w pasywnym, obojętnym i posłusznym społeczeństwie obdarzonym zbiorową masową ignorancją, to życie w technokratycznej matrycy całkowitej kontroli i zależności od garstki złych. To jest nasza przyszłość, jeśli nie pojawi się masowy opór!

https://www.ekspedyt.org/2021/11/03/narzedzia-korporacyjnego-systemu-medycznego/#comment-125744

--- * ---

-W menu na dziś danie z karty CJ Hopkinsa. Kolejny felieton z cyklu o ‘Nowej Normalności’. Tym razem o planach globalnego kapitalizmu na nadchodzącą zimę. Komu kończy się czas i czy czeka nas jakiś rodzaj ‘ostatecznego rozwiązania’? 

Nadchodzi zima… i już wiesz, co to oznacza.

Zgadza się, już prawie nastał ten czas, by globalne kapitalistyczne klasy rządzące po raz kolejny wprowadziły masy Nowej Normalności w stan bezmyślnej masowej histerii z powodu wyimaginowanego apokaliptycznego wirusa. Tego samego wyimaginowanego apokaliptycznego wirusa, który przez ostatnie dwa lata wpędzał masy Nowej Normalności w stan masowej histerii przez całą zimę.

Tym razem mają trochę roboty przed sobą. Poważnie. Bo o ile więcej masowej histerii mogliby w tym momencie osiągnąć Nowi Normalsi?

Zdecydowana większość zachodniego świata przekształciła się w pseudomedyczną dystopię, w której trzeba pokazać „dokumenty zdrowotne”, aby wejść do kawiarni i wypić filiżankę kawy. Osoby, które odmawiają eksperymentalnego „szczepienia” przeciwko wirusowi, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy (lub często brak objawów) u około 95% zarażonych, a ogólny wskaźnik śmiertelności infekcji wynosi około 0,1% do 0,5%, są systematycznie segregowani, pozbawiani pracy, odmawia się im leczenia, są demonizowani jako „zagrożenie dla społeczeństwa”, cenzurowani, nakładane są na nich grzywny i są prześladowani na inne sposoby.

Jeśli uważasz, że przesadzam, spójrz na pierwszą stronę tej australijskiej gazety…

Widzisz, GloboCap nie może pozwolić im na powrót do „normalności” (tj. nowej totalitarnej wersji „normalności”), dopóki wszyscy (tj. wszyscy, którzy mają znaczenie) nie poddadzą się „zaszczepieniu” i nie będą chodzić ze skanowalnym certyfikatem ideologicznego konformizmu w swoich smartfonach. Prawdopodobnie zrezygnowaliby nawet z wymogu „szczepień”, gdybyśmy po prostu zgięli kolano i złożyli przysięgę wierności WEF, BlackRock, Vanguard lub komukolwiek, i nosili ze sobą kod QR potwierdzający, że wierzymy w „naukę”, „Covidian Credo” lub jakikolwiek inny dogmat ekumenicznego korporacjonizmu.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/01/nowa-normalnosc-nadchodzi-zima/

----------------------------

 

dobrzyludzie

15 czerwiec 2024

Najnowsze wiadomości na twitter.com/Artur_Nobody63 facebook.com/ArtTurek44 Ponieważ napisałem już wszystko na temat Ściemo Pandemii, Ściemo szczepionkach , programie zniewolenia ludzkości , pod hasłem WIELKI RESET, oraz związanym z tym, do jego...

10 czerwiec 2024

Uśmiechnięci obrońcy demokracji, praw człowieka, praw kobiet, praw zwierząt, klimatu, równości, różnorodności dorwali się wreszcie do tych, których nienawidzą najbardziej – białych, chrześcijańskich mężczyzn, Polaków, broniących narodu i państwa –...

07 czerwiec 2024

KIM TRZEBA BYĆ, BY GŁOSOWAĆ NA TUSKA i jego środowisko? Trzeba być nowoczesnym, europejskim, otwartym umysłem, tolerancyjnym, niebinarnym, normalnym, obywatelem świata, samodzielnie myślącym, kochającym różnorodność, wolnomyślicielem,...

05 czerwiec 2024

"Mają rozmach skurwesyny." W weeked aktualizacja https://www.youtube.com/watch?v=Ud3tiiGmWPY https://www.youtube.com/watch?v=2UKH6b70FRI Witold Gadowski o Januszu Rewińskim. https://www.youtube.com/watch?v=WBlOjZiYFfg

01 czerwiec 2024

W centrum niemieckiego miasta podczas publicznego spotkania doszło do ataku na blogera i krytyka islamu Michaela Stürzenbergera. Wspaniała akcja, poprawna politycznie niemieckiego policjanta w Mannheim . Policjant nie pomógł osobie zaatakowanej !!!...

31 maj 2024

To proste i banale. Nie mają szans przekroczyć progu 5 %. Podsumujmy: Jeszcze 3 lata temu Jarosław Kaczyński popierał Europejski Zielony Ład, PiS-owski komisarz ds. rolnictwa w UE, Janusz Wojciechowski, nagrywał nawet spoty wychwalające te...

25 maj 2024

Jeśli ktoś mówi, że dzięki dotacjom unijnym szybciej się rozwijamy, to po prostu plecie wierudne bzdury. I ci, co niektórzy wiedzą, że to jest plan i po prostu realizują ten plan. a inni uważają, że to jest tak dobrze, wierzą w propagandę i po...

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Wszyscy odpowiedzialni za wdrażanie w...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.