Najnowsze wiadomości  na stronie https://www.facebook.com/nie.wierze.nikomu
Technokracja zdefiniowała się w 1938 roku jako „nauka inżynierii społecznej”. Ten artykuł rzuca trochę światła na mechanikę zaangażowaną w ten mroczny świat celowej i starannie zaplanowanej manipulacji masami. Świat jest obecnie w stanie wywołanej psychozy, która pogłębia się z każdą kolejną falą strachu i propagandy. ⁃ 186
 

Powyższy 20-minutowy film „Psychoza masowa — jak cała populacja staje się chora psychicznie”, stworzony przez After Skool i Akademię Idei,1 jest fascynującą ilustracją tego, jak można wywołać masową psychozę. Można w filmie włączyć polskie napisy. W tym filmie zbadamy najniebezpieczniejszą ze wszystkich epidemii psychicznych, masową psychozę. Psychoza masowa jest epidemią szaleństwa i pojawia się, gdy duża część społeczeństwa traci kontakt z rzeczywistością i popada w urojenia. W  jaki sposób można odwrócić etapy masowej psychozy?

 --- * ---

 Kto wspomoże niezależny portal ?Potrzebuje pilnego wsparcia.

Jak możesz podratować, wejdź w zakładkę dotacje. http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/dotacje

 --- * ---

Psychozę masową definiuje się jako „epidemię szaleństwa”, która pojawia się, gdy „duża część społeczeństwa traci kontakt z rzeczywistością i popada w złudzenia”.

psychozaterror

Jednym z klasycznych historycznych przykładów masowej psychozy są polowania na czarownice, które miały miejsce w obu Amerykach i Europie w XVI i XVII wieku, kiedy dziesiątki tysięcy ludzi, głównie kobiet, było torturowanych, topionych i palonych żywcem na stosie. Wzrost totalitaryzmu w XX wieku jest nowszym przykładem masowej psychozy.

Zaloguj się, aby komentować
 

Co ciekawsze analizy, wiadomości od 4 lutego 2023 będą publikowane na

 www.facebook.com / nie.wierze.nikomu    POLUB T

Okno Overtona to niezwykle interesująca koncepcja polityczna, która opisuje sposób, w jaki można stopniowo zmienić opinię publiczną na dany temat. Stwierdza ona, że idee, które wcześniej uważano za raczej niedorzeczne, mogą przy odrobinie wysiłku i pracy nad gronem potencjalnych odbiorców zostać na dłuższą metę zaakceptowane.

- * -

Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie, ale czasami nie mam wyjścia. Potrzebuję ok. 5 000 zł , aby dalej prowadzić stronę www.nie-wierze-nikomu.pl i w spokoju przeżyć 2023 rok. Jestem osobom niepełnosprawną O2-P, nie mam możliwości dodatkowego zarobkowania. PS: oraz na   KSIĄŻKI,  KSIĄŻKI,  KSIĄŻKI ... http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/dotacje

- * -

oknoovert

Zgodnie z tą koncepcją, nawet tematy tabu nie są wolne od jego skutków. Ogólna opinia, jaką dane społeczeństwo żywi na takie kwestie, jak kazirodztwo, pedofilia lub kanibalizm, może radykalnie się zmienić. Aby tak się stało, nie jest konieczne korzystanie z technik prania mózgu, ani też wprowadzanie reżimu o charakterze dyktatorskim. Zamiast tego w zupełności wystarczy opracowanie szeregu zaawansowanych technik, których realizacja pozostanie niezauważona przez społeczeństwo.

I jednym z przykładów takich właśnie technik jest będące bohaterem naszego dzisiejszego artykułu okno Overtona.

Jakie były początki koncepcji o nazwie „okno Overtona?

Zaloguj się, aby komentować

radekpogoda.jpg

- * -

Bardzo rzadko zdarza mi się włączać podstronę DOTACJE i prosić o wsparcie, ale czasami nie mam wyjścia. Potrzebuję ok. 5 000 zł , aby dalej prowadzić stronę www.nie-wierze-nikomu.pl i w spokoju przeżyć 2023 rok. Jestem osobom niepełnosprawną O2-P, nie mam możliwości dodatkowego zarobkowania. PS: oraz na   KSIĄŻKI,  KSIĄŻKI,  KSIĄŻKI  ... http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/dotacje

- * -

W jaki sposób działać w obliczu coraz ostrzejszej kontroli i coraz mocniejszych ograniczeniach naszej wolności. Nagranie wystąpienia na spotkaniu #FreedomWatchPoland w Warszawie 2022-12-16  

 

https://www.radio-polska.pl/podcasty/radek-pogoda

Co ciekawsze analizy, wiadomości od 4 lutego 2023 będą publikowane na

 www.facebook.com / nie.wierze.nikomu    POLUB T

Zaloguj się, aby komentować

Wygląda na to, że wojna hybrydowa, jaką Niemcy od początku 2016 roku prowadzą przeciwko Polsce, w ostatnim czasie doznała eskalacji. Już nie wystarczyło zablokowanie Funduszu Odbudowy, ale za pośrednictwem niemieckich owczarków, jacy obsadzili instytucje europejskie, Niemcy doprowadziły do zablokowania środków z tzw. funduszy spójności, które, w kwocie 76 miliardów euro, zostały dla Polski preliminowane w budżecie Unii Europejskiej na lata 2021-2027. Pretekstem jest oczywiście brak praworządności, to znaczy brak zgody sędziów zwerbowanych w charakterze konfidentów jeszcze przez Wojskowe Służby Informacyjne, albo przez ABW w ramach operacji „Temida”, albo sędziów politycznie sympatyzujących z Volksdeutsche Partei z Donaldem Tuskiem na czele, na „nową” Krajową Radę Sądownictwa”, poprzez którą rząd „dobrej zmiany” chciałby przejść na ręczne sterowanie sądownictwem. Taka potrzeba pojawiła się w związku z tym, że kiedy przestała istnieć PZPR, sędziowie wyemancypowali się z jakiejkolwiek zależności od jakiejkolwiek władzy państwowej, co im się bardzo spodobało, bo stwarzało nieograniczone możliwości dokazywania i spokojnego korumpowania się. Ale nie chodzi tu o to, by rozstrząsać problemy niezawisłych sędziów, czy proponować jakieś wyjście z sytuacji, bo to jest jedna sprawa, a praworządność, jest tylko pretekstem do szantażowania Polski i gdyby, wskutek na przykład ustępliwości rządu, go zabrakło, to znalazłby się jakiś inny. Nawet już się znalazł w postaci tzw. Karty Praw Podstawowych. Została ona przyjęta na szczycie Rady Europejskiej w Nicei w roku 2000. Nazwa tego dokumentu jest myląca, bo w istocie jest to manifest komunistyczny, w którym promotorzy komunistycznej rewolucji poupychali wszystkie wynalazki zmierząjące do destrukcji organicznych więzi społecznych, by – zgodnie z „Manifestem z Ventotene” unijnego świątka, włoskiego komunisty Spinellego, doprowadzić do likwidacji historycznych narodów europejskich. Bo to właśnie na obecnym etapie, jest celem Unii Europejskiej, którego jej polityczni kierownicy nawet nie starają się specjalnie ukrywać.

hitlerunia

Prehistoria

Zaloguj się, aby komentować