O wojnie na Ukranie i nie tylko, kanały  warte odwiedzenia.: 

HISTORIA REALNA   https://www.youtube.com/c/HISTORIAREALNA/videos 

WoW - Wolski o Wojnie https://www.youtube.com/user/rossomakWGE/videos,

Strategy&Future  https://www.youtube.com/channel/UC0mqeu8Sak0_vMJ2yzrGAWg/videos

Czy psychopaci będą kontrolować przyszłość? Klaus Schwab, Yuval Noah Harari i Światowe Forum Ekonomiczne

W 1988 napisałem swoją pierwszą książkę, Cienie władzy: Rada Stosunków Międzynarodowych i upadek Ameryki. Od dawna słyszałem o „ustawieniu” (co teraz częściej nazywamy „głębokim państwem”). Ale chciałem czegoś więcej niż mglistego opisu; Chciałem dokładnie wiedzieć, kim oni są.

https://jamesperloff.net/will-psychopaths-control-the-future-klaus-schwab-yuval-noah-harari-and-the-world-economic-forum/

-- * --

Co w cieniu WOJNY szykują nam GLOBALIŚCI? Czy wróci ZAMORDYZM?! J. Karwelis 

-- * --

Musk będzie więc pozycjonował Twittera jako platformę do uprawiania wolności słowa, jak wynika z jego deklaracji. I teraz się zaczęło. Okazało się, że taka deklaracja… wzburzyła wiele środowisk. Co oznacza, że z tą wolnością słowa to nie jest tak, żeby się zaraz na nią wszyscy bezwarunkowo zgadzali. Tak w praktyce. Bo w teorii to usteczka pełne wolnościowych frazesów. Mocno wzburzyła się lewica, co wydaje się logiczne, skoro, w opisanych wyżej proporcjach i strategii wycinania treści (lewica – tak, prawica – nie) zyskiwała. To znaczy, że teraz może stracić. Odezwała się i Unia, a jakże. Jak dotąd Twitter hulał jak chciał i wycinał co chciał, to teraz okazuje się, że za Muska będzie ta „wolność” podlegała uważnej kontroli. No bo nie może być tak, że każdy sobie napisze co chce. Nie. Trzeba chronić obywateli czytających przez miazmatami groźnych ekstremizmów, bo jeszcze się nimi zatrują. 

https://dziennikzarazy.pl/28-04-wina-muska/

-- * --

-- * --

-- * --

Lekarze i naukowcy mówią „nie” globalnemu zarządzaniu przez WHO

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców wraz z kilkudziesięcioma innymi organizacjami zabiega o społeczne uświadomienie w niezwykle istotnej kwestii szykowanego przez Światową Organizację Zdrowia tak zwanego traktatu antypandemicznego. Krytycy chybionych, a przy tym niezwykle kosztownych rozwiązań zastosowanych pod dyktando WHO podczas tak zwanej pandemii covid-19, ostrzegają przed oddaniem w ręce tej organizacji sterów globalnej polityki zdrowotnej.

https://pch24.pl/lekarze-i-naukowcy-mowia-nie-globalnemu-zarzadzaniu-przez-who/

-- * --

-- * --

O tym jak wielce szkodliwe są te szczepionki najlepiej świadczą dane powikłań i zgonów zebrane w europejskiej (VigiAccess) i amerykańskiej (VAERS) bazie danych. Do VigiAccess zgłoszono 3 670 642 powikłania i 18 534 zgonów, a do VAERS – 1 237 647 powikłań i 27 349 zgonów po szczepieniach covid.

Te liczby trzeba pomnożyć przez ok. 100, ponieważ wiadomo, że zgłaszanych jest tylko ok. 1% wszystkich przypadków.  To znaczy, w Europie i USA powikłań po tych szczepieniach było prawdopodobnie ponad 360 milionów, a zgonów ponad 2,7 milionów. To są straty ludzkie o skali wielkich wojen światowych.  W załączonej poniżej tabeli zebrano kategorie powikłań po szczepieniach covid.  

https://dakowski.pl/dr-halat-szczepienia-covid-a-wojna-jak-sie-bronic-przed-poszczepiennym-szalenstwem-politykow-zombies/

-- * --

 Dariusz Matecki pisze„Leroy Merlin w samym roku 2020 zapłacił w Rosji prawie trzy razy tyle podatku co przez 9 lat w Polsce. Auchan do rosyjskiego budżetu odprowadził w roku 2020 pięć razy większą kwotę niż do polskiego fiskusa w latach 2012-2021” . No i jesteśmy w domu, polskim domu. Przecież u Putina, jakby chciał i w łapę wziął, to by kopiejki nikt nie zapłacił z takich sieci i Big Corpo. A tu płacą lepiej niż my. A u nas mniej. Ciekaw jestem jak teraz wychodzi to porównanie, kto bardziej dba o swego konsumenta-obywatela? I ojczyznę?

https://dziennikzarazy.pl/25-04-cit-putina-analiza-porownawcza/

-- * --

SALONIK POLITYCZNY RAFAŁA ZIEMKIEWICZA

-- * --

Najdalej zaszedł duet ONZ-WHO. Parka wszczęła procedurę, pod którą podpisały się już 194 kraje, a która dąży do stworzenia superrządu (na razie w kwestiach epidemiologicznych), który będzie „koordynował” działania na skalę światową

Druga sprawa to szczepienia. Ta akcja została użyta – jak widać teraz – nie jako narzędzie walki z koronawirusem, ale przymuszenie (i przyzwyczajenie)ludzkości do totalnej formy kontroli. Narzędziem był znowu strach, ale umajony „przymusową dobrowolnością”. No bo w sumie nie było nigdzie przymusu szczepień. Państwa nie chciały brać odpowiedzialności za podanie preparatu, a taką by wzięły na siebie, gdyby do szczepienia przymuszały  ... Handel wymienny „wolność za bezpieczeństwo” udał się znakomicie. Ale tylko globalizmowi. ...

... Najprostsze pomysły prezentuje Bil Gates. Ten mówi po prostu, że czeka nas pandemia nowego, innego patogenu. I tyle. Podmieniamy koronawirusa na innego wirusa. Karuzela strachu wchodzi na znane obroty. Potem jakieś obostrzenia, jako że wszystkim znane – szoku nie będzie. Potem walka naukowców z czasem, by wymyśleć jakąś szczepionkę. No i testy, bo przecież trzeba ścigać wirusa i zawczasu wykrywać, gdzie i jak się rozprzestrzenia. Nihil novi, czyli po staremu.

https://dorzeczy.pl/zdrowie/292438/karwelis-covid-19-czyli-eksperyment-na-ludzkosci.html

-- * --

„Traktat Pandemiczny” czyli kto ma klucze do WHO

„Traktat Pandemiczny”, który unieważnia lub uchyla decyzje rządów krajowych lub lokalnych, przekazałby ponadnarodowe uprawnienia niewybieralnemu biurokracie lub „ekspertowi”, który mógłby z nich korzystać całkowicie według własnego uznania i w oparciu o całkowicie subiektywne kryteria.

W menu na dziś danie traktatowe. W zgiełku medialnym spowodowanym konfliktem zbrojnym na wschodzie, tzw. elity wykorzystują ten czas, aby pozmieniać to i owo w umowach międzynarodowych i przygotować nas na ‘nowe pandemie’. Gdy ucichnie wojenna wrzawa, możemy znaleźć się w zupełnie nowej rzeczywistości. Zapraszam do lektury.

https://www.ekspedyt.org/2022/04/21/traktat-pandemiczny-czyli-kto-ma-klucze-do-who/

-- * --

 

 

 

Zaloguj się, aby komentować