ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – szokujący duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015) PL

https://www.cda.pl/video/11218075d

-----

HPV - Szczepić czy nie ? - Prof.zw.dr hab.n.med. Rudolf Klimek

----

Film - okaleczony przez szczepionkę HPV

https://rumble.com/v2qq04u-okaleczony.html?fbclid=IwAR1PTrUbq-6yFiKsib1W-51w1mp0ng3Ffz4jXvEdcBGie7LcdtBRgULqoSM

 

----

Szczepienia przeciwko HPV - dr Hubert Czerniak PSNLiN

https://rumble.com/v33ftzp-szczepienia-przeciwko-hpv-dr-hubert-czerniak-psnlin.html

----

Szczepienia przeciwko HPV - dr Hubert Czerniak PSNLiN

https://afirmacja.info/2023/08/10/szczepienia-przeciw-hpv/

----

Ordo Medicus odradza szczepienia przeciwko HPV.

https://ordomedicus.org/szczepienia-przeciwko-hpv/

co2malpa

 

Czytaj: 

Prawdziwa wiedza jest w książkach.
"Operacja Pandemia. Globalna psychoza i nowy totalitaryzm" - Marek A. Zamorski
"Wielki Reset" - praca zbiorowa Marek A. Zamorski, Krzysztof Komenda i Renata Przekora.
"BESTIA – cywilizacja nad przepaścią" - Marek Tomasz Chodorowski
"Ukryta strona dziejów. Nowy Porządek Świata. Nowy Ład Ekonomiczny. Globalizm..." - Epiphanius
Czas na prawdę Józef Białek
Czas sodomy, czyli zamach na cywilizację Józef Białek
Krótka historia dezinformacji. Od konia trojańskiego do internetu Vladimir Volkoff
Czas niewolników. Jak świat stał się własnością kilku korporacji Józef Białek

Więcej książek ( w poniedzałek uzupełnie o kolejne pozycje ) 
http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wiedza/piec-ksiazek-ktore-wprowadza-cie-w-depresje-albo-obudza

Programy szczepień powinny być już dawno wstrzymane a sprawa nagłych zgonów pilnie wyjaśniona

http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/prawda-o-covid-19/191-programy-szczepien-powinny-byc-juz-dawno-wstrzymane-a-sprawa-naglych-zgonow-pilnie-wyjasniona

--- * ---

Obowiązkowe szczepienia dzieci niezgodne z Konstytucją RP ? - PSNLiN

http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wiedza/212-obowiazkowe-szczepienia-dzieci-niezgodne-z-konstytucja-rp-psnlin

--- * ---

Jakby ktoś wątpił w kompetencje dr Madeja: kolposkopia.com/dr-jacek-grzeg Mam nadzieję, że większość społeczeństwa uodporniła się na szczepionkową propagandę po doświadczeniach z okresu "pandemii c19"

----

Po blisko 14 latach masowego stosowania szczepień anty HPV są niepodważalne dowody na dotychczasowy, całkowity brak ich skuteczności w zapobieganiu raka szyjki macicy i stanów go poprzedzających"

https://orka.sejm.gov.pl/opinie8.nsf/nazwa/371_20190614_2/$file/371_20190614_2.pdf

 -----------------------------

Zgony poszczepienne w bazie VAERS w latach 1988 - 2021 na wykresie: szczepienia na COVID-19 spowodowały więcej zgonów w jeden rok, niż wszystkie szczepionki ŁĄCZNIE od 1988 roku.

zgonywbazie

--------------------------------------

Szczepionka anty-HPV jest tak "wysoce skuteczna", że w oficjalnych statystykach nie widać zmniejszonej zachorowalności [1,2,3], a według stanowiska brytyjskich naukowców z 2020 r "Nadal nie jest pewne, czy szczepienie przeciwko HPV zapobiega rakowi szyjki macicy" [4]

----

"wiele objawów zgłaszanych (...) pop/HPV wskazuje na zapalenie naczyń mózgowych (...). Wydaje się zatem, że w niektórych przypadkach  może być czynnikiem wyzwalającym śmiertelne zdarzenia autoimmunologiczne/neurologiczne. Lekarze powinni być świadomi tego związku"

https://citeseerx.ist.psu.edu/document?repid=rep1&type=pdf&doi=70bc1f5aaa0bf9b00ac72034f453f7590284915c

---

Szczepionka anty-HPV jest tak "wysoce bezpieczna", że mamy setki zgonów i setki tys powikłań zgłoszonych jako NOP [5,6], literatura naukowa opisuje śmiertelne zdarzenia [7] i poważne ch. autoimmunol [8], trwałe kalectwo [9], powstał nawet film dokumentalny o powikłaniach [10] 2/3

----

Ginekolog z II stopniem specjalizacji - dr med. Jacek Madej - powołując się na oficjalne dane i artykuły naukowe, wyjaśnia dlaczego „szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy, to największe oszustwo w historii medycyny XXI wieku!” i ostrzega przed skutkami ubocznymi

https://kolposkopia.com/obecne-szczepionki-przeciwko-rakowi-szyjki-macicy-to-najwieksze-oszustwo-w-historii-medycyny-xxi-wieku/

----

 Szczepionka anty-HPV - "skuteczna i bezpieczna" . Do bazy WHO dotychczas zgłoszono ponad 124 tysiące potencjalnych skutków ubocznych vigiaccess.org W samej bazie VAERS (USA) można znaleźć 558 zgłoszonych zgonów vaers.hhs.gov/data.html Skutki uboczne dotyczą głównie dzieci i młodych kobiet "Nadal nie jest pewne, czy szczepienie przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV) zapobiega rakowi szyjki macicy"

https://journals.sagepub.com/doi/10.1177/0141076819899308

-----

Australia - współczynnik zachorowalności na raka szyjki macicy

2006 / 2007 (wprowadzenie💉przeciw HPV)
👉6,8/100 000

2018 (po 12 latach programu szczepień przeciw-HPV)
👉 7,3/100 000
Szczepienia działają ;)

przeciw HPV jest zalecana w Szwajcarii od 2007 kobietom w wieku 11-26 lat. Wyniki nie wykazują żadnego spadku od 2007 r., co sugeruje, że jak dotąd szczepienie nie miało wpływu na liczbę raków szyjki macicy

"w krajach o wysokim procencie wyszczepienia społeczeństwa (...) zaobserwowano znaczny wzrost zachorowań na zaawansowane stany przedrakowe /CIN2+/ i raka szyjki macicy, spowodowane przez typy wirusa HPV nieobecne w szczepionkach"

https://twitter.com/PiotrWitczak_/status/1662363419243081729

Szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV  ... jest prawdopodobnie najbardziej niebezpieczną spośród wszystkich szczepionek dostępnych obecnie na rynku.

 Opublikowano: 09.11.2015 !!!

Ma ona rzekomo chronić przed [przenoszonym drogą płciową] zakażeniem wywołanym przez niektóre odmiany wirusa brodawczaka ludzkiego, którego następstwem mogą być brodawki narządów płciowych, zwane inaczej kłykcinami kończystymi, rak szyjki macicy i inne nowotwory. Zgodnie z danymi z września 2015 roku[1], pochodzącymi z amerykańskiego rządowego Systemu Raportowania Niepożądanych Odczynów Poszczepiennych VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System)[2], po podaniu tej szczepionki odnotowano 41 236 reakcji ubocznych, w tym 1373 osób zostało trwale okaleczonych (stały się niepełnosprawne fizycznie), 233 zmarły, 705 znalazło się w stanie zagrażającym życiu, a 5575 doświadczyło innych niepożądanych odczynów poszczepiennych.

Pomimo powyższych faktów szczepionka HPV nadal jest na rynku i w większości państw uznaje się ją za „bezpieczną”. Wyjątkiem jest Japonia, gdzie w 2013 roku zrezygnowano z rekomendowania tego preparatu i jak do tej pory, w związku z obawami opinii publicznej dotyczącymi skutków ubocznych, decyzji tej nie zmieniono. 

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, gdzie i kiedy po raz pierwszy przetestowano szczepionkę HPV oraz co stało się z dziewczynami, którym ją podano?

Niektórzy z was być może słyszeli o kantonie Santa Cruz (w prowincji Guanacaste)[7] w Kostaryce, państwie w Ameryce Środkowej. To właśnie tutaj przeprowadza się najwięcej tzw. testów klinicznych na całym świecie w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Innymi słowy, miejscową ludność traktuje się jak króliki doświadczalne. Większość wiedzy na temat szczepionki HPV pochodzi właśnie stąd. Przeprowadzanie testów w Kostaryce zaczęto w 1985 roku. W tym czasie kraj ten był najbiedniejszym miejscem w regionie.

Być może nigdy nie dowiemy się, co się stało z nastolatkami, które brały udział w pierwotnym testowaniu szczepionki HPV. Trzeba mieć jednak nadzieję, że okaleczone przez HPV dziewczyny, które w chwili obecnej usiłują podzielić się z resztą świata wiedzą o tym, czego doświadczyły, będą mogły liczyć na jej pomoc.

https://wolnemedia.net/testowanie-szczepionki-hpv/

 --- ***  ---

ONKOLOG OSTRZEGA W SEJMIE PRZED SZCZEPIONKĄ HPV

https://stopnop.com.pl/onkolog/

 --- ***  ---

NIE BĘDZIE OBOWIĄZKOWEJ SZCZEPIONKI PRZECIW HPV

Szczepionka, która mogła zniszczyć zdrowie tysięcy dziewcząt miała stać się obowiązkowa. Obecny rząd zrezygnował jednak z planów forsowanych przez poprzednią opcję polityczną.

Z całego świata płyną historie okaleczonych dziewcząt, a  rodzice pokrzywdzonych przez powikłania poszczepienne próbują się bronić. Grupa japońskich rodzin wytoczyła proces rządowi i dwóm producentom, a japońskie ministerstwo zdrowia nie chcąc brać odpowiedzialności już w czerwcu 2013 r. zrezygnowało z rekomendacji.  Duński rząd natomiast  zorganizował pomoc dla poszkodowanych i zlecił niezależne badania bezpieczeństwa.

https://stopnop.com.pl/nie-bedzie-obowiazkowej-szczepionki-przeciw-hpv/

 --- ***  ---

SZCZEPIENIA - ZA & PRZECIW

https://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2016/11/ksiazka-Martin-Hirte.pdf

 --- ***  ---

VACCINEGATE – GARDASIL 9, WSTĘPNE WYNIKI ANALIZY SKŁADU CHEMICZNEGO.

https://stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2019/02/CORVELVA-Raport-analiza-składu-chemicznego-Gardasil9_PL.pdf

 --- ***  ---

Szczepionkę przeciw HPV powiązano ze spadkiem płodności

W toku badań naukowych powiązano szczepionkę przeciw HPV ze wzrostem niepłodności zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet. Jak donosi “Children Defence Health Defense”, niedawno opublikowane w “Journal of Toxicology and Environmental Health” badanie dotyczyło zdolności do zajścia w ciąże wśród kobiet, które otrzymały szczepionkę przeciwko wirusowi HPV. Szczepionka przeciwko HPV ma podobnież na celu ochronę przed ludzkim wirusem brodawczaka (HPV) i rzekomo pomaga zapobiegać rakowi szyjki macicy. Nutrition Survey (NHANES) w latach 2007-2014, DeLong odkrył, że kobiety w wieku od 25 do 29 lat, które otrzymały szczepionkę przeciw HPV, miały prawie pięćdziesiąt procent mniejsze prawdopodobieństwo urodzenia dziecka.

https://wolnemedia.net/szczepionke-przeciw-hpv-powiazano-ze-spadkiem-plodnosci/

--- ***  ---

Szczepionka przeciw HPV okaleczyła ogrom dziewcząt

Opublikowano: 18.06.2015 Dziesiątki tysięcy nastolatek zapadały na ciężkie choroby, a niektóre z nich zostały wręcz przykute do wózków inwalidzkich po otrzymaniu rutynowo przepisywanej szczepionki przeciwko HPV (wirusowi brodawczaka ludzkiego). 

W Wielkiej Brytanii szczepionkę HPV zaleca się rutynowo 12- i 13-latkom od 2008 roku. Ma ona chronić przed przenoszonymi drogą płciową zakażeniem wirusami brodawczaka ludzkiego, którego następstwem może być rak szyjki macicy.

Dodatkowo, uprzednio zdrowe nastolatki po podaniu tej szczepionki zaczynają uskarżać się na bóle w klatce piersiowej i jamie brzusznej, wyczerpanie, trudności w oddychaniu, fibromialgię [przewlekły ból mięśni i stawów] oraz zespół posturalnej tachykardii ortostatycznej [trudności w utrzymaniu pionowej postawy ciała wskutek kołatania serca, zawrotów głowy, uczucia lęku, zmęczenia, nadmiernej potliwości, utraty przytomności, co prowadzi do ograniczenia aktywności życiowej, a niekiedy grozi inwalidztwem różnego stopnia].

W ponad jednej czwartej przypadków skutki uboczne zaaplikowanej szczepionki były tak drastyczne, że wymagały natychmiastowej hospitalizacji, bo uznano je za „zagrażające życiu”.

Obawy związane ze szczepionką HPV to żadna nowość. Wcześniej przed jej stosowaniem ostrzegało już japońskie ministerstwo zdrowia, natomiast kraje europejskie nadal są na etapie ponownej oceny jej jakości. Jakiś czas temu dowiedziono również, że szczepionka HPV ma związek z pojawieniem się bezpłodności i przedwczesnej menopauzy.

W Wielkiej Brytanii, pomimo rejestrowania na bieżąco powiązań pomiędzy zaaplikowaniem szczepionki i jego następstwami, do tej pory przyjęło ją ponad 8 milionów osób.

W rzeczywistości całkowita liczba chorób powiązanych ze szczepionkami HPV przewyższa liczbę skutków ubocznych, jakie odnotowano w trakcie wszystkich rutynowych programów zdrowotnych razem wziętych. 1018

https://wolnemedia.net/szczepionka-przeciw-hpv-okaleczyla-ogrom-nastolatek/

 --- ***  ---

Śmierć po szczepionce przeciwko HPV Opublikowano: 01.08.2021

Emily Tarsell była zdruzgotana, gdy jej 21-letnia córka Christina zmarła w 18 dni po otrzymaniu trzeciej dawki szczepionki firmy Merck, reklamowanej jako szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV – Human PapillomaVirus). 2442.

Tarsell początkowo nie powiązała śmierci swojej córki ze szczepionką przeciwko HPV, jednak z czasem dowiedziała się o innych zgonach po otrzymaniu szczepionki przeciw HPV i zwróciła się o poradę do lekarza. Ten polecił zgłoszenie raportu do systemu niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS). Po prawidłowym zgłoszeniu zgonu, zrozpaczona matka spodziewała się wnikliwych badań, jednak długo czekała na odpowiedź.

Stało się jasne, że Merck sfałszował wpisane do systemu VAERS zdarzenie o niepożądanych skutkach ubocznych swojego produktu.

Doświadczenie to skłoniło Tarsell do rozpoczęcia swojego własnego dochodzenia dotyczącego funkcjonowania systemu VAERS. „Chciałam dowiedzieć się więcej o procesie raportowania i czy istnieją jakieś wzorce” – powiedziała. Przeszukała tysiące raportów VAERS i zaczęła zauważać pewien schemat.

Na przykład CDC określało dolegliwości, takie jak rak szyjki macicy, toczeń, paraliż żołądka i zaburzenia autoimmunologiczne jako „reakcje lżejsze”. „Nie musisz nawet być lekarzem, aby zdać sobie sprawę, że są to poważne schorzenia.” – powiedziała Tarsell.

Jej badania umożliwiły współautorstwo pracy opublikowanej w czasopiśmie „Science, Public Health Policy and the Law”. Badanie Tarsell ujawniło, że w raportach zdarzeń niepożądanych VAERS, znaczny odsetek poważnych reakcji na szczepionkę Gardasil HPV uznano za „lżejsze”, co wypacza profil bezpieczeństwa szczepionki.

Tak jak z wieloma innymi produktami przemysłu farmaceutycznego, szczepionki przeciwko HPV są bardzo „kontrowersyjne”. Przede wszystkim są szeroko reklamowane, bardzo podstępnie promowane przez „fachową literaturę medyczną”, wbrew twierdzeniom zapobiegają znikomemu procentowi chorób, a przy tym cechują się wysokim wskaźnikiem niepożądanych odczynów – nawet biorąc pod uwagę oficjalne dane odpowiednio preparowane, jak w ww. przypadku.

I rzeczywiście, natychmiast pojawiła się fala poszczepiennych skutków ubocznych szczepionki HPV, jednak – tak jak reszta NOP-ów – dotyczyła jedynie przypadków do 28 dni od zaszczepienia, gdyż systemy i procedury mające zbierać dane, zostały tak stworzone i są tak administrowane, aby niepożądane przypadki napływały w jak najmniejszej liczbie i żeby były klasyfikowane na korzyść firm farmaceutycznych.

Dla przykładu, zaraz po masowym wyszczepianiu społeczeństwa amerykańskiego (szczepionka jest „zalecana” dla dziewcząt i kobiet od 9 do 45 lat oraz dla chłopców i mężczyzn w tym samym przedziale wiekowym), dwukrotnie wzrosły poronienia (25% wśród zaszczepionych kobiet, a dla pozostałych kobiet wynosi 12,5%); 11% kobiet w ciągu do pół roku po szczepionce miało stany chorobowe narządów rodnych bądź piersi (u kobiet niezaszczepionych – 1,2%); wskaźnik zgonów wynosi 8,5 na 10 tysięcy u kobiet zaszczepionych i jest dwukrotnie wyższy niż niezaszczepionych szczepionką JPV. Nawet podczas przyspieszonych badań klinicznych, gdy 5 dzieci przyszło na świat z wadami wrodzonymi (zero w kontrolnej grupie kobiet niezaszczepionych), nie stanowiło to problemu z zatwierdzeniem szczepionki. Więcej na ten temat np. w pozwie przeciwko firmie Merck i jej szczepionce.

Cała propaganda proszczepienna wokół szczepionki przeciwko HPV – i wielu innych szczepionek – opiera się na wielu kłamstwach. Niestety, media zamiast informować rzetelnie, są tubą propagandową firm farmaceutycznych. Również środowiska lekarskie, z przykrością należy odnotować także i w Polsce, bezkrytycznie cytują literaturę producentów, albo cynicznie powielają kłamstwa tych, dla których biznes, kontrola nad populacją oraz zepsucie społeczeństw (wszak HPV należy do chorób wenerycznych, które są do uniknięcia przy prawidłowym stylu życia) są ważniejsze niż zdrowie pacjentów.

... nie należy bezkrytycznie wierzyć zapewnieniom producentów, należy odrzucać przekazy reklamowe, należy być sceptycznym do „oficjalnych danych” przekazywanych przez rządowe organa regulacyjne, być podwójnie-potrójnie-poczwórnie ostrożnym co do lekarskich rekomendacji i po prostu należy zakładać, iż kluczem do zdrowia jest właśnie szeroko rozumiany zdrowy tryb życia oraz jak najmniej interwencji medycznych, głównie tych zalecanych jako „prewencyjne”.

https://wolnemedia.net/smierc-po-szczepionce-przeciwko-hpv/

 --- ***  ---

8 grudnia 2022 roku Prezydent Francji wyraził zaniepokojenie niskim wskaźnikiem wyszczepienia nastolatków przeciwko zakażeniu wirusem brodawczaka ludzkiego (HPV). Powiedział, że chce działać szybko, zapowiedział kampanię informacyjną w szkołach i nie wykluczył wprowadzenia obowiązkowej szczepionki Gardasil. 1 marca podczas wizyty w jednej ze szkół w Charente wezwał do przeprowadzenia powszechnej kampanii szczepień dla uczniów klas piątych (11-13 lat). Pośpiech ten budzi wątpliwości, ponieważ w Stanach Zjednoczonych rusza właśnie proces przeciwko producentowi szczepionki - firmie Merck. Powodowie domagają się odszkodowania za poważne, a w niektórych przypadkach śmiertelne, skutki uboczne przypisywane szczepionce Gardasil 9, tej samej, którą zaleca prezydent Francji. Według nich działania niepożądane zostały umniejszone przez producenta, a korzyści ze szczepionki w zakresie ochrony przed różnymi nowotworami w następstwie STI (sexually transmitted infection) - wyolbrzymione.

 --- ***  ---

7 najbardziej niebezpiecznych szczepionek

  --- ***  ---

HPV przenosi się także z krwią?

Badanie, którego wyniki ukazały się w piśmie „Emerging Microbes & Infections”, zainspirowała obserwacja, jakiej naukowcy dokonali w 2005 r. „Parę lat temu naukowcy przyglądali się próbkom krwi HIV-pozytywnych dzieci. Wtedy odkryto, że niektóre z nich są również HPV-pozytywne. Ze względu na młody wiek tych pacjentów [brak doświadczeń seksualnych] zrodziło się pytanie, czy wirus mógł pochodzić z transfuzji krwi [część tych dzieci to hemofilicy, którzy zarazili się HIV, przechodząc liczne transfuzje].”

https://wolnemedia.net/hpv-przenosi-sie-takze-z-krwia/

------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie, ale czasami nie mam wyjścia.

Potrzebuję ok. 5 000 zł , aby dalej prowadzić stronę www.nie-wierze-nikomu.pl i w spokoju przeżyć 2023 rok.

Jestem osobom niepełnosprawną O2-P, nie mam możliwości dodatkowego zarobkowania.

PS: oraz na   KSIĄŻKI,  KSIĄŻKI,  KSIĄŻKI   http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/dotacje

------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 Fakty o raku szyjki macicy i szczepieniach przeciwko wirusom HP – zawiera informacje o przyczynach obecnej liczebności zachorowań i zgonów z powodu raka szyjki macicy w Polsce, skutkach ubocznych i skuteczności SILGARDU (Gardasil) na podstawie dokumentów źródłowych producenta firmy MSD, informacje o grupach ryzyka raka szyjki macicy i inne.

Przedstawione na tym portalu źródłowe dokumenty producenta SILGARDu i literatura medyczna dostarczają dowodów na następujące wnioski:

 • skuteczność preparatu Silgard przeciwko rakowi szyjki macicy nie została jeszcze nigdzie wykazana, ponieważ nowotwór diagnozowany jest wieku powyżej 30 – 50 lat, a badania kliniczne wśród szczepionych nastolatek nie trwały dłużej niż 5 lat,
 • skuteczność Silgardu nigdy nie była przedmiotem przedlicencyjnych badań klinicznych w odniesieniu do redukcji zmian szyjki macicy stopnia 2 i 3 wśród dziewcząt 11- 12 letnich, mimo to właśnie dziewczynki w tej grupie wiekowej otrzymują ten preparat,
 • przedlicencyjne badania kliniczne z udziałem kobiet powyżej 26 roku życia wykazały skuteczne blokownie nowych przewlekłych infekcji HP, ale nie miało to wpływu na wystąpienie zmian stopnia 2 i 3 ani raka szyjki macicy w tej grupie wiekowej – na tej podstawie amerykańska agencja FDA odmówiła wydania rekomendacji dla Silgardu w grupach wiekowych powyżej 26 roku życia,
 • bezpieczeństwo preparatu Silgard nigdy nie było przedmiotem zainteresowań producenta – firmy MSD: w testach klinicznych wzięło udział jedynie około 800 dziewczynek w wieku 11 – 12 lat, w weryfikacji bezpieczeństwa w grupach wiekowych 15 – 23 lat używano związków aluminium lub innych szczepionek jako „placebo”, nigdy nie użyto fizjologicznie neutralnego placebo,
 • większość kobiet walczących dziś z rakiem szyjki macicy znalazło się w takiej sytuacji na skutek nieskuteczności rządowego programu profilaktyki, zaniedbania regularnych badań profilaktycznych i własnych wyborów życiowych (palenie papierosów, duża liczba partnerów seksualnych, wczesna inicjacja seksualna),
 • „inwestycja” publicznych środków w obietnicę przyszłej redukcji raka szyjki macicy i realne powikłania poszczepienne powoduje wypieranie innych istotnych działań profilaktycznych z budżetów lokalnych (np. wykrywanie i zapobieganie wadom rozwojowym dzieci we wczesnym stadium),
 • wszystkie dotychczasowe dane na temat skuteczności i skutków ubocznych Silgardu pochodzą jedynie od producenta firmy MSD – firmy, która wielokrotnie zatajała fakty o skutkach ubocznych swoich preparatów, wielokrotnie manipulowała informacjami o skuteczności swoich produktów, wielokrotnie wypłacała gigantyczne odszkodowania za szkody wyrządzone pacjentom.
 • rozważa się wprowadzenie szczepień przeciwko HPV już w okresie niemowlęcym a może nawet w pierwszej dobie życia

Spis treści

 • Autyzm a Szczepienia? – obszerna biblioteka na temat dotychczasowych badań na temat związku szczepień i zaburzeń ze spektrum autyzmu jak i hipoteza o przyczynach obecnej epidemii autyzmu.

 

  --- ***  ---

 • Fakty o tężcu i szczepieniach przeciwko tężcowi – zawiera dane epidemiologiczne odnośnie tężca w Polsce od 1950 roku, informacje o tężcu noworodków, rodzajach ran i czynnikach ryzyka, publikacje na temat naturalnego uodpornienia i metodach profilaktyki wtórnej i leczenia tężca, i inne.
 • Fakty o grypie i szczepieniach przeciwgrypowych – zawiera rozróżnienie między grypą prawdziwą a zachorowaniami grypopodobnymi wywołanymi innymi wirusami, przeglądy systematyczne pokazujące dowody na bardzo ograniczoną skuteczność szczepień, przykłady dwulicowości lekarzy i oporu środowiska medycznego przeciwko obowiązkowym szczepieniom tej grupy zawodowej, zmiany definicji pandemii w 2009 roku, rózne skuteczne metody zapobiegania infekcjom grypopodobnym, i inne.
 • Fakty o odrze i szczepieniach przeciwko odrze – zawiera dane epidemiologiczne odnośnie odry w Polsce od 1950 roku, historię wprowadzania szczepień w Polsce, społeczną i medyczną strona zbiorowej odporności, istotne informacje potrzebne do pielęgnacji dziecka chorego na odrę, i inne.
 • Fakty o krztuścu i szczepieniach przeciwko krztuścowi – zawiera historię krztuśca w Polsce, informacje o skuteczności i skutkach ubocznych masowych szczepień, przegląd literatury medycznej na temat leczenia krztuśca, dane o objawach krztuśca u dzieci nieszczepionych, informacje o przyczynach ograniczonej skuteczności szczepień przeciwkrztuścowych, i inne

 --- ***  ---

szczepionki

https://stopnop.com.pl

 https://ordomedicus.org/wp-content/uploads/2022/02/prezentacja-SKLADNIKI-ZYWNOSCI-WSPIERAJACE-ODPORNOSC-ORGANIZMU-2022.pdf

15 czerwiec 2024

Nasz apel to test przede wszystkim dla PiS - gdyż to ugrupowanie samodzielnie tych wyborów nie wygra, ale jednocześnie blokuje całą patriotyczną stronę Polski i lansując własnego, partyjnego kandydata, zmarnuje szansę na dobrego prezydenta...

10 czerwiec 2024

Uśmiechnięci obrońcy demokracji, praw człowieka, praw kobiet, praw zwierząt, klimatu, równości, różnorodności dorwali się wreszcie do tych, których nienawidzą najbardziej – białych, chrześcijańskich mężczyzn, Polaków, broniących narodu i państwa –...

07 czerwiec 2024

KIM TRZEBA BYĆ, BY GŁOSOWAĆ NA TUSKA i jego środowisko? Trzeba być nowoczesnym, europejskim, otwartym umysłem, tolerancyjnym, niebinarnym, normalnym, obywatelem świata, samodzielnie myślącym, kochającym różnorodność, wolnomyślicielem,...

05 czerwiec 2024

"Mają rozmach skurwesyny." W weeked aktualizacja https://www.youtube.com/watch?v=Ud3tiiGmWPY https://www.youtube.com/watch?v=2UKH6b70FRI Witold Gadowski o Januszu Rewińskim. https://www.youtube.com/watch?v=WBlOjZiYFfg

01 czerwiec 2024

W centrum niemieckiego miasta podczas publicznego spotkania doszło do ataku na blogera i krytyka islamu Michaela Stürzenbergera. Wspaniała akcja, poprawna politycznie niemieckiego policjanta w Mannheim . Policjant nie pomógł osobie zaatakowanej !!!...

31 maj 2024

To proste i banale. Nie mają szans przekroczyć progu 5 %. Podsumujmy: Jeszcze 3 lata temu Jarosław Kaczyński popierał Europejski Zielony Ład, PiS-owski komisarz ds. rolnictwa w UE, Janusz Wojciechowski, nagrywał nawet spoty wychwalające te...

25 maj 2024

Jeśli ktoś mówi, że dzięki dotacjom unijnym szybciej się rozwijamy, to po prostu plecie wierudne bzdury. I ci, co niektórzy wiedzą, że to jest plan i po prostu realizują ten plan. a inni uważają, że to jest tak dobrze, wierzą w propagandę i po...

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Wszyscy odpowiedzialni za wdrażanie w...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.