Co ciekawsze wiadomości będą publikowane na www.facebook.com / nie.wierze.nikomu    POLUB TO 

" Chłodny analityk" Budzisz skompromitował się mówiąc że Lisicki prowadzi "prorosyjski tygodnik z wyraźną narracją prorosyjską". DO RZECZY

--- ***  ---
Zakazana prawda. Ucieczka od wolności Tomasz Budzyński Wojciech Sumliński

Przełomowa książka majora ABW Tomasza Budzyńskiego i dziennikarza śledczego Wojciecha Sumlińskiego, ujawniająca, co niejawne i nigdy nieujawniane – fakty tak nieprawdopodobnie prawdziwe, że całkowicie zmieniające sposób patrzenia na naszą rzeczywistość i w oparciu o logikę, trudne do pojęcia.

Jak zrozumieć historię, w której zaufany człowiek Jarosława Kaczyńskiego o żydowskim rodowodzie i wierze, staje się powiernikiem tajemnic zaufanego człowieka Donalda Tuska o żydowskim rodowodzie i wierze, Michała Boniego, który przy okazji jest ojcem chrzestnym (sic!) dziecka zaufanego człowieka Jarosława Kaczyńskiego? Ta skomplikowana „układanka” to tylko jedna z zagmatwanych historii pozwalających łączyć kropki, opowiadających o świecie, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje i wszystko jest iluzją…

Tajemnice są niebezpieczne, ale musimy je ujawniać - to część naszej natury: odkrywanie prawdy i uzyskiwanie jasnych odpowiedzi na pytania dotąd bez odpowiedzi:

Co zawiera Aneks do raportu WSI, który miał być jawny, ale decyzją wszechwładzy rządzących, przy udziale trzech prezydentów RP, został opatrzony klauzulą najwyższej tajności? Sprawa ta miała być tajemnicą przechodzącą z ojca na syna - tak jednak nie będzie, bo właśnie łamiemy zmowę milczenia.

Kto naprawdę zbudował rosyjską i niemiecką agenturę w Polsce i dlaczego ludzie na wysokich stołkach są nie do ruszenia?

Kto i dlaczego zlecił inwigilację (sic!) wicepremiera Andrzeja Leppera, którego problemy zaczęły się od pobytu na Ukrainie - i dlaczego politycy różnych opcji w sprawie najbardziej tajemniczej zbrodni III RP są zgodni: zgodnie boją się prawdy?

Co o wojnie na Ukrainie mówią opatrzone klauzulą tajności alarmujące analizy ABW i dokąd to wszystko zmierza w kontekście sojuszu Rosji i Chin?

Ta książka, to punkt zwrotny i przekroczenie Rubikonu w jednym - solidna dawka dyskomfortu, która nikogo nie zostawi obojętnym...

--- ***  ---

Krzysztof Karoń - esencja, zebrane fragmenty najlepszych wypowiedzi

--- ***  ---

Nowy Porządek Świata to fake news, szczepionki mają niepożądane odczyny poszczepienne to fake news, Wielki Reset … fake news… .Tego samego dnia, w którym Światowe Forum Ekonomiczne ogłosiło „Wielki Reset” jako pozytywny sposób budowania „przyszłej metody na globalne zagrożenia”, New York Times ogłosił, że całość jest „teorią spiskową”. Gazetę najwyraźniej zdenerwowało, że „Wielki reset” zyskiwał na popularności na Twitterze i opublikowała artykuł, w którym ogłosiła, że jest to „bezpodstawna teoria spiskowa dotycząca koronawirusa”.

https://dziennikzarazy.pl/26-04-teoria-spiskowa-w-pigulce-i-lista-globalista/

--- ***  ---

Dawid Mysior Podsumowane - prawda o lewactwie, korporacjach, pseudo oci...pieniu klimatu CO2 i wprowadzanym Wielkim Resecie

--- ***  ---

Warto wysłuchać jeszcze raz

--- ***  ---

Radek Pogoda - Projekty CBDC na świecie -  Pogodne Szorty

PS: Kilkanaście wartościowych filmów Radka Pogody na stronie

http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wiedza/181-radek-pogoda-jak-walczyc-z-globalistami-jaki-opo-r-ma-sens

--- ***  ---

GadowskiTV Komentarz Tygodnia: Jak zostać polskim emerytem

--- ***  ---

Poruszające wystąpienia rolników: "Czy wy zdajecie sobie sprawę co się dzieje?"

--- ***  ---

 Krzysztof Karoń zmarł w sobotę w nocy (22.04.2023) po ciężkiej walce z chorobą.. To on demaskował największe KŁAMSTWA LEWICY || Rozmowa PCh24 - Zmarł Krzysztof Karoń - Krzysztof Karoń pokazał, jak wielkim zagrożeniem jest marksizm i komunizm, nie wahał się krytykować  brzydotę w sztuce spółczesnej, pokazując jest wulgarność, brzydotę i prymitywizm. Co więcej, Krzysztof Karoń krytykował także liberalizm, pokazując bezmyślność i pułapkę tej ideologii. Nie bał się wytykać błędów Kościołowi, a jednocześnie powoływał się na katolicką naukę społeczną

--- ***  ---

Połączmy kropki | Pogodne Szorty - Radek Pogoda

Przyjrzyjmy się wielu pozornie niezwiązanym ze sobą działaniom, projektom i organizacjom... Pozornie...

--- ***  ---

200 tys. aut zniknie z ulic Krakowa? TO SIĘ JUŻ DZIEJE! PCh24TV -· Polonia Christiana

--- ***  ---

GWIEZDNE WROTA 1 : Powrót Starożytnych Kosmitów - Buntownik Jutra

--- ***  ---

Żeby Polska była polska - Krzysztof Baliński 

Wojna na Ukrainie nie odsunęła zagrożeń, które wiszą nad Polską. Wprost przeciwnie – zagrożenia zintensyfikowała i, jakby przy okazji, wprowadziła zamieszanie w gradacji zagrożeń. Poprzez trwałe osadnictwo Ukraińców na terytorium RP niszczy jednolitość etniczną Polski, wprowadza koszmar wielonarodowego tygla. Dyrektor Muzeum Żydowskiego w Waszyngtonie kiedyś powiedział: „Dzisiejsza Polska to kompletna anomalia. Polska nigdy nie była tak homogeniczna etnicznie”. Tymczasem to państwa z mniejszościami etnicznymi są anomalią, a brak mniejszości jest cechą silnego państwa. Mniejszości nie wzmacniają państwa, ale je osłabiają. Są przyczyną wojen. Gdy Angela Merkel wymuszała przyjęcie imigrantów z Afryki, „New York Times” lamentował: „Polska jest w 98 procentach biała”. Gdy wydała rozkaz „Uchodźców przyjmować!”, żydowska gazeta dla Polaków szantażowała: „Jeśli nie, to oznacza to, że Polakom podoba się homogeniczna Polska stworzona przez Józefa Stalina”.

https://dakowski.pl/zeby-polska-byla-polska/

--- ***  ---

 Nie zapominajmy też, że w grudniu 2019 roku premier Morawiecki zgodził się na Zielony Ład, czyli tzw. zero-emisyjność do 2050 roku. To też mógł zawetować, ale tego nie zrobił. Zielony Ład dostał zielone światło, a Morawiecki tradycyjnie ogłosił sukces zapewniając, że Polsce nic nie grozi, bo kanclerz Merkel zapewniła go, że będziemy mogli dochodzić do zeroemisyjności „w swoim tempie”. Dziś zbieramy owoce tych sukcesów negocjacyjnych Morawieckiego, które mają nas kosztować 527 miliardów euro do 2030 roku. To są cztery roczne budżety Polski! I to jest wspólna „zasługa” rządu PiS oraz opozycji totalnej. Dlatego uśmiałam się do łez, gdy usłyszałam, jak europoseł Poręba zapewnia, że Prawo i Sprawiedliwość „nigdy nie zgodzi się na tego typu rozwiązania, które pod płaszczykiem walki o klimat, mają de facto uderzać w ludzi, mają doprowadzić do tego, żeby żyło się gorzej, żeby pogorszyły się standardy życia, żeby było coraz większe ubóstwo”.

https://dakowski.pl/sukces-morawieckiego-i-pis-fitfor55-koszt-527-miliardow-euro-do-2030r-potem-wzrosnie-zrobili-to-swiadomie/

--- ***  ---

Przyszłość Unii Europejskiej - Rafał Ziemkiewicz i Paweł Lisicki

--- ***  ---

ZMYWAK: WYCIEKŁY WIADOMOŚCI BYŁEGO MINISTRA ZDROWIA UK...

--- ***  ---

21.04. Iwermektyna, studium oszustwa. DZIENNIK ZARAZY

Dziś znowu cytat z Teo Negro. Autor pokazuje w jaki sposób można skrzywiać badania, na które się później powołuje kowidowa „nałóka”. Sam tekst jest dość obszerny i skomplikowany, ale warto go prześledzić, by zobaczyć jakimi sztuczkami Big Farma fałszuje badania, by uzyskać odpowiednie, a nie prawdziwe wyniki. Tu chodziło o całą serię zdyskredytowania istniejących leków, które leczyły kowida.

https://dziennikzarazy.pl/21-04-iwermektyna-studium-oszustwa/

--- ***  ---

Klimat dla faszyzmu Rafał Ziemkiewicz

--- ***  ---

Fit For 55 odbije się na Polsce | Salonik Polityczny 1/3

 --- ***  ---

Rafał Otoka-Frąckiewcz  - Jak zarobić na zbożu, Kukiz psem na Ziobrę, brazylijskie podkarpacie.

--- ***  ---

Paweł Lisicki - Metoda Monneta, Spinellego i Junckersa. Dlaczego UE musi pozbyć się narodów.

Jak to powiedziała we wrześniu 2020 roku przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen: „Będę również dążyć do wzajemnego uznawania stosunków rodzinnych w Unii. Jeśli jesteś rodzicem w jednym kraju, jesteś rodzicem w każdym kraju”. Gdyby jej się udało, moralny ład życia społecznego w Polsce ległby w gruzach. Co ciekawe nie jest przecież oparty na uchwale sejmowej, ale na samej konstytucji! A mimo to szefowa Komisji publicznie zapowiada jego obalenie. Podobnym zagrożeniem dla tej polskiej suwerenności byłaby realizacja projektu Emmanuela Macrona, prezydenta Francji, by do karty praw podstawowych UE wpisać tzw. prawo do aborcji. Za takim rozwiązaniem, przypomnę, wypowiadał się też Parlament Europejski. Powstaje proste pytanie: czy te coraz bardziej wyraźne próby zdławienia polskiej suwerenności to przypadek? Jak to się stało, że uroczyście złożone Polakom obietnice przestały obowiązywać? A może od początku byliśmy wodzeni za nos? 

https://dorzeczy.pl/opinie/431221/metoda-monneta-spinellego-i-junckersa-dlaczego-ue-musi-pozbyc-sie-narodow.html

--- ***  ----

Chińcyki trzymają się mocno... | Pogodne Szorty

 

--- *** ---

W polskich mediach szerokim echem odbił się raport przygotowany dla organizacji C-40, która zrzesza największe miasta świata, w tym Warszawę. Czytamy w nim, że w imię walki ze zmianami klimatu należy do 2030 r. drastycznie ograniczyć konsumpcję mięsa i nabiału, dostęp do prywatnych samochodów, zakupy ubrań i loty samolotem. Programom pozornej dbałości o środowisko towarzyszy zdecydowana propaganda antynatalistyczna.

Badacze ze szwedzkiego Uniwersytetu w Lund i kanadyjskiego uniwersytetu w Vancouver obliczyli, że każde dziecko obarcza planetę rocznie liczbą 58,6 ton CO2, samochód to tylko 2,4 tony CO2 rocznie, a mięso w diecie to tylko 0,82 tony CO2 rocznie na osobę. Wnioski nasuwają się same.

Jednocześnie inicjatorzy radykalnych, globalnych projektów środowiskowych przyznają wprost, że te wszystkie ograniczenia ich samych nie dotyczą. Bill Gates, ojciec czwórki dzieci i promotor aborcji w Afryce, zapytany przez BBC, czy nie powinien zrezygnować z latania prywatnymi odrzutowcami, z rozbrajającą szczerością odpowiedział, że „nie jest częścią problemu”, a „częścią rozwiązania”, bo przeznacza miliardy na ekologiczne technologie. W podobnym tonie wypowiedział się poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras, który zapytany o to, czy jako wyznawca i realizator programu C-40 nie powinien ograniczyć liczby lotów samolotem, których tylko w latach 2019-2020 odbył ponad 260 odpowiedział, że „lata do pracy”, bo „traktuje swoje obowiązki bardzo poważnie”.

Wielokrotnie przypominałam, że utopię od programu odróżnia się sprawdzając jakie miejsce w tej utopii widzi dla siebie jej twórca. Na ogół twórcy utopii widzą siebie w roli wodza czy przewodnika duchowego, nigdy w roli szeregowego członka zaprojektowanej przez siebie, rzekomo idealnej, społeczności.

To bardzo typowe, że absurdalne rojenia jakiegoś psychopaty takiego jak Hitler czy Stalin przez dłuższy czas traktowane są jako nieszkodliwe brednie, których nikt nie będzie wcielał w życie. Gdy zaczynają być wcielane w życie jest już za późno żeby się wycofać

https://ekspedyt.org/2023/03/25/zielone-ludziki/

24 wrzesień 2023

Wspieranie przedsiębiorczości i polskich przedsiębiorców i rolników, a także gospodarka oparta na węglu, to główne postulaty ugrupowania Polska Jest Jedna. Założenia programowe partii przedstawił...

17 wrzesień 2023

Głosuje na jedyną prawicową partię - POLSKA JEST JEDNA - Rafała Piecha. https://www.youtube.com/watch?v=L3Nv-WRa9c4 https://www.facebook.com/PJJpomorze https://pjj.org.pl Kandydaci w okręgu...

02 wrzesień 2023

Polska ma prawo być w grupie państw europejskich, w których szczepienia są całkowicie dobrowolne, Są to następujące kraje: Austria, Białoruś, Cypr, Czarnogóra, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia,...

01 wrzesień 2023

Ż ądamy stanowczego stanowiska rządu w obronie suwerenności Polski i Polaków przed planowaną dyktaturą WHO Z uwagi na niemożność pozyskania poniższych informacji poprzez publikatory/systemy...

15 sierpień 2023

Wydaje się, że w amerykańskiej polityce wszystko działa w/g zasady: jeśli Biden zawinił, to powiesimy Trumpa! Przypomnę, że pierwszy impeachment Trumpa miał miejsce kiedy zadzwonił do Żeleńskiego,...

21 lipiec 2023

Jestem po 3 operacjach związanych z lekceważeniem bólów brzucha i działaniami SOR, który "kazał take rzeczy, zatrucia pokarmowe leczyć w domu. Rozlany wyrostek, zapalenie otrzewnej, ropnie -...

28 czerwiec 2023

Pod nazwą „Polska Jest Jedna” odbył się w niedzielę 25 czerwca w Warszawie konwent programowy ugrupowania o tej samej nazwie. To nowa partia, która działa od 2020 r. jak ruch społeczny i...

16 czerwiec 2023

Film na lato, obejrzyj z 3 razy. https://www.youtube.com/watch?v=GcucZtU8Cd0 LOKALIZM SPOSOBEM NA POLITYKĘ, GLOBALIZM, PANDEMIĘ, REST I KONTROLĘ #2/3 WITOLD GADOWSKI...

12 czerwiec 2023

Dziś kolejny odcinek z dorobku bilansowego kowida, jaki został przedstawiony na I zjeździe koronarealistów. Mecenas Stanisław Zapotoczny przedstawił prawnicze aspekty pandemii. To ważny obszar, bo...

05 czerwiec 2023

Trzy wywiady z Witoldem Gadowskim warte obejrzenia.. WITOLD O SOBIE "Jestem człowiekiem w nieustannym ruchu. Uważam się za dziennikarza, reportera opisującego rzeczywistość taką jaka ona jest. Bywam...

01 czerwiec 2023

Pinokio Morawiecki ( były doradca Tuska )to moim zdaniem człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez...

27 maj 2023

“Szkoły muszą wyposażyć dzieci do posiadania partnerów seksualnych” – mówią ONZ i WHO. Pedofile z Rutgers Foundation za ogólnoświatową operacją seksualizacji dzieci prowadzoną przez ONZ i WHO...

26 maj 2023

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – szokujący duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015) PL https://www.cda.pl/video/11218075d ----- HPV - Szczepić czy nie ? - Prof.zw.dr...

10 maj 2023

Więcej aktualności na https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie , ale czasami nie mam wyjścia....

08 maj 2023

S trona NIE-WIERZE-NIKOMU.PL nie będzie już aktualizowana - z prostego powodu... - Wszystko o oszustwie klimatycznym, czyli kłamstwie, że jakoby wytwarzany przez człowieka CO2 ma wpływ na...

05 maj 2023

Polskie niemowlęta w pierwszych 24 miesiącach życia otrzymują 26-30 obowiązkowych szczepień (w latach 70-80-tych było ich 10), przy czym noworodki w pierwszej dobie życia otrzymują 2 szczepionki –...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.