"Polska Jest Jedna" NAMIESZA w WYBORACH?! Rafał Piech BEZLITOSNY dla PiS: Robią z nas KOLONIĘ

 Dziennikarze i autorzy książek - Witold Gadowski i Wojciech Sumlinski poparli Partię POLSKA JEST JEDNA

sumlinskigadowski

 


Rafał Piech jest przewodniczącym ruchu społecznego i partii pn. Polska Jest Jedna, która ukonstytuowała się z obywatelskiej inicjatywy prezydenta Siemianowic Śląskich we wrześniu 2021 roku. Początkowo podjęta przez Prezydenta Piecha inicjatywa miała na celu obronę konstytucyjnych praw wolności w zakresie decydowania o własnym zdrowiu, przeciwstawienia się segregacji sanitarnej i wynikającym z niej przymusom. Po kilku miesiącach apeli i publicznych protestów, inicjatywa ta przerodziła się w nowy na politycznej scenie Polski ruch i stowarzyszenie, którego fundamentem są wartości takie Bóg, Rodzina i Ojczyzna, ochrona polskiej gospodarki opartej o nowoczesne górnictwo, silne rolnictwo, małą polską przedsiębiorczość i krajowe złoża naturalne. Lider ugrupowania i rosnąca lawinowo w Polsce grupa działaczy i sympatyków, tłumaczy wejście na polityczną scenę przekonaniem, że każda z obecnie funkcjonujących w Sejmie i Senacie partia nie reprezentuje sobą odpowiednio wysokich standardów etycznych w sprawowaniu władzy, ustanawianiu prawa i ochrony polskiej racji stanu, prowadząc cichy gospodarczy rozbiór Polski, któremu PJJ skutecznie się przeciwstawia. Więcej w linkach

Konwencja wyborcza partii Polska Jest Jedna w Kielcach

Głosuje na partię "POLSKA JEST JEDNA" Rafała Piecha, a WY ?

Konwent partii "Polska Jest Jedna” Rafała Piecha

Partia "Polska Jest Jedna" pozywa PIS

https://www.facebook.com/PolskaJJ

https://pjj.org.pl

---

PRAWDZIWE WYBORY BĘDĄ NA WIOSNĘ .
PS: Nawet jak PO, procentowo wygra wybory, to i tak Duda wskaże PIS do stworzenia rządu
( jesli dodatkowo PSL i 2050 przekrocza próg  ... wtedy stworzą koalicje z PIS-em i będzie zamordyzmu ciąg dalszy  :(  )

... Ech ...
---

Dawid Mysior ... Głosuje na PJJ

Ujawnił ZA DUŻO? Rafał Piech Szczerze o Związkach z Ukrainą i Izraelem

Robią z nas kolonie - PJJ | Spot wyborczy 2023 | Polska Jest Jedna

 

 

 

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.