Wpajając strach przed śmiercią i zniszczeniem spowodowanym „zmianą klimatu”, kartel chce zabrać wasze samochody napędzane benzyną i zastąpić je drogimi i bardziej „powiązanymi” samochodami elektrycznymi, zabrać wasze piece opalane drewnem, kuchenki gazowe i urządzenia na gaz ziemny i zastąpić je urządzeniami elektrycznymi i elektrycznymi pompami ciepła, znacznie wyeliminować spożycie mięsa i zastąpić to białko w diecie robakami i sztucznym mięsem hodowanym w laboratorium.

Tłumaczenie artykułu z serwisu Truth Talk UK na temat skutków polityki zeroemisyjności i zrównoważonego rozwoju, które mogą doprowadzić nawet do załamania obecnej cywilizacji. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

https://ekspedyt.org/2023/01/13/zeroemisyjnosc-czyli-krucjata-po-sladach-weglowych/

 piielalemingi

 

Zaloguj się, aby komentować

WEF uważa, że cena twojego domu lub budynku komercyjnego jest zawyżona z powodu wyimaginowanej „bańki węglowej” i powinna być równa ZERO. Jeśli WEF postawi na swoim, twój budynek może stać się „zasobem osieroconym” — czyli porzuconym z powodu zmian w przepisach — chyba że przeprowadzisz kosztowną i często niemożliwą modernizację — oczywiście na swój koszt!

Tłumaczenie tekstu Igora Chudova na temat planów WEF w zakresie wprowadzania tzw. zeroemisyjności budynków i jaki wpływ będzie to miało na nasze domy i miejsce zamieszkania. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

Nie protestowaliśmy gdy przyszli po psy – nie byliśmy psami,
nie protestowaliśmy gdy przyszli po samochody – nie byliśmy samochodami,
nie protestowaliśmy gdy przyszli po domy – nie byliśmy domami,
gdy przyszli po nas, nie miał nas kto bronić, nie mieliśmy czym uciekać, nie mieliśmy się gdzie zabarykadować.

WEF chce, aby twój dom był wart ZERO, aby osiągnąć „zerową” emisję dwutlenku węgla

Większość domów i budynków stanie się „osieroconymi aktywami”

https://ekspedyt.org/2022/12/17/dekarbonizacja-nieruchomosci-czyli-w-oczekiwaniu-na-eksmisje/

Zaloguj się, aby komentować
ETS dla transportu i budownictwa, 2000 kg CO2 dla każdego! Czy Unia Europejska pozbawi nas domów podatkiem od powietrza?

https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ets-dla-transportu-i-budownictwa-2000-kg-co2-dla-kazdego-czy-unia-europejska-pozbawi-nas

W zeszłą sobotę w parlamencie UE doszło do porozumienia w zakresie kontroli emisji CO2 będzie to miało wielkie znaczenie dla naszej przyszłości bo wprowadzony zostanie handel powietrzem ETS II, który tym razem obejmie emisję nie tylko Elektrowni ale również z budynków i z transportu. Oprócz ETS II premier Mateusz Morawiecki zgodził się na budowę „węglowego kredytu społecznego”, co w praktyce oznacza wprowadzenie powszechnego podatku osobistego od emisji dwutlenku węgla. 

pielarozkrecanagospdarki

Zielony komunizm nigdy nie był tak blisko wdrożenia jak po sobotnim głosowaniu w Parlamencie Europejskim. Zdecydowano, że wszystkim zostanie narzucony tak zwany ETS czyli Emission Trading System, a po polsku system handlu emisjami  dwutlenku węgla. Będzie to pierwszy krok a drodze do stworzenia systemu kredytu społęcznego, w którym wszyscy będziemy płacić za każdą emisję gazów CO2.

Zaloguj się, aby komentować

Czołowy piewca teorii spiskowej CO2, jakoby wytwarzany przez człowieka pożyteczny dla przyrody gaz CO2, wpływał na zmianę klimatu, czyli jak wmawiają dzisiaj ocipienia ( za rok będa wmawiać, że oziębienie ) Jakub Wiiech stał siię już człowiekiem memem.
PS: Polecam kalendarz Barbary Pieli. 

Do Rzeczy - proponuje przeczytać dwa teksty z PCH24 ... czas aby lemingi z PIS-u, PO i innych przystawek obudziły się. 

https://pch24.pl/polacy-zbyt-biedni-na-nowe-samochody-a-bedzie-gorzej-bo-ue-chce-podatku-od-nieekologicznych-pojazdow/

https://pch24.pl/juz-za-piec-lat-osoby-prywatne-zostana-wlaczone-do-ets-unijnego-systemu-limitow-emisji-dwutlenku-wegla/

Wybrane fragmenty:

Patrząc zatem ogólnie na to co dzieje się wokół motoryzacji, widać wyraźnie, że celem jest wyeliminowanie prywatnego transportu. Nie jest bowiem możliwe – z powodów finansowych – aby obecni posiadacze samochodów przesiedli się na drogie, „ekologiczne” pojazdy (wedle klimatystów najlepiej by były one elektryczne)...

Właściciele starszych pojazdów mogą być gnębieni nowymi eko-podatkami, których domaga się UE oraz zakazami wjazdu do tzw. Stref Czystego Transportu. Wszystko to rzekomo dla naszego dobra.

I tu kolejne złe wiadomości dla kierowców. Serwis podaje bowiem, że polski rząd będzie musiał „wyhamować napływ na rynek starych samochodów. Za dwa lata pojawi się opłata rejestracyjna, za cztery lata – podatek od posiadania pojazdu”. I jest to sytuacja, którą wymusza na Polsce przyjęcie Krajowego Planu Odbudowy.

Na razie wiadomo jedynie, że opłaty będą uzależnione od emisyjności pojazdu – wedle zasady – „zanieczyszczający płaci więcej”. Więcej wiadomo natomiast o terminach wprowadzania nowych opłat. I tak opłata rejestracyjna pojawić ma się do końca 2024 r., a podatek od posiadania pojazdu do połowy 2026 roku.

Zaloguj się, aby komentować