Projekt "One Health" w świetle ustaleń analityków wywiadu. - analiza grupy byłych oficerów wywiadu zachodnich zwolnionych za konserwatyzm i poglądy prawicowe.

Filmy otwieraja się w nowym oknie po kliknięciu Obejrzyj w YouTube

  •  Skąd się wzięła i dlaczego na świecie zapanowała pandemia szczepień ?
  • Szczepionki lekiem na wszystkie choroby zwierzat i ludzi?
  • Czy w przyszłości będziemy kupowali na giełdzie 10 min spaceru w lesie, parku, rezerwacie lub po plaży.

----------------------

Świat według Klausa

Niektórzy twierdzą, że ruch mający na celu zmianę obrazu ludzkiego społeczeństwa jest niczym innym jak „teorią spiskową” wymyśloną przez szalonych ludzi, którzy noszą blaszane kapelusze i gadają o kosmitach i Reptilianach. Jest to jednak prawdziwe zjawisko i nie jest to spisek.

Spisek to ukryty lub potajemny manewr mający na celu zrobienie czegoś złego — jakiś tajny zły plan. Wielki Reset jest widoczny, a prekursorzy ruchu Schwaba są więcej niż szczęśliwi, że mogą być w centrum zainteresowania opinii publicznej.

Ty i ja nie będziemy jeść robaków. Ty i ja nie będziemy wiecznie nosić masek. Ty i ja nie będziemy odgrywać ról cyborgów. I ty i ja nie będziemy w nieskończoność pakować sobie eksperymentalnych preparatów w nasze ramiona. Ty i ja jesteśmy istotami ludzkimi i jesteśmy wolni. Nie będziemy żyć jako niewolnicy jakiegoś szalonego kultu science fiction.

W menu na dziś danie… pocieszające. Felieton Kennedy Halla, opublikowany na stronach serwisu LifeSiteNews. Autor próbuje wykazać, że plany grupy szaleńców, zbiorczo nazywane Wielkim Resetem, są niemożliwe do realizacji. Co stoi na przeszkodzie? Czy tylko ludzka natura? Czy faktycznie nie można wprowadzić technokracji jako ustroju? I kim są ludzie, którzy chcą innych i siebie przemienić w cyborgów? Zapraszam do lektury (i oglądania).

https://www.ekspedyt.org/2022/03/02/swiat-wedlug-klausa/

------------------

Wielk Reset, czy to trockizm, czy Mein Kampf XXI wieku.

----------------------

4 ksiązki, które każdy powinien przeczytać: 

Roku 1984" Georga Orwella

"Nowy wspaniały świat" Aldousa Huxley

"My" Eugeniusza Zamiatin

"Wehikuł czasu"   George Wells

by Piotr Wroński

https://www.youtube.com/channel/UChBHBxSzFBsSXTdol20y9dA/videos

 

Gratis film

Zaloguj się, aby komentować