Z uwagi na pobyt w szpitalu do grudnia informacje będą ukazywały się rzadziej.

Zbiórka na bieżace utrzymanie strony fałszywej pandemii Covid -19 oraz niebezpiecznej szczypawce.

https://paypal.me/pools/c/8CFu9grkMM

Wiecej akualnosci na stronie http://dakowski.pl/

oraz https://www.ekspedyt.org/

----_

dobrzyludzie

Nowa Normalność – Wielka Czystka

Istotą totalitaryzmu — niezależnie od tego, jakie kostiumy i ideologię nosi — jest pragnienie całkowitej kontroli nad społeczeństwem, każdym aspektem tego społeczeństwa, każdym indywidualnym zachowaniem i myślą. Każdy system totalitarny, czy to dotyczący całego narodu, czy maleńkiego kultu, czy jakiejkolwiek innej formy ciała społecznego – ewoluuje w kierunku swojego nieosiągalnego celu… całkowitej ideologicznej transformacji i kontroli każdego pojedynczego elementu społeczeństwa (lub jakiegokolwiek rodzaju instytucji społecznej wchodzącej w skład). To fanatyczne dążenie do całkowitej kontroli, absolutnej ideologicznej jednolitości i eliminacji wszelkich sprzeciwów jest tym, co sprawia, że ​​totalitaryzm jest totalitaryzmem.

Tak więc każdy nowy system totalitarny, w pewnym momencie swojej ewolucji, musi rozpocząć czystkę wśród tych, którzy odmawiają podporządkowania się jego oficjalnej ideologii. Musi to zrobić z dwóch podstawowych powodów: (1) aby oddzielić lub w inny sposób wyeliminować faktycznych przeciwników politycznych i dysydentów, którzy stanowią zagrożenie dla nowego reżimu oraz co ważniejsze, (2) ustanowić ideologiczne terytorium, w obrębie którego masy muszą się teraz ograniczyć, aby uniknąć segregacji lub eliminacji.

Czystka musi być przeprowadzona otwarcie, brutalnie, aby masy zrozumiały, że zasady społeczne zmieniły się na zawsze, że ich dawne prawa i wolności zniknęły i że od teraz żaden rodzaj oporu lub odstępstwo od oficjalnej ideologii nie będą tolerowane, ale za to bezwzględnie karane.

Czystka jest zwykle przeprowadzana podczas „stanu wyjątkowego”, pod bezpośrednim zagrożeniem ze strony jakiegoś oficjalnego „wroga” (np. „komunistycznych infiltratorów”, „kontrrewolucjonistów” lub… wiesz, „niszczącej pandemii”), tak że normalne zasady społeczne mogą zostać na czas nieokreślony zawieszone „ze względu na przetrwanie”. Im bardziej przerażone będą masy, tym chętniej zrezygnują ze swojej wolności i wykonają najbardziej nawet szalone rozkazy.

 ---=---

Niemcy oraz unijni marksiści różnych proweniencji mogą odnotować kolejny sukces. Po raz pierwszy w historii III RP antypolskie środowiska posiadające szeroką reprezentację w Sejmie, prowadzą jawną, wyjątkowo bezczelną i bezkarną kampanię zmierzającą do likwidacji ostatnich teoretycznych atrybutów suwerenności państwa polskiego. Użyłem określenia “teoretycznych”, bo zarządzająca “Polską” targowica umiarkowana nie używa tych mechanizmów w praktyce. W praktyce polskie państwo nie istnieje. Sytuację tę określa znana sentencja: Tusk, d…pa i kamieni kupa z aktualizacją brzmiącą: PiS, d…pa i jarmułek kupa.

CZARNALIMUZYNA do

https://www.ekspedyt.org/2021/10/09/czy-umiarkowana-targowica-pis-ocali-resztki-suwerennosci-panstwa-polskiego/

,..........

Prawo do podróżowania, prawo do protestu, prawo do prywatności, prawo do rzetelnego procesu sądowego, prawo do opuszczenia domu i zarabiania na życie – to podstawowe prawa człowieka, których w Australii już nie ma ...

W menu na dziś danie z Antypodów. Tekst opisujący sytuację w Australii, która zdaje się ‘wracać do korzeni‘ i na powrót przeistacza się w ‘kolonię karną‘. Warto śledzić wydarzenia w tamtym regionie, tym bardziej, że ma miejsce zadziwiające milczenie mediów głównego nurtu na temat postępującej tam tyranii, wykraczającej daleko poza kwestie tzw. pandemii

Zapraszam do lektury.

https://www.ekspedyt.org/2021/10/04/wycieczka-do-australii-czyli-raport-z-kolonii-karnej/

±__---___-

2.10. Kowidki międzynarodowe, czyli szczepionka jako cola

 Dziś kowidki międzynarodowe, czyli będzie na bogato, bo to i w wirusie się dzieje, i w polityce, i w obyczajach. Poskaczemy trochę po globusie, bo to sprawy globalne są. Za mną…

Zaczynamy od mojej ulubionej – Australii. Jak pisałem wielokrotnie mamy tam eksperyment na skalę światową jeśli chodzi o terroryzm sanitarny, bo to już dawno przeszło granice segregacji. Ale popatrzmy na wyniki. Australii rośnie 

https://dziennikzarazy.pl/2-10-kowidki-miedzynarodowe-czyli-szczepionka-jako-cola/

 

 Wydaje się więc, że tak zwana „Nowa Normalność” totalitarnych rządów nad społeczeństwem podobnym do niewolników, to nie tylko wina tych, którzy chcą nami rządzić, ale przede wszystkim ogółu ludzi, którzy dopuścili do tego bez odpowiedniego oporu. Obwinianie wroga jest łatwe, ale za wszelką cenę unika się przyjęcia do wiadomości własnej winy, a ta postawa jest jeszcze gorsza niż postawa tyranów. Spodziewamy się, że zło wśród tych z nas, którzy stanowią klasą rządzącą, istnieje, ale zło masowej apatii nigdy nie może być zaakceptowane ani usprawiedliwione.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy obywatele tego kraju całkowicie pogodzili się z wolą reżimu totalitarnego, a tym samym obnażyli swoje słabości tylko z powodu nieuzasadnionego strachu. Wielu wierzy, że w liczbach jest bezpieczeństwo, ale to tylko sposób myślenia zwierząt stadnych, a nie ludzi. Dobrowolnie dopuszczając śmierć i zniszczenie w części stada, reszta przeżywa, aby przetrwać jeszcze jeden dzień. Ale kiedy ludzie zaakceptują taką postawę, muszą również zaakceptować śmierć i zniszczenie swojej rodziny, przyjaciół i sąsiadów jako normalne. Dla przetrwania właśnie. Jeśli tak jest, to wydaje się, że ewolucja gatunku ludzkiego cofa się a kolektywizm właśnie ma się do tego przyczynić.

https://www.ekspedyt.org/2021/09/29/nasza-nowa-normalnosc-inflacja-ubostwo-glod-faszyzm-marksizm-komunizm-morderstwa

Żydzi Żydom zgotowali ten los. Nowe przepisy w gettach dla niezaszczepionych

CzarnaLimuzyna

To jest ciekawe pytanie, i aby na nie odpowiedzieć i opisać zjawisko z kilkoma podstawowymi aspektami trzeba trochę poobserwować z poziomów: historiozoficznego, religijnego (duchowego), filozoficznego, psychologicznego, socjologicznego.

Kto podejmuje decyzje, kto to robi i co tak naprawdę robi i komu to robi, w jakim celu. Na najniższym poziomie- na poziomie ofiar też jest “ciekawie”. Wątek polski: dlaczego tak szybko i gorliwie wchodzimy od wielu lat w rolę ofiary? Wątek manipulacji i wolnej woli związanej ze świadomością: wolna wola często nie działa lub inaczej: działa na innym poziomie w połączeniu ze stanem świadomości, z Łaską Bożą. Są to oczywiście moje dywagacje, które na tak ogólnym poziomie nic konkretnego nie wnoszą. Dla mnie stanowią mapę po której powinni się poruszać śledczy ;-)

Oczywiście, dla ludzi normalnych z dostępem do podstawowych informacji rzecz nie podlega dyskusji, kompromisom, negocjacjom. Osobnicy, którzy są zaangażowani w tworzenie “nowej normalności” nie mogą się już doczekać, kiedy będą mogli się spełnić w rolach, do których są predysponowani: w rolach obozowych kapo, kapusiów, szmalcowników, hejterów. Należy ich traktować tak jak na to zasługują. Gra toczy się o wysoką stawkę: o nasze zdrowie i życie, o nasze majątki, o dobrostan naszych Rodzin.-

Co oni nam mogą czyli jakie wpływy ma Big Pharma?

Ile władzy ma Big Pharma?

Jeśli tak zwana „globalna pandemia” czegoś nauczyła świat, to tego, że przemysł farmaceutyczny wywiera ogromny wpływ na politykę zdrowotną. Wiele z tych firm opracowuje wysoce dochodowe leki za publiczne pieniądze, podczas gdy inne zostały przyłapane na ukrywaniu poważnych skutków ubocznych swoich wątpliwych produktów.

Teraz walka z Covid-19 jeszcze bardziej podsyca chciwość firm farmaceutycznych. Czy wpływy branży zagrażają systemom zdrowia publicznego? Są teraz bogatsze i potężniejsze niż kiedykolwiek. W niektórych przypadkach mogą nawet decydować o rządowej polityce zdrowotnej. Czy te lobby karteli farmaceutycznych zagrażają również integralności naszych systemów demokratycznych?

------------------------

„Nigdy w historii medycyny…”

Prof. Bergholz, ekspert ds. jakości [badań], wyjaśnił, jak należy rozumieć pojęcie „prawdopodobieństwa” w tym konkretnym kontekście. W ostatnich latach tylko 20 zgonów w Niemczech było powiązanych ze szczepieniami. W przeciwieństwie do tego, między styczniem a lipcem 2021r., tj. od początku kampanii przeciwko covid, w Niemczech podano 80 do 90 milionów dawek, a w następstwie pojawiło się 1230 doniesień o zgonach jako wypadki związane ze szczepionką. To co najmniej dziesięć razy więcej zgonów w porównaniu ze szczepionkami konwencjonalnymi, nie wspominając o dziesiątkach tysięcy przypadków szczepień, które nie skutkowały natychmiastową śmiercią.

 

Zaloguj się, aby komentować

Reklama Dakowski