Prezydent Rafał Piech - z partii Polska Jest Jedna
 
 Mamy od 1989 roku do czynienia ze zdrajcami.
Partie od prawa do lewa to są antypolscy politycy.
 
(Tusk Kaczyński - "My się tylko wymemłamy władzą, a te głupole dalej na nas głosują. " )
 
 
   Moim zdaniem , Pinokio Morawiecki to człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez dodruk pieniądza, zadłużanie ( np: bezsensowny zakup uzbrojenia 2 razy większy niż realne potrzeby ) i w końcu bankructwo państwa I kolonizacja..  Celowo i perfidnie rozkręcana,  potęgowana  inflacje ma zabrać, okraść Polaków z oszczędność. Następnym krokiem będzie  następnie sprzedaż za grosze naszych dóbr ziemi, złóz węgla, miedzi, metali, lasów, strategicznych przedsiębiorstw zagranicznym koncernom za nakręcone długi, czyli dokończenie dzieła Balcerowicza,  kolonizacji naszego kraju . 

piela3.jpg

 --- * ---

 --- * ---

KE, Rada UE i europarlament osiągnęły porozumienie w kwestii zakazu sprzedaży aut spalinowych

"Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz "Znamy datę ostatecznego końca Unii Europejskiej - 2035. Ale myślę, że pójdzie to znacznie szybciej" – napisał na Twitterze. 

https://dorzeczy.pl/opinie/363724/zakaz-aut-spalinowych-ziemkiewicz-znamy-date-konca-ue.html

 

StanisławMichalkiewicz Putin kręci u nas WSZYSTKIM

--- * ---

Jacek Bartosiak rozmawia z Andrew Michtą na temat przebiegu wojny oraz stosunku USA do Europy.

--- * ---

D. Tusk wpadł w pułapkę, którą zastawił na rząd | Salonik Polityczny

 --- * ---

Jan Białek 2. RELIGIJNE WYMIARY WIELKIEGO RESETU. Analiza w świetle źródeł..

 --- * ---

Musk patroszy Twittera, Ziobro znów wylatuje, Bono kapitalistą. Rafał Otoka-Frąckiewcz

 --- * ---

 Na wniosek premiera Moraweckego będzie wprowadzana cenzura w Polsce? - „Na mój wniosek Rada Europejska przyjęła zapis do konkluzji mówiący o przeciwdziałaniu dezinformacji i propagandzie rosyjskiej. To bardzo ważne, bo widzimy doskonale, że wiele sił politycznych, nie tylko w Polsce, ale w Polsce oczywiście także, udaje, że inflacja jest zjawiskiem wewnętrznym, a nie że przyszła do nas z zewnątrz” – powiedział premier Mateusz Morawiecki.  

https://tarnogorski.info/na-wniosek-premiera-bed/

 --- * ---

Krystyna Kurczab-Redlich: Nieznane oblicza putinowskiej Rosji

 --- * ---

Złe wieści dla Polski i świata: realizuje się czarny scenariusz! Co przyniosą najbliższe miesiące? Wojciech Sumliński

 --- * ---

Morawiecki musi odejść! Polska Chata Biskupin 

 --- * ---

"STREFA ZGNIOTU" - premiera książki Wojciecha Sumlińskiego

http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wiedza/136-strefa-zgniotu-premiera-ksiazki-wojciecha-sumlinskiego

 --- * ---

Tradycyjny weekendowy przerywnik, relaks muzyczny.

--- * ---

GADOWSKI, WARZECHA, KARPIEL. Kryzys energetyczny, sanitaryzm, klimatyczny terroryzm. Kurtyna opada! || PRAWY PROSTY. PLUS

 --- * ---

Komentarz Tygodnia: Księżycowa ekonomia.GadowskiTV

 --- * ---

Do czego naprawdę dążą GLOBALIŚCI? Zobacz relację z XIX Kongresu Konserwatywnego 

 --- * ---

Pospieszalski: Totalna kapitulacja, czyli Agenda Zrównoważonego Rozwoju w Kościele. Co z tym zrobić? PCh24TV · Polonia Christiana

Prelekcja Jana Pospieszalskiego wygłoszona podczas XIX Kongresu Konserwatywnego. Głos w dyskusji zabrali ponadto Krystian Kratiuk oraz Paweł Chmielewski. Niepołomice 22.X. 2022 r

 --- * ---

Australijski bank zaczyna łączyć transakcje klientów ze śladem węglowym - Program ekologicznego systemu kredytu społecznego przyspiesza.

Jako przedsmak potencjalnych przyszłych limitów „uprawnień do emisji dwutlenku węgla”, duży bank w Australii wprowadził nową funkcję, która łączy zakupy ze śladem węglowym klientów i ostrzega ich, gdy przekroczą średnią.

https://www.ekspedyt.org/2022/10/24/przedsmak-nowych-limitow-czyli-pilnuj-sladu-weglowego/

--- * ---

Spotkanie regionalne z przewodniczącym PJJ Rafałem Piechem. Lublin 21.10.2022

--- * ---

Zrównoważony rozwój. Jawny spisek przeciwko ludzkości! - Wykład wygłoszony przez Arkadiusza Stelmacha, Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi, wygłoszone podczas XIX Kongresu Konserwatywnego. Niepołomice 22. X. 2022 r.

--- * ---

Rafał Otoka-Frąckiewicz .Papież lata na miotle, ekolodzy brudzą zbroje, a Imperium kwitnie.

--- * ---

 Inżynieria społeczna polega zatem na przerabianiu relacji zaufania, nieufności i obojętności w społeczeństwie w celu nadania mu nowej formy, zbudowania lub odbudowania więzi społecznej, zmiany przyzwyczajeń, rutyn, automatyzmów, modyfikacji zachowań. Transformacja ta ma mieć charakter trwały, dlatego też jest najczęściej podstępna i przypomina hacking, czyli niezauważone (albo zauważone, ale przyzwolone) włamanie do umysłu. Pierwszym etapem tego włamania jest operacja zwana phishingiem polegająca na zdobyciu zaufania drugiej osoby poprzez wykorzystanie zasobów trójkąta Karpmana, tj. poprzez zajęcie miejsca ofiary i/lub wybawcy tak aby obdarzyła nas ona swoim zaufaniem. 

Prawdziwym problemem jest wirus polityczno-medialny. Choroba istnieje, ale nie w formie, jaką podają media. To właśnie ta forma medialna wpływa na świadomość i wywołuje falę naśladowczego konformizmu, który dotyka także rządy. Władze wiedzą doskonale, że wirus nie jest aż tak groźny. Jeśli jednak zsumujemy osoby skorumpowane i ślepych naśladowców, osiągniemy konieczną i wystarczającą masą krytyczną do wywołania fali globalnej polityczno-medialnej histerii

https://mariuszjagora.substack.com/p/inzynieria-spoeczna-i-covid

 --- * ---

Udarów więcej o ponad 100 tysięcy procent! ...  przypadki nowotworów  ponad 10.660%, 

Pisałem w ubiegłym tygodniu o obnażeniu kłamstw i zbrodni firmy Pfizer, która po tym co się wydarzyło w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy powinna zostać zmuszona do zapłaty gigantycznych kar i odszkodowań. Czy skoro dotąd zapłaciła ich ponad 10 mld dolarów, właściciele mogą uważać, że to nadal będzie świetny biznes? Wszystko wskazuje na to, że tak! Klauzule zawarte w umowach z UE, czy poszczególnymi państwami wykluczają odpowiedzialność producenta “eliksiru” zarówno obecnie, jak i w przyszłości. Tym samym została ona przerzucona na rządy krajów, które „uszczęśliwiły” preparatami swoich obywateli.

„Brytyjski organ regulacyjny ds. Medycyny potwierdził, że w ciągu dziewiętnastu miesięcy szczepionki przeciwko Covid-19 spowodowały co najmniej 5,5 razy więcej zgonów niż wszystkie inne dostępne szczepionki łącznie w ciągu ostatnich 21 lat.

Oznacza to, że w porównaniu ze sobą, zastrzyki przeciw Covid-19 są szokująco 7,402% / 75x bardziej śmiertelne niż każda inna szczepionka dostępna w Wielkiej Brytanii.” – czytamy na stronie expose-news.

https://naodlew.pl/2022/10/22/udarow-wiecej-o-ponad-100-tysiecy-procent/

  --- * ---

Według nowego badania, które zostało sfinansowane przez producenta szczepionek, skuteczność szczepionki Moderna przeciwko infekcji COVID-19 z czasem staje się ujemna.  Na świecie w szpitalach coraz więcej ludzi zaszczepionych. Nie dowodzi to tego, że JEDNAK szczepionka ich nie chroni przed chorobą, ale – wbrew kampaniom naukowej propagandy – dodatkowo osłabia ich system immunologiczny na tyle, że chorują częściej niż niezaszczepieni. Tym razem mamy na to dowód w postaci badania przeprowadzonego przez… samego producenta.

https://dziennikzarazy.pl/21-10-ujemne-korzysci-szczepienne/

  --- * ---

Sytuacja jest skomplikowana i trudna do dalszego prognozowania. Słychać głosy, że globaliści prą do wojny i prawi ludzie muszą powstać w swoich krajach i obalić posłuszne globalistom rządy. Jednak ci piewcy pokoju jakoś nie oczekują tego samego od Rosjan, aby powstali i obalili rząd wojującego Putina.

https://www.kontrowersje.net/dylematy-putina/

  --- * ---

Co Lech Kaczyński uzyskał w zamian za poparcie naszej wojny w Iraku? Żydowskie roszczenia majątkowe? Co uzyskał jego brat w zamian za umizgi wobec nowojorskich trockistów? Tytuł „mocarstwa humanitarnego” i zaszczyt bycia największym dostawcą pomocy wojskowej dla Ukrainy? Diaspora żydowska porzuciła Lecha. Dzisiaj nie widzi partnera w Jarosławie, bo w odwodzie ma Trzaskowskiego i Hołownię, a dodatkowo o tym, kto jest najlepszym filosemitą decyduje Anne Applebaum. Kaczyński robi wszystko, by „strategiczny partner” uznał go za jedynego plenipotenta swoich interesów w Polsce. Problem w tym, że aby to osiągnąć musi zapomnieć o polskich interesach. I na tej ścieżce postąpił już bardzo daleko. Czym bardziej wpisuje się w trockistowską strategię podpalania świata i wyciągania kasztanów z ognia cudzymi rękami, tym bardziej jest poniewierany.

https://www.ekspedyt.org/2022/10/18/kto-pyta-nie-bladzi-o-zydowskich-lewakach-w-usa-udajacych-prawice/

   --- * ---

Pogodne Szorty: Cztery fazy chaosu Jurij Biezmienow - metody wpływu i manipulacji KGB na społeczeństwa

 --- * ---

W 2020 roku Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało na swojej stronie internetowej dwa artykuły, w których badano, w jaki sposób można przyzwyczaić ludzi do jedzenia chwastów, robaków i picia wody ze ścieków w celu zmniejszenia emisji CO2..
„Wielki Reset” polega na drastycznym obniżeniu poziomu życia pospólstwa, co zmusi ich do włączenia robaków, chwastów i ścieków do swojego menu, podczas gdy elity z Davos będą nadal ucztować przy najlepszej kuchni w swoich wieżach z kości słoniowej.
http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wielki-reset-nwo/134-bedziesz-jesc-robaki-niczego-nie-bedziesz-posiadac-i-bedziesz-szczesliwy

28 wrzesień 2023

"Dlaczego Polacy raz po raz dostają po pysku i tylko się oblizują? Co robić, aby nie oszukali nas po raz kolejny, abyśmy nie obudzili się w kraju, który nie jest nasz?...Żądać odpowiedzi przed...

24 wrzesień 2023

Wspieranie przedsiębiorczości i polskich przedsiębiorców i rolników, a także gospodarka oparta na węglu, to główne postulaty ugrupowania Polska Jest Jedna. Założenia programowe partii przedstawił...

17 wrzesień 2023

Głosuje na jedyną prawicową partię - POLSKA JEST JEDNA - Rafała Piecha. https://www.youtube.com/watch?v=L3Nv-WRa9c4 https://www.facebook.com/PJJpomorze https://pjj.org.pl Kandydaci w okręgu...

02 wrzesień 2023

Polska ma prawo być w grupie państw europejskich, w których szczepienia są całkowicie dobrowolne, Są to następujące kraje: Austria, Białoruś, Cypr, Czarnogóra, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia,...

01 wrzesień 2023

Ż ądamy stanowczego stanowiska rządu w obronie suwerenności Polski i Polaków przed planowaną dyktaturą WHO Z uwagi na niemożność pozyskania poniższych informacji poprzez publikatory/systemy...

15 sierpień 2023

Wydaje się, że w amerykańskiej polityce wszystko działa w/g zasady: jeśli Biden zawinił, to powiesimy Trumpa! Przypomnę, że pierwszy impeachment Trumpa miał miejsce kiedy zadzwonił do Żeleńskiego,...

21 lipiec 2023

Jestem po 3 operacjach związanych z lekceważeniem bólów brzucha i działaniami SOR, który "kazał take rzeczy, zatrucia pokarmowe leczyć w domu. Rozlany wyrostek, zapalenie otrzewnej, ropnie -...

28 czerwiec 2023

Pod nazwą „Polska Jest Jedna” odbył się w niedzielę 25 czerwca w Warszawie konwent programowy ugrupowania o tej samej nazwie. To nowa partia, która działa od 2020 r. jak ruch społeczny i...

16 czerwiec 2023

Film na lato, obejrzyj z 3 razy. https://www.youtube.com/watch?v=GcucZtU8Cd0 LOKALIZM SPOSOBEM NA POLITYKĘ, GLOBALIZM, PANDEMIĘ, REST I KONTROLĘ #2/3 WITOLD GADOWSKI...

12 czerwiec 2023

Dziś kolejny odcinek z dorobku bilansowego kowida, jaki został przedstawiony na I zjeździe koronarealistów. Mecenas Stanisław Zapotoczny przedstawił prawnicze aspekty pandemii. To ważny obszar, bo...

05 czerwiec 2023

Trzy wywiady z Witoldem Gadowskim warte obejrzenia.. WITOLD O SOBIE "Jestem człowiekiem w nieustannym ruchu. Uważam się za dziennikarza, reportera opisującego rzeczywistość taką jaka ona jest. Bywam...

01 czerwiec 2023

Pinokio Morawiecki ( były doradca Tuska )to moim zdaniem człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez...

27 maj 2023

“Szkoły muszą wyposażyć dzieci do posiadania partnerów seksualnych” – mówią ONZ i WHO. Pedofile z Rutgers Foundation za ogólnoświatową operacją seksualizacji dzieci prowadzoną przez ONZ i WHO...

26 maj 2023

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – szokujący duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015) PL https://www.cda.pl/video/11218075d ----- HPV - Szczepić czy nie ? - Prof.zw.dr...

10 maj 2023

Więcej aktualności na https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie , ale czasami nie mam wyjścia....

08 maj 2023

S trona NIE-WIERZE-NIKOMU.PL nie będzie już aktualizowana - z prostego powodu... - Wszystko o oszustwie klimatycznym, czyli kłamstwie, że jakoby wytwarzany przez człowieka CO2 ma wpływ na...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.