Lockdown okazał się jedną z największych tragedii cywilizacyjnych ostatnich lat. Wpłynął negatywnie na więzi rodzinne, na odporność (poprzez zamykanie w domach, unikanie świeżego powietrza, słońca), na psychikę (wzrost depresji a nawet samobójstw), na gospodarkę i utratę pracy przez wiele osób.

Dr Zbigniew Martyka: nie zmieniłbym niczego w swoich wypowiedziach. Lockdown był gorszy niż wirus! 

Głęboko wierzę w to, że po swojej śmierci zostanę rozliczony nie tylko z tego, czy unikałem dopuszczania się zła, ale też z tego, jakie dobro wyświadczyłem drugiemu człowiekowi. Jeśli moja postawa pozwoliła choćby niektórym ludziom przestać się panicznie bać, to miało to sens – mówi dr n. med. Zbigniew Martyka, kierownik oddziału obserwacyjno-zakaźnego w Dąbrowie Tarnowskiej, skazany przez Okręgowy Sąd Lekarski za krytykę metod walki z pandemią.

pelamartyka

Czy emocje po wyroku Okręgowego Sądu Lekarskiego już opadły?

Od początku te emocje były raczej stonowane.

https://m.pch24.pl/dr-zbigniew-martyka-nie-zmienilbym-niczego-w-swoich-wypowiedziach-lockdown-byl-gorszy-niz-wirus-nasz-wywiad/

Kiedy Norymberga II dla zbrodniarzy Covidowych ?

Zaloguj się, aby komentować

 https://mariuszjagora.substack.com/p/tajemnice-umowy-z-pfizer

Kłamali rano, kłamali w dzień, kłamali w nocy...

 by  https://naodlew.pl/2022/10/15/pfizer-obnazony/

FfBaX3TWYAU3aIC tile

Ktoś, kto obserwuje tę hucpę w wykonaniu zjednoczonych sił covidowo-politycznych, nie jest zaskoczony. Wiemy przecież ile zrobiła amerykańska agencja leków FDA oraz europejska EMA, żeby wepchnąć na rynek śmiercionośne preparaty. Można powiedzieć „po trupach” i nie ma tu żadnej przenośni. Wyrok Sądu Federalnego zmusił wspólników (FDA i Pfizera) do ujawnienia dokumentów. Prawda jednak pojawia się w odcinkach, po kilkadziesiąt tysięcy stron miesięcznie. To może być najgrubszy kryminał w historii. Rzecz jasna, w historii literatury „medycznej”. Do druku raczej się nie dostanie i próżno będzie go szukać w księgarniach, nawet gdyby ktoś wpadł na pomysł publikacji na przykład w pięciuset tomach. Bo po co czytać tego rodzaju powieść, a w zasadzie opowieść kryminalną, kiedy suspence zniknął już wiele miesięcy temu. Owszem, czekamy jeszcze czy sprawdzą się proroctwa kilku, nieżyjących już niestety, naukowców, jak dr Zelenko, czy noblista Luc Montagnier, którzy dawali „zaszczepionym” od 3 do 5 lat życia.

To nie była tylko przepowiednia

Zaloguj się, aby komentować