Chcesz być na bieżąco ? Czytaj -   Godne polecenia strony i kanały.

 

 -- * --

 

 -- * --

Kilka dni temu sprzedaliśmy naszą suwerenność za miskę soczewicy. to znaczy za 36 miliardów euro, a raczej za obietnicę wypłacenia tych pieniędzy gdy zostaną spełnione żądania UE zwane kamieniami milowymi. Powinno się je raczej nazwać kamieniami do  trumny.

Jest to sygnał dla UE że może nam tę miskę stawiać przed nosem i od nosa odsuwać. Jak psu, którego się uczy warowania lub dawania głosu na rozkaz. Może też  wydawać  nam soczewicę małymi porcjami gdy na rozkaz zaszczekamy, albo padniemy plackiem przed panem.

UE realizując swój plan utworzenia jednego federalnego państwa pod przewodnictwem Niemiec, czyli IV Rzeszy, prowadzi z Polską bezwzględną wojnę nie przebierając w środkach. Plan zagłodzenia Polski realizowany jest przez odmowę wypłacenia należnego nam bezwarunkowo funduszu na KPO podczas gdy  my będziemy spłacać związane z europejskim planem odbudowy cudze zadłużenia. Podobnie jak płacimy składki na UE, a za to nakłada ona na nas gigantyczne kary, choćby za kontynuowanie wydobycia w kopalni Turów.  Częścią planu  dyscyplinowania Polski przez zagłodzenie jest również wprowadzenie do Polski 4 milionów uchodźców i obarczenie nas kosztami utrzymania tych uchodźców.

https://www.ekspedyt.org/2022/06/20/rzeczywistosc-ze-snu-budzi/

 -- * --

Kryzys człowieka i upadek Zachodu – wywiad z Abp. Carlo Maria Viganò

Ekscelencjo: [We Włoszech] znajdujemy się obecnie w sytuacji bankructwa ekonomicznego i finansowego, gdy dług publiczny wynosi już ponad 2,7 mld euro. Moim zdaniem problem polega na moralnym i etycznym bankructwie nie tylko klasy rządzącej, ale także znacznej części społeczeństwa. Co można zrobić, aby odbudować tkankę społeczną, wraz z jej zmysłem etycznym i moralnym?

Abp. Viganò (AV): Bankructwo jest nieuniknionym skutkiem działania wielu czynników. Pierwszym z nich jest przeniesienie suwerenności monetarnej poszczególnych państw do organu ponadnarodowego, jakim jest Unia Europejska. Europejski Bank Centralny jest prywatnym bankiem, który pożycza pieniądze na procent państwom członkowskim, zmuszając je do wiecznego zadłużania się. Przypominam przy okazji, że Europejski Bank Centralny jest

https://dakowski.pl/kryzys-czlowieka-i-upadek-zachodu-wywiad-z-abp-vigano/

 

 -- * --

 -- * --

W opinii wielu konserwatystów wypadki na Kapitolu z 6 stycznia były dobrze przygotowaną prowokacją, destabilizującą pułapką Deep State przeciwko Trumpowi i jego zwolennikom. Notowania Demokratów w nadchodzących jesiennych wyborach uzupełniających lecą na łeb, na szyję, głównie z powodu drożyzny i inflacji. Prognozy jasno wskazują na duże szanse Republikanów na przejęcie obydwu izb Kongresu. Dlatego obserwujemy rozpaczliwe, ale i brutalne próby zaczarowania rzeczywistości i powstrzymania nadchodzącej klęski Demokratów…  

Jacek K. Matysiak           

https://www.kontrowersje.net/trump-i-wojna-prewencyjna-demokratow/

 -- * --

Kiedyś myślałem, że to jakaś skaza na moim charakterze, tak się pchać. Ale Herbert mi to wszystko wytłumaczył. Zaś w momentach zwątpienia wystarczy tylko przeczytać po raz tysięczny „Przesłanie Pana Cogito”.

https://dziennikzarazy.pl/10-06-przeklenstwo-wyrywnego-pierwszego/

 -- * --

Gruchnęła wieść. W Kirgistanie został aresztowany minister zdrowia, Bejszenalijew. Głównym zarzutem było… zakupienie za dużo o 2,4 miliona sztuk szczepionek, z których 240.000 straciło już ważność i zostało poddane utylizacji. Ponieważ jest tego za dużo, a popyt zniknął jak kanclerz Merkel, to i cała reszta pójdzie do zlewu. Ale wracając do tematu – jak to jest, przecież we wszystkich krajach, w lodówkach (?) zalegają miliony takich niepotrzebnych już (?) szczepionek, wiele z nich już się przeterminowała, a tu tylko w Kirgistanie padło na biedaka. Że korupcja i nadużycie władzy. Aż mną wstrząsnęło, zacząłem się zastanawiać: why him? No, bo reszta ma za uszami nie takie dokonania i jedyne co dostają, to nagrody, tak jak nasz wyrywny zakupowiec, który, jak Jasiu pączków, pozalegał w magazynach z 25 milionami i jeszcze domówił 70.000.000. I co? I nic, plus nagroda. A więc nie jesteśmy nawet Kirgistanem, raczej Bantustanem.

https://dziennikzarazy.pl/12-06-minister-za-kratkami-mokry-sen-antyszczepionkowcow/

 -- * --

-- * --

-- * --

 

 -- * --

PS: Na wakacje do przemyślenia tekst Czarnej Limuzyny ...  z portalu ww.ekspedyt.org

 

Czym się rózni PIS od PO ?

Jak do tej pory, to rządy PiS są kataklizmem dla Polski.

Takie są fakty.

PiS okazał się gorszy od PO,

Co wcale nie oznacza, że PO, nie może być jeszcze gorsze od PiS.

Od aktualnego PiS, może też być gorszy przyszły PiS

Dzięki takiemu straszakowi  - straszenie PO,

Elektorat PiS zaakceptował dokładnie to,

na co, by się nie zgodził za rządów PO.

Na tym polega manipulacja zbiorową świadomością.

 PiS zgodził się na likwidację Polski w sposób całkowity, ale stopniowy, lecz nieodwołalny.

PO optuje za natychmiastową likwidacją Polski i również nieodwołalnie.

Różnica wynika z temperatury gotowania żaby – elektoratów PO i PiS.  :(

 

 

 

locusmind 9dc338581228ac6fb7c1b5284954e8a8

 

niewolnictwotata

Zaloguj się, aby komentować

Misiek odpowiedział w temacie: #139 7 miesiąc 3 tygodni temu
Zawiodłem się na tobie, jak i innych,
podkuliłeś ogon.

Misiek odpowiedział w temacie: #138 7 miesiąc 3 tygodni temu
Tchórzysz Nobody , jab twoja mac

" Nie zginie przez dwa tygodnie ojczyzna,
a zresztą widocznie gniew boży jest nad nią, i nie w mocy ludzkiej na to wskórać"
Kmicić