Te książki pozwalają  zrozumieć ten zwariowany świat ...
 
... to co się dzieje ...
 
... jakie są tego przyczyny i motywacje najbogatszych psychopatów tego świata...
 
Po ich lekturze zostaniesz innym człowiekiem ...
 
... całkowicie załamanym ... perfidią i okrucieństwami tego świata ...
 
Lub  obudzisz się i będziesz walczyć o normalność ...
 
czyli lepszą przyszłość da siebie, swoich dzieci i wnuków.
 
 operacjapandemia
 
Od marca 2020 roku świat pogrążony jest w walce z globalną pandemią koronawirusa COVID-19. W książce tej czytelnik znajdzie przekłady istotnych dokumentów z ostatnich lat, z których wynika, że owa pandemia to jedynie pretekst do przeprowadzenia „wielkiego resetu”, dzięki któremu stanie się możliwa budowa nowego ładu światowego. Dokumenty te pokazują, że mamy do czynienia z finalizacją rozpoczętego wraz z końcem zimnej wojny projektu przebudowy świata zgodnie z globalistyczną ideologią „zrównoważenia” i „inkluzywności”, która jest nową maską światowego komunizmu.

Wielki reset to książka, która mówi o planach globalnych elit władzy ich własnymi słowami.

---

Wspomóżcie niezależnego bezrobotnego dziennikarza obywatelskiego

Zostało mi 15 dni na opłacenie serwera, domeny mojej strony. NIE-WIERZE-NIKOMU.PL 

Każda wpłata nawet po 10 zł mile widziana. Link do zbiórki https://www.paypal.com/pools/c/8M1GZRVJbW

---

Książka, której oryginał włoski ukazał się w 2008 roku. Najlepiej udokumentowana, napisana przez jednego z najlepszych znawców tematu, praca na temat globalistycznych planów związanych z narzuceniem ludziom Rządu Światowego, Nowego Porządku światowego i Nowego Ładu Ekonomicznego. Bogaty materiał naukowy i dowodowy. Ponad 1480 przypisów. Ilustracje.

 ukryta strona dziejowny

Prace sygnowane przez autora o pseudonimie Epiphanius są od wielu lat uważane na Zachodzie za najlepsze i najbardziej kompetentne opracowania dotyczace historii i teorii spisków.Oto jedna z recenzji, jaka po ukazaniu sie polskiej edycji znajduje się w internecie:

Encyklopedia wiedzy o globalnym spisku Wydawnictwo Antyk w osobie zasłużonego dla walki narodowo wyzwoleńczej Marcina Dybowskiego, zaatakowało globalny establishment (zorganizowany w tajnych stowarzyszeniach) polskim tłumaczeniem gigantycznej książki „Ukryta strona dziejów. Nowy Porządek Świata. Nowy Ład Ekonomiczny. Globalizm.” autorstwa osoby kryjącej się pod pseudonimem Epiphanius.

Ta gigantyczna (ponad 700 stronicowa) praca bogata w przypisy, ilustracje, na każdej stronie przywołuje dziesiątki nazwisk, nazw organizacji, wzajemnych powiązań i ideowych fundamentów. Praca Epiphaniusa jest niewątpliwie encyklopedią spiskowej teorii dziejów.GnozaZdaniem Epiphaniusa podstawą działania wszystkich tajnych stowarzyszeń (które są platformą porozumienia globalnych oligarchów) jest gnoza. Gnoza jest wiedzą tajemną, synkretyczną doktryną powstałą w czasie narodzin chrześcijaństwa w środowisku żydowskim. Gnoza zakłada że poznanie to dostrzeżenie pierwiastka boskiego uwięzionego we własnym ciele. To poznanie dostępne jest nielicznej elicie, boży pierwiastek nie jest dany wszystkim. Boży pierwiastek dany jest tylko elicie a reszta pozbawiona bożego pierwiastka jest gorsza (niektórzy z nich nie posiadają nawet duszy).

Zaloguj się, aby komentować
13 kwietnia 2022  AlterCabrio

Jakakolwiek wiara w siłę wyższą zagraża państwu. Jeśli istnieje „wyższe prawo”, które ma pierwszeństwo przed nakazami rządowymi, to moralność osobista jest uzasadnioną przyczyną nieposłuszeństwa państwu.

W menu na dziś danie przewodnikowe. Artykuł o dziesięciu etapach na drodze do totalitaryzmu. Chociaż tekst pochodzi od autora amerykańskiego, to posiada uniwersalny charakter. Każdy może samodzielnie sprawdzić ile już takich ‘kroków’ za nami. Zapraszam do lektury.

Dziesięć kroków do totalitaryzmu

Czy ktoś nadal uważa, że ​​totalitaryzm nie może się tutaj zdarzyć? To zadaj sobie pytanie, ile z tych kroków już przeszliśmy.

(1) Zniszczenie religii

Jakakolwiek wiara w siłę wyższą zagraża państwu. Jeśli istnieje „wyższe prawo”, które ma pierwszeństwo przed nakazami rządowymi, to moralność osobista jest uzasadnioną przyczyną nieposłuszeństwa państwu. Utworzenie Ameryki było wytworem oświeceniowego zrozumienia, że ​​naturalne prawa i wolności istnieją niezależnie od edyktów państwowych i nad nimi górują. Te prawa dane przez Boga, z których niektóre zostały zapisane w pierwszych dziesięciu poprawkach do Konstytucji Stanów Zjednoczonych jako Karta Praw, nie mogą być skracane ani podlegać uzurpacji państwa. Aby indywidualna suwerenność i wolność osobista nie zostały wygaszone, duchowa wiara w wyższą moc musi przeciwstawić się celom apodyktycznego rządu.

Zaloguj się, aby komentować

Cz. 1/6 Kopczyński: Globaliści chcą do końca zniszczyć polski system edukacji 

– Opisane powyżej czynniki niszczą polską edukację, ale to nie koniec działań podejmowanych przez globalistów. Na horyzoncie czai się znacznie groźniejszy twór, jakim jest edukacja włączająca wraz z ocenianiem kształtującym – mówi w rozmowie z Mediami Narodowymi Bartosz Kopczyński z Towarzystwa Wiedzy Społecznej w Toruniu.

Jakub Zgierski: Czym zajmuje się Towarzystwo Wiedzy Społecznej w Toruniu, którego jest Pan członkiem?

Bartosz Kopczyński: Towarzystwo Wiedzy Społecznej jest oddolną inicjatywą grupy przyjaciół, którzy spotkali się w ramach toruńskich Rot Niepodległości. Wymieniając poglądy, doszliśmy do wniosku, że trzeba się jakoś sformalizować, aby mieć możliwość tworzenia wspólnego dorobku i głoszenia go światu. I tak wiosną 2021 r. powstało stowarzyszenie pod nazwą Towarzystwo Wiedzy Społecznej. W ten sposób krzewimy wiedzę społeczną i staramy się wypracować złożoną koncepcję życia społecznego. Chcemy opisać taką wizję społeczeństwa, w którym chcemy żyć, i które będzie dobre dla naszych dzieci.

W ramach swojej pracy badawczej zainteresował się Pan tematem destrukcyjnych przemian w pedagogice. Czy można wskazać, kiedy rozpoczął się proces niszczenia polskiego systemu edukacji?

Zaloguj się, aby komentować

Misiek odpowiedział w temacie: #135 2 miesiąc 1 tydzień temu
Misiek odpowiedział w temacie: #134 2 miesiąc 1 tydzień temu
Powstał nowy kanał Bartosza Kopczyński
Młot na Marksizm - warto zajrzeć.

www.youtube.com/channel/UCg2ZZEB5qJrvVidt7vMVOCQ/videos

Artur odpowiedział w temacie: #133 2 miesiąc 2 tygodni temu
fdev