Przez dosłownie dziesięciolecia podsycali publiczny strach przed „nową epoką lodowcową”, kwaśnymi deszczami i dziurą w warstwie ozonowej oraz niezliczonymi innymi rzekomo rozpoczynającymi się katastrofami klimatycznymi, i nigdy nawet nie otarli się o jedną dziesiątą poziomu histerii wywołanej przez “pandemię” Covid19.

W menu na dziś danie klimatyczne. Felieton zawierający analizę w co prawdopodobnie przerodzi się obecna ‘pandemia’. Tekst wskazuje pojawiające się wyraźnie pierwsze symptomy powiązań między szeroko pojętym ‘zdrowiem’, a ‘zmianami klimatycznymi’, ale też opisuje podwaliny dla trwającego ‘kryzysu klimatu’.

Zapraszam do lektury.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/10/poza-pandemie-czyli-co-dalej-z-klimatem/

‘Zmiany klimatu to kryzys zdrowotny’

Pierwsza diagnoza z powodu „zmian klimatu” już jest. Nie będzie ostatnią.

Lekarz z Kolumbii Brytyjskiej zrobił już ten bezprecedensowy krok i faktycznie zdiagnozował starszą pacjentkę jako „cierpiącą z powodu zmian klimatycznych”. Ale dlaczego? I co to oznacza dla przyszłości?

Doktor Kyle Merritt, lekarz prowadzący na oddziale ratunkowym w Nelson BC, dodał „zmiany klimatyczne” jako element przyczyniający się do problemów medycznych jednej z swoich pacjentek. I w ten sposób jako pierwszy wkroczył do tego niezwykłego i niepokojącego świata.

Pierwsza w historii medycyny diagnoza z powodu „zmian klimatu”.

Dr Merritt powiedział w wywiadzie dla Glacier Media:

Jeśli nie patrzymy na przyczynę leżącą u podstaw i tylko leczymy objawy, będziemy po prostu coraz bardziej pozostawać w tyle” – powiedział lekarz z izby przyjęć Glacier Media. […] Ja próbuję po prostu… przetworzyć to, co widzę”.

Cała sytuacja rodzi interesujące pytania.

Czy to ma sens z medycznego punktu widzenia?

Oczywiście, że nie.

Zaloguj się, aby komentować

Jeżeli premier pojedzie i odda polską suwerenność, Polska będzie skończona .

Robert Bąkiewicz odniósł się do ostatnich napięć między Polską, a Unią Europejską. Lider stowarzyszenia „Marsz Niepodległości” zaapelował do premiera Morawieckiego, by wypowiedział umowę o zasobach własnych oraz pakiet klimatyczny.

  • Robert Bąkiewicz zaapelował do polskich władz, by te wypowiedziały umowę o zasobach własnych i pakiet klimatyczny
  • Szef stowarzyszenia “Marsz Niepodległości” wskazuje, że zgoda na wyrok TSUE i dalszy szantaż organów unijnych doprowadzi do zrzeknięcia się polskiej niepodległości
  • Bąkiewicz stwierdził, że rząd nie może dalej płaszczyć się przed niemieckimi politykami

Robert Bąkiewicz: Wzywam polski rząd

Lider stowarzyszenia zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, w którym wezwał polskie władze do stanowczego oporu wobec działań eurokratów.

Proszę państwa, wzywam polski rząd, polskie władze, polskiego premiera do tego, żebyśmy wypowiedzieli umowę o zasobach własnych. – zaapelował.

Umowa o zasobach własnych i pakiet klimatyczny to są narzędzia przymusu, terroru, szantażu w stosunku do państwa polskiego. Panie premierze, nie ma takich pieniędzy za które moglibyśmy oddać polską suwerenność i niepodległość. Nie ma co się płaszczyć przed tymi niemieckimi politykami, którzy mówią o tym, że Polskę trzeba zagłodzić. – ocenił.

Zaloguj się, aby komentować

Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka vs. Obajtek -

Daniel Obajtek mów prawdę o Zielonym Burdelu sorry Ładzie

 

------------------------------

 
 
#TelewizjaRepublika#Republika

Ziemkiewicz: Ruchy zielonych to największy pośmiertny sukces Związku Sowieckiego

Zaloguj się, aby komentować

 Katastrofa, zagłada klimatyczna ... czyli co chodzi w globalnym europejskim ocipieniu klimatu CO2 .

Zaloguj się, aby komentować