Prawdopodobnie jest to ostatni wywiad… dr Zbigniew Hałat SPRAWA DLA PROKURATORA

 Kliknij https://rumble.com/v11zrj5-dr-zbigniew-haat-sprawa-dla-prokuratora.html

2021 slask 22 1 696x385


 Pogrzeb odbył się w całkowitej tajemnicy, dopiero dzień po rodzina  wstosowała komunikat "  
- Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 17 kwietnia zmarł Zbigniew Hałat - mąż, ojciec, dziadek. Uroczystości pogrzebowe już się odbyły. Pogrążona w smutku rodzina - komunikat o takiej treści pojawił się na profilu Zbigniewa Hałata na Twitterze"

Więcej wiadomości wieczorem.   Tymczasem osłuchajcie poprzednich wywiadów.

 

 

Oto ważniejsze wypowiedzi dr Zbigniewa Hałata w ostatnim wywiadzie jakiego udzielił.

ROZLICZYĆ ZBRODNIARZY I LUDOBÓJCÓW

Wypowiedzi dr Hałata

Mamy do czynienia z wielopiętrowym kłamstwem i próbą wycofania się z wcześniej zajmowanych pozycji, niszczących nasze życie, zdrowie, wolność i majątek na masową skalę, prowadzących do ludobójstwa. Nie wolno od tego terminu uciekać. (8,34)

Działania MZ i RM doprowadziły do ludobójstwa, bo 200 000 osób zmarłych nad miarowo w stosunku do średniej z minionych 5 lat, stawia Polskę w skali OSCD na drugim miejscu po Meksyku.

Dzwonek alarmowy czyli o czym kogut nie zapieje

Jest to długoterminowy spisek mający na celu oszukanie opinii publicznej, aby uwierzyła i spodziewała się, że przyszła pandemia o epokowych rozmiarach jest nieuchronna. Sam pomysł, że „naturalne” pandemie są nieuniknione, od dawna był planowany i osadzany w ludzkich umysłach. To kilkudziesięcioletnie pranie mózgu zwykłych ludzi, aby przygotować ich nie tylko na masowe choroby i śmierć, ale także na przyjęcie globalnego ciała zarządzającego o nieograniczonej władzy.

W menu na dziś danie podwójne. Materiał na temat kolejnych sygnałów o mającej pojawić się ‘następnej pandemii’, czyli o ptasiej grypie. Tym razem tekst o ewentualnych przyczynach pojawienia się tego zjawiska i o przygotowaniach światowych instytucji w ujęciu historycznym.. Zapraszam do lektury.

(

Czy kolejna „wielka pandemia”, która pociągnie za sobą astronomiczną liczbę zgonów, jest właśnie rozgłaszana i reklamowana publicznie?

„Tak, myślę, że musimy to przyznać – zawsze mówiłem, iż uważam, że pandemia Covid była dzwonkiem alarmowym. Nie wierzę, że to wielka pandemia”.

„Wierzę, że wielka pandemia jest wciąż przed nami, i że będzie to pandemia ptasiej grypy u człowieka. Będzie miała znaczną śmiertelność w zakresie 10-50%. To będzie problem”.

Robert Redfield — były dyrektor CDC, 30 marca 2022r. w wywiadzie z Dougiem McKelwayem w programie „Center Point”

Tak, to zapowiedź nieszczęścia. A na amerykańskim poligonie doświadczalnym, jakim są Chiny stworzone przez USA, przypadki „ptasiej grypy” już się pojawiają w mediach „informacyjnych”. Jak dotąd potwierdzono w tym roku 19 przypadków ptasiej grypy H5N6 wśród obywateli chińskich. „Przypadkowo” zgłoszono dwa nowe przypadki tuż po ukazaniu się oświadczeń Redfielda. Podobno „lęk” przed poważną epidemią nasila się w miarę trwania propagandy. Kiedy to zaplanowane ostrzeżenie jest rozgłaszane wśród mas, Stany Zjednoczone wybijają kurczaki, indyki i inne ptactwo przeznaczone dla milionów do spożycia w stanie Iowa i paru innych. Nie wspominając już o setkach milionów osobników wybijanych na całym świecie i nie jest to przypadek. Są to zaplanowane taktyki siania strachu i prania mózgu opinii publicznej. Każde ogłoszenie i każde ostrzeżenie ze strony państwa jest zgodne z projektem, ponieważ nic nie jest tym, czym się wydaje, a wszystko opiera się na wcześniejszej indoktrynacji i psychologicznej manipulacji opinią publiczną, aby zmniejszyć ryzyko ujawnienia działań państwa, gdy tylko naprawdę groźny „wirus” zostanie wypuszczony lub zostanie ogłoszony jakikolwiek fałszywy scenariusz pandemii.

Great Reset czyli prawdziwym wrogiem jest sama ludzkość

Globaliści od wielu lat próbują zmienić nazwę i przepakować swój program Nowego Porządku Świata, a Wielki Reset był tym, co wymyślili. Zamiast brzmieć nieszkodliwie, termin ten grozi systemowymi wstrząsami i wymazaniem przeszłości. Kiedy coś „zresetujesz”, zwykle wraca to do zera – pustej planszy, której inżynierowie mogą użyć do przepisania kodu i funkcji. Ale co to tak naprawdę oznacza?

W menu na dziś danie ostrzegawcze. Tekst dotyczący prawdziwych planów globalistów spod znaku Wielkiego Resetu. Czy to, co zamierzają zrobić ma być jeszcze gorszą wersją komunizmu jaki znamy z historii? Czy system panujący w dawnym Związku Radzieckim to tylko łagodniejsza odmiana tego, co ma nadejść? Czy możliwa jest totalna dystopia? Analiza Brandona Smitha. Zapraszam do lektury.

Czym jest „Wielki Reset” i czego tak naprawdę chcą globaliści?

Po raz pierwszy usłyszałem frazę „Wielki reset” w 2014 roku. Christine Lagarde, która była wówczas szefową MFW, nagle zaczęła głośno mówić o globalnej centralizacji. Był to program, o którym na ogół ledwie wspominano w ciemnych zakamarkach instytucjonalnych białych ksiąg i na tajnych spotkaniach elit bankowych. Ale teraz ci ludzie zaczęli o tym mówić głośno.

Lagarde wzięła udział w sesji Pytań i Odpowiedzi w ramach Światowego Forum Ekonomicznego, a pojęcie „resetu” było z rozmysłem podnoszone. Projekt był niejasny, ale jego podstawowym źródłem było radykalne odejście od obecnych ekonomicznych, społecznych i politycznych modeli świata na rzecz globalnie scentralizowanego i zintegrowanego systemu lub „Nowego Porządku Świata”, że się tak wyrażę…

Należy pamiętać, że dopiero co przeskoczyliśmy przez pożary międzynarodowego załamania kredytowego, które rozpoczęło się w 2008 roku i przez lata powodowało niepewność na rynkach. Banki centralne wrzuciły do ​​systemu pakiety stymulacyjne o wartości dziesiątek bilionów dolarów tylko po to, by podtrzymać przetrwanie. Niektórzy z nas w mediach alternatywnych wierzyli, że te działania nie miały na celu ratowania gospodarki, a jedynie zamianę jej w zombie poprzez dewaluację waluty i inflację. I że już wkrótce ten twór zombie zwróci się przeciwko nam i spróbuje pożreć nas żywcem, a tylko bankierzy centralni będą wiedzieć, kiedy dokładnie to nastąpi.

Pomyślcie o krachu z 2008 roku jako o Pierwszym Etapie programu Resetu. Globaliści stawali się coraz bardziej zarozumiali i byli gotowi ujawnić swoje plany opinii publicznej.