Moim zdaniem , Pinokio Morawiecki to człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez dodruk pieniądza, zadłużanie ( np: bezsensowny zakup uzbrojenia 2 razy większy niż realne potrzeby ) i w końcu bankructwo państwa I kolonizacja..  Celowo i perfidnie rozkręcana,  potęgowana  inflacje ma zabrać, okraść Polaków z oszczędność. Następnym krokiem będzie  następnie sprzedaż za grosze naszych dóbr ziemi, złóz węgla, miedzi, metali, lasów, strategicznych przedsiębiorstw zagranicznym koncernom za nakręcone długi, czyli dokończenie dzieła Balcerowicza,  kolonizacji naszego kraju . 

Po to Orlen przejął Lotos, a teraz przejmie PGNIG, aby późnej odsprzedać to wszystko amerykańskim koncernom .

... Globaliści specjalne podzielili Polaków na dwie nacje  Tutsi i Hutu, sorry PIS i PO

PS: Gdyby teraz rządziło PO, to doradca Tuska, Pinokio, robiłby to samo.

PS2: Taka moja przepowiednia …PIS, sługus globalistów eskimoskich i amerykańskich zrobi wszystko, aby sfałszować wybory . Pomimo, że robił wszystko co mu globaliści  kazali, amerykancy ich wyru... chają.
PS3: USA znalazła już nowego kontynuatora ich polityki, czyli duet Czaskowski i Hołownia. Teraz albo Trzaskowski przejmie władzę w PO, albo stworzy nową partię i wystartują w koalicji z Polska2050

 -----------------------------------------------------

-- * --

KRYZYS 2023-2025. KTO STRACI NAJWIĘCEJ? Kryzys ENERGETYCZNY @Sławomir Mentzen

-- * --

Zmiany w rządzie - Marek Kuchciński za Michała Dworczyka | Salonik Polityczny 1/3

-- * --

Nie chcę przedłużać wywodu, ale trzeba przyjąć, że w USA do władzy po brutalnym odsunięciu Trumpa, władzę sprawuje grupa (neocons+) powiązana z Davos opierająca się na biurokratycznym rdzeniu Deep State. Dlatego Biden od pierwszego dnia urzędowania cofnął wszelkie inicjatywy Trumpa wzmacniające energetyczną samowystarczalność USA. Celem Davos jest ograniczenie populacji  i wreszcie wyeliminowanie zużycia węgla, gazu i surowców kopalnianych w celu kompletnego zniszczenia istniejącej cywilizacji i stworzenia utopijnej cywilizacji cyfrowej zapewniającej pełną kontrolę nad zaczipowanym człowiekiem, czego heroldem jest stuknięty Izraelczyk Yuval Harari. Idą podłe czasy, a owieczki nie słyszały o rzeźni. 

https://www.kontrowersje.net/niebezpieczne-tance-na-baltyckiej-rurze/

-- * --

Weekendowy przerywnik muzyczny.

-- * --

Wykresy skuteczności szczepionki w czasie pokazują, że początkowo wysoki poziom spada w ciągu kilku miesięcy uzyskując po 6-7 miesiącach wartości ujemne. I to jest kluczowy problem – po szczepieniu nie wraca się do poziomu wyjściowego, do zera, tylko osiąga się wartości ujemne co oznacza, że osoby zaszczepione stają się bardziej podatne na zarażenie niż nieszczepione.

https://dziennikzarazy.pl/7-10-szczepionki-pierwsze-podsumowania/

 -- * --

Krew zaszczepionych niebezpieczna?

Ze świata docierają wciąż nowe informacje. Po transfuzji krwi umiera na zakrzepicę miesięczne dziecko… Widzieliśmy już wiele zdjęć i filmów, które przyprawiają “łowców kłamstw” o ból głowy”. ,,,  Utrata pracy i pieniędzy dla sławy?

Czemu miałyby służyć doniesienia, w wyniku których naukowcy są prześladowani, stawiani przed sądami lekarskimi, pozbawiani pracy i środków do życia? Czy wątpliwa “sława” mogłaby to zrekompensować? A może to tylko brak zdrowego rozsądku, bo nie wiedzieli, co się wydarzy? Bzdura! KAŻDY z lekarzy, biologów, czy pracowników laboratoriów doskonale wie, co spotkało jego kolegów, gdy tylko spróbowali się przeciwstawić obowiązującej narracji, albo nawet tylko zadać kilka niewygodnych pytań. Mają świadomość czym grozi zderzenie z Systemem. Walec jedzie równo i miażdży wszystkich, którzy mieli śmiałość choćby złożyć swój podpis pod deklaracją wsparcia niezależnych medyków, albo pod listem do WHO, czy do władz poszczególnych krajów. Za takie “przestępstwo” czekało ich i nadal czeka, piekło na Ziemi. ...  patrząc na to, co wyprawia minister śmierci do spółki z szefem rządu. Oni naprawdę są przekonani, że bezkarność będzie trwała wiecznie. Tymczasem liczba dokumentów już zgromadzonych między innymi przez Poselską Komisję Śledczą Norymberga 2.0, czy Fundację Ordo Medicus, ale też prze wielu obywateli, najprawdopodobniej wystarczyłaby do wysłania za kraty na wiele lat, co najmniej kilkudziesięciu osób. Co się odwlecze, to nie uciecze, jak mawia stare przysłowie. 

https://naodlew.pl/2022/10/07/krew-zaszczepionych-niebezpieczna/

-- * --

Zelenski odlatuje, Musk agentem Kremla, nie żyje Jerzy Urban. Rafał Otoka-Frąckiewicz

PS: Urban wygrał, popatrzcie na dzisiejsze media, czy to nie urbanizm ?

-- * --

DLACZEGO MAŁO ZARABIAMY ? POLSKA vs Europa. JAK ZOSTAĆ BOGATYM? Ryszard Florek

-- * --

Tajemnicą poliszynela jest to, iż Polska nie jest krajem, który decyduje o swoim losie. Fałsz narracji medialnej omamił jednak część społeczeństwa, którzy uważają, iż od 1989 jesteśmy niepodległym Państwem, niezależnym od nikogo, a jedynie współtworzącym organizacje międzynarodowe jak Unia Europejska czy NATO. W tym artykule chciałbym zwrócić uwagę na pewne zależności historyczno-terytorialne i pokazać niedowiarkom bolesną prawdę, która jest zbyt okrutna, aby przyjąć ją do swojej świadomości. ,,, Tylko głupiec i totalny ignorant nie rozumie faktu, iż wspieranie podupadającego sąsiada, przyjmowanie jego obywateli w milionach i obdarowywanie socjalem, co kosztuje miliardy nie jest w interesie Polski.

... Kto zatem okupuje Nasz kraj? Militarnie i bezpośrednio Stany Zjednoczone, których jesteśmy wasalem militarnym. Ekonomicznie okupują Polskę głównie Niemcy, którzy wykupili większość naszych zakładów przemysłowych, spółek i przejęli handel za pomocą dużych sklepów – marketów. Parafrazując jedno z piłkarskich porzekadeł – kapitalizm to taki system, w którym handlują wszyscy, a na końcu i tak zarabiają żydzi.

https://gonieckrólewski.pl/?p=246

-- * --

-- * --

Im bardziej zdejmowane są podejrzenia z USA, tym bardziej są kierowane w stronę... - Michalkiewicz

-- * --

Marcin Dybowski wRealu24 o Jerzym Urbanie, o wysadzeniu NS1 i NS2 i dymisji Solocha

-- * --

KRYZYS ENERGETYCZNY JUŻ TRWA. DLACZEGO NIE MA WĘGLA? BRAK PRĄDU I GAZU TEJ ZIMY. @Sławomir Mentzen

-- * --

Krok za krokiem postępuje globalny program likwidacji gotówki. Preteksty do stopniowego przenoszenia wszelkich transakcji do sfery elektronicznej są przeróżne. Najczęściej – wygoda użytkowników, ich bezpieczeństwo oraz walka z szarą strefą i przestępczością. Już w „erze covidowej” z ust wpływowych person padały nawet argumenty, że krążące w obiegu banknoty… przenoszą koronawirusa.

https://pch24.pl/walka-z-gotowka-czyli-jak-rozbroic-nowaka-i-kowalskiego/

-- * --

„Jak niszczono polskie górnictwo w III RP”. Trochę danych na początek. Węgla w Polsce mamy na 200 lat przy obecnym wydobyciu. To jest sprawa udokumentowana. Gdy PRL przekształcono na nową Polskę to mieliśmy 72 kopalnie, ponad 480 000 górników i wydobycie na poziomie 198 milionów ton. To była miedzy innymi spuścizna wielkiego patrioty Jana Mitręgi. ... polskiego udziału w emisji CO2 w skali świata. Jasno i wyraźnie wyartykułował że Polska nie ma zbawiać w tej kwestii globu. My w ogóle nie powinniśmy przejmować się tą sprawą. Polska emisja to w skali świata 1 procent. I nawet gdybyśmy w jednym dniu zatrzymali wszystkie elektrownie węglowe w Polsce, to świat by nawet tego nie zauważył.

https://wolnemedia.net/jak-zniszczono-polskie-gornictwo/

-- * --

Sporo tu było pisane o Niepożądanych Odczynach Poszczepiennych. U nas to jakiś koszmar – nawet jeden z lekarzy stwierdził w polskiej telewizji, że nikt od szczepionki w Polsce nie umarł, bo się żaden taki do nich nie zgłosił. Dużo się mówi o tym, że system raportowania powikłań poszczepiennych jest słaby, nie tylko w Polsce. Ale w Stanach się za to wzięli. ... Spośród około 10 milionów osób, które zarejestrowały się i przesłały dane do v-safe, 782.913 osób, czyli ponad 7,7% użytkowników v-safe, doświadczyło zdarzeń zdrowotnych wymagających pomocy medycznej, interwencji pogotowia i/lub hospitalizacji. Ponad 25% zdarzeń skutkowało opuszczeniem szkoły lub pracy i/lub uniemożliwiło wykonywanie normalnych czynności. 

https://dziennikzarazy.pl/5-10-wierzcholek-gory-nopowej/

-- * --

Wojciech Sumliński - Wiele niepokojów i obaw. Nie upadajm

-- * --

Witold Gadowski - Komentarz Tygodnia: Łóżko, stół... kieszeń

"Nie bójcie się, nie dajcie się zastraszyć, bo Ci którzy straszą, taki cel chcą osiągnąć.
Starajcie się żyć normalnie, uśmiechając się do ludzi i mężnie idąc naprzód .
Każdy dzień spędzony w strachu, to dzień stracony. "

-- * --

Fundacja Ordo Medicus wydała „Białą księgę pandemii koronawirusa”. Pozycja ta jest absolutnie obowiązkowa zarówno dla przeciwników, jak i zwolenników polityki antycovidowej, ponieważ przedstawia fakty i dane naukowe ukrywane przed opinią publiczną w oparciu o setki recenzowanych artykułów naukowych. Jest to pierwsza taka praca w Polsce i prawdopodobnie na świecie, która w syntetyczny sposób omawia istotne dla zdrowia i życia zagadnienia.

Prawnicy, lekarze i naukowcy walczą o prawdę: „Biała księga pandemii koronawirusa: fakty i dane ukrywane przed opinią publiczną” przesłana do ponad 6 tysięcy ważnych dla naszego zdrowia i życia osób w państwie!

https://dorzeczy.pl/opinie/353755/biala-ksiega-pandemii-koronawirusa.html

-- * --

Jesteśmy właścicielem nauki”: członkini WEF ujawnia, w jaki sposób globalne elity współpracują z Google, aby cenzurować krytyków

Sekretarz ONZ ds. Komunikacji Globalnej Melissa Fleming, członkini Światowego Forum Ekonomicznego, otwarcie ujawniła, w jaki sposób globalne elity współpracują z Google i innymi platformami cyfrowymi, aby cenzurować informacje, które uznają za politycznie niepożądane.

„Wiesz, na przykład współpracowaliśmy z Google. Jeśli wyszukujesz zmiany klimatyczne w Google, u góry wyszukiwania otrzymasz wszelkiego rodzaju zasoby ONZ” – ujawniła Fleming. „Rozpoczęliśmy to partnerstwo, gdyż byliśmy zszokowani, widząc, że kiedy googlowaliśmy zmiany klimatu, otrzymywaliśmy niewiarygodnie zniekształcone informacje na samym szczycie [wyników wyszukiwania]”.

https://www.ekspedyt.org/2022/10/03/kto-posiada-nauke-i-prawo-do-cenzury/

-- * --


Posłuchajcie Trader-a 21, inwestora, przedsiębiorcy, spekulanta co PIS szykuje dla Polaków, i  DLACZEGO to robią.

np: cytat " Sasin ZA TO powinien być potraktowany, jak najgorszy pedofil" " ...

-- * --

Pogodne Szorty: Limes Inferior - tylko dlaczego tak szybko?

 

Naród pyta – kampania odpowiada: -  Mało, że okazało się, że nikt w Polsce nie zbadał składu tego preparatu,

No, tu mamy chociaż próbę odpowiedzi. To nic, że to kłamstwo na miarę lecenia w trąbę pt. „Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobisz?” Zobaczmy jak wygląda ta surowa ocena. W Polsce nikt nie zbadał żadnej szczepionki, jej składu, działania i skutków. Jeszcze gorzej – Polska jako jeden z czterech krajów wyrywnych stawiła się (dziękujemy panie Cessak) do testowania szczepionek od szóstego miesiąca życia. No, nie po to, by zobaczyć czy to dobre jest dla Polaków, ale by użyć jako przedmiotu eksperymentu, na rzecz firm farmaceutycznych. 

https://dziennikzarazy.pl/2-10-idem-per-idem-i-poszlem-bo-to-blisko-bylo/

-- * --

Kanalio Urbachu! Jeśli piekło nie istnieje, to mam nadzieję, że dla ciebie powstanie!

Przez 89 lat udawało mu się piekła unikać, ale większość swojego marnego, nic niewartego życia, poświęcił na urządzanie piekła Polakom. Jako ateista nie mam tej satysfakcji, żeby cieszyć się przyjęciem Urbana w bramach piekielnych, ale żadnego szacunku kaneli okazywać nie zamierzam, tylko dlatego, że kanalia zakończyła swój podły żywot. Dla tej postaci z samego dna ludzkiej marności, nie może być najmniejszego usprawiedliwienia. Wszystko co robił, było nacechowane premedytacją, prymitywizmem i nienawiścią, przede wszystkim do Polaków, ale i do wszystkich, którzy tak jak Urban, nie byli pachołkami komunizmu. Zamiast „spoczywaj w spokoju” mam dla Urbana zupełnie inne ostatnie pożegnanie: „Idź do piekła, choćby nie istniało”.

https://www.kontrowersje.net/kanalio-urbachu-jesli-pieklo-nie-istnieje-to-mam-nadzieje-ze-dla-ciebie-powstanie/

-- * --

Rafał Ziemkiewicz

-- * --

Weekendowa muzyka relaksacyjna ;)

-- * --

Uszkodzenie gazociągu NS1 i NS2 | Salonik Polityczny 1/3

-- * --

Komunizm kapitalistów Rafał Ziemkiewicz

-- * --

PX: Badania wykazały, że Szczepany czują się zrobieni w bambuko. I mogą szukać winnych bambuka. Ale musimy zaapelować do podstaw: oni nie chcą prawdy, tylko uzasadnienia – wiedzowo dowolnego – że mieli rację idąc na szczep. Tu kryteria słuszności są drugorzędne. Trzeba im dać argumenty, dowolne, bo nie będą ich weryfikować. Kto chce się dowiedzieć, że w tak ważnych sprawach dał się wystrychnąć? Nikt! Spełnijmy tę ich potrzebę.

https://dziennikzarazy.pl/1-10-jednoaktowka-chce-wiedziec/

-- * --

Utopijny Markszm. POSTWZROST czyli upadek gospodarki. Dobrobyt bez wzrostu. Tim Jackson

-- * --

 Może to Amerykanie go wysadzili....Może to Rosjanie go wysadzili. ...Może ktoś inny to wysadził.

Jakakolwiek by nie była prawda, efekt końcowy pozostaje taki sam. Gaz i prąd będą droższe. Pojawi się ogromny nacisk, aby zwrócić się ku „odnawialnym źródłom energii”, mówić o „katastrofie klimatycznej”, a być może będzie nawet reglamentacja energii i/lub przerwy w jej dostawach [blackouts]. Tej zimy ludzie będą marznąć, głodować i prawdopodobnie umierać tej zimy. To zawsze było częścią planu, jaki jest niby powód, by sądzić, że ten „atak” nie jest tym samym? Wielki Reset jest wprowadzany po trupach.

https://www.ekspedyt.org/2022/09/28/sabotaz-czyli-great-reset-ma-sie-dobrze/

 -- * --

Stanisław Michalkewcz - W przyszłym roku podmianka rządu?

Rafał Otoka-Frąckiewcz - Nord Stream tango down. Tydzień który zmienia wszystko.

-- * --

POSPIESZALSKI odpowiada "Wyborczej": religia to opresja? Wasi idole niszczą nasze dzieci!

-- * --

"Wszyscy zapłacimy teraz gigantyczny rachunek za to, że pozwoliliśmy tyle lat rządzić idiotom. Jedni są winni bardziej, bo ich popierali, inni mniej, po prostu zrobili za mało, żeby ich powstrzymać. Cierpieć będziemy jednak wszyscy, ten kilkuletni bal z elementami cyrku był na nasz koszt. Teraz przyszedł czas za niego zapłacić" – podsumowuje... "To jest cena, którą płacimy za rządy ekonomicznych analfabetów, za durną wiarę, że dobrobyt nie bierze się z pracy, przedsiębiorczości i oszczędności, a z zasiłków, długu i drukowania pieniędzy. Tu ułuda jest popularna nie tylko w Polsce, prawie cała Europa zmaga się z tymi samymi problemami. Wszyscy robili to samo. Najpierw bliskie zeru stopy procentowe, potem lockdown, a następnie zalanie gospodarki niewyobrażalnie wielkimi sumami pustego pieniądza. Nałożyła się na to wojna, sankcje i mamy katastrofę" – pisze.

https://dorzeczy.pl/opinie/352396/inflacja-przebila-17-proc-mocny-komentarz-mentzena.html

-- * --

Prawdziwe RUSKIE ONUCE: polscy politycy w interesie Rosji! O kim mowa? Wojciech Sumlński

-- * --

Uszkodzenie gazociągu NS1 i NS2 | Salonik Polityczny 1/3

-- * --

Komunizm kapitalistów Rafał Ziemkiewicz

-- * --

PX: Badania wykazały, że Szczepany czują się zrobieni w bambuko. I mogą szukać winnych bambuka. Ale musimy zaapelować do podstaw: oni nie chcą prawdy, tylko uzasadnienia – wiedzowo dowolnego – że mieli rację idąc na szczep. Tu kryteria słuszności są drugorzędne. Trzeba im dać argumenty, dowolne, bo nie będą ich weryfikować. Kto chce się dowiedzieć, że w tak ważnych sprawach dał się wystrychnąć? Nikt! Spełnijmy tę ich potrzebę.

https://dziennikzarazy.pl/1-10-jednoaktowka-chce-wiedziec/

-- * --

Utopijny Markszm. POSTWZROST czyli upadek gospodarki. Dobrobyt bez wzrostu. Tim Jackson

-- * --

Polska myśl strategiczna.Jacek Bartosiak i Szef Sztabu Generalnego gen. Rajmund Andrzejczak. Część 1

-- * --

 Może to Amerykanie go wysadzili....Może to Rosjanie go wysadzili. ...Może ktoś inny to wysadził.

Jakakolwiek by nie była prawda, efekt końcowy pozostaje taki sam. Gaz i prąd będą droższe. Pojawi się ogromny nacisk, aby zwrócić się ku „odnawialnym źródłom energii”, mówić o „katastrofie klimatycznej”, a być może będzie nawet reglamentacja energii i/lub przerwy w jej dostawach [blackouts]. Tej zimy ludzie będą marznąć, głodować i prawdopodobnie umierać tej zimy. To zawsze było częścią planu, jaki jest niby powód, by sądzić, że ten „atak” nie jest tym samym? Wielki Reset jest wprowadzany po trupach.

https://www.ekspedyt.org/2022/09/28/sabotaz-czyli-great-reset-ma-sie-dobrze/

 -- * --

Stanisław Michalkewcz - W przyszłym roku podmianka rządu?

Rafał Otoka-Frąckiewcz - Nord Stream tango down. Tydzień który zmienia wszystko.

-- * --

POSPIESZALSKI odpowiada "Wyborczej": religia to opresja? Wasi idole niszczą nasze dzieci!

-- * --

"Wszyscy zapłacimy teraz gigantyczny rachunek za to, że pozwoliliśmy tyle lat rządzić idiotom. Jedni są winni bardziej, bo ich popierali, inni mniej, po prostu zrobili za mało, żeby ich powstrzymać. Cierpieć będziemy jednak wszyscy, ten kilkuletni bal z elementami cyrku był na nasz koszt. Teraz przyszedł czas za niego zapłacić" – podsumowuje... "To jest cena, którą płacimy za rządy ekonomicznych analfabetów, za durną wiarę, że dobrobyt nie bierze się z pracy, przedsiębiorczości i oszczędności, a z zasiłków, długu i drukowania pieniędzy. Tu ułuda jest popularna nie tylko w Polsce, prawie cała Europa zmaga się z tymi samymi problemami. Wszyscy robili to samo. Najpierw bliskie zeru stopy procentowe, potem lockdown, a następnie zalanie gospodarki niewyobrażalnie wielkimi sumami pustego pieniądza. Nałożyła się na to wojna, sankcje i mamy katastrofę" – pisze.

https://dorzeczy.pl/opinie/352396/inflacja-przebila-17-proc-mocny-komentarz-mentzena.html

-- * --

Ideologiczny weganizm to radykalna część dużo większego ruchu ekologistycznego, który przez wiarę w utopijne rozwiązania globalnych problemów, stwarza szereg społecznych, ekonomicznych, ale przede wszystkim – duchowych zagrożeń. Syntezę zjawiska przedstawia film dokumentalny PCh24.pl „Mięsożerca. Wróg numer jeden”

-- * --

Prawdziwe RUSKIE ONUCE: polscy politycy w interesie Rosji! O kim mowa? Wojciech Sumlński

-- * --

Wczoraj minister Niedzielski ogłosił nową kampanię mającą promować czwartą już dawkę szczepienną. ... Czwarta dawka nie idzie i trzeba ją dopalać kampaniami. No bo nie wiadomo po co to robimy, kiedy – i tu przeciwfaza – inne kraje podkuliwszy ogon, wycofują się z masowych szczepień lub ograniczają ich zasięg. A my hej do przodu! ... Najciekawsze jest jednak to, że mamy 107 milionów dawek dostarczonych do Polski a łącznie pobraliśmy 56 milionów dawek. A więc mamy za dużo o ponad 50 milionów i… zamawiamy nowe

No bo co się robi ze szczepionkami nieużytymi, a coraz bardziej się przeterminowującymi? No, Big Farma podaje rękę nadgorliwym kupczykom. Coraz to przedłuża termin przydatności szczepionek. Proszę bardzo: 10 września 2021 wydłużono okres ważności z 6 do 9 miesięcy; 4 kwietnia 2022 z 9 do 12 miesięcy; 1 sierpnia 2022 z 12 do 15 miesięcy

https://dziennikzarazy.pl/30-09-czwarta-dawka-przekonujaca/#comment-13103

-- * --

Wczoraj minister Niedzielski ogłosił nową kampanię mającą promować czwartą już dawkę szczepienną. ... Czwarta dawka nie idzie i trzeba ją dopalać kampaniami. No bo nie wiadomo po co to robimy, kiedy – i tu przeciwfaza – inne kraje podkuliwszy ogon, wycofują się z masowych szczepień lub ograniczają ich zasięg. A my hej do przodu! ... Najciekawsze jest jednak to, że mamy 107 milionów dawek dostarczonych do Polski a łącznie pobraliśmy 56 milionów dawek. A więc mamy za dużo o ponad 50 milionów i… zamawiamy nowe

No bo co się robi ze szczepionkami nieużytymi, a coraz bardziej się przeterminowującymi? No, Big Farma podaje rękę nadgorliwym kupczykom. Coraz to przedłuża termin przydatności szczepionek. Proszę bardzo: 10 września 2021 wydłużono okres ważności z 6 do 9 miesięcy; 4 kwietnia 2022 z 9 do 12 miesięcy; 1 sierpnia 2022 z 12 do 15 miesięcy

https://dziennikzarazy.pl/30-09-czwarta-dawka-przekonujaca/#comment-13103

-- * --

28 wrzesień 2023

"Dlaczego Polacy raz po raz dostają po pysku i tylko się oblizują? Co robić, aby nie oszukali nas po raz kolejny, abyśmy nie obudzili się w kraju, który nie jest nasz?...Żądać odpowiedzi przed...

24 wrzesień 2023

Wspieranie przedsiębiorczości i polskich przedsiębiorców i rolników, a także gospodarka oparta na węglu, to główne postulaty ugrupowania Polska Jest Jedna. Założenia programowe partii przedstawił...

17 wrzesień 2023

Głosuje na jedyną prawicową partię - POLSKA JEST JEDNA - Rafała Piecha. https://www.youtube.com/watch?v=L3Nv-WRa9c4 https://www.facebook.com/PJJpomorze https://pjj.org.pl Kandydaci w okręgu...

02 wrzesień 2023

Polska ma prawo być w grupie państw europejskich, w których szczepienia są całkowicie dobrowolne, Są to następujące kraje: Austria, Białoruś, Cypr, Czarnogóra, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia,...

01 wrzesień 2023

Ż ądamy stanowczego stanowiska rządu w obronie suwerenności Polski i Polaków przed planowaną dyktaturą WHO Z uwagi na niemożność pozyskania poniższych informacji poprzez publikatory/systemy...

15 sierpień 2023

Wydaje się, że w amerykańskiej polityce wszystko działa w/g zasady: jeśli Biden zawinił, to powiesimy Trumpa! Przypomnę, że pierwszy impeachment Trumpa miał miejsce kiedy zadzwonił do Żeleńskiego,...

21 lipiec 2023

Jestem po 3 operacjach związanych z lekceważeniem bólów brzucha i działaniami SOR, który "kazał take rzeczy, zatrucia pokarmowe leczyć w domu. Rozlany wyrostek, zapalenie otrzewnej, ropnie -...

28 czerwiec 2023

Pod nazwą „Polska Jest Jedna” odbył się w niedzielę 25 czerwca w Warszawie konwent programowy ugrupowania o tej samej nazwie. To nowa partia, która działa od 2020 r. jak ruch społeczny i...

16 czerwiec 2023

Film na lato, obejrzyj z 3 razy. https://www.youtube.com/watch?v=GcucZtU8Cd0 LOKALIZM SPOSOBEM NA POLITYKĘ, GLOBALIZM, PANDEMIĘ, REST I KONTROLĘ #2/3 WITOLD GADOWSKI...

12 czerwiec 2023

Dziś kolejny odcinek z dorobku bilansowego kowida, jaki został przedstawiony na I zjeździe koronarealistów. Mecenas Stanisław Zapotoczny przedstawił prawnicze aspekty pandemii. To ważny obszar, bo...

05 czerwiec 2023

Trzy wywiady z Witoldem Gadowskim warte obejrzenia.. WITOLD O SOBIE "Jestem człowiekiem w nieustannym ruchu. Uważam się za dziennikarza, reportera opisującego rzeczywistość taką jaka ona jest. Bywam...

01 czerwiec 2023

Pinokio Morawiecki ( były doradca Tuska )to moim zdaniem człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez...

27 maj 2023

“Szkoły muszą wyposażyć dzieci do posiadania partnerów seksualnych” – mówią ONZ i WHO. Pedofile z Rutgers Foundation za ogólnoświatową operacją seksualizacji dzieci prowadzoną przez ONZ i WHO...

26 maj 2023

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – szokujący duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015) PL https://www.cda.pl/video/11218075d ----- HPV - Szczepić czy nie ? - Prof.zw.dr...

10 maj 2023

Więcej aktualności na https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie , ale czasami nie mam wyjścia....

08 maj 2023

S trona NIE-WIERZE-NIKOMU.PL nie będzie już aktualizowana - z prostego powodu... - Wszystko o oszustwie klimatycznym, czyli kłamstwie, że jakoby wytwarzany przez człowieka CO2 ma wpływ na...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.