Czym jest Wielki Reset, czyli wprowadzana rewolucja marksistowska przez najbogatszych tego świata. Bardzo wartościowy i tłumaczący w prostych słowach film.
 

Przegląd ciekawszych artykułów.

-------------------------

Ulegnij albo umieraj!

 Te inteligentne dusze, które nadal odmawiają „szczepienia” – przygotujcie się na wykluczanie, denuncjacje, monitorowanie, groźby, wyrzucanie ze społeczeństwa, odmowę usług, nękanie i być może jeszcze coś gorszego, ale nie wycofujcie się. Bez śmiertelnego zastrzyku przeciw „Covid” przynajmniej możecie pozostać zdrowymi i wolnymi od tej trucizny, ale kiedy już ją zażyjecie, aby ułagodzić swoich panów, kto wie przez jakie cierpienia będziecie musieli przejść. Aby być wolnym, trzeba działać jak istota wolna, a dobrowolne poddanie się tyranii neguje jakiekolwiek prawo do wolności.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/30/ulegnij-albo-umieraj/

 ----------------------------------------------

Japonia wprowadza Iwermektynę jako lek dla wszystkich chorych „na Covid-19”

Dyrektor Tokijskiego Towarzystwa Medycznego (Tokyo’s Medical Association) podczas ważnej i transmitowanej na żywo konferencji prasowej w dniu 26 sieprnia br., ogłosił o rekomendacji leczenia przypadków „Covid-19” Iwermektyną, apelując aby wszyscy lekarze w Japonii zaczęłi leczenie tych przypadków, również tym lekiem.

https://www.bibula.com/?p=127586

----------------------

Od 1 września podludzie we Włoszech nie będą mogli podróżować pociągami, autobusami i statkami…

Do tej pory nie mogą już wejść do:

  • lokali gastronomicznych w zamkniętych pomieszczeniach
  • kin, teatrów, muzeów i zabytków
  • na basen, do siłowni, parków rozrywki, na imprezy sportowe i targowe.

 

------------------------

‘Chodzi o okrucieństwo’ czyli to dopiero początek

Klasa rządząca nie ustępuje i coraz częściej wzywa przedsiębiorstwa z sektora prywatnego, aby pomogły im rozwinąć trwałe państwo niewolników.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/29/chodzi-o-okrucienstwo-czyli-to-dopiero-poczatek/

--------------------------------

Co musimy zrobić aby pokonać globalistów – Brat Alexis Bugnolo z Rzymu

Ten wywiad jest naprawdę mocny. Własnie wysłuchałem i polecam. Wersja po polsku.

Brat Alexis się nie patyczkuje, mówi wprost nie demonstracje, a obalenie rządów, rozmowy z policją, przeciągnięcie ich na swoja stronę, a dla popierających i wdrażających ściemę Kornowirusową tylko jeden wyrok – KS

https://konradstachnioblog.wordpress.com

https://rumble.com/vlrrou-co-musimy-zrobi-aby-pokona-globalistw-brat-alexis-bugnolo-z-rzymu.html

-------------------------------

2 mln powikłań, ponad 20 tys. zgonów. Unia Europejska podała oficjalne dane na temat szczepień.

https://pch24.pl/2-mln-powiklan-ponad-20-tys-zgonow-unia-europejska-podala-oficjalne-dane-na-temat-szczepien/

-------

"Rodziców co nakłaniają i godzą się, aby swoje dzieci szczypawkować , należy pozbawić praw rodzicielskich. "- Dr. Zbigniew Hałat.

-------------------------------

-----

"Kilka lat temu napisałem, że fałsz i nędza polityki prowadzonej przez obecnych rządców III RP, ma prawo odstręczać i napawać odrazą ludzi rozumnych.
Jako autor setek tekstów z lat 2007-2015, w których niezwykle krytycznie oceniałem reżim PO-PSL, mogę dziś napisać – tak prostackiej propagandy, takich pokładów zakłamania i ordynarnego fałszu, takiej pogardy dla polskich aspiracji – nie widziałem nawet w tamtych, ponurych latach.
Bo choć były one naznaczone zbrodnią smoleńską, choć odsłoniły najgłębsze pokłady upodlenia tzw.”elit” tego państwa, ich postępki, ich słowa pełne nienawiści, nie dotykały tak boleśnie.
Jak nie dotyka to, co pochodzi od Obcych.
Tych zaś, którzy dziś rządzą – jakiż w tym absurd i ciężar goryczy – czy nie chcieliśmy nazywać „naszymi” i widzieć w nich rzeczników polskich interesów?
Ilu z tych, którzy czytają te słowa pokładało nadzieję w zapowiedziach „dobrej zmiany”, ilu wierzyło, że rządy tak długo wyczekiwane, przyniosą czas prawa i sprawiedliwości?
Powie ktoś – przecież ludzie reżimu PO-PSL prowadzili jeszcze bardziej nędzną i fałszywą politykę, przecież kłamali na potęgę i traktowali naszych rodaków niczym stado idiotów.
Odpowiem: prawda, lecz świadomość – kim byli ci ludzie, była równie naturalna, jak wiedza o objawach śmiertelnej choroby. Byli tymi, za kogo ich uważaliśmy – zbieraniną obcych, twardogłowych typów, złączonych nienawiścią do wszystkiego co polskie.
Byli tacy, jakich poznaliśmy po Smoleńsku – grupą załganych karłów, ludzi bez czci i odwagi.
Spodziewać się po nich dobra, oczekiwać uczciwości i działań honorowych – byłoby niepodobne.
Od takich, nie oczekiwałem więc niczego.
Poza życzeniem, jakie wyraziłem przed dziesięcioma laty: by zniknęli z mojego kraju na zawsze.
Ich świat – świat Obcych, dawno stał się rozpoznawalny i tylko ludzie bez daru rozróżnienia dobra od zła, mogli go nie dostrzec.
Dziś, gdy jedni i drudzy są równie Obcymi, nie zasługują nawet na pogardę."

Eliksiry przeciw COVID-19 nie chronią przed COVID-19

Zdaniem znanej agencji prasowej Bloomberg, zaszczepieni ludzie zarażają się koronawirusem w zaskakująco wysokim tempie. Nie jest jeszcze jasne jak prawdopodobne jest rozprzestrzenienie wirusa przez zaszczepianych na inne osoby. Dodatkowo rośnie obawa, że ​​zaszczepione osoby mogą być bardziej podatne na poważne zachorowanie, niż wcześniej sądzono.

Wszystkie dotychczasowe zapewnienia władz wciskających desperacko wszystkim komu się da preparaty covidowe okazują się fałszem. Po pierwsze okazuje się, że szczepienie nie chroni przed zachorowaniem. Nie chroni również przed zarażaniem innych, co przecież wmawiano, sugerując, że ktoś szczepi się dla swoich bliskich.

https://wolnemedia.net/eliksiry-przeciw-covid-19-nie-chronia-przed-covid-19/

------------------------------------

Australia zostanie ZAMKNIĘTA przez kierowców ciężarówek 31 sierpnia, aby „Wyrzucić rząd”.

Obywatele australijscy teraz otwarcie mówią o OBALENIU SWOJEGO RZĄDU i otwarcie koordynują pierwsze uderzenie: ogólnokrajowy transport ciężarówek zostanie zamknięty od 31 sierpnia. NIC nie będzie nigdzie przewożone, dopóki rząd nie wróci pod kontrolę obywateli.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/08/australia-zostanie-zamknieta-przez-kierowcow-ciezarowek-31-sierpnia-aby-obalic-rzad/

--------------------

„Pełna aprobata” oznacza, że ​​kampanie marketingowe/zastraszanie/nakazy dotyczące szczepionek będą znacznie większe. „Cóż, teraz NIE MA już powodu, aby ktokolwiek odmawiał szczepienia. FDA twierdzi, że jest to całkowicie bezpieczne i skuteczne.”

W menu na dziś danie (prawie) z ostatniej chwili. Media na całym świecie właśnie obiegła informacja o dopuszczeniu szczepionki przeciw covid 19 firmy Pfizer do pełnego zastosowania. W jakich okolicznościach do tego doszło i jakie to będzie miało skutki, o tym we wpisie Jona Rappoporta.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/23/szemrana-zgoda/

------------------------------------

Indyjskie Towarzystwo Prawnicze pozwało WHO za

"morderstwo ludności indyjskiej".

 

Indyjskie Towarzystwo Prawnicze pozwało głównego naukowca Światowej Organizacji Zdrowia, dr. Soumya Swaminathan, oskarżając go o masowe ludobójstwo ludności indyjskiej.

Towarzystwo prawników Indian Bar Association oskarża czołowego pracownika WHO motywując, iż za wskazówkami dr. Swaminathan w wielu prowincjach Indii zablokowano zastosowanie powszechnie znanego leku Invermectin mogącego leczyć przypadki „Covid-19”.

Prawnicy oskarżają głównego naukowca WHO, który doprowadził do zatajenia przed opinią publiczną skuteczności Invermectin, leku znanego ze skuteczności dochodzącej niemal do 100%, nawet w ciężkich przypadkach różnych chorób, w tym tej którą określa się jako „Covid-19”.

The Indian Bar Association w swoim pozwie oskarża wprost o dokonanie morderstwa na każdym indywidualnym pacjencie. W myśl paragrafu 302 Indyjskiego Kodeksu Karnego przestępstwo to zagrożone jest dożywociem albo karą śmierci.

Konieczne rozliczenie winnych

Miejmy nadzieję, że masowy ruch niezależnych, wolnych i odważnych prawników – tak w Indiach jak i na całym świecie – doprowadzi do rozliczenia wszystkich winnych masowych zbrodni oraz każdego indywidualnego morderstwa, które dokonały się pod przykrywką tzw. pandemii. Osądzeni i sprawiedliwie ukarani powinni być organizatorzy medialnej paniki – wszyscy dziennikarze, którzy publicznie rozpowszechniali kłamstwa zastraszając odbiorców; wszyscy lekarze, którzy wbrew swej wiedzy, wbrew przyrzeczeniom czy przysięgom zaniedbali zastosowania leczenia, bądź wykorzystywali sposoby uszkadzające zdrowie pacjentów; wszyscy politycy, którzy swoimi decyzjami wprowadzali bezprzedmiotowe ograniczenia.

 

Czekamy na podobny krok ze strony polskich prawników. Szkoda tylko, że „nieznani sprawcy” w latach 90-tych zeszłego wieku zlikwidowali karę śmierci. Powieszenie, szczególnie publiczne, byłoby mocnym argumentem dla obecnie „niekaralnych” polityków, ministrów „zdrowia” i takich tam… horbanów i simonów

https://www.bibula.com/?p=127393

----------------------

Jak tu dziś zrozumieć coraz szybciej zmieniający się świat? Wiem, że dziewicze wołania o  jego nadchodzącym  dramatycznym końcu są niepoważną histerią.  Co mamy powiedzieć o sytuacji  ówczesnych polskich zesłańców na Syberii, czy w Kazachstanie, ukraińskich świadkach Hołodomoru, czy perspektywach przeżycia w żydowskim getcie? Jest jednak pewna różnica między sytuacją ekstremalną w której nie mamy nic do powiedzenia, a sytuacją gdzie głupio i naiwnie gardząc własną wolnością pozwalamy zainfekowanym pożądaniem większej władzy (nad nami) politykom na ich zbrodnicze eksperymenty. Tak było w Republice weimarskiej (Hitler), tak było z niewybaczalną bezmyślnością uzbrojonych po zęby carskich wojskowych elit w przed bolszewickim Piotrogrodzie (Lenin, Trocki). Zawiodły tu elity nie dostrzegając śmiertelnego zagrożenia dla cywilizacji wartości. Jednak  niemiecki filozof Fryderyk Nietzsche (polskie pochodzenie z Nickich herbu Radwan)  miał dużo racji eksponując czynnik woli, który dziś niestety przejawiają głównie liderzy globalizmu. Oni dobrze wiedzą czego chcą, nie ukrywają swoich planów przejęcia kontroli nad populacją świata, ale prawica grzecznie czeka na otwarcie rzeźni…

https://www.kontrowersje.net/biden-prezydent-upokorzonej-ameryki/

https://pch24.pl/zaczela-sie-iv-fala-glupoty/

-----------------

----------------

Trzecia dawka na grypę/covid, czyli dokąd zmierzamy

„To właśnie widzimy teraz. Niekończący się wyścig wirusów ze szczepionkami, który zawsze będzie działał na korzyść wirusa”.

(…)szczepienia są „najbardziej śmiertelnym, toksycznym, biologicznym środkiem, jaki kiedykolwiek wstrzyknięto do ludzkiego ciała w historii Ameryki”. 

Izrael jest jednym z krajów o najwyższym wskaźniku ‘wyszczepienia’ w celu ochrony przed grypą/covid.W poniedziałek Haaretz poinformował, że ponad 78% Izraelczyków przyjęło szczepienie.Jednak epidemia w kraju nasila się i to właśnie wśród zaszczepionych Izraelczyków.Liczba poważnych przypadków jest najwyższa od sześciu miesięcy.Wysiłki mające na celu powstrzymanie epidemii poprzez zastrzyk przypominający [booster] pogorszyły i tak już złą sytuację.

Zastrzyki znacznie zwiększają ryzyko zachorowania na chorobę wirusową, a nie na

W menu na dziś danie kontynuujące temat tzw. boosterów czyli szczepień przypominających, powszechnie określanych jako ‘trzecia dawka’. Kolejne wypowiedzi naukowców dotyczące skutków masowej inokulacji na tle wydarzeń w Wielkiej Brytanii i Izraelu. Zapraszam do lektury..

https://www.ekspedyt.org/2021/08/22/trzecia-dawka-czyli-dokad-zmierzamy/

 ----------------

----------------

Szczepieni trzema dawkami boją się szczepionych dwoma dawkami, ci boją się szczepionych jedną dawką, a ci boją się niezaszczepionych. Niezaszczepieni nie boją się nikogo, więc kurde, kto tu jest pierd…nięty ???”

https://dziennikzarazy.pl/22-08-kowidki-international-czyli-swiatelko-w-ciemnosci/

---------------------

Zielony ład jest sposobem represjonowania państw, a nawet całego kontynentu. Dlatego zatrzymanie środków jest możliwie i wielce prawdopodobne. Kłania się wiekopomne zwycięstwo lipcowe, gdy zostaliśmy opuszczeni przez Węgrów, którzy już za zdradę otrzymali nagrodę w postaci wstrzymania funduszy, lecz nie obowiązku ich spłacania. A jakie wnioski? Janecki powiada: „Jak w to nie wejdziemy, zostaniemy absolutnie wykończeni finansowo, system energetyczny padnie i wtyczka z gniazdka zostanie Polsce wyciągnięta”. 

Czyli mamy popełnić samobójstwo, gdyż inaczej zostaniemy zamordowani

https://stowarzyszenierkw.org/polityka/popelnijmy-samobojstwo-bo-nas-zamorduja-jerzy-targalski/

 

Nie wierze nikomu

15 marzec 2025

Ostatnie 10 minut przejdzie natomiast do historii dyplomacji i polityki. W pewnym momencie zaczęła się regularna kłótnia pomiędzy przywódcą Ukrainy a dwoma przywódcami Ameryki. Zelenski zaczął napastliwie podważać słowa J.D.Vance’a, a potem...

05 luty 2025

BaldTV - Ernst Wolf analizuje wpływ największych instytucji finansowych i technologicznych gigantów na światową gospodarkę, omawiając próby wprowadzenia cyfrowych walut banków centralnych oraz kontrolę nad systemem monetarnym. Krytycznie ocenia...

05 luty 2025

Z uwagi na blokadę strony w Googlach oraz niską oglądalność, strona nie będzie aktualizowana. Zapraszam na LINKI Więcej najnowszych wiadomości na twitter.com/Artur_Nobody63 facebook.com/ArtTurek44 . Czemu nakręcacie się nienawiścią ? Globaliści...

23 listopad 2024

Andrzej Duda kończy swoje urzędowanie z pełną autodemaskacją, w głębokiej niesławie, jako anglosaski, żydowski, banderowski loka j, który gotów jest rzucić na stos polskiego życia los, po to tylko, żeby ugrać Bóg wie co. My nie wiemy, jakie rachuby...

23 listopad 2024

Motto: „Każdy kto zakazuje na terenie RP wydobycia węgla, każdy kto chce nam założyć maski na twarz, zakazuje korzystania z żywego ognia, ogranicza hodowlę zwierząt, roślin, uprawę ziemi, każdy jest rodowodem spokrewniony z bestialskimi ideologiami...

11 listopad 2024

Donald Trump pozuje na wroga globalistycznego establiszmentu. Czy tak jest w istocie trudno uwierzyć, ale kości zostały rzucone i obietnice Trumpa czekają na realizację. Warto jednak wziąć po uwagę, że gdyby rzeczywiście 47. prezydent Stanów...

09 listopad 2024

Totalitarny przewrót, kamuflowany, ale tlący się latami po wejściu III RP do eurokołchozu, wybuchł otwartym płomieniem w czasach kowidowej plandemii, którą „Zjednoczona łże-Prawica” na polecenie globalistów zadekretowała Polakom z całą...

15 październik 2024

Celowo nie piszę: „jak przetrwać w Trzeciej RP”, ale: „jak przetrwać Trzecią RP”. Na to pierwsze pytanie każdy znajduje sobie jakoś odpowiedź i radzi sobie lepiej lub gorzej w zastanej rzeczywistości. Wynika z niego naturalne pytanie kolejne – „jak...

13 wrzesień 2024

Drodzy Rodacy, rodzice, nauczyciele i świadomi obywatele, Rząd promuje szczepienia przeciwko HPV w polskich szkołach. W ramach tej kampanii odbywają się działania na ogromną skalę, które mogą zagrozić zdrowiu naszych dzieci. Musimy działać razem,...

13 wrzesień 2024

Rząd kłamie w sprawie szczepień HPV - Podejrzenie popełnienia przestępstwa Artykuł ze strony https://mariuszjagora.substack.com/p/podejrzenie-popenienia-przestepstwa Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego i portal szczepienia.info pod kuratelą...

15 czerwiec 2024

Nasz apel to test przede wszystkim dla PiS - gdyż to ugrupowanie samodzielnie tych wyborów nie wygra, ale jednocześnie blokuje całą patriotyczną stronę Polski i lansując własnego, partyjnego kandydata, zmarnuje szansę na dobrego prezydenta...

10 czerwiec 2024

Uśmiechnięci obrońcy demokracji, praw człowieka, praw kobiet, praw zwierząt, klimatu, równości, różnorodności dorwali się wreszcie do tych, których nienawidzą najbardziej – białych, chrześcijańskich mężczyzn, Polaków, broniących narodu i państwa –...

07 czerwiec 2024

KIM TRZEBA BYĆ, BY GŁOSOWAĆ NA TUSKA i jego środowisko? Trzeba być nowoczesnym, europejskim, otwartym umysłem, tolerancyjnym, niebinarnym, normalnym, obywatelem świata, samodzielnie myślącym, kochającym różnorodność, wolnomyślicielem,...

05 czerwiec 2024

"Mają rozmach skurwesyny." W weeked aktualizacja https://www.youtube.com/watch?v=Ud3tiiGmWPY https://www.youtube.com/watch?v=2UKH6b70FRI Witold Gadowski o Januszu Rewińskim. https://www.youtube.com/watch?v=WBlOjZiYFfg

01 czerwiec 2024

W centrum niemieckiego miasta podczas publicznego spotkania doszło do ataku na blogera i krytyka islamu Michaela Stürzenbergera. Wspaniała akcja, poprawna politycznie niemieckiego policjanta w Mannheim . Policjant nie pomógł osobie zaatakowanej !!!...

31 maj 2024

To proste i banale. Nie mają szans przekroczyć progu 5 %. Podsumujmy: Jeszcze 3 lata temu Jarosław Kaczyński popierał Europejski Zielony Ład, PiS-owski komisarz ds. rolnictwa w UE, Janusz Wojciechowski, nagrywał nawet spoty wychwalające te...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.