Wiecej akualności  Ordomedicus.org/komisja-sledcza-ds-pandemii/

http://dakowski.pl/      https://www.ekspedyt.org        https://wolnemedia.net       https://www.bibula.com

Pozostałe  na  http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wartosciowe-linki

Celem strony jest szeroko pojęta edukacja, której zadaniem jest wykreowanie nowego typu Polaka, nieprzesiąkniętego partyjnymi ideologiami, ale za to kompleksowo, nowocześnie i samodzielnie myślącego o Polsce, czyli pragmatyków i państwowców.

--- * --

Niepowodzenie szczepień i ostrzeżenie dla świata

Izrael: profil niepowodzenia szczepień i ostrzeżenie dla świata

Dzienna ilość przypadków COVID-19 w Izraelu osiąga rekordowy poziom 83 653”, czytamy w środowym komunikacie prasowym.

COVID-19 w Izraelu: liczba poważnych przypadków wzrosła dziesięciokrotnie w ciągu miesiąca, nadal rośnie”, brzmi niedawny nagłówek z Jerusalem Post.

Gdzie indziej dowiadujemy się, że pozytywny wskaźnik testów w Izraelu wynosi aż 29,63 procent. Oznacza to, że prawie jedna trzecia wszystkich testów Covid wykonanych przez Izraelczyków daje wynik pozytywny.

Izrael jest oczywiście krajem mającym poważne kłopoty z Covid, ponieważ wirus SARS-CoV-2 wymyka się spod kontroli w tym kraju.

Należy pamiętać, że Izrael jest jednym z najbardziej ‘zaszczepionych’ krajów na świecie. Około 80 procent dorosłej populacji zostało podwójnie zaszczepionych, a około 55 procent otrzymało dawkę przypominającą.

https://www.ekspedyt.org/2022/01/31/niepowodzenie-szczepien-i-ostrzezenie-dla-swiata/

--- * --

Premier Kanady uciekł w popłochu na widok “Konwoju Wolności”

To była wczoraj [29.01.2022] wiadomość dnia:

“Premier Kanady Justin Trudeau ze względów bezpieczeństwa z uwagi na sytuację w Ottawie opuścił wraz z rodziną swój dom Rideau Cottage; z tego samego powodu nie podano obecnego miejsca pobytu szefa rządu – poinformowała w sobotę agencja Reutera, powołując się na stację telewizyjną CBC.” {TUTAJ(link is external)}.

Cóż to za “sytuacja”? Oto do Ottawy dotarł “Konwój Wolności

https://www.ekspedyt.org/2022/01/30/premier-kanady-uciekl-w-poplochu-na-widok-konwoju-wolnosci/

--- * --

Zwężenie aorty: najnowszy kozioł ofiarny

W menu na dziś danie sercowe. Kolejna dawka informacji o sączonych przez media głównego nurtu wyjaśnieniach na temat potencjalnego wzrostu schorzeń kardiologicznych. Oczywiście bez jakiegokolwiek związku z powikłaniami po tzw. ‘szczepionkach przeciw Covid’. Więcej o tym jak sytuacja wygląda w Wielkiej Brytanii, w felietonie Kit Knightly.

https://www.ekspedyt.org/2022/01/31/zwezenie-aorty-najnowszy-koziol-ofiarny/

--- * --

--- * --

Kto na pandemii traci, a kto się bogaci

Z dr. Zbigniewem Hałatem, epidemiologiem, byłym zastępcą ministra zdrowia ds. sanitarno-epidemiologicznych i głównym inspektorem sanitarnym rozmawia Ryszard Gromadzki.
 

Ryszard Gromadzki: Minister Niedzielski straszy piątą falą epidemii. Jego zdaniem w połowie lutego liczba dziennych zakażeń koronawirusem w Polsce ma przekraczać nawet 100 tys., co w połączeniu z relatywnie niskimi wynikami akcji szczepień może doprowadzić do przeciążenia szpitali. Sytuacja jest rzeczywiście tak dramatyczna?

Dr Zbigniew Hałat: Nie mamy żadnych wiarygodnych informacji z Ministerstwa Zdrowia czy ze strony rządu. Mamy za to jakieś halucynacje, urojenia, pisane pod dyktando realizatorów zadań opisanych w biblii sekty kowidianistów, którą jest „COVID-19: Wielki Reset” Klausa Schwaba. Na razie mamy informacje z Europy Zachodniej i ze Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że przeziębienia przypisywane wariantowi Omikron mają bardzo łagodny przebieg, może taki jak u pana prezydenta Andrzeja Dudy, który stwierdził, że przeszedł niemal bezobjawowo kolejne zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Jeżeli nie ma powodów do hospitalizacji kogoś, kto jest przeziębiony i ma katar, nawet gorączkę, czy kogoś, kogo boli gardło, to – tak jak zawsze – należy leczyć go sposobami, które lekarzom znane są od bardzo dawna,

https://dorzeczy.pl/opinie/257386/rozmowa-z-dr-halatem.html

--- * --

Rafał Ziemkewicz - 2021 - rok utraty równowagi

--- * --

„Oblicza pandemii”: red. Jan Pospieszalski

--- * --

Pospieszalski mocno o rozniecaniu pandemicznej psychozy przez część mediów

https://dorzeczy.pl/opinie/257512/pandemia-pospieszalski-mocno-o-medialnej-psychozie.html

--- * --

Konwój wolności dotarł do Ottawy. Gigantyczny protest przeciwko segregacji

https://dorzeczy.pl/swiat/257581/kanada-konwoj-wolnosci-dotarl-do-ottawy.html

--- * --

Austria: początek nowej wspaniałej ery

Od rozpoczęcia eksperymentu masowych szczepień w Austrii odnotowano więcej przypadków SARS-2 niż kiedykolwiek wcześniej. Coś jest nie tak z tymi szczepionkami, a absolutnie najgorszym możliwym scenariuszem jest umożliwienie szalonym bioetykom wprowadzenia nakazu, aby dzieci otrzymywały ich jeszcze więcej.

W menu na dziś danie austriackie. O zapowiedziach tamtejszych bioetyków, dotyczących zapoczątkowania nowej wspaniałej ery walki z przeróżnymi chorobami w oparciu, a jakże, o obowiązkowe szczepienia. Czy faktycznie są ku temu podstawy w świetle najnowszych statystyk?

Zapraszam do lektury.

https://www.ekspedyt.org/2022/01/29/austria-poczatek-nowej-wspanialej-ery/

--- * --

Wreszcie jest! Wyizolowany, oczyszczony i zsekwencjonowany!

„Od zarania dziejów ludzie chorują i umierają z różnych powodów. Na przestrzeni wieków ten i ów z tych, którzy wyzdrowieli, mówili: „Kiedy TYM razem byłem chory, naprawdę było INACZEJ. Nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem”. W każdym razie, teraz weźmiemy wszystkie te choroby i umieranie i w dużej części przemianujemy je na „COVID”. Dodamy cząstkę strachu i mamy szansę na przekształcenie świata”.

W menu na dziś danie weekendowe. Z dawna oczekiwana wiadomość. Ale jest! Już na pewno mamy go: wyizolowanego, oczyszczonego i zsekwencjonowanego. A tylu było niedowiarków, tylu wątpiących i węszących wszędzie spiski. I o to objawił się.

Nie, nie wirus.. TO STRACH. 

https://www.ekspedyt.org/2022/01/29/wreszcie-jest-wyizolowany-oczyszczony-i-zsekwencjonowany/

--- * --

 

 

 

--- * ---

27.01. Kanada. 50.000 terrorystów jedzie na stolicę.

Kanada. Pisałem o niej gdy zrobiłem wywiad ze swoją kanadyjską przyjaciółką. Wychodziło, że tam pełny sanitaryzm z przyzwoleniem społecznym. I potem widziałem jak tamtejszy premier mówił przez ekran do młodzieży (od lat pięciu) , żeby jeszcze chwilkę wytrzymali, bo są pewnie zniecierpliwieni i nie mogą się doczekać szczepionek, zaś już za chwilkę będą, trzeba tylko poczekać, bo się biurokraci guzdrają. Następne to był filmik z show na żywo, gdzie – jak Pawlików Morozowów –  dzieciaki odpytywali zachwyceni prowadzący co trzeba zrobić z nieszczepami i jak będą zgłaszać komu trzeba jak takie zobaczą przekradające się w nocy między śmietnikami.

https://dziennikzarazy.pl/27-01-kanada-50-000-terrorystow-jedzie-na-stolice/

https://dziennikzarazy.pl/28-02-testoza-polska/

--- * ---

 

--- * ---

Piecha grozi niezastraszonym i nieogłupionym grzywną 15 tys. złotych

Ostatni pomysł PiS przewiduje odpowiedzialność zbiorową za samo domniemanie „przestępstwa”. Karą jest grzywna w wysokości 5 minimalnych płac, co stanowi kwotę około 12-15 tysięcy.

„Niezaszczepieni”, bo to oni stanowią obiekt agresji głównego ścieku politycznego, mają być karani za sam fakt, że ktoś z ich „zaszczepionego” otoczenia będzie mieć pozytywny test. Chodzi o środowisko w pracy. Jedynym sposobem na uniknięcie kary będzie przyjęty wcześniej status niewolnika nadany w wyniku naszprycowania lub cotygodniowe testy. W odwrotnym przypadku: domniemanego zarażenia osoby “niezaszczepionej” przez osobę “zaszczepioną” zasada ta nie będzie obowiązywać.

https://www.ekspedyt.org/2022/01/27/piecha-grozi-niezastraszonym-i-nieoglupionym-grzywna-15-tys-zlotych/

--- * ---

Wczoraj [27.01.2022] ustawa segregacyjna Czesława Hoca trafiła w końcu do kosza. Radość była jednak przedwczesna. Wieczorem przedstawiono bowiem nowy projekt ustawy covidowej. To właśnie druk 1981. Nie bez przyczyny nosi on numer 1981, kojarzony powszechnie ze stanem wojennym. Jest on równie represyjny oraz niezgodny z prawem. Zakłada m.in., że każdy pracownik powinien co najmniej raz w tygodniu zrobić test na koronawirusa. Osoba , która zaraziła się tą chorobą w pracy może wystąpić o odszkodowanie w wysokości 15000 zł [bądź od pracodawcy, bądź od tego, co zaraził]. Będzie się to odbywało na drodze administracyjnej. Za naruszenie przepisów sanitarnych ma grozić mandat w wysokości 6000 zł.

Dobrą analizę tego projektu przedstawił Harcownik w Salonie24 {TUTAJ(link is external)}. Stwierdził on:

“Każdy prawnik, który będzie czytał te bzdury musi się skrzywić i załamać ręce. Naprawdę współczuję tym prawnikom, którzy będą musieli te bzdury opiniować. To jest tak absurdalne, że nie jest nawet śmieszne – to budzi grozę. Zwłaszcza, że zgłasza to formacja polityczna, nazywająca się Prawo i Sprawiedliwość. Te rozwiązania są nie tylko sprzeczne z prawem (w tym Konstytucją RP), ale i głęboko niesprawiedliwe. A wymiarem tej niesprawiedliwości maja zajm

https://www.ekspedyt.org/2022/01/28/szczyt-idiotyzmu-czyli-druk-1981/

--- * ---

„Pandemia niezaszczepionych” czyli w pogoni za ostatnim kłamstwem

W tej chwili pojawia się mnóstwo danych, ale w mediach głównego nurtu ledwie się one przebijają. „Szczepionki” mamy już od ponad roku. Gdyby działały tak, jak zapowiadali to rządzący, czy zgony i infekcje nie byłyby niższe u tych, którzy je stosowali?

W menu na dziś danie z danymi. Artykuł wskazujący, że obecnie raczej na pewno mamy już do czynienia z tzw. ‘pandemią zaszczepionych’. Autor przytacza dane brytyjskie, kanadyjskie i z oficjalnych źródeł UE. W Uzupełnieniach szczególnie polecam tekst ‘VAIDS czyli skąd się bierze erozja immunologiczna‘. Zapraszam do lektury.

https://www.ekspedyt.org/2022/01/28/pandemia-niezaszczepionych-czyli-w-pogoni-za-ostatnim-klamstwem/

--- * ---

Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka Q&A Gadowski - Część I

--- * ---

Wielka Trójka czyli kto lubi lockdowny

W każdym przypadku ludzie ci absolutnie i całkowicie popierają konwencjonalną rzeczywistość medyczną. Są niewzruszeni. Człowiek taki jak Fauci powie ‘skacz’, a oni skaczą. Inne postępowanie jest nie do pomyślenia.

W menu na dziś danie pandemiczne, ale w ujęciu finansowym. Powiązania wielkiego biznesu ze światem medycznym. Co kryje się za terminem ‘Wielka Trójka’, kto kontroluje największe korporacje w USA i jakie to ma przełożenie na tzw. ‘pandemię’ czyli kto lubi lockdowny wg Jona Rappoporta.

Zapraszam do lektury. https://www.ekspedyt.org/2022/01/25/wielka-trojka-czyli-kto-lubi-lockdowny/

--- * ---

  • Daleko przed nami są Indie i być może niektóre kraje Europy Wschodniej. Indie są znacznie mniej skorumpowane niż nasze sądownictwo. Wydaje się, że ich system nadal działa. Pozew o morderstwo przeciwko Billowi Gatesowi został złożony około 2 tygodnie temu. Traktowane jest to bardzo poważnie. Może grozić mu kara śmierci. To prawda, że ​​Bill Gates został zdemaskowany [exposedw Indiach w 2017 roku – to nie jest fake news. Konsekwencją tego jest postępowanie sądowe przeciwko niemu. To jest proces karny.
    .
  • Od tego tygodnia 20-30 prawników współpracujących z Fuellmichem będzie przedstawiać dowody. Ale właśnie dzisiaj połączył siły z 40 innymi prawnikami z Luksemburga i około 100 z Francji. Następni zgłaszają się z Włoch – a to dopiero początek.

https://www.ekspedyt.org/2022/01/24/reiner-w-brukseli-czyli-bez-norymbergi-2-0/

--- * --- 

https://www.arte.tv/pl/videos/096947-059-A/koniec-koronawirusa/

 

--- * ---

--- * ---

 

Czy to koniec?

Globaliści wycofują zarazę?

Czy czeka nas następna? 

--- * ---

Światowa manipulacja danymi o „zmarłych na Covid-19” coraz bardziej widoczna. Przejście do kolejnego etapu resetu ludzkości.

Według najnowszych brytyjskich danych rządowych, podczas tzw. pandemii koronawirusa zmarło o wiele mniej osób „na Covid-19” niż podawały media, a nawet oficjalne raporty.

http://dakowski.pl/swiatowa-manipulacja-danymi-o-zmarlych-na-covid-19-coraz-bardziej-widoczna-przejscie-do-kolejnego-etapu-resetu-ludzkosci/

--- * ---

– Kiedy ujawniłem zgon poszczepienny zostałem po prostu zwolniony. W raporcie przeczytali mi każde moje poczynanie na Facebooku. Zostałem oczyszczony z zarzutów, dlatego że nagrania wysyłałem w wiadomościach prywatnych, a nie publicznie. Dlatego nic nie mogli mi zrobić. Proszę państwa, kto jak nie my, widzimy co się dzieje. Ja nadal pracuję, nie powiem gdzie – kontynuował.

– Ale robiąc w trakcie 12 godzin 14 wyjazdów, nigdy nie widziałem tyle arytmii, tyle migotań przedsionków, ile jest teraz, tyle zaburzeń neurologicznych, udarów. Dlaczego o tym się nie mówi? Kardiologie są pozapychane. Rozumiecie ludzie, co się dzieje? Pozapychane, tyle zatorów.

http://dakowski.pl/korona-protest-w-lublinie-stop-z-medyczna-inkwizycja-norymberga-dla-zbrodniarzy-mocne-slowa-ratownika-medycznego/

--- * ---

 

--- * ---

Pandemia Covid-19: Jaka jest prawda?

Streszczenie:

Trwająca „pandemia” dotycząca wirusa zespołu ostrej ciężkiej niewydolności oddechowej (SARS-CoV-2) wiąże się z wieloma istotnymi aspektami, które czynią ją szczególną w historii wszystkich pandemii. Jest to związane nie tylko z drakońskimi środkami zainicjowanymi i wprowadzonymi do polityki w niektórych krajach i w poszczególnych stanach Stanów Zjednoczonych, z których większość nie ma precedensu ani poparcia naukowego, ale także z całkowicie nienaukowym sposobem postępowania z infekcją. Po raz pierwszy w historii medycyny główni eksperci w dziedzinie wirusologii, epidemiologii, chorób zakaźnych i wakcynologii zostali nie tylko zignorowani, ale także zdemonizowani, zepchnięci na margines, a w niektórych przypadkach stali się ofiarami środków prawnych, które można scharakteryzować jako totalitarne.

Nigdy nie widziałem tak ogromnego wysiłku ze strony rządu, biurokracji medycznej, mediów, instytucji prywatnych, a nawet instytucji medycznych, aby zapobiec otwartej dyskusji na temat odmiennych poglądów – nawet opinii wysoko wykwalifikowanych naukowców w każdej dziedzinie medycyny, od epidemiologii, chorób zakaźnych, wirusologii, patologii i inżynierii sprzętu ochronnego. Obejmuje to odbieranie licencji lekarzom o odmiennych poglądach, utratę przywilejów szpitalnych i wycofywanie recenzowanych, opublikowanych artykułów z literatury medycznej

https://ordomedicus.org/dr-md-russell-blaylock-kolejny-naukowy-glos-wspolna-globalna-walka-o-prawde/

 --- * ---

Katastrofa, zagłada klimatyczna ... czyli co chodzi w globalnym europejskim ocipieniu klimatu CO2 .

 --- * ---

Kłamstwo się sypie: W UK, na podstawie Freedom of Information Act, opublikowano dane o rzeczywistej ilości zgonów wyłącznie na COVID-19 (bez innych przyczyn). W ciągu całego 2020 oraz pierwszych 3 kwartałów 2021 zmarło łącznie 17371 osób. I teraz najlepsze: średni wiek zmarłych wynosił 82,5 lat, co przewyższa średnią długość życia w tym kraju (odp. – 79 lat dla mężczyzn, 82,9 dla kobiet, średnia – 80,95)!
Czy dzięki COVID-19 mamy szansę żyć dłużej!!!?

Czy korumpujących – przedstawicieli Big Pharmy i korumpowanych – polityków i lekarzy spotka to, na co zasłużyli?

https://www.ekspedyt.org/2022/01/20/klamstwo-sie-sypie-na-calego/

--- * ---

Nowa Normalność – to jeszcze nie koniec

Tak, oficjalna narracja w końcu się rozpada, a kult Covidian zaczyna implodować, ale to nie znaczy, że ta walka się skończyła. GloboCap i ich marionetki w rządzie nie zamierzają anulować całego programu „Nowej Normalności”. W menu na dziś kolejne danie z Nowej Normalności. CJ Hopkins o rozpadzie narracji kowidowej, o przewidywanych zmianach w zachowaniu wyznawców kultu i o kontynuacji w tworzeniu społeczeństwa bezpieczeństwa biologicznego.

https://www.ekspedyt.org/2022/01/19/nowa-normalnosc-to-jeszcze-nie-koniec/

--- * ---

Szczepienia i ‘paszporty’ to porażka

W menu na dziś kolejne danie ostrzegawcze. I ponownie z Izraela. Prof. Gili Regev-Yochay, kierujący badaniami nad oceną skuteczności szczepionki przeciwko najnowszemu wariantowi koronawirusa, wykazuje, że dotarliśmy do końca drogi szczepień. A w związku z tym wszelkie programy tzw. ‘paszportów zdrowotnych’ nie mają uzasadnienia.

https://www.ekspedyt.org/2022/01/20/szczepienia-i-paszporty-to-porazka-kolejne-potwierdzenia/

--- * ---

Nie wiem co sądzą inni wybitni analitycy, o ile tacy istnieją, ale mój geniusz mi podpowiada, że Niedzielski ministrem zdrowia już nie jest. Złośliwie, ale prawdziwie można powiedzieć, że nigdy nim nie był, bo to grabarz polskiej służby zdrowia i 200 000 ofiar bałaganu, jakiego narobił.

https://www.kontrowersje.net/kto-za-niedzielskiego-karczewski-piecha-hoc-kraska/

--- * ---

Kolejna dawka przypominająca dla Niedzielskiego: „Będziesz wisiał”

Tytułem wstępu informuję uprzejmie, że oceniając pod względem organoleptycznym powyższy cytat, prokuratura nie dopatrzyła się znamion przestępstwa. Niestety, zamiast w takim razie zainteresować się publicznie oskarżanym Niedzielskim, organy III RP, państwa „należącego do kogoś z zagranicy” (znany cytat), umywają ręce niemniej zuchwale niż szubienicznik.

https://www.ekspedyt.org/2022/01/20/kolejna-dawka-przypominajaca-dla-niedzielskiego-bedziesz-wisial/

--- * ---

19.01. Czy Polska zejdzie ostatnia z kowidowego pokładu?

Wielka Brytania się otwiera, koniec z paszportami, koniec z lockdownami, koniec nawet z maseczkami, to samo Hiszpania, Sąd Najwyższy USA odrzucił projekty Bidena na przymusowe zaszczepiania. W wielu krajach odchodzi się od złotego standardu testów PCR, nie testuje się bezobjawowych.

https://dziennikzarazy.pl/19-01-czy-polska-zejdzie-ostatnia-z-kowidowego-pokladu/

--- * ---

Kłamstwo się sypie:

W UK, na podstawie Freedom of Information Act, opublikowano dane o rzeczywistej ilości zgonów wyłącznie na COVID-19 (bez innych przyczyn).

W ciągu całego 2020 oraz pierwszych 3 kwartałów 2021 zmarło łącznie 17371 osób. I teraz najlepsze: średni wiek zmarłych wynosił 82,5 lat, co przewyższa średnią długość życia w tym kraju (odp. – 79 lat dla mężczyzn, 82,9 dla kobiet, średnia – 80,95)!

Czy dzięki COVID-19 mamy szansę żyć dłużej!!!?

https://www.ekspedyt.org/2022/01/20/klamstwo-sie-sypie-na-calego/

--- * ---

Po pierwsze musimy się zabawić w akuku! Jak nam pasuje w narracji, by postraszyć, że zatykają się szpitale (NIGDY się nie zatkały od początku pandemii), to walimy, że ludzie w szpitalach. I to nie tylko w kowidowych, ale i wszystkich, bo te specjalistyczne są zwijane po to, by przyjąć antyszczepionkowców, na których przyszła kara boska. A dlaczego na nas przez nich ma przyjść koniec, jak my zaszczepieni i nie mamy się gdzie położyć przez nich na raka? Teraz akuku! Jest w drugą stronę..

https://dziennikzarazy.pl/21-01-a-u-nas-jakos-inaczej

Po pierwsze musimy się zabawić w akuku! Jak nam pasuje w narracji, by postraszyć, że zatykają się szpitale (NIGDY się nie zatkały od początku pandemii), to walimy, że ludzie w szpitalach. I to nie tylko w kowidowych, ale i wszystkich, bo te specjalistyczne są zwijane po to, by przyjąć antyszczepionkowców, na których przyszła kara boska. A dlaczego na nas przez nich ma przyjść koniec, jak my zaszczepieni i nie mamy się gdzie położyć przez nich na raka? Teraz akuku! Jest w drugą stronę. Popatrzmy na dwie krzywe. Najpierw obłożenie szpitali. Spada. A więc mimo większych zakażeń hospitalizacje spadają. Tak, wiem, to cud szczepienny, o to chodziło. A więc już w mediach szpitale zniknęły, bo się nie zatykają.

https://dziennikzarazy.pl/21-01-a-u-nas-jakos-inaczej/

--- * ---

---* ---

--- * ---

--- * ---

 --- * ---

 

--- * ---

W konfrontacji z rzeczywistością i porażce szczepionek w powstrzymywaniu transmisji wirusa, podwoili wysiłki i zażądali, aby obywatele zgodzili się na niekończące się zastrzyki przypominające. Bez żadnych podstaw naukowych napiętnowali ludzi, którzy zdecydowali się nie zaszczepić, jako wrogów społeczeństwa i rozprzestrzeniających chorobę.

W menu na dziś danie korespondencyjne. Felieton omawiający m.in. list izraelskiego profesora Ehuda Qimrona, epidemiologa z uniwersytetu w Tel-Avivie. Materiał podsumowujący porażki władz w walce z pandemią, notorycznie popełniane błędy i niechęć do uznania swoich omyłek. Tekst ma charakter uniwersalny i bez wątpienia mógłby być obecnie adresowany do władz wielu krajów.

Zapraszam do lektury. https://www.ekspedyt.org/2022/01/15/moze-juz-czas-sie-przyznac/

--- * --- 

W ostatnim czasie mamy dwa przykłady tego zjawiska. Pierwszy z nich to głoszenie, że Ziemi zagraża straszliwa katastrofa klimatyczna i jedyną radą na nią jest przejście na tzw. odnawialne źródła energii. Uruchomiono propagandowe młyny i przestraszono wielu ludzi [zwłaszcza młodzież np. Gretę Thunberg]. Histeria sięgnęła szczytów. Nie jest ona jednak w stanie zmienić tego, że owe odnawialne źródła są zbyt niestabilne, by można było na nich opierać system energetyczny kraju.

Przekonała się o tym Szwecja, która zeszłej zimy musiała sprowadzać energię z Polski oraz Niemcy, które musiały uciec się do wykorzystywania elektrowni na węgiel brunatny. W portalu Cire.pl {TUTAJ(link is external)} znalazłam artykuł Michaela Schellenbergera “Dlaczego odnawialne źródła energii nie mogą ocalić planety”. Autor był w młodości gorliwym zwolennikiem OZE, ale potem zmienił zdanie. Pisze m.in:

https://www.ekspedyt.org/2022/01/15/gdy-propaganda-chce-zastapic-rzeczywistosc/

--- * ---

"Ostatnia prosta - wojna przeciwko ludzkości" - film  -Film zawiera zbiór ostatnich odkryć na temat szczepionek na C19 :

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/ostatnia-prosta-wojna-przeciwko.html

https://www.cda.pl/video/878273728 

--- * --- 

Aldous Huxley - "Ostateczna rewolucja" wyklad z 1962 roku

 ‘W następnej generacji lub później powstanie farmakologiczna metoda na to, aby ludzie kochali swoje zniewolenie i będzie to taki pewien rodzaj dyktatury bez łez. Stworzony zostanie bezbolesny obóz koncentracyjny dla całych społeczeństw, tak, że ludziom zostaną odebrane wszelkie swobody obywatelskie, ale będą raczej z tego zadowoleni, ponieważ ich uwaga będzie odwracana od jakiejkolwiek chęci do buntu przez propagandę lub pranie mózgu, lub pranie mózgu wsparte metodami farmakologicznymi. I taka wydaje się być ostateczna rewolucja.’

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/aldous-huxley-ostateczna-rewolucja.html

 --- * ---

--- * ---

.be">

--- * ---

 --- * ---

--- * ---

--- * ---

--- * ---

--- * ---

Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka vs. Bodnar - Covid da się leczyć!

--- * --- 

Informacje o szczepionkach przeciwko COVID-19

Spis treści

Rodzaje szczepionek

1) Szczepionki konwencjonalne

2) Szczepionki genetyczne

Działania niepożądane oraz powikłania

Skuteczność szczepionek

Masowe szczepienia źródłem nowych wariantów?

Retranskrypcja białek wirusowych innych niż Spike

Czy wirusowe DNA może wstawić się do ludzkiego DNA?

Losy białka Spike w naszym organizmie… niezbyt uspokajające!

Jak neutralizować skutki obecności białka Spike (po infekcji lub szczepionce) w naszym organizmie?

Jak (i w jakich przypadkach) można powstrzymać Spike?

https://www.ekspedyt.org/2022/01/11/informacje-o-szczepionkach-przeciwko-covid-19/

--- * ---

--- * ---

--- * ---

--- * --- 

Dotychczas mieliśmy wojny między poszczególnymi państwami, czy też blokami państw, ale postęp nie śpi. Wojny zawsze były wywoływane przez liderów reprezentujących narody, liderów prowadzących swoje narody ku rzekomo lepszej przyszłości, kosztem narodów sąsiednich, czy gdziekolwiek zaatakowanych. Ta najnowsza wojna ze swoimi stanami wyjątkowymi wprowadzanymi w poszczególnych państwach prowadzona jest w skali globalnej. Jej sztab generalny,dowództwo nie znajduje się w jednym kraju i nie reprezentuje interesów jednego kraju, ponieważ jej sztab generalny wymyślił formułę blitzkriegu w której rządy poszczególnych krajów zostały przekształcone w lokalne centra operacyjne wprowadzające Wielki Reset. 

https://www.kontrowersje.net/raport-z-pandemicznej-wojny/#comment-322898

--- * --

Djokovic wygrywa wielkiego „pandemicznego” szlema

Stara fraza „on już wygrał” ma w tym przypadku pełne zastosowanie. Sąd dwukrotnie przyznał Djokoviciowi rację, rząd australijski dwukrotnie bezprawnie Djokovicia aresztował, ostatni raz po najnowszym wyroku. Obojętnie jaki będzie kolejny ruch w tej sprawie, to jedno jest pewne, będzie to ruch kompromitujący Australię. Jeśli Novak ostatecznie weźmie udział w turnieju, to wygrał, jeśli nie weźmie też wygrał i to podwójnie. Serbski tenisista ma status samotnego wojownika, coś czego rządy na całym świecie boją się najbardziej. W pojedynkę ośmieszył i obnażył australijski reżim, na oczach całego świata. Równie źle dla Australii wygląda siłowe przetrzymywanie tenisisty wbrew postanowieniom sądu. Na tyle źle, że nawet fanatyczni wyznawcy „nowej normalności” rozdzierają szaty nad chaotycznymi i budującymi obraz męczennika działaniami Australii.

https://www.kontrowersje.net/djokovic-wygrywa-wielkiego-pandemicznego-szlema/

--- * --

--- * --

Piotr Wroński zwariował, wział szczypawkę, niby w ramach eksperymentu :(

https://www.mixcloud.com/KChTRadio/sobotnia-audycja-wieczorna-z-8012022/

--- * ---

Oto brazylijski prezenter TV Rafael Silva 28 grudnia przyjął trzecią dawkę “szczepionki” czym nie omieszkał się pochwalić w “mediach społecznościowych”. Wie gdzie leżą konfitury i zapewnia o swoim oddaniu. Szczepionki bowiem “ratują życie”. Tak modna dzisiaj “karma” wraca jednak bardzo szybko.
Doznał zatrzymania akcji serca w czasie transmisji na żywo. (oglądać do końca).

https://www.ekspedyt.org/2022/01/07/na-trzecia-nozke//

--- * ---

 

--- * ---

 W menu na dziś danie gospodarcze. Próba, tym razem ekonomicznego, wyjaśnienia zachodzących obecnie procesów. Dlaczego rządzący, czy jak kto woli, stojące za nimi tzw. ‘elity’, zdecydowały się na zapoczątkowanie całej serii wydarzeń z jakimi mamy do czynienia i jaką rolę pełnią w tym wszystkim paszporty szczepień – o tym w felietonie Jeffreya Barretta.

Szczepionka to bubel

Z biegiem czasu coraz więcej dowiadujemy się o szczepionkach przeciw Covid 19 i samym Covid 19. Do tej pory najważniejszą i najbardziej zaskakującą informacją na temat tych szczepionek jest to, że nie zapobiegają one zarażaniu się lub przenoszeniu wirusa. Ironia polega na tym, że CDC, agencja rządowa, chętnie to przyznaje, ale inne sektory rządowe zachowują się tak, jakby ta nowa, niezwykle ważna informacja w ogóle nie istniała.

https://www.ekspedyt.org/2022/01/06/falszywka-czyli-po-co-to-wszystko/

--- * ---

--- * ---

Wielkie zwycięstwo sądowe: FDA zmuszone do opublikowania wszystkich dokumentów „szczepionki” w ciągu 8 miesięcy, a nie 75 lat!

Jak właśnie poinformował Aaron Siri, prawnik prowadzący sprawę sądową w imieniu organizacji ICAN (Informed Consent Action Network) przeciwko agencji FDA (Food and Drug Administration – amerykańska federalna „Agencja Żywności i Leków”), wyrok sądowy, który zapadł dzisiaj może oznaczać wielkie zwycięstwo umożliwiające ujawnienie prawdy o manipulacjach firmy Pfizer, producenta zatwierdzonej przez FDA „szczepionki przeciwko Covid-19”.

https://www.bibula.com/?p=130498

--- * ---

 

 

 

 

 

28 wrzesień 2023

"Dlaczego Polacy raz po raz dostają po pysku i tylko się oblizują? Co robić, aby nie oszukali nas po raz kolejny, abyśmy nie obudzili się w kraju, który nie jest nasz?...Żądać odpowiedzi przed...

24 wrzesień 2023

Wspieranie przedsiębiorczości i polskich przedsiębiorców i rolników, a także gospodarka oparta na węglu, to główne postulaty ugrupowania Polska Jest Jedna. Założenia programowe partii przedstawił...

17 wrzesień 2023

Głosuje na jedyną prawicową partię - POLSKA JEST JEDNA - Rafała Piecha. https://www.youtube.com/watch?v=L3Nv-WRa9c4 https://www.facebook.com/PJJpomorze https://pjj.org.pl Kandydaci w okręgu...

02 wrzesień 2023

Polska ma prawo być w grupie państw europejskich, w których szczepienia są całkowicie dobrowolne, Są to następujące kraje: Austria, Białoruś, Cypr, Czarnogóra, Dania, Estonia, Finlandia, Holandia,...

01 wrzesień 2023

Ż ądamy stanowczego stanowiska rządu w obronie suwerenności Polski i Polaków przed planowaną dyktaturą WHO Z uwagi na niemożność pozyskania poniższych informacji poprzez publikatory/systemy...

15 sierpień 2023

Wydaje się, że w amerykańskiej polityce wszystko działa w/g zasady: jeśli Biden zawinił, to powiesimy Trumpa! Przypomnę, że pierwszy impeachment Trumpa miał miejsce kiedy zadzwonił do Żeleńskiego,...

21 lipiec 2023

Jestem po 3 operacjach związanych z lekceważeniem bólów brzucha i działaniami SOR, który "kazał take rzeczy, zatrucia pokarmowe leczyć w domu. Rozlany wyrostek, zapalenie otrzewnej, ropnie -...

28 czerwiec 2023

Pod nazwą „Polska Jest Jedna” odbył się w niedzielę 25 czerwca w Warszawie konwent programowy ugrupowania o tej samej nazwie. To nowa partia, która działa od 2020 r. jak ruch społeczny i...

16 czerwiec 2023

Film na lato, obejrzyj z 3 razy. https://www.youtube.com/watch?v=GcucZtU8Cd0 LOKALIZM SPOSOBEM NA POLITYKĘ, GLOBALIZM, PANDEMIĘ, REST I KONTROLĘ #2/3 WITOLD GADOWSKI...

12 czerwiec 2023

Dziś kolejny odcinek z dorobku bilansowego kowida, jaki został przedstawiony na I zjeździe koronarealistów. Mecenas Stanisław Zapotoczny przedstawił prawnicze aspekty pandemii. To ważny obszar, bo...

05 czerwiec 2023

Trzy wywiady z Witoldem Gadowskim warte obejrzenia.. WITOLD O SOBIE "Jestem człowiekiem w nieustannym ruchu. Uważam się za dziennikarza, reportera opisującego rzeczywistość taką jaka ona jest. Bywam...

01 czerwiec 2023

Pinokio Morawiecki ( były doradca Tuska )to moim zdaniem człowiek globalistów, Klaus Schwaba, Yuval N. Harari z Światowego Forum Ekonomiczne. ZADANIEM Morawieckiego jest osłabiane Polski poprzez...

27 maj 2023

“Szkoły muszą wyposażyć dzieci do posiadania partnerów seksualnych” – mówią ONZ i WHO. Pedofile z Rutgers Foundation za ogólnoświatową operacją seksualizacji dzieci prowadzoną przez ONZ i WHO...

26 maj 2023

ZASZCZEPIONE DZIEWCZĘTA – szokujący duński dokument o powikłaniach po szczepionce przeciwko HPV (maj 2015) PL https://www.cda.pl/video/11218075d ----- HPV - Szczepić czy nie ? - Prof.zw.dr...

10 maj 2023

Więcej aktualności na https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie , ale czasami nie mam wyjścia....

08 maj 2023

S trona NIE-WIERZE-NIKOMU.PL nie będzie już aktualizowana - z prostego powodu... - Wszystko o oszustwie klimatycznym, czyli kłamstwie, że jakoby wytwarzany przez człowieka CO2 ma wpływ na...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.