W menu na dziś danie z karty CJ Hopkinsa. Kolejny felieton z cyklu o ‘Nowej Normalności’. Tym razem o planach globalnego kapitalizmu na nadchodzącą zimę. Komu kończy się czas i czy czeka nas jakiś rodzaj ‘ostatecznego rozwiązania’?

https://www.ekspedyt.org/2021/11/01/nowa-normalnosc-nadchodzi-zima/

(Nowo Normalna) zima nadchodzi

Nadchodzi zima… i już wiesz, co to oznacza.

 

Zgadza się, już prawie nastał ten czas, by globalne kapitalistyczne klasy rządzące po raz kolejny wprowadziły masy Nowej Normalności w stan bezmyślnej masowej histerii z powodu wyimaginowanego apokaliptycznego wirusa. Tego samego wyimaginowanego apokaliptycznego wirusa, który przez ostatnie dwa lata wpędzał masy Nowej Normalności w stan masowej histerii przez całą zimę.

Tym razem mają trochę roboty przed sobą. Poważnie. Bo o ile więcej masowej histerii mogliby w tym momencie osiągnąć Nowi Normalsi?

Zdecydowana większość zachodniego świata przekształciła się w pseudomedyczną dystopię, w której trzeba pokazać „dokumenty zdrowotne”, aby wejść do kawiarni i wypić filiżankę kawy. Osoby, które odmawiają eksperymentalnego „szczepienia” przeciwko wirusowi, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy (lub często brak objawów) u około 95% zarażonych, a ogólny wskaźnik śmiertelności infekcji wynosi około 0,1% do 0,5%, są systematycznie segregowani, pozbawiani pracy, odmawia się im leczenia, są demonizowani jako „zagrożenie dla społeczeństwa”, cenzurowani, nakładane są na nich grzywny i są prześladowani na inne sposoby.

Armia Niewolników Nowej Normalności, czyli dlaczego to robią
Nowa Normalność – dalsze instrukcje buntu
Nowa Normalność – instrukcja buntu
Nowa Normalność – droga do totalitaryzmu
Nowa Normalność – jak ujawnić potwora
Nowa Normalność – przekraczanie Rubikonu

Jeśli uważasz, że przesadzam, spójrz na pierwszą stronę tej australijskiej gazety…

 

Tak, Nowo Normalna Wielka Czystka w akcji. „Niezaszczepieni” oraz inni niewierni i heretycy są ścigani przez fanatyczne, upojone nienawiścią tłumy, ciągani przed oblicze Nowo Normalnej Inkwizycji i stanowią przykłady na całym świecie.

Tutaj, w Nowo Normalnych Niemczech, popularny piłkarz Joshua Kimmich jest publicznie rysowany i ćwiartowany za odmowę poddania się „szczepieniu” i wyznania wiary w Nowo Normalny Porządek Świata. W USA „Niezaszczepieni” są oskarżani o zamordowanie Colina Powella, 84-letniego, chorego na raka zbrodniarza wojennego. Australia planuje więzić ludzi i karać ich grzywną w wysokości 90 000 dolarów za „przestępstwo” polegające na nienoszeniu maski o wyglądzie medycznym lub usiłowanie oddawania czci w synagodze lub cokolwiek innego. Na Florydzie (jak nigdzie indziej) fanatyczni pracownicy szkoły przywiązywali wyglądającą na medyczną maskę do twarzy niemówiącej dziewczyny z zespołem Downa za pomocą nylonowego sznurkadzień po dniu, przez ponad sześć tygodni, dopóki jej ojciec nie odkrył, co robią. Mógłbym tak wyliczać dalej, ale chyba nie muszę. Internet jest pełen przykładów masowo-histerycznych i sadystycznych zachowań.

A już nie wspominając o masowej histerii szerzącej się wśród samych Nowych Normalsów… Na przykład rodziców, którzy ustawiają się w kolejce, aby niepotrzebnie „zaszczepić” swoje dzieci, a następnie pędzą na izbę przyjęć z „całkowicie możliwym do opanowania zapaleniem mięśnia sercowego”.

“Siedzę w szpitalu @RCHMelbourne z moim synem podłączonym do urządzeń monitorujących pracę serca, po drugiej dawce szczepionki Pfizera. Mam wiadomość dla wszystkich rodziców: zaszczepcie swoje dzieci jeśli możecie. Te skutki uboczne są rzadkie i do opanowania. Pomóżcie chronić nas wszystkich.”

Mimo to, mimo obecnej masowej histerii, możesz liczyć na to, że GloboCap da z siebie wszystko w kolejnej odsłonie masowej histerii w nadchodzących pięciu miesiącachLudzie, nadchodząca zima to czas kryzysu. Muszą ugruntować Nową Normalność na swoim miejscu, aby mogli opanować „apokaliptyczną pandemię”. Jeśli zostaną zmuszeni do przedłużenia jej o kolejny rok… cóż, nawet najbardziej wyprani z mózgu Nowo Normalni by tego nie kupili.

Albo… No, w porządku. Jasne. Zrobią to ci najbardziej wyprani mózgu, ale stanowią oni niewielką mniejszość. Większość Nowych Normalsów nie jest fanatykami autorytaryzmu. To tylko ludzie dbający o siebie. Ludzie, którzy zgodzą się na prawie wszystko, aby tylko uniknąć ostracyzmu i kary. Ale wierzcie lub nie, istnieje jakaś granica poziomu absurdu, który są gotowi zaakceptować, oraz poziomu i czasu trwania nieustannego stresu i dysonansu poznawczego, który są gotowi zaakceptować.

Większość z nich osiągnęła już ten limit. Wypełnili swoją część, wykonali rozkazy, nosili maski, otrzymali „szczepienia” i chętnie wręczają swoje „dokumenty posłuszeństwa” każdemu, kto zażąda ich okazania. Teraz chcą wrócić do „normalności”. Ale nie mogą przez… cóż, przez nas.

Widzisz, GloboCap nie może pozwolić im na powrót do „normalności” (tj. nowej totalitarnej wersji „normalności”), dopóki wszyscy (tj. wszyscy, którzy mają znaczenie) nie poddadzą się „zaszczepieniu” i nie będą chodzić ze skanowalnym certyfikatem ideologicznego konformizmu w swoich smartfonach. Prawdopodobnie zrezygnowaliby nawet z wymogu „szczepień”, gdybyśmy po prostu zgięli kolano i złożyli przysięgę wierności WEF, BlackRock, Vanguard lub komukolwiek, i nosili ze sobą kod QR potwierdzający, że wierzymy w „naukę”, „Covidian Credo” lub jakikolwiek inny dogmat ekumenicznego korporacjonizmu.

Poważnie, celem tego całego ćwiczenia (lub przynajmniej tej fazy całych tych ćwiczeń) jest radykalne, nieodwołalne przekształcenie społeczeństwa w monolityczny kampus korporacyjny, w którym każdy musi skanować swoje identyfikatory na każdym kroku niekończącego się labiryntu nieustannie monitorowanych, przyjaznych środowisku, płynnych pod względem płci, ideologicznie jednolitych, dla niepalących, całkowicie pozbawionych mięsa „bezpiecznych przestrzeni” będących własnością i obsługiwanych przez GloboCap lub jednego z jej agentów, spółek zależnych i pełnomocników.

Globalne kapitalistyczne klasy rządzące są zdeterminowane, by przekształcić planetę w faszystowską Utopię “Obudzonych” [“Woke“] i wymusić niezachwiane podporządkowanie jej bezwartościowym wartościom [valueless values], bez względu na koszty, a my, „Niezaszczepieni”, stoimy im na drodze.

Nie mogą nas po prostu wyłapać i rozstrzelać – to jest globalny kapitalizm [GloboCap], a nie nazizm czy stalinizm. Muszą nas złamać, złamać naszego ducha, przymusić, ogłupić, nękać i prześladować dopóki dobrowolnie nie zrezygnujemy z naszej autonomii. I muszą to zrobić w ciągu najbliższych pięciu miesięcy.

Dlatego przygotowania ku temu są obecnie w toku.

W Wielkiej Brytanii, pomimo spadku liczby „przypadków” i faktu (do czego „władze” musiały się w końcu przyznać), że „Zaszczepieni” mogą rozprzestrzeniać wirusa tak samo jak „Niezaszczepieni”rząd przygotowuje się do wprowadzenia „Planu B” i wprowadzenia systemu segregacji społecznej, który większość Europy już przyjęła. W Niemczech „Epidemia nadzwyczajna o znaczeniu krajowym” (tj. prawny pretekst do egzekwowania „ograniczeń koronowych”) ma wygasnąć w połowie listopada (chyba że poważnie wzrośnie liczba „przypadków”, co wydaje się mało prawdopodobne w tym momencie), więc władze pracują nad rewizją „Infektionsschutzgesetz” („Ustawa o ochronie przed infekcjami”), aby uzasadnić utrzymywanie ograniczeń na czas nieokreślony, pomimo braku „epidemii” lub „stanu wyjątkowego”.

I tak dalej. Myślę, że wiesz już o co chodzi. Ta zima prawdopodobnie będzie trochę szalona lub… OK, bardziej niż trochę szalona. Jeśli chodzi o wywołaną masową histerię, prawdopodobnie sprawi ona, że Russiagatewojna z populizmem, globalna wojna z terrorem, Czerwona Panika i każda inna kampania masowej histerii, która przyjdzie ci do głowy, będzie wyglądać jak amatorska produkcja wagnerowskiej Götterdammerung.

Innymi słowy, pocałuj rzeczywistość (lub to, co w tym momencie jeszcze pozostało z rzeczywistości) na pożegnanie. Zegar tyka i GloboCap o tym wie. Jeśli spodziewają się dokonać tego Wielkiego Resetubędą musieli terroryzować masy Nowej Normalności do stanu przedłużającej się paniki, skutkującej po…brudzeniem bielizny i niekontrolowanej, bezmyślnej nienawiści do „Niezaszczepionych” i każdego, kto kwestionuje ich rządy. Powtórka z zim z 2020 i 2021 r. tego nie zmniejszy. Będzie to wymagało czegoś więcej niż standardowy repertuar fałszywych i zmanipulowanych statystyk, złowrogich prognoz, zdjęć „ciężarówek śmierci”, nieprzepełnionych [ale] przepełnionych szpitali i wszystkich innych znanych cech neogoebbelsowskiej propagandy, której byliśmy poddawani przez ponad 18 miesięcy.

Stoją w obliczu rosnącej rewolty klasy robotniczej. Miliony ludzi w krajach na całym świecie protestują na ulicach, organizują strajki, protesty, ucieczki „na chorobowe” i montują inne formy sprzeciwu. Pomimo orwellowskich prób korporacyjnych mediów, by zaciemnić jakiekolwiek relacje na ten temat lub demonizować nas wszystkich jako „skrajnie prawicowych ekstremistów”, Nowi Normalsi są bardzo świadomi tego co się dzieje. A oficjalna narracja w końcu się rozpadaFakty są niezaprzeczalne dla każdego, kto ma odrobinę uczciwości. Do tego stopnia, że ​​nawet główne tuby propagandowe GloboCap, takie jak The Guardian, są zmuszone, choć niechętnie, przyznać się do prawdy.

Nie, GloboCap nie ma w tym momencie innego wyboru, jak tylko wdrożyć każdą możliwą broń ze swojego arsenału – z wyjątkiem pełnego despotyzmu, którego nie może wdrożyć bez zniszczenia samego siebie – i mieć nadzieję, że w końcu się załamiemy, zegniemy kolano i będziemy błagać o miłosierdzie.

Nie wiem dokładnie, co im chodzi po głowie, ale zdecydowanie nie podoba mi się to. Mam już tego serdecznie dość. Z tego co wiem, wielu z was też. Jeśli coś w ogóle może pomóc, może spójrzcie na to w ten sposób. Nie musimy walczyć z nimi. Wszystko, co musimy zrobić, to nie poddać się, wytrzymać nadchodzące oblężenie i dotrwać do kwietnia.

Lub, jeśli strajki, „chorobowe” i „zła pogoda” będą się utrzymywać, może to nawet nie potrwać tak długo.

__________________

(New Normal) Winter is Coming, CJ Hopkins, October 31, 2021

 

Uzupełnienia:

Nowa Normalność – jak ujawnić potwora
To jest słabość systemu… totalitaryzm Nowej Normalności nie zadziała, jeśli masy zaczną postrzegać go jako faktyczny totalitaryzm, jako program polityczny/ideologiczny, a nie jako „odpowiedź na śmiertelną pandemię”. Musimy więc unaocznić […]

__________________

Ulegnij albo umieraj!
Te inteligentne dusze, które nadal odmawiają „szczepienia” – przygotujcie się na wykluczanie, denuncjacje, monitorowanie, groźby, wyrzucanie ze społeczeństwa, odmowę usług, nękanie i być może jeszcze coś gorszego, ale nie wycofujcie […]

__________________

Armia Nowej Normalności czyli dlaczego to robią
(…) w despotycznym społeczeństwie ludzie, którzy są najbardziej pozbawieni honoru, są najbardziej nagradzani. Nie potrzebują zasług, osiągnięć, umiejętności, ani nawet mózgu. Wszystko, co muszą zrobić, to sprzedać swoje dusze i […]

 

23 sierpień 2023

„Tak zwana „pandemia” była gigantycznym balonem testowym . Spytacie, w jakim celu wypuszczonym? Aby zobaczyli w jak daleko mogą się posunąć, co dokładnie muszą zrobić, by zmusić wolnych obywateli i...

13 kwiecień 2023

Wyrzut sumienia, jeśli je jeszcze mamy - Jerzy Karwelis Ja tam pamiętliwy ani wredny do ludzi staram się nie być. Zawszę daję spotkanemu człowiekowi dwie szanse: pierwszą i ostatnią. Nie mszczę się...

02 marzec 2023

Z dr. n. med. Piotrem Witczakiem, rozmawia Agnieszka Piwar 11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) ogłosiła pandemię koronawirusa. Czy były naukowe podstawy do podjęcia takiej decyzji?...

02 luty 2023

Gdziekolwiek mieszkasz i czymkolwiek się zajmujesz, „eksperci” mają wytłumaczenie, dlaczego może cię spotkać „nagła śmierć”. Mieszkasz w hałaśliwej okolicy? Zgadnij! Możesz być zagrożony! Zasypiasz...

29 grudzień 2022

Lockdown okazał się jedną z największych tragedii cywilizacyjnych ostatnich lat. Wpłynął negatywnie na więzi rodzinne, na odporność (poprzez zamykanie w domach, unikanie świeżego powietrza, słońca),...

01 listopad 2022

Umowa zawarta przez Brazylię z Pfizerem jest interesująca, bo jak zeznał przed brazylijską komisją Carlos Murilo (obecnie pełni funkcję dyrektora generalnego ds. Ameryki Łacińskiej w firmie Pfizer,...

15 październik 2022

Kłamali rano, kłamali w dzień, kłamali w nocy... Ktoś, kto obserwuje tę hucpę w wykonaniu zjednoczonych sił covidowo-politycznych, nie jest zaskoczony. Wiemy przecież ile zrobiła amerykańska agencja...

15 październik 2022

J erzy Karwelis Filmik ma już ponad 8 milionów zasięgu i zapoczątkował nową falę skandalu, która przechodzi przez kowidowy świat. Z tym, że mimo tego zainteresowania widać, że i tak to za mało w...

03 wrzesień 2022

Wykreowane pandemie świńskiej grypy i COVID-19 11 marca 2020 roku Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), finansowana w ok. 75% z prywatnych funduszy1, ogłosiła, co dzisiaj już nie ulega wątpliwości,...

20 sierpień 2022

Fundacja Ordo Medicus wydała trzecią już książkę poświęconą tym razem m.in. Światowej Organizacji Zdrowia, iluzji medycyny opartej na dowodach (ang. evidence based medicine), fabrykowaniu chorób...

24 kwiecień 2022

Prawdopodobnie jest to ostatni wywiad… dr Zbigniew Hałat SPRAWA DLA PROKURATORA Kliknij https://rumble.com/v11zrj5-dr-zbigniew-haat-sprawa-dla-prokuratora.html Pogrzeb odbył się w całkowitej...

18 kwiecień 2022

Dzwonek alarmowy czyli o czym kogut nie zapieje , 17 kwietnia 2022 AlterCabrio Jest to długoterminowy spisek mający na celu oszukanie opinii publicznej, aby uwierzyła i spodziewała się, że przyszła...

23 styczeń 2022

DR. MED. RUSSELL BLAYLOCK – PANDEMIA COVID-19: JAKA JEST PRAWDA? Prezentujemy tłumaczenie publikacji z naukowej bazy danych PubMed. Kolejny Głos Rozsądku. Dr med. Russell Blaylock – neurochirurg...

27 grudzień 2021

Postanowiłem przestać używać Facebooka, ponieważ nagminnie i z pełną determinacją nie spełnia ON STANDARDÓW MOJEJ SPOŁECZNOŚCI !!! --------------------- Drodzy Amerykanie, Drodzy Przyjaciele: Od...

16 grudzień 2021

Autor: AlterCabrio 15 grudnia 2021 Flmy w linku https://www.ekspedyt.org/2021/12/15/vaids-czyli-skad-sie-bierze-erozja-immunologiczna/ „Niektórzy wykorzystali wyniki tego badania do poparcia...

12 grudzień 2021

Jak widać, istnieje teraz świat, w którym ludzie są w ten sposób zahipnotyzowani. Możesz im powtarzać, aż zsiniejesz na twarzy, jakie są dane [i] fakty – to nie ma znaczenia. Są zahipnotyzowani. Tak...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.