https://www.ekspedyt.org/2021/09/12/wirus-i-klimat-czyli-wspolnota-kryzysu/#comment-122460

 Rób zątek piekła na ziemi. Kolejne kilka miesięcy pokaże, jak będą próbowali wprowadzać każdy możliwy przejaw tyranii. A reakcje obywateli wobec tych ataków na ludzkość będą dokładnie badane, aby sprawdzić, jak daleko i jak szybko mogą posunąć się we wdrożeniu ich spisku przejęcia.Rób zątek piekła na ziemi. Kolejne kilka miesięcy pokaże, jak będą próbowali wprowadzać każdy możliwy przejaw tyranii. A reakcje obywateli wobec tych ataków na ludzkość będą dokładnie badane, aby sprawdzić, jak daleko i jak szybko mogą posunąć się we wdrożeniu ich spisku przejęcia.

W menu na dziś danie kontrolno-klimatyczne. W ferworze ‘walki z wirusem’ umyka nam bardziej dalekosiężny plan ‘elit’ dotyczący trwałych zmian w ustawodawstwie związanym z szeroko pojętą ochroną środowiska i tzw. ‘zmianami klimatu’. Na czym polega powiązanie różnych kryzysów i czym to może skutkować?  Wirus i klimat czyli wspólnota kryzysu

 ;
Globalne przejęcie napędzane przez Covid odsłania prawdziwe zagrożenie zmyślonego programu „Zmian Klimatycznych

Jako geolog uwielbiam obserwacje Ziemi, ale śmieszne jest wiązanie tych zjawisk z «konsensusem», że ludzie powodują globalne ocieplenie, kiedy ludzkie doświadczenia, dane geologiczne i historia oraz obecne ochłodzenie mogą wskazywać, że jest inaczej. „Konsensus”, jak wielu stwierdzało, oznacza jedynie brak ostatecznego potwierdzenia naukowego. Wiecie równie dobrze jak ja, że ​​„straszenie globalnym ociepleniem” jest wykorzystywane jako narzędzie polityczne do zwiększenia kontroli rządu nad życiem, dochodami i podejmowaniem decyzji przez Amerykanów. 

~ Harrison Schmitt (amerykański geolog, emerytowany astronauta NASA, profesor uniwersytecki)

Zaloguj się, aby komentować