Co ciekawsze wiadomości będą publikowane na www.facebook.com / nie.wierze.nikomu    POLUB TO 

" Chłodny analityk" Budzisz skompromitował się mówiąc że Lisicki prowadzi "prorosyjski tygodnik z wyraźną narracją prorosyjską". DO RZECZY

--- ***  ---
Zakazana prawda. Ucieczka od wolności Tomasz Budzyński Wojciech Sumliński

Przełomowa książka majora ABW Tomasza Budzyńskiego i dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, ujawniająca, co niejawne i nigdy nieujawniane – fakty tak nieprawdopodobnie prawdziwe, że całkowicie zmieniające sposób patrzenia na naszą rzeczywistość i w oparciu o logikę, trudne do pojęcia.

Jak zrozumieć historię, w której zaufany człowiek Jarosława Kaczyńskiego o żydowskim rodowodzie i wierze, staje się powiernikiem tajemnic zaufanego człowieka Donalda Tuska o żydowskim rodowodzie i wierze, Michała Boniego, który przy okazji jest ojcem chrzestnym (sic!) dziecka zaufanego człowieka Jarosława Kaczyńskiego? Ta skomplikowana „układanka” to tylko jedna z zagmatwanych historii pozwalających łączyć kropki, opowiadających o świecie, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje i wszystko jest iluzją…

Tajemnice są niebezpieczne, ale musimy je ujawniać - to część naszej natury: odkrywanie prawdy i uzyskiwanie jasnych odpowiedzi na pytania dotąd bez odpowiedzi:

Co zawiera Aneks do raportu WSI, który miał być jawny, ale decyzją wszechwładzy rządzących, przy udziale trzech prezydentów RP, został opatrzony klauzulą najwyższej tajności? Sprawa ta miała być tajemnicą przechodzącą z ojca na syna - tak jednak nie będzie, bo właśnie łamiemy zmowę milczenia.

Kto naprawdę zbudował rosyjską i niemiecką agenturę w Polsce i dlaczego ludzie na wysokich stołkach są nie do ruszenia?

Kto i dlaczego zlecił inwigilację (sic!) wicepremiera Andrzeja Leppera, którego problemy zaczęły się od pobytu na Ukrainie - i dlaczego politycy różnych opcji w sprawie najbardziej tajemniczej zbrodni III RP są zgodni: zgodnie boją się prawdy?

Co o wojnie na Ukrainie mówią opatrzone klauzulą tajności alarmujące analizy ABW i dokąd to wszystko zmierza w kontekście sojuszu Rosji i Chin?

Ta książka, to punkt zwrotny i przekroczenie Rubikonu w jednym - solidna dawka dyskomfortu, która nikogo nie zostawi obojętnym...

--- ***  ---

Krzysztof Karoń - esencja, zebrane fragmenty najlepszych wypowiedzi

--- ***  ---

Nowy Porządek Świata to fake news, szczepionki mają niepożądane odczyny poszczepienne to fake news, Wielki Reset … fake news… .Tego samego dnia, w którym Światowe Forum Ekonomiczne ogłosiło „Wielki Reset” jako pozytywny sposób budowania „przyszłej metody na globalne zagrożenia”, New York Times ogłosił, że całość jest „teorią spiskową”. Gazetę najwyraźniej zdenerwowało, że „Wielki reset” zyskiwał na popularności na Twitterze i opublikowała artykuł, w którym ogłosiła, że jest to „bezpodstawna teoria spiskowa dotycząca koronawirusa”.

https://dziennikzarazy.pl/26-04-teoria-spiskowa-w-pigulce-i-lista-globalista/

--- ***  ---

Dawid Mysior Podsumowane - prawda o lewactwie, korporacjach, pseudo oci...pieniu klimatu CO2 i wprowadzanym Wielkim Resecie

--- ***  ---

Warto wysłuchać jeszcze raz

--- ***  ---

Radek Pogoda - Projekty CBDC na świecie -  Pogodne Szorty

PS: Kilkanaście wartościowych filmów Radka Pogody na stronie

http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wiedza/181-radek-pogoda-jak-walczyc-z-globalistami-jaki-opo-r-ma-sens

--- ***  ---

GadowskiTV Komentarz Tygodnia: Jak zostać polskim emerytem

--- ***  ---

Poruszające wystąpienia rolników: "Czy wy zdajecie sobie sprawę co się dzieje?"

--- ***  ---

 Krzysztof Karoń zmarł w sobotę w nocy (22.04.2023) po ciężkiej walce z chorobą.. To on demaskował największe KŁAMSTWA LEWICY || Rozmowa PCh24 - Zmarł Krzysztof Karoń - Krzysztof Karoń pokazał, jak wielkim zagrożeniem jest marksizm i komunizm, nie wahał się krytykować  brzydotę w sztuce spółczesnej, pokazując jest wulgarność, brzydotę i prymitywizm. Co więcej, Krzysztof Karoń krytykował także liberalizm, pokazując bezmyślność i pułapkę tej ideologii. Nie bał się wytykać błędów Kościołowi, a jednocześnie powoływał się na katolicką naukę społeczną

--- ***  ---

Połączmy kropki | Pogodne Szorty - Radek Pogoda

Przyjrzyjmy się wielu pozornie niezwiązanym ze sobą działaniom, projektom i organizacjom... Pozornie...

--- ***  ---

200 tys. aut zniknie z ulic Krakowa? TO SIĘ JUŻ DZIEJE! PCh24TV -· Polonia Christiana

--- ***  ---

GWIEZDNE WROTA 1 : Powrót Starożytnych Kosmitów - Buntownik Jutra

--- ***  ---

Żeby Polska była polska - Krzysztof Baliński 

Wojna na Ukrainie nie odsunęła zagrożeń, które wiszą nad Polską. Wprost przeciwnie – zagrożenia zintensyfikowała i, jakby przy okazji, wprowadziła zamieszanie w gradacji zagrożeń. Poprzez trwałe osadnictwo Ukraińców na terytorium RP niszczy jednolitość etniczną Polski, wprowadza koszmar wielonarodowego tygla. Dyrektor Muzeum Żydowskiego w Waszyngtonie kiedyś powiedział: „Dzisiejsza Polska to kompletna anomalia. Polska nigdy nie była tak homogeniczna etnicznie”. Tymczasem to państwa z mniejszościami etnicznymi są anomalią, a brak mniejszości jest cechą silnego państwa. Mniejszości nie wzmacniają państwa, ale je osłabiają. Są przyczyną wojen. Gdy Angela Merkel wymuszała przyjęcie imigrantów z Afryki, „New York Times” lamentował: „Polska jest w 98 procentach biała”. Gdy wydała rozkaz „Uchodźców przyjmować!”, żydowska gazeta dla Polaków szantażowała: „Jeśli nie, to oznacza to, że Polakom podoba się homogeniczna Polska stworzona przez Józefa Stalina”.

https://dakowski.pl/zeby-polska-byla-polska/

--- ***  ---

 Nie zapominajmy też, że w grudniu 2019 roku premier Morawiecki zgodził się na Zielony Ład, czyli tzw. zero-emisyjność do 2050 roku. To też mógł zawetować, ale tego nie zrobił. Zielony Ład dostał zielone światło, a Morawiecki tradycyjnie ogłosił sukces zapewniając, że Polsce nic nie grozi, bo kanclerz Merkel zapewniła go, że będziemy mogli dochodzić do zeroemisyjności „w swoim tempie”. Dziś zbieramy owoce tych sukcesów negocjacyjnych Morawieckiego, które mają nas kosztować 527 miliardów euro do 2030 roku. To są cztery roczne budżety Polski! I to jest wspólna „zasługa” rządu PiS oraz opozycji totalnej. Dlatego uśmiałam się do łez, gdy usłyszałam, jak europoseł Poręba zapewnia, że Prawo i Sprawiedliwość „nigdy nie zgodzi się na tego typu rozwiązania, które pod płaszczykiem walki o klimat, mają de facto uderzać w ludzi, mają doprowadzić do tego, żeby żyło się gorzej, żeby pogorszyły się standardy życia, żeby było coraz większe ubóstwo”.

https://dakowski.pl/sukces-morawieckiego-i-pis-fitfor55-koszt-527-miliardow-euro-do-2030r-potem-wzrosnie-zrobili-to-swiadomie/

--- ***  ---

Przyszłość Unii Europejskiej - Rafał Ziemkiewicz i Paweł Lisicki

--- ***  ---

ZMYWAK: WYCIEKŁY WIADOMOŚCI BYŁEGO MINISTRA ZDROWIA UK...

--- ***  ---

21.04. Iwermektyna, studium oszustwa. DZIENNIK ZARAZY

Dziś znowu cytat z Teo Negro. Autor pokazuje w jaki sposób można skrzywiać badania, na które się później powołuje kowidowa „nałóka”. Sam tekst jest dość obszerny i skomplikowany, ale warto go prześledzić, by zobaczyć jakimi sztuczkami Big Farma fałszuje badania, by uzyskać odpowiednie, a nie prawdziwe wyniki. Tu chodziło o całą serię zdyskredytowania istniejących leków, które leczyły kowida.

https://dziennikzarazy.pl/21-04-iwermektyna-studium-oszustwa/

--- ***  ---

Klimat dla faszyzmu Rafał Ziemkiewicz

--- ***  ---

Fit For 55 odbije się na Polsce | Salonik Polityczny 1/3

 --- ***  ---

Rafał Otoka-Frąckiewcz  - Jak zarobić na zbożu, Kukiz psem na Ziobrę, brazylijskie podkarpacie.

--- ***  ---

Paweł Lisicki - Metoda Monneta, Spinellego i Junckersa. Dlaczego UE musi pozbyć się narodów.

Jak to powiedziała we wrześniu 2020 roku przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen: „Będę również dążyć do wzajemnego uznawania stosunków rodzinnych w Unii. Jeśli jesteś rodzicem w jednym kraju, jesteś rodzicem w każdym kraju”. Gdyby jej się udało, moralny ład życia społecznego w Polsce ległby w gruzach. Co ciekawe nie jest przecież oparty na uchwale sejmowej, ale na samej konstytucji! A mimo to szefowa Komisji publicznie zapowiada jego obalenie. Podobnym zagrożeniem dla tej polskiej suwerenności byłaby realizacja projektu Emmanuela Macrona, prezydenta Francji, by do karty praw podstawowych UE wpisać tzw. prawo do aborcji. Za takim rozwiązaniem, przypomnę, wypowiadał się też Parlament Europejski. Powstaje proste pytanie: czy te coraz bardziej wyraźne próby zdławienia polskiej suwerenności to przypadek? Jak to się stało, że uroczyście złożone Polakom obietnice przestały obowiązywać? A może od początku byliśmy wodzeni za nos? 

https://dorzeczy.pl/opinie/431221/metoda-monneta-spinellego-i-junckersa-dlaczego-ue-musi-pozbyc-sie-narodow.html

--- ***  ----

Chińcyki trzymają się mocno... | Pogodne Szorty

 

--- *** ---

W polskich mediach szerokim echem odbił się raport przygotowany dla organizacji C-40, która zrzesza największe miasta świata, w tym Warszawę. Czytamy w nim, że w imię walki ze zmianami klimatu należy do 2030 r. drastycznie ograniczyć konsumpcję mięsa i nabiału, dostęp do prywatnych samochodów, zakupy ubrań i loty samolotem. Programom pozornej dbałości o środowisko towarzyszy zdecydowana propaganda antynatalistyczna.

Badacze ze szwedzkiego Uniwersytetu w Lund i kanadyjskiego uniwersytetu w Vancouver obliczyli, że każde dziecko obarcza planetę rocznie liczbą 58,6 ton CO2, samochód to tylko 2,4 tony CO2 rocznie, a mięso w diecie to tylko 0,82 tony CO2 rocznie na osobę. Wnioski nasuwają się same.

Jednocześnie inicjatorzy radykalnych, globalnych projektów środowiskowych przyznają wprost, że te wszystkie ograniczenia ich samych nie dotyczą. Bill Gates, ojciec czwórki dzieci i promotor aborcji w Afryce, zapytany przez BBC, czy nie powinien zrezygnować z latania prywatnymi odrzutowcami, z rozbrajającą szczerością odpowiedział, że „nie jest częścią problemu”, a „częścią rozwiązania”, bo przeznacza miliardy na ekologiczne technologie. W podobnym tonie wypowiedział się poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras, który zapytany o to, czy jako wyznawca i realizator programu C-40 nie powinien ograniczyć liczby lotów samolotem, których tylko w latach 2019-2020 odbył ponad 260 odpowiedział, że „lata do pracy”, bo „traktuje swoje obowiązki bardzo poważnie”.

Wielokrotnie przypominałam, że utopię od programu odróżnia się sprawdzając jakie miejsce w tej utopii widzi dla siebie jej twórca. Na ogół twórcy utopii widzą siebie w roli wodza czy przewodnika duchowego, nigdy w roli szeregowego członka zaprojektowanej przez siebie, rzekomo idealnej, społeczności.

To bardzo typowe, że absurdalne rojenia jakiegoś psychopaty takiego jak Hitler czy Stalin przez dłuższy czas traktowane są jako nieszkodliwe brednie, których nikt nie będzie wcielał w życie. Gdy zaczynają być wcielane w życie jest już za późno żeby się wycofać

https://ekspedyt.org/2023/03/25/zielone-ludziki/

15 czerwiec 2024

Nasz apel to test przede wszystkim dla PiS - gdyż to ugrupowanie samodzielnie tych wyborów nie wygra, ale jednocześnie blokuje całą patriotyczną stronę Polski i lansując własnego, partyjnego kandydata, zmarnuje szansę na dobrego prezydenta...

10 czerwiec 2024

Uśmiechnięci obrońcy demokracji, praw człowieka, praw kobiet, praw zwierząt, klimatu, równości, różnorodności dorwali się wreszcie do tych, których nienawidzą najbardziej – białych, chrześcijańskich mężczyzn, Polaków, broniących narodu i państwa –...

07 czerwiec 2024

KIM TRZEBA BYĆ, BY GŁOSOWAĆ NA TUSKA i jego środowisko? Trzeba być nowoczesnym, europejskim, otwartym umysłem, tolerancyjnym, niebinarnym, normalnym, obywatelem świata, samodzielnie myślącym, kochającym różnorodność, wolnomyślicielem,...

05 czerwiec 2024

"Mają rozmach skurwesyny." W weeked aktualizacja https://www.youtube.com/watch?v=Ud3tiiGmWPY https://www.youtube.com/watch?v=2UKH6b70FRI Witold Gadowski o Januszu Rewińskim. https://www.youtube.com/watch?v=WBlOjZiYFfg

01 czerwiec 2024

W centrum niemieckiego miasta podczas publicznego spotkania doszło do ataku na blogera i krytyka islamu Michaela Stürzenbergera. Wspaniała akcja, poprawna politycznie niemieckiego policjanta w Mannheim . Policjant nie pomógł osobie zaatakowanej !!!...

31 maj 2024

To proste i banale. Nie mają szans przekroczyć progu 5 %. Podsumujmy: Jeszcze 3 lata temu Jarosław Kaczyński popierał Europejski Zielony Ład, PiS-owski komisarz ds. rolnictwa w UE, Janusz Wojciechowski, nagrywał nawet spoty wychwalające te...

25 maj 2024

Jeśli ktoś mówi, że dzięki dotacjom unijnym szybciej się rozwijamy, to po prostu plecie wierudne bzdury. I ci, co niektórzy wiedzą, że to jest plan i po prostu realizują ten plan. a inni uważają, że to jest tak dobrze, wierzą w propagandę i po...

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Wszyscy odpowiedzialni za wdrażanie w...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.