Dziś kolejny odcinek z dorobku bilansowego kowida, jaki został przedstawiony na I zjeździe koronarealistów. Mecenas Stanisław Zapotoczny przedstawił prawnicze aspekty pandemii. To ważny obszar, bo całe „prawo kowidowe” zostało postawione na nielegalnym fundamencie i nic dobrego z tego nie mogło wyniknąć. Prawo w sensie konstytucyjnym zostało – dodajmy za pomocą cudownego porozumienia ponad podziałami dzielącymi plemiona wojny polsko-polskiej – w ramach politycznych działań zlekceważone. I nawet tak mglista konstytucja, z tak wieloma brakami – a może właśnie dlatego, że taka jest – nie ochroniła suwerena przed autorytaryzmem władz. To właśnie sfera prawa realnego, wykazana w pandemii, najbardziej zmusza do refleksji nad systemem ustrojowym III RP, który – jeśli polityczne plemiona się zjednoczą – jest formą pozwalającą dowolnie tłamsić wolności obywatelskie.

https://dziennikzarazy.pl/19-06-i-zjazd-koronarealistow-kowid-a-prawo/

koronaswiruskonferencja

Ostatnia część wypowiedzi pana mecenasa wskazuje na końcowy aspekt regulacji pandemicznych – kapturowość sądów lekarskich, które służą za narzędzie zemsty na lekarzach, którzy w czasie pandemii ośmielali się leczyć pacjentów.

Mec. Stanisław Zapotoczny - "Kowid a prawo" 

Publikuję kolejne zapisy wystąpień z I zjazdu koronarealistów. Dziś kowid a polityka. Miało to być zorganizowane tak, że podejściem do panelu politycznego miało być moje wystąpienie analityczne. Ale z powodów ograniczeń czasowych musiałem z niego zrezygnować. (Ale można je odtworzyć, bo miało być oparte na moim wpisie o polityce). Temat polityczny na zjeździe domknął więc panel dyskusyjny, okazało się, że gorący. Chciałem, by reprezentowane były w nim trzy postawy (analityczno-krytyczna – redaktor Łukasz Warzecha), działalności politycznej pozasytemowej (Andrzej Poneta – Watahy Głosu Obywatelskiego) i próby zmiany paradygmatu politycznego poprzez wejście do polityki (kandydat na posła – Grzegorz Płaczek). Zapraszam do obejrzenia dyskusji. Poniżej link. https://dziennikzarazy.pl/17-06-i-zjazd-koronarealistow-kowid-a-polityka/

https://banbye.com/watch/v_ZEr5RvsFztFD

konferencjakoronalelstow

 

PROGRAM I ZJAZDU KORONAREALISTÓW

1.       Przywitanie gości. Mariusz Jagóra, Jerzy Karwelis

2.       Dr Marek Sobolewski: Pandemia w statystyce

3.       Mecenas Stanisław Zapotoczny: Kowid a prawo

4.       Lek. Paweł Basiukiewicz: Kowid a medycyna

5.       List profesor Krystyny Lisieckiej-Opalko: Kowid a samorząd lekarski

6.       Dr n. medycznych Danuta Mikołajewska: Kowid a nauka

7.       Paulina Mikołajczyk: Kowid a dzieci

8.       Grzegorz Płaczek: Od kowida do polityki, czyli chodźmy razem

Przerwa, byśmy się wreszcie poznali, a więc dłuższa. Będzie catering…

9.       Kowid widziany z oddali. Kilka słów od pewnie znanych Państwu z Twittera polskich biologów zamieszkałych za granicą.

10.   Ks. Daniel Wachowiak: Kowid a Kościół

11.   Radosław Pogoda: Kowid a gospodarka

12.   Redaktor Piotr Szlachtowicz: Kowid a media

13.   Dorota Rodziewicz: Kowid a WHO

14.   Magdalena Ziętek-Wielomska, profesor Adam Wielomski: Kowid a globalizm

15.   Jerzy Karwelis: Kowid a polityka

Panel dyskusyjny: Kowid jako crash test polskiej polityki

·       Łukasz Warzecha, redaktor

·       Grzegorz Płaczek, kandydat na posła

·       Andrzej Ponata, Watahy Głosu Obywatelskiego

Prowadzi: Jerzy Karwelis

Kolejny odcinek ze Zjazdu Koronarealistów. Tym razem o kowidzie w statystyce. Dla mnie kwestie statystyczne, nie medyczne, były kluczowe w nabraniu podejrzeń co do oficjalnej narracji pandemicznej. O wirusie mówiono (okazało się, że fałszywie), że niewiele o nim wiadomo, a więc tu publiczność musiała wierzyć na słowo, dodajmy – w zmieniającej się, narracji „ekspertów”. Ale statystyka weryfikowała wiele i to bardzo szybko. A na temat danych statystycznych to można było już stanąć w szranki z nagrzanymi medykami, bo tu rządzi logika, a nie tajemna wiedza medyczna, którą lekarze, często na wyrost, wymachiwali przed oczyma pytających.

Pan dr Marek Sobolewski, którego udało nam się zaprosić na spotkanie był w tej kwestii praktycznie od samego początku bezlitośnie obiektywny. No, jak nie patrzeć – pandemia w statystyce nie wychodziła. I temu jest poświęcone jego wystąpienie, które głównie dotyczyło wykazania wewnętrznych sprzeczności pomiędzy faktami a głównymi tezami narracji kowidowej.

Chciałbym tu podziękować zarówno telewizji wRealu 24, jak Stowarzyszeniu WIR „Masz Głos”, za nagranie i propagowanie I Zjazdu Koronarelistów. Nagranie prezentowane pochodzi od Stowarzyszenia WIR. https://dziennikzarazy.pl/18-06-i-zjazd-koronarealistow-kowid-w-statystyce/

https://twitter.com/MariuszJagora/status/1670530291134242818?t=HdyyMvlwDW07PnWQvwp9Jw&s=03

 Prelekcja dr Marka Sobolewskiego- "Kowid w statystyce"

--------

No i dokonało się. Odbył się zjazd koronarealistów, pierwszy, bo wszyscy chcą, by były następne. Ten był pewnego rodzaju wyrównaniem wiedzy, czyli bilansem kowidowym. Po to by się w ogóle odbył, a może tylko po to, by nie był tak zakłamany, jak ten przedstawiony przez władze, jeśli się te w ogóle na to zdecydują. https://dziennikzarazy.pl/11-06-dwie-konferencje/

Przejawiały się też wątki rozliczeniowe i o tym chciałbym dziś porozmawiać. Nie wiem jak to będzie z tymi rozliczeniami. Szczerze mówiąc szczerze w nie wątpię. Eksperyment kowidowy się udał, wątki są rozwijane, doświadczenia wdrażane, zaś główny motyw, czyli bezkarność decydentów staje się międzynarodowym standardem. Temat kowidowy słabnie, coraz ciszej nad tą trumną, a więc pogoda na rozliczanie staje się udziałem już tylko nielicznych akolitów. Lud też chce zapomnieć, bo kto chce wracać do czasu kiedy się dawał robić w balona?

Mamy więc duży zapas na… kontynuację takich akcji. Myślę, że będziemy mieli pieredyszkę tak do 2024 roku. Akurat zbiega się to z wyborami do Unii, która uważam za co najmniej tak samo ważne jak te za rogiem – parlamentarne. Pisałem już o tym, że w układzie, w którym polskie prawo pisze się głównie w Brukseli, to tu – przy serwilistycznej kapitulacji wobec rozszerzania władzy Unii ponad traktaty – nie ma zbyt wielkiego manewru.

Tak samo jeśli chodzi o samą Unię. Jeżeli tam utrzyma się układ dominacji politycznej Berlina pod zielonym sztandarem klimatystycznym, to będziemy mieli przerąbane. Dlatego ważny jest głos już obecnych europarlamentarzystów, bo to może być zasiew pod przyszły nowy paradygmat działania Unii. Otóż, nawet na naszym zjeździe koronarealistów pojawiły się i wątki, i osoby, które w Brukseli potraktowały kowidowy poślizg jako test realnego działania systemu. Odbył się tam Szczyt Kowidowy, ale mam wrażenie, że o takich tylko kompetencjach jak przyparlamentarne komisje w sprawie. Ano zobaczymy. Dziś na ten temat cytuje wpis z bloga pana Marka Wójcika:

„Mowa Davida Martina, którą przedstawiłem w artykule Planowanie pandemii, została uznana za mowę roku 2023. Wystąpienie to odbyło się w Brukseli w ramach Szczytu Covida na forum Parlamentu Europejskiego. Dla wielu parlamentarzystów europejskich prawdziwym powodem motywującym trudne wysiłki w celu zdobycia głosów wyborców zapewniające im pozycję posła w europejskim parlamencie nie są wcale takie drobiazgi jak kilkanaście tysięcy euro miesięcznego wynagrodzenia dla posła, czy zwrot kosztów przelotu, hotelu itd. Zdecydowanie ważniejsi według mnie są panowie z teczkami, w których dostarczają posłom niezbędne środki, by zapewnić dyskretnym sponsorom odpowiednią postawę podczas głosowania…

Ci skorumpowani handlarze głosów, mieli okazje na tym kowidowym Szczycie dowiedzieć się, w jakim celu ich tak dobrze opłacano. Większość z nich nie wie, co to są wyrzuty sumienia, kiedy w grę wchodzą setki tysiące zielonych (euro, czy dolar – nieistotna różnica) papierków. Za rok, 9 czerwca 2024 roku, oddamy głosy na następny pakiet posłów parlamentu UE. Dlatego mamy czas, jeśli chcemy coś zmienić, żeby sprawdzić, jak głosują dotychczas wybrani, lub przyszli kandydaci na posłów. Jest to zdecydowanie prostszy sposób, niż wysiadywać w Brukseli i liczyć przechodzących panów z teczkami. Och przepraszam ewentualne feministki – teczki mogą także przynosić panie.

Christine Anderson, o której wiele razy już pisałem w tym blogu, jest posłanką, której bez wahania oddałbym mój głos, gdybym głosował w Niemczech. Jest z pewnością więcej uczciwych posłów. To jest nasze zadanie – wyborców – oddzielić ziarno od plew. Powiecie pewnie, że w Brukseli to jedynie ryby nie biorą. Są uczciwi ludzie na tym świecie. Nie wszyscy są zaślepieni blaskiem skazanego na śmierć pieniądza.

Christina Anderson powiedziała o odważnych ludziach występujących na tym szczycie: „Staliśmy się rodziną. Jest to rodzina stale rosnących głosów na całym świecie i jestem szczególnie wdzięczna, że stałam się częścią, członkiem tej rodziny, z której jestem bardzo dumna. Jak już wspomniałam, to wspaniali ludzie i nadal będziemy głosem rosnącym. Zrobimy wszystko, by obalić zglobalizowane elity.” Źródło. Opis do poniższego filmu na kla.tvWolność i prawda to zasady przewodnie Międzynarodowego Szczytu Covida, który odbył się w Parlamencie Europejskim na początku maja. Wreszcie lekarze i międzynarodowi eksperci we współpracy z parlamentarzystami UE byli w stanie przedstawić przerażające fakty światowej opinii publicznej. Istnieje jednak nowe zagrożenie ze strony traktatu pandemicznego WHO, który jest obecnie negocjowany.

To zrozumiałe, że taka konferencja w Parlamencie Europejskim jest zaledwie wstępem do rozliczenia zbrodni przeciwko ludzkości. Nie o zemstę nad zbrodniarzami chodzi: powinni ponieść zasłużoną karę. Zdecydowanie ważniejsze jest stworzenie mechanizmów zapobiegających przyszłym potencjalnym przewrotom, których koszty jak widzimy, są ogromne. Ważne są także cele doraźne – pomoc ofiarom, którym możemy jeszcze pomóc. Jest to praca na lata. Wcześniej, musimy odebrać tym przestępcom możliwość wpływania na świat. Na politykę, media, sądownictwo prokuraturę, a także na międzynarodowe organizacje takie jak: ONZ i WHO.

Zamieścił Jerzy Karwelis

11 czerwca 2023 r odbył się w Warszawie I zjazd koronarealistów, na którym podsumowaliśmy bilans kowidowy w kilkunastu obszarach. Zapraszam do obejrzenia relacji z wystąpienia @PBasiukiewicz na temat Kowid a medycyna:

https://twitter.com/i/status/1674108329541369875

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Kandydaci w okręgu wyborczym nr 1 Numer na...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

01 marzec 2024

" Jeżeli globaliści uznali, że już czas, aby przerwać rolnicze protesty i zapobiec skokowemu wzrostowi liczby przebudzonyc h, najlepszym rozwiązaniem będzie odwrócenie uwagi i przekierowanie zainteresowania mas w zupełnie innym kierunku. Wojna jest...

29 luty 2024

JUDEJCZYKOWIE FALĄ NA NAS WALĄ - 24 stycznia 2023, w Parlamencie Europejskim odbyło się głosowanie w sprawie wyłączenia lasów z kompetencji krajowych i przeniesienie do wspólnej polityki leśnej. Media rządowe biły na alarm: Berlin chcą położyć łapę...

29 luty 2024

" Poniższy tekst będzie o szczepionkach, głównie tzw. „obowiązkowych”. Ten tekst nie ma w żadnym stopniu zniechęcić kogokolwiek z Państwa do szczepień. Nie jest jego celem również zachęcanie. Chcę jedynie, abyście Państwo zapoznali się z...

22 luty 2024

... trzeba zużyte ukraińskie mięso armatnie zastąpić nietkniętym polskim. I taki właśnie interes ma prezydent Józio Biden do pana prezydenta Dudy: wiecie, rozumiecie Duda; wy chcieliście przeprowadzić unię z Ukrainą...

19 luty 2024

Napływ produktów rolnych z Ukrainy, ograniczenia narzucone rolnikom przez Zielony Ład, czy zbyt wyśrubowane wymogi środowiskowe we Wspólnej Polityce Rolnej - to przyczyny kryzysu, który zagraża przetrwaniu gospodarstw rolnych - wskazuje Federacja...

15 luty 2024

W dniu 29 stycznia na kanale Centrum Edukacyjne Polska Krzysztof Baliński, były ambasador w Syrii i Jordanii, omawiał swoją nową książkę Polska czy UkroPolin . Ta prezentacja skłania do refleksji, czym tak naprawdę jest Polska i czy to jeszcze...

01 luty 2024

KIM SĄ DYRYGENCI WSPÓŁCZESNEJ EUROPY 🇪🇺 CZY JESTEŚMY ZARZĄDZANI PRZEZ SIŁY ZEWNĘTRZNE ? KALENDARZ SPOTKAŃ RUCHU OBRONY POLAKÓW - GADOWSKI, PIECH, SUMLIŃSKI więcej na Ruchu Obrony Polaków " Jak to jaki 37 czy tam 33 miliony ludzi. Trzeci czy...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.