Wpajając strach przed śmiercią i zniszczeniem spowodowanym „zmianą klimatu”, kartel chce zabrać wasze samochody napędzane benzyną i zastąpić je drogimi i bardziej „powiązanymi” samochodami elektrycznymi, zabrać wasze piece opalane drewnem, kuchenki gazowe i urządzenia na gaz ziemny i zastąpić je urządzeniami elektrycznymi i elektrycznymi pompami ciepła, znacznie wyeliminować spożycie mięsa i zastąpić to białko w diecie robakami i sztucznym mięsem hodowanym w laboratorium.

Tłumaczenie artykułu z serwisu Truth Talk UK na temat skutków polityki zeroemisyjności i zrównoważonego rozwoju, które mogą doprowadzić nawet do załamania obecnej cywilizacji. /AlterCabrio – ekspedyt.org/

Dlaczego klimatyści od paru lat, nie mówią już o ocipieniu klimatu, tylko Zmianach Klimatu ? - TO PROSTE.

Ponieważ badana dowodzą, że od 8 lat klimat się oziębia.

Za rok, dwa będą wmawiać masom ludzkim ,
że to wytwarzany przez człowieka CO2 ... OZIĘBIA KLIMAT 😂

---

https://ekspedyt.org/2023/01/13/zeroemisyjnosc-czyli-krucjata-po-sladach-weglowych/

 piielalemingi

 

Globalistyczna krucjata „Net Zero” doprowadzi do końca współczesnej cywilizacji

HIT INTERNETU | Globalne ocieplenie? Przeludnienie? Stanisław Michalkiewicz miażdży lewackie mity!

Kartel potężnych globalistycznych elit, w tym król Karol, dyrektor generalny BlackRock Larry Fink, globalny kartel bankowy, fundacje rodzin Gates, Ford i Rockefeller, Open Society George’a Sorosa i niezliczone inne fundacje, prawie wszystkie duże korporacje, całe globalne media korporacyjne, cały aparat federalny w USA i UE wraz z Organizacją Narodów Zjednoczonych i Światowym Forum Ekonomicznym forsuje niebezpieczną agendę, która dla wielu, zwłaszcza młodszego pokolenia, stała się religią.

NADCHODZI ZIELONY KOMUNIZM? Warzecha, Cukiernik i inni obnażają kłamstwo ZIELONEJ TRANSFORMACJI!

Nazywa się to „zrównoważonym rozwojem”, a narzędziem do jego osiągnięcia jest mit o „zmianie klimatu” spowodowanej przez człowieka.

Tak, klimat się zmienia, ale nie ma żadnych dowodów na to, że te nieustanne zmiany, występujące od zarania dziejów, są spowodowane obecnością człowieka na ziemi.

Klimatyzm – to anty-religia, to wierzenia szubrawców i niepoinformowanych

Klimatyzm – to wierzenia szubrawców i niepoinformowanych. Część II.

Wpajając strach przed śmiercią i zniszczeniem spowodowanym „zmianą klimatu”, kartel chce zabrać wasze samochody napędzane benzyną i zastąpić je drogimi i bardziej „powiązanymi” [connected] samochodami elektrycznymi, zabrać wasze piece opalane drewnem, kuchenki gazowe i urządzenia na gaz ziemny i zastąpić je urządzeniami elektrycznymi i elektrycznymi pompami ciepła, znacznie wyeliminować spożycie mięsa i zastąpić to białko w diecie robakami i sztucznym mięsem hodowanym w laboratorium.

Obejrzyj krótki film poniżej, w jaki sposób nowa próba rządu federalnego zakazania kuchenek gazowych opiera się na „głęboko wadliwej” nauce.

--- * ---

 Z uwagi na trudną sytuacje finansową,proszę o wsparcie w postaci pomocy w uregulowania opłat za domenę, serwer mojej strony NIE-WIERZE-NIKOMU.PL

Domena - 158,67,Serwer - 429,27, Certyfikaty cyber_SSL - 19 zł RAZEM - 607zł 

http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/dotacje

--- * ---

--- * --- -

Globalne ocieplenie - wielkie oszustwo. Dokument 2007, pl

https://www.cda.pl/video/2890366a6

.

I zastanawiają się, dlaczego ludzie stają się „wściekli”. Klaus Schwab na konferencji WEF 2022 w Davos ostrzegł elity, by „przygotowały się na bardziej gniewny świat”. Czemu? Ponieważ wiedzą, że ich polityka zakazu korzystania z większości naszych prywatnych środków transportu, dotychczasowych źródeł ogrzewania naszych domów i z podstawowych produktów naszej diety może nas wkurzyć.

Wiedzą również, że reprezentują wszystkie interesy wielkiej finansjery na świecie, ale jednocześnie to mniej niż 1 procent populacji ludzkiej. Wierzę, że rok 2023 będzie rokiem, który zadecyduje, czy ten potężny kartel odniesie sukces w dążeniu do świata zerowej emisji i cyfrowego niewolnictwa ludzkości, celu, który mają nadzieję osiągnąć do 2030r., zgodnie z Agendą 2030 ONZ i jej 17 celami dla „zrównoważonego rozwoju”. Po wdrożeniu tych zamysłów w pełnym zakresie, kartel globalistycznych drapieżników będzie w stanie namierzać, śledzić i monitorować wszystko, co żywe i nieożywione na ziemi.

Już teraz możesz zobaczyć, jak prawie wszystko, co robimy w naszym codziennym życiu, pozostawia cyfrowe ślady. Pomyśl o swoich osobistych nawykach i o tym, jak są one „połączone” z Internetem. Twój zegarek Apple, twój pojazd, twoje urządzenia, inteligentne liczniki, twoje elektroniczne transakcje cyfrowe, twoje aplikacje na telefon komórkowy, wszystkie te dane są zbierane i gdzieś przechowywane. Jestem przekonany, że po wprowadzeniu waluty cyfrowej banku centralnego, co nastąpi w 2023r., kartel będzie miał coś, co nazywają „prawie idealnym zapisem każdej pojedynczej transakcji, która ma miejsce w gospodarce”, jak to ujęła globalistyczna ekonomistka Pippa Malmgren na ubiegłorocznej konferencji World Government Summit.

 

Informacje, dane, to potęga w dzisiejszej gospodarce cyfrowej. I jest to też poziom władzy skoncentrowanej w rękach małej grupy ludzi, jakiej świat nigdy wcześniej nie widział. Żadna dyktatura w historii ludzkości nie miała dostępu do takiego poziomu danych osobowych tak wielu ludzi. Nawet się do niego nie zbliżyli. Wszystkie te dane zostaną wykorzystane do wdrożenia programu zerowej emisji netto. Jeśli nie będziesz z nim współpracować, a jedynym sposobem przeprowadzania transakcji będzie cyfrowa waluta banku centralnego, zostaniesz ukarany za niepodporządkowanie się. Nie będziesz w stanie ukryć swoich działań generujących ślad węglowy.

Aby osiągnąć swoje cele zeroemisyjności, będą musieli wyeliminować co najmniej 50 procent światowej populacji.

Poniższy artykuł jest ważny, ponieważ wyjaśnia, w jaki sposób ten kartel rozwijał sieć kłamstw, aby ograbić przedstawicieli klasy średniej na świecie i zagonić ich w nowy ciemny wiek feudalny.

Net Zero [zeroemisyjność] doprowadzi do końca współczesnej cywilizacji, mówi czołowy naukowiec

Niszczycielskie następstwa.

Potępiający oskarżenie w sprawie politycznego projektu Net Zero zostało wygłoszone przez jednego z czołowych światowych fizyków jądrowych.

W niedawno opublikowanym artykule naukowym dr Wallace Manheimer powiedział, że będzie to koniec współczesnej cywilizacji. Pisząc o energii wiatrowej i słonecznej, argumentował, że byłoby to szczególnie tragiczne, „kiedy ta nowa infrastruktura nie tylko zawiedzie, ale będzie kosztować biliony, zniszczy duże części środowiska i będzie całkowicie niepotrzebna”. Dodał, że stawka jest „ogromna”.

Dr Manheimer ma doktorat z fizyki na MIT i ma za sobą 50-letnią karierę w badaniach jądrowych, w tym pracę na Wydziale Fizyki Plazmy w Laboratorium Badawczym Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych. Opublikował ponad 150 prac naukowych. Jego zdaniem „z pewnością nie ma podstaw naukowych”, aby spodziewać się kryzysu klimatycznego spowodowanego zbyt dużą ilością dwutlenku węgla w atmosferze w następnym stuleciu. Twierdzi, że nie ma powodu, dla którego cywilizacja nie mogłaby się rozwijać, wykorzystując zarówno energię z paliw kopalnych, jak i energię jądrową, stopniowo przechodząc na więcej energii jądrowej.

Oczywiście pojawia się coraz więcej opinii, które wskazują, że ‘król jest nagi’, jeśli chodzi o wszystkie modne zielone technologie. Samochody elektryczne, energia wiatrowa i słoneczna, wodór, akumulatory, pompy ciepła – wszystkie mają ogromne wady i nie są w stanie zastąpić istniejących systemów bez katastrofalnych następstw.

Manheimer zwraca uwagę, że zanim paliwa kopalne stały się powszechnie stosowane, energię dostarczali ludzie i zwierzęta. Ponieważ wytwarzano tak mało energii, „cywilizacja była cienką powłoką na szczycie ogromnej góry ludzkiego ubóstwa i nędzy, powłoką utrzymywaną przez takie instytucje, jak niewolnictwo, kolonializm i tyrania”.

Argument ten wskazuje, dlaczego tak wielu bogatych, afiszujących się moralną wrażliwością celebrytów opowiada się nie tylko za zeroemisyjnością netto, ale za „prawdziwą” zeroemisyjnością, z zakazem wszelkiego wykorzystania paliw kopalnych włącznie. Król Karol powiedział w 2009 roku, że era konsumpcjonizmu i wygody dobiegła końca, chociaż monarcha posiadający wiele rezydencji prawdopodobnie nie sądzi, by tak desperackie ograniczenia dotyczyły także jego. Manheimer zauważa, że ​​paliwa kopalne umożliwiły miliardom dostęp do korzyści płynących z cywilizacji, ale ich zadanie nie jest jeszcze zakończone. „Rozprzestrzenianie korzyści współczesnej cywilizacji na całą rodzinę ludzką wymagałoby znacznie więcej energii, a także nowszych źródeł” – dodaje.

Autor zauważa, że nacisk na fałszywy kryzys klimatyczny staje się „tragedią współczesnej cywilizacji”, która jest uzależniona od niezawodnej, przystępnej cenowo i przyjaznej dla środowiska energii. „Wiatraki, panele słoneczne i akumulatory zapasowe nie mają żadnej z tych cech” — stwierdza. To kłamstwo zostało poparte przez coś, co zostało nazwane klimatycznym kompleksem przemysłowym, obejmującym niektórych naukowców, większość mediów, przemysłowców i ustawodawców. Co więcej, kontynuuje naukowiec, to ugrupowanie „w jakiś sposób” przekonało wielu, że CO2 w atmosferze, gaz niezbędny do życia na Ziemi, który wydychamy przy każdym oddechu, jest trucizną dla środowiska.

Zdaniem Manheimera, partnerstwo między wyrachowanymi biznesami, czołowymi politykami i siewcami paniki, „jest naprawdę bezbożnym sojuszem”. Klimatyczny kompleks przemysłowy nie zachęca do dyskusji o tym, jak przezwyciężyć to wyzwanie w sposób, który będzie najlepszy dla wszystkich. „Nie powinniśmy być zaskoczeni, że ci, którzy chcą zarobić, są tymi, którzy najgłośniej wzywają polityków do działania” – dodał.

Być może jednym z najlepszych głosów, które podają w wątpliwość zbliżający się kryzys klimatyczny, sugeruje autor, jest emerytowany profesor Richard Lindzen z MIT, jeden z czołowych światowych autorytetów w dziedzinie ruchów płynów geologicznych:

W przyszłych stuleciach historycy z pewnością będą się zastanawiać, jak głęboko wadliwa logika, przesłonięta sprytną i nieubłaganą propagandą, w rzeczywistości umożliwiła koalicji potężnych grup nacisku przekonanie prawie wszystkich na świecie, że CO2 z ludzkiego przemysłu jest niebezpieczną toksyną niszczącą planetę. Zostanie to zapamiętane jako największe masowe złudzenie w historii świata – że CO2, życie roślin, było przez pewien czas uważane za śmiertelną truciznę.

Wiele z interesujących artykułów dr Manheimera obala znaczną część modnych argumentów otaczających upolitycznioną, „ustaloną” naukę o klimacie. To doskonała lektura. Omawiając niektóre przeciwne opinie, które demaskują te wyraźnie fałszywe twierdzenia, mówi, że „szczególnie przygnębiające” jest obserwowanie, jak towarzystwa naukowe formułują ostateczne twierdzenia, gdy tak wiele przeciwstawnych informacji jest łatwo dostępnych. Wskazuje, że w ciągu ostatnich 10 000 lat Ziemia prawie na pewno była cieplejsza. Były cieplejsze i chłodniejsze okresy, tak jak dzisiaj.

Manheimer mówi, że aby znaleźć informacje poza narracją, można nawet użyć Google – choć zauważa ostrzeżenie ​​firmy, że ​​ta nie dostarcza informacji na temat „twierdzeń zaprzeczających długoterminowym trendom wskazującym na ocieplenie globalnego klimatu”.

________________

Artykuł źródłowy:

Globalists’ ‘Net Zero’ crusade will lead to end of modern civilization, Leo Hohmann, January 11, 2023

Artykuł uzupełniający:

Net Zero Will Lead to the End of Modern Civilisation, Says Top Scientist, Daily Sceptic, 10 January, 2023

−∗−

Powiązane tematycznie:

„Certyfikaty” CBAM czyli nowe zasady klimatyczne
Carbon Border Adjustment Mechanism, czyli CBAM, jak się go nazywa, tworzy nowy system „wyrównywania” podatku węglowego dla produktów z Unii Europejskiej, działający w ramach Systemu Handlu Emisjami (ETS) dotyczącego towarów […]

________________

Dekarbonizacja nieruchomości czyli w oczekiwaniu na eksmisję
WEF uważa, że cena twojego domu lub budynku komercyjnego jest zawyżona z powodu wyimaginowanej „bańki węglowej” i powinna być równa ZERO. Jeśli WEF postawi na swoim, twój budynek może stać […]

________________

Sianie spustoszenia czyli kto ma plany na przyszły rok
Aby poradzić sobie z obecnymi kaskadowymi kryzysami, ale co ważniejsze, aby doprowadzić do namacalnych, pozytywnych dla systemu zmian w perspektywie długoterminowej, Światowe Forum Ekonomiczne organizuje w styczniu swoje 53. Doroczne [

04 maj 2024

Trzy książki wybitnych naukowców, specjalistów od klimatu: "Kryzys klimatyczny" Stevena E. Koonina, "Fałszywy alarm" Bjorna Lomborga i "Zmiany Klimatu" Piotra Kowalczaka przekonują, że "kryzys klimatyczny" i wieszczona apokalipsa,...

14 marzec 2024

- Powiedz mi, po co jest ten miś? - Właśnie, po co? - Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta . https://www.youtube.com/watch?v=AfBh-h6rSGs Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego...

12 marzec 2024

Mamy teraz do czynienia z jakąś obsesją, z zieloną religią - zamiast z wiedzą, dbaniem o interesy własnego kraju i pragmatyzmem - zaznacza w rozmowie z portalem WNP.PL Roman Kluska, przedsiębiorca, twórca i były prezes Optimusa, obecnie m.in....

08 marzec 2024

Ilekroć słyszymy słowo “zrównoważony”, dobrze by było, byśmy krytycznie przyjrzeli się temu, co kryje się za ładnie brzmiącymi określeniami. W przypadku globalistycznej Agendy 2030 – z jej 17 zrównoważonymi celami zaplanowanymi do roku 2030, ten...

02 marzec 2024

Adolf Hitler chciał zjednoczyć Stary Kontynent pod „socjalistycznym przywództwem narodu niemieckiego”. Jego plan do złudzenia przypomina założenia, które legły u podstaw Unii Europejskiej. „Własność prywatna ma być zniesiona lub rozszerzona” głoszą...

01 marzec 2024

Niniejszy tekst stanowi uzupełnienie publikowanego na łamach naszego portalu cyklu „Współczesne korzenie klimatyzmu”. W cyklu tym skupialiśmy się na przedstawieniu historycznego zarysu rozwoju eko-klimatystycznej agendy. Tym razem rozważamy jej...

01 marzec 2024

Czerwony ład unijny Miesiąc miodowy z Unią Europejską już dawno za nami, a teraz rozwija się szara codzienność związku. Okazuje się więc, że związek ten nie jest ani z miłości, ani z rozsądku. Nie jest również małżeństwem, to bowiem zakłada równość...

03 listopad 2023

Klimat = kryzys zdrowia publicznego. Odpowiedź ma związek z traktatem pandemicznym i lockdownami klimatycznymi. Globalna elita planuje wprowadzić niemal stały „globalny stan wyjątkowy” poprzez przemianowanie zmian klimatycznych na „kryzys zdrowia...

23 październik 2023

Ciągle słyszymy o nadchodzącym poważnym kryzysie związanym ze zmianą klimatu. Jak niszczymy naszą planetę, nieświadomie przyczyniając się do potencjalnych katastrofalnych klęsk głodu, powodzi i fal upałów… poprzez nasze zaniedbanie w kwestii zmian...

16 wrzesień 2023

Od lata 2022 roku obowiązuje Karta Sieci Dziennikarstwa Klimatycznego umożliwiająca odpowiednio alarmistyczne raportowanie klimatyczne. Podpisało się pod nią wielu dziennikarzy, w tym Özden Terli i kilku dziennikarzy z ARD (pierwszy program...

05 wrzesień 2023

Zielony Nowy Ład to po prostu dawna frakcja czerwonych przebrana za zielonych. Nie dajcie się oszukać, bo to nic innego jak Nowy Czerwony Ład. "Książka Marca Morano Zielone oszustwo to zbiór faktów naukowych i politycznych dotyczących Zielonego...

02 wrzesień 2023

Wprowadzenie ETS 2 sprawi, że właściciel przeciętnej wielkości średnio ocieplonego domu opalanego węglem może spodziewać się nawet 1000 - 1700 zł rocznej opłaty. ETS to unijny system handlu uprawnieniami do emisji dwutlenku węgla. Obowiązuje od...

01 wrzesień 2023

Odwiedź nasze NOWOŚĆ Centrum edukacyjne CO 2 Aktualności Publikacje Całość https://co2coalition.org/fact_category/temperature-through-time/ Fakt nr 1 Trwający 140 milionów lat trend niebezpiecznie malejącego poziomu emisji CO2. Fakt nr 2 Efekt...

29 sierpień 2023

TOM HARRIS , 21 GRUDNIA 2015 - Słuchając przedstawicieli ONZ i rządu ogłaszających porozumienie paryskie mające na celu „uratowanie planety” przed katastrofą klimatyczną spowodowaną przez człowieka, nie można powstrzymać się od zastanawiania, czy...

29 sierpień 2023

Tę pilną wiadomość przygotowała grupa 1609 naukowców i specjalistów z całego świata. Nauka o klimacie powinna być mniej polityczna, natomiast polityka klimatyczna powinna być bardziej naukowa. W swoich prognozach globalnego ocieplenia, naukowcy...

29 sierpień 2023

Do 2009 r. „32 000 naukowców podpisało „Projekt petycji”, z czego ponad 9 000 posiadało doktoraty, głosząc, że człowiek nie jest główną przyczyną ocieplenia i że ocieplenie to nie będzie katastrofalne”. Dziś nie usłyszycie wielu naukowców...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.