dobrzyludzie

-- * --

-- * --

Rafał Piech – Przepraszam górników za ostatnie wideo

https://www.pjj.tv/video/przepraszam-gornikow-za-ostatnie-wideo/

-- * --

Trwają prace nad pierwszym serialem w historii PCh24.tv. pt. “Władcy świata”. Pierwsza odsłona nowej produkcji przedstawi prawdziwy obraz jednego z najbogatszych ludzi świata – Billa Gatesa. Premierowy odcinek ukaże się już na jesieni, ale darczyńcy produkcji będą mogli uzyskać przedpremierowy dostęp znacznie wcześniej! Więcej szczegółów na stronie serialu!

Kliknij ten link, aby zostać darczyńcą i móc cieszyć się dostępem do odcinka zaraz po zakończeniu prac! 

https://pch24.pl/przedpremierowy-dostep-do-serialu-wladcy-swiata-sprawdz-jak-go-uzyskac/

-- * --

-- * --

-- * --

„Ta kampania szczepień zostanie uznana za największy skandal w historii medycyny”

W przemówieniu w Parlamencie Europejskim na początku tego miesiąca niemiecka posłanka Christine Anderson określiła przymuszanie ludzi do przyjmowania szczepionek przeciw COVID jako „największą zbrodnię kiedykolwiek popełnioną na ludzkości”.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/28/najwiekszy-skandal-w-historii-medycyny-dyskusja-w-pe/

-- * --

" Demokracja jest zagrożona, gdyż ludzie nie oglądają mediów głównego ścieku. "

-- * --

Globalista, bankster Morawiecki zgodził się w KPO na podatek od samochodów spalinowych
PS: Pinokio Morawiecki to człowiek globalistów oraz Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. Zadaniem Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez zadłużanie i bankructwo państwa..
 
-- * --

Ważne jest, aby ludzie przyjęli do wiadomości fakt, że ten kryzys nie jest wytworem głupoty. Jest produktem podłych motywów i intencji.

Jak zauważyłem w przeszłości, program „Wielkiego Resetu” WEF, MFW, BIS i innych globalistycznych organizacji wymaga głębokiej destabilizacji istniejącego porządku. Innymi słowy, potrzebują kontrolowanego wyburzenia pewnych filarów gospodarki. Aby przestraszyć opinię publiczną na tyle, aby zaakceptowała nowe kolektywistyczne i autorytarne modele, takie jak „gospodarka współdzielona” [Shared Economy] (gdzie nic nie będziesz posiadać i to polubisz), będą potrzebować wielkiej i na wpół chaotycznej katastrofy. Ludzie musieliby być zagrożeni niepewnością dostaw i każdego dnia żyć obawą, gdzie będą mogli uzyskać artykuły pierwszej potrzeby.

-- * --

Głód ma wielką pozytywną wartość dla wielu ludzi. W istocie, jest fundamentalny dla funkcjonowania światowej gospodarki. Głodni ludzie są najbardziej produktywni, zwłaszcza tam, gdzie istnieje potrzeba pracy fizycznej” – napisał Kent, dodając

… Dla tych, którzy są zależni od dostępności taniej siły roboczej, głód jest podstawą ich bogactwa… Duża część literatury dotyczącej głodu mówi o tym, jak ważne jest zapewnienie ludziom dobrego wyżywienia, aby mogli być bardziej produktywni. To nonsens. Nikt nie pracuje ciężej niż głodni ludzie. Tak, ludzie dobrze odżywieni mają większą zdolność do produktywnej aktywności fizycznej, ale ludzie dobrze odżywieni są znacznie mniej chętni do wykonywania tej pracy.”

https://www.bibula.com/?p=135510

-- * --

-- * --

Zaloguj się, aby komentować

Powstaje nowa partia, ruch społeczny - POLSKA JEST JEDNA. 

Hasłem flagowym PJJ jest: „Stań po stronie prawdy a prawda cię wyzwoli”    https://www.pjj.tv

Rafał Piech ogłosił start ruchu społecznego Polska Jest Jedna w wyborach samorządowych i parlamentarnych

– Polska Jest Jedna to organizacja, która zawsze będzie stała na straży Wolności, będzie broniła Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, zawsze będzie broniła prawdy i wolnego wyboru – zadeklarował Rafał Piech, jeden z liderów tego ruchu społecznego. I ogłosił, że organizacja podjęła decyzję o rozpoczęciu przygotowań do udziału w wyborach samorządowych do sejmiku województwa i w wyborach parlamentarnych.

pjjduza

Piech podkreślił, że PJJ chce „Polakom przywrócić Polskę. Polskę wolną, Polskę niezależną, naszą Polskę”. Jak wskazywał, ruch społeczny, któremu przewodzi powstał, by zabiegać o pełną prawdę i transparentność polityki oraz służb publicznych. Mówił o prawie wolności wyboru każdego obywatela w zakresie własnego zdrowia, suwerenności gospodarczo-politycznej, o pomocy społecznej nowoczesnej i opartej o tradycję edukacji w szkołach, o ochronie zasobów naturalnych i rolnictwa. Ważnym elementem programowym jest też utrzymanie wartości chrześcijańskich w życiu społecznym.

Zaloguj się, aby komentować

 Chcesz być na bieżąco ? Czytaj -   Godne polecenia strony i kanały 

dobrzyludzie

"-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

-- * --

Nowe badanie miażdży argumenty dotyczące bezwarunkowego dochodu podstawowego

„Eksperci” nie spodziewali się, że tak się to potoczy. Eksperyment przeprowadzony przez socjologów z Uniwersytetu Harvarda i Uniwersytetu Exeter wykazał, że zasiłki bez zobowiązań raczej szkodziły odbiorcom o niskich dochodach, niż im pomagały.

https://www.ekspedyt.org/2022/07/26/ubi-janie-nie-wyjdzie-czyli-nie-czas-rzucac-robote/

Zaloguj się, aby komentować