Wiecej akualności 

http://dakowski.pl/      https://www.ekspedyt.org        https://wolnemedia.net       https://www.bibula.com

Pozostałe  na  http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wartosciowe-linki

dobrzyludzie

prus

--- * ---

W konfrontacji z rzeczywistością i porażce szczepionek w powstrzymywaniu transmisji wirusa, podwoili wysiłki i zażądali, aby obywatele zgodzili się na niekończące się zastrzyki przypominające. Bez żadnych podstaw naukowych napiętnowali ludzi, którzy zdecydowali się nie zaszczepić, jako wrogów społeczeństwa i rozprzestrzeniających chorobę.

W menu na dziś danie korespondencyjne. Felieton omawiający m.in. list izraelskiego profesora Ehuda Qimrona, epidemiologa z uniwersytetu w Tel-Avivie. Materiał podsumowujący porażki władz w walce z pandemią, notorycznie popełniane błędy i niechęć do uznania swoich omyłek. Tekst ma charakter uniwersalny i bez wątpienia mógłby być obecnie adresowany do władz wielu krajów.

Zapraszam do lektury. https://www.ekspedyt.org/2022/01/15/moze-juz-czas-sie-przyznac/

--- * --- 

W ostatnim czasie mamy dwa przykłady tego zjawiska. Pierwszy z nich to głoszenie, że Ziemi zagraża straszliwa katastrofa klimatyczna i jedyną radą na nią jest przejście na tzw. odnawialne źródła energii. Uruchomiono propagandowe młyny i przestraszono wielu ludzi [zwłaszcza młodzież np. Gretę Thunberg]. Histeria sięgnęła szczytów. Nie jest ona jednak w stanie zmienić tego, że owe odnawialne źródła są zbyt niestabilne, by można było na nich opierać system energetyczny kraju.

Przekonała się o tym Szwecja, która zeszłej zimy musiała sprowadzać energię z Polski oraz Niemcy, które musiały uciec się do wykorzystywania elektrowni na węgiel brunatny. W portalu Cire.pl {TUTAJ(link is external)} znalazłam artykuł Michaela Schellenbergera “Dlaczego odnawialne źródła energii nie mogą ocalić planety”. Autor był w młodości gorliwym zwolennikiem OZE, ale potem zmienił zdanie. Pisze m.in:

https://www.ekspedyt.org/2022/01/15/gdy-propaganda-chce-zastapic-rzeczywistosc/

--- * ---

"Ostatnia prosta - wojna przeciwko ludzkości" - film  -Film zawiera zbiór ostatnich odkryć na temat szczepionek na C19 :

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/ostatnia-prosta-wojna-przeciwko.html

https://www.cda.pl/video/878273728 

--- * --- 

Aldous Huxley - "Ostateczna rewolucja" wyklad z 1962 roku

 ‘W następnej generacji lub później powstanie farmakologiczna metoda na to, aby ludzie kochali swoje zniewolenie i będzie to taki pewien rodzaj dyktatury bez łez. Stworzony zostanie bezbolesny obóz koncentracyjny dla całych społeczeństw, tak, że ludziom zostaną odebrane wszelkie swobody obywatelskie, ale będą raczej z tego zadowoleni, ponieważ ich uwaga będzie odwracana od jakiejkolwiek chęci do buntu przez propagandę lub pranie mózgu, lub pranie mózgu wsparte metodami farmakologicznymi. I taka wydaje się być ostateczna rewolucja.’

https://polskawliczbach.blogspot.com/2022/01/aldous-huxley-ostateczna-rewolucja.html

 --- * ---

--- * ---

.be">

--- * ---

 --- * ---

--- * ---

--- * ---

--- * ---

--- * ---

Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka vs. Bodnar - Covid da się leczyć!

--- * --- 

Informacje o szczepionkach przeciwko COVID-19

Zaloguj się, aby komentować

dobrzyludzie

Wiecej akualnosci na stronie http://dakowski.pl/ ...   https://www.ekspedyt.org  ... https://wolnemedia.net  ...  https://www.bibula.com

Więcej linków http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wartosciowe-linki  PILNE!🔔Polski YouTube https://banbye.pl/ już działa.

----------- * -----------

Dziś to przepustka szczepień, jutro ocena kredytu społecznego

Cyfrowa przepustka przeciwko wirusowi COVID-19 [digital vax pass] to czołg pancerny następnej fali globalnego Blitzkriegu w zakresie zdrowia publicznego. Jeśli dana osoba zastosuje się i przyjmie szczepienia na COVID-19, otrzyma osobisty kod QR. Może okazywać ten kod na swoim smartfonie, aby uczestniczyć w życiu społecznym. Plan ten jest wdrażany na całym świecie i rozprzestrzenił się od Izraela przez Europę po Australię, a teraz został wprowadzony w najbardziej strategicznych miastach USA, w tym w Waszyngtonie, Nowym Jorku, Bostonie, Filadelfii, Chicago, San Francisco i Los Angeles. Niektórzy ludzie z już ogromną władzą przejmują teraz o wiele więcej władzy w imię zdrowia publicznego.

System przepustek nie może zadziałać, jeśli zaistnieje krytyczna masa ludzi, którzy zbiorą się i zdecydują się go nie używać – krytyczna masa ludzi, zaszczepionych lub nie zaszczepionych, którzy nie wyrażą zgody. Ten rząd czerpie swoją władzę ze zgody tych, którzy ulegają wymaganiom i używają ‘paszportów’ w swoich smartfonach. Jeśli się zastosujesz, jesteś współwinny. Może i jest to kuszące, aby „być normalnym” lub korzystać z różnych świadczeń. Ale jeśli będziesz tego używać, uruchomisz system segregacji na całym świecie. Mamy nadzieję, że już rozumiesz, dlaczego opinia publiczna powinna mieć wszelkie powody, by nie ufać temu systemowi przepustek i wszelkie powody, by nie ufać ludziom, którzy za nim stoją. Niezależnie od tego, czy jesteś zaszczepiony, ustalmy, że nigdy nie dołączysz do systemu paszportów szczepionkowych, a jeśli już korzystałeś z przepustki szczepionkowej, usuń ją i nigdy więcej jej nie używaj. Jeśli dołączymy do tego rosnącego ruchu w Europie,

https://www.ekspedyt.org/2021/12/28/jesli-sie-zastosujesz-jestes-wspolwinny/

--- * ---

Viganò apeluje do amerykańskich patriotów

Drodzy Amerykanie, Drodzy Przyjaciele:

Od dwóch lat na całym świecie dokonuje się globalny przewrót, planowany od pewnego czasu przez elitarną grupę spiskowców zniewolonych interesami międzynarodowej wielkiej finansjery.
Ten zamach stanu był możliwy dzięki nadzwyczajnej pandemii, gdzie podstawą jest wirus, którego śmiertelność jest niemal analogiczna do śmiertelności każdego innego wirusa grypy sezonowej, delegitymizacja i zakaz skutecznego leczenia oraz dystrybucja eksperymentalnego serum genetycznego, które jest oczywiście nieskuteczne, a jednocześnie wyraźnie niesie ze sobą niebezpieczeństwo poważnych, a nawet śmiertelnych skutków ubocznych.

Wszyscy wiemy, jak bardzo media głównego nurtu przyczyniły się do poparcia szalonej narracji pandemicznej, interesów, które są zagrożone, i celów tych grup władzy czyli zmniejszenia światowej populacji, uczynienie tych, którzy przeżyją, przewlekle chorymi i narzucenie form kontroli, które naruszać będą podstawowe prawa i wolności naturalne obywateli. A jednak dwa lata po rozpoczęciu tej groteskowej farsy, która pochłonęła więcej ofiar niż wojna i nadwątliła tkankę społeczną, zniszczyła gospodarki narodowe oraz same podstawy rządów prawa – nic nie zmieniło polityki narodów i ich reakcji na tak zwaną pandemię.

W zeszłym roku, kiedy wielu jeszcze nie rozumiało powagi nadciągającego zagrożenia, byłem jednym z pierwszych, którzy potępili ten zamach stanu i szybko zostałem wskazany jako teoretyk spiskowy. Dzisiaj coraz więcej ludzi otwiera oczy i zaczyna rozumieć, że nadzwyczajna pandemia i „nadzwyczajna sytuacja ekologiczna” są częścią przestępczego planu opracowanego przez Światowe Forum Ekonomiczne, ONZ, WHO oraz całą galaktykę organizacji i fundacji, które ideologicznie określa się jako wyraźnie antyludzkie i — trzeba to jasno powiedzieć — antychrześcijańskie.

https://www.ekspedyt.org/2021/12/25/abp-carlo-m-vigano-odnowienie-apelu/

 

--- * ---

Kiedy psychopaci zdobywają władzę i dobrobyt — a więc stają się patokracją — stają się skłonni do uznania siebie za kryterium normalności, a tym samym ludzi normalnych za wadliwych

Osobnicy psychopatyczni i część innych dewiantów tworzą ponerogennie aktywną siatkę porozumień mafijnych

W każdym kraju świata osobnicy psychopatyczni i część innych dewiantów tworzą ponerogennie aktywną siatkę porozumień, po części wyobcowaną z więzi społecznej normalnych ludzi. Wydaje się także, że pewna inspiracyjna rola psychopatii właściwej w tej siatce jest zjawiskiem powszechnym. W poczuciu swojej odmienności zdobywają oni specyficzne doświadczenie życiowe i odkrywają swoje odmienne sposoby działania i walki o byt. Ich świat pozostaje zawsze podzielony na “my i oni”, na ich światek o swoistych prawach i obyczajach i tamten świat im obcy, który ma swoje przemądrzałe idee i obyczaje, wedle których oni bywają moralnie potępiani.

Ich poczucie honoru, szczególnie tych inspiratorów, nakazuje im oszukiwać i wyszydzać tamten świat ludzki, obiecać, zapewnić, podpisać, a niczego nie dotrzymać, jest postępowaniem właściwym.

Kiedy psychopaci zdobywają władzę i dobrobyt — stają się skłonni do uznania siebie za kryterium normalności, Andy-aandy, 11 lipca 2013

--- * ---

 

--- * ---

--- * ---

Temu służyć ma ETS. W całym mechanizmie wcale nie chodzi o walkę ze zmianami klimatycznymi, jako że te następowały przez cały okres dziejów i zapewne do końca świata się to nie zmieni. Chodziło o sztuczne wygenerowanie kosztów, które byłyby dla obywateli UE nie do udźwignięcia prowadząc do ich pauperyzacji i stwarzając sytuację, w których nie stać ich będzie na posiadanie własnego domu, czy firmy ze względu na wyśrubowane koszty praw do emisji. Wtedy do akcji wejdzie wspaniałomyślna władza centralna, która zapewni im „godny byt”. Nowoczesna technologia produkcji masowej dostarcza niemal nieograniczonych możliwości wytwarzania dóbr pierwszej potrzeby, zapewniając każdemu, po względnie niskich kosztach, wikt, dach nad głową i odzież, to jest minimum komfortu niezbędne dla zachowania poczucia ludzkiej godności. Dlatego też solidarność z tymi, którzy ponoszą klęskę w walce ekonomicznej, nie powinna przybierać upokarzających form charytatywnych, ponieważ w ostatecznym rozrachunku prowadzą one do tego samego zła, które starają się naprawić. Powinny to być natomiast rozwiązania zapewniające wszystkim – zarówno zdolnym jak i niezdolnym do pracy – godny poziom życia, jednakże nie pozbawiające motywacji do pracy i oszczędzania – czytamy w „Manifeście z Ventotene”.

http://dakowski.pl/neo-komunisci-rzadzacy-w-ue-chca-nas-pozbawic-wlasnosci-wg-manifestu-z-ventotene/

--- * ---

No, bo jak wytłumaczyć te nachalne i coraz bardziej karkołomne kampanie szczepienne od „ostatniej prostej” do ronda kolejnych dawek? Jak wytłumaczyć inaczej tropienie i ubijanie w zarodku wszelkich prób leczenia kowida, prześladowania lekarzy to czyniących, tak jak to ma miejsce na przykład w przypadku amantadyny?

https://dziennikzarazy.pl/17-12-tajne-przez-poufne/

--- * ---

Dr Ratkowska ujawnia SZOKUJĄCE DANE ws. szczepień dzieci! Trwa eksperyment na nieletnich?

https://banbye.pl/watch/v_9B6a61z-t0vu

--- * ---

Żądanie dowodu szczepienia JEST PRZESTĘPSTWEM !

https://stowarzyszenierkw.org/polityka/zadanie-dowodu-szczepienia-jest-przestestwem/

--- * ---

Drodzy odpowiedzialni koledzy!  Drodzy odpowiedzialni ludzie!

Obudź się, wstań i walcz spokojnie, ale stanowczo; jeśli nie dla siebie, to dla przyszłości Twoich dzieci i wnuków – już teraz!

Dr. Thomas Binder, MD

Proszę pamiętać o przysiędze Hipokratesa, ’Primum non nocere, secundum cavere, tertium sanare’: „Po pierwsze nie szkodzić, po drugie należy uważać, po trzecie leczyć” i o Deklaracji Genewskiej Światowej Organizacji Lekarskiej, zwłaszcza: „I nie będę wykorzystywał swojej wiedzy medycznej do łamania praw człowieka oraz swobód obywatelskich, nawet pod groźbą!” Wreszcie, pomóż zakończyć to totalne szaleństwo, przede wszystkim nie stosując już niepotrzebnych, nieskutecznych, niebezpiecznych eksperymentalnych zastrzyków mRNA/DNA oraz zgłaszając wszystkie ich niepożądane zdarzenia. Wtedy ten koronawirusowy domek z bezsensownych kart natychmiast się zawali.

https://www.bibula.com/?p=129498

--- * ---

Zanim pozwolisz wstrzyknąć to dziecku…

Rodzice muszą zrozumieć trzy kwestie zanim podejmą tą niemożliwą do odwrócenia decyzję:

● Po pierwsze, gen wirusowy zostanie wstrzyknięty do komórek Twoich dzieci. Ten gen zmusza organizm Twojego dziecka do wytwarzania toksycznych białek kolczastych. Białka te często powodują trwałe uszkodzenia najważniejszych narządów dziecka, w tym:

○ Ich mózgu i układu nerwowego

○ Ich serca i naczyń krwionośnych, co powoduje zakrzepy

○ Ich układu rozrodczego

○ I najważniejsze: ta szczepionka może wywołać fundamentalne zmiany w ich układzie odpornościowym

● Najbardziej niepokojące jest to, że po wystąpieniu tych szkód nie da się ich naprawić, są one już nie do odwrócenia.

○ Nie możesz naprawić uszkodzeń w ich mózgu

○ Nie można naprawić blizn w tkance serca

○ Nie możesz naprawić genetycznie zresetowanego układu odpornościowego, i

○ Ta szczepionka może spowodować uszkodzenia układu rozrodczego, które mogą mieć wpływ na przyszłe pokolenia Twojej rodziny.

● Drugą rzeczą, o której musisz wiedzieć, jest fakt, że ta nowatorska technologia nie została odpowiednio przetestowana.

○ Potrzebujemy co najmniej 5 lat na przeprowadzenie testów i badań, zanim naprawdę zrozumiemy ryzyko związane z tą nową technologią

○ Szkody i zagrożenia związane z nowymi lekami często ujawniają się wiele lat później

● Proszę Cię, również jako rodzic, abyś sam zadał sobie pytanie: czy chcesz, aby Twoje dziecko było częścią najbardziej radykalnego eksperymentu medycznego w historii ludzkości?

● Ostatnia uwaga: powód, dla którego podają Ci szczepienie dziecka, jest kłamstwem.

○ Twoje dzieci nie stanowią żadnego zagrożenia dla rodziców ani dziadków

○ W rzeczywistości jest odwrotnie: ich odporność, po zachorowaniu na COVID, ma kluczowe znaczenie dla uratowania Twojej rodziny, jeśli nie świata, przed tą chorobą.

Apel do Rodziców małych dzieci! – wygłoszony przez dr. Roberta Malone i podpisany przez 15 tysięcy lekarzy, naukowców

--- * ---

Zespół nabytego niedoboru odporności poszczepiennej (VAIDS): „Przewidujemy, że ta erozja immunologiczna wystąpi w szerszym zakresie”

Jeżeli erozja immunologiczna występuje po dwóch dawkach i w ciągu zaledwie kilku miesięcy, jak możemy wykluczyć możliwość, że skutki nieprzetestowanej «dawki przypominającej» nie dokonają szybszej i większej dewastacji?

Badanie Lancet, porównujące osoby zaszczepione i niezaszczepione w Szwecji, zostało przeprowadzone wśród 1,6 miliona osób w ciągu dziewięciu miesięcy. Wykazało, że ochrona przed objawowym COVID-19 z czasem spadała do tego stopnia, że po sześciu miesiącach niektóre z bardziej podatnych zaszczepionych grup były bardziej narażone na ryzyko niż ich niezaszczepieni odpowiednicy.

Lekarze nazywają to zjawisko u wielokrotnie zaszczepionych „erozją immunologiczną” lub „nabytym niedoborem odporności”, które stoją za zwiększoną częstością występowania zapalenia mięśnia sercowego i innych chorób poszczepiennych, które atakują pacjentów gwałtowniej, powodując śmierć, lub wolniej, wywołując schorzenia przewlekłe.

Szczepionki przeciw COVID nie są tradycyjnymi szczepionkami. Raczej powodują, że komórki reprodukują jedną część wirusa SARS-CoV-2, białko kolczaste. W ten sposób szczepionki pobudzają organizm do tworzenia białek kolczastych. Osoba wytwarza przeciwciała tylko przeciwko tej jednej ograniczonej części (białku kolczastemu) wirusa. Ma to kilka dalszych szkodliwych następstw.

https://www.ekspedyt.org/2021/12/15/vaids-czyli-skad-sie-bierze-erozja-immunologiczna/

--- * ---

NIGDY nie będziecie „w pełni zaszczepieni”

Nadszedł czas, aby wszyscy zdali sobie sprawę, że dążą do niemożliwego celu, który zawsze będzie odsuwany poza horyzont.

Wczoraj, w 

 w sprawie planowanego „paszportu szczepień” w Wielkiej Brytanii, sekretarz ds zdrowia Sajid Javid przyznał, że przepustka NHS wymagałaby trzech szczepień, aby można było uznać kogoś za osobę „w pełni zaszczepioną”

Tak więc trzecia (i może czwarta) dawka jest (rzekomo) spowodowana przez Omicron… ale taki model może ciągnąć się przez wieczność. Aby przejść do piątej, szóstej czy siódmej, wystarczy „odkryć” więcej „nowych wariantów”.

https://www.ekspedyt.org/2021/12/14/w-pelni-zaszczepieni-nigdy/#comment-127724

 

--- * ---

Jacques Attali, choć szara, to dość znana eminencja. Obecnie jest członkiem think tanku Bilderberg. W 1981 roku udzielił wywiadu, w którym otwarcie mówił o ich międzynarodowych planach uśmiercenia jak największej liczby ludzi za pomocą szczepionki:


“Przyszłość będzie polegać na znalezieniu sposobu na zmniejszenie populacji. Zaczynamy od starych ludzi, bo jak tylko przekroczą 60-65 lat, to żyją dłużej, niż produkują, a to drogo kosztuje społeczeństwo. Potem zajmiemy się słabymi i bezużytecznymi, którzy nic nie dają społeczeństwu, i zawsze będzie ich za dużo, a w końcu głupimi. Eutanazja jest ukierunkowana na te grupy i będzie ona podstawowym narzędziem w naszych przyszłych społeczeństwach. Oczywiście nie będziemy mogli eksterminować ludzi bezpośrednio ani budować obozów. Pozbędziemy się ich, wmawiając im, że to dla ich własnego dobra. Przeludnienie… to coś nazbyt kosztownego ekonomicznie.

https://www.ekspedyt.org/2021/12/14/na-globalna-eksterminacje-iniekcja/

--- * ---

 

Kto odpowie za te zniszczenia?

Jan Pospieszalski: Od wirusa groźniejsze jest zejście w stronę totalitaryzmu i kontroli obywateli, której rządy już nie oddadzą!

To jest moment, w którym się znajdujemy: klasa rządząca jest przerażona tym, że zostanie zdemaskowana, wezwana i pociągnięta do odpowiedzialności, a zatem jest zmotywowana do kreowania niekończącej się serii wymówek, kozłów ofiarnych i odwracania uwagi (w stylu „Potrzebujesz kolejnej dawki!”)

To najmniej satysfakcjonujące zakończenie tej okropnej historii. Ale właśnie tak to wygląda: jest bardzo prawdopodobne, że ludzie, którzy nam to zrobili, nigdy nie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności, ani w żadnym sądzie, ani przed żadną komisją parlamentarną. Nigdy nie będą zmuszeni do zadośćuczynienia swoim ofiarom. Nigdy się nawet nie przyznają, że się mylili. I na tym polega to, co może być najbardziej rażącą cechą złych zasad porządku publicznego: nie ma i nie będzie sprawiedliwości ani niczego, co choćby mgliście przypominało sprawiedliwość.

https://www.ekspedyt.org/2021/12/12/zmiana-garnituru-czyli-wszyscy-maja-alibi/

Zaloguj się, aby komentować

Wiecej akualnosci na stronie http://dakowski.pl/  https://www.ekspedyt.org https://wolnemedia.net  https://www.bibula.com

Więcej linków http://nie-wierze-nikomu.pl/index.php/wartosciowe-linki

Podpisz apel do ministra Adama Niedzielskiego, aby zaprzestał segregacji Polaków!

Podpisz petycje - https://stopsegregacji.pl/?ka=060178#petition

--- * ---

--- * ---

Opublikowany na kanale Opcja TV na YouTube wywiad z Józefem Białkiem został usunięty po paru dniach z kanału pod pretekstem łamania wytycznych społecznościowych dotyczących nieprawdziwych informacji medycznych. W odpowiedzi opublikowaliśmy ocenzurowany wywiad, w którym wyciszyliśmy i zasłoniliśmy niezgodne z polityką platformy fragmenty.

Kilka dni później demagodzy z portalu demagog.org odpowiadając na krytykę w stosunku do WHO, rządu, amerykańskiego CDC i skorumpowanej europejskiej agencji leków powołali się na te właśnie instytucje, by podważyć stawiane im zarzuty dotyczące ich polityki oraz podtrzymywanych tez. By dalej wciskać ludziom kit i walczyć z prawdą.

Jasne jest, że instytucje te dostrzegają zagrożenie dla koncesjonowanych przez siebie interesów i dlatego tak zaciekle walczą z wszelką krytyką.

Poniżej zamieszczamy pełną, nieocenzurowaną wersję wywiadu. Zachęcamy do oglądania, ale również do ściągania i zamieszczania w innych serwisach internetowych. 

Wywiad jest dostępny pod linkiem i poniżej:

https://opcja.tv/film/wywiad_usuniety.mp4

--- * ---

Przychodnia Lekarska Optima Przemyśl - Kolejna zbrodnia na dzeciach 

 
ℹ️Informujemy, że z dniem 23.11.2021 w Przychodni Lekarskiej Optima nie będą przyjmowane osoby poniżej 18 roku życia spoza listy aktywnej przychodni tj. zapisanych w ramach lekarza POZ, do odwołania. Tym bardziej dzieci z podejrzeniem czy chorobą COVID-19, nie będę też doradzać w jakimkolwiek zakresie.
▶Powodem jest wydany komunikat z dnia 03.11.2021 przygotowany przez Konsultanta Krajowego do spraw Pediatrii, Profesor Teresę Jackowską. Ten komunikat zamyka drogę do skutecznego i efektywnego leczenia, bo zakazuje stosowania iniekcji w leczeniu ambulatoryjnym u osób do 18 roku życia i od teraz wszelkie takie próby są eksperymentem medycznym, mimo że stosuje się zarejestrowane leki.
▶Do tej pory to lekarze o tym decydowali, którzy na co dzień mają pod opieką w przychodniach dzieci, czyli pediatrzy, lekarze rodzinni, pulmonolodzy oraz pozostali specjaliści i im zakazuje się podawania iniekcji na pierwszym etapie infekcji, wtedy gdy mogą przynieść natychmiastową poprawę. Na przykład czasami nawet jedna iniekcja może skrócić chorobę o wiele dni w stosunku do leków doustnych. Jednocześnie zdaniem konsultanta, to zastrzyki stwarzają traumę u dzieci i powinny być podawane w szpitalu.
▶Nie zawsze zastrzyk jest od razu wskazaniem do hospitalizacji, ale do szybkiego zatrzymania infekcji, która inaczej ciągnęłaby się tygodniami i mogła skończyć się właśnie hospitalizacją. W związku z tym, tą decyzją zakazuje się skutecznego leczenia. Od teraz podawanie zastrzyków dzieciom w przychodni i w domu jest eksperymentem medycznym (mimo że są zarejestrowane dla dzieci) i próba podania będzie ścigana z urzędu, może się skończyć utratą prawa wykonywania zawodu oraz odpowiedzialnością karną.
▶Uważam, że leczenie wielu ostrych infekcji u dzieci pod okiem doświadczonego lekarza w warunkach domowych jest najbardziej komfortowe dla rodziny i dziecka. Widocznie trendy się zmieniają, a rodzice i ja jako lekarz nie wiemy co jest dla ich dziecka najlepsze, widocznie mamy coraz lepsze i większe zaplecze szpitalne. Tym samym mamy wysoki i bezstresowy komfort leczenia dla dziecka⁉ Dziwne jest to, że wszystkie przekazy medialne informują o braku miejsc w szpitalach a tu taka niespodzianka – wszystkie dzieci z ostrymi infekcjami mają być leczone szpitalnie.
▶Pani profesor Teresa Jackowska jest konsultantem krajowym w zakresie pediatrii, pełni funkcje Doradcy Rzecznika Praw Dziecka oraz uczestniczy w pracach Zespołu Ekspertów ds. Szczepień przy Ministrze Zdrowia. Dobrze, że w Izbach lekarskich mamy Rzecznika Odpowiedzialności Zawodowej przy Okręgowej/Naczelnej Radzie Lekarskiej który cały czas czuwa nad moimi nieodpowiednimi trendami. Czekam tylko, kiedy padnie stwierdzenie: “stop basta, już niczego nie leczymy. Bo podawanie zarejestrowanego leku to eksperyment, podawanie zastrzyku – eksperyment, leczenie – eksperyment, studia medyczne – eksperyment”. Pora zakończyć farsę z medycyną. Medycyna to już przeszłość. Od teraz jedynie selekcja, bazujmy na doborze naturalnym, bo nie ma przesłanek do dalszego leczenia.
Włodzimierz Bodnar, pediatra i specjalista chorób płuc 📣
 
 

--- * ---

Ludożerca: Rozmowy Najtrudniejsze - Zwiefka vs. Czosnowski

Posłuchajcie opinie lekarza ordynatora  Radosław Czosnowski - Czy osoby odpowiedzialne za lockdown i paraliż służby zdrowia to zbrodniarze ?

--- * ---

Antyszczepionkowy bunt peryferii. Przypadek Gwadelup

Wybuch powstania (15 listopada) poprzedziły cztery miesiące protestów anty-obostrzeniowych. Mieszkańcy nie mogli wytrzymać zachowania policji, która w 2019 r. pacyfikowała szpitalne protesty, a teraz biegała za ludźmi bez masek, by wlepiać im mandaty lub aresztować. Pierwszy dzień strajku generalnego i zrywu powstańczego, popartego przez wszystkie związki zawodowe i partie lewicowe, był bardzo chaotyczny. Podczas gdy Reuters biadolił nad kilkoma sklepami obrabowanymi w Pointe-à-Pitre (największym mieście wyspy), mężczyźni, kobiety i dzieci stanęli pod posterunkiem żandarmerii w niedalekim Gosier, by śpiewać kreolskie pieśni, bo policja aresztowała dwóch strażaków (cała straż pożarna dołączyła do powstania, policja sama musiała gasić pożary na swoim terytorium). To się powtarzało w innych miejscowościach.

https://wolnemedia.net/antyszczepionkowy-bunt-peryferii-przypadek-gwadelupy/

--- * ---

http://zakazanaprawda.pl/prof-wiackowski-szczepionki-bron-dodepopulacji-swiata/

--- * ---

--- * --

Europejska kampania szczepień przeciw COVID-19 przybrała niepokojący obrót. Szybko okazało się, że reklamowane jako koniec covidowego koszmaru dwie dawki stworzonych na kolanie „szczepionek” nie zakończą tego szaleństwa, a wręcz przeciwnie – wzmocnią je! Teraz znaleźliśmy się w takiej rzeczywistości, że szpryce covidowe będzie trzeba powtarzać co 9 miesięcy, a po tym czasie będzie się kończyć subskrypcja na pełnię praw obywatelskich i ich przedłużenie będzie wymagało kolejnego zastrzyku.[ZNZ]

https://wolnemedia.net/francja-uniewaznia-kody-qr-i-wprowadza-zamordyzm/

--- * ---

Szczepionki przeciw Covid to wojna z dziećmi

Pierwsze bitwy w Covidowej Wojnie z Dziećmi rozpoczęły się od lockdownu, wymuszając na dzieciach odosobnienie, pozbawiając je edukacji, dusząc je maskami, tłamsząc ich wrodzoną radość i zabawę oraz odmawiając im kontaktu z danymi przez Boga obrazami ludzkich twarzy.

Tyrani wygrali te pierwsze bitwy, zwyciężając nasze dzieci. Dzieci popełniają samobójstwa na niespotykaną dotąd skalę. Ich zdrowie gwałtownie się pogorszyło wraz z przerażającymi wskaźnikami otyłości i cukrzycy, ich rozwój intelektualny i społeczny słabnie i bardzo cierpią.

Tyrani od samego początku byli konsekwentni w swoich atakach: zdrowy tryb życia i naturalna odporność nie odgrywają żadnej roli w przezwyciężeniu Covida. Tylko boski dar z eksperymentów farmaceutycznych może dać odkupienie od wirusowego demona. Teraz tyrani ślinią się z powodu zysków, które można osiągnąć, wrzucając lukratywne modulatory genów do ciał dzieci. Już teraz firma Pfizer chwali się, że na swojej szczepionce przeciw covid w 2021r. zarobi tyle samo pieniędzy, ile zarobiła na wszystkich swoich produktach w 2020r. A poczekajcie do 2022r., a zapewnia nas o tym Fauci, kiedy nawet niemowlęta i małe dzieci zostaną zaszczepione! Tyrani zadekretowali swoje prawo do kolonizacji i wykorzystywania ciał twoich dzieci, a twoim zadaniem jako rodzica jest podziękować, zapłacić im i podporządkować się.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/26/czy-to-wojna-z-dziecmi/

--- * ---

--- * ---

 

W menu na dziś danie Nowo Normalizowane. Felieton CJ Hopkinsa o kamuflażu stosowanym we wprowadzaniu nowej odmiany totalitaryzmu, o zmianach w postrzeganiu tych zjawisk i jak właściwie na nie reagować. 

GloboCap przekroczył więc Rubikon. Obecnie oficjalnie trwa ostatnia faza transformacji społeczeństwa w patologiczną, totalitarną dystopię, w której powszechne są obowiązkowe zastrzyki z terapii genowej i cyfrowe dokumenty zgodności [podporządkowania się].

19 listopada 2021r. rząd Nowo Normalnej Austrii zadekretował, że od lutego eksperymentalne iniekcje mRNA będą obowiązkowe dla całej populacji. Dekret ten pojawia się w trakcie oficjalnych austriackich prześladowań „Niezaszczepionych”, tj. dysydentów politycznych i innych osób sumienia, które odmawiają przejścia na nową oficjalną ideologię i poddania się serii zastrzyków mRNA, rzekomo w celu zwalczania wirusa, który powoduje łagodne do umiarkowanych objawy grypopodobne (lub brak jakichkolwiek objawów) u około 95% zakażonych, a ogólny wskaźnik śmiertelności z powodu infekcji wynosi około 0,1% do 0,5%.

https://www.ekspedyt.org/2021/11/24/nowa-normalnosc-przekraczanie-rubikonu/

--- * ---

Lechita LACHJA  
Czym jest matrix:

„To nie jest artykuł dla ludzi o słabych nerwach, ani dla Januszów i Grażyn naszych pandemicznych czasów. Niewiedza o „czymś”, nie powoduje, że to „coś” znika w magiczny sposób 😉
Mówienie wprost o faktach oraz przedstawienie logicznych i faktycznych dowodów na ich istnienie, wzbudza w adwersarzu strach, przerażenie, aż w końcu gniew i szyderczy śmiech, ponieważ wiedza, którą się z nim dzielimy, jest jak zniszczenie piaskownicy, w której przez lata tak misternie budował zamki z piasku.

◼Światem rządzą cztery korporacje: Black Rock, State Street Corp., Vanguard Group oraz FMR, których właścicielami jest kilkanaście rodzin między innymi takich jak: Rockefeller, Rothschild, Onassis, Kennedy, McDonald, Disney, Bundy, Bush czy Collins.

Korporacje te, zbudowały swój majątek na handlu ludźmi, bronią, narkotykami, prostytucji, globalnym terroryzmie i operacjach fałszywej flagi. Mają swoich przedstawicieli w radach nadzorczych w Międzynarodowym Funduszu Walutowym, we wszystkich Bankach Centralnych, w Banku Światowym oraz w Systemie Rezerw Federalnych. Są też właścicielami gigantów naftowych, spożywczych, farmaceutycznych, chemicznych, technologicznych. I teraz uwaga Robaczki – te cztery korporacje są też właścicielami wielu państw w tym REPUBLIC OF POLAND❗️

W 1999 roku korporacja BLACK ROCK, we współpracy z grupą Bilderberg, stworzyła holding ALTRIA który zarządza polską gospodarką, polityką, partiami politycznymi, politykami, sądami, oraz biznesem.
To stamtąd wychodzą wytyczne co ma się dziać w „Państwie Polskim”😎
Zadaniem polskich polityków opłacanych przez holding ALTRIA , było i jest osłabienie naszej gospodarki, wyprzedaż polskiego kapitału, polskich złóż oraz dokonanie głębokich podziałów społecznych.

Jeżeli te cztery korporacje kontrolują 90 % światowego rynku, to po co stworzyły swoje kolejne „dzieci”?

Elektronika: Samsung, Sony, Apple, Dell, Assus I inne
Motoryzacja: Fiat, BMW, Toytota, Mercedes, Audi, Renault i inne
Farmacja: AstraZeneca, Pfizer, Moderna i inne

◾ŻEBY NAS DZIELIĆ!

Janusz ma komputer Apple, jeździ BMW i szczepił się Moderną. Staszek ma Della, jeździ Fiatem i szczepił się AstrąZenecą. Janusz wygrał , jest lepszy, ma wyższy status społeczny .
Rozumiecie?

Zobaczcie Robaczki, że w tym teatrze każdy z nas dostał swoją rolę i zupełnie nieświadomie ją odgrywa:

Polityk- podtrzymuje wiarę w politykę
Bankier –wiarę w pieniądz
Ksiądz- wiarę w boga
Sędzia – wiarę w sprawiedliwość
Policjant –wiarę w nadzór
Lekarz – wiarę w medycynę Big Pharmy

Każdy odgrywa swoje role. Jesteśmy podzieleni doskonale na każdym możliwym poziomie i wierzymy w to, że tak ma być, że to naturalny porządek świata. Mówimy tak, bo innego nie znamy! Mówimy tak, bo właśnie tak nam mówił od dziecka „system”:
-Jak się nie będziesz uczył, to będziesz kopał rowy i jeździł Fiatem, a jak się ładnie nauczysz to zostaniesz lekarzem i będziesz jeździł BMW.
Rozumiecie?

Wykreowano „nasz świat” i ustawiono nas w nim jak mróweczki – każdego w odpowiednim miejscu w szeregu. Zrobiono to za pomocą edukacji, ideologii, nakazów oraz zakazów, kar, nagród, mediów oraz napisanej na nowo na zlecenie Rockefellera historii… Kazano nam wierzyć, że tylko taki ŁAD jest dobry. Że tylko w taki sposób można funkcjonować.

Podarowano nam tysiące niepotrzebnych gadżetów w stylu toreb z logo LV czy Burberry. Za pomocą pięknych młodych i bogatych twarzy na okładkach gazet, medialnie wywołano w nas „potrzebę” ich posiadania i poczucia, że „jest się lepszym” choć tak naprawdę wszystko to jest produkowane w jednej fabryce, w Chinach, która produkuje też torebki do CCC.

Na deskach tego teatru jesteśmy tylko zwykłymi robaczkami. Otaczają nas politycy, bankierzy, księża, którzy pozbawili nas wszelkiej własności prywatnej, opodatkowali na każdy możliwy sposób: podatek od osób fizycznych, od gruntu, wody, deszczu, śniegu, powierzchni dachu i dochodu, czyli podatek od tego, że zarabiamy! Wykupywane jest wszystko – ziemia, woda, bogactwa naturalne, przemysł. Wszystko to doprowadzi do braku jakiejkolwiek własności prywatnej…”
Do rozwagi!
-----------------

Egon O. 23 listopada 2021 At 22:03
” Politycy odwołują się do zamordyzmu, bo covidowa mafia przekonała ich, że nie będzie już żadnych wyborów i jest bezcelowe podlizywanie się jakimś tam elektoratom. Będą już tylko nominacje i to tylko przez ową mafię.

Poza tym tylko zamordyzm im został, bo jakże inaczej opanować ten cały absurd – jednocześnie trzeba wmawiać nieszczepionym że szczepionka działa i chroni, a szczepionym że nie działa i nie chroni, dlatego trzeba brać kolejne dawki. Trzeba też dokonywać tych wszystkich akrobacji, by pokazywać że podczas pomoru zaszczepionych chorują i umierają tylko niezaszczepieni. Tak jakby ludzie mieli utracić zdolność widzenia, co się wokół ich dzieje. Podczas tego gwałcenia wszelkiej logiki rządy tracą resztki zaufania i wiarygodności. I nic już tego nie odbuduje.

Wszystko to zmierza do Wielkiej Kompromitacji. Gdyby zaszczepieni zaczęli masowo wymierać, tak by każda rodzina i każdy biznes kogoś utracił, gdyby ludzie masowo zaczęli tracić zdrowie, to wtedy ci, co nie mają już nic do stracenia dokonają zemsty. Z drugiej strony dokopią im prześladowani i gnojeni niezaszczepieni, mszcząc się za ten cały zamordyzm. To nie będą zwykłe rozruchy.

Będzie to całkowite zniszczenie dotychczasowej struktury władzy.

By zrobić miejsce dla rządu światowego. ”

Ta operacja była przygotowywana od kilkunastu lat co najmniej i na pewno ma przygotowane warianty B C D E …
————-
Teraz wyjdzie Szwab i Bill Gates na białym koniu i ogłośii, że pandemia to ścema a winne są rządy krajowe, które nie zdały egzaminu trzeba powołać światowy …

https://www.kontrowersje.net/za-pol-roku-bedzie-w-polsce-70-foliarzy-i-to-wyznaczy-polityczne-kierunki/

--- * ---

Anglia: Wskaźnik umieralności zaszczepionych, poniżej 60 lat – 2 razy wyższy niż niezaszczepionych

Opublikowane przez brytyjskie rządowe Biuro Statystyk dane dotyczące Anglii pokazują, że śmiertelność osób zaszczepionych w wieku poniżej 60 lat jest dwa razy wyższa niż śmiertelność w tej samej grupie wiekowej osób niezaszczepionych.

Tendencja ta utrzymuje się od niemal pół roku i „nikt nie potrafi wyjaśnić” tej charakterystyki statystycznej, zresztą nikt z oficjalnych mediów nie próbuje nawet zainteresować się tymi danymi i prosić o ich interpretację przedstawiecieli rządowych, naukowców czy też tzw. ekspertów regularnie występujących w programach telewizyjnych.

https://www.bibula.com/?p=129265

--- * ---

Badania CDC: zaszczepieni i niezaszczepieni rozprzestrzeniają wirusa w takim samym stopniu

Opublikowane najnowsze badania naukowców[1] zatrudnionych przez amerykańską federalną agencję „Centra Kontroli i Prewencji Chorób” (Centers for Disease Control and Prevention – CDC) i prowadzących te badania na zlecenie i finansowane przez tę agencję, wykazują jednoznacznie, że osoby w pełni zaszczepione „przeciwko Covid-19”, które zainfekowały się „wirusem SARS-CoV-2” (tzw. breakthrough infection), przyczyniają się do jednakowej transmisji wirusa, jak osoby niezaszczepione.

https://www.bibula.com/?p=129239

--- * ---

 Irlandia. 93% zaszczepionej populacji i rekord zakażeń. Rząd przywraca obostrzenia. To jest koszmar jakiś, bo to jest wyganianie choroby przez włożenie chorego do pieca. Już dawno świat wie, że te lockdowny i kwarantanny WŁAŚNIE PORUKRUJĄ takie stany, czyli obniżają odporność i człeka położy byle wirus, którego przed laty nawet by nie zauważył.

Gibraltarem No i co my tam mamy? Ano, po pierwsze – fenomen, zaszczepionych jest tam 113% populacji (wszyscy miejscowi plus przyjezdni z Hiszpanii do  roboty). Jednym słowem marzenie ministra Niedzielskiego. Kowida tam właściwie nie było, coś tam im podskoczyło w sierpniu, a teraz hop. Krzywa zakażeń wystrzeliła w niebiosa. No i rząd wprowadził obostrzenia i nici ze Świąt.

Twarde, niepokojące dane leżą na stole, ale nie masz bracie szans zobaczyć debaty na ten temat. Eksperci walą głupa i coraz bardziej dostarczając jakichś niesamowitych wygibusów do mediów, by wytłumaczyć niewytłumaczalne, niż próbują dociec źródła tych niepokojących zjawisk. Sam remanent tych stawań na antylogicznej głowie przysparza o jej ból, bo aż zęby zgrzytają, gdy się tego słucha lub to czyta. Ale niech się wiją. Tu zwycięża u mnie sadyzm nabyty. Widzieć tych wszystkich profesorów, którzy udają, że nie widzą tego słonia stojącego w rogu salonu. I próbując w dodatku dokonać tego szpagatu z pozycji (para)naukowych. I wyzywając swych zakneblowanych przecież antagonistów od zabobonnych foliarzy.

https://dziennikzarazy.pl/21-11-powiedz-gibraltar/

--- * ---

Apel Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców w sprawie natychmiastowego wstrzymania Narodowego Programu szczepień przeciwko Covid-19

My, lekarze i naukowcy zrzeszeni w Polskim Stowarzyszeniu Niezależnych Lekarzy i Naukowców, zwracamy się z apelem o natychmiastowe wstrzymanie szczepień przeciwko covid-19 w Polsce.

W świetle najnowszych doniesień naukowych i statystycznych tzw. „szczepionka” przeciwko covid-19 nie jest ani bezpieczna, ani skuteczna, ani przebadana jak Państwo głosicie, rekomendując jej stosowanie obywatelom naszego kraju.

W świetle powyżej przedstawionych obiektywnych faktów, doniesień naukowych i oficjalnych danych statystycznych pokazujących w sposób oczywisty, że obecnie podawane społeczeństwu polskiemu tzw. szczepionki przeciwko covid-19 są niebezpieczne oraz nieskuteczne, a przy tym nie w pełni przebadane, tym samym sprowadzają ryzyko ciężkich odczynów poszczepiennych łącznie z licznymi zgonami na osoby je przyjmujące.

W związku z tym wzywamy do natychmiastowego! wstrzymania dalszego propagowania i podawania tych preparatów dzieciom i dorosłym Polakom.

apel szczepionki

https://psnlin.pl/nasze-dzialania,apel-polskiego-stowarzyszenia-niezaleznych-lekarzy-i-naukowcow-w-sprawie-natychmiastowego-wstrzymani,27,141.html

--- * ---

Zaloguj się, aby komentować
Czym jest Wielki Reset, czyli wprowadzana rewolucja marksistowska przez najbogatszych tego świata. Bardzo wartościowy i tłumaczący w prostych słowach film.
 

Przegląd ciekawszych artykułów.

-------------------------

Ulegnij albo umieraj!

 Te inteligentne dusze, które nadal odmawiają „szczepienia” – przygotujcie się na wykluczanie, denuncjacje, monitorowanie, groźby, wyrzucanie ze społeczeństwa, odmowę usług, nękanie i być może jeszcze coś gorszego, ale nie wycofujcie się. Bez śmiertelnego zastrzyku przeciw „Covid” przynajmniej możecie pozostać zdrowymi i wolnymi od tej trucizny, ale kiedy już ją zażyjecie, aby ułagodzić swoich panów, kto wie przez jakie cierpienia będziecie musieli przejść. Aby być wolnym, trzeba działać jak istota wolna, a dobrowolne poddanie się tyranii neguje jakiekolwiek prawo do wolności.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/30/ulegnij-albo-umieraj/

 ----------------------------------------------

Japonia wprowadza Iwermektynę jako lek dla wszystkich chorych „na Covid-19”

Dyrektor Tokijskiego Towarzystwa Medycznego (Tokyo’s Medical Association) podczas ważnej i transmitowanej na żywo konferencji prasowej w dniu 26 sieprnia br., ogłosił o rekomendacji leczenia przypadków „Covid-19” Iwermektyną, apelując aby wszyscy lekarze w Japonii zaczęłi leczenie tych przypadków, również tym lekiem.

https://www.bibula.com/?p=127586

----------------------

Od 1 września podludzie we Włoszech nie będą mogli podróżować pociągami, autobusami i statkami…

Do tej pory nie mogą już wejść do:

  • lokali gastronomicznych w zamkniętych pomieszczeniach
  • kin, teatrów, muzeów i zabytków
  • na basen, do siłowni, parków rozrywki, na imprezy sportowe i targowe.

 

------------------------

‘Chodzi o okrucieństwo’ czyli to dopiero początek

Klasa rządząca nie ustępuje i coraz częściej wzywa przedsiębiorstwa z sektora prywatnego, aby pomogły im rozwinąć trwałe państwo niewolników.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/29/chodzi-o-okrucienstwo-czyli-to-dopiero-poczatek/

--------------------------------

Co musimy zrobić aby pokonać globalistów – Brat Alexis Bugnolo z Rzymu

Ten wywiad jest naprawdę mocny. Własnie wysłuchałem i polecam. Wersja po polsku.

Brat Alexis się nie patyczkuje, mówi wprost nie demonstracje, a obalenie rządów, rozmowy z policją, przeciągnięcie ich na swoja stronę, a dla popierających i wdrażających ściemę Kornowirusową tylko jeden wyrok – KS

https://konradstachnioblog.wordpress.com

https://rumble.com/vlrrou-co-musimy-zrobi-aby-pokona-globalistw-brat-alexis-bugnolo-z-rzymu.html

-------------------------------

2 mln powikłań, ponad 20 tys. zgonów. Unia Europejska podała oficjalne dane na temat szczepień.

https://pch24.pl/2-mln-powiklan-ponad-20-tys-zgonow-unia-europejska-podala-oficjalne-dane-na-temat-szczepien/

-------

"Rodziców co nakłaniają i godzą się, aby swoje dzieci szczypawkować , należy pozbawić praw rodzicielskich. "- Dr. Zbigniew Hałat.

-------------------------------

-----

"Kilka lat temu napisałem, że fałsz i nędza polityki prowadzonej przez obecnych rządców III RP, ma prawo odstręczać i napawać odrazą ludzi rozumnych.
Jako autor setek tekstów z lat 2007-2015, w których niezwykle krytycznie oceniałem reżim PO-PSL, mogę dziś napisać – tak prostackiej propagandy, takich pokładów zakłamania i ordynarnego fałszu, takiej pogardy dla polskich aspiracji – nie widziałem nawet w tamtych, ponurych latach.
Bo choć były one naznaczone zbrodnią smoleńską, choć odsłoniły najgłębsze pokłady upodlenia tzw.”elit” tego państwa, ich postępki, ich słowa pełne nienawiści, nie dotykały tak boleśnie.
Jak nie dotyka to, co pochodzi od Obcych.
Tych zaś, którzy dziś rządzą – jakiż w tym absurd i ciężar goryczy – czy nie chcieliśmy nazywać „naszymi” i widzieć w nich rzeczników polskich interesów?
Ilu z tych, którzy czytają te słowa pokładało nadzieję w zapowiedziach „dobrej zmiany”, ilu wierzyło, że rządy tak długo wyczekiwane, przyniosą czas prawa i sprawiedliwości?
Powie ktoś – przecież ludzie reżimu PO-PSL prowadzili jeszcze bardziej nędzną i fałszywą politykę, przecież kłamali na potęgę i traktowali naszych rodaków niczym stado idiotów.
Odpowiem: prawda, lecz świadomość – kim byli ci ludzie, była równie naturalna, jak wiedza o objawach śmiertelnej choroby. Byli tymi, za kogo ich uważaliśmy – zbieraniną obcych, twardogłowych typów, złączonych nienawiścią do wszystkiego co polskie.
Byli tacy, jakich poznaliśmy po Smoleńsku – grupą załganych karłów, ludzi bez czci i odwagi.
Spodziewać się po nich dobra, oczekiwać uczciwości i działań honorowych – byłoby niepodobne.
Od takich, nie oczekiwałem więc niczego.
Poza życzeniem, jakie wyraziłem przed dziesięcioma laty: by zniknęli z mojego kraju na zawsze.
Ich świat – świat Obcych, dawno stał się rozpoznawalny i tylko ludzie bez daru rozróżnienia dobra od zła, mogli go nie dostrzec.
Dziś, gdy jedni i drudzy są równie Obcymi, nie zasługują nawet na pogardę."

Eliksiry przeciw COVID-19 nie chronią przed COVID-19

Zdaniem znanej agencji prasowej Bloomberg, zaszczepieni ludzie zarażają się koronawirusem w zaskakująco wysokim tempie. Nie jest jeszcze jasne jak prawdopodobne jest rozprzestrzenienie wirusa przez zaszczepianych na inne osoby. Dodatkowo rośnie obawa, że ​​zaszczepione osoby mogą być bardziej podatne na poważne zachorowanie, niż wcześniej sądzono.

Wszystkie dotychczasowe zapewnienia władz wciskających desperacko wszystkim komu się da preparaty covidowe okazują się fałszem. Po pierwsze okazuje się, że szczepienie nie chroni przed zachorowaniem. Nie chroni również przed zarażaniem innych, co przecież wmawiano, sugerując, że ktoś szczepi się dla swoich bliskich.

https://wolnemedia.net/eliksiry-przeciw-covid-19-nie-chronia-przed-covid-19/

------------------------------------

Australia zostanie ZAMKNIĘTA przez kierowców ciężarówek 31 sierpnia, aby „Wyrzucić rząd”.

Obywatele australijscy teraz otwarcie mówią o OBALENIU SWOJEGO RZĄDU i otwarcie koordynują pierwsze uderzenie: ogólnokrajowy transport ciężarówek zostanie zamknięty od 31 sierpnia. NIC nie będzie nigdzie przewożone, dopóki rząd nie wróci pod kontrolę obywateli.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2021/08/australia-zostanie-zamknieta-przez-kierowcow-ciezarowek-31-sierpnia-aby-obalic-rzad/

--------------------

„Pełna aprobata” oznacza, że ​​kampanie marketingowe/zastraszanie/nakazy dotyczące szczepionek będą znacznie większe. „Cóż, teraz NIE MA już powodu, aby ktokolwiek odmawiał szczepienia. FDA twierdzi, że jest to całkowicie bezpieczne i skuteczne.”

W menu na dziś danie (prawie) z ostatniej chwili. Media na całym świecie właśnie obiegła informacja o dopuszczeniu szczepionki przeciw covid 19 firmy Pfizer do pełnego zastosowania. W jakich okolicznościach do tego doszło i jakie to będzie miało skutki, o tym we wpisie Jona Rappoporta.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/23/szemrana-zgoda/

Zaloguj się, aby komentować

Wiecej akualnosci na stronie http://dakowski.pl/

oraz https://www.ekspedyt.org/

----_

dobrzyludzie

 ----

– Z ciężkim sercem, stawiam oskarżenie, że w majestacie prawa, nasza grupa zawodowa polskich lekarzy, z powodu śmiercionośnych wytycznych dotyczących terapii pierwszej fazy, zaniechania badania i leczenia, skazała na śmierć kilkadziesiąt tysięcy Polaków – mówi w rozmowie z DoRzeczy.pl dr Marta Roszkowska.

Wytyczne są te same. „Paracetamol, proszę czekać”. I to jest wielkie zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. To szalony błąd. Można korzystać z dostępnych leków antywirusowych. Eksperci oczywiście mówią, że są to leki „niesprawdzone”, choć funkcjonują w medycynie od kilkudziesięciu lat, w wielu krajach były i są dostępne bez recepty.

lu ludzi uniknęłoby hospitalizacji, gdyby nie „leczono” ich tylko paracetamolem w pierwszej fazie choroby COVID-19?

Możemy się tego tylko domyślać. Amerykanie obliczyli, że 75-80 proc. pacjentów nie musiałoby wcale trafić do szpitali, gdyby byli oni wcześniej właściwie leczeni. Jest to informacja, która nie przebija się do mainstreamu. Błąd w zarządzaniu pandemią pojawił się na samym początku. Tu minister zdrowia powinien uderzyć, dać wytyczne lekarzom domowym. Powinien powiedzieć: Słuchajcie…macie cztery sposoby leczenia, zawsze bowiem trzeba zostawić lekarzom pewną przestrzeń wolności w podejmowaniu decyzji. 

Czy można powiedzieć, że fakt, iż Ministerstwo Zdrowia przez tyle miesięcy nie zmienia swoich wytycznych, to głównie kwestia niewłaściwego grona doradców, bo wszyscy oni to lekarze szpitalni?

Są wśród nich i ci nadzorujący lekarzy domowych i ci także powtarzają „paracetamol”. Przeprowadzenie badań np. nad amantadyną, o których się mówi, z tak zwaną „podwójną ślepą próbą”

Bomby lecą na głowę i trzeba bronić się i walczyć. Słowacy na przykład sprowadzili iwermektynę. Może od nich powinniśmy się uczyć, może powinniśmy się uczyć od profesora Raoulta z Francji, kiedy podawać hydroksychlorochinę i jak nią leczyć chorych, albo posłuchać doktora Bodnara z Przemyśla, jak leczyć amantadyną. Wielką jego zasługą jest, że dał sygnał, iż lek ten działa i że ustalił jego nowe dawkowanie! Osobiście amantadynę zapisuję od ok 30 lat na zespół Ramsaya-Hunta z bardzo dobrym efektem. 

Tylko doktor Bodnar ma dziś kłopoty. Nie boi się Pani, że i Pani będzie miała nieprzyjemności po tym wywiadzie?

Trudno. Wiem, że mogę mieć kłopoty i że mogę być nawet pozbawiona prawa do wykonywania zawodu. Bardzo bym chciała, ale na razie nie mogę zmienić zdania.

Czyli nie ma dziś normalnej, naukowej debaty na temat leczenia COVID-19?

Nie przypominam sobie takowej. Są pojedyncze webinaria, ale one promują „jedynie słuszne” wytyczne. Była debata krótkotrwała, „popularno-naukowa” w TVP, zaproponowana przez pana redaktora Pospieszalskiego, ale jego program został zlikwidowany.

Dlaczego nie ma takiej debaty?

(cisza)

Rozumiem, że to pytanie zbyt polityczne.

(śmiech) Tak, chyba tak. Czas pokaże.

https://dorzeczy.pl/opinie/219223/dr-roszkowska-zaniechanie-leczenia-covid-19-skazalo-na-smierc.html

------

---

--------

No i mamy pierwszy kejsik. 1 października pani premier Nowej Południowej Walii w Australii, Gladys Berejiklian podała się do dymisji. Zarzuty były ciekawe – przyjęcie łapówki od Pfizera i Astra Zeneki za wprowadzenie rekordowych na skalę światową obostrzeń w swoim stanie. Stawka – 65 milionów dolarów. A…. nie słyszeliście? No, to ja Wam mówię. Jak zwykle chytrze odczekałem prawie cały miesiąc by zobaczyć co z tego wyniknie i składam meldunek – nic.

https://dziennikzarazy.pl/30-10-na-zlodzieju-czapka-australijska/

-----------

Jakie jest ryzyko, że moje dziecko poważnie zachoruje lub umrze z powodu covid-19?

Śmiertelność na covid-19 nie jest taka sama dla wszystkich grup wiekowych, a średni wiek osoby umierającej na covid-19 to 79 lat. W wieku 0-19 lat wskaźnik przeżycia wynosi 99,9973%. Oznacza to, że w wieku 0-19 lat przypadnie jeden zgon na każde 37 000 infekcji. Szwecja, licząca 10 milionów mieszkańców, zdecydowała się nie używać masek, nie miała lockdownów, nie zamykała szkół i miała niski wskaźnik infekcji dzieci oraz żadnych zgonów. Szeroko rozpowszechniony artykuł w NY Times z zeszłego miesiąca twierdził fałszywie, że od początku pandemii covid-19 hospitalizowano 900 000 dzieci. Rzeczywista liczba wynosiła 63 000, a nawet ta liczba jest kwestionowana, ponieważ FDA/CDC przyznały, że mamy wadliwy test PCR na covid-19, który ma wiele fałszywie pozytywnych wskazań. Dr Marty Makary i FAIRHealth przeanalizowali roszczenia z tytułu ubezpieczenia zdrowotnego i odkryli, że wszystkie zgony dzieci w tamtym czasie (około 335) to dzieci cierpiące na przewlekłe schorzenia i żadne zdrowe dzieci nie zmarły z powodu covid-19. Rzadka choroba rozległego stanu zapalnego po covid-19, w tym zapalenie mięśnia sercowego, zwane MIS-C, dotknęła 5000 w większości zdrowych dzieci, ze śmiertelnością poniżej 1% (46 dzieci zmarło)

https://www.ekspedyt.org/2021/10/30/piatka-dla-szczepien-dzieci-czyli-o-co-pytac-3/

--------------

------------------

Przestańmy leczyć COVID-19!?

Dzisiaj mija dokładnie rok, gdy publicznie opublikowałem schemat leczenia amantadyną COVID-19. Jako jeden z pierwszych lekarzy w Polsce i na świecie nie zgodziłem się z polityką nieleczenia COVID-19. Dlatego też w Polsce jest więcej swobód niż w innych krajach. Wystarczy nawet spojrzeć na sąsiadujące z nami państwa. Bo Polacy doskonale wiedzą, że COVID-19 można leczyć z pomocą między innymi amantadyny. Wiele osób w Polsce i ich rodziny leczyło się amantadyną. Co prawda nie wszyscy się do tego publicznie przyznają — ale to jest ich prywatna sprawa.

 Dobrze by było, gdyby prezes do spraw medycznych NFZ Bernard Waśko zapoznał się z literaturą światową co do działań niepożądanych amantadyny. Nie można mówić w tym leku o powikłaniach, czyli trwałym uszczerbku na zdrowiu — bo mimo 50 lat na rynku takich doniesień nie ma. Ten lek niczego nie uszkadza, bo nie kumuluje się w organizmie. A po odstawieniu jego poziom szybko spada w zaledwie kilka godzin i tym samym mijają wszelkie działania niepożądane. Dodatkowo w innych krajach Unii Europejskiej ten lek jest zarejestrowany od 1 roku życia. Jest też wiele doniesień ze świata o potencjale leczniczym amantadyny choroby COVID-19 i innych chorób wirusowych — takie doniesienia także publikują Polscy naukowcy. Stosowanie zarejestrowanych ogólnodostępnych leków poza wskazaniami jest powszechną praktyką w medycynie (20%) i nie może być nazwane eksperymentem medycznym.

https://przychodnia-przemysl.pl/przestanmy-leczyc-covid-19/

----------

Czy ujawniona obecnie, a od stuleci budowana, cywilizacja NWO czyli Nowy Porządek Świata, ma szanse Zwycięstwa.
Jest przecież cywilizacją sztuczną, zafascynowaną cywilizacją łacińską i głęboko ją nienawidzącą. Usiłują [kolejny raz!!] zmieszać różne cywilizacje, planują i budują cywilizację synkretyczna, jak i religię synkretyczną.
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=32507&Itemid=47

-----

92 badania naukowe potwierdzają naturalnie nabytą odporność na Covid-19: udokumentowane, z odniesieniami i cytatami

Nie powinniśmy narzucać nikomu szczepionek przeciw covid, gdy dowody wskazują, że naturalnie nabyta odporność jest równa lub silniejsza i lepsza od istniejących szczepionek. Zamiast tego powinniśmy szanować prawo do integralności cielesnej jednostek oraz ich samodzielnego decydowania o sobie.

Urzędnicy zdrowia publicznego i establishment medyczny z pomocą upolitycznionych mediów wprowadzają w błąd opinię publiczną, twierdząc, że szczepionki przeciw covid-19 zapewniają większą ochronę niż naturalna odporność. 

https://www.ekspedyt.org/2021/10/29/92-badania-naukowe-potwierdzaja-naturalnie-nabyta-odpornosc-na-covid-19/

----

Czy „wirus SARS-CoV-2” istnieje, czy został wyizolowany? Ponad 90 najważniejszych instytucji na świecie nie potrafi tego udowodnić…

Od półtora roku świat przechodzi transformację rozpoczętą tzw. pandemią, będącą pretekstem do satanistycznego resetu w ramach Nowego Światowego Porządku. Za sprawcę tzw. pandemii obarczono „wirusa SARS-CoV-2”, mającego „zarażać” i „zabijać” miliony ludzi na całym świecie. Problem polega na tym, że do dnia dzisiejszego nikt i nigdzie tegoż „wirusa” nie wyizolował, nikt go nie widział, a co za tym idzie nikt nie mógł stworzyć „testów wykrywających koronawirusa”, czy też „szczepionek przeciwko koronawirusowi”. Nie można stworzyć czegoś do badania czegoś nieistniejącego, czy zwalczać coś co nie istnieje…

https://www.bibula.com/?p=127301

 ---------------

Morawiecki złożył hołd rewolucji światowej

Hołd nie był pompatyczny, raczej skromny, wpleciony w przemówienie, skrojony na miarę i wiarę w cuda tubylczej ludności…

W bajkę o suwerennych państwach wierzą już tylko tzw. użyteczni idioci. Politycy głównego ścieku wciąż powielają to jako mit wśród swoich wyznawców. Po podpisaniu Traktatu Lizbońskiego i implementacji manifestu komunistycznego z Ventotene do podstawy programowej Unii, suwerenne państwa są mitem. Ostatnie marne resztki suwerenności prawnej mają zostać oddane za unijne pieniądze. PO i reszta lewicy chce zrobić to natychmiast, opozycyjna targowica z PiS próbuje rozłożyć śmierć państwa polskiego na raty.

Tymczasem premier Morawiecki dalej tumani Polaków, mówiąc o dogadaniu się w oparciu o zasadę nikczemności (marksistowskiej praworządności) oraz składa liczne deklaracje lojalności, oddając przy okazji hołd światowej rewolucji. Ostatni raz zrobił to podczas wydarzenia Impact21.

Czy u progu tej kolejnej wielkiej rewolucji nie tylko przemysłowej, ona jest czymś daleko więcej niż tylko rewolucja przemysłową  czy jesteśmy w stanie dołożyć naszą wspaniała polską cegłę do: rozwoju…nowoczesności…budowy nowego świata…

…we właściwym, sprawiedliwym modelu społecznym.

 https://www.ekspedyt.org/2021/10/28/morawiecki-zlozyl-hold-rewolucji-swiatowej/

------

Naturalna czy poszczepienna alias czego się boją gangsterzy

Kluczowe pytanie w tej bańce brzmi: czy odporność nabyta w sposób naturalny, uzyskana przez zakażenie wirusem, jest równoważna lub lepsza od odporności nabytej w wyniku szczepienia?

Odpowiedź na to pytanie jest kluczowa dla mafii pro-szczepionkowej. MUSZĄ twierdzić, że naturalna odporność jest gorsza. W przeciwnym razie cała sprawa się rypnie.

https://www.ekspedyt.org/2021/10/28/naturalna-czy-poszczepienna-alias-czego-sie-boja-gangsterzy/

---

Wyleczył Iwermektyną ponad 200 kongresmenów.

Iwermektyna - protokoly zapobiegania i leczenia covid

Amerykański lekarz pulmonolog Pierre Kory przyznał, że wyleczył tymi protokołami ponad 200 amerykańskich kongresmenów, setki/tysiące ludzi z Hollywood, polityków, dziennikarzy i innych elit.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=32502&Itemid=47  

---

-------------

Zaloguj się, aby komentować
Czym jest Wielki Reset, czyli wprowadzana rewolucja marksistowska przez najbogatszych tego świata. Bardzo wartościowy i tłumaczący w prostych słowach film.

Przegląd ciekawszych artykułów.

„Ludzie niezaszczepieni nie są niebezpieczni. To zaszczepione osoby są niebezpieczne dla innych. Udowodniono to teraz w Izraelu – mam kontakt z wieloma tamtejszymi lekarzami – mają duże problemy, ciężkie przypadki w szpitalach są właśnie wśród osób zaszczepionych, a także w Wielkiej Brytanii gdzie jest większy program szczepień, a także są problemy”

Powtarzane szczepienia przypominające mogą być śmiertelne, ostrzega badacz

Badacz ostrzegł, że białko kolczaste szczepionki Covid może zniszczyć naturalną odporność. Niewydolność układu odpornościowego może być spowodowana nagromadzeniem się wywołanych szczepionką białek kolczastych wewnątrz organizmu, powiedział Walter Chesnut z WMCResearch.org.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/20/booster-czyli-jak-wywolac-syntetyczna-smierc-komorki/

------------------------

Austria i Chorwacja skracają termin ważności paszportów kowidowych dla zaszczepionych

We wtorek (17.08.2021) Austria ogłosiła, że skraca termin ważności paszportów kowidowych dla zaszczepionych do 270 dni od daty szczepienia. To już drugi kraj, który podjął taką decyzję.  23 lipca Chorwacja ogłosiła, że ważność paszportów dla zaszczepionych upływa po 210 dniach od daty szczepienia. Po tym terminie osoby zaszczepione dwiema dawkami lub jednodawkowym preparatem J&J będą musiały zrobić test na obecność wirusa przy przekraczaniu granicy.

Tak kończy się bajka o powrocie do normalności dla zaszczepionych. Paszporty kowidowe potwierdzające szczepienie miały być ważne przez rok. Ale w związku z informacją o szybkim spadku odporności u zaszczepionych i konieczności podawania trzeciej dawki, zaszczepieni nadludzie w ekspresowym tempie przechodzą do kategorii niezaszczepionych podludzi. Albo trzecia dawka, albo testy.

https://www.bibula.com/?p=127339

----------------------

Australijski minister podczas wywiadu telewizyjnego doznał porażenia Bella. Był zaszczepiony, ale „przyczyna nie jest znana”…

Podczas konferencji prasowej poświęconej „Covid-19”, Victor Dominello, minister w rządzie Nowej Południowej Walii, przed kamerami doznał porażenia mięśnia twarzowego (niedowład zwany Objawem Bella) i powieka jednego oka zaczęła nagle mu sama bezwładnie opadać.

https://www.bibula.com/?p=127343

----------------------------

WHO i WEF są zgodne – normalność nie powróci

Wciąż wiele osób łudzi się, że wróci stara dobra normalność sprzed czasów tak zwanej pandemii COVID-19. Jednak gdyby wsłuchać się w to co mówią główni konstruktorzy tego bałaganu, czyli Światowa Organizacja Zdrowia – WHO, oraz Światowe Forum Ekonomiczne – WEF, jasne staje się, że powrót do normy jest wykluczony.

https://wolnemedia.net/who-i-wef-sa-zgodne-normalnosc-nie-powroci/

--------------------------

-------------------------------------

 Jesus Luis Barron Lopez, nauczyciel biologii w publicznej szkole średniej w Alcala de Henares pod Madrytem został zawieszony na pół roku w obowiązkach nauczycielskich za mówienie, że istnieją tylko dwie płcie: męska i żeńska. Obniżono mu również pensję o 600 euro. Instytut IES Complutense to szkoła średnia o najdłuższej historii w Alcalá de Henares, która powstała w 1933 roku. W 2008 roku została odznaczona Srebrnym Medalem Wspólnoty Madrytu oraz Srebrnym Medalem miasta Alcalá de Henares.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/21/dogmat-i-paradygmat/

------------------

-------------------

https://www.kontrowersje.net/wedlug-ministerstwa-zdrowia-nikt-nie-umarl-po-szczepionce-a-360-osob-zmartwychwstalo/

-------------------------------------------

Czy „wirus SARS-CoV-2” istnieje, czy został wyizolowany? Ponad 90 najważniejszych instytucji na świecie nie potrafi tego udowodnić…

Od półtora roku świat przechodzi transformację rozpoczętą tzw. pandemią, będącą pretekstem do satanistycznego resetu w ramach Nowego Światowego Porządku. Za sprawcę tzw. pandemii obarczono „wirusa SARS-CoV-2”, mającego „zarażać” i „zabijać” miliony ludzi na całym świecie. Problem polega na tym, że do dnia dzisiejszego nikt i nigdzie tegoż „wirusa” nie wyizolował, nikt go nie widział, a co za tym idzie nikt nie mógł stworzyć „testów wykrywających koronawirusa”, czy też „szczepionek przeciwko koronawirusowi”. Nie można stworzyć czegoś do badania czegoś nieistniejącego, czy zwalczać coś co nie istnieje…

https://www.bibula.com/?p=127301

----------------------------------

Pierwszy i najcudowniejszy absurd, który chyba nigdy nikomu do głowy nie przyszedł a dziś jest tak oczywisty, że nawet niezauważalny to jest król pandemicznych odjazdów – żeby pójść do lekarza musisz być zdrowy. Chorzy proszeni są o opuszczenie przychodni. To absurd systemowy stanu naszej służby zdrowia. Może i śmieszny, ale naznaczony tysiącami zgonów. Kolejny absurd to taki, że karze się leczących lekarzy. Wszelkie próby aktywnego przeciwdziałania kowidowi są tępione w zarodku, zaś losy takich śmiałków są tragiczne, tak jak przykład doktora Bodnara. Całe, okazało się dla wstydu środowiska, nieliczne towarzystwo, które chce leczyć jest przeczołgiwane przez Izby Lekarskie i… Rzecznika Praw Pacjenta. Tak, Rzecznik Praw Pacjenta ściga leczących lekarzy, rozumiem, że w imieniu tych pacjentów.

Skoro już jesteśmy przy szczepionkach to tu też mamy cały pakiet absurdów. Zacznijmy od podstawowego, nierozwiązywalnego dylematu. Jeśli szczepionki są skuteczne to zaszczepieni nie mają się czego obawiać, więc po kiego ten przymus dla nieszczepów? Niech sobie ryzykują własnym życiem, na koszt własny i ubezpieczalni, na którą przecież płacili całe życie. A jeśli szczepionki nie są skuteczne, a nie są, bo wyszło, że zaszczepieni równie co ich protagoniści, zakażają siebie i innych i chorują, nawet umierają – to po co się szczepić? Tego dylematu nie dało się jakoś zwolennikom szczepień do tej pory rozwiązać, a samo zadawanie takich pytań jest wyrugowane z publicznego dyskursu.  

Przyzwyczajamy się do absurdów. A to oznacza, że nasze życie staje się absurdalne.

Jerzy Karwelis

https://dziennikzarazy.pl/19-08-w-oparach-absurdu/

 ---------------------------

COVID-19 u zaszczepionych to głównie wariant Delta

Koronawirus SARS-CoV-2 mutacji Delta to wariant, który jest najczęstszym sprawcą infekcji u osób zaszczepionych przeciwko temu patogenowi. Wskazują na to również wyniki testów prowadzonych w Szpitalu Metodystów w Houston, gdzie od marca 2021 r. sekwencjonowano geny koronawirusa ze wszystkich pobranych próbek i rejestrowano jego warianty.

Około 17 procent przypadków zarażenia wariantem Delta stwierdzono u osób zaszczepionych, przy czym wywołał on trzykrotnie więcej infekcji przełomowych niż wszystkie inne mutacje koronawirusa razem wzięte. Co więcej, pacjenci pozostawali też dłużej w szpitalu niż ci zarażeni jakąkolwiek z wersji wirusa.

https://poranny.pl/dlaczego-zaszczepieni-roznosza-wariant-delta-koronawirusa-naukowcy-ostrzegaja-ze-to-najczestszy-sprawca-infekcji-przelamujacych/ar/c1-15761230

----------------

Jednakże po wizycie na SOR-ze kobieta wyniosła tylko gorzkie wspomnienia: ”Rozpłakałam się wracając do domu. Jeśli jesteś „nasz” – dostaniesz szybką pomoc, życzliwość i zaangażowanie. Jeśli jesteś obcy, nie zasługujesz na „dzień dobry”. Siedź na ławce i się bój.”
 --------
 

------------------------

W zeszłym roku wkroczyliśmy na drogę dobrowolnego zrzekania się kolejnych praw i wolności. Wartości, które niegdyś konstytuowały obecny demoliberalny porządek, stanowią dzisiaj największą przeszkodę na drodze do przezwyciężenia kryzysu.

Koronawirus zatrząsł „najlepszym ustrojem w dziejach” i poważnie nadwyrężył zaufanie do jego obrońców. Skutecznie obudził nas z iluzji bogatego i bezpiecznego oraz przygotowanego na wszystko Zachodu. Skompromitował Unię Europejską, Światową Organizację Zdrowia, ONZ i innych strażników światowego porządku. 

https://pch24.pl/wolnosc-oddamy-za-frajer/

------------------------------------

Jak czytać bełkot socjopaty Niedzielskiego o przymusie i obowiązku? Co zrobi PiS?

https://www.kontrowersje.net/jak-czytac-belkot-socjopaty-niedzielskiego-o-przymusie-i-obowiazku-co-zrobi-pis/#comment-318999

 

---------------------------

Jest taka seria książek o pandemii. Nazywa się „Fałszywa Pandemia”. Ja ją zauważyłem od pierwszego wydania, w którym, z udziałem mego przyjaciela Pawła Klimczewskiego, rozkminiono na czynniki pierwsze fałszywość tezy o pandemiczności wirusa. Potem była część druga, czyli o testach PCR, które de facto „zrobiły” pandemię, trzecia część o najbardziej widomym znaku zarazy, czyli maseczkach. We wszystkich wydaniach pisali o sprawie fachowcy, naukowcy z profesorskimi tytułami, praktycy i teoretycy. Pełno dowodów, wykresów, tabel, zestawień i argumentacji. W sumie lektura… nudna, ale tak to jest jak człowiek trafia na rzeczowość w otoczeniu emocji dyskursu o wirusie. Najlepszą rekomendacją dla tej serii jest to, że nikt z zawartymi w niej tezami nie polemizował. A wystarczyło posadzić kilku ekspertów i roznieść te tezy w pył. A tu nic.

https://dziennikzarazy.pl/16-08-szczepionki-okiem-fachowcow-tych-wykletych/

--------------------------

" Trzecia dawka może nie zadziałać bez czwartej. Pewność uzyskamy po 5- tej. Jaką pewność? Taką, że nie działa bez szóstej....
Pfizer cytuje dane z Izraela: dwie dawki szczepionki mają skuteczność 39%. W grudniu zapewniał że to 95%. Szef Pfizera Albert Bourla ogłosił, że trzecia dawka będzie skuteczniejsza niż dwie pierwsze. Doradca prezydenta USA Anthony Fauci rekomenduje trzecia dawkę dla wszystkich.
Czy w takim razie jesteśmy świadkami fiaska programu “szczepień”?
Uważam, że wprost przeciwnie. Jesteśmy świadkami ogromnego sukcesu programu “wyszczepiania”, którego głównym celem jest wprowadzenie światowej populacji do elektronicznego systemu inwigilacji i kontroli (nowoczesne zaobrączkowanie). Powszechna zgoda na zastosowanie preparatów covidowych jest podstawowym warunkiem wdrożenia algorytmu pozwalającego na segregację i dyskryminację osób, które nie uległy propagandzie. W cel prozdrowotny przy takiej liczbie powikłań i zgonów wierzą już tylko tzw. pożyteczni idioci.

----------------------------

-------------------

(…) w despotycznym społeczeństwie ludzie, którzy są najbardziej pozbawieni honoru, są najbardziej nagradzani. Nie potrzebują zasług, osiągnięć, umiejętności, ani nawet mózgu. Wszystko, co muszą zrobić, to sprzedać swoje dusze i za wszelką cenę przyciągnąć wzrok oligarchii. Nie muszą być w niczym dobrzy, wystarczy, że będą źli, a dla niektórych to łatwe.

W menu na dziś danie [prawie] militarne. A konkretnie felieton Brandona Smitha o tym czy aby na pewno oligarchowie są jedynym wrogiem., kto ich wspomaga i jakie ma motywacje.

Zapraszam do lektury. https://www.ekspedyt.org/2021/08/16/armia-nowej-normalnosci-czyli-dlaczego-to-robia/

--------------------------

Izraelskie Ministerstwo Zdrowia opublikowało 11 sierpnia br. raport mówiący, że w szpitalach przebywa 694 pacjentów, w tym 400 w stanie poważnym – pisze The Jerusalem Post.
Izrael: 64% kowidowych pacjentów w najcięższym stanie, to osoby „w pełni zaszczepione”
Wśród pacjentów w poważnym stanie zdrowia, 64% to osoby „w pełni zaszczepione”, 32% to osoby niezaszczepione, a 2% to osoby w trakcie procesu „pełnego zaszczepienia”, zaś pozostałe 2% to pacjenci dochodzący do zdrowia. Raport dodaje, że od początku sierpnia br. zmarło w Izraelu „na Covid-19” ponad 100 pacjentów, dwa razy więcej niż w lipcu i ponad 10 razy więcej niż w czerwcu.

---------------------------------------

Czy powinieneś się zaszczepić? – Steve Kirsch
Zawsze się szczepię. Zostałem w pełni zaszczepiony szczepionką Moderna przeciwko COVID. Wszystkie moje trzy córki zostały zaszczepione.
Niedawno dowiedziałem się, że te szczepionki prawdopodobnie zabiły ponad 25 800 Amerykanów (co potwierdziłem na 3 różne sposoby) i okaleczyły co najmniej 1 000 000 kolejnych. A przecież do mety jesteśmy dopiero w połowie. Musimy WSTRZYMAĆ te szczepionki TERAZ, zanim zginie więcej ludzi.

--------------------

----------------------------------

My mamy rację. Wirus SARS-CoV2 nie istnieje.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/17/sars-cov-2-nigdy-nie-byl-wyizolowany-sars-cov-2-nie-istnieje/

----------------------------------------

Zaloguj się, aby komentować