niejestemgotowa -

Wątek premiera Morawieckiego podejmuje redaktor Gadowski, wspominając o dwóch książkach na jego temat, które ukazały się w ostatnim czasie. – Gdybyśmy się skupili na sylwetce Mateusza Morawieckiego, to coraz mocniej musi paść pytanie: kto to jest? To jest bardzo ważne pytanie, ważne także dla naszej przyszłości, dlatego że z jednej strony mamy książkę Igora Janke, który napisał całą biografię bohaterską Mateusza Morawieckiego (…). A z drugiej strony równie wiarygodna pojawiła się opowieść niejakiego Leszka Szymowskiego (…). Szymowski twierdzi, że widział dokumenty mówiące o tym, że ni mniej ni więcej, tylko Mateusz Morawiecki współpracował z NRD-owską Stasi i jeżeli to jest nieprawda (…) to pan premier Mateusz Morawiecki powinien natychmiast wytoczyć proces panu Szymowskiemu – twierdzi.

 

https://pch24.pl/kim-jest-mateusz-morawiecki-gadowski-i-warzecha-ostro-o-kpo-i-osobie-premiera/

--- * ---

Co wiecie o Wielkim Resecie?

Kolejny Wielki Reset kierowany jest tym razem nie z Moskwy (międzynarodowy Komintern), ale z Davos. To następna wielka rewolucja, która tym razem ma skutecznie zmienić świat i wreszcie jest wdrażana zgodnie z planem ojców założycieli (Marks, Engels), czyli w krajach wysoko uprzemysłowionych. Konstytucją Wielkiego Resetu dalej pozostaje londyński “Manifest Komunistyczny” z 1848 r.  Właśnie obserwujemy kolejny etap jej wdrażania przy pomocy kreowanych kryzysów (wojny, pandemie) i ofiarowanych nam prób ratowania pokoju, a ostatnio nawet  naszego zdrowia. Jedno jest pewne, że każda taka próba wychodzenia z kolejnych kryzysów przesuwa wskazówkę zegara ograniczającego nasze obywatelskie prawa i wolności w kierunku wartości 0, jednocześnie zbliżając nas do projektowanej epoki cyfrowego niewolnictwa. Powstaje podejrzenie, że kilka lat temu globalistyczne elity świata zawarły pokój, tymczasowo rezygnując z poważnej wojny i używając siatki finansowych powiązań z lokalnymi rządami narodowymi  zdecydowały się na użycie broni biologicznej przeciwko własnym obywatelom. Celem jak zwykle jest Wielki Reset nawet przy użyciu bezpośrednich spersonalizowanych bombardowań…

Cóż, nie przedłużając chciałbym przypomnieć, że najmniejszą i najczęściej prześladowaną na świecie mniejszością jest jednostka, której prawa i wolności depcze właśnie postępowa globalistyczna komuna kiedyś z Moskwy, dziś z Davos.

Jacek K. Matysiak                                                                                                               Kalifornia, 2022/12/06

https://www.kontrowersje.net/co-wiecie-o-wielkim-resecie/

--- * ---

GadowskiTV  Komentarz Tygodnia: Pan Samochodzik i niemiecka wdowa

--- * ---

 Coś z innej banki informacyjnej, dla odmiany. Nie mam, delikatnie mówiąc zaufana do Sykulskego.

--- * ---

W świetle tych wypowiedzi – oraz wypowiedzi innych, nie mniejszych urojeniowców niż Yuval Noah Harari, doradca Schwaba – rozumiemy, że farsa pandemiczna posłużyła jako balon próbny do narzucenia kontroli, środków przymusu, ograniczenia wolności jednostki oraz zwiększenia bezrobocia i ubóstwa. Kolejne kroki będą musiały zostać przeprowadzone za pomocą kryzysów gospodarczych i energetycznych, które są instrumentem do ustanowienia synarchicznego rządu w rękach elity globalistycznej. ... Spisek już ma miejsce. My go nie wymyślamy, po prostu go potępiamy, mając nadzieję, że ludzie obudzą się z tej samobójczej narkozy i zażądają, aby ktoś położył kres globalnemu zamachowi stanu. Operacje inżynierii społecznej i masowej manipulacji wykazały ponad wszelką wątpliwość, że zbrodnia ta została dokonana z premedytacją, oraz że jest zgodna z „duchową” wizją konfliktu, który się teraz rozgrywa. Trzeba zająć stanowisko i walczyć, nie poddając się.

https://ekspedyt.org/2022/12/11/abp-vigano-z-jednej-strony-mamy-miasto-boze-a-z-drugiej-miasto-diabla/

--- * ---

Powołania na ćwiczenia rezerwy | Salonik Polityczny 1/3

--- * ---

Cztery dni temu gruchnęła wiadomość o agencie „Jacob” i „Student” i  cisza. Pinokio do dzisiaj nie zaprzecza - " W Sejmie odbyła się konferencja prasowa Konfederacji w związku z doniesieniami dziennikarza śledczego Leszka Szymowskiego. W środę ujawnił on, że premier rządu warszawskiego Mateusz Morawiecki miał być dwukrotnie zarejestrowany przez Służbę Bezpieczeństwa wschodnich Niemiec (Stasi) jako tajny informator.

Szymowski wyjaśnił, że „natknął się na zapisy ewidencyjne niejawnego współpracownika Stasi o pseudonimach „Jacob” i „Student” zarejestrowanego w 1989 roku przez tzw. Operativgruppe Warschau”.

--- * ---

Kolejny Wielki Reset kierowany jest tym razem nie z Moskwy (międzynarodowy Komintern), ale z Davos. To następna wielka rewolucja, która tym razem ma skutecznie zmienić świat i wreszcie jest wdrażana zgodnie z planem ojców założycieli (Marks, Engels), czyli w krajach wysoko uprzemysłowionych. Konstytucją Wielkiego Resetu dalej pozostaje londyński “Manifest Komunistyczny” z 1848 r

W USA ośrodkiem centralnym jest grupa trzymająca władzę (Deep State), a formalnie na jej czele stoi medialnie wybieralny prezydent, nieco kontrolowany przez Kongres wybierany przez lobbystów ponadnarodowych korporacji i kontrolowane przez nich media. Wielką rolę odgrywają  tu interesy przemysłu zbrojeniowego (Pentagon) i wpływowe środowisko neoconów (wcześniejszych trockistów).

https://www.kontrowersje.net/co-wiecie-o-wielkim-resecie/#comment-328838

--- * ---

Dla odmiany coś z innej banki informacyjnej - Monika Jaruzelska zaprasza

--- * ---

O Polsce bez Polski? Kluczowe decyzje za naszymi plecami [stop cenzurze!] Wojciech Sumliński

 --- * ---

Komentarz Tygodnia: Wyznanie wichrzyciela i chciwca -  Wtold Gadowski

--- * ---

--- * ---

Polska "demokracja" w cieniu masonerii i tajnych służb - Stanisław Michalkiewicz

--- * ---

POSPIESZALSKI. Dr Martyka PRZED SĄDEM! Dyktat WHO trwa?

--- * ---

Stanisław Michalkiewicz WYŚMIEWA "zamach stanu" w Niemczech. Historia się powtarza?

--- * ---

I tak istnieją obok siebie dwa światy: prawdziwy i alternatywny. Udowodniona i potwierdzona nawet przez władze szkodliwość szczepionek i jednocześnie sprowadzanie ich celem zaszczepienia dzieci, które nawet nie chodzą. Preparatem niewiadomego działania genetycznego w celu eliminacji zakażenia czymś, co teraz jest „wypierane” przez grypę, podobnego pochodzenia i skutkach w działaniu. Takie figury są możliwe tylko dlatego, że większość ma to gdzieś, z powodów wcześniej opisanych

https://dziennikzarazy.pl/6-12-pociag-zwany-pozadaniem-wladzy/

--- * ---

Bartosz Kopczyński wygłosił to wystąpienie w trakcie konferencji "Edukacja włączająca - ideologia inkluzji w realiach szkolnych", która odbyła się 19 listopada na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Więcej w artykule Jak globaliści przejmują szkoły. Bartosz Kopczyński

 --- * ---

Harari obnażony

Pańska nowa książka poświęcona trylogii Yuvala Noaha Harariego jest prawdopodobnie pierwszą na świecie pracą kompleksowo analizującą myśl izraelskiego historyka, a zarazem bliskiego współpracownika Klausa Schwaba z Davos. Czy jest sens poddawać naukowej analizie to, co Pan sam nazywa „opowieścią Harariego”, odpowiadającą bardziej dyletanctwu naukowemu niż rzeczywistej nauce?

Wielu naukowców, którzy powinni dać odpór ideologii tworzonej przez Harariego uważa, że jest to dyletant i nie podejmuje z nim polemiki. ... Filozofowie i teologowie, którzy nie wchodzą dziś w polemikę z Hararim, sto lat temu z tych samym powodów odmawiali wejścia w polemikę z „Mein Kampfem” Adolfa Hitlera i „Mitem XX wieku” Alfreda Rosenberga, argumentując, że ich poglądy rasowe są nienaukowe i dyletanckie. A mimo to „Mein Kampf” i „Mit XX wieku” odpowiadają intelektualnie za śmierć kilkudziesięciu milionów ludzi

https://dorzeczy.pl/opinie/358969/yuval-harari-harari-obnazony-ksiazka-prof-wielomskiego.html

  --- * ---

Inteligentne i „odporne”. Czy „15-minutowe miasta” mają stać się gettem?

Kraków, Warszawa, Łódź, Rzeszów i Wrocław to „pionierskie” miejsca, które mają być szybciej przekształcone w tzw. miasta odporne, zdekarbonizowane do 2030 roku. Wnioski płynące z wdrożenia tam „innowacyjnych” rozwiązań posłużą za wzór do naśladowania w całej UE i na świecie.

https://pch24.pl/inteligentne-i-odporne-czy-miasto-ma-stac-sie-gettem/

Zaloguj się, aby komentować