- Szczegóły
- Odsłon: 421
Działacze Konfederacji Korony Polskiej uważają, że przygotowana przez rząd "Krajowa Strategia przeciwdziałania antysemityzmowi" powstała pod naciskiem - jak mówią - żydowskiego lobby, a dokument ma realizować postulaty z programu, który kilka lat temu Diaspora Żydowska sformułowała w Wiedniu. Ustalono tam, że każdy z krajów europejskich, a nawet każda korporacja, powinna przeznaczać 0,02 proc. na przeciwdziałanie antysemityzmowi. ( Polska ponad 700 mln rocznie !!! )
Precz z żydowski faszyzmem !

Co ciekawe – rząd nie chce wspierać życia polskiego, np. w naszej ojczyźnie, ale chce wspierać życie żydowskie. Jak wygląda życie żydowskie, to my doskonale się przekonujemy od kilku lat w Strefie Gazy. Zgodnie z projektem uchwały rząd rząd zamierza do 2026 roku przyjąć pięcioletnią strategię do której chce zaangażować wiele instytucji publicznych i - jak twierdzą działacze Konfederacji Korony Polskiej - zamierza przeznaczyć na to środki budżetowe. mającą na celu wzmocnienie życia żydowskiego w Polsce w obliczu rosnącej liczby incydentów na tle nienawiści.
Czytaj więcej: KKP przeciwko ustawie - "Krajowa strategia przeciwdziałania antysemityzmowi"