Moim zdaniem , Pinokio Morawiecki to człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez dodruk pieniądza, zadłużanie ( np: bezsensowny zakup uzbrojenia 2 razy większy niż realne potrzeby ) i w końcu bankructwo państwa I kolonizacja..  Celowo i perfidnie rozkręcana,  potęgowana  inflacje ma zabrać, okraść Polaków z oszczędność. Następnym krokiem będzie  następnie sprzedaż za grosze naszych dóbr ziemi, złóz węgla, miedzi, metali, lasów, strategicznych przedsiębiorstw zagranicznym koncernom za nakręcone długi, czyli dokończenie dzieła Balcerowicza,  kolonizacji naszego kraju . 

Po to Orlen przejął Lotos, a teraz przejmie PGNIG, aby późnej odsprzedać to wszystko amerykańskim koncernom .

... gdy tymczasem, Polacy podzieleni na 2 plemiona Tutsi i Hutu,   nawzajem się "wyrzynają" nie widzą prawdziwych zagrożeń.. 

Jeśli uważasz, że to co robi autor jest słuszne, możesz dobrowolnie wesprzeć,

PAYPAL https://www.paypal.com/pools/c/8NDDifhM1p

 
moraweckipnoko
 

Myślę, że pytanie jest z gatunku retorycznych. Dopóki aktualny nierząd będzie wprowadzał kolejne etapy Wielkiego Resetu, dopóki zarządzają naszą Ojczyzną pachołki lub jak kto woli „słudzy obcych interesów i słudzy innych narodów”: ukraińskiego, niemieckiego, żydowskiego, niejednokrotnie w przeszłości słudzy sowieckiej Rosji– do tej pory będzie źle i coraz gorzej.

Świadomość aktualnego stanu rzeczy i poddanie się temu może niektórych prowadzić do zwątpienia i utraty nadziei. Niektórzy nawet planują jak urządzić się w nowym piekle, są również planujący swoją karierę pod osobistą kuratelą prof. Diabelskiego. Na razie szydzą z prowadzonych na rzeź ogłaszając plany stworzenia „Nowego Porządku”. 

(*) Nie wypada w tym kontekście nie wspomnieć, że to własnie funkcjonariusze “Bestii” zadecydowali o pozostawieniu Polski pod ścisłą kontrolą uniemożliwiającą restytucję polskiej państwowości po 1989 roku. W tym celu administracja USA wsparła zawarte przy okrągłym stole porozumienie  dwóch zwaśnionych, mających stalinowskie korzenie frakcji. Wspólny projekt “Wasz prezydent, nasz premier” został zrealizowany w formie wyboru Jaruzelskiego (“Chamy”) i Mazowieckiego (“Żydy”). Przypomnę również, że zgoda na rejestrację fundacji Sorosa – awangardy nowego porządku w Polsce została wydana przez Jaruzelskiego w roku 1988, a więc przed teatrzykiem znanym pod nazwą” Okrągły Stół” .

https://www.ekspedyt.org/2022/09/30/polska-sojusznik-czy-pacholek/

-- * --
 Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka&Srokowski - Prawda o ludobójstwie na Kresach Wschodnich
 
-- * --
 
Zdaniem specjalisty wojskowego przeprowadzenie akcji sabotażowej przez Amerykanów mogło przebiegać w dwojaki sposób: podłożenie ładunków wybuchowych z udziałem nurków, następnie ich zdalna detonacja. Dużo bardziej prawdopodobne wydaje się wykorzystanie podwodnych dronów na wodach Bałtyku. Śledztwo musiałoby uwzględnić analizę szczątków dronów unoszących się na powierzchni. Wiadomo bowiem, że na kilka dni poprzedzających eksplozję amerykańskie okręty obecne były w obrębie zdarzenia. NATO mogłoby ustalić jakie były to jednostki, przez kogo dowodzone i w jakim celu.
-- * --
 
Weekendowy przerywnik muzyczny.
 
 
-- * --
Eko teroryści , prekariat w poszukiwaniu sensu
 
Do zaciekłych klimatystów już dotarło, że wyrzucając z talerza mięso lub zbierając nakrętki nie uratują planety. Aby więc nadać sens nieskutecznym wyrzeczeniom, muszą z czynności dnia codziennego uczynić akt religijny: ubrać je w szaty „modlitwy” w intencji nowego, lepszego świata.
 
-- * --
 
Egon O. 

Kaczyński nie ma zgody od swoich lucyferiańskich kontrolerów na zdymisjonowanie Morawieckiego. Ten drugi musi przeprowadzić Polskę przez drugi etap Wielkiego Resetu.

Pierwszy etap im się udał tylko częściowo, bo tylko część narodu uwierzyła w covidową zagrywkę. Jak teraz lucyferianie przyznali, covid miał być tylko środkiem do zdyscyplinowania społeczeństw i pozbawienia ich części praw obywatelskich. Taki test posłuszeństwa. Ale wirusa nie widać i szybko zorientowano się, że ta cała pandemia to ściema. Dlatego została zakończona.

To było powodem że postanowiono uruchomić drugi etap – celowo wywołanego ubóstwa energetycznego. W przeciwieństwie do wirusa, ludzie będą fizycznie odczuwać wyziębienie i ciemności. Dlatego będzie można pchnąć dalej proces zniewolenia społeczeństw. Wysadzenie Nord Streamów to pierwsza rozgrywka w tej grze. Za nią pójdą następne.

Tak więc Morawiecki dalej poprowadzi nas w chłód, ciemności i stan wyjątkowy. Przy okazji postara się pobić rekord 230 tysięcy nadmiarowych zgonów.

-- * --
 
 
Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka & hrabia Potocki
 
-- * --
 
Witold  Gadowski - Komentarz Tygodnia
 
 

Na 90 % za tym stoją amerykanie, moim zdaniem. Oni na tym najwięcej zyskali,

Upokorzyli zarówno Rosję, jak przede wszystkim uderzyli w dominacje Niemiec, ponadto jest to ostrzeżenie da Rosji, aby nie używała broni atomowej.

A  najbardziej na tym sabotażu skorzystali amerykańscy globaliści. Destabilizują sytuacje w Europie, uderzają w sojusz Rosyjsko- Niemecki

to tylko dalszy etap wprowadzana Wielkiego Resetu i NWO.

 służby OSINT* donosi o nietypowych manewrach amerykańskich śmigłowców "Sea Hawks" - MH-60S Sea Hawk oraz lotniskowca USS Kearsarge, USS Paul Ignatius właśnie w rejonie

https://c-z06.nowyekran24.com/post/169439,dlaczego-amerykanskie-sea-hawks-przelecialy-nad-miejscem-wypadku-rosyjskich

-- * --

 Prezydent Rafał Piech – Niestety muszę się wycofać
 
 
Wojciech Sumliński - Bomba atomowa na Warszawę? Co przyniesie wojna na Ukrainie i rosyjska doktryna wojenna?
 
 
-- * --
 
Piotr Wroński, komentarz  "starego esbeka" .
 
-- * --
 
Skąd się wzięły teorie spiskowe.  - Teorie spiskowe, które stały się faktem Independent Trader
 
-- * --
 
Rafał Piech - POLSKA JEST JEDNA na spotkaniu w Gdyni.
 
-- * --
 
Rząd forsuje totalitarną ustawę o „ochronie ludności”

W polskim Sejmie przygotowywana jest specjalna ustawa „o ochronie ludności”, która zakłada wprowadzenie antykonstytucyjnych przepisów, które przekształca nasz kraj w totalitarny reżim. Na horyzoncie rysuje się powrót do czasów PRL i rządzącym marzy się pełnia władzy nad ludźmi.[

 
 
-- * --
 
Od ponad dwóch lat opisuję to, co się na świecie wyprawia, zwłaszcza w kwestii „największej pandemii XXI wieku”. Jeszcze w 2020 roku ktoś mógł mieć jakieś wątpliwości, choć już tamtego lata, a więc niespełna 3 miesiące od „wybuchu epidemii”, dla wielu stało się jasne, że mamy do czynienia z gigantycznym oszustwem. Od stycznia 2021 zafundowano nam „szczepionkową kurację przeczyszczającą”. Najpierw prośbą, potem groźbą, próbowano wymusić przyjęcie „cudownych eliksirów”, po których ludzie zaczęli mieć poważne problemy ze zdrowiem, albo lądowali na cmentarzu. Zamknięcie na dwa lata służby zdrowia „zaowocowało” wytrzebieniem sporej części, nie tylko starszych wiekiem, Polaków. Ponad 200.000 nadmiarowych zgonów, w tym prawie 30.000 po „szczepionce”, to rzecz w historii naszej medycyny nie znana. Choć przecież nie umierali wszyscy. Przeciwnie! Niektórzy nadal twierdzą, że te preparaty „uratowały im życie” i chętnie przyjmą czwartą dawkę. Na zdrowie!  „Szczepionki” 98 razy gorsze niż wirus
 
-- * --
 
Piotr Wroński, komentarz  "starego esbeka" ...
 

-- * --

-- * --

-- * --

Witold  Gadowski - Komentarz Tygodnia: Drugie życie strachów na wróble

-- * --

Totalitaryzm puka do drzwi

Niedawno PiS próbował przeforsować prawo o bezkarności urzędników. Teraz wprowadza ten pomysł w nowej odsłonie – braku prawa do odszkodowania za decyzje urzędników. Zwróćcie uwagę, że projekt ustawy znosi prawo własności – każdemu obywatelowi władza może nakazać natychmiastową eksmisję na bruk bez wyroku sądu i prawa do odszkodowania. Zmusi również właścicieli sklepów do sprzedaży towarów po zaniżonej cenie, oczywiście bez odszkodowania, co oznacza wymuszenie bankructwa. Oczywiście nie zapomnieli o nakazie leczenia i stosowania „innych środków profilaktycznych i zabiegów” medycznych (np. eksperymentalnych szczepionek).

https://wolnemedia.net/totalitaryzm-puka-do-drzwi/

-- * --

Na razie mamy wojnę i to chyba stawka końcowa, lecz nie da się jej długo utrzymać. Wojna powszednieje, zwłaszcza jak nas nie dotyczy. A strach pandemiczny, możliwość przenoszenia się choroby jest strachem uniwersalnym, międzynarodowym i w sumie międzykulturowym. Ale ten też się powoli wypala i by przejść do następnego etapu potrzebujemy innego, jeszcze większego atraktora.

Wszyscy ostrzegają, że następnym grubym tematem ma być klimat. Ale tu mam duże wątpliwości. No bo ludzkość milion razy bardziej się bała choroby i śmierci niż ma obawiać się zmian klimatycznych. ... Mamy już taki poziom skołowania ludzkości, że czas już przestać owijać w bawełnę. World Economic Forum właśnie ogłosiło, że doświadczenia z pandemii, lockdowny, śledzenie ludzi i wymuszanie największych obostrzeń będą zastosowane w walce ze zmianami klimatu. Nie dlatego, że to było takie genialne, ale, że łatwo poszło. Lud się zgodził i zgadza, bo potencjał wciąż jest, udowodniony na poziomie cywilizacyjnego eksperymentu. Dorobek pandemii nie może się zmarnować, trzeba popatrzeć co poszło, a co nie i próbować sprawdzone rzeczy zastosować w nowym paradygmacie.

https://dziennikzarazy.pl/20-09-co-ma-klimat-do-kowida/

-- * --

Ktoś powiedział jakiś czas temu: „Dajcie nam nowe teorie spiskowe, bo wszystkie poprzednie się już zrealizowały”. Przekleństwo, przypisywane Chińczykom, a zawierające się w zdaniu „Obyś żył w ciekawych czasach”, zostało wypowiedziane ponoć w 1898 roku przez brytyjskiego polityka Josepha Chamberlaina. Tak się złożyło, że w ostatnich kilku latach mamy „szczęście” doświadczać tego coraz mocniej. Niestety, kolejne „teorie spiskowe” okazują się spiskową praktyką. Jedyna różnica, to zakres i szybkość realizowania się tych zapowiedzi na naszych oczach.

Dlaczego to największe łgarstwo Premiera Morawieckiego i jego akolitów mogło zostać przyjęte za prawdę? Przede wszystkim dlatego, że przeciętny człowiek nie ma pojęcia, że Europejska Agencja Leków (EMA) NICZEGO NIE BADA! Z wyjątkiem dokumentów, które, co też już wiemy, mogą zawierać I ZAWIERAJĄ, kłamstwa. Pokazały to dziesiątki tysięcy stron opisów badań Pfizera nad preparatem Comirnaty, ujawnionych przez FDA na podstawie wyroku sądu federalnego w USA.

https://naodlew.pl/2022/09/10/koniec-teorii-spiskowych/

-- * --

 Jeśli w ciągu niespełna 18 miesięcy mamy 200.000 nadmiarowych zgonów, a ktoś nadal stręczy nam preparaty, które zabiły w Polsce (oficjalnie) ponad 20 tysięcy ludzi, to czyż nie mamy do czynienia z morderstwem na masową skalę? Napisałem wyżej o eksperymencie medycznym używając cudzysłowu. On nie jest przypadkowy, ponieważ dziś, kiedy znamy, wprawdzie niewielką część, ale przerażającą w wymowie treść publikacji danych firmy Pfizer dotyczącą preparatu Comirnaty, o żadnym „eksperymencie” już mówić nie można. To JEST LUDOBÓJSTWO w czystej postaci!

https://naodlew.pl/2022/09/03/umiera-o-691-procent-wiecej-dzieci/

-- * -- :

WHO chce przejąć kontrolę

Jeżeli się ze mną nie zgadzasz, zapytam ile Twoim zdaniem ludzi musi jeszcze umrzeć, aby można było mówić o ludobójstwie? Wszak odebrano szansę leczenia tysiącom pacjentów (nadmiarowe zgony przekroczyły już 200 tys.). Zwracam uwagę, że niektóre poważne zachorowania, wystąpią dwa, trzy, a nawet pięć lat po przyjęciu tych zastrzyków. Część zakończy się śmiercią. Tak się działo nawet w przypadku leków, czy szczepionek „tradycyjnych”, a więc bez wykorzystania technologii mRNA.

O Światowej Organizacji Zdrowia pisałem szerzej już ponad rok temu, a ostatnio w tekstach „WHO w mętnej wodzie” i „Teoria spiskowa do korekty”, więc nie ma potrzeby, żeby powtarzać informacje, które w części powinny się raczej pojawić w kronice kryminalnej. I oto ten szkodliwy pomiot ONZ, zarządzany przez pacynkę globalistów, próbuje nam właśnie „zorganizować” życie. Nie pomyliłem się. Nie chodzi o żadną „organizację zdrowia”. Wręcz przeciwnie! Wyłącznie o stręczenie kolejnych zbędnych „szczepionek” na choroby, z którymi każdy przeciętny organizm poradzi sobie bez trudu. Dlatego ta groźna, nieźle zorganizowana grupa przestępcza, dba od wielu lat o to, żeby przypadkiem ludzie nie okazali się zbyt zdrowi. To zniweczyłoby, a w każdym razie poważnie utrudniło realizację planów fundatorów pokroju Williama Gatesa, czy innych zaprzyjaźnionych psychopatów. Dlatego musimy zrobić wszystko, by ich plan przejęcia kontroli, już nie tylko nad naszym zdrowiem, ale podstawowymi wolnościami osobistymi, legł w gruzach.

https://naodlew.pl/2022/09/16/zaszczepione-dzieci-umieraja-137-razy-czesciej/

-- * --

Kolonizacja Polski trwa - co na to suweren ?

10 października to szalenie ważna w życiu każdego Polaka data. Po cichu dokonuje się przejęcie naszych największych bogactw narodowych czyli zasobów naturalnych, które skrywa nasza ziemia. Jak dokładnie się to odbędzie, a także co możemy w tej sprawie zrobić, wyjaśniamy w odcinku z inżynierem Krzysztofem Tytko - wieloletnim działaczem na rzecz ochrony polskich zasobów naturalnych.

 -- * --

-- * --

-- * --

Rafał Ziemkiewcz  Rządowy test na obiektywizm | Salonik Polityczny

 -- * --

https://prawda2.info/viewtopic.php?t=11248

15 czerwiec 2024

Najnowsze wiadomości na twitter.com/Artur_Nobody63 facebook.com/ArtTurek44 Ponieważ napisałem już wszystko na temat Ściemo Pandemii, Ściemo szczepionkach , programie zniewolenia ludzkości , pod hasłem WIELKI RESET, oraz związanym z tym, do jego...

10 czerwiec 2024

Uśmiechnięci obrońcy demokracji, praw człowieka, praw kobiet, praw zwierząt, klimatu, równości, różnorodności dorwali się wreszcie do tych, których nienawidzą najbardziej – białych, chrześcijańskich mężczyzn, Polaków, broniących narodu i państwa –...

07 czerwiec 2024

KIM TRZEBA BYĆ, BY GŁOSOWAĆ NA TUSKA i jego środowisko? Trzeba być nowoczesnym, europejskim, otwartym umysłem, tolerancyjnym, niebinarnym, normalnym, obywatelem świata, samodzielnie myślącym, kochającym różnorodność, wolnomyślicielem,...

05 czerwiec 2024

"Mają rozmach skurwesyny." W weeked aktualizacja https://www.youtube.com/watch?v=Ud3tiiGmWPY https://www.youtube.com/watch?v=2UKH6b70FRI Witold Gadowski o Januszu Rewińskim. https://www.youtube.com/watch?v=WBlOjZiYFfg

01 czerwiec 2024

W centrum niemieckiego miasta podczas publicznego spotkania doszło do ataku na blogera i krytyka islamu Michaela Stürzenbergera. Wspaniała akcja, poprawna politycznie niemieckiego policjanta w Mannheim . Policjant nie pomógł osobie zaatakowanej !!!...

31 maj 2024

To proste i banale. Nie mają szans przekroczyć progu 5 %. Podsumujmy: Jeszcze 3 lata temu Jarosław Kaczyński popierał Europejski Zielony Ład, PiS-owski komisarz ds. rolnictwa w UE, Janusz Wojciechowski, nagrywał nawet spoty wychwalające te...

25 maj 2024

Jeśli ktoś mówi, że dzięki dotacjom unijnym szybciej się rozwijamy, to po prostu plecie wierudne bzdury. I ci, co niektórzy wiedzą, że to jest plan i po prostu realizują ten plan. a inni uważają, że to jest tak dobrze, wierzą w propagandę i po...

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Wszyscy odpowiedzialni za wdrażanie w...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.