Piętnastominutowe miasta pojawiają się wszędzie, a Światowe Forum Ekonomiczne podchodzi do nich z ogromnym entuzjazmem. W zeszłym roku ogłoszono, że we Francji to Paryż stanie się miastem 15-minutowym, a teraz brytyjski Oksford okazuje się następny. Jednak oburzeni Brytyjczycy walczą.

https://ekspedyt.org/2023/01/12/zez-em-czyli-nocny-demontaz-obledu/

Tłumaczenie artykułu z serwisu RAIR Foundation USA na temat narastających protestów w Wielkiej Brytanii spowodowanych próbami lokalnych władz wprowadzenia tzw. 15 minutowych miast. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

15 min city scheme ac

Brytyjczycy protestują przeciwko 15-minutowym miastom, w których staną się więźniami państwa  Aby przejąć dalszą kontrolę nad życiem ludzi, globaliści forsują fałszywą ideę, że te miasta „uratują planetę” i pomogą całej ludzkości.

Piętnastominutowe miasta pojawiają się wszędzie, a Światowe Forum Ekonomiczne podchodzi do nich z ogromnym entuzjazmem. W zeszłym roku ogłoszono, że we Francji to Paryż stanie się miastem 15-minutowym, a teraz brytyjski Oksford okazuje się następny. Jednak oburzeni Brytyjczycy walczą.

Jak informowaliśmy wcześniej na stronach RAIR Foundation USA, rada miejska ogłosiła, że ​​podzieli Oksford na 15-minutowe dzielnice lub na małe 15-minutowe miasteczka określane jako „bardziej ekologiczne, czystsze i bezpieczniejsze”. Aby jeszcze bardziej przejąć kontrolę nad życiem ludzi, globaliści forsują fałszywą ideę, że te „zielone” miasta, które udostępniają usługi mieszkańcom w odległości 15 minut od ich domów, „uratują planetę” i pomogą całej ludzkości.

Zaloguj się, aby komentować

Filmy po angielsku na stronie Ostrzeżenie o „wielkim resecie”, które zignorowaliśmy: nawiedzona przepowiednia dezertera KGB z 1984 r. (wideo)

Wstrząsający wywiad udzielony przez uciekiniera z KGB Jurija Bezmenowa w 1984 roku opisuje dzisiejszą Amerykę i przedstawia cztery etapy masowego prania mózgów użytego do zniszczenia wolnego społeczeństwa.

W 1984 r. były agent KGB Jurij Bezmenow podczas wywiadu z G. Edwardem Griffinem zdemaskował podstępne działania Związku Radzieckiego i sposób, w jaki aparat komunistyczny zaciekle przejmuje kontrolę nad sumieniem kraju. 

Aby zrozumieć bieżące wydarzenia na świecie, warto spojrzeć oczami naszego wroga, którego wielu uważało za pokonanego: Związku Radzieckiego. Zasugerował, że głowa ZSRR nie była jego inicjatorem, ale sam system komunistyczny był wrogiem. Oznaczało to, że upadek ZSRR nie zakończyłby zagrożenia.

Edukuj się i zrozum, co dzieje się wokół ciebie. Nie żyjecie w czasie pokoju. Jesteś w stanie wojny i masz bardzo mało czasu, aby się uratować…

A inicjatorem tej wojny nie jest oczywiście towarzysz Andropow. To system. Jakkolwiek śmiesznie by to nie zabrzmiało, [jest to] światowy system komunistyczny lub światowy spisek komunistyczny. Niezależnie od tego, czy przestraszę niektórych ludzi, czy nie, mam to gdzieś. Jeśli do tej pory się nie boisz, nic nie jest w stanie cię przestraszyć.

 resetkluska

Czytaj również 

Bezmenov, były agent KGB, który uciekł do Kanady w 1970 r., specjalizował się w dziedzinie propagandy marksistowsko-leninowskiej i dywersji ideologicznej; 38 lat temu próbował ostrzec Amerykanów przed cichą wojną prowadzoną przeciwko ich krajowi w ramach długoterminowego planu wprowadzonego przez Rosję (wszyscy komuniści), aby pokonać Amerykę, a co za tym idzie, wszystkie zachodnie demokracje, poprzez wojnę psychologiczną i "demoralizacja". To długa gra, której osiągnięcie zajmuje dziesięciolecia, ale może już przynosić owoce.

Zaloguj się, aby komentować

Cyfrowa waluta banku centralnego umożliwi rządom narzucenie odgórnej kontroli, na wzór chińskiego systemu kredytu społecznego

Wyobraź sobie system monetarny z wbudowanymi funkcjami do inżynierii społecznej naszego sposobu życia. Na przykład:

 • Zdrowie: „Nie przyjąłeś dawki przypominającej… przykro nam, ale nie masz wstępu do miejsc publicznych”.
  _
 • Energia: „Zużyłeś swój przydział energii w tym miesiącu… przykro nam, ale twój samochód elektryczny nie uruchomi się”.
  _
 • Jedzenie: „Zjadłeś za dużo mięsa w tym tygodniu… przykro nam, ale za twoje pieniądze możesz kupić tylko rośliny (lub robaki)”.
  _
 • Oszczędności: „Jeśli wkrótce nie wykorzystasz swojego przydziału… przykro nam, ale twoje pieniądze stracą ważność pod koniec miesiąca”.
  _
 • Wolność słowa: „Udostępniłeś informacje, z którymi się nie zgadzamy… Przykro nam, ale nasz algorytm nałoży na ciebie karę”. (PayPal już zaczęło to robić)

Jeśli CBDC ostatecznie stanie się nowym systemem monetarnym, jego podstawowe cechy sprawią, że światowe rządy nie będą już potrzebować czegoś takiego jak globalny kryzys zdrowotny, aby drukować pieniądze lub zamykać społeczeństwo.

Tłumaczenie artykułu ze stron internetowych Brownstone Institute na temat CBDC, czyli cyfrowej waluty banku centralnego i jak katastrofalny wpływ na nasze życie może mieć implementacja takiego systemu. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

pielaprane

https://ekspedyt.org/2022/11/21/cbdc-czyli-ostateczna-kontrola-nad-stadem/

Od Covid do CBDC: droga do pełnej kontroli

Zaloguj się, aby komentować