Czym jest Wielki Reset, czyli wprowadzana rewolucja marksistowska przez najbogatszych tego świata. Bardzo wartościowy i tłumaczący w prostych słowach film.

Przegląd ciekawszych artykułów.

„Pandemia” to jedyna szansa na utrzymanie się PiS przy władzy, dlatego będą to kręcić.

Mamy okres urlopowy, wczoraj były 64 zakażenia i zero zgonów, tymczasem w studiach telewizyjnych trwa produkowanie czarnych scenariuszy i tworzenie atmosfery grozy. Królują socjopatyczne wypowiedzi Niedzielskiego, który przepuszcza przez Excela 100 przypadków, w 38-milionowym kraju, po czym wygłasza kategoryczne wnioski na temat „szczepień” i nieuchronnych zgonów. Ściana nie do przebicia, jeden wielki ocean tych samych bredni w kółko powtarzanych i przerabianych na nowe warianty bredni. I od prawie dwóch lat ten zbiornik się nie osusza, ale pęcznieje. 

https://www.kontrowersje.net/pandemia-to-jedyny-szansa-na-utrzymanie-sie-pis-przy-wladzy-dlatego-beda-to-krecic/

-----------------------------------------

" Amerykańska FDA wykryła, że test PCR nie został opracowany na rzeczywistych próbkach koronawirusa (korony jeszcze nie wydzielono, więc to dość logiczne). Do kalibracji testów PCR wykorzystano „zwykłe” wirusy przeziębienia lub grypy. Może stąd się właśnie bierze ten fenomen, że od czasu koronawirusa grypa gdzieś zniknęła. Moim zdaniem załapuje się na testy, które pokazują wynik dodatni na grypie. I to jest słabe, bo… zbliżamy się do sezonu zachorowań na grypę. Grypę, które testy będą pokazywać jako koronawirus, a media zabiją w dzwony trwogi pokazując rosnące słupki. I wtedy się zacznie – ujednoimiennianie szpitali, przerwane terapie, ponadnormatywne zgony, zamknięte firmy, ludzie po kwarantannach, ranna gospodarka, upadki firm. No bo przecież trzeba „jakoś” zareagować. A repertuar nowych posunięć jest zgrany jak stara płyta pocztówkowa. Sami sobie więc zrobimy falę, która rozkręci spiralę kolejnego kręgu utraty zbiorowej odporności.
 

------------------

W Nowym Jorku, Kalifornii, Australii itp. ludzie zezwolili rządowi na taką kontrolę nad swoim codziennym życiem, że muszą prosić go o pozwolenie na kontrolowanie własnych ciał, swobodne poruszanie się, praktykowanie religii, samodzielne kształcenie dzieci, możliwość protestowania itp.

Jaki jest sens życia, jeśli istnieje się tylko po to, by być posłusznym elicie, w dodatku na własną szkodę?

−∗−

W menu na dziś danie manifest. Artykuł Addison Reeves zamieszczony na stronach Off-Guardian.  Opis zwodniczych działań władz wobec społeczeństw w ostatnich kilkunastu miesiącach i dlaczego nie wolno się temu poddawać. Ciekawostką może być fakt mocno lewicowych poglądów autorki.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/09/nie-poddam-sie/

-------------------------------

I bez wierzgania mi tu:

że w oryginale jest nie „wał”, a „ład” w najmniejszym stopniu mi nie wadzi, bo, jadąc puentą ze skeczu kabaretu Tey (był taki kabaret) na festiwalu w Opolu w lipcu 1980 – „przecież to to samo!”

https://www.ekspedyt.org/2021/03/15/uwaga-nadchodzi-nowy-wal/

------------------------------

 COVIDOWI SZMALCOWNICY– WSZYSCY CI, KTÓRZY ODDALI SWOICH OBYWATELI W JARZMO NOWEGO ZAMORDYZMU, POZWALAJĄC NA EKSPERYMENTY MEDYCZNE KOSZTEM ZDROWIA I ŻYCIA WIELU LUDZI.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/08/wrog-niezaszczepiony-czyli-skad-plyna-inspiracje/

----------------------------

https://www.ekspedyt.org/2021/08/08/monitorowanie-antyszczepionkowcow/

---------------

A z Izraela niebywałe wieści, które nie tyle tłumaczą te wzrosty, ale jeszcze rzucają cień na świętość, jaką jest wyłącznie dobroczynne działanie szczepionek. Tam też jest grupa szczepionkowych terrorystów (czyli lekarzy i naukowców), która zaatakowała spokojnych obywateli… raportem. Wynika z niego pewna statystyczna prawidłowość, polegająca na tym, że w okresie masowego zaszczepiania ogólna śmiertelność wzrosła o ponad 20%, podczas gdy tamtejsze ministerstwo zdrowia naliczyło tylko (a jakże, skąd my to znamy?) 45 zgonów poszczepiennych. Lekarze także przeanalizowali działanie najpopularniejszej w Izraelu szczepionki Pfizera i stwierdzili, że niszczy ona praktycznie każdy system w ciele człowieka.

-----

-------------------

Globaliści uruchomili ostateczną rozgrywkę [end game] – może to być ostateczna rozgrywka dla nas, ale może to być także ostateczna rozgrywka dla nich. Znajdują się na ścisłej osi czasu. W ciągu najbliższych kilku lat lub wcześniej muszą uzyskać prawie 100% “wyszczepienia”. Muszą wprowadzić paszporty szczepionkowe w ciągu najbliższych kilku lat lub wcześniej. I muszą, w najbliższym czasie, zaimplementować trwałe warunki lockdownu, aby stłumić rosnący sprzeciw. / 100% normy czyli jak się pozbyć grupy kontrolnej/.

----------------

Muszą zmusić również nas do zaszczepienia – nas WSZYSTKICH, aby nie było grupy kontrolnej, a tym samym dowodów na to, co zrobili. Mogliby wtedy zrzucić winę za masowe powikłania zdrowotne na sam covid lub innego fałszywego winowajcę.

Jeśli szczepionki są koniem trojańskim, który powoduje powszechną chorobę lub bezpłodność, a globaliści zostaną złapani, ponieważ będzie istnieć grupa kontrolna, będzie to oznaczać dla nich otwarty bunt wraz ze sznurami i latarniami. Ich „Wielki Reset” rozpadnie się.

− ∗ −

W menu na dziś danie zza oceanu. Felieton Brandona Smitha, w którym autor próbuje wyjaśnić powody desperackich prób rządzących w nakłonieniu jak największej liczby ludzi do przyjęcia szczepień. Czy stoją za tym względy stricte medyczne czy może jednak w grę wchodzą inne przyczyny?

https://www.ekspedyt.org/2021/08/06/100-normy-czyli-jak-sie-pozbyc-grupy-kontrolnej/

------------------------------------

Cała prawda o szkodliwości szczepionek.
Autorem jest Marc Girardot – członek PANDA (Pandemics Data & Analytics) – organizacji niezależnej, skupiającej specjalistów, których celem jest ukazanie ludziom rzetelnych materiałów na temat pandemii. Artykuł ten przeczytał pod kątem merytorycznym profesor słynnego Uniwersytetu Stanforda Michael Levitt – laureat Nagrody Nobla, chemik, biochemik, biolog molekularny i skwitował go następująco:
„Naprawdę fajny artykuł trzymający się tego, co znamy, a nie tego, czego nie znamy. Piętnowanie błędów za to, czym one są i staranne objaśnianie ich, jest właściwym podejściem.
Marcowi, który od marca 2020 roku wspólnie walczy z dezinformacją, mówię:
Dobra robota!”
Czas na tekst – koniecznie rozprowadzajcie go na wszystkie strony świata. Jest szczególnie potrzebny tym, którzy przeszli infekcję SarsCov2 (optymistycznie zakładając, że test się nie mylił), a teraz chcą mimo to wpakować sobie szczepionkę.

-------

--------------------------

W menu na dziś danie francuskie. Kolejny już list otwarty emerytowanego wojskowego do władz państwa. Pułkownik Jacques Amiot nie chowa się za niedomówieniami, tylko nazywa rzeczy po imieniu. Warto mieć na uwadze słowa tego odważnego oficera.

Z kilku odczytów zrozumiałem, że aby narzucić światowy rząd, globaliści musieli wcześniej wyeliminować suwerenne narody. Wciąż miałem drobne wątpliwości, ale już nie mam.

Klaus Schwab, Jacques Attali, Georges Soros, Bill Gates, Anthony Fauci i wielu innych nie ukrywa tego. Aby się przekonać, wystarczy znaleźć deklaracje i pisma tych oligarchów, którzy już myślą, że są panami świata.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/05/nie-salutuje-przestepcom-list-kolejnego-oficera/

-------------------- 

http://medycyna-komorkowa.com/covid-19-najwieksze-oszustwo-283/?fbclid=IwAR17rvyC4aI2JLpAvNg0GYiVOmtoeRj875_Vc_95eNdQ-9SZ8RnbvO-30GU

------------------------

 ------------------------

Czytajcie również komentarze pod artykułami Matki Kurki oraz w dzienniku  zarazy.

https://www.kontrowersje.net/w-izraelu-iii-dawka-w-polsce-iv-fala-bo-w-magazynach-zalega-kilkanascie-milionow-szczepionek/#comment-318647

https://dziennikzarazy.pl/4-08-cytatki-polskie/

https://www.kontrowersje.net/gowin-to-specjalista-od-opuszczania-tonacych-okretow-a-pis-nabiera-wody/

https://www.ekspedyt.org/2021/08/04/antyszczepionkowcy/

---------------------------------------

-----------------------------

Mieszkanka Jeżowego: “Nie czujemy się antyszczepionkowcami”

----------------------------------------------

COVID to kompletne oszustwo. To było oszustwo od samego początku

https://www.ekspedyt.org/2021/08/04/dlaczego-wiec-wszyscy-ci-ludzie-umieraja/

------------------------------------------------------

https://dziennikzarazy.pl/3-08-czarna-anna-boleyn-czyli-kowidki-miedzynarodowe/

-----------------------------------------------------

https://www.kontrowersje.net/po-tych-granicach-ktore-przekroczyl-pis-nie-ma-na-kogo-glosowac/

------------------------------------------------------------

https://www.kontrowersje.net/w-izraelu-iii-dawka-w-polsce-iv-fala-bo-w-magazynach-zalega-kilkanascie-milionow-szczepionek/

--------------------------------------------------------------

 

-------------------------------------------------------------------------

Nowa Normalność – droga do totalitaryzmu

Obserwowaliśmy, jak Nowa Normalność przekształciła nasze społeczeństwa w paranoidalne, patologiczne, autorytarne dystopie, w których ludzie muszą teraz pokazać swoje „dokumenty”, aby obejrzeć film lub wypić filiżankę kawy i publicznie pokazać swój ideologiczny konformizm, aby wejść do supermarketu i kupić artykuły spożywcze.

W menu na dziś danie podsumowująco – dystopijne. CJ Hopkins o znakach nadchodzących zmian. Znakach, które wszyscy widzieli. O tym jak 17 miesięcy Nowej Normalności całkowicie wywróciło naszą rzeczywistość i że czas uświadamiania dobiegł już końca. Teraz jest czas decyzji i wyboru, po której stronie barykady staniemy.

Zapraszam do lektury. https://www.ekspedyt.org/2021/08/02/nowa-normalnosc-droga-do-totalitaryzmu/

---------------------------------------

 

2.08. Kiedy przyjdą podpalić punkt, ten w którym szczepią – Polskę…

Miałem sobie zrobić spokojny acz prześmiewczy wpis o kowidkach obyczajowych, Materiału ze trzydzieści źródeł, można pohasać, a tu znowu bieżączka zabiera mi temat. Ale nie mogę nie zareagować, bo tu widzę prawo serii i to w mojej dziedzinie. Trzeba więc odłożyć, bo temat frapujący i zaraz umknie jako przyczynkarski a jest, jak się go złapie na gorąco, znakiem, nie przypadkiem.  

No to już sobie jaja z pogrzebu robią. Ja się trochę na mediach znam, ale nie dlatego żebym kiedyś manipulował. Raczej chodzi o ten typ wiedzy jak lekarza na temat trucizn. W sumie leczy, ale ma dużo wkuwania na temat co szkodzi. I dlatego jestem wyczulony (nie przeczulony jak mnie oskarżają trolle o manię prześladowczą) na temat manipulacji o skali społecznej. O podłożu i potrzebie politycznej ostatnich akcji już pisałem, teraz, skoro wszystko już jasne, pora przejść do technikaliów.

Ja myślałem, że ten krwiożerczy atak na punkt szczepień zakończony eskalacją odgrażania się wobec antyszczepów i uwieńczony „wręczu medalu” to koniec akcji.

https://dziennikzarazy.pl/2-08-kiedy-przyjda-podpalic-punkt-ten-w-ktorym-szczepia-polske/

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

PiS to nie PO, ale marna kopia – wiadomo, że nieznany sprawca jest antyszczepionkowcem

 
„Obóz patriotyczny” i „rada medyczna” doczekały się! Mają swoją „ruską budkę”, która spłonęła w Zamościu. W związku z tym topornie dzierganym incydentem, dwie rzeczy na początek, tak dla przypomnienia, bo wiem ile głupich komentarzy zaraz spłynie do Internetu. Pierwsza! Nie, nie posiadam żadnych dowodów na to, że mamy do czynienia z ordynarną prowokacją, z tego prostego względu, że takie akcje dokładnie na tym polegają, aby nie było dowodów. Tak jak „nieznani sprawcy” malowali swastyki na żydowskich cmentarzach, tak jak „nieznani sprawcy” pobili dzielnych funkcjonariuszy ZOMO, tak w Zamościu nieznany sprawca podpalił punkt szczepień. 
 
 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

W szczepionkowej desperacji czyli czyje na wierzchu?

Jeśli za rok miliony z nas, którzy nie przyjęli zastrzyku, będą nadal zdrowi, nie będzie to dobrze wyglądać na tle osób zajmujących się szczepieniami i tłumu zwolenników szczepień.

− ∗ −

W menu na dziś danie podważające oficjalną narrację dotyczącą statystyk szczepień w USA. Felieton Jona Rappoporta o tym jaki odsetek populacji faktycznie mógł otrzymać szczepienie i co się stanie gdy niezaszczepieni nadal pozostaną zdrowi…

Zapraszam do lektury.

https://www.ekspedyt.org/2021/08/03/w-szczepionkowej-desperacji-czyli-czyje-na-wierzchu/

 

Nie wierze nikomu

Zaloguj się, aby komentować