by 

Kiedy we wrześniu 2020 roku napisałem tekst „Wielka GAFA i zamordyzm”, pewnie wielu Czytelników uznało mnie za szura i płaskoziemcę. Teoria spiskowa? Choć w Chinach ćwiczą to od dawna, myśl że demokratyczne państwa mogłyby się wzorować na komunistycznych zamordystach kwitowana była zapewne wzruszeniem ramion. Zupełnie niepotrzebnie, bo przecież referendum na temat dochodu gwarantowanego odbyło się w Szwajcarii już kilka lat temu. Jasne, że nie musiało mieć nic wspólnego z planami globalistów. W końcu, kto bogatemu zabroni? Tak chyba sądziła część „niewtajemniczonych” obywateli kraju znanego wszystkim przynajmniej z produkcji serów i scyzoryków. W końcu, skoro rząd stać na takie fanaberie, to można przynajmniej rozważyć ich sensowność. Tłumaczono to dbałością o mieszkańców, którym zawsze może się „nóżka powinąć”, bo ktoś akurat stracił pracę, albo potrzebuje nieco więcej pieniędzy, itd. Nawet bardziej zamożni nie musieliby z tego powodu wybrzydzać. Dodatkową kasę można odłożyć, czy przeznaczyć na jakiś ważny cel społeczny.

Banda Klausa jest konsekwentna

Niestety, zła wiadomość (a będą jeszcze gorsze) jest taka, że OD POCZĄTKU chodziło o to samo. Nie o żaden „gratis”, ale o pozbawienie ludzi własności i trzymanie ich na garnuszku państwa. Dodajmy jeszcze, że garnuszku przypiętym do władzy łańcuchem. Gorzej, niż w starej polskiej komedii, bo tam zadbano w ten sposób tylko o ginące nagminnie sztućce. Dochód gwarantowany, wbrew pozorom, wcale nie byłby aż tak bardzo pewny. Niby każdy powinien otrzymać, ale przecież NIE CAŁKIEM DARMO! Należy spełnić określone warunki, czyli wylegitymować się określoną liczbą punktów. Lubicie zbierać różne naklejki w promocjach organizowanych przez dyskonty? Potem jest szansa, że wymienią to na jakiegoś pluszaka, książkę, czy inny gadżet. Być może wkrótce taka „zabawa” będzie dostępna dla wszystkich. Tyle, że zostaniesz „poproszony” o różne „drobne przysługi” i dzięki temu uzyskasz nie tylko prawo do dochodu gwarantowanego, ale w nagrodę pozwolą Ci nawet pojechać do ciotki w Zielonej Górze, choć mieszkasz, dajmy na to,  w Przemyślu, czy Białymstoku. Przy próbie zakupu biletu, albo tankowania auta, może się jednak okazać, że masz pecha. Zabrakło punktów kredytu społecznego i z wyprawy nici… W dalszym ciągu uważasz, że to teoria spiskowa? Przyjrzyjmy się temu bliżej.

Zaloguj się, aby komentować

 

„Cukierek i dobry uczynek!” –  to usłyszą w Siemianowicach Śląskich  31 października. Bo w tym  mieście wtedy odbędzie się Dzień Aniołów Heaven Wins.

Heaven Wins – Dzień Aniołów, to połączenie zabawy i akcji społecznej, która poprzez interakcję międzypokoleniową najmłodszych z ich rodzicami i dziadkami ma zachęcić wszystkich do częstszego czynienia najmniejszych nawet dobrych uczynków wobec naszych najbliższych i znajomych.

heaven wins siemianowice 600x400

https://heavenwins.siemianowice.pl

Liczymy na to, że Dzień Aniołów Heaven Wins obchodzić będziemy corocznie, nie tylko w Siemianowicach Śląskich, ale w całej Polsce. Jeśli masz ochotę dołączyć do nas i propagować Dzień Aniołów Heaven Wins w swojej miejscowości, poinformuj nas o tym i dołącz do naszych partnerów!

https://www.facebook.com/events/3440318429536623/

Wigilia Wszystkich Świętych stała się w ostatnich latach w Polsce okazją do zabaw przejętych z tradycji krajów zachodnich i USA. W roku 2022 podjęliśmy się w Siemianowicach Śląskich rzeczy niepowtarzalnej, jaką jest zainicjowanie zupełnie nowej formy spędzania w tym dniu przez najmłodszych wolnego czasu.

Zaloguj się, aby komentować
PROSTA HISTORIA WIEKIEGO CHAOSU - PRAPREMIERA KSIĄŻKI "STREFA ZGNIOTU"
 
To jest prosta historia, choć paradoksalnie niełatwo ją dostrzec. Wszystko zaczęło się na przełomie 2019/2020, gdy żydowscy globaliści z Billem Gatesem na czele, którym marzył się (nadal się marzy) światowy rząd ze stolicą w Jerozolimie, przystąpili do realizacji kłamstwa wszech czasów. Czym była pandemia-nie pandemia? Najlepiej ujął to doktor Włodzimierz Bodnar, kiedy rozmawialiśmy z Przemyślu: „gdy zadziałałem na „to“ dawką amantadyny, jak na grypę – nie poskutkowało. Gdy jednak zwiększyłem dawkę amantadyny – zadziałało pierwszorzędnie. Wniosek nasuwał się sam: „to“ jest, jak podkęcona grypa. Czy z powodu jakiejkolwiek grypy kiedykolwiek zamykano świat?“ Czym więc naprawdę była ta „pandemia“? Pretekstem, by zapoczątkować zniszczenie świata, jaki znamy. Jak to wygladało?
 
sterfazgniotu
 
Z najnowocześniejszego laboratorium na świecie w Wuhan (cztery poziomy bezpieczeństwa, zabezpieczenia komputerowe, elektroniczne, mechaniczne, inne - a nawet płyta antysejsmiczna, choć nie notowano tam trzęsień ziemi od stuleci), w którym przez lata obok naukowców chińskich pracowali amerykańscy (dziś chętnie by o tym zapomnieli) i współpracujący z nimi naukowcy izraelscy, świadomie wypuszczono „to coś“, co miało zatrzymać świat – bajka o dobrych ludziach i złym nietoperzu, to bajka wlaśnie – a dalej, przy dawce propagandy, jakiej dotąd nie znał świat, poszło już łatwo. Wszystko zatrzymano, a przecież życie, to ruch – a potem kazano się szczepić. Czym były „szczepionki“ ? To było na początku października br. Holenderski eurodeputowany Rob Roos zapytał Janine Small, prezesa ds. rynków międzynarodowych z firmy Pfizer, czy przed wypuszczeniem na rynek szczepionka przeciw COVID była testowana pod kątem powstrzymywania wirusa. Na proste pytanie, zadane w ramach prac specjalnej komisji Parlamentu Europejskiego w sprawie COVID,

22 października 2022 już po raz dziewiętnasty odbył się Kongres Konserwatywny organizowany przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Ks. Piotra Skargi. Spotkanie miało miejsce na Zamku Królewskim w Niepołomicach, a oprócz prelekcji wokół tytułowego tematu Globalizm – Wielki Reset: zagrożenie dla tradycji, rodziny i własności odbyły się wręczenie Nagród im. Ks. Piotra Skargi i przedpremierowy pokaz pierwszego odcinka serialu Władcy świata wyprodukowanego przez PCh24 TV.

Nieograniczone zakusy globalistów przeciw prawom jednostek, wolnościom obywatelskim i prawom naturalnym, tworzącym cywilizację chrześcijańską – m.in. o tych zagrożeniach dla współczesnego świata mówili prelegenci XIX Kongresu Konserwatywnego, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Kultury Chrześcijańskiej im. Księdza Piotra Skargi w sobotę 22 października w Niepołomicach. Temat tegorocznego Kongres brzmiał: „Globalizm – Wielki Reset: zagrożenie dla tradycji, rodziny i własności”.

https://www.piotrskarga.pl/xix-kongres-konserwatywny-–-debata-o-wspolczesnych-zagrozeniach,15830,i.html

kongresniepolomice

Zrównoważony rozwój. Jawny spisek przeciwko ludzkości! - Wykład wygłoszony przez Arkadiusza Stelmacha, Stowarzyszenie im. Ks. Piotra Skargi, wygłoszone podczas XIX Kongresu Konserwatywnego. Niepołomice 22. X. 2022 r.

Zaloguj się, aby komentować