Tak, oficjalna narracja w końcu się rozpada, a kult Covidian zaczyna implodować, ale to nie znaczy, że ta walka się skończyła. GloboCap i ich marionetki w rządzie nie zamierzają anulować całego programu „Nowej Normalności”. Udawać, że ostatnie dwa lata nigdy się nie wydarzyły, i z wdziękiem wycofać się do swoich luksusowych bunkrów w Nowej Zelandii czy na swoje megajachty.

W menu na dziś kolejne danie z Nowej Normalności. CJ Hopkins o rozpadzie narracji kowidowej, o przewidywanych zmianach w zachowaniu wyznawców kultu i o kontynuacji w tworzeniu społeczeństwa bezpieczeństwa biologicznego.

Zapraszam do lektury.

 

Ostatnie dni kultu Covidian

Ludzie, to nie będzie fajne. Upadek kultu śmierci rzadko się zdarza. Będzie zawodzenie i zgrzytanie zębami, niespójne fanatyczne bełkotanie, masowe kasowanie wstydliwych tweetów. Nastanie istne tsunami desperackiej racjonalizacji, mozolnego zaprzeczania, bezwstydnego przerzucania winy i innych form ochrony tyłków, gdy znienacka byli już członkowie kultu Covidian wezmą jeszcze ostatni oddech przed rozwałką, zanim ci w pełni zaszczepieni-i-wzmocnieni „bezpiecznym i skutecznym eliksirem” słudzy dorwą się do nich.

Tak, zgadza się. Jak z pewnością zauważyliście, oficjalna narracja Covid w końcu się rozpada, lub jest pospiesznie demontowana, albo wręcz historycznie korygowana na naszych oczach. „Eksperci” i „władze” w końcu przyznają, że statystyki „zgonów na Covid” i „hospitalizacji” są sztucznie zawyżone i całkowicie niewiarygodne (jak to miało miejsce od samego początku) i przyznają, że ich cudowne „szczepionki” nie działają (chyba, że zmienisz definicję słowa „szczepionka”) i że zabiły kilka osób, a może więcej niż kilka osób, a lockdowny były prawdopodobnie „poważnym błędem”.

Dam już spokój z dalszymi cytatami. Możecie równie dobrze sami posurfować po internecie. Chodzi o to, że operacja psychologiczna pt. „Apokaliptyczna Pandemia” osiągnęła swój termin przydatności. Po prawie dwóch latach masowej histerii wywołanej wirusem, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy przeziębienia lub grypopodobne (lub absolutnie żadnych objawów) u około 95% zarażonych, a ogólna śmiertelność infekcji wynosi około 0,1 % do 0,5%, nerwy ludzi są zszargane. Wszyscy jesteśmy wyczerpani. Nawet sami wyznawcy Covida są wyczerpani. I zaczynają masowo porzucać sektę.

Armia Niewolników Nowej Normalności, czyli dlaczego to robią
Nowa Normalność – dalsze instrukcje buntu
Nowa Normalność – instrukcja buntu
Nowa Normalność – droga do totalitaryzmu
Nowa Normalność – jak ujawnić potwora
Nowa Normalność – przekraczanie Rubikonu
CJ Hopkinsa Nowa Normalność – nadchodzi zima…

To zawsze była głównie kwestia czasu. Jak powiedział Klaus Schwab, „pandemia reprezentuje rzadką, ale ograniczoną szansę na refleksję, ponowne wyobrażenie i zresetowanie naszego świata”.

To jeszcze nie koniec, ale ta szansa dobiega końca, a nasz świat nie został „wyobrażony na nowo” i „zresetowany”, nie nieodwołalnie, jeszcze nie. Najwyraźniej GloboCap nie docenił potencjalnego oporu wobec Wielkiego Resetu i czasu potrzebnego na zmiażdżenie tego oporu. A teraz zegar tyka, a opór nie jest złamany… wręcz przeciwnie, rośnie. I nic GloboCap nie może zrobić, aby to powstrzymać, poza już jawnym totalitaryzmem, czego z kolei nie może, ponieważ byłoby to samobójstwem. Jak zauważyłem w niedawnym felietonie:

„totalitaryzm Nowej Normalności – zresztą jakakolwiek globalna kapitalistyczna forma totalitaryzmu – nie może przedstawiać się jako totalitaryzm, czy nawet autorytaryzm. Nie może uznać swojej politycznej natury. Aby zaistnieć, nie wolno mu istnieć. Przede wszystkim musi wymazać przemoc (przemoc, do której ostatecznie sprowadza się cała polityka) i jawić się nam jako zasadniczo dobroczynna odpowiedź na uzasadniony ‘globalny kryzys zdrowotny’…”

Symulowany „globalny kryzys zdrowotny” dobiegł końca. Co oznacza, że ​​GloboCap poległ na całej linii. Chodzi o to, że jeśli zamierzasz utrzymywać masy w bezmyślnym szaleństwie skręcającej bebechy paranoi z powodu „apokaliptycznej globalnej pandemii”, w pewnym momencie musisz stworzyć rzeczywistą apokaliptyczną globalną pandemię. Fałszywe statystyki i propaganda poniosą cię przez jakiś czas, ale w końcu ludzie będą musieli doświadczyć czegoś, co przynajmniej będzie przypominać realną, niszczycielską, ogólnoświatową zarazę, ale tak naprawdę, a nie tylko w swoich telefonach czy telewizorach.

Ponadto GloboCap poważnie przesadził z tą cudowną „szczepionką”. Wyznawcy Covida naprawdę uwierzyli, że „szczepionki” ochronią ich przed infekcją. Eksperci epidemiologii, tacy jak Rachel Maddow, zapewniali ich o tym:

„Teraz wiemy, że szczepionki działają na tyle dobrze, że wirus zatrzymuje się na każdej zaszczepionej osobie” – powiedziała Maddow w swoim wieczornym programie 29 marca 2021r. „Zaszczepiona osoba zostaje narażona na kontakt z wirusem, wirus jej nie zaraża, wirus nie może wtedy wykorzystać tej osoby, aby przejść gdzieś indziej” – dodała, wzruszając ramionami. „Nie może wykorzystać osoby zaszczepionej jako gospodarza, aby zakazić więcej osób”.

A teraz wszyscy są chorzy na… cóż, w zasadzie to przeziębienie, lub „zakażenie bezobjawowe” albo cokolwiek. I patrzą na przyszłość, w której będą musieli poddawać się „szczepieniom” i „boosterom” co trzy lub cztery miesiące, aby mieć aktualne „certyfikaty zgodności”, aby móc pracować, uczęszczać do szkoły, lub zjeść w restauracji, co akurat dla zatwardziałych wyznawców jest w porządku, ale są miliony ludzi, którzy stosują się do tego, nie dlatego, że są urojonymi fanatykami, którzy nawet owinęliby głowy swoich dzieci w celofan, gdyby tylko Anthony Fauci im kazał, ale po prostu z „solidarności”, wygody, instynktu stadnego lub… no wiesz, tchórzostwa.

Wielu z tych ludzi (tj. nie-fanatyków) zaczyna podejrzewać, że być może to, co my „foliarze, covidowi denialiści, antyszczepionkowcy, ekstremiści zajmujący się teorią spiskową”, mówiliśmy im przez ostatnie 22 miesiące, może nie być tak szalone, jak początkowo sądzili. Wycofują się, racjonalizują, rewidują historię i po prostu wymyślają wszelkiego rodzaju wyrachowane bzdury, takie jak to, że jesteśmy teraz w „świecie po szczepieniu” lub że „nauka się zmieniła” lub że „Omicron jest inny”. Wszystko, aby uniknąć konieczności przyznania się, że są ofiarami operacji psychologicznej GloboCap i wywołanej przez nią masowej histerii na całym świecie.

No… dobrze. Niech mówią sobie wszystko, czego potrzebują ze względu na swoją próżność lub reputację dziennikarzy śledczych, lewicowców celebrytów lub twitterowych rewolucjonistów. Jeśli uważasz, że ci „odzyskiwani” członkowie sekty Covidian kiedykolwiek publicznie przyznają się do wszystkich szkód jakie wyrządzili społeczeństwu, ludziom i ich rodzinom, od marca 2020r. i tym bardziej przeproszą za wszystkie nadużycia, jakich dopuścili się na tych z nas, którzy głosili fakty, to… Cóż, nie zrobią tego. Będą mącić, wykręcać się, racjonalizować i kłamać w żywe oczy. Zrobią cokolwiek, aby tylko przekonać siebie i swoje audytorium, że kiedy g… uderzyło w wentylator, nie strzelali obcasami i nie udawali „dobrego Niemca” na całego.

Zróbcie tym ludziom piekło, jeśli macie taką potrzebę. Czuję się tak samo wściekły i zdradzony jak wy. Ale nie traćmy z oczu stawki, o którą tu ostatecznie chodzi. Tak, oficjalna narracja w końcu się rozpada, a kult Covidian zaczyna implodować, ale to nie znaczy, że ta walka się skończyła. GloboCap i ich marionetki w rządzie nie zamierzają anulować całego programu „Nowej Normalności”. Udawać, że ostatnie dwa lata nigdy się nie wydarzyły, i z wdziękiem wycofać się do swoich luksusowych bunkrów w Nowej Zelandii czy na swoje megajachty.

Ruchy totalitarne i sekty śmierci zazwyczaj nie przemijają z wdziękiem. Zwykle toną w nieuzasadnionej orgii bezsensownej, nihilistycznej przemocy, gdy sekta lub ruch desperacko stara się utrzymać władzę nad swoimi chwiejnymi członkami i bronić siebie przed wdzierającą się rzeczywistością. I to jest miejsce, w którym jesteśmy w tej chwili… lub wkrótce będziemy.

Miasta, stany i kraje na całym świecie posuwają się naprzód we wdrażaniu społeczeństwa bezpieczeństwa biologicznego Nowej Normalności, mimo że nie ma już na to żadnego wiarygodnego uzasadnienia. Austria przeprowadza przymusowe „szczepienia”. Niemcy przygotowują się do tego samego. Francja wprowadza krajowy system segregacji, aby ukarać „niezaszczepionych”. Grecja nakłada grzywny na „niezaszczepionych” emerytów. Australia prowadzi „obozy kwarantanny”. Szkocja. Włochy. Hiszpania. Holandia. Nowy Jork. San Francisco. Toronto. Lista jest coraz dłuższa.

Nie wiem, co się stanie. Nie jestem wyrocznią. Jestem tylko satyrykiem. Ale zbliżamy się niebezpiecznie blisko do punktu, w którym GloboCap będzie musiał przejść na pełny faszyzm, jeśli chce dokończyć to, co zaczęli. Jeśli tak się stanie, sprawy przyjmą bardzo brzydki obrót. Wiem, rzeczy już wyglądają nie najlepiej, ale mówię o zupełnie innym rodzaju brzydoty. Pomyśl o Jonestown, ostatnich dniach Hitlera w bunkrze lub ostatnich miesiącach rodziny Mansonów.

Tak dzieje się z ruchami totalitarnymi i sektami śmierci, gdy czar już pryśnie, a ich oficjalne narracje się rozpadną. Kiedy toną, próbują zabrać ze sobą cały świat. Nie wiem jak wy, ale ja mam nadzieję, że uda nam się tego uniknąć. Z tego, co słyszałem i czytałem, nie jest to takie zabawne.

______________

The Last Days of the Covidian Cult, CJ Hopkins, January 18, 2022

Uzupełnienia:

Nowa Normalność – rok autoryzowanego faszysty
Poinformowali nas w jednoznaczny sposób, że nasze życie zmieni się na zawsze. Nazwali i rozpropagowali tę zmianę jako „Nową Normalność”, na wypadek gdybyśmy… no wiesz, mieli problemy poznawcze. Nie ukrywali […]

______________

Litwa – sanitaryzm w pełni
Zła wiadomość jest taka, że ​​to się nie skończy. W rzeczywistości reszta świata może oczekiwać tego samego, ponieważ opinia publiczna jasno dała do zrozumienia, że ​​nie ma wystarczająco złej tyranii, […]

______________

Nowa Normalność – przekraczanie Rubikonu
Wprowadzenie Nowej Normalności zakończy się niepowodzeniem, jeśli zacznie być postrzegane jako polityczne (tj. jako forma totalitaryzmu). Póki co, opiera się na naszej niezdolności do dostrzeżenia tego czym jest. Tak więc […]

______________

Ulegnij albo umieraj!
Te inteligentne dusze, które nadal odmawiają „szczepienia” – przygotujcie się na wykluczanie, denuncjacje, monitorowanie, groźby, wyrzucanie ze społeczeństwa, odmowę usług, nękanie i być może jeszcze coś gorszego, ale nie wycofujcie […]

______________

Armia Nowej Normalności czyli dlaczego to robią
(…) w despotycznym społeczeństwie ludzie, którzy są najbardziej pozbawieni honoru, są najbardziej nagradzani. Nie potrzebują zasług, osiągnięć, umiejętności, ani nawet mózgu. Wszystko, co muszą zrobić, to sprzedać swoje dusze i […]

28 sierpień 2023

Witryna internetowa firmy APC, zawiera jedno z najbardziej szczegółowych archiwów artykułów na temat ochrony praw własności, Agendy 21, Agendy 2030, Zielony Nowy Ład i Wielki Reset i wielu innych...

16 sierpień 2023

F ałszyzm jako zjawisko nie jest czymś nowym. Jest realny i szkodliwy i jako taki był rozpoznawalny i opisywany w systemach totalitarnych XX wieku. Samo słowo jest neologizmem stworzonym przez...

29 czerwiec 2023

W naszym odkrywczym poście „ Kim są ukryci władcy świata? ” ujawniamy niektóre z ukrytych podmiotów, które potajemnie kontrolują większość rządów na świecie i których celem jest realizacja planu...

29 czerwiec 2023

CO MOŻESZ ZROBIĆ? Globaliści są zdeterminowani poddać całą ludzkość bezprecedensowej tyranii poprzez Wielki Reset, Agendę 21, Agendę 2030 i Nowy Porządek Świata. Czy jest coś, co normalni obywatele,...

29 czerwiec 2023

Kiedy patrzymy na szalone plany Światowego Forum Ekonomicznego, Światowej Organizacji Zdrowia i Organizacji Narodów Zjednoczonych, zastanawiamy się, kto wymyśla tego rodzaju szaleństwo? Zwłaszcza...

29 maj 2023

Poniższy kompleksowy raport dowodowy został przygotowany we współpracy z prawnikami, lekarzami i naukowcami z całego świata. Autor niniejszego raportu ma osobisty kontakt z większością naocznych...

18 maj 2023

Na oficjalnej stronie Ministerstwa Kultury Federacji Rosyjskiej znalazłem zwięzłą, w istocie aprobatywną wielce – choć udającą próbę alternatywy – prezentację “filozofii transhumanizmu Harariego”....

18 marzec 2023

Technokracja zdefiniowała się w 1938 roku jako „nauka inżynierii społecznej”. Ten artykuł rzuca trochę światła na mechanikę zaangażowaną w ten mroczny świat celowej i starannie zaplanowanej...

17 luty 2023

Okno Overtona to niezwykle interesująca koncepcja polityczna, która opisuje sposób, w jaki można stopniowo zmienić opinię publiczną na dany temat. Stwierdza ona, że idee, które wcześniej uważano za...

16 luty 2023

W jaki sposób działać w obliczu coraz ostrzejszej kontroli i coraz mocniejszych ograniczeniach naszej wolności. Wszystkie filmy w linku https://www.youtube.com/@RadoslawPogoda Wszy Nagranie...

01 styczeń 2023

Wygląda na to, że wojna hybrydowa, jaką Niemcy od początku 2016 roku prowadzą przeciwko Polsce, w ostatnim czasie doznała eskalacji. Już nie wystarczyło zablokowanie Funduszu Odbudowy, ale za...

18 listopad 2022

Kredyt społeczny wchodzi tylnymi drzwiami Kiedy we wrześniu 2020 roku napisałem tekst „ Wielka GAFA i zamordyzm ”, pewnie wielu Czytelników uznało mnie za szura i płaskoziemcę. Teoria spiskowa? Choć...

27 październik 2022

22 października 2022 już po raz dziewiętnasty odbył się Kongres Konserwatywny organizowany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Spotkanie miało miejsce na Zamku...

07 październik 2022

Polska kraj suwerenny tylko z nazwy Tajemnicą poliszynela jest to, iż Polska nie jest krajem, który decyduje o swoim losie . Fałsz narracji medialnej omamił jednak część społeczeństwa, którzy...

28 sierpień 2022

Na łamach polskiej edycji „The Epoch Times” przedstawiamy w częściach adaptację książki „Jak diabeł komunizmu rządzi naszym światem” , opublikowanej oryginalnie w języku chińskim, autorstwa tego...

21 sierpień 2022

Jan Białek jest autorem intrygującej publikacji, która porusza jedne z najważniejszych problemów XXI wieku . Rozwój technologiczny przełamuje kolejne granice, a tym samym coraz częściej budzi silne...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.