Zaloguj się, aby komentować
Projekt "One Health" w świetle ustaleń analityków wywiadu. - analiza grupy byłych oficerów wywiadu zachodnich zwolnionych za konserwatyzm i poglądy prawicowe.

Filmy otwieraja się w nowym oknie po kliknięciu Obejrzyj w YouTube

  •  Skąd się wzięła i dlaczego na świecie zapanowała pandemia szczepień ?
  • Szczepionki lekiem na wszystkie choroby zwierzat i ludzi?
  • Czy w przyszłości będziemy kupowali na giełdzie 10 min spaceru w lesie, parku, rezerwacie lub po plaży.

----------------------

Wielk Reset, czy to trockizm, czy Mein Kampf XXI wieku.

----------------------

4 ksiązki, które każdy powinien przeczytać: 

Zaloguj się, aby komentować
Wydawnictwo Wektory 

---* ---

 Polecam książki z wydawnictwa Wektory. 

  •  Wielki Reset
  • Operacja Pandemia - globalna psychoza nowy totalitaryzm.

---* ---

 

wektory

 

Poniżej zamieszczamy pełną, nieocenzurowaną wersję wywiadu. Zachęcamy do oglądania, ale również do ściągania i zamieszczania w innych serwisach internetowych. 

Wywiad jest dostępny pod linkiem i poniżej:

https://opcja.tv/film/wywiad_usuniety.mp4

-------------------

 

 

 

Zaloguj się, aby komentować

Nie wstydzę się pisać propagandy. Prawie wszystko, co widzisz i czytasz w Internecie, w gazetach, w telewizji, w podręcznikach i powieściach, na billboardach reklamowych i gdziekolwiek indziej, to propaganda. Nie ma nic złego w propagandzie. Pytanie brzmi, kto to robi i po co.

W menu na dziś znów danie propagandowe. Tym razem druga część felietonu CJ Hopkinsa Nowa Normalność – instrukcja buntu, o sposobach tworzenia własnej propagandy jako środka do zwalczania otaczającej nas nienormalności. Czy ma to sens i jakie są szanse powodzenia?

Przeczytajcie również :

Nowa Normalność – instrukcja buntu

Nowa Normalność – droga do totalitaryzmu

Nowa Normalność – jak ujawnić potwora

Wyobraz sobie jak musieli miec sprane mozgi

Felieton, który właśnie zamierzasz przeczytać, to propaganda. Tak, zgadza się… propaganda. Nie jest to satyra polityczna ani komentarz, obiektywne wiadomości lub informacje, ani też obiektywne, zweryfikowane fakty naukowe. To propaganda, czysta i prosta.

To nie jest przyznanie się do winy, zastrzeżenie czy ostrzeżenie. Nie wstydzę się pisać propagandy. Prawie wszystko, co widzisz i czytasz w Internecie, w gazetach, w telewizji, w podręcznikach i powieściach, na billboardach reklamowych i gdziekolwiek indziej, to propaganda. Nie ma nic złego w propagandzie. Pytanie brzmi, kto to robi i po co to robi. Oto definicja w słowniku Cambridge:

„informacje, idee, opinie lub obrazy, często przedstawiające tylko jedną część argumentacji, które są transmitowane, publikowane lub w inny sposób rozpowszechniane z zamiarem wpływania na opinie ludzi”

To właśnie felieton, który czytasz, jest… próbą wpływania na opinie ludzi. Oczywiście to nie wszystko. Nic nigdy nie jest tylko pojedynczą rzeczą. Ale to absolutnie propaganda. Podobnie jak wszystko inne, co dziś przeczytasz.

Zaloguj się, aby komentować