by GreatReject · 24/02/2021 

https://forumdlazycia.wordpress.com/2021/04/08/przygotowano-drugi-trybunal-w-norymberdze/?fbclid=IwAR2foOTQmpgQp0lm6olX4JUrrOdH6Q6ElUZb5p0YPbYwKY5rbG10bn3qx8o

Drugi trybunał norymberski jest przygotowywany od zeszłego tygodnia i powstaje pozew zbiorowy.  Pozew zbiorowy lub pozew przedstawicielski to proces, w którym duża grupa osób wspólnie wnosi pozew do sądu, lub w którym pozywana jest pewna kategoria pozwanych.

Reiner Fuellmich otrzymuje wsparcie od tysięcy prawników na całym świecie, aby wnieść do trybunału sprawę skandalu Covid19 w Davos 

Reiner Fuellmich jest prawnikiem, któremu udało się skazać giganta samochodowego Volkswagena za zmodyfikowane katalizatory.

I jest to ten sam prawnik, któremu udało się  potępić Deutsche Bank Deutsche Bank jako przedsiębiorstwo przestępcze. 

Deutsche Bank zgodził się zapłacić ponad 130 milionów dolarów na rozwiązanie / wykupienie sprawy z powodu zagranicznych praktyk korupcyjnych i przypadków oszustw.

Covid-19 staje się oszustwem stulecia

 

DR REINER FUELLMICH PRZEMÓWIENIE LONDYN MARSZ WOLNOŚCI 24 LIPCA 2021 NAPISY PL

https://www.cda.pl/video/81421373a

 

Teraz ma przed sobą kolejną pracę. Praca na całe życie, wspierana przez tysiące prawników i ekspertów na całym świecie.

Według Reinera Fuellmicha wszystkie oszustwa popełnione przez niemieckie firmy są niczym w porównaniu ze szkodami, które spowodowało i nadal powoduje oszustwo Covid-19.

Ten kryzys Covid-19 powinien zostać przemianowany na „skandal Covid-19”, a wszyscy odpowiedzialni powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności za szkody cywilne wynikające z manipulacji i sfałszowanych protokołów testów.

Dlatego międzynarodowa sieć prawników korporacyjnych będzie prowadzić postępowanie sądowe w sprawie największego czynu niedozwolonego wszechczasów, a mianowicie skandalu oszustwa związanego z Covid-19, który stał się od tego czasu największym przestępstwem przeciwko ludzkości.

Z inicjatywy grupy niemieckich prawników powołano komisję śledczą Covid-19 w celu wytoczenia powództwa zbiorowego na szczeblu międzynarodowym  na  podstawie prawa anglosaskiego.

Skandal z Covid-19 nigdy nie był problemem zdrowotnym

    Przesłuchania m.in. setek naukowców, lekarzy, ekonomistów i prawników o międzynarodowej renomie, prowadzone od 7 października 2020 r. przez Berlińską Komisję Śledczą w sprawie Covid-19, wykazały z prawdopodobieństwem zbliżonym do 100%, że skandal z Covid -19 nigdy nie był problemem zdrowotnym – dr Fuëlmich 15 lutego 2020 r

Sesje sądowe można znaleźć tutaj

     – „Chodziło raczej o wzmocnienie władzy, zdobytej nielegalnie metodami przestępczymi skorumpowanej „kliki z Davos ,  poprzez przeniesienie bogactwa narodów, na plecach małych, a zwłaszcza średnich przedsiębiorstw, na członków Davos”.

Wniosek komitetu jest taki, że Covid-19 jest wykorzystywany jako taktyka dywersyjna przez biznesowe i polityczne „elity” w celu przeniesienia udziałów w rynku i bogactwa z małych i średnich przedsiębiorstw na platformy globalne, takie jak Amazon, Google, Uber i inne duże  korporacje   technologiczne i międzynarodowe.

h

Platformy takie jak Amazon, Google, Uber i inne duże technologie przywłaszczyły sobie w ten sposób swoje udziały w rynku i bogactwo

Apele o unieważnienie zgody na szczepienie przeciwko Komisji Europejskiej, pozew w Nowym Jorku o status testów PCR, pozwy niemieckie, kanadyjskie, australijskie, austriackie, pozwy przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości i Europejskim Trybunałem Prawa człowieka.

„Widzieliśmy to, co zostało wielokrotnie potwierdzone: niebezpieczeństwo wirusa jest mniej więcej takie samo jak grypy sezonowej, niezależnie od tego, czy jest to nowy wirus, czy po prostu mamy do czynienia z pandemią grypy Covid-19. . ” 

BREAKING: International Criminal Court accepts complaint of violation of Nuremberg Code by Israeli government (Międzynarodowy Trybunał Karny przyjmuje skargę dotyczącą naruszenia Kodeksu Norymberskiego przez rząd izraelski )

Tymczasem testy PCR Drostena nie mówią nam nic o zakażeniach zakaźnych. Test jest po prostu niezbicie udowodniony, że NIE jest do tego stworzony i nie jest w stanie tego zrobić.

Co gorsza, szkody zdrowotne i ekonomiczne spowodowane przez środki antykowidowe są tak katastrofalne, że trzeba mówić o historycznie unikalnym poziomie zniszczeń.

Aby spanikować ludność, wprowadzono niebezpieczne i szkodliwe środki ograniczające (nawet przez WHO), takie jak obowiązkowe noszenie bezużytecznej i niebezpiecznej maski na usta oraz dystans społeczny. Bezużyteczne i przynoszące efekt przeciwny do zamierzonego. Tak więc ludność była „gotowa” na zastrzyki.

Populacja świata służyła jako świnki morskie do tych eksperymentalnych wstrzyknięć genów, zarówno stopniowo, jak i niezwykle szybkich.

Tymczasem coraz więcej ludzi, nie tylko prawników, domaga się, poza natychmiastowym zaprzestaniem tych śmiercionośnych środków, rewizji sądowej przez prawdziwie niezależny międzynarodowy trybunał na wzór procesów norymberskich.

Przykład takiego wniosku angielskiego lekarza dr Vernona Colemana:  video

Ponadto wywiad z sygnalistą z berlińskiego domu spokojnej starości ujawnia, że z zaszczepiono tam 31  osób, niektóre z użyciem siły i rzeczywistej przemocy, w obecności żołnierzy Bundeswehry, pomimo (bezużytecznego) negatywnego „testu” przed ich szczepieniem. Osiem osób zmarło, a 11 ma poważne   skutki uboczne.

O co tak naprawdę chodzi?

Aby w pełni zrozumieć, o co toczy się ten nowy trybunał w Norymberdze, który ma sądzić o największej zbrodni wszechczasów, musimy zacząć od kłamstwa Drostena i artykułu Cormana-Drostena na temat testu PCR w imieniu Davos… Jedno z największych kłamstw w historii, która dokonało nieprawdopodobnych szkód i od niego wszystko się zaczęło.

Następnie Klaus Schwab, wielki architekt tej gigantycznej sytuacji zakładników, sponsorzy oligarchii finansowej, politycy na czele UE uzbrojeni we wdrażanie wytycznych Drostena i WHO sprawili, że wszystkie zachodnie rządy podejmowały druzgocące decyzje dotyczące obostrzeń, godziny policyjnej, obowiązkowego noszenia masek, dystansu społecznego i innych drakońskich środków przed nieistniejącym niebezpieczeństwem.

Ponadto ludzie są zmotywowani do szczepień na podstawie kłamstwa. Jeśli to nie zadziała, rządy zmuszą społeczeństwa. Bezpośrednio lub pośrednio.

„To są prawdy, które zdejmą maski z osób odpowiedzialnych za popełnione zbrodnie”, – mówi dr Fuellmich,

A politykom, którzy ufali tym skorumpowanym postaciom, mówi:

„Te fakty mogą być dla nich kolejnym zbawieniem, które może pomóc im naprawić sytuację i zainicjować długo oczekiwaną naukową debatę opinii publicznej, aby uniknąć sytuacji, w której oni również zostaną porównani i osądzeni z tymi przestępczymi szarlatanami”.

Międzynarodowa koalicja prawnicza zacznie działać w tym miesiącu.

Komisja stara się również podjąć środki ochronne, takie jak ochrona regionalnych struktur rolniczych, zabezpieczenie waluty regionalnej, aby zapobiec przypisywaniu nowej waluty „z góry” oraz prace nad odbudową nowego krajobrazu medialnego, który oferuje prawdziwie niezależne informacje.

Aby uzyskać najnowsze informacje na temat trybunałów i nie tylko, zalecamy śledzenie naszego  kanału Telegram.

 

Nie wierze nikomu

Zaloguj się, aby komentować