Jeśli ktoś mówi, że dzięki dotacjom unijnym szybciej się rozwijamy, to po prostu plecie wierudne bzdury. I ci, co niektórzy wiedzą, że to jest plan i po prostu realizują ten plan. a inni uważają, że to jest tak dobrze, wierzą w propagandę i po prostu są takimi pożytecznymi idiotami. Poprzednich dwóch pytaniach wspominałem o Niemczech, chciałbym kontynuować ten temat. To znaczy, czy Unia Europejska jest kontynuacją planu Mitteleuropa, czy może idąc jeszcze dalej, kontynuacją planu Adolfa Hitlera na temat tego, że cała Europa, wszystkie państwa Europy mają się zjednoczyć pod wodzą Niemców. Czyli projekt Mitteleuropa i plan Adolfa Hitlera to jest to samo, tylko że realizowany w inny sposób. 

Wszyscy odpowiedzialni za wdrażanie w Polsce Zielonego Ładu, Fit for 55, dyrektywy budynkowej i innych klimatycznych wariactw muszą w wyborach 9 czerwca usłyszeć w wyborach WON! ( tak jak to od dawna mówi Wojciech Cejrowski )
Podajcie dalej i głosujcie na Konfederację!

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 

W swoim okręgu zagłosuje na :

hitleruniacukiernik

"W filmie analizujemy rozwój Unii Europejskiej, która nie jest superpaństwem, ale dąży do centralizacji, przenosząc kompetencje na centrale w Brukseli. Omawiamy, jak ten proces może prowadzić do utraty autonomii przez poszczególne kraje członkowskie, w tym Polskę. Przyglądamy się konsekwencjom implementacji unijnych dyrektyw i rozporządzeń, które nie zawsze są zgodne z polskim systemem prawnym. Przykładem jest dyrektywa o sygnalistach, która nakazuje krajom członkowskim chronić donosicieli łamania prawa unijnego. Omawiamy również kwestię kar finansowych nałożonych na Polskę przez Trybunał Sprawiedliwości UE. W filmie zwracamy uwagę na ograniczenia suwerenności państw członkowskich UE, które mogą prowadzić do interwencji Trybunału Sprawiedliwości UE. Mówimy o konsekwencjach blokowania funduszy UE przez Komisję Europejską oraz o potencjalnym szantażu związanym z dotacjami unijnymi. Przyglądamy się również wpływowi unijnych regulacji na polskie firmy oraz omawiamy możliwość opuszczenia Unii Europejskiej przez Polskę. Omawiamy również plan Mitteleuropa i jego wpływ na polską gospodarkę. https://pl.wikipedia.org/wiki/Mitteleuropa Na koniec, zastanawiamy się nad możliwością reformy UE oraz omawiamy kwestie suwerenności i wolności. Zapraszamy do obejrzenia filmu i wsparcia naszych działań."

uniahitler

BEZ CENZURY #17 - ZWIEFKA & CUKIERNIK - POLSKA, JAKO PAŃSTWO, NIE ISTNIEJE

Transkrypcja fragmenty:

. Będą w nim wygłaszane radykalnie propolskie tezy. Oglądasz na własną odpowiedzialność. A naszym gościem jest publicysta i autor książki 20 lat w Unii, BILA z członkostwa Tomasz Cukiernik. Dzień dobry panie Tomaszu. Dzień dobry. Ostatnio państwa członkowskie podpisały kolejne traktaty, które coraz bardziej będą wkraczać w nasze życie. Czy w takim razie prawdą jest to, co mówi się na prawicy, że. . . Unia Europejska staje się superpaństwem. 

Ja podam taką rzecz. Polska składka do Unii Europejskiej przez 20 lat, o czym dokładnie pisze w mojej książce 20 lat w Unii Bilans Członkowstwa, to jest około 1% polskiego PKB. Natomiast jeśli chodzi o dotacje unijne, to przez te 20 lat było to około 3% polskiego PKB, czyli netto. Dostawaliśmy 2% PKB

Epiphanius - Ukryta strona spiskowej teorii dziejów

BESTIA – cywilizacja nad przepaścią" - Marek Tomasz Chodorowski

Wielki Reset i inne teorie spiskowe w pigułce

Żadnej prywatności, żadnej własności czyli świat w 2030r. [wg WEF]

CO NAPRAWDĘ ZROBI Z NAMI WIELKI RESET

. W takim razie skoro te kompetencje jako państwo tracimy, oznacza to, że tracimy również jako państwo, jako polska suwerenność? No, ponieważ Unia Europejska jest państwem od czasu wejścia w życie Traktatu Lizbońskiego, czyli od roku 2009. Może powiem, bo Unia Europejska ma wszystkie atrybuty państwa. Ma ludność, ma terytorium, ma granice, prowadzi własną politykę handlową, celną, rolną. Ma osobowość prawną, mieszkańcy są obywatelami, czyli Unia Europejska daje obywatelstwo. Do tego ma swoje symbole, flagę, hymn, ma władzę, przede wszystkim ma władzę swoje. A żadna część państwa nie może być innym państwem. Może być tylko prowincją, prawda? Może być prowincją tego państwa.

 Najważniejsze jest to, że nie jesteśmy suwerenni. Dlaczego nie jesteśmy suwerenni? Nie jesteśmy suwerenni dlatego, że jeśli chodzi o unijne dyrektywy i rozporządzenia, one w 100% muszą być implementowane do systemów prawnych krajów członkowskich, w tym do systemu prawnego polskiego. Natomiast z drugiej strony jednocześnie wszystkie polskie ustawy muszą być w 100% zgodne. Spravem o ní jenem. 

. W każdym razie Polska miała implementować to prawo unijne w roku 2021. Do roku 2021 nie zrobiono tego. No i teraz niedawno Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej nałożył na Polskę karę finansową w wysokości 7 milionów euro, plus taka kara jednorazowa, plus 40 tysięcy euro codziennie, aż do momentu, aż to prawo zostaje uchwalone i wejdzie w życie. No to jest taki jeden z przykładów. 

. Jest kraj członkowski Unii Europejskiej, nie mówię państwo, bo nie jesteśmy państwem, kraj członkowski Unii Europejskiej, czy też prowincja Unii Europejskiej, każda prowincja Unii Europejskiej. ma mniej do powiedzenia na własnym podwórku niż Stany w Stanach Zjednoczonych. Czyli uważa Pan w ogóle, że jesteśmy regionem Unii Europejskiej, a nie państwem polskim? Państwo polskie nie istnieje. Państwo polskie nie istnieje od roku 2009. Nie istnieje też państwo francuskie, niemieckie, włoskie, węgierskie, czeskie itd. Te państwa nie istnieją po prostu. Istnieje państwo o nazwie Unia Europejska. Tak jak mówiłem, część państwa nie może być państwem. Ale dlaczego mówię, że. . . Przykład na to, że Stany Amerykańskie są bardziej suwerenne niż kraje członkowskie Unii Europejskiej. Otóż w Stanach Zjednoczonych jest podobny system jak w Unii ETS. Ale obowiązuje on tylko w 11 stanach. W 11 stanach rządzonych notabene przez demokratów. A we wszystkich pozostałych tego systemu w ogóle nie ma.

Pomijając fakt, że tamte uprawnienia do emisji dwutlenku węgla są znacznie tańsze niż w Unii Europejskiej. Okazuje się, że w Unii Europejskiej nie ma takiej możliwości, żeby kraj członkowski nie miał ETS-u. żeby nie płacił, nie kupował, żeby nie został zmuszony do, może nie kraj, tylko przedsiębiorstwa, na przykład przedsiębiorstwa, w przypadku tego ETS-u jeden de facto, czyli przedsiębiorstwa kupują te uprawnienia, czyli nie ma takiej możliwości, żeby te przedsiębiorstwa nie płaciły, nie kupowały tych uprawnień do emisji dwutlenku węgla. No bo wtedy wkracza znowu Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej, prawda? Czyli stan amerykański ma, jakby można powiedzieć, większą suwerenność niż kraj członkowski Unii Europejskiej. No to jest jeden z takich przykładów, oczywiście tych przykładów jest więcej. Tutaj na to, przykłady na to, jak ktoś blokuje Unię Europejska, pieniądze do Polski, te choćby pieniądze z KPO zginę. .

Ale mało tego, Unia nie ma kompetencji do wtrącania się w sprawy sądownicze akurat. Więc. . . A mimo to, to robiła. Więc widzimy, to jest przede wszystkim przykład na coś innego. To jest przykład na to, że dotacje unijne nam szkodzą. Tu akurat, znaczy tu chodzi o KPO, akurat w tym, chociaż nie, bo były blokowane zarówno pieniądze na KPO, jak i dotacje unijne przez te ostatnie gdzieś mniej więcej, no kilkanaście miesięcy ostatnich rządów PiS, prawda? Były zarówno jedno, jak i drugie było blokowane..

Tak jak zażartowałem na początku, od 20 lat widzimy tabliczki z napisem, ten projekt został sfinansowany z pieniędzy Unii Europejskiej, ale pan uważa, że. . . w Polsce nie przyniosła to wcale bogactwa. Jeśli ktoś mówi, że dotacje unijne, dzięki dotacjom unijnym szybciej się rozwijamy, no to po prostu plecie wierudne bzdury. Ja podam taką rzecz. Polska składka do Unii Europejskiej przez 20 lat, o czym dokładnie pisze w mojej książce 20 lat w Unii Bilans Członkowstwa, to jest około 1% polskiego PKB. Natomiast jeśli chodzi o dotacje unijne, to przez te 20 lat było to około 3% polskiego PKB, czyli netto. Dostawaliśmy 2% PKB. Siłą rzeczy są to tak niewielkie pieniądze, że one nie mogłyby mieć istotnego wpływu na rozwój gospodarczy. Natomiast. . . . . .

Można sobie zobaczyć na stronę CBA i tam co kilka dni po prostu są kolejne afery. Zresztą ja w mojej książce podałem taki wykres, ile było przestępstw finansowych przeciwko Unii Europejskiej w Polsce w poszczególnych latach, przez te 20 lat. No więc. . . A poza tym bardzo często te projekty współfinansowane z dotacji unijnych są znacznie droższe niż gdyby nie były. Zresztą na przykład opóźniają też proces inwestycyjny, bo samorządy najczęściej, czy też czasami przedsiębiorcy, nie mogą rozpocząć procesu inwestycyjnego zanim dostaną te pieniądze, bo potem ich nie dostaną. I potem jest taka sytuacja, że oni muszą wstrzymywać się z inwestycją. .

A jeszcze jedna teza, jeszcze jeden dowód, na to, że. . . że dzięki Unii Europejskiej nie rozwijamy się szybciej. To właściwie takie twarde dane można powiedzieć, bo 1 maja tego roku właściwie wszyscy dziennikarze, albo znacząca większość przynajmniej dziennikarzy i politycy opowiadali, jak to właśnie dzięki wejściu do Unii Europejskiej nagle zaczęli się szybko rozwijać. Poty cudowne powstawały w komunikacji miejskiej wyświetlone. No właśnie, tak jest. I co się okazuje? I okazuje się, że według danych Głównego Urzędu Statystycznego w ostatniej dekadzie przed wejściem Polski do Unii Europejskiej wzrost PKB Polski wynosił średnio rocznie 4,6%. W pierwszej dekadzie po wejściu do Unii było to już 4%, a w drugiej dekadzie po wejściu do Unii było to już 3,7%. No więc tak wyglądał ten szybszy wzrost gospodarczy dzięki Unii.

Tutaj przedstawiamy naszym widzom taki zarys, ale Pana książka jest wypełniona danymi i pozwolę sobie na cytat. W 2015 roku w Unii Europejskiej obowiązywało 40 163 akty prawne oraz 15 023 wyroki Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej oraz obowiązywało 62 397 różnych norm i standardów jednolitego rynku. Śmieszne jest, że w takim kontekście mówi się w ogóle o jakimś wolnym rynku w Unii Europejskiej.

------------------

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego  
Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO  pięć książek.  Pięć książek, które wprowadzą Cię w depresje, albo OBUDZĄ

Przejdźmy teraz do ideologii Unii Europejskiej, to znaczy cała ta polityczna poprawność, niszczenie rodziny, imigranci, ideologia gender. To wszystko składa się albo na jedną wielką głupotę, albo na jeden wielki plan. Tylko co on ma na celu? Wyniszczenie białego człowieka? Znaczy tak, moim zdaniem to. . . Jest jakby można podzielić na dwie rzeczy. Niektórzy, znaczy moim zdaniem, znaczy na 100% to jest plan, to jest plan. Natomiast nie wszyscy jakby zdają sobie z tego sprawę. I ci, co niektórzy wiedzą, że to jest plan i po prostu realizują ten plan. a inni uważają, że to jest tak dobrze, wierzą w propagandę i po prostu są takimi pożytecznymi idiotami i to w ten sposób realizują, myśląc, że to po prostu idzie w dobrym kierunku, że tak powinno być, wierzą w tę propagandę.j.

Natomiast ja nie chcę, żeby to nie wybrzmiało, bo chcę powtórzyć, że mimo tego, że ten wspólny rynek jest niedoskonały i niedokończony, to jednak polska gospodarka dużo na tym zyskała. To trzeba sobie podkreślić, że polska gospodarka dużo na tym zyskała, ale ja przypominam tylko, że Polska dostęp do wspólnego rynku miała od roku 1992. Od 92. Więc jako kraj, który będzie kandydował, wtedy nawet jeszcze nie kandydował, ale miał być kandydatem wtedy dopiero, a już wtedy mieliśmy dostęp do wspólnego rynku. Niemiecka prowincja powinna być bogata. Co ciekawe, teraz identyczna sytuacja jest z Serbią. Jest kilka krajów, które kandydują do Unii Europejskiej i Serbia kandyduje chyba od 15 lat, natomiast od 10 lat ma dostęp do wspólnego rynku unijnego. Może nie tyle unijnego, co do Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

 Na tym Polska zyskuje. Natomiast z drugiej strony mamy te regulacje, na których tracimy. I z wyliczeń ekspertów wynika, że tracimy. . . Co najmniej tyle samo jak nie więcej. A po wejściu Europejskiego Zielonego Ładu będziemy tracić jeszcze więcej właśnie niż będziemy zyskiwać na wspólnym rynku. Poprzez nich dwóch pytaniach stoi na mnie o Niemczech. Chciałbym kontynuować ten temat. To znaczy, czy Unia Europejska jest kontynuacją planu Mitteleuropa, czy może idąc jeszcze dalej, kontynuacją planu Adolfa Hitlera na temat tego, że cała Europa, wszystkie państwa Europy mają się zjednoczyć pod wodzą Niemiec.

Znaczy projekt Mitteleuropa i plan Adolfa Hitlera to jest to samo, tylko że realizowany w inny sposób. I to co robi Unia Europejska, to jest to samo. Polska gospodarka ma być, nie tylko Polska, zresztą gospodarki krajów Europy Środkowo-Wschodniej mają być podporządkowane gospodarce. powiedzmy, że unijnej, de facto niemieckiej, bo bardziej niemieckiej, prawda, niż hiszpańskiej, bo gdzie tam do Hiszpanii, no więc przede wszystkim zyskuje na tym gospodarka niemiecka. Ma to być gospodarka podporządkowana gospodarce niemieckiej i niekonkurencyjna wobec gospodarki niemieckiej. To jest bardzo istotne. Niekonkurencyjna. No więc jako podwykonawcy, gdzie. . . Gdzie dostajemy za słabo przetworzony produkt jakąś minimalną marżę, to ok. To dla Niemiec jest ok. Niemcy kupują to i potem swoją marżę narzucają znacznie większą. I sprzedają dany produkt, dużo więcej zyskując tak naprawdę na pracy polskiego pracownika.

? Głosy przeciwne zawsze mówią, że jeśli wyjdziemy z Unii Europejskiej, od razu pochwyci nas Rosja. No tak, takie są głosy. Inne głosy mówią, że od razu będzie czarna dziura. No wiadomo, że jeśli nie Unia, to Syberia i Białe Niedźwiedzie. No to wiemy już od roku 2003. Natomiast powiem tak, formalnie. . .

Na podstawie przepisów Traktatu Lizbońskiego Polska może opuścić Unię Europejską, tak jak zrobiła to Wielka Brytania. Pytanie takie, czy to jest możliwe? W sytuacji takiej, w jakiej się teraz znaleźliśmy, kiedy. . . Wdrażamy Zielony Ład, kiedy zgodziliśmy się na fundusz odbudowy i żerujemy te wszystkie kredyty, które zaciągnęła Unia Europejska, które już spłacamy, kiedy. . . Thank you No właśnie w tej sytuacji. Czy to jest tak naprawdę możliwe? Czy możliwe jest takie proste opuszczenie Unii Europejskiej, jak zrobiła to Wielka Brytania? Czy poza tym, bardzo istotna sprawa, opuszczenie przez Wielką Brytanię Unii Europejskiej było korzystne dla Niemiec? Bo to oznaczało wzmocnienie pozycji niemieckiej. Bo Wielka Brytania zwykle była przeciw, zwykle miała coś, co dzisiaj się nie podobało. Niemcy miały zawsze z tym problem. A teraz już się im nikt nie sprzeciwia. Natomiast w sytuacji polskiej jest sytuacja całkowicie inna.

skuje tylko jedna strona, tylko zawsze zyskuje dwie strony. Hey. Polska z innych krajów unijnych najwięcej współpracuje z Niemcami.

Natomiast dla Niemiec również gospodarka polska, współpraca z gospodarką polską ma istotne znaczenie. I to oznacza, że nie tylko polskie firmy by w takiej sytuacji zostały odcięte od wspólnego rynku, ale również niemieck

ogranicza się tam w jakimś, dla PR-u przed eurowyborami oczywiście, ogranicza się tam ten zielony ład w rolnictwie, ale to wszystko wróci, wróci ze zdwojoną siłą. Więc moim zdaniem nie jest możliwa reforma Unii Europejskiej od wewnątrz. Najbardziej prawdopodobny i najlepszy dla Polski scenariusz, który by Pan widział. Prawdopodobny scenariusz jest taki, że nadal tkwimy w Unii Europejskiej, płacimy nie tylko te wszystkie regulacje, ale Europejski Zielony Ład, który będzie nas kosztował 13 od tego roku tak naprawdę, 13,6% PKB co roku do roku 2050 w celu uzyskania urojonej zeroemisyjności. Ale tak, ETS, ETS2 od roku 2027, ESG. . .

Do tego dochodzą cła na granicach, cło węglowe tak zwane, czyli Unia Europejska wprowadza tak naprawdę te cło węglowe, teoretycznie będą płaciły oczywiście firmy z państw pozaunijnych, ale tak naprawdę oni te koszty przerzucą na firmy z krajów członkowskich, no więc na nas wszystkich. Przepraszam, ale przypomniało mi się już teraz powiedzieć odnośnie tego, jak to się mówi, węglowego, śladu węglowego. Wczoraj słyszałem wspaniałą audycję w jednym z komercyjnych radiów, że kiedy myjemy się. . . Mydłem zwykłym, a nie żelem pod prysznic zostawiamy 4 razy mniej śladu węglowego. Aniołego, jak to jest wliczone w ogóle? O co tutaj chodzi? Może więcej się nabiera tego mydła? Produkowanie śladu węglowego już wszędzie jest po prostu. Abyśmy nie zrobili, to produkujemy ślad węglowy. Ja akurat się myję mydłem zwykłym, także jestem ekologiczny. Mniejszy ślad robię.

Ainansowa, ale też to sprawa wolności. Wolności i o suwerenności już rozmawialiśmy. Ale sprawa wolności, gdzie zakazuje nam się samochodów spalinowych, gdzie zakazuje nam się ogrzewania nieruchomości, domów, gotowania obiadów na czym chcemy, gdzie ogranicza nam się gotówkę. gdzie urzędnicy decydują o edukacji, ma być edukacja ogólnounijna, czyli tak zwany. . . Europejski Obszar Edukacyjny. Fabryka debili. Tak jest. Ale przede wszystkim chodzi o to, żeby utracić tożsamość narodową, żeby utracić związek ze swoją ojczyzną, można powiedzieć. ze swoim krajem.

Natomiast uważam, że w ramach konfederacji raczej bym na nową nadzieję w tym momencie, z tego powodu właśnie, bym na to nie głosował. W 2019 roku opracowali program Bezpieczne Wyjście. Na pewno przynajmniej jedna osoba, mam tu na myśli Panią Bryłkę, mówi o Poleksicie w ruchu narodowym. Nie wiem co myśli Pan Bosak. Dowiemy się za tydzień. Więc nie wiem, Państwo się zorientują, czy Ruch Narodowy jest za poleksitem, czy nie. Natomiast jednoznacznie za Poleksitem jest Korona. Więc to jest ta alternatywa moim zdaniem w ramach Konfederacji. Ale to nie wszystko, bo poza Konfederacją są również siły antyunijne, które mówią o Poleksicie. Przede wszystkim partia Poleksit. Trzeba o tym mówić. Pana Żółtka. Pana Żółtka. Jest partia Poleksit, która konkretnie mówi o Poleksicie.

Ale czy oni zebrali podpisy? Oni zebrali podpisy i będą startować w całej Polsce, bo zebrali wystarczającą ilość podpisów. I właśnie jest takie zakłamanie, takie zakłamanie medialne, że nawet Pan o tym nie wie. Nawet Pan o tym nie wie. No więc zdecydowanie poza koroną w ramach Konfederacji również partia po leksyt Stanisława Żółtka jest alternatywą, czy jest dobrym wyborem. w eurowyborach. Jest jeszcze Korwin Mikke, który. . . Ale on dołączył do bezpartyjnych. No właśnie, chcę to powiedzieć. Jest Korwin Mikke, który jest politykiem jednoznacznie krytykującym Unię Europejską. Zresztą wiemy o tym, jak był europosłem. i w ramach jego działalności w Europarlamencie absolutnie niczego nie można mu zarzucić pod tym kątem.

Możecie też odwiedzając moją stronę www. gadowski-witold. pl wpłacać bezpośrednio. Tam jest zakładka. mówiąca o wsparciu, to ma dwojaką wartość. Po pierwsze, niebagatelną wartość finansową, ponieważ nie bierzemy od nikogo pieniędzy i musimy się sami utrzymywać i za zebrane pieniądze. czynić nasze produkcje, a po drugie daje nam to realne wsparcie duchowe. Dlatego, że jeżeli ktoś poświęca swoje pieniądze, zadaje sobie trud, żeby nam wpłacić, to znaczy, że nas rzeczywiście popiera. Nie tylko klepie po plecach i mówi fajnie, fajnie, ale włącza się w naszą społeczność. Zapraszam do tworzenia Wyspy Wolności, która dzięki Wam może się rozrostać. .

Czytaj również:

Współczesne korzenie klimatyzmu. Część I: Neomaltuzjanizm
Współczesne korzenie klimatyzmu. Część II: Zieloni
Współczesne korzenie klimatyzmu. Część III: Globalizm

Zrozumieć globalną władzę. Cz. I: struktury
Zrozumieć globalną władzę. Cz. II: procesy

15 czerwiec 2024

Najnowsze wiadomości na twitter.com/Artur_Nobody63 facebook.com/ArtTurek44 Ponieważ napisałem już wszystko na temat Ściemo Pandemii, Ściemo szczepionkach , programie zniewolenia ludzkości , pod hasłem WIELKI RESET, oraz związanym z tym, do jego...

10 czerwiec 2024

Uśmiechnięci obrońcy demokracji, praw człowieka, praw kobiet, praw zwierząt, klimatu, równości, różnorodności dorwali się wreszcie do tych, których nienawidzą najbardziej – białych, chrześcijańskich mężczyzn, Polaków, broniących narodu i państwa –...

07 czerwiec 2024

KIM TRZEBA BYĆ, BY GŁOSOWAĆ NA TUSKA i jego środowisko? Trzeba być nowoczesnym, europejskim, otwartym umysłem, tolerancyjnym, niebinarnym, normalnym, obywatelem świata, samodzielnie myślącym, kochającym różnorodność, wolnomyślicielem,...

05 czerwiec 2024

"Mają rozmach skurwesyny." W weeked aktualizacja https://www.youtube.com/watch?v=Ud3tiiGmWPY https://www.youtube.com/watch?v=2UKH6b70FRI Witold Gadowski o Januszu Rewińskim. https://www.youtube.com/watch?v=WBlOjZiYFfg

01 czerwiec 2024

W centrum niemieckiego miasta podczas publicznego spotkania doszło do ataku na blogera i krytyka islamu Michaela Stürzenbergera. Wspaniała akcja, poprawna politycznie niemieckiego policjanta w Mannheim . Policjant nie pomógł osobie zaatakowanej !!!...

31 maj 2024

To proste i banale. Nie mają szans przekroczyć progu 5 %. Podsumujmy: Jeszcze 3 lata temu Jarosław Kaczyński popierał Europejski Zielony Ład, PiS-owski komisarz ds. rolnictwa w UE, Janusz Wojciechowski, nagrywał nawet spoty wychwalające te...

25 maj 2024

Jeśli ktoś mówi, że dzięki dotacjom unijnym szybciej się rozwijamy, to po prostu plecie wierudne bzdury. I ci, co niektórzy wiedzą, że to jest plan i po prostu realizują ten plan. a inni uważają, że to jest tak dobrze, wierzą w propagandę i po...

20 maj 2024

To bardzo proste. Wystarczy zagłosować na pozycję czwartą KOMITETU WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ w wyborach do Parlamentu Europejskiego w 2024 r. https://www.youtube.com/watch?v=2wmmt3wtKGc Wszyscy odpowiedzialni za wdrażanie w...

27 marzec 2024

Chcesz zrozumieć dzisiejszy świat ? O co chodzi w Czerwonym, sorry Zielonym NieŁadzie ? Tudzież polskim Nowym Ładzie globalisty , bankstera Pinokia sorry Mateusza Morawieckiego Wszystkiego się dowiesz jak przeczytasz TYLKO pięć książek. Pięć...

24 marzec 2024

Ruch Obrony Polaków proponuje w Polsce ustrój prezydencki , likwidację Senatu oraz Sejm tylko 100 osobowy. PS: Czyli mniej darmozjadów o 460 osób :) Wspieraj RUCH OBRONY POLAKÓW Relacja filmowa oraz tramskrypcja najważniejszych tematów poruszonych...

23 marzec 2024

Pobierz plik petycji Co to za dokument? Jest to dokument oddolny, ogólnonarodowy, więc jest skierowany do każdego obywatela Polski. Jest to dokument bezpartyjny!!! Jest to petycja ułożona przez Marka Jarzynę, w odpowiedzi na zagrożenia wynikające z...

18 marzec 2024

300 stron starannie zebranych i zweryfikowanych faktów dotyczących historii, która rozgrywa się na naszych oczach, ale której realne znaczenie znają tylko nieliczni. Historii, którą czyta się jak najlepszy thriller polityczny, niebywałej i...

16 marzec 2024

Znani publicyści i dziennikarze śledczy: Witold Gadowski i Wojciech Sumliński powołali wraz z urzędującym prezydentem Siemianowic Śląskich , Rafałem Piechem - Ruch Obrony Polaków. Nie są jeszcze bliżej znane szczegóły związane z powołaniem ROP-u,...

16 marzec 2024

Koniec Polski? - Ile nam jeszcze zostało czasu? Niemcy grają swoją rolę, Unia Europejska swoją rolę, wojna na Ukrainie. Jakbyś mógł powiedzieć, co właściwie jest myślą przewodnią najnowszej książki i czemu jest to taki apokaliptyczny tytuł? W...

01 marzec 2024

Społeczeństwo polskie słysząc o zagrożeniach dla polskiej suwerenności i niepodległości instynktownie spogląda na wschód. Mało kto tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że Państwo Polskie nieustannie i konsekwentnie ograbiane jest z kolejnych swoich...

01 marzec 2024

Dzień dobry, nie bądź obojętny, podaj dalej, wyślij do znajomych, jest bardzo ważna sprawa. Polskim rolnikom protestującym grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. I to nie jest przenośnia, tylko bardzo poważna sprawa. Stąd moja prośba o takie...

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.