13 kwietnia 2022  AlterCabrio

Jakakolwiek wiara w siłę wyższą zagraża państwu. Jeśli istnieje „wyższe prawo”, które ma pierwszeństwo przed nakazami rządowymi, to moralność osobista jest uzasadnioną przyczyną nieposłuszeństwa państwu.

W menu na dziś danie przewodnikowe. Artykuł o dziesięciu etapach na drodze do totalitaryzmu. Chociaż tekst pochodzi od autora amerykańskiego, to posiada uniwersalny charakter. Każdy może samodzielnie sprawdzić ile już takich ‘kroków’ za nami. Zapraszam do lektury.

Dziesięć kroków do totalitaryzmu

Czy ktoś nadal uważa, że ​​totalitaryzm nie może się tutaj zdarzyć? To zadaj sobie pytanie, ile z tych kroków już przeszliśmy.

(1) Zniszczenie religii

Jakakolwiek wiara w siłę wyższą zagraża państwu. Jeśli istnieje „wyższe prawo”, które ma pierwszeństwo przed nakazami rządowymi, to moralność osobista jest uzasadnioną przyczyną nieposłuszeństwa państwu. Utworzenie Ameryki było wytworem oświeceniowego zrozumienia, że ​​naturalne prawa i wolności istnieją niezależnie od edyktów państwowych i nad nimi górują. Te prawa dane przez Boga, z których niektóre zostały zapisane w pierwszych dziesięciu poprawkach do Konstytucji Stanów Zjednoczonych jako Karta Praw, nie mogą być skracane ani podlegać uzurpacji państwa. Aby indywidualna suwerenność i wolność osobista nie zostały wygaszone, duchowa wiara w wyższą moc musi przeciwstawić się celom apodyktycznego rządu.Wielki Reset  to nazwa 50. oraz 51. corocznego spotkania Światowego Forum Ekonomicznego (World Economic Forum, WEF), które odbyły się w czerwcu 2020 oraz w styczniu 2021 roku. Na Forum spotkali się ważni biznesmeni oraz politycy z całego świata, a celem ich debat była odbudowa społeczeństwa oraz gospodarki w zrównoważony sposób, już po kryzysie pandemii COVID-19. Zdaniem WEF, 2021 rok to kluczowy moment, aby odbudować zaufanie do światowych liderów, które będzie potrzebne, aby wyjść z kryzysu sprawnie i bez problemów.
 
Przeczytaj ksążkę https://wydawnictwowektory.pl
 
Wielki reset ksiazka
 
Polecam edukacyjny kanał https://www.youtube.com/c/BaldTV/videos

Filmy skasowane na Yutube dostepne na https://www.cda.pl/BaldTV/vfilm

Rozważania Arcybiskupa Viganò na temat Wielkiego Resetu i Nowego Porządku Świata .... Autor: JAM

Jak już wspomniałem, mamy do czynienia z kolosalnym podstępem, opartym na kłamstwie i oszustwie. To oszustwo zaczyna się od założenia, że uzasadnienia przedstawiane przez władze na poparcie ich działań są szczere ....

 zabrakniedrzew

 

Powinniśmy byli zrozumieć – pisałem o tym już jakiś czas temu – że plan Wielkiego Resetu nie był wynikiem kaprysów jakiegoś „teoretyka spisku”, ale bezwzględnym dowodem zbrodniczego planu, obmyślanego przez dziesięciolecia i mającego na celu ustanowienie powszechnej dyktatury, w której mniejszość niezmiernie bogatych i potężnych ludzi zamierza zniewolić i podporządkować całą ludzkość ideologii globalistycznej. Zarzut „teorii spiskowej” być może miałby sens, gdy spisek nie był jeszcze oczywisty, ale dziś zaprzeczanie temu, co elity planowały od lat 50. jest nie do obrony. To, co Kalergi, Rothschildowie, Rockefellerowie, Klaus Schwab, Jacques Attali i Bill Gates mówią od II wojny światowej, jest opublikowane w książkach i gazetach, komentowane i podejmowane przez międzynarodowe ciała i fundacje, tworzone właśnie przez partie i większość rządów. Stany Zjednoczone Europy, niekontrolowana imigracja, obniżenie płac, ograniczenie roli związków zawodowych, zrzeczenie się suwerenności narodowej, wspólna waluta, kontrola obywateli pod pretekstem pandemii oraz redukcja populacji poprzez stosowanie szczepionek przy użyciu nowych technologii nie są niedawnymi wynalazkami, ale wynikiem zaplanowanej, zorganizowanej i skoordynowanej akcji – akcji, która wyraźnie dowodzi, że trzyma się ona jednego scenariusza pod jednym kierownictwem.

Zbrodniczy zamysł