NAJNOWSZE   WIADOMOŚCI   na twitter.com/Artur_Nobody63     facebook.com/ArtTurek44 

... PiS zgodził się na likwidację Polski w sposób całkowity, ale stopniowy, lecz nieodwołalny...  PO optuje za natychmiastową likwidacją Polski i również nieodwołalnie. ... PIS gotował żabę na wolnym ogniu, wykonując polecenia globalistów 🙁Liczę , że teraz folksdojcze, huujownia i lewica podkręca gaz i Polacy PRZEJRZĄ NA OCZY... A za 2 lata kolejne wybory ... PS: Też pewnie zagłosuje na PJJ.

.Czemu nakręcacie się nienawiścią ? Globaliści tylko tego pragną ...Hasło wiecznie żywe - DZIEL I RZĄDZ ...

Globaliści specjalne podzielili Polaków na 2 plemiona Tutsi i Hutu, sorry PIS i PO, które nawzajem się "wyrzynają" nie widzą prawdziwych zagrożeń. To taka zabawa , igrzyska dla głupich mas :(Gdy tymczasem oni, pod pretekstem globalnego oćipienia klimatu, wprowadzają NWO, Wielki Reset i tzw. Zrównoważony Rozwój , czyli Komunizm 2.0 ...  Co za różnica, czy rządzą nami ...  PIS, PO, czy inne marionetki globalistów ??? To tylko mapety, pajace - cyrk dla mas, aby wierzyły, że idąc do wyborów, coś wybierają ... PIS niestety kontynuuje politykę ograbienia, kolonizacja Polski, zrobienia z Polaków niewolników , (Kieżun o tym mówił ) a to wszystko pod pretekstem największej ściemy, kłamstwa XXI wieku ... jakoby wytwarzany przez człowieka CO2 ma wpływ na ocieplenie klimatu.

GODNE POLECENIA STRONY I KANAŁY

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.