Prezydent Rafał Piech - z partii Polska Jest Jedna
 
 Mamy od 1989 roku do czynienia ze zdrajcami.
Partie od prawa do lewa to są antypolscy politycy.
 
(Tusk Kaczyński - "My się tylko wymemłamy władzą, a te głupole dalej na nas głosują. " )
 
 
   Moim zdaniem , Pinokio Morawiecki to człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez dodruk pieniądza, zadłużanie ( np: bezsensowny zakup uzbrojenia 2 razy większy niż realne potrzeby ) i w końcu bankructwo państwa I kolonizacja..  Celowo i perfidnie rozkręcana,  potęgowana  inflacje ma zabrać, okraść Polaków z oszczędność. Następnym krokiem będzie  następnie sprzedaż za grosze naszych dóbr ziemi, złóz węgla, miedzi, metali, lasów, strategicznych przedsiębiorstw zagranicznym koncernom za nakręcone długi, czyli dokończenie dzieła Balcerowicza,  kolonizacji naszego kraju . 

piela3.jpg

 --- * ---

 --- * ---

KE, Rada UE i europarlament osiągnęły porozumienie w kwestii zakazu sprzedaży aut spalinowych

"Do Rzeczy" Rafał Ziemkiewicz "Znamy datę ostatecznego końca Unii Europejskiej - 2035. Ale myślę, że pójdzie to znacznie szybciej" – napisał na Twitterze. 

https://dorzeczy.pl/opinie/363724/zakaz-aut-spalinowych-ziemkiewicz-znamy-date-konca-ue.html

 

StanisławMichalkiewicz Putin kręci u nas WSZYSTKIM

--- * ---

Jacek Bartosiak rozmawia z Andrew Michtą na temat przebiegu wojny oraz stosunku USA do Europy.

--- * ---

D. Tusk wpadł w pułapkę, którą zastawił na rząd | Salonik Polityczny

 --- * ---

Jan Białek 2. RELIGIJNE WYMIARY WIELKIEGO RESETU. Analiza w świetle źródeł..

 --- * ---

Musk patroszy Twittera, Ziobro znów wylatuje, Bono kapitalistą. Rafał Otoka-Frąckiewcz

 --- * ---

 Na wniosek premiera Moraweckego będzie wprowadzana cenzura w Polsce? - „Na mój wniosek Rada Europejska przyjęła zapis do konkluzji mówiący o przeciwdziałaniu dezinformacji i propagandzie rosyjskiej. To bardzo ważne, bo widzimy doskonale, że wiele sił politycznych, nie tylko w Polsce, ale w Polsce oczywiście także, udaje, że inflacja jest zjawiskiem wewnętrznym, a nie że przyszła do nas z zewnątrz” – powiedział premier Mateusz Morawiecki.  

https://tarnogorski.info/na-wniosek-premiera-bed/

 --- * ---

Krystyna Kurczab-Redlich: Nieznane oblicza putinowskiej Rosji

 --- * ---

Złe wieści dla Polski i świata: realizuje się czarny scenariusz! Co przyniosą najbliższe miesiące? Wojciech Sumliński

 --- * ---

Morawiecki musi odejść! Polska Chata Biskupin 

 --- * ---

"STREFA ZGNIOTU" - premiera książki Wojciecha Sumlińskiego

http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wiedza/136-strefa-zgniotu-premiera-ksiazki-wojciecha-sumlinskiego

 --- * ---

Tradycyjny weekendowy przerywnik, relaks muzyczny.

--- * ---

GADOWSKI, WARZECHA, KARPIEL. Kryzys energetyczny, sanitaryzm, klimatyczny terroryzm. Kurtyna opada! || PRAWY PROSTY. PLUS

 --- * ---

Komentarz Tygodnia: Księżycowa ekonomia.GadowskiTV

 --- * ---

Do czego naprawdę dążą GLOBALIŚCI? Zobacz relację z XIX Kongresu Konserwatywnego 

 --- * ---

Pospieszalski: Totalna kapitulacja, czyli Agenda Zrównoważonego Rozwoju w Kościele. Co z tym zrobić? PCh24TV · Polonia Christiana

Prelekcja Jana Pospieszalskiego wygłoszona podczas XIX Kongresu Konserwatywnego. Głos w dyskusji zabrali ponadto Krystian Kratiuk oraz Paweł Chmielewski. Niepołomice 22.X. 2022 r

 --- * ---

Australijski bank zaczyna łączyć transakcje klientów ze śladem węglowym - Program ekologicznego systemu kredytu społecznego przyspiesza.

Jako przedsmak potencjalnych przyszłych limitów „uprawnień do emisji dwutlenku węgla”, duży bank w Australii wprowadził nową funkcję, która łączy zakupy ze śladem węglowym klientów i ostrzega ich, gdy przekroczą średnią.

https://www.ekspedyt.org/2022/10/24/przedsmak-nowych-limitow-czyli-pilnuj-sladu-weglowego/

--- * ---

Spotkanie regionalne z przewodniczącym PJJ Rafałem Piechem. Lublin 21.10.2022

--- * ---

Zrównoważony rozwój. Jawny spisek przeciwko ludzkości! - Wykład wygłoszony przez Arkadiusza Stelmacha, Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi, wygłoszone podczas XIX Kongresu Konserwatywnego. Niepołomice 22. X. 2022 r.

--- * ---

Rafał Otoka-Frąckiewicz .Papież lata na miotle, ekolodzy brudzą zbroje, a Imperium kwitnie.

--- * ---

 Inżynieria społeczna polega zatem na przerabianiu relacji zaufania, nieufności i obojętności w społeczeństwie w celu nadania mu nowej formy, zbudowania lub odbudowania więzi społecznej, zmiany przyzwyczajeń, rutyn, automatyzmów, modyfikacji zachowań. Transformacja ta ma mieć charakter trwały, dlatego też jest najczęściej podstępna i przypomina hacking, czyli niezauważone (albo zauważone, ale przyzwolone) włamanie do umysłu. Pierwszym etapem tego włamania jest operacja zwana phishingiem polegająca na zdobyciu zaufania drugiej osoby poprzez wykorzystanie zasobów trójkąta Karpmana, tj. poprzez zajęcie miejsca ofiary i/lub wybawcy tak aby obdarzyła nas ona swoim zaufaniem. 

Prawdziwym problemem jest wirus polityczno-medialny. Choroba istnieje, ale nie w formie, jaką podają media. To właśnie ta forma medialna wpływa na świadomość i wywołuje falę naśladowczego konformizmu, który dotyka także rządy. Władze wiedzą doskonale, że wirus nie jest aż tak groźny. Jeśli jednak zsumujemy osoby skorumpowane i ślepych naśladowców, osiągniemy konieczną i wystarczającą masą krytyczną do wywołania fali globalnej polityczno-medialnej histerii

https://mariuszjagora.substack.com/p/inzynieria-spoeczna-i-covid

 --- * ---

Udarów więcej o ponad 100 tysięcy procent! ...  przypadki nowotworów  ponad 10.660%, 

Pisałem w ubiegłym tygodniu o obnażeniu kłamstw i zbrodni firmy Pfizer, która po tym co się wydarzyło w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy powinna zostać zmuszona do zapłaty gigantycznych kar i odszkodowań. Czy skoro dotąd zapłaciła ich ponad 10 mld dolarów, właściciele mogą uważać, że to nadal będzie świetny biznes? Wszystko wskazuje na to, że tak! Klauzule zawarte w umowach z UE, czy poszczególnymi państwami wykluczają odpowiedzialność producenta “eliksiru” zarówno obecnie, jak i w przyszłości. Tym samym została ona przerzucona na rządy krajów, które „uszczęśliwiły” preparatami swoich obywateli.

„Brytyjski organ regulacyjny ds. Medycyny potwierdził, że w ciągu dziewiętnastu miesięcy szczepionki przeciwko Covid-19 spowodowały co najmniej 5,5 razy więcej zgonów niż wszystkie inne dostępne szczepionki łącznie w ciągu ostatnich 21 lat.

Oznacza to, że w porównaniu ze sobą, zastrzyki przeciw Covid-19 są szokująco 7,402% / 75x bardziej śmiertelne niż każda inna szczepionka dostępna w Wielkiej Brytanii.” – czytamy na stronie expose-news.

https://naodlew.pl/2022/10/22/udarow-wiecej-o-ponad-100-tysiecy-procent/

  --- * ---

Według nowego badania, które zostało sfinansowane przez producenta szczepionek, skuteczność szczepionki Moderna przeciwko infekcji COVID-19 z czasem staje się ujemna.  Na świecie w szpitalach coraz więcej ludzi zaszczepionych. Nie dowodzi to tego, że JEDNAK szczepionka ich nie chroni przed chorobą, ale – wbrew kampaniom naukowej propagandy – dodatkowo osłabia ich system immunologiczny na tyle, że chorują częściej niż niezaszczepieni. Tym razem mamy na to dowód w postaci badania przeprowadzonego przez… samego producenta.

https://dziennikzarazy.pl/21-10-ujemne-korzysci-szczepienne/

  --- * ---

Sytuacja jest skomplikowana i trudna do dalszego prognozowania. Słychać głosy, że globaliści prą do wojny i prawi ludzie muszą powstać w swoich krajach i obalić posłuszne globalistom rządy. Jednak ci piewcy pokoju jakoś nie oczekują tego samego od Rosjan, aby powstali i obalili rząd wojującego Putina.

https://www.kontrowersje.net/dylematy-putina/

  --- * ---

Co Lech Kaczyński uzyskał w zamian za poparcie naszej wojny w Iraku? Żydowskie roszczenia majątkowe? Co uzyskał jego brat w zamian za umizgi wobec nowojorskich trockistów? Tytuł „mocarstwa humanitarnego” i zaszczyt bycia największym dostawcą pomocy wojskowej dla Ukrainy? Diaspora żydowska porzuciła Lecha. Dzisiaj nie widzi partnera w Jarosławie, bo w odwodzie ma Trzaskowskiego i Hołownię, a dodatkowo o tym, kto jest najlepszym filosemitą decyduje Anne Applebaum. Kaczyński robi wszystko, by „strategiczny partner” uznał go za jedynego plenipotenta swoich interesów w Polsce. Problem w tym, że aby to osiągnąć musi zapomnieć o polskich interesach. I na tej ścieżce postąpił już bardzo daleko. Czym bardziej wpisuje się w trockistowską strategię podpalania świata i wyciągania kasztanów z ognia cudzymi rękami, tym bardziej jest poniewierany.

https://www.ekspedyt.org/2022/10/18/kto-pyta-nie-bladzi-o-zydowskich-lewakach-w-usa-udajacych-prawice/

   --- * ---

Pogodne Szorty: Cztery fazy chaosu Jurij Biezmienow - metody wpływu i manipulacji KGB na społeczeństwa

 --- * ---

W 2020 roku Światowe Forum Ekonomiczne opublikowało na swojej stronie internetowej dwa artykuły, w których badano, w jaki sposób można przyzwyczaić ludzi do jedzenia chwastów, robaków i picia wody ze ścieków w celu zmniejszenia emisji CO2..
„Wielki Reset” polega na drastycznym obniżeniu poziomu życia pospólstwa, co zmusi ich do włączenia robaków, chwastów i ścieków do swojego menu, podczas gdy elity z Davos będą nadal ucztować przy najlepszej kuchni w swoich wieżach z kości słoniowej.
http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wielki-reset-nwo/134-bedziesz-jesc-robaki-niczego-nie-bedziesz-posiadac-i-bedziesz-szczesliwy

15 czerwiec 2024

Najnowsze wiadomości na twitter.com/Artur_Nobody63 facebook.com/ArtTurek44 Ponieważ napisałem już wszystko na temat Ściemo Pandemii, Ściemo szczepionkach , programie zniewolenia ludzkości , pod hasłem WIELKI RESET, oraz związanym z tym, do jego...

10 czerwiec 2024

Uśmiechnięci obrońcy demokracji, praw człowieka, praw kobiet, praw zwierząt, klimatu, równości, różnorodności dorwali się wreszcie do tych, których nienawidzą najbardziej – białych, chrześcijańskich mężczyzn, Polaków, broniących narodu i państwa –...

07 czerwiec 2024

KIM TRZEBA BYĆ, BY GŁOSOWAĆ NA TUSKA i jego środowisko? Trzeba być nowoczesnym, europejskim, otwartym umysłem, tolerancyjnym, niebinarnym, normalnym, obywatelem świata, samodzielnie myślącym, kochającym różnorodność, wolnomyślicielem,...

05 czerwiec 2024

"Mają rozmach skurwesyny." W weeked aktualizacja https://www.youtube.com/watch?v=Ud3tiiGmWPY https://www.youtube.com/watch?v=2UKH6b70FRI Witold Gadowski o Januszu Rewińskim. https://www.youtube.com/watch?v=WBlOjZiYFfg

01 czerwiec 2024

W centrum niemieckiego miasta podczas publicznego spotkania doszło do ataku na blogera i krytyka islamu Michaela Stürzenbergera. Wspaniała akcja, poprawna politycznie niemieckiego policjanta w Mannheim . Policjant nie pomógł osobie zaatakowanej !!!...

31 maj 2024

To proste i banale. Nie mają szans przekroczyć progu 5 %. Podsumujmy: Jeszcze 3 lata temu Jarosław Kaczyński popierał Europejski Zielony Ład, PiS-owski komisarz ds. rolnictwa w UE, Janusz Wojciechowski, nagrywał nawet spoty wychwalające te...

25 maj 2024

Jeśli ktoś mówi, że dzięki dotacjom unijnym szybciej się rozwijamy, to po prostu plecie wierudne bzdury. I ci, co niektórzy wiedzą, że to jest plan i po prostu realizują ten plan. a inni uważają, że to jest tak dobrze, wierzą w propagandę i po...

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Wszyscy odpowiedzialni za wdrażanie w...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.