https://www.ekspedyt.org/2022/06/04/kongres-antynarodowych-socjalistow-w-polsce/Pieniądze prawie w całości mają pójść na realizację lewackich projektów. Zrobiła to lewacka formacja PiS nazywana przez propagandzistów oraz przez idiotów “Zjednoczoną prawicą”

https://www.ekspedyt.org/2022/06/05/kamienie-milowe-zamienia-sie-w-zwir/

-- * --

Wydaje się być też całkiem prawdopodobne, że tak jak zakończenie wojny w Hiszpanii stało się podstawą sojuszu Niemiecko-Rosyjskiego przeciwko Polsce tak zakończenie wojny na Ukrainie może być podstawą sojuszu USA-Rosja, to może być cena za honorową przegraną Rosji, za uniknięcie przegranej całkowitej, za uniknięcie klęski.

https://www.ekspedyt.org/2022/05/29/bloger-uparty-o-wojnie-rosji-z-ukraina-ciekawa-opinia/#comment-142552

-- * --

 Najnowszą zdobyczą propagandy jest teoria jakoby 200 tys. niechorujących na covid Polaków zmarło z  winy własnej i nieprzymuszonej woli, a niejednokrotnie uczynili to złośliwie i wbrew ministrowi Niedzielskiemu. Jak widać odwlekany termin Norymbergi 2,0 spowodował kolejne szyderstwo ze strony sprawców. Ich bezkarność powinna być codziennym wyrzutem sumienia dla wszystkich normalnych ludzi.

https://www.ekspedyt.org/2022/06/02/ponad-polowa-polakow-chce-zwiekszenia-inflacji/

-- * --

Nowa zaraza? Te same metody! RFN uzależnione od Chin bardziej, niż od Rosji

-- * --

 

NAJWIĘKSZE OSZUSTWO w historii medycyny?! SZOKUJĄCE USTALENIA słynnego naukowca! Dr Mikołajewska

 

-- * --

Co uchwaliła WHO? Czy to koniec wolności jaką znamy? J. Walker 

-- * --

Komentarz tygodnia Witolda Gadowskego 

 -- * --

PILNE! POPRAWKI DO IHR TO USTANOWIENIE GLOBALNEJ DYKTATURY WHO!

Trwa właśnie 75 Światowe Zgromadzenie Zdrowia, w czasie którego zostanie podjęta decyzja o przyjęciu poprawek do IHR - Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych.

18 stycznia 2022 r. amerykańska delegacja WHO wniosła szereg poprawek do IHR - Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych. International Health Regulations to dokument podpisany przez wszystkie kraje świata, a jego treść od 2005 r. stanowi prawo międzynarodowe. Wszystkie poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych (IHR) są nadrzędne w stosunku do konstytucji poszczególnych krajów. Poprawki zaproponowane przez delegację USA postulują zrzeczenie się krajowej suwerenności na rzecz WHO i przyznanie tej organizacji więcej władzy...

Obejrzyj film dotyczący poprawek IHR

https://psnlin.pl/news,pilne-poprawki-do-ihr-to-ustanowienie-globalnej-dyktatury-who,154.htm

-- * --

 -- * --

Prezydent Rafał Piech – Tak, to jest broń biologiczna 

https://www.pjj.tv/video/prezydent-rafal-piech-tak-to-jest-bron-biologiczna/?fbclid=IwAR0bULd4LkwIXOumUnfGXswfuVylKjODu3yhEb9cbHc-EGJV3Hcgva6qwXA

 

https://psnlin.pl/news,pilne-poprawki-do-ihr-to-ustanowienie-globalnej-dyktatury-who,154.htm

Zaloguj się, aby komentować